ohodnotit

Jak dostat tatínka do polepšovny [TV film]

Další název:
Ako dostať otecka do polepšovne (SK)
Žánr:
Rok:
1978
Délka:
95 minut
„Pokračování příběhů malého Vaška zasazené doprostřed krásného léta. Vaškovi se splní přání - táta ho zaučuje do tajů horolezectví.“

Komentáře k filmu Jak dostat tatínka do polepšovny

Řadit dle:  Bodů uživ.  |  Od nejnovějších  |  Podle hodnocení
Počet komentářů k filmu: 48
jarda53
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 9.4.2010
Tomáš Holý
Tomáš Holý - dětská   hvězda filmů,jakou jsme   měli,dvacet let nemáme,a   ještě dlouho mít nebudeme.A   na jeho filmy Velryba a   Polepšovna, se bude dívat   určitě dalších dvacet let.   Tomáši,hvězdo,děkuji   ti,že jsi v době prázdnin   natáčel a zanechal rodinné   stříbro,na tvé filmy se   dívala babička,táta a   máma,my děti,naše děti a   vnuci a ještě pravnuci...
veverka-zrzka
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 4.5.2008
Stejně vynikající   pokračování prvního dílu!   Hlavní herecké obsazení   zahrálo opět vynikající   komedii. Díky jejich   výkonům se dá na tuto   komedii dívat stále dokola,   aniž by jste se začali   nudit!
jmenuji.se.libor
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 24.4.2011
Horolezci, horolezkyně, horolezčata
Po všech stránkách   nádherný film plný   lidskosti, legrace a   pohody...

"Tak tady je kuchyně   a tady je světnice"
"Myslíš ty vůbec   na něco jinýho?" -   "když seš tu se mnou,   nedokážu vůbec myslet"   ŘACH
"Pozor   Fando jedu" - "Je,   co to je?"ŽBLUŇK -   "vodník a říká mi   Fando!"
:-)),   :-)),
Petra.Barbie
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 9.6.2008
Zřejmě úplně nejlepší film Tomáše Holého.
Pokračování Velryby v   podobě Polepšovny se na 200   procent vydařilo. Zatímco i   v prvním díle bylo pár   nepříliš zajímavých a   poměrně nudných scén,   tohle je zábava v každé   minutě a hlavně - zábava   přirozená a nenucená.   Přibyl trošku bláznivý,   ale "správňácký"   děda, co klidně svému   vnoučkovi pořídí prase   Pepu a přestrojí se za   vodníka. Jen s tím   pořádkem moc nekamarádí:   "Tak tohle je sednice a   tohle je kuchyně":-) Ve   vrozené opatrnosti si tento   děda pokrývač vezme   dovolenou.."aby se tu   něco nepřihodilo." My,   co film známe, víme dobře,   že se stejně přihodilo a   ještě před odjezdem na   dovču k dědečkovi, co tak   nesmlouvavě trval na tom,   že..."Vašek bude spát   u mě v kuchyni, ale až po   svatbě." Jenže než ke   svatbě stačilo dojít, už   bylo jasné, že..."čáp   přiletí v březnu".
Na celém tom úžasném   dojmu z tohoto filmu mi kazí   radost jen fakt, jak mohla   paní Poledňáková naprosto   bez rozmyslu a soudnosti   natočit ten balast o   krokodýlech, kam   "flákla" stejné   postavy s jinými herci a   naprostou nemožností, aby na   tyto dva kultovní filmy   navazoval...Snažím se   tvářit, že o existenci toho   rádoby pokračování nevím,   protože mne pak při   sledování Stoličky a   Polepšovny chytí vlna vzteku   a také smutku, jak se mohla   paní režisérka doslova   provinit památce Tomáše   Holého a nechat jeho roli   hrát Jiřím Mádlem. Tohoto   idola teenagerů mám ráda,   ale tohle je o tom, že   žádné   "pokračování"   vzniknout nikdy nemělo!
LenC2
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 24.2.2009
Dostat tatínka do polepšovny   je pokračování   dobrodružství o Vaškovi,   které se odehrává na   chalupě jeho dědy. Opět je   to pohodová komedie pro celou   rodinu.
BinLADIN
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 18.7.2009
tak tato podle mně   jedinečná komedie  
nemá chybu je to   skvěle napsané obsazení  
nemá nejmenší   chybu Tomáš Holý je   skvělí
Serpentina
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 19.2.2005
Skvělý film pro malé i   dospělé, který se nikdy   neokouká.
collen
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 11.9.2016
Na tento snímek se dá dívat   pořád dokola a taky se mi to   poslední roky často stává,   protože všechna vnoučata si   ho každou chvíli   pouštějí. Je to prostě   zábava pro celou rodinu a   krásná vzpomínka na   Tomáše Holého.
mildaaxe
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 16.3.2009
Tohle je moc hezkej film,   kerej nejni rozhodně jenom   bezduchou komedií, ale dá se   nad nim i   zamyslet.Každopádně   vtipných scének je tu   požehnaně a nenudil sem se   ani chvilku
Nasudr
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 4.5.2008
Najlepší film   česko-slovenskej histórie   filmu. Vynikajúci výkon   Tomáša Hollého. Takmer   neprekonateľné !
mikee007
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 16.10.2017
Poledňáková prostě umí.
V české kotlině se to   kvalitními režisérkami jen   hemží, ale Marie   Poledňáková je, a asi nejen   mému srdéčku, nejbližší.   Film "S tebou mě baví   svět", je samozřejmě   absolutní Top a nejen ve   filmografii zmíněné dámy,   ale příběhy malého Vaška,   hledajícího a   nalézajícího svého   pravého otce, za expedicí   "YDYKSEB"   zaostávají jen o málo.
A nic na tom nezměnil ani   třetí, volně navazující   díl "Jak se krotí   krokodýli", kde   roztomilého a   nenahraditelného Tomáše   Holého nahradil ksicht Jiří   Mádl.
Ale zpět k   tomuto filmu. Zatímco první   část trilogie hrála hodně   na city a humor dodával jen   kouzelný chlapeček   hledající tátu, ve druhém   díle režisérka   Poledňáková ubrala na   citech a přidala na humoru.   Ten stále dodával   fantastický Tomáš Holý,   ale přidali se k němu i   František Němec, Josef   Karlík a v epizodních   rolích Petr Nárožný,   Bronislav Poloczek, Luděk   Sobota a další.
Ti   všichni pod vedením   zkušené režisérky   vytvořili další báječnou   prázdninovou komedii, jakou   si budete chtít celý život   pouštět znovu a znovu...
Rocky4
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 17.1.2008
Pokračování prvního dílu   přináší ještě   svižnější příběh. Teď   již kompletní rodinka se   vydává za dobrodružstvím   do Prachovských skal, za   Lubošovím tátou. Idylická   příroda ale rozhodně   nepřínáší idylické   chvíle a maminka se zlobí   když se dozví že Luboš   učí lízt Vaška na skály.   Dobrá hudba a skvělé   hlášky, vždycky mě dostane   Petr Nárožný: "vodník   a říkal mi Fando!"
Papaja73
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 14.8.2008
Zatímco v prvním snímku   jsme s malým Vaškem hledali   tatínka a kochali se zimní   přírodou,v tomto filmu už   malý Vašík tatínka našel   a zimní krajina se proměnila   ve slunečné letní dny.To   však nejsou jediné   změny,které se od dob   prvního snímku   odehrály.Film je   vtipnější,akčnější,záb   avnější...Zdá se,že Marie   Poledňáková byla s tímto   filmem na vrcholu svých   tvůrčích sil.A to měla   teprve přijít skvělá   komedie století S tebou mě   baví svět...
lynn
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 18.2.2008
Volné pokračování filmu   Jak vytrhnout velrybě   stoličku. Vašek našel   tatínka, a to nejen   náhradního, ale toho   pravého. V tomto filmu najde   dědu. K maminčině   zděšení ještě   ztřeštěnějšího, než je   jeho syn.
I u tohoto   filmu musím složit poklonu   paní Poledňákové za   výbornou práci a za   natočení filmu, který se   navždy zapsal do dějin. Budu   jej pouštět svým vnukům,   až budu ta babička na   houpacím křesle :o)
Kaaza
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 4.10.2011
Nejkrásnějších rodinný   film na světě:-) 100%   Krásný český film, který   ukazuje bezstarostnost pohodu   a nádherné záběry skal a   přírody.... odpočinkový   rodinný film na, který se   vždy rád podívám...   Vynikající režie paní   Poledńákové. Jednička byla   asi lepší, ale pořád je to   super. Tomáš Holý byl   prostě hereckou osobností, i   přes svůj nízký věk.
Medousek
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 30.4.2008
Velmi zdařilé pokračování   příběhu malého   Vaška,který se chystá s   rodiči a pejskem na letní   dovolenou na kolech k   dědečkovi...
AlbertPeta
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 31.12.2005
Málokdy pokračování je   alespoň tak dobré jako   první část. Tady se   tvůrcům podařilo ještě   vylepšit předchozí film.
K.I.T.T
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 4.1.2010
Tento film se mi líbí víc   než Jak vytrhnout velrybě   stoličku. Krásné   prostředí Prachovských skal   a celého Českého ráje a   skvělí herci, František   Němec, Jana Preisová, Josef   Karlík, Tomáš Holý, Petr   Nárožný, Luděk Sobota...
Sygi5
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 18.5.2008
Tak tento díl se mi líbil   více než ten první,protože   se tento neodehrává v   horách a ve městě,ale v   příjemném venkově u   Vaškového dědy.
alus
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 23.3.2008
Pokračování příhod   malého Vaška , tentokrát z   krajiny dětství jeho   tatínka Luboše - Českého   ráje, je stejně tak   vydařené jako Jak vytrhnout   velrybě stoličku. Tomáš   Holý je ten   nejbáječnější dětský   herec, kterého jsme kdy   měli.
Na tom filmu   mně snad malinko vadí jeden   jediný motiv - parta hasičů   se stříkačkou Máňou a   hlavně Luděk Sobota. To se   vždy můj smích trochu   přemění ve škleb.
Gruberova
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 14.4.2011
K tomuto druhému filmu,který   navazuje na film Jak vytrhnout   velrybě stoličku,není již   co dodat. Super snímek,s   vynikajícím hereckým   obsazením,založený na   pravdivých příbězích ze   života.
omikron
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 21.4.2015
Nejlepší český film vůbec
Tak tenhle film je asi   nejlepším českým filmem   vůbec. Děj filmu je naprosto   logický a jednoduchý.   Tatínek se snaží synovi   vynahradit to, co za těch   dlouhých 8 let nezažil.   Přitom se člověk nenudí   ani minutu, stále se něco   děje. Svěží zábava,   vtipné hlášky, pěkné   lokace. Myslím, že právě z   tohoto filmu a z Tomáše by   si filmový průmysl měl   vzít příklad. Vždyť bavit   lidi je taky poslání a   možná těžší, než hrát   nějakou vážnou roli.   Právě tenhle druh zábavy mi   v dnešní tvorbě nejvíc   chybí. Přitom nejsou   zapotřebí ani speciální   triky ani přehnané finance.   Základem je příběh a   dobrá nálada.

Tomáši, děkuji ti za   to, že jsi za pouhé čtyři   a půl roku natočil spoustu   báječných filmů. Zatímco   se jiní flákali u vody, ty   jsi tvrdě pracoval na dvou   filmech najednou a při tom   jsi ještě stihnul dělat   blbiny a bavit i štáb.   Obětoval jsi své prázdniny   a kus svého dětství, aby se   ostatní smáli. Ty filmy   mají moc zlepšit náladu a v   tom je tvoje síla. Čas   dokázal, že to má smysl.   Díky.
Bartson
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 17.1.2015
Za mě jedna z nejlepších   komedií, krásná oddychovka.   Točit něco takového dnes,   tak to dopadne rozhodně   hůř. Nejlepší scéna když   Němec vypráví o tom, že   největší zážitky jsou   často na dosah ruky.
Kecka1
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 3.2.2005
To je prostě nedostižná   věc. Je to tak skvělej film,   že jakýkoli popis by mu jen   uškodil. Ideálu totiž nejde   vystihnout.
fadomo
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 24.1.2010
Rovněž podle mého názoru   tento film ještě předčil   "Jak vytrhnout velrybě   stoličku," velmi   účinný lék na špatnou   náladu. Takhle vypadá   dokonalá rodinná komedie!   Ach, ti nešťastní   "krokodýli"...
braby
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 10.4.2007
Pokračování skvělé   komedie pro malé i velké   diváky.Tomáš Holý- koukat   se na něho je prostě   zážitek.Velká stráta!
Andula2912
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 9.2.2008
Pokračování příběhu   malého Vaška zasazené   doprostřed krástného   léta.Děj se odehrává na   venkově.kam odveze tatínek   Vaška s maminkou a kde je   očekává další   překvapení:nejen   vynikající prázdniny v   prostředí skalního   ,,města", ale i postava   dědečka, chápajícího   všechny nebezpečné víry v   rozbouřenéhladině   obnovovaného vztahu tří   nejbližších lidí. Vaškovi   se splní i další přání   táta jej zaučuje do tajů   horolezectví .Tato společná   vášeň je však příčinou   dalších konfliktů mezi   oběma rodiči- k velkému   žalu Vaška i dědečka.
saryvary
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 26.12.2014
nádhera nejlepší film   všech dob v české   kinematografii jen kdyby tak   mohl nekdo pokračovat není   dále co dodávat
jruml
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 29.9.2018
Tak jako tohle je nejlepší   film. Od dětsví se na něj   díváme. Prostě je to film   na letní prázdnony jak   dělanej. Taky bych chtěla   někdy takový prázdnony   prožít. Pěkná je tam ta   příroda a jak lezou na   skály a legrace.
Agostino
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 19.4.2009
Výborná komédia na   relaxáciu o oddych, ktorú si   môže pozrieť spoločné   celá rodina. U mňa patrí   medzi moje najobľúbenejšie.   Dej je tu záživný a   reálny.
davidek
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 21.11.2007
Volné pokračování   perfektní komedie Jak   vytrhnout velrybě stoličku.   Skvělej Tomáš Holý. Na   mně se můžeš splehnout:-).
rimmerova-motorka
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 19.6.2016
Tomáše Holého jsem nikdy   moc nemusel, ale tahle   oddechová komedie se fakt   povedla. Svou roli v tom   hrají i výborně vybrané   exteriéry a hvězdné   obsazení filmu.
tuwanakha
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 6.1.2005
Vodník, a říká mi Fando!
Pokračování rodinné   komedie s Preissovou, Němcem   a Tomášem Holým, tentokrát   vévodí Pepík Karlík jako   dědeček. Hrůzostrašný   dům Lubošova dětství asi   připomene všem, jak to   vypadá na jejich chalupě či   u prarodičů na vesnici.   Nezapomenutelnou hláškou je,   když pošťák (Nárožný)   spadne i s kolem do vody,   poté, co potká dědu,   převlečeného za vodníka a   plivaje vodu říká: Vodník!   ...a říká mi Fando?!
filmy
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 9.5.2007
Pokračování příběhu   navazující na film "Jak   vytrhnout velrybě   stoličku" předčilo   moje očekávání. Málo kdy   bývá prokračování lepší   než první díl. Na skvělý   první díl navazuje ještě   lepší volné pokračování.   Příběh posazený do   letních prázdnin a   nádherné české krajiny,   zapojení další postavy   (Vaškova dědečka), který   se stane nedílnou součástí   her, blbovin a nádherných   slovních gagů vytvářených   hlavními postavami.
Eisenhammer
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 10.6.2007
Navazující pokračování na   film Jak vytrhnout velrybě   stoličku. Tento   příběhlíčí zážitky   celé rodiny na letní   dovolené o které se jim ani   nesnilo, až na malého   Vašíka, který si   něcotakového přál   prožít. Velk8 sranda   skr7vaj9c9 se za snahu utajit   před maminkou něco? co by se   jí asi moc nelíbilo, a ve   snaze dětským vydíráním   donutit tatínka to udělat.
Pitryx
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 23.1.2011
Tentokrát už mnohem lepší   pokračování. Paní   Poledňáková to tímto   počinem dotáhla skoro k   dokonalosti. O to větší   škoda co   "spáchala" s   třetím pokračováním. To   snad ani nemělo být.
Frolíček
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 3.9.2017
Tatínek, sexuální loudil,   hodlá uštvat svého synka,   aby byl chvilku s maminou o   samotě, ale víc naštve   matku, která chtěla   dovolenou a strávila jí u   plotny. Dneska by koupil   prodloužený víkend ve   wellnesu a přišel by si na   své. Ale tenkrát to tak   prostě bylo, že maminky   vařily a pekly, aby hrající   si chlapi měli co jíst. I   když si na to přichystaly   garderobu jak na Bahamy. Ale   je to vtipné a to díky   Tomáši Holému, který by   prostě utáhl sám jakýkoli   film. A díky vodníkovi,   který říká pošťákovi   Fando.
petrusmev
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 26.12.2015
Nakažlivý nezdolný   optimismus mužského   osazenstva filmu nakonec   obměkčí i nejtvrdší   skálu. Báječná komedie s   nezapomenutelným Tomášem   Holým.
thejduk
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 25.12.2013
Stejně jako první díl i   pokračování Vaškových   dobrodružství pobaví   většinu diváků a pravdu   dí ten, že T.Holý se   nenarodí řadu let v našem   filmu. Nejenom v tomhle filmu,   ale i v dalších filmech byl   kouzelný - třeba v   šumavských   dobrodružstvích.
payo1555
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 8.6.2012
Polepšovna pro tatínka je   taky výborný film.Příběh   je vystavěný na   horolezectví a boj s mámou.   Skvělý film, herci
výborní, prostředí   skvostné, prostě člověku   je krásně na duši.
Ostrovan
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 25.12.2011
Perfektní rodinná komedie,   které nelze vytknout snad   vůbec nic. Pro mě jde o   spolu se S tebou mě baví   svět o nejlepší kousky,   které nám Marie   Poledňákové ve své dlouhé   filmotéce nabízí.
Naki
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 20.1.2013
Česká klasika s Tomášem   Holým, byl by to asi náš   nejlepší herec v našich   dějinách. Jinak co se týče   filmu samotného, tak   rozhodně lze řadit mezi ty   lepší filmy, v kterých   Tomáš Holý vystupoval. Plno   české typické zábavy.
Warden
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 21.11.2007
Příjemná rodinná komedie s   výborným Němcem,Karlíkem a   Preissovou.Rozhodně   lepší,než předchozí Jak   vytrhnout velrybě stoličku
tyzik.cejka
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 19.7.2013
skvělý film ale na konci už   tam je maminka příšerná a   to taky film ubírá z konce   posledních 10 minut je už   opravdu zbytečný dárek   navíc
Tomáš je super
PORTER
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 22.8.2014
V pokračování už se   objevilo víc známnějších   hereckých jmen   Sobota,Nárožný atd a bylo   to stejně povedený jako   jednička,opět výborný   herecký výkon T.Holého ale   pobavil i výkon třeba   J.Karlíka.
CyberMageFroll.LF
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 24.10.2004
Standardní rodinná komedie,   která vás ničím   nepřekvapí, ale ani   neurazí.
SvoKar
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 28.11.2011
Neupírám T. Holému talent,   ale nikdy jsem z něj nebyl   tak vedle jak mnozí. Pro mě   je to prostě průměrná   tehdejší komedie.
volam.sa.pistik
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 3.7.2012
Leto
Aj keď vyzerá vydarenejšie   ako jednička, mám z neho   podobné dojmy. Asi najlepšie   na ňom je ten názov, plus   celkom príjemná dedinská   atmosféra či pokojná   atmosféra, ale to je asi tak   všetko. Jednoducho nebavilo a   nebavilo

Poznámka: Komentáře jsou řazeny podle počtu dosažených bodů jednotlivých členů, kteří je psali. To znamená, že čím více bodů má člen, tím je jeho komentář výše.

10 filmů, které komentovali někteří uživatelé co tento film
minih111691minih111691Žraločí tornádo (2013) [TV film] 
Sharknado n
minih54867minih54867Scooby-Doo na stopě (1969) [TV seriál] 
Scooby Doo, Where Are You! n
minih82845minih82845Zprávy TV Prima (1997) [TV pořad] 
n
minih48901minih48901Broučci (1958) [TV seriál] 
n
minih28290minih28290Třicet případů majora Zemana (1974) [TV seriál] 
Třicet případů majora Zemana n
minih14091minih14091Neříkejte mamince, že pečovatelka zemřela (1991) 
Don't Tell Mom the Babysitter's Dead n
minih4881minih4881Byt (1960) 
The Apartment n
minih18875minih18875Siréna od Mississippi (1969) 
La Sirene du Mississippi n
minih67078minih67078Vojandy (1965) 
Le soldatesse n
minih11768minih11768Madisonské mosty (1995) 
The Bridges of Madison County n

Hodnocení:n12345678910

Podobné filmy

Jak se krotí krokodýli (2006)

 Jak se krotí krokodýli (2006)
Jak se krotí krokodýli n
 
Žánr: komedie / rodinný
Země: Česká republika
Režie: Marie Poledňáková

(pokračování)

Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) [TV film]

 Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) [TV film]
Jak vytrhnout velrybě stoličku n
 
Žánr: komedie
Země: Československo
Režie: Marie Poledňáková

(pokračování)

Hodnocení filmu

87.8 % (704)
4   - SvoKar
7   - argenson
2   - curil
10 - jarda53
8   - Pitryx
10 - clara.bow
9   - green-tea
10 - veverka-zr
10 - Angelika28
10 - Veronika42
8   - hvezdyn
8   - Frolíček
9   - pataamat
8   - Edward52
4   - Hugin
7   - M.A.G.
10 - jmenuji.se
10 - ajaajena
8   - Prasoid
8   - PROCESOR

TV Program

ČT1 - Valmont (1989)

21:20 - 23:34

92 minut již uběhlo
42 minut zbývá do konce

ČT2 - November Man (2014)

21:35 - 23:20

77 minut již uběhlo
28 minut zbývá do konce

NOVA - Prci, prci, prcičky: Školní sr...

22:10 - 00:15

42 minut již uběhlo
83 minut zbývá do konce

Prima - Strach (1963)

21:35 - 23:50

77 minut již uběhlo
58 minut zbývá do konce

Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 163530
Osobností: 658200
Fotografií: 629102
Plakátů: 302450
Obsahů a biografií: 149743

Poslední komentáře

Společnost mrtvých básníků (1989...

Společnost mrtvých básníků
Mladí si asi potrebujú   prejsť vlastným peklom a nie   peklom okolia. Preto každá   autorita je v niečom   prospešná a zároveň   prekážkou. Strieľať sa ale   preto, že mi nevyšlo divalo,   je blbosť.

Autor: Manučao | Hodnocení: 6 / 10

13. okrsek (2016) [TV seriál]

13. okrsek
Ano, je arogantní, avšak   zásadový a má prachy. Má   prachy v takovém množství,   že si může dovolit vše, co   si umane. A na takovém   více >

Autor: martin.stusak.9 | Hodnocení: 8 / 10

Pan Dupont (1975)

Pan Dupont
Tohle je skutečně moc dobrý   film s hned několika   společenskými přesahy.   Primární je zde problematika   rasismu ale k zamyšlení se   tu více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 8 / 10

Smrt v labyrintu (2014)

Smrt v labyrintu
Spise prumer.Ustredni dvojice   hercu ale dobra.Takovy   krimi/thriller,kde nechybi ani   akce ani napeti.Jinak vcelku   dobre.Mozna by to chtelo více >

Autor: 100000052556420 | Hodnocení: 6 / 10

Covington Cross (1992) [TV seriá...

Covington Cross
Povedený historický seriál.   Obrázek života Británie   14.století s dramatickými i   romantickými zápletkami.   Určitě dobrá rodinná   oddechovka.

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 7 / 10

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.18/0.161