';

Nový český seriál nabídne od března něco trochu jiného

Vydáno dne 11.03.2023 (882 přečtení)
Je to drzé, je to odvážné, je to vtipné a není to jen pro mladé. 

 


 

Název Sex O’Clock možná může někomu i v dnešní době připadat troufalý, avšak cílem tvůrců rozhodně není žádná prvoplánová provokace. Spíše chtějí vyvolat diskuzi nad intimními tématy, což by neměl být problém, jelikož se domnívají, že současná česká společnost je otevřená nejrůznějším nápadům k zamyšlení. Hlavním hrdinou je sice středoškolák v pubertálním věku, který se zakouká do jedné slečny, ale i když se taky pohybujeme v komediální rovině, určitě to není tak, že by hlavním zdrojem inspirace byla série Prci, prci, prcičky, jejíž protagonisté chtěli na přelomu století/tisíciletí hlavně zasunout. Sex O’Clock si bere za cíl aktuálnost, což ovšem neznamená, že nenabídne překvapivé situace.

 


 

Radikální řez v podání otce hlavního hrdiny Adama pochopitelně výrazně ovlivní i další členy rodiny, tj. matku, ségru a babičku. V deseti epizodách pak budeme sledovat události, které nesouvisí pouze se vztahy a láskou a sexualitou, nýbrž kupříkladu i s děláním těžkých rozhodnutí. „Ačkoliv na scénáři tvůrci pracovali už několik let, stejně nás nechali se podílet na tvorbě postav, třeba i něco změnit, přidat. Takže jsme je hned od začátku znali velmi důvěrně a s tím se lépe pracuje. Také jsme měli před natáčením víkendový workshop s kurzem intimity, který nás dobře připravil na natáčení intimních scén,“ prozradila dosud především z Ulice známá herečka Sára Korbelová, která si v seriálu zahrála Adamovu ségru Emu.

Sex O’Clock, který vzniknul pod hlavičkou Voyo | Originál, kde vskutku není nouze o další pozoruhodné tituly různých žánrů, je seriál o překračování tabu, neboť otevřeně ukazuje momenty, které se tu a tam dějí v každé rodině, ale nikdo o nich nechce mluvit nahlas. Takže vlastně není divu, že se pod něj podepsala i společnost, která poněkud rozčeřila vody cyklem Kronika orgasmu. Tentokrát se dějištěm stane Zlín a v těch nejústřednějších úlohách se objeví neznámé tváře, totiž Maxmilián Kocek a Karolin Omastová, které v dalších rolích doplní řada talentovaných a známých – Leona Skleničková, Jana Švandová, Zuzana Kánocz, Czongor Cassai, Kristýna Leichtová, Jakub Žáček, Regina Řandová, Viktor Dvořák, Eva Podzimková, Vojtěch Vodochodský nebo Iva Pazderková. Sex O’Clock je na Voyo exkluzivně ke zhlédnutí už od 10. března 2023.

FOTO: Archiv TV NOVA
(Autor: Tomáš Kordík)
 
 
Přidat na Seznam.cz
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení