';

Zasmějte se s Voyo

Vydáno dne 28.04.2022 (508 přečtení)
Třeba u tří atraktivních komediálních seriálů, z nichž každý jest docela jiný. 

 
 


NÁRODNÍ HÁZENÁ

 


 

Aneb seriál s tahem na branku, natočený pod značkou Voyo originál. Ačkoli už jsou to pánové, kteří úplně nebo skoro překročili padesátku, láska k oblíbenému sportu jim zůstala. Teď budou mít ideální příležitost ukázat, že pořád patří k absolutní špičce, neboť na dveře klepe mistrovství světa veteránů, na které byli pozvaní. Budou se tedy muset znovu pustit do tréninku. Svou podstatnou úlohu by u těchto hrdých vesničanů mohl sehrát fakt, že každý z šestice Horst, Pučma, Hugo, Fery, Vladěna, Síra jest charakterově jiný a každý také řeší vlastní soukromé záležitosti. Vedle Michala Suchánka, který celý projekt napsal, spolurežíroval a zahrál si prvního jmenovaného, se v dalších úlohách představí Václav Neužil, Martin Pechlát, Jakub Špalek, Petr Vršek a Jiří Langmajer. Míč v ruce, národka v srdci!


VYŠEHRAD

 


 

V roce 2016 se zrodil talentovaný fotbalista Julius „Lavi“ Lavický, který však sám utopil slibnou kariéru v alkoholu. Nedisciplinovanost a slabost pro holky mu vystavily červenou kartu pro profesionální fotbal na té úplně nejvyšší úrovni. Ovšem Vyšehrad přece taky není špatný klub … „Seryál“ se inspiruje skutečnými výstřelky někdejších hvězd typu Maria Balotelliho. Nesprávný přiklad si ale vzal i od některých hráčů v české lize. V hlavní roli se pochopitelně objevuje Jakub Štáfek, jehož jméno jest od poloviny dubna 2022 hodně skloňováno, protože v kinech vévodí divácké návštěvnosti Fylm. Ideální příležitost si připomenout dílo, ze kterého vychází.


SLUHA NÁRODA

 


 

Není pochyb, že o Vyšehradu slyšela v České republice spousta lidí. Sluha národa je na tom stejně, akorát v celosvětovém měřítku. A proto stoprocentně stojí za zhlédnutí! Hlavního hrdinu této komediální show si totiž zahrál Volodymyr Zelenskyj – současný ukrajinský prezident, jenž se už před více než dvěma měsíci stal symbolem boje za svobodu a demokracii proti prohnilému a pomatenému bolševickému sousedovi z východu. Jestliže se o seriálu Simpsonovi traduje, že v některých věcech předpověděl budoucnost, u Sluhy národa to platí stoprocentně. Údajně se jedná o jediný seriál, který se přestal natáčet proto, že se fikce stala realitou. Goloborodko. Vasilij Petrovič Goloborodko. Tak se jmenuje středoškolský učitel, jehož student natočil na mobilní telefon, když zrovna nazlobeně nadával na zkorumpovanost ukrajinské vlády. Mohutná podpora zapříčiní, že se stane vítězem prezidentských voleb.


FOTO: Archiv TV NOVA
(Autor: Tomáš Kordík)
 

Kino

Recenze: Top Gun: Maverick Dnes

V době remaků, prequelů a sequelů si odpovědné osoby (v tomto případě v čele s Tomem Cruisem a věhlasným producentem... celý článek

Skylink

Hitlerova bitva s médii

O moci médií dnes nikdo nepochybuje. Dokonce se dnes v rámci jejich internetového prostoru mluví o kybernetické válce. celý článek
 
Přidat na Seznam.cz
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení