Cerven

PROFIL UŽIVATELE: jmenuji.se.libor

jmenuji.se.libor

jmenuji.se.libor zprava

Napsat uživateli zprávu

oblíbený

Přidat uživatele do oblíbených

  

 

       Moje životní krédo je : vlka nesou nohy
                                            orla křídla
                                          člověka srdce

O mě:
 Vyrůstal jsem de fakto v kině, v 70 letech 20 stoleti, moje maminka v kině pracovala, kino bylo mým druhým domovem, na jeho chodbách jsem si hrával, v promítárně mi to připadalo tajemné – ty promítačky a to prostředí promítárny. Vůně kina, vůně hlediště mi připomíná dětství. Jsem dá se říci "kinem a filmy odkojen".
Měl jsem štěstí, že v té době se v československé kinematografii točily ty nejhezčí hrané i animované pohádky a také tvorba pro dospělé byla na výborné úrovni. Filmy na FDb nehodnotím s davem, mám svůj vkus, nenechám si někým, hlavně politicky zfanatizovaným či blbcem podsouvat, jak mám filmy hodnotit, na jaké filmy se dívat. Ale rád se na doporučení podívám na zajímavé dokumentární filmy o přírodě, případně na komedie nebo dobrodružné či romantické filmy. K hodnocení filmů obecně: někteří diváci se dívají a hodnotí filmy tak, aby nevybočovali z řady, ohodnotí film podobně jako ostatní a mají z toho dobrý pocit, cítí se in, moderní /to je vidět na oblíbenosti zahraničních velkofilmů/, filmů, které nestojí za nic, ale protože dav na ně pěje ódy, tak je vysoko hodnocen dalším a dalším divákem, který se nechává strhnout a má z toho dobrý pocit. Takoví divák by se měli spíš cítit jak by zapad do stáda oveček. Zpět ke mě - mam slušný přehled o filmech i o životě. Z důvodu přehledu o historii nesnáším kapitalismus, hlavně ten současný, který se umně převléká za demokracii a přitom je to kapitalismus, ve kterém jde především jen o peníze v první řadě. Banány nejím, jsou plné plísně a chemie, mam raději české ovoce a zeleninu. Žel z ČSSR se od roku 1989 postupně k roku 2021 stala kolonií evropských západních států a USA.

Kino ve kterém jsem vyrůstal... 


imagebam.comRád si s někým zavzpomínám na to, jaké filmy se tehdy hrávaly v kině - na nějaký Váš zážitek z filmů. Písněte a můžem vzpomínat - na Šimona a Matouše a legraci či na tajemno u Blízká setkání třetího druhu, Ostrov dr. Moreaua, Sindibád a tygří oko či na jiné filmy a nejen z kina, ale i z tv obrazovky - pamatujete například na Horký vítr - Šurdiloviče či na seriál Já Claudius nebo Tisícročnou včelu? :-)

Jinak - na FDb. se specializuji na animovanou tvorbu, nejen českou, ale i světovou. Ale žádný žánr mi není cizí, nejraději mam samozřejmě komedie, pak přírodovědné snímky, dokumenty, ale když je film kvalitní, může být z jakéhokoliv žánru, tak se na něj rád podívám.


Přeji všem hezké zážitky u filmů.  :-)


/Filmy tu budou na věky a stále nové generace budou sledovat  o Vánocích příběh o dívce, která nakonec ke štěstí a lásce přišla. ,,Jak že se to jmenovala" ?  Popelka přece, již se těším, až ji na Vánoce uvidím, tak jako všechny děti a dospěláci, kterým neokoral cit v srdci a v mysli. O vánočních svátcich se totiž dějí zázraky a i dospělí se zas vracejí do dětství a aspoň na pár dnů se z nás stávají kluci a holky a díváme se na pohádky...
FREE photo hosting by Uložobrázek.cz
Kontakt na uživatele:

  • Mobil: +42


Nejoblíbenější pořady:

Nejoblíbenější herci:

Nejoblíbenější herečky:

Nejoblíbenější režiséři:

Oblíbení uživatelé:

TV Program

ČT1 - S vůní tradice

14:45 - 15:15

12 minut již uběhlo
18 minut zbývá do konce

ČT2 - Povolání: Královna

14:40 - 15:25

17 minut již uběhlo
28 minut zbývá do konce

NOVA - Kriminálka Miami (2002) [TV se...

14:35 - 15:30

22 minut již uběhlo
33 minut zbývá do konce

Prima - Policie v akci (2017) [TV pořa...

14:40 - 15:35

17 minut již uběhlo
38 minut zbývá do konce