Press: Společnost Cinema City spustila svou největší marketingovou aktivitu

Vydáno dne 12.08.2019 (330 přečtení)
V prvním prázdninovém týdnu odstartovala společnost Cinema City svou největší marketingovou aktivitu, tentokrát pod názvem POZNEJ SVOU VÝHERNÍ VSTUPENKU. Ve hře je více než půl milionu cen, v hodnotě vyšší než25 milionů korun. Hlavní výhrou je nový osobní automobil Hyundai Tucson.
SUMMER PROMO, tentokrát pod názvem POZNEJ SVOU VÝHERNÍ VSTUPENKU, je každoroční soutěž pro všechny návštěvníky kina, kteří zaregistrují svou vstupenku. Hraje se o ceny jako jsou poukazy na nákup v Klenotech Aurum, skipasy do areálu Špindlerova Mlýna, osobní automobil Hyundai Tucson, vstupenky do kina či slevy na občerstvení. Kampaň bude letos podpořena především pomocí on-line marketingových kanálů, sociálních sítí a influencerů. „Tato letní soutěž je pro nás každý rok velmi úspěšná, a proto v ní stále pokračujeme. Diváci se do ní aktivně zapojují, loni jich bylo více než 290 000. Vědí totiž, že výherní jsou všechny vstupenky,“ uvedl marketingový ředitel Cinema City Robert Švec.
 
Kreativní koncept pro tuto kampaň společnost Cinema City tendrovala celosíťově. Mezinárodního tendru se také účastnila jedna agentura z ČR. Nakonec zvítězil koncept maďarské agentury ACG, která následně připravila kampaň celkem pro šest zemí.
https://www.youtube.com/watch?v=aS5YtvoJxIo
 
Soutěž trvá po celé léto od 1. července do 31. Srpna. Zákazníci mohou své vstupenky registrovat na www.vyhernivstupenka.cz nebo přímo na tabletech umístěných v kinech.
 
Více informací naleznete na www.cinemacity.cz/vyhernivstupenka
 
FOTO: cinemacity.cz
 
(Autor: Tomáš Kordík)
 

Skylink

Vidět a být neviděn

Nejsou-li svědci, není zločin. Jenže co když jeden svědek existuje a je to malý bezbranný kluk... celý článek
 
Přidat na Seznam.cz
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.059/0.033
Partneři:
Hyperreality.cz | Hyperslevy.cz | Hyperinzerce.cz | Bleskove.cz | IQport.cz