Speciál: Bonusová sekce filmu Zrodila se hvězda

Vydáno dne 05.06.2019 (261 přečtení)
Jedním z nejlepších projektů minulého roku byl rozhodně tento v mistrné režii Bradleyho Coopera, ve kterém skvěle ztvárnila hlavní roli Lady Gaga. 

 

Někdy se stává, že v USA nebo i dalších státech vychází daný počin na Blu-ray s trochu jiným složením bonusových materiálů. Tentokrát tomu tak není, takže i u nás si můžeme pustit HUDEBNÍ VIDEA – konkrétně k písním Shallow, Always Remember us This Way, Look What I Found a I’ll Never Love Again, z nichž minimálně některé jsou volně dostupné na netu. Pak tu máme HUDEBNÍ MOMENTY, které obsahují ty vyzobané sekvence přímo z filmu, ve kterých se zpívá, tj. Black Eyes, La vie ne Rose, Maybe it’s Time, Shallow (při dialogu na parkovišti), Alibi, opět Shallow, opět Maybe it’s Time, Always Remember us This Way, Why Did You Do That?, Oh, Pretty Woman a I’ll Never Love Again.

JAM SESSIONS & RARITIES obsahují tři videa – v prvním zpívá Bradley Cooper ve studiu, poté s Gagou a několika přáteli. V dalším zpívá sama zpěvačka, vlastním jménem Stefani Joanne Angelina Germanotta písničku Is That Alright zrovna tak, jak to můžeme vidět ve finálním sestřihu. Ve třetím videu položí Bradley Cooper kameru na piánu, sedne si za svou zmíněnou hereckou kolegyni a společně si … pochopitelně zazpívají. A to skladbu Midnight Special, která v žádném případě nemá nijak odkazovat na toto dílo.

Bonusová sekce filmu Zrodila se hvězda se takhle tváří dojmem, že určitě měla být obsáhlejší. Je to tak, i když ledacos napraví půlhodinový dokument CESTA KE SLÁVĚ: JAK SE TOČIL FILM ZRODILA SE HVĚZDA. Začíná scénou, kdy režisér vyleze na pódium, aby prozradil všem účastníkům koncertu, že natáčí svůj debut. Pak hned prozradí, co ho lákalo na téhle love story a proč se rozhodnul obsadit právě Lagy Gagu, která do té doby zaujala akorát roličkami u Roberta RodriguezeMachete zabíjí a Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil.

 


 

Dočkáme se několika záběrů z jejich společné kamerové zkoušky a řeč bude i o tom, co pro ni bylo nejintenzivnější. Cooper prozradí, jak to bylo s jeho zpíváním a co se naučil od Davida O. Russella (Terapie láskou, Špinavý trik) a Clinta Eastwooda (Americký sniper, Pašerák). Zdůvodní, proč měla jeho postavu, rockera Jacksona Mainea, doprovázet právě ta jedna skutečná skupina. A spolu s kameramanem Matthewem Libatiquem poodhalí svou vizi. Samozřejmě nebude chybět – byť ve zkratce – něco málo o původu oscarové skladby Shallow.

Na závěr se tvůrci pochlubí, že na Glastonbury Festivalu jim Kris Kristofferson na čtyři minuty dovolil, aby si před jeho vystoupením nahráli, co pro potřeby filmu potřebují. Zajímavé i z toho důvodu, že právě jeho můžeme vidět ve verzi z roku 1976. Celou cestu ke slávě završuje ten samý záběr u piána, jaký jsme viděli už v Jam Sessions & Rarities. Všechny bonusy jsou komplet otitulkované. A i když mohly být obsáhlejší, podstatné je tentokrát, že se na Blu-ray přece nachází samotný film ve výborné obrazové a zvukové kvalitě!

FOTO: Warner Bros.
(Autor: Tomáš Kordík)
 

Kino

Recenze: Tři blízcí neznámí

Dokument z kategorie „To nevymyslíš“ o třech rozdělených a zase spřátelených trojčatech, jejichž příběh... celý článek

DVD

Recenze: Hráči se smrtí

Podobně jako Pán prstenů nebo Hobit, také tento film vypráví o cestě tam a zase zpátky.  celý článek

Skylink

Příběh boha výběr

Určitě jste to už zažili. Když se dostanete do nepříjemné situace nebo po něčem moc toužíte, začnete prosit klidně všechny svaté, ať při vás stojí. celý článek
 
Přidat na Seznam.cz
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.066/0.039
Partneři:
MODEMI.cz - vyhledávač módy | hotel pro psy