NOVĚ můžete filtrovat filmy a seriály také dle streamovacích služeb

Komentáře uživatele Gruberova

Gruberova

Gruberova zprava

Napsat uživateli zprávu

oblíbený

Přidat uživatele do oblíbených

  

Řadit dle:   Názvu filmu   |   Od nejnovějších

Počet komentářů: 31
Anička jde do školy
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 26.3.2017
Filmová předloha
Filmovou předlohou je kniha   Jana Rysky Anička z první A,   je volným pokračováním   knihy Anička a její   přátelé.
Bella a Sebastián (Belle et Sébastien)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 29.7.2018
Také jsem ráda   sledovala,jako dítě školou   povinné, tento seriál.   Líbil se mi víc, než jeho   pokračování i když i ty   nebyly špatné. Nově   zpracovaný seriál jsem již   nesledovala. Dle fotografií   mi připadal slabší.
Brubaker
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 29.11.2009
Brubaker
Je to opravdu skvělý   snímek,kde je ukázáno,jak   se jedná s vězni v USA.   Nejsem pro laskavé jednání   se zločinci,ale také ne pro   brutalitu.
Dny zrady I., II.
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 19.10.2017
Chyba v obsazení
V obsazení chybí jméno   herečky Jaroslavy   Tiché,představitelky paní   Horákové, matky Jiřího,   Karla a Standy Horákových
Chlapci a chlapi
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 14.4.2011
Je to opravdu skvělý   seriál. Je zde ukázán   popravdě život vojáků   základní vojenské služby   za bývalého režimu.   Nejedná se o žádnou   provokaci,jak je uváděno v   některých předchozích   komentářích. Více není k   tomu co dodat.
Jak dostat tatínka do polepšovny
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 14.4.2011
K tomuto druhému filmu,který   navazuje na film Jak vytrhnout   velrybě stoličku,není již   co dodat. Super snímek,s   vynikajícím hereckým   obsazením,založený na   pravdivých příbězích ze   života.
Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 29.5.2018
Vzato ze zajímavostí
Postavu vodnice Matyldy měla   původně hrát paní Helena   Růžičková. Tato role ji   byla psána přímo na tělo.   V době realizace však bylo   účinkování ve filmech   Heleně Růžičkové   zakázáno. A tak bylo role   nabídnuta Myleně   Myslíkové. Zde se někdo   překlepl, neboť tato   herečka se jmenuje Milena   Myslíková a nikoliv Mylena   Myslíková.
Jak vytrhnout velrybě stoličku
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 14.4.2011
Snad pomalu každé   dítě,vyrůstající bez   otce,shání své mamince   tatínka,protože mu chybí   kamarád a mužská   autorita.Nad mnohými   historkami malého Vašíka se   musí člověk smát.nakonec   se mu podaří nalézti   tatínka a k tomu dokonce   vlastního,což se ne   každému dítěti   podaří.
Tomáš   Holý,naše dětská filmová   hvězda,zde opět   zaválel.Maminku zde hezky   zahrála Jana Preissová a   nesmíme zapomenout i na   herecký výkon náhradního a   nakonec vlastního tatínka   Františka Němce,ale i na   Vlastimila Harapese,který zde   hrál sice v negativní   roli,ale také opravdu   výborně.
Kamarádi
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 22.7.2015
TV seriál Kamarádi z r.1969   i z r.1973 hodnotím jako   jedny z našich skvělých TV   seriálů. Vynikla zde   především postava   Válečka, kterou ztvárnil   herec Marek Eben a Honzy,   zahranou Antonínem   Navrátilem.
Kamarádi
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 16.10.2015
Kamarádi
Na tento film ráda   vzpomínám a byla bych ráda,   kdy ho televize znovu   vysílala. Málo kdy vysílá   filmy, které opravdu stojí   za to vidět. Na nově se   většinou vysílají různé   seriály jako je Ordinace v   růžové zahradě nebo na   ČT1 vysílají méně   hodnotný seriál Nemocnice po   20 letech nebo Nemocnice nové   příběhy,ale staré dobré   filmy tu moc vidět nejsou.
Kapacita
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 4.12.2017
Doufám, že tuto inscenaci   budou zase dávat v televizi.   Moc se mi líbila a to nejen   námět, ale i obsazení bylo   dobré.
Kapitán Korda
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 13.12.2015
Opravdu kvalitní snímek,   jenž ukazuje, že rodič   není mnohdy ten, kdo dítě   zplodí, ale ten, který ho   vychová.
Krásná pokojská (Maid in Manhattan)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 9.12.2009
Krásná pokojská
Je vidět,že tento snímek   režírovala dcera pana   Roberta Redforda. Je to   krásně zpracovaný   romantický film,který je   možno vidět několikrát.   Prostě nemá chybu.
Metráček
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 3.3.2011
Je to velice dobrý   snímek,ať se to někomu   líbí nebo ne,mé hodnocení   je víc jak chvalitebné a   myslím si,že   československá filmografie   se nemusí za tento snímek   stydět.nemám připomínek k   němu.
My všichni školou povinní
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 31.5.2018
Je to jeden z nejlepších   seriálů ze školních lavic.   Kam se hrabou ty dnešní   seriálky. Těším se, až ho   zase uvidím na televizní   obrazovce. Víc k tomu není   co dodat.
Nejmladší z rodu Hamrů
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 17.2.2019
Jaroslav Dietl uměl psát   seriály ze života. Jako   všechny i tento je mnohem   lepší, než ty, které   dávají nyní v televizi. Je   zde popsáno krásně, jak se   zakládala JZD, jak se mnozí   lidé nechtěli vzdát svých   políček, zkrátka, jak se   žilo na venkově v   padesátých letech.
Nemocnice na kraji města
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 27.11.2015
V zajímavostech se na   posledním řádku vloudila   taková chybička. z herce   pana Miloše Kopeckého je zde   žena - paní Kopecká. Zde je   kopie této věty - Hlášku   "Vy krááávo   nebeská" si vymysleli   Kopecká a Zázvorková;   dialog se jim zdál neúplný.
Neslušný návrh (Indecent Proposal)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 10.5.2012
Hodnocení filmu
Je to skutečně krásný   film, při kterém se lze   opravdu odreagovat. Celkově   musím říct,že se zde   jedná o červenou knihovnu,   kterou má ráda snad každá   žena.
Oliver Twist
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 14.5.2017
Pamatuji si na tuto televizní   inscenaci. Vím,že se mi   líbila a je veliká   škoda,že ji již nedávají,   místo některých   současných slátanin.
Pelikán má alibi
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 1.2.2018
Skvělá komedie, na kterou   se dá stále dívat. Velký   výkon zde podali především   Miroslav Homola, Jaroslav   Marvan, Jindřich Plachta a   Stanislav Neumann, ale i   ostatní herci a herečky.
Poslední pevnost (The Last Castle)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 21.12.2007
Hodnocení filmu
Je fakt, že američané   všude dávají navrh, že oni   jsou někdo. ten film byl   dobrý, až na jednu   maličkost. Proč všude   američani dokazují svůj   vztah k jejich vlajce. Jakoby   pro ně byla víc,než   vlastní život.
Přirozený talent (The Natural)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 2.1.2009
Perfektní filmové   zpracování, s perfektním   hereckým obsazením a   perfektními hereckými   výkony, zejména Roberta   Redforda.Mám ráda filmy se   sportovní tématikou a filmy   s Robertem Redfordem ač také   se mezi nimi najdou filmy s   jednoduchou tématikou.
Rudá záře nad Kladnem
 
Přidáno: 10.12.2018
Starý Vaněk a jeho manželka   žili ve stáří na vesnici   Mášťov u Podbořan. O   Antonínu Zápotockém se   rozepisuje v knize Starý   Vaněk vypravuje.
Řeka čaruje
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 7.2.2021
Chyba v obsazení
V tomto filmu nehrál Oldřich   Lipský, ale jeho bratr Borek   (Dalibor) Lipský, kterého   zabil v sedmnácti letech,   při koupání v rybníku,   blesk.
Sexmise (Seksmisja)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 28.7.2016
Sexmise
Stále to je jeden z   vynikajících filmů a vůbec   nejlepší polská komedie.   Škoda, že ho televize dává   tak málo, vlastně poslední   dobou vůbec ne. Pouštím si   ho tedy na DVD, stejně jako   jiné filmy, které televize   nevysílá a já je mám ve   své filmotéce.
Takovou legraci jsem ještě nezažil
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 3.7.2016
Lalůček
Krásný námět do   Bakalářů. Dodneška si na   tento příběh vzpomínám,   jak povedená dcerunka chce   jít na ples a chce mít   kvůli náušnicím   propíchnuté uši, tak   požádá svého tatínka, aby   tuto operaci udělal on.   Jenomže se jim nepodaří   oddělit stoličku od ucha a   tak musí navštívit   lékaře. I zde dojde ke   komickým zápletkám. Po   návratu domů chce dcerunka   od tatínka tento úkon   udělat i na druhém uchu.   Znovu se se stoličkou na uchu   vydají k lékaři, jenž je z   tohoto všeho zralý na   mrtvici. Výtečnici si zde   zahrála Lenka Kořínková,   tatínka Zdeněk Řehoř,   maminku Dana Medřická,   babičku marie Rosůlková a   doktora Martin Růžek.
Ve službách krále (Le miracle des loups)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 14.4.2011
Pohádkový příběh,na   kterou se trochu s nadsazením   ráda občas podívám.Jako   všechny filmy s Jeanem   Maraisem i tento beru jako   pohádku.
Vzpomínky na Afriku (Out of Africa)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 2.1.2009
Je to opravdu výborně   zpracovaný snímek, s   perfektním hereckým   obsazením.Je tam krásná   příroda s perfektními   záběry záběry. Je tam i   ukázka, jak někteří lidé   lpí jen na penězích a   jiným jde zase o to něco   dokázat a hlavně někomu   pomoci.Někomu jde o   dobrodružství-něco   prožít.
Zahrada dětí
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 10.5.2012
úprava obsahu
Tento film má dva díly. Ve   druhém dílu při autonehodě   umírají oba rodiče Vojty.   Ten se rozhodne si vzít do   péče své dva bratry. Kvůli   tomu se rozejde se svoji   přítelkyní,která mu jeho   čin rozmlouvá. K osvojení   bratrů mu pomůže jeho   fotbalový trenér a   sociální pracovnice,která   získává dohled nad   výchovou Vojtových   bratrů.Ten jde nakonec ve   šlépějích svého otce a   pochopí,že jeho způsob   výchovy nebyl špatný.
Záchvěv strachu
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 7.9.2017
herecké obsazení
V hereckém obsazení chybí   jméno herce Oty Sklenčky,   jenž zde hrál otce Radka   Brzobohatého a Svatopluka   Matyáše.
Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 179578
Osobností: 681297
Fotografií: 720726
Plakátů: 342650
Obsahů a biografií: 163916
foto

Komerční sdělení

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Není čas zemřít (2021)

Poslední návrat

Není čas zemřít
Myslím velice dústojné   rozloučení, s kariérou 007   Daniela Craiga. Na co jsme si   za jeho éry filmů zvykly,   tedy úžasně nasnímané,   více >

Autor: goranchorvat | Hodnocení: 7 / 10

Gympl s (r)učením omezeným (2012...

Gympl s (r)učením omezeným
Novodobá herecká elita v   plné parádě!! Ale pozor,   nejen to! Také režisérská   a scénáristická špička!   Gympl s (r)učením omezeným   je druhý název pro termín   lobotomie.

Autor: topipig | Hodnocení: 1 / 10

Bílá vrána (2018)

Bílá vrána
Příběhy o emigracích jsou   nyní již několik let   především doménou   českých filmařů a stále   tomu není konec. Do stejného   námětu se více >

Autor: martin.stusak.9 | Hodnocení: 8 / 10

Rallye smrti (2008)

komentáře

Rallye smrti
to co tady čtu, jsou samé   bls bla bláboly, kdo jste   lidičky, ze do sve kritiky   píšete i děj filmu,   prozrazujete dění na   plátně. od více >

Autor: Edward52 | Hodnocení: 9 / 10

Poslední oběť (1980)

Poslední oběť
Tohle než horor je spíš   psychologické drama, ve   kterém to hlavní hrdina   nemá v hlavě v pořádku a   slyší pořád nějaké   hlasy, které mu více >

Autor: topipig | Hodnocení: 8 / 10

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení