Z důvodu rozsáhlé údržby serveru bude v následujících dnech provoz omezen. Za nepříjemnosti se omlouváme.
 
NOVĚ můžete filtrovat filmy a seriály také dle streamovacích služeb

Press: Cinema City znovu otevírá své brány

Vydáno dne 08.06.2021 (408 přečtení)
Multiplexy Cinema City přivítají své diváky a divačky ve čtvrtek 10. června 2021. Čekat na ně bude velmi pestrá filmová nabídka a intenzivní kino zážitek.
Filmoví nadšenci, fanoušci i příležitostní diváci mohou od čtvrtka opět navštívit své oblíbené multiplexy Cinema City po celé České republice. Program bude plný očekávaných novinek. Jejich výčet nelze začít jinak, než devátou části série Rychle a zběsile. Solidní podívanou slibují rovněž Cruella z dílny Walta Disneyho nebo pokračování úspěšného a očekávaného hororu Tiché místo: Část II, který byl kvůli pandemii několikrát odložen. Dále je v nabídce záznam koncertu rockové skupiny Bon Jovi – From Encore Nights. Pro děti bude připraven animovaný film Tom a Jerry. A to by bylo, aby se na velkém plátně neutkali Godzilla s Kongem!

Během prázdninových měsíců přibude další Bondovka s názvem Není čas zemřít a v rámci MCU získá svůj samostatný biják Black Widow. Z české tvorby se nabízí komedie Matky, životopisný Zátopek v režii Davida Ondříčka a na podzim bude snad konečně možné zajít na celovečerní dokument o Karlu Gottovi s názvem Karel.

Cinema City bude promítat nejen ve 2D a 3D, ale i ve svých speciálních formátech. Jednak ve 4DX, kde můžete zažít film doslova na vlastní kůži. A jednak v IMAX na Floře, který díky moderní technologii posouvá sledování filmu na vyšší úroveň! Vynechat nelze ani VIP Chodov s možností neomezené konzumace pokrmů a nápojů, polohovatelnými sedačkami a nezapomenutelnou atmosférou.

I nadále budou dodržována a respektována všechna aktuální vládní opatření. Ve všech sálech je zaveden tzv. social distancing, kdy mezi jednotlivými skupinami diváků budou dodrženy rozestupy minimálně jedné volné sedačky.

Předprodej vstupenek bude spuštěn na oficiálním webu kin Cinema City


FOTO: cinemacity.cz, CinemArt
(Autor: Tomáš Kordík)
 

Kino

Recenze: Rychle a zběsile 9

Po ročním odkladu má premiéru i další část oblíbené série. Mimochodem, Michelle Rodriguez... celý článek

Skylink

Hitlerova bitva s médii

O moci médií dnes nikdo nepochybuje. Dokonce se dnes v rámci jejich internetového prostoru mluví o kybernetické válce. celý článek

TV

Recenze: Zprávy ze světa

Na čtyři Oscary nominovaný western (ke zhlédnutí na Netflixu), který skládá poctu klasickým počinům tohoto... celý článek
 
Přidat na Seznam.cz
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení