František Filipovský

Povolání:
Národnost:
Narození:
23.9. 1907, Přelouč, Rakousko-Uhersko
Úmrtí:
26.10. 1993, Praha, Česká republika
 

 
         Filtr         
Stanice


TV pořad

Rok

od do
TV seriál



Dabing



FilmStaniceDatumČasPoznámka
Dívka na koštěti (1971) NOVA HD 01.11.2020 17:45  
Dívka na koštěti (1971) NOVA 01.11.2020 17:45  
Muž v povětří (1955) CS Film 01.11.2020 12:00  
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 01.11.2020 11:20 (6/9) 
Jen ho nechte, ať se bojí (1978) Prima MAX 01.11.2020 10:55  
Šest medvědů s Cibulkou (1972) Nova Cinema 01.11.2020 10:20  
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 31.10.2020 21:25 (6/9) 
Křidýlko nebo stehýnko (1976) ČT1 31.10.2020 21:20  
Četník v New Yorku (1965) Dajto 31.10.2020 20:15  
Šest medvědů s Cibulkou (1972) Nova Cinema 31.10.2020 16:55  
Dívka na koštěti (1971) Markíza 31.10.2020 16:40  
Mladé víno (1986) Filmbox 31.10.2020 15:55  
Tichá domácnost (1986) [TV inscenace] ČT 3 31.10.2020 15:05  
Jen ho nechte, ať se bojí (1978) Prima 31.10.2020 14:15  
Kalifův prsten (1970) [TV inscenace] ČT1 31.10.2020 07:40  
Hrdinové mlčí (1946) CS Film 30.10.2020 18:20  
Mlhy na Blatech (1943) CS Film 29.10.2020 18:00  
Uličnictví pana Čabouna (1981) [TV inscenace] ČT 3 29.10.2020 13:05  
Preclíková válka (1976) [TV inscenace] ČT 3 29.10.2020 09:00  
U pokladny stál (1939) ČT1 29.10.2020 09:00  
Hodíme se k sobě, miláčku...? (1974) Filmbox 28.10.2020 16:50  
Jen ho nechte, ať se bojí (1978) Prima 28.10.2020 15:45  
Šest medvědů s Cibulkou (1972) NOVA HD 28.10.2020 15:40  
Šest medvědů s Cibulkou (1972) NOVA 28.10.2020 15:40  
U pokladny stál (1939) ČT1 28.10.2020 14:30  
Čintamani a podvodník (1964) CS Film 28.10.2020 14:00  
Nebožtíci na bále (1979) [TV hra] ČT 3 27.10.2020 12:30  
Hodíme se k sobě, miláčku...? (1974) Filmbox 26.10.2020 20:00  
Četník ze Saint Tropez (1964) Dajto 26.10.2020 01:25  
Četník a četnice (1982) VOYO 25.10.2020 16:55  
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 25.10.2020 11:45 (5/9) 
Mladé víno (1986) Filmbox 25.10.2020 10:15  
Grand restaurant pana Septima (1966) ČT1 24.10.2020 22:30  
Četník a četnice (1982) VOYO 24.10.2020 21:40  
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 24.10.2020 21:25 (5/9) 
Četník ze Saint Tropez (1964) Dajto 24.10.2020 20:15  
Bouřlivé víno (1976) Filmbox 24.10.2020 15:50  
Četník a mimozemšťané (1978) VOYO 24.10.2020 14:05  
Ryba na suchu (1942) CS Film 24.10.2020 14:00  
Četník a četnice (1982) VOYO 23.10.2020 20:00  
Soudničky (1967) [TV film] ČT 3 23.10.2020 15:35  
Četník a mimozemšťané (1978) VOYO 23.10.2020 15:05  
Četník ve výslužbě (1970) VOYO 23.10.2020 13:30  
O něčem jiném (1963) CS Film 23.10.2020 10:15  
Četník a mimozemšťané (1978) VOYO 22.10.2020 18:30  
Vzorný kinematograf Haška Jaroslava (1955) CS Film 22.10.2020 18:00  
Četník ve výslužbě (1970) VOYO 22.10.2020 15:30  
Četník se žení (1968) VOYO 22.10.2020 14:05  
Četník ve výslužbě (1970) VOYO 21.10.2020 18:20  
Velká přehrada (1942) CS Film 21.10.2020 16:00  
Četník se žení (1968) VOYO 21.10.2020 15:10  
Cirkus bude! (1954) Prima MAX 21.10.2020 14:05  
Četník v New Yorku (1965) VOYO 21.10.2020 13:35  
Automat na přání (1968) CS Film 21.10.2020 10:15  
Četník se žení (1968) VOYO 20.10.2020 18:30  
Četník v New Yorku (1965) VOYO 20.10.2020 15:30  
Poslušně hlásím (1957) CS Film 19.10.2020 20:00  
Četník v New Yorku (1965) VOYO 19.10.2020 18:20  
Četník ze Saint Tropez (1964) VOYO 19.10.2020 16:45  
Konec agenta č. 312 (1974) [TV inscenace] ČT 3 19.10.2020 09:40  
Klapzubova XI. (1938) CS Film 18.10.2020 18:00  
Příbuzenstvo (1979) [TV inscenace] ČT1 18.10.2020 15:30  
O houbovém Kubovi a princi Jakubovi (1986) [TV inscenace] ČT1 18.10.2020 14:40  
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 18.10.2020 11:45 (4/9) 
Cirkus bude! (1954) Prima MAX 18.10.2020 11:05  
Pohádka o Honzíkovi a Mařence (1980) CS Film 18.10.2020 10:15  
Bouřlivé víno (1976) Filmbox 18.10.2020 10:00  
Což takhle dát si špenát (1977) PLUS 18.10.2020 09:35  
Což takhle dát si špenát (1977) PLUS HD 18.10.2020 09:35  
Klapzubova jedenáctka (1967) [TV seriál] ČT 3 18.10.2020 09:00 (13/13) 
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 17.10.2020 21:20 (4/9) 
Cirkus bude! (1954) Prima 17.10.2020 16:45  
Což takhle dát si špenát (1977) PLUS HD 17.10.2020 15:50  
Což takhle dát si špenát (1977) PLUS 17.10.2020 15:50  
Klapzubova jedenáctka (1967) [TV seriál] ČT 3 17.10.2020 09:25 (12/13) 
Klapzubova jedenáctka (1967) [TV seriál] ČT 3 17.10.2020 09:00 (11/13) 
Já už budu hodný, dědečku! (1978) CS Film 16.10.2020 20:00  
Klapzubova jedenáctka (1967) [TV seriál] ČT 3 16.10.2020 09:25 (10/13) 
Klapzubova jedenáctka (1967) [TV seriál] ČT 3 16.10.2020 09:00 (9/13) 
Klapzubova jedenáctka (1967) [TV seriál] ČT 3 15.10.2020 09:25 (8/13) 
Klapzubova jedenáctka (1967) [TV seriál] ČT 3 15.10.2020 09:00 (7/13) 
Klapzubova jedenáctka (1967) [TV seriál] ČT 3 14.10.2020 09:30 (6/13) 
Klapzubova jedenáctka (1967) [TV seriál] ČT 3 14.10.2020 09:00 (5/13) 
Barbora řádí (1935) CS Film 13.10.2020 18:00  
Klapzubova jedenáctka (1967) [TV seriál] ČT 3 13.10.2020 09:25 (4/13) 
Klapzubova jedenáctka (1967) [TV seriál] ČT 3 13.10.2020 09:00 (3/13) 
Dobrý voják Švejk (1956) CS Film 12.10.2020 20:00  
Dobrý večer s Waldemarem (1970) [TV pořad] ČT 3 12.10.2020 10:45  
Klapzubova jedenáctka (1967) [TV seriál] ČT 3 12.10.2020 10:15 (2/13) 
Klapzubova jedenáctka (1967) [TV seriál] ČT 3 12.10.2020 09:45 (1/13) 
Co je doma, to se počítá, pánové... (1980) VOYO 12.10.2020 09:20  
Hej rup! (1934) CS Film 11.10.2020 22:00  
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 11.10.2020 12:10 (3/9) 
Co je doma, to se počítá, pánové... (1980) VOYO 11.10.2020 11:15  
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970) PLUS 11.10.2020 10:20  
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970) PLUS HD 11.10.2020 10:20  
Modrý závoj (1941) ČT1 11.10.2020 06:25  
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 10.10.2020 21:25 (3/9) 
Fantomas kontra Scotland Yard (1967) ČT1 10.10.2020 21:20  
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970) PLUS 10.10.2020 14:55  
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970) PLUS HD 10.10.2020 14:55  
Modrý závoj (1941) ČT1 10.10.2020 14:25  
Madla zpívá Evropě (1940) CS Film 10.10.2020 14:00  
Co je doma, to se počítá, pánové... (1980) VOYO 10.10.2020 12:20  
Parohy (1947) CS Film 08.10.2020 18:00  
Já už budu hodný, dědečku! (1978) VOYO 08.10.2020 16:55  
U pokladny stál (1939) CS Film 07.10.2020 20:00  
Svatba jako řemen (1967) ČT1 06.10.2020 14:25  
Bouřlivé víno (1976) VOYO 06.10.2020 13:00  
Z bláta do louže (1934) CS Film 06.10.2020 12:00  
Velká filmová loupež (1986) JOJ Family 05.10.2020 20:20  
Roztomilý člověk (1941) CS Film 05.10.2020 20:00  
Bouřlivé víno (1976) VOYO 05.10.2020 14:10  
Pantáta Bezoušek (1941) CS Film 05.10.2020 10:15  
Vražda v hotelu Excelsior (1971) CS Film 04.10.2020 20:00  
Bouřlivé víno (1976) VOYO 04.10.2020 17:50  
Svatba jako řemen (1967) ČT1 04.10.2020 15:30  
Velká filmová loupež (1986) JOJ Family 04.10.2020 15:10  
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 04.10.2020 11:55 (2/9) 
Já už budu hodný, dědečku! (1978) PLUS 04.10.2020 10:10  
Já už budu hodný, dědečku! (1978) PLUS HD 04.10.2020 10:10  
Řeka čaruje (1945) ČT1 04.10.2020 06:40  
Když si náš dědeček babičku bral (1982) [TV epizoda] ČT1 04.10.2020 06:25  
Fantomas se zlobí (1965) ČT1 03.10.2020 22:10  
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 03.10.2020 21:25 (2/9) 
Já už budu hodný, dědečku! (1978) PLUS HD 03.10.2020 15:40  
Já už budu hodný, dědečku! (1978) PLUS 03.10.2020 15:40  
Řeka čaruje (1945) ČT1 03.10.2020 14:40  
Cirkus bude! (1954) CS Film 03.10.2020 14:00  
Kdo snědl holoubátka? (1968) [TV inscenace] ČT1 03.10.2020 07:35  
Velká filmová loupež (1986) JOJ Family 02.10.2020 21:40  
Muž v povětří (1955) CS Film 01.10.2020 16:00  
Jak se vám líbí? (1979) [TV pořad] ČT 3 30.09.2020 14:45  
Když si náš dědeček babičku bral (1982) [TV epizoda] ČT1 30.09.2020 14:00  
Mlhy na Blatech (1943) CS Film 30.09.2020 10:15  
Škola základ života (1938) Nova Cinema 29.09.2020 16:30  
Škola základ života (1938) NOVA 29.09.2020 01:30  
Škola základ života (1938) NOVA HD 29.09.2020 01:30  
Škola základ života (1938) NOVA 28.09.2020 11:40  
Škola základ života (1938) NOVA HD 28.09.2020 11:40  
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 27.09.2020 12:10 (1/9) 
Fantomas (1964) ČT1 26.09.2020 21:40  
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 26.09.2020 21:25 (1/9) 
Vtipnejší vyhráva (1971) [TV pořad] Trojka 26.09.2020 12:45  
Já už budu hodný, dědečku! (1978) Nova Cinema 25.09.2020 11:30  
Šibalství Scapinova (1961) [TV inscenace] ČT 3 25.09.2020 09:00  
O něčem jiném (1963) CS Film 24.09.2020 18:00  
Já už budu hodný, dědečku! (1978) Nova Cinema 24.09.2020 16:05  
Vtipnejší vyhráva (1971) [TV pořad] Trojka 24.09.2020 12:55  
Jak básníkům chutná život (1987) Nova Cinema 24.09.2020 10:20  
Já už budu hodný, dědečku! (1978) Nova Cinema 23.09.2020 20:00  
Jak básníkům chutná život (1987) Nova Cinema 23.09.2020 15:00  
Vtipnejší vyhráva (1971) [TV pořad] Trojka 23.09.2020 12:55  
Barbora řádí (1935) Prima MAX 23.09.2020 11:05  
Hrdinové mlčí (1946) CS Film 22.09.2020 18:00  
Hodíme se k sobě, miláčku...? (1974) Filmbox 22.09.2020 12:45  
Aféry mé ženy (1972) JOJ Family 21.09.2020 20:20  
Velká přehrada (1942) CS Film 21.09.2020 16:00  
Vtipnejší vyhráva (1971) [TV pořad] Trojka 21.09.2020 12:40  
Mladé víno (1986) Filmbox 21.09.2020 11:15  
Šimon a Matouš (1975) VOYO 21.09.2020 08:35  
Jak básníkům chutná život (1987) NOVA 20.09.2020 17:10  
Jak básníkům chutná život (1987) NOVA HD 20.09.2020 17:10  
Nezkrotná Angelika (1967) Doma 20.09.2020 15:55  
Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974) Prima 20.09.2020 14:50  
Aféry mé ženy (1972) JOJ Family 20.09.2020 14:50  
Barbora řádí (1935) Prima MAX 20.09.2020 11:40  
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 20.09.2020 11:00 (5, 6/6) 
Šimon a Matouš (1975) VOYO 20.09.2020 10:40  
Srpnová neděle (1960) ČT1 20.09.2020 06:55  
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 19.09.2020 21:25 (5, 6/6) 
Barbora řádí (1935) Prima 19.09.2020 17:00  
Angelika a král (1965) Doma 19.09.2020 15:50  
Srpnová neděle (1960) ČT1 19.09.2020 14:50  
Šimon a Matouš (1975) VOYO 19.09.2020 11:50  
Ryba na suchu (1942) CS Film 18.09.2020 22:00  
Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974) Prima 18.09.2020 21:55  
Aféry mé ženy (1972) JOJ Family 18.09.2020 21:30  
Hodíme se k sobě, miláčku...? (1974) Filmbox 18.09.2020 10:45  
Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974) Prima MAX 17.09.2020 20:00  
Jak básníci přicházejí o iluze (1984) Nova Cinema 17.09.2020 11:10  
Šest medvědů s Cibulkou (1972) VOYO 17.09.2020 08:30  
Jak básníci přicházejí o iluze (1984) Nova Cinema 16.09.2020 15:15  
Zmizení herce Bendy (1979) [TV inscenace] ČT 3 16.09.2020 12:30  
Šest medvědů s Cibulkou (1972) VOYO 16.09.2020 09:55  
Dva muži hlásí příchod (1975) VOYO 16.09.2020 08:25  
Mladé víno (1986) Filmbox 15.09.2020 13:05  
Šest medvědů s Cibulkou (1972) VOYO 15.09.2020 12:15  
Dva muži hlásí příchod (1975) VOYO 15.09.2020 10:40  
Dva muži hlásí příchod (1975) VOYO 14.09.2020 12:10  
Jak básníci přicházejí o iluze (1984) NOVA HD 13.09.2020 17:10  
Jak básníci přicházejí o iluze (1984) NOVA 13.09.2020 17:10  
Vzorný kinematograf Haška Jaroslava (1955) CS Film 13.09.2020 12:00  
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 13.09.2020 11:00 (3, 4) 
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 12.09.2020 21:25 (3, 4) 
Vražda v hotelu Excelsior (1971) Filmbox 12.09.2020 16:00  
Slaměný klobouk (1971) CS Film 12.09.2020 16:00  
Parohy (1947) CS Film 10.09.2020 18:00  
Jak svět přichází o básníky (1982) Nova Cinema 10.09.2020 12:20  
Jak svět přichází o básníky (1982) Nova Cinema 09.09.2020 16:25  
Z bláta do louže (1934) CS Film 09.09.2020 16:00  
Advokátka Věra (1937) Prima MAX 09.09.2020 12:10  
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970) Nova Cinema 08.09.2020 17:55  
Nekonečný příběh (1984) AMC 08.09.2020 16:55  
Bouřlivé víno (1976) Filmbox 08.09.2020 14:15  
Barbora řádí (1935) CS Film 08.09.2020 10:15  
Dobrý večer s Waldemarem (1970) [TV pořad] ČT 3 07.09.2020 11:25  
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970) NOVA HD 07.09.2020 01:30  
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970) NOVA 07.09.2020 01:30  
Jak svět přichází o básníky (1982) NOVA 06.09.2020 17:35  
Jak svět přichází o básníky (1982) NOVA HD 06.09.2020 17:35  
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970) NOVA 06.09.2020 13:35  
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970) NOVA HD 06.09.2020 13:35  
Nekonečný příběh (1984) AMC 06.09.2020 12:45  
Advokátka Věra (1937) Prima MAX 06.09.2020 11:35  
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 06.09.2020 11:00 (1, 2/6) 
Vražda v hotelu Excelsior (1971) Filmbox 06.09.2020 10:10  
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 05.09.2020 21:25 (1, 2/6) 
Advokátka Věra (1937) Prima 05.09.2020 17:00  
Hej rup! (1934) CS Film 05.09.2020 14:00  
Pantáta Bezoušek (1941) CS Film 05.09.2020 10:15  
Klapzubova XI. (1938) CS Film 04.09.2020 22:00  
Bouřlivé víno (1976) Filmbox 04.09.2020 14:25  
Poslušně hlásím (1957) CS Film 02.09.2020 20:00  
Cirkus v cirkuse (1975) CS Film 01.09.2020 12:00  
Pošetilost mocných (1971) Jednotka 01.09.2020 01:40  
Pošetilost mocných (1971) Jednotka 31.08.2020 20:30  
Mlhy na Blatech (1943) CS Film 31.08.2020 18:00  
Cirkus bude! (1954) CS Film 30.08.2020 22:00  
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 30.08.2020 11:55 (9/9) 
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 29.08.2020 21:25 (9/9) 
Zuřivý reportér (1987) CS Film 29.08.2020 18:00  
Hejkal (1978) [TV film] ČT1 29.08.2020 06:50  
U pokladny stál (1939) CS Film 28.08.2020 22:00  
Tři nevinní (1973) CS Film 28.08.2020 18:00  
Dobrý voják Švejk (1956) CS Film 26.08.2020 20:00  
Piti Piti Pa (1970) Jednotka 25.08.2020 02:25  
Piti Piti Pa (1970) Jednotka 24.08.2020 20:30  
Roztomilý člověk (1941) CS Film 23.08.2020 18:00  
Mladé víno (1986) Prima 23.08.2020 14:40  
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 23.08.2020 11:45 (8/9) 
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 22.08.2020 21:45 (8/9) 
Mladé víno (1986) Prima 22.08.2020 21:40  
Lakovka (1980) [TV inscenace] ČT1 22.08.2020 06:00  
Buldoci a třešně (1981) CS Film 21.08.2020 22:00  
Mladé víno (1986) Prima MAX 20.08.2020 20:00  
Madla zpívá Evropě (1940) CS Film 19.08.2020 22:00  
Lucie, postrach ulice (1984) Filmbox 19.08.2020 17:15  
Lakovka (1980) [TV inscenace] ČT1 19.08.2020 13:50  
Počestné paní pardubické (1944) Prima MAX 19.08.2020 07:35  
Hibernatus (1969) Jednotka 18.08.2020 01:25  
Hibernatus (1969) Jednotka 17.08.2020 20:30  
Lucie, postrach ulice (1984) Filmbox 17.08.2020 20:00  
Hrdinové mlčí (1946) CS Film 17.08.2020 14:20  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 17.08.2020 10:00 (7/7) 
Svatba jako řemen (1967) CS Film 16.08.2020 20:00  
Pan Tau odchází (1975) [TV epizoda] ČT :D / ČT art 16.08.2020 17:45 (33/33) 
Nezralé maliny (1980) [TV inscenace] ČT 3 16.08.2020 15:10  
Zralé víno (1981) Prima 16.08.2020 14:50  
Počestné paní pardubické (1944) Prima MAX 16.08.2020 12:20  
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 16.08.2020 11:05 (7/9) 
Vražedný týden (1970) [TV film] ČT1 16.08.2020 07:20  
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 15.08.2020 21:45 (7/9) 
Zralé víno (1981) Prima 15.08.2020 21:35  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 15.08.2020 16:55 (7/7) 
Počestné paní pardubické (1944) Prima 15.08.2020 16:45  
Vražedný týden (1970) [TV film] ČT1 15.08.2020 15:35  
Slaměný klobouk (1971) JOJ Family 15.08.2020 14:10  
Škola základ života (1938) CS Film 14.08.2020 22:00  
Zelená vlna (1982) CS Film 14.08.2020 20:00  
Ďábelské líbánky (1970) VOYO 14.08.2020 09:45  
Zralé víno (1981) Prima MAX 13.08.2020 20:00  
Ďábelské líbánky (1970) VOYO 13.08.2020 10:35  
Ďábelské líbánky (1970) VOYO 12.08.2020 12:20  
Děvčátko z venkova (1937) Prima MAX 12.08.2020 12:10  
Na kometě (1970) CS Film 11.08.2020 22:00  
Slaměný klobouk (1971) JOJ Family 11.08.2020 20:20  
O něčem jiném (1963) CS Film 11.08.2020 18:00  
Oskar (1967) Jednotka 11.08.2020 02:15  
Oskar (1967) Jednotka 10.08.2020 20:30  
Velká filmová loupež (1986) CS Film 10.08.2020 20:00  
Muž v povětří (1955) CS Film 10.08.2020 18:00  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 10.08.2020 10:10 (6/7) 
Pan Tau odchází (1975) [TV epizoda] ČT :D / ČT art 09.08.2020 17:45 (32/33) 
Bouřlivé víno (1976) Prima 09.08.2020 13:45  
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 09.08.2020 11:30 (6/9) 
Děvčátko z venkova (1937) Prima MAX 09.08.2020 11:00  
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 08.08.2020 21:30 (6/9) 
Bouřlivé víno (1976) Prima 08.08.2020 21:30  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 08.08.2020 17:10 (6/7) 
Děvčátko z venkova (1937) Prima 08.08.2020 16:20  
Velká přehrada (1942) CS Film 07.08.2020 14:00  
Bouřlivé víno (1976) Prima MAX 06.08.2020 20:00  
Barbora řádí (1935) CS Film 04.08.2020 18:00  
Grand restaurant pana Septima (1966) Jednotka 04.08.2020 01:25  
Grand restaurant pana Septima (1966) Jednotka 03.08.2020 20:30  
Marcelka (1971) [TV inscenace] Dvojka 03.08.2020 13:05  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 03.08.2020 10:10 (5/7) 
Pan Tau odchází (1975) [TV epizoda] ČT :D / ČT art 02.08.2020 17:45 (31/33) 
Old Shatterhand (1964) Jednotka 02.08.2020 12:45  
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 02.08.2020 11:10 (5/9) 
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 01.08.2020 21:45 (5/9) 
Old Shatterhand (1964) Jednotka 01.08.2020 20:30  
Ukradená vzducholoď (1966) CS Film 01.08.2020 18:00  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 01.08.2020 17:05 (5/7) 
Nekonečný příběh (1984) ARTE 31.07.2020 15:20  
Vzorný kinematograf Haška Jaroslava (1955) CS Film 29.07.2020 22:00  
Hrdinové mlčí (1946) CS Film 28.07.2020 18:00  
Fantomas kontra Scotland Yard (1967) Jednotka 28.07.2020 01:50  
Fantomas kontra Scotland Yard (1967) Jednotka 27.07.2020 20:30  
Zlatá svatba (1972) CS Film 27.07.2020 18:00  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 27.07.2020 10:10 (4/7) 
Obrácení Ferdyše Pištory (1967) [TV inscenace] ČT 3 27.07.2020 09:00  
Poslušně hlásím (1957) CS Film 26.07.2020 20:00  
Pan Tau odchází (1975) [TV epizoda] ČT :D / ČT art 26.07.2020 17:45 (30/33) 
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 26.07.2020 11:50 (4/9) 
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 25.07.2020 21:30 (4/9) 
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 25.07.2020 17:05 (4/7) 
Já už budu hodný, dědečku! (1978) Filmbox 25.07.2020 16:00  
Klapzubova XI. (1938) CS Film 25.07.2020 14:00  
Hej rup! (1934) CS Film 24.07.2020 22:00  
Aféry mé ženy (1972) CS Film 24.07.2020 12:00  
Dobrodružství Toma Sawyera (1967) [TV inscenace] ČT 3 24.07.2020 09:00  
Bejvávalo (1965) [TV pořad] ČT 3 23.07.2020 10:30  
U pokladny stál (1939) CS Film 22.07.2020 20:00  
Sněhy loňské a starší (1983) [TV pořad] ČT 3 22.07.2020 14:30  
Bejvávalo (1965) [TV pořad] ČT 3 22.07.2020 10:25  
Nekonečný příběh (1984) ARTE 21.07.2020 15:20  
Bejvávalo (1965) [TV pořad] ČT 3 21.07.2020 10:35  
Fantomas se zlobí (1965) Jednotka 21.07.2020 01:40  
Fantomas se zlobí (1965) Jednotka 20.07.2020 20:30  
Bejvávalo (1965) [TV pořad] ČT 3 20.07.2020 10:40  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 20.07.2020 10:05 (3/7) 
Dobrý voják Švejk (1956) CS Film 19.07.2020 20:00  
Pantáta Bezoušek (1941) CS Film 19.07.2020 18:00  
Pan Tau odchází (1975) [TV epizoda] ČT :D / ČT art 19.07.2020 17:45 (29/33) 
Co je doma, to se počítá, pánové... (1980) Prima 19.07.2020 14:30  
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 19.07.2020 13:35 (6/6) 
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 19.07.2020 11:55 (3/9) 
Bejvávalo (1965) [TV pořad] ČT 3 19.07.2020 10:35  
Já už budu hodný, dědečku! (1978) Filmbox 19.07.2020 10:00  
Co je doma, to se počítá, pánové... (1980) Prima 18.07.2020 21:40  
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 18.07.2020 21:35 (3/9) 
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 18.07.2020 20:20 (6/6) 
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 18.07.2020 17:00 (3/7) 
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 18.07.2020 12:25 (5) 
Bejvávalo (1965) [TV pořad] ČT 3 18.07.2020 10:30  
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 17.07.2020 20:20 (5) 
Bejvávalo (1965) [TV pořad] ČT 3 17.07.2020 11:10  
Babiččina krabička (1963) [TV pořad] ČT 3 17.07.2020 10:50  
Co je doma, to se počítá, pánové... (1980) Prima MAX 16.07.2020 20:00  
Mlhy na Blatech (1943) CS Film 16.07.2020 12:00  
Babiččina krabička (1963) [TV pořad] ČT 3 16.07.2020 11:40  
Babiččina krabička (1963) [TV pořad] ČT 3 16.07.2020 11:15  
Co je doma, to se počítá, pánové... (1980) Filmbox 15.07.2020 17:30  
Babiččina krabička (1963) [TV pořad] ČT 3 15.07.2020 11:30  
Babiččina krabička (1963) [TV pořad] ČT 3 15.07.2020 11:05  
Parohy (1947) CS Film 14.07.2020 16:00  
Nekonečný příběh (1984) ARTE 14.07.2020 13:45  
Babiččina krabička (1963) [TV pořad] ČT 3 14.07.2020 11:35  
Babiččina krabička (1963) [TV pořad] ČT 3 14.07.2020 11:05  
Fantomas (1964) Jednotka 14.07.2020 01:35  
Fantomas (1964) Jednotka 13.07.2020 20:30  
Co je doma, to se počítá, pánové... (1980) Filmbox 13.07.2020 20:00  
Z bláta do louže (1934) CS Film 13.07.2020 12:00  
Babiččina krabička (1963) [TV pořad] ČT 3 13.07.2020 11:35  
Babiččina krabička (1963) [TV pořad] ČT 3 13.07.2020 11:10  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 13.07.2020 10:10 (2/7) 
Nekonečný příběh (1984) ARTE 12.07.2020 20:16  
Pan Tau odchází (1975) [TV epizoda] ČT :D / ČT art 12.07.2020 17:45 (28/33) 
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 12.07.2020 14:00 (4) 
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 12.07.2020 12:05 (2/9) 
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 11.07.2020 21:30 (2/9) 
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 11.07.2020 20:20 (4) 
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 11.07.2020 17:00 (2/7) 
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 11.07.2020 12:50 (3) 
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 10.07.2020 20:20 (3) 
Kabaret U dobré pohody (1973) [TV pořad] ČT 3 10.07.2020 09:50  
Kabaret U dobré pohody (1973) [TV pořad] ČT 3 09.07.2020 09:50  
Velká přehrada (1942) CS Film 08.07.2020 16:00  
Buldoci a třešně (1981) VOYO 08.07.2020 13:30  
Buldoci a třešně (1981) VOYO 07.07.2020 15:05  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 07.07.2020 10:15 (1/7) 
Kabaret U dobré pohody (1973) [TV pořad] ČT 3 07.07.2020 09:45  
Fantomas (1964) Jednotka 07.07.2020 02:35  
Fantomas (1964) Jednotka 06.07.2020 20:30  
Náš dědek Josef (1976) JOJ Family 06.07.2020 20:20  
Buldoci a třešně (1981) VOYO 06.07.2020 18:20  
Kabaret U dobré pohody (1973) [TV pořad] ČT 3 06.07.2020 10:20  
Ryba na suchu (1942) CS Film 05.07.2020 18:00  
Pan Tau odchází (1975) [TV epizoda] ČT :D / ČT art 05.07.2020 17:45 (27/33) 
Náš dědek Josef (1976) JOJ Family 05.07.2020 14:40  
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 05.07.2020 13:25 (2) 
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 05.07.2020 11:50 (1/9) 
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 04.07.2020 21:30 (1/9) 
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 04.07.2020 20:20 (2) 
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 04.07.2020 17:10 (1/7) 
Cirkus bude! (1954) CS Film 04.07.2020 14:00  
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 04.07.2020 13:00 (1/6) 
Náš dědek Josef (1976) JOJ Family 03.07.2020 21:30  
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 03.07.2020 20:20 (1/6) 
Kabaret U dobré pohody (1973) [TV pořad] ČT 3 03.07.2020 10:05  
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) VOYO 03.07.2020 08:55  
O něčem jiném (1963) CS Film 02.07.2020 18:00  
Kabaret U dobré pohody (1973) [TV pořad] ČT 3 02.07.2020 10:30  
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) VOYO 02.07.2020 10:05  
Škola základ života (1938) CS Film 01.07.2020 20:00  
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) VOYO 01.07.2020 11:50  
Kabaret U dobré pohody (1973) [TV pořad] ČT 3 01.07.2020 10:25  
Velký flám (1966) ČT1 29.06.2020 23:10  
Kristián (1939) CS Film 29.06.2020 20:00  
Co řekne žena (1958) CS Film 29.06.2020 16:00  
Kdybych byl tátou (1939) CS Film 29.06.2020 12:00  
Nebe a dudy (1941) CS Film 28.06.2020 18:00  
Pan Tau odchází (1975) [TV epizoda] ČT :D / ČT art 28.06.2020 17:45 (26/33) 
Velký flám (1966) ČT1 27.06.2020 21:20  
Mrazík (1964) Nova Cinema 27.06.2020 18:25  
Katakomby (1940) CS Film 27.06.2020 14:00  
Čapkovy povídky (1947) CS Film 26.06.2020 22:00  
Pan Tau odchází (1975) [TV epizoda] ČT :D / ČT art 26.06.2020 13:55 (25/33) 
Nekonečný příběh (1984) AMC 26.06.2020 13:25  
Mrazík (1964) Nova Cinema 25.06.2020 20:00  
Panenství (1937) CS Film 25.06.2020 18:00  
Provdám svou ženu (1941) CS Film 25.06.2020 12:00  
Císařův pekař a pekařův císař (1951) CS Film 23.06.2020 12:00  
Zlaté dno (1942) CS Film 22.06.2020 20:00  
Černá sobota (1960) CS Film 22.06.2020 14:00  
Počestné paní pardubické (1944) CS Film 21.06.2020 22:00  
Haškovy povídky ze starého mocnářství (1952) CS Film 21.06.2020 18:00  
Pan Tau odchází (1975) [TV epizoda] ČT :D / ČT art 21.06.2020 17:45 (25/33) 
Florenc 13,30 (1957) CS Film 20.06.2020 18:00  
Nekonečný příběh (1984) AMC 20.06.2020 16:10  
Hodíme se k sobě, miláčku...? (1974) Filmbox 20.06.2020 16:05  
Dívka na koštěti (1971) VOYO 20.06.2020 08:20  
Pan Tau odchází (1975) [TV epizoda] ČT :D / ČT art 19.06.2020 13:55 (24/33) 
Dívka na koštěti (1971) VOYO 19.06.2020 10:20  
Dívka na koštěti (1971) VOYO 18.06.2020 12:25  
Co řekne žena (1958) CS Film 18.06.2020 12:00  
Deváté srdce (1978) VOYO 18.06.2020 09:25  
Mladé víno (1986) Filmbox 17.06.2020 17:20  
Lidé na kře (1937) CS Film 17.06.2020 16:00  
V podstatě jsme normální (1981) Prima MAX 17.06.2020 12:30  
Deváté srdce (1978) VOYO 17.06.2020 10:45  
Deváté srdce (1978) VOYO 16.06.2020 12:30  
Mladé víno (1986) Filmbox 15.06.2020 20:00  
Ďábelské líbánky (1970) CS Film 14.06.2020 22:00  
Anděl na horách (1955) CS Film 14.06.2020 20:00  
Pan Tau odchází (1975) [TV epizoda] ČT :D / ČT art 14.06.2020 17:40 (24/33) 
V podstatě jsme normální (1981) Prima MAX 14.06.2020 12:20  
Hodíme se k sobě, miláčku...? (1974) Filmbox 14.06.2020 10:10  
V podstatě jsme normální (1981) Prima 13.06.2020 16:50  
O věcech nadpřirozených (1958) CS Film 13.06.2020 14:00  
Čintamani a podvodník (1964) CS Film 12.06.2020 20:00  
Pan Tau odchází (1975) [TV epizoda] ČT :D / ČT art 12.06.2020 13:55 (23/33) 
Hotel Modrá hvězda (1941) CS Film 10.06.2020 20:00  
Bouřlivé víno (1976) Filmbox 10.06.2020 16:45  
Marečku, podejte mi pero! (1976) Nova Cinema 10.06.2020 16:45  
Mikoláš Aleš (1951) CS Film 10.06.2020 16:00  
Ďábelské líbánky (1970) JOJ Family 08.06.2020 20:25  
Bouřlivé víno (1976) Filmbox 08.06.2020 20:00  
Marečku, podejte mi pero! (1976) NOVA 07.06.2020 16:10  
Ďábelské líbánky (1970) JOJ Family 07.06.2020 14:55  
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 07.06.2020 13:20 (9/9) 
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 06.06.2020 20:25 (9/9) 
Marečku, podejte mi pero! (1976) NOVA 06.06.2020 20:20  
Černá sobota (1960) CS Film 06.06.2020 18:00  
Já už budu hodný, dědečku! (1978) Seznam.cz TV 06.06.2020 15:25  
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 06.06.2020 12:25 (8/9) 
Ďábelské líbánky (1970) JOJ Family 05.06.2020 22:05  
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 05.06.2020 20:25 (8/9) 
Procesí k panence (1961) CS Film 04.06.2020 18:00  
Panenství (1937) CS Film 03.06.2020 22:00  
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) CS Film 03.06.2020 20:00  
Hordubalové (1937) CS Film 03.06.2020 16:00  
Já už budu hodný, dědečku! (1978) Seznam.cz TV 03.06.2020 14:00  
Senzační prázdniny (1967) Nova Cinema 03.06.2020 06:20  
Já už budu hodný, dědečku! (1978) Seznam.cz TV 02.06.2020 20:00  
Senzační prázdniny (1967) Nova Cinema 02.06.2020 13:35  
„Pane, vy jste vdova!“ (1970) ČT1 01.06.2020 14:15  
Dívka na koštěti (1971) ČT1 01.06.2020 10:15  
Dívka na koštěti (1971) ČT1 31.05.2020 16:05  
Senzační prázdniny (1967) NOVA 31.05.2020 14:10  
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 31.05.2020 12:25 (7/9) 
„Pane, vy jste vdova!“ (1970) ČT1 30.05.2020 21:30  
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 30.05.2020 20:25 (7/9) 
Hrátky s čertem (1956) CS Film 30.05.2020 14:00  
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 30.05.2020 11:50 (6/9) 
Chlap jak hora (1960) CS Film 30.05.2020 10:15  
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 29.05.2020 20:25 (6/9) 
Zlaté dno (1942) CS Film 27.05.2020 20:00  
Tonoucí se stébla chytá (1967) Nova Cinema 26.05.2020 12:45  
Deváté srdce (1978) CS Film 25.05.2020 20:00  
Bílá vrána (1938) CS Film 25.05.2020 12:00  
Vražda v hotelu Excelsior (1971) CS Film 24.05.2020 20:00  
Katakomby (1940) CS Film 24.05.2020 18:00  
Tonoucí se stébla chytá (1967) NOVA 24.05.2020 14:30  
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 24.05.2020 12:55 (5/9) 
Počestné paní pardubické (1944) CS Film 24.05.2020 12:00  
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 23.05.2020 20:25 (5/9) 
Dnes v jednom domě (1979) [TV minisérie] JOJ Family 23.05.2020 11:55 (4/9) 

 
Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 168553
Osobností: 665343
Fotografií: 661473
Plakátů: 317749
Obsahů a biografií: 155377
foto

Komerční sdělení

Seznam DVD

Potřebujete si udělat pořádek ve filmech? Tak právě pro Vás je tu tento program.

foto

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Četník a četnice (1982)

Četník a četnice
Poslední díl četnické   serie, který jsme viděl, mě   pobavil velmi dobře, i Když   scéna Funese kdy má   vzteklinu je mimořádná.

Autor: stanko | Hodnocení: 7 / 10

Murder Most Foul (2017) [TV epiz...

Murder Most Foul
Návrat do starého dobrého   začarovaného lesa a na konci   zvrat na druhou. Chlapci si   poplakali na rameni a minulost   člověka vždycky doženě,   Zvlášť, když je pirát,   který žije téměř 200 let.

Autor: Frolíček | Hodnocení: 7 / 10

Prodavač iluzí (1997)

Prodavač iluzí
Tahle "filmová freska" z   hollywoodského zákulisí je   po všech stránkách taktak   průměrná. Na konec 90.let   technicky nic extra a herecky   více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 5 / 10

Tři spory - Spor dramaturga Stro...

Tři spory - Spor dramaturga Stroupežnického
Druhý díl trilogie z   historie Národního divadla a   důležitých postav kolem   něj. Režisér Ludvík Ráža   dlouhodobě patřil mezi   naší více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 8 / 10

Přísně tajné premiéry (1967)

Přísně tajné premiéry
Velice uznávaný režisér   Martin Frič si do svého   filmu již poněkolikáté   pozval Jiřího Sováka a   Jiřinu Bohdalovou, aby opět   ztvárnili více >

Autor: martin.stusak.9 | Hodnocení: 8 / 10

Naposled navštívené:Přesunout nabok | Vymazat historii
František Filipovský

Filipovský František

Naposled navštívené:
František Filipovský

Filipovský František

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení