NOVĚ můžete filtrovat filmy a seriály také dle streamovacích služeb

Čestmír Řanda

Povolání:
Národnost:
Narození:
5.12. 1923, Rokycany, Československo
Úmrtí:
31.8. 1986, Praha, Československo
 

 
         Filtr         
Stanice


TV pořad

Rok

od do
TV seriál



Dabing



FilmStaniceDatumČasPoznámka
Bakaláři navíc (1981) [TV epizoda] ČT1 04.11.2020 14:00  
Ďáblova past (1961) CS Film 03.11.2020 18:00  
Jak se Honza učil bát (1974) [TV inscenace] ČT 3 02.11.2020 09:00  
... a pátý jezdec Strach (1964) CS Film 01.11.2020 16:00  
Pěsti ve tmě (1986) CS Film 31.10.2020 22:00  
Jak se Honza učil bát (1974) [TV inscenace] ČT1 31.10.2020 07:20  
Čintamani a podvodník (1964) CS Film 28.10.2020 14:00  
Podivné přátelství herce Jesenia (1977) [TV inscenace] ČT 3 28.10.2020 12:25  
Dvojí svět hotelu Pacifik (1975) CS Film 27.10.2020 22:00  
Stříbrná pila (1978) [TV minisérie] ČT 3 27.10.2020 15:45 (6/6) 
Stříbrná pila (1978) [TV minisérie] ČT 3 26.10.2020 15:35 (5/6) 
Stříbrná pila (1978) [TV minisérie] ČT 3 25.10.2020 15:40 (4/6) 
Bouřlivé víno (1976) Filmbox 24.10.2020 15:50  
Stříbrná pila (1978) [TV minisérie] ČT 3 24.10.2020 15:20 (3/6) 
Stříbrná pila (1978) [TV minisérie] ČT 3 23.10.2020 15:45 (2/6) 
Stříbrná pila (1978) [TV minisérie] ČT 3 22.10.2020 15:55 (1/6) 
Bakaláři navíc (1981) [TV epizoda] ČT1 22.10.2020 14:00  
Tři muži se žralokem (1975) [TV film] ČT 3 20.10.2020 09:00  
Konec agenta č. 312 (1974) [TV inscenace] ČT 3 19.10.2020 09:40  
Jak se krade milión (1967) CS Film 18.10.2020 16:00  
Bouřlivé víno (1976) Filmbox 18.10.2020 10:00  
Což takhle dát si špenát (1977) PLUS HD 18.10.2020 09:35  
Což takhle dát si špenát (1977) PLUS 18.10.2020 09:35  
Což takhle dát si špenát (1977) PLUS HD 17.10.2020 15:50  
Což takhle dát si špenát (1977) PLUS 17.10.2020 15:50  
Tři chlapi v chalupě (1963) CS Film 17.10.2020 14:00  
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] JOJ Family 17.10.2020 12:35 (11, 12, 13) 
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] JOJ Family 14.10.2020 20:20 (11, 12) 
Smrt darebáka (1977) ČT2 11.10.2020 20:00  
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] JOJ Family 10.10.2020 13:55 (9, 10) 
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974) AMC 10.10.2020 11:15  
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] JOJ Family 10.10.2020 10:55 (7, 8) 
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] JOJ Family 09.10.2020 20:20 (9, 10) 
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] JOJ Family 07.10.2020 20:20 (7, 8) 
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974) AMC 07.10.2020 13:05  
Dita Saxová (1967) CS Film 06.10.2020 22:00  
Bouřlivé víno (1976) VOYO 06.10.2020 13:00  
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974) AMC 05.10.2020 18:30  
Bouřlivé víno (1976) VOYO 05.10.2020 14:10  
Den končí ráno (1965) [TV film] ČT 3 05.10.2020 09:55  
Ďáblova past (1961) CS Film 04.10.2020 18:00  
Bouřlivé víno (1976) VOYO 04.10.2020 17:50  
Stříbrná pila (1978) [TV minisérie] JOJ Family 03.10.2020 15:35 (6/6) 
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] JOJ Family 03.10.2020 12:55 (5) 
Komediant (1984) CS Film 03.10.2020 12:00  
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] JOJ Family 30.09.2020 20:20 (5) 
Stříbrná pila (1978) [TV minisérie] JOJ Family 29.09.2020 20:20 (6/6) 
Přehlídce velím já (1969) CS Film 27.09.2020 10:15  
Stříbrná pila (1978) [TV minisérie] JOJ Family 26.09.2020 14:50 (5/6) 
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] JOJ Family 26.09.2020 13:25 (4) 
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] JOJ Family 26.09.2020 12:05 (3) 
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] JOJ Family 25.09.2020 20:20 (4) 
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] JOJ Family 23.09.2020 20:20 (3) 
Stříbrná pila (1978) [TV minisérie] JOJ Family 22.09.2020 20:20 (5/6) 
Kentauři (1978) CS Film 22.09.2020 10:15  
Automobilová dramata (1974) [TV epizoda] ČT1 21.09.2020 14:00  
Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974) Prima 20.09.2020 14:50  
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 20.09.2020 11:00 (5, 6/6) 
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 19.09.2020 21:25 (5, 6/6) 
Angelika a král (1965) Doma 19.09.2020 15:50  
Stříbrná pila (1978) [TV minisérie] JOJ Family 19.09.2020 15:15 (4/6) 
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] JOJ Family 19.09.2020 13:55 (2) 
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] JOJ Family 19.09.2020 12:40 (1) 
Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974) Prima 18.09.2020 21:55  
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] JOJ Family 18.09.2020 20:20 (2) 
Kladivo na čarodějnice (1969) CS Film 17.09.2020 20:00  
Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974) Prima MAX 17.09.2020 20:00  
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] JOJ Family 16.09.2020 20:20 (1) 
Zmizení herce Bendy (1979) [TV inscenace] ČT 3 16.09.2020 12:30  
Dva muži hlásí příchod (1975) VOYO 16.09.2020 08:25  
Stříbrná pila (1978) [TV minisérie] JOJ Family 15.09.2020 20:20 (4/6) 
Dva muži hlásí příchod (1975) VOYO 15.09.2020 10:40  
Kentauři (1978) CS Film 15.09.2020 10:15  
Nejlepší ženská mého života (1968) CS Film 14.09.2020 14:00  
Dva muži hlásí příchod (1975) VOYO 14.09.2020 12:10  
Daleko od stromu (1982) [TV hra] ČT 3 13.09.2020 15:35  
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 13.09.2020 11:00 (3, 4) 
Táto, sežeň štěně! (1964) ČT1 13.09.2020 06:25  
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 12.09.2020 21:25 (3, 4) 
Angelika, markýza andělů (1964) Doma 12.09.2020 15:55  
Táto, sežeň štěně! (1964) ČT1 12.09.2020 14:50  
Stříbrná pila (1978) [TV minisérie] JOJ Family 12.09.2020 14:50 (3/6) 
Vinnetou (1963) ORF2 12.09.2020 09:50 I  
Tři chlapi v chalupě (1963) CS Film 09.09.2020 22:00  
Stříbrná pila (1978) [TV minisérie] JOJ Family 08.09.2020 20:20 (3/6) 
Bouřlivé víno (1976) Filmbox 08.09.2020 14:15  
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974) VOYO 08.09.2020 08:25  
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974) VOYO 07.09.2020 09:55  
Prodej (1971) [TV film] ČT 3 07.09.2020 09:40  
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974) VOYO 06.09.2020 11:40  
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 06.09.2020 11:00 (1, 2/6) 
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 05.09.2020 21:25 (1, 2/6) 
Stříbrná pila (1978) [TV minisérie] JOJ Family 05.09.2020 13:55 (1, 2/6) 
Bouřlivé víno (1976) Filmbox 04.09.2020 14:25  
Stříbrná pila (1978) [TV minisérie] JOJ Family 01.09.2020 20:20 (1, 2/6) 
Zuřivý reportér (1987) CS Film 29.08.2020 18:00  
Kosmas a paní Božetěcha (1974) [TV inscenace] ČT 3 29.08.2020 12:25  
Mata Hari (1970) [TV inscenace] ČT 3 28.08.2020 15:00  
Maratón (1968) CS Film 25.08.2020 16:00  
Půjčovna talentů (1964) [TV film] ČT 3 22.08.2020 10:00  
Terezu bych kvůli žádné holce neopustil (1976) CS Film 20.08.2020 14:00  
Ďáblova past (1961) CS Film 18.08.2020 14:00  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 17.08.2020 10:00 (7/7) 
Nezralé maliny (1980) [TV inscenace] ČT 3 16.08.2020 15:10  
Vinnetou (1963) MDR 15.08.2020 20:15 (1) 
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 15.08.2020 16:55 (7/7) 
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974) Film+ 14.08.2020 11:05  
Na kometě (1970) CS Film 11.08.2020 22:00  
Dny zrady I., II. (1973) CS Film 10.08.2020 12:00 II  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 10.08.2020 10:10 (6/7) 
Tajemství Ocelového města (1978) CS Film 09.08.2020 20:00  
Bouřlivé víno (1976) Prima 09.08.2020 13:45  
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974) Film+ 09.08.2020 13:35  
Vlčí halíř (1975) [TV inscenace] ČT 3 09.08.2020 12:25  
Co dělá táta, je vždycky správné (1968) [TV epizoda] ČT1 09.08.2020 06:25  
Bouřlivé víno (1976) Prima 08.08.2020 21:30  
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974) Film+ 08.08.2020 19:00  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 08.08.2020 17:10 (6/7) 
Bouřlivé víno (1976) Prima MAX 06.08.2020 20:00  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 03.08.2020 10:10 (5/7) 
Ukradená vzducholoď (1966) CS Film 01.08.2020 18:00  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 01.08.2020 17:05 (5/7) 
Stříbrná pila (1978) [TV minisérie] JOJ Family 01.08.2020 11:35 (6/6) 
Kateřina zlé pověsti (1976) [TV inscenace] ČT 3 31.07.2020 09:00  
Stříbrná pila (1978) [TV minisérie] JOJ Family 29.07.2020 20:20 (6/6) 
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 27.07.2020 10:10 (4/7) 
Rovnice o jedné krásné neznámé (1979) [TV hra] ČT 3 26.07.2020 15:45  
Vinnetou (1963) Jednotka 26.07.2020 12:20 (3/3) 
Dobrodružství Huckleberryho Finna (1966) [TV inscenace] ČT 3 26.07.2020 09:00 (2/2) 
Vinnetou (1963) Jednotka 25.07.2020 20:30 (3/3) 
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 25.07.2020 17:05 (4/7) 
Stříbrná pila (1978) [TV minisérie] JOJ Family 25.07.2020 11:35 (5/6) 
Dobrodružství Huckleberryho Finna (1966) [TV inscenace] ČT 3 25.07.2020 09:00 (1/2) 
Navštívenka (1967) [TV inscenace] ČT 3 23.07.2020 10:15  
Stříbrná pila (1978) [TV minisérie] JOJ Family 22.07.2020 20:20 (5/6) 
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 20.07.2020 10:05 (3/7) 
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 19.07.2020 13:35 (6/6) 
Vinnetou (1963) Jednotka 19.07.2020 12:25 (2/3) 
Vinnetou (1963) Jednotka 18.07.2020 20:30 (2/3) 
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 18.07.2020 20:20 (6/6) 
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 18.07.2020 17:00 (3/7) 
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 18.07.2020 12:25 (5) 
Stříbrná pila (1978) [TV minisérie] JOJ Family 18.07.2020 11:20 (4/6) 
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 17.07.2020 20:20 (5) 
Tři chlapi v chalupě (1963) CS Film 17.07.2020 20:00  
Stříbrná pila (1978) [TV minisérie] JOJ Family 15.07.2020 20:20 (4/6) 
Ďáblova past (1961) CS Film 15.07.2020 12:00  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 13.07.2020 10:10 (2/7) 
Vinnetou (1963) Prima 12.07.2020 16:40  
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 12.07.2020 14:00 (4) 
Vinnetou (1963) Jednotka 12.07.2020 12:35 (1/3) 
Vinnetou (1963) Jednotka 11.07.2020 20:30 (1/3) 
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 11.07.2020 20:20 (4) 
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 11.07.2020 17:00 (2/7) 
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 11.07.2020 12:50 (3) 
Stříbrná pila (1978) [TV minisérie] JOJ Family 11.07.2020 11:30 (3/6) 
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 10.07.2020 20:20 (3) 
Boj o Moskvu (1985) CS Film 10.07.2020 16:00  
Tři cesty k domovu (1983) [TV minisérie] ČT 3 10.07.2020 15:20 (3/3) 
Tři cesty k domovu (1983) [TV minisérie] ČT 3 09.07.2020 15:35 (2/3) 
Vinnetou (1963) Prima MAX 09.07.2020 11:25  
Stříbrná pila (1978) [TV minisérie] JOJ Family 08.07.2020 20:20 (3/6) 
Tři cesty k domovu (1983) [TV minisérie] ČT 3 08.07.2020 15:40 (1/3) 
Starožitníkův krám (1980) [TV inscenace] ČT 3 07.07.2020 15:20 (2/2) 
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 07.07.2020 10:15 (1/7) 
Bílá paní (1965) Prima MAX 07.07.2020 08:55  
Vinnetou (1963) Prima 06.07.2020 20:15  
Starožitníkův krám (1980) [TV inscenace] ČT 3 06.07.2020 14:50 (1/2) 
Bílá paní (1965) Prima 06.07.2020 11:15  
Ubohý pan Kufalt (1981) [TV inscenace] ČT 3 05.07.2020 15:10 (2/2) 
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 05.07.2020 13:25 (2) 
Křesadlo (1968) [TV inscenace] ČT1 05.07.2020 06:25  
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 04.07.2020 20:20 (2) 
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 04.07.2020 17:10 (1/7) 
Ubohý pan Kufalt (1981) [TV inscenace] ČT 3 04.07.2020 15:00 (1/2) 
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 04.07.2020 13:00 (1/6) 
Stříbrná pila (1978) [TV minisérie] JOJ Family 04.07.2020 11:55 (2/6) 
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 03.07.2020 20:20 (1/6) 
Boj o Moskvu (1985) CS Film 03.07.2020 16:00  
Stříbrná pila (1978) [TV minisérie] JOJ Family 01.07.2020 20:20 (2/6) 
Pěsti ve tmě (1986) VOYO 29.06.2020 08:45  
Boj o Moskvu (1985) Jednotka 29.06.2020 01:10 (4/4) 
Boj o Moskvu (1985) Jednotka 28.06.2020 16:00 (4/4) 
Pěsti ve tmě (1986) VOYO 28.06.2020 10:30  
Stříbrná pila (1978) [TV minisérie] JOJ Family 27.06.2020 13:30 (1/6) 
Pěsti ve tmě (1986) VOYO 27.06.2020 12:10  
Božská Ema (1979) ČT2 26.06.2020 10:55  
Božská Ema (1979) ČT :D / ČT art 25.06.2020 20:00  
Pěsti ve tmě (1986) CS Film 25.06.2020 20:00  
Stříbrná pila (1978) [TV minisérie] JOJ Family 24.06.2020 20:25 (1/6) 
Lupič Legenda (1972) CS Film 24.06.2020 12:00  
Dvojí svět hotelu Pacifik (1975) CS Film 23.06.2020 22:00  
Noc nevěsty (1967) CS Film 23.06.2020 20:00  
Boj o Moskvu (1985) Jednotka 22.06.2020 01:00 (3/4) 
Boj o Moskvu (1985) Jednotka 21.06.2020 16:00 (3/4) 
Zlatá hvězda na cestách (1971) [TV film] ČT1 20.06.2020 07:25  
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974) AMC 19.06.2020 13:25  
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974) AMC 16.06.2020 17:10  
Jak se krade milión (1967) CS Film 15.06.2020 20:00  
Boj o Moskvu (1985) Jednotka 15.06.2020 01:00 (2/4) 
Boj o Moskvu (1985) Jednotka 14.06.2020 16:10 (2/4) 
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974) AMC 13.06.2020 18:20  
Čintamani a podvodník (1964) CS Film 12.06.2020 20:00  
Bouřlivé víno (1976) Filmbox 10.06.2020 16:45  
Bouřlivé víno (1976) Filmbox 08.06.2020 20:00  
Boj o Moskvu (1985) Jednotka 08.06.2020 00:55 (1/4) 
Boj o Moskvu (1985) Jednotka 07.06.2020 15:55 (1/4) 
„Pane, vy jste vdova!“ (1970) ČT1 01.06.2020 14:15  
Přehlídce velím já (1969) CS Film 31.05.2020 10:15  
„Pane, vy jste vdova!“ (1970) ČT1 30.05.2020 21:30  
Nezbedná pohádka (1976) [TV inscenace] ČT1 30.05.2020 07:15  
Nezbedná pohádka (1976) [TV inscenace] ČT1 24.05.2020 13:55  
Transport z ráje (1962) Dvojka 23.05.2020 20:45  
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974) VOYO 22.05.2020 08:55  
Přísně tajné premiéry (1967) CS Film 21.05.2020 20:00  
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974) VOYO 21.05.2020 10:30  
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974) VOYO 20.05.2020 12:20  
Pěsti ve tmě (1986) ČT1 13.05.2020 14:20  
Pěsti ve tmě (1986) ČT1 10.05.2020 15:45  
Komediant (1984) CS Film 03.05.2020 16:00  
„Pane, vy jste vdova!“ (1970) Jednotka 02.05.2020 23:35  
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] JOJ Family 02.05.2020 12:35 (11) 
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] JOJ Family 01.05.2020 20:15 (11) 
„Pane, vy jste vdova!“ (1970) Jednotka 01.05.2020 17:20  
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974) Film+ 28.04.2020 13:20  
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974) Film+ 26.04.2020 16:40  
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974) Film+ 23.04.2020 18:35  
Pohádka o mokrosuchém štěstí (1981) [TV inscenace] ČT1 16.04.2020 09:40  
Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974) Nova Cinema 14.04.2020 16:55  
Princ a Večernice (1978) Nova Cinema 13.04.2020 16:30  
Honza málem králem (1976) Markíza 13.04.2020 12:00  
Honza málem králem (1976) ČT1 13.04.2020 10:55  
Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974) NOVA 13.04.2020 10:45  
Angelika a král (1965) Doma 13.04.2020 10:30  
Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974) NOVA 12.04.2020 17:35  
Honza málem králem (1976) MDR 12.04.2020 15:45  
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] JOJ Family 12.04.2020 13:25 (6) 
Princ a Večernice (1978) NOVA 12.04.2020 12:45  
Angelika a král (1965) Doma 12.04.2020 00:20  
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] JOJ Family 11.04.2020 20:15 (6) 
Angelika a král (1965) Doma 11.04.2020 16:05  
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] JOJ Family 11.04.2020 12:55 (5) 
Angelika, markýza andělů (1964) Doma 11.04.2020 10:35  
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] JOJ Family 10.04.2020 20:15 (5) 
Princ a Večernice (1978) NOVA 10.04.2020 15:55  
Honza málem králem (1976) ČT1 10.04.2020 15:50  
Pohádka o mokrosuchém štěstí (1981) [TV inscenace] ČT1 10.04.2020 07:55  
Angelika, markýza andělů (1964) Doma 09.04.2020 23:25  
Angelika, markýza andělů (1964) Doma 09.04.2020 15:50  
Kladivo na čarodějnice (1969) CS Film 05.04.2020 20:00  
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] JOJ Family 05.04.2020 13:35 (4) 
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] JOJ Family 04.04.2020 20:15 (4) 
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] JOJ Family 04.04.2020 13:05 (3) 
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] JOJ Family 03.04.2020 20:15 (3) 
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] JOJ Family 29.03.2020 13:25 (2) 
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] JOJ Family 28.03.2020 20:20 (2) 
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] JOJ Family 28.03.2020 13:35 (1) 
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] JOJ Family 27.03.2020 20:20 (1) 
Kentauři (1978) CS Film 27.03.2020 10:15 (2/2) 
Královské řádění (1974) [TV inscenace] ČT1 23.03.2020 14:15  
Bílá paní (1965) ČT1 22.03.2020 06:40  
Bílá paní (1965) ČT1 21.03.2020 15:25  
Kentauři (1978) CS Film 20.03.2020 10:15 (1/2) 
Terezu bych kvůli žádné holce neopustil (1976) CS Film 19.03.2020 14:00  
Na kometě (1970) CS Film 17.03.2020 22:00  
Vinnetou (1963) Markíza 15.03.2020 10:50  
Dny zrady I., II. (1973) CS Film 14.03.2020 16:00 II  
Vinnetou (1963) ORF2 14.03.2020 09:55 I  
Vinnetou (1963) Dajto 13.03.2020 20:15  
Zuřivý reportér (1987) CS Film 11.03.2020 18:00  
Bouřlivé víno (1976) JOJ Family 09.03.2020 20:20  
Soud pana Havleny (1980) [TV film] ČT1 09.03.2020 14:00  
Bouřlivé víno (1976) JOJ Family 08.03.2020 14:10  
... a pátý jezdec Strach (1964) CS Film 07.03.2020 16:00  
Bouřlivé víno (1976) JOJ Family 06.03.2020 21:30  
Tajemství Ocelového města (1978) CS Film 01.03.2020 20:00  
Což takhle dát si špenát (1977) Prima 01.03.2020 14:50  
Což takhle dát si špenát (1977) Prima 29.02.2020 21:30  
Čintamani a podvodník (1964) CS Film 28.02.2020 20:00  
Což takhle dát si špenát (1977) Prima MAX 27.02.2020 20:00  
Dita Saxová (1967) CS Film 25.02.2020 20:00  
Maratón (1968) CS Film 20.02.2020 12:00  
Jak se krade milión (1967) CS Film 18.02.2020 20:00  
Pěsti ve tmě (1986) CS Film 16.02.2020 20:00  
Vlčí halíř (1975) [TV inscenace]  09.02.2020 20:20  
Lupič Legenda (1972) CS Film 08.02.2020 16:00  
Bakaláři navíc (1981) [TV epizoda] ČT1 03.02.2020 09:45  
Transport z ráje (1962)  02.02.2020 21:25  
Boj o Moskvu (1985) CS Film 01.02.2020 16:00  
Bakaláři navíc (1981) [TV epizoda] ČT1 28.01.2020 14:00  
Ukradená vzducholoď (1966) CS Film 27.01.2020 20:00  
Boj o Moskvu (1985) CS Film 25.01.2020 16:00  
... a pátý jezdec Strach (1964)  19.01.2020 20:50  
100 000 dolarů na slunci (1963) Prima MAX 16.01.2020 15:45  
Až já budu velká (1981) [TV hra] ČT1 16.01.2020 10:15  
Noc nevěsty (1967) CS Film 14.01.2020 20:00  
Až já budu velká (1981) [TV hra] ČT1 12.01.2020 17:05  
Zmizení herce Bendy (1979) [TV inscenace] ČT1 12.01.2020 06:35  
Sedmero krkavců (1967) [TV inscenace] ČT1 11.01.2020 06:30  
Dva muži hlásí příchod (1975) Prima MAX 08.01.2020 12:00  
Zmizení herce Bendy (1979) [TV inscenace] ČT1 06.01.2020 14:00  
Dva muži hlásí příchod (1975) Prima MAX 05.01.2020 11:40  
Jako malé děti (1974) [TV inscenace] ČT1 05.01.2020 08:10  
Přehlídce velím já (1969) CS Film 04.01.2020 18:00  
Dva muži hlásí příchod (1975) Prima 04.01.2020 16:50  
Jako malé děti (1974) [TV inscenace] ČT1 04.01.2020 15:55  
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974) AMC 03.01.2020 15:25  
Dvojí svět hotelu Pacifik (1975) CS Film 03.01.2020 12:00  
Tajemství Ocelového města (1978) ČT1 02.01.2020 10:30  
Nejlepší ženská mého života (1968) CS Film 01.01.2020 16:00  
Kdo chce zabít Jessii? (1966) Prima 31.12.2019 17:25  
Tři chlapi v chalupě (1963) CS Film 31.12.2019 16:00  
Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974) Jednotka 31.12.2019 11:10  
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974) AMC 31.12.2019 10:10  
Princ a Večernice (1978) Prima 30.12.2019 17:10  
Princ a Večernice (1978) Prima 29.12.2019 20:15  
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974) AMC 29.12.2019 18:55  
Einstein kontra Babinský (1963) CS Film 29.12.2019 18:00  
Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974) Jednotka 29.12.2019 17:20  
Táto, sežeň štěně! (1964) ČT1 29.12.2019 06:25  
Honza málem králem (1976) NOVA 28.12.2019 14:30  
Táto, sežeň štěně! (1964) ČT1 27.12.2019 12:30  
Princ a Večernice (1978) JOJ 25.12.2019 09:30  
Honza málem králem (1976) NOVA 24.12.2019 16:55  
Vinnetou (1963) 3SAT 23.12.2019 14:20  
Vinnetou (1963) MDR 23.12.2019 06:55  
Vinnetou (1963) 3SAT 22.12.2019 20:15  
Princ a Večernice (1978) JOJ 22.12.2019 15:10  
Vinnetou (1963) MDR 22.12.2019 10:15 (1) 
Komediant (1984) CS Film 18.12.2019 14:00  
Bomba (1957) CS Film 17.12.2019 18:00  
„Pane, vy jste vdova!“ (1970) ČT1 14.12.2019 09:25  
„Pane, vy jste vdova!“ (1970) ČT1 11.12.2019 23:10  
Nejlepší ženská mého života (1968) JOJ Family 09.12.2019 20:20  
Přísně tajné premiéry (1967) CS Film 09.12.2019 20:00  
Smrt darebáka (1977) ČT2 08.12.2019 20:00  
Kladivo na čarodějnice (1969) CS Film 08.12.2019 20:00  
Nejlepší ženská mého života (1968) JOJ Family 08.12.2019 14:55  
Einstein kontra Babinský (1963) Československo HD 01.12.2019 14:20  
Tři chlapi v chalupě (1963) CS Film 01.12.2019 12:00  
Einstein kontra Babinský (1963) Československo HD 30.11.2019 16:40  
Kladivo na čarodějnice (1969) ČT2 24.11.2019 22:45  
Kentauři (1978) CS Film 19.11.2019 14:00  
Kentauři (1978) CS Film 12.11.2019 14:00  
Nezralé maliny (1980) [TV inscenace] ČT1 11.11.2019 14:20  
Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974) Prima 09.11.2019 16:40  
Co dělá táta, je vždycky správné (1968) [TV epizoda] ČT1 09.11.2019 07:15  
Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974) Prima MAX 07.11.2019 20:00  
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974) Film+ 06.11.2019 14:35  
Dny zrady I., II. (1973) CS Film 04.11.2019 12:00 II  
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974) Film+ 04.11.2019 06:20  
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974) Film+ 01.11.2019 20:30  
Pohádka o mokrosuchém štěstí (1981) [TV inscenace] ČT1 30.10.2019 09:00  
Prodaná nevěsta (1975) Československo HD 29.10.2019 11:45  
Božská Ema (1979) ČT2 28.10.2019 21:45  
Prodaná nevěsta (1975) Československo HD 28.10.2019 20:20  
Což takhle dát si špenát (1977) Jednotka 28.10.2019 01:10  
Tajemství Ocelového města (1978) CS Film 27.10.2019 20:00  
Což takhle dát si špenát (1977) Jednotka 27.10.2019 15:35  
Terezu bych kvůli žádné holce neopustil (1976) CS Film 27.10.2019 14:00  
Tři chlapi v chalupě (1963) CS Film 25.10.2019 20:00  
Zuřivý reportér (1987) CS Film 24.10.2019 22:00  
... a pátý jezdec Strach (1964) CS Film 19.10.2019 16:00  
Bomba (1957) CS Film 17.10.2019 18:00  
Dita Saxová (1967) CS Film 15.10.2019 22:00  
Zuřivý reportér (1987) Československo HD 15.10.2019 12:05  
Zuřivý reportér (1987) Československo HD 14.10.2019 20:20  
100 000 dolarů na slunci (1963) Prima MAX 12.10.2019 14:40  
Čintamani a podvodník (1964) CS Film 11.10.2019 22:00  
100 000 dolarů na slunci (1963) Prima MAX 11.10.2019 20:00  
Na kometě (1970) CS Film 08.10.2019 20:00  
Tažní ptáci (1983) [TV inscenace] ČT1 06.10.2019 06:30  
Tažní ptáci (1983) [TV inscenace] ČT1 05.10.2019 15:25  
Paleta lásky (1976) Československo HD 03.10.2019 15:00  
Paleta lásky (1976) Československo HD 02.10.2019 17:10  
Království křivých zrcadel (1963) VOYO 02.10.2019 09:05  
Transport z ráje (1962) Československo HD 01.10.2019 14:45  
Království křivých zrcadel (1963) VOYO 01.10.2019 10:30  
Transport z ráje (1962) Československo HD 30.09.2019 17:20  
Království křivých zrcadel (1963) VOYO 30.09.2019 11:55  
Boj o Moskvu (1985) Jednotka 30.09.2019 02:10 (4/4) 
Boj o Moskvu (1985) Jednotka 29.09.2019 16:05 (4/4) 
Jak se krade milión (1967) CS Film 29.09.2019 16:00  
Ikarův pád (1977) [TV inscenace] ČT1 29.09.2019 06:30  
Ikarův pád (1977) [TV inscenace] ČT1 28.09.2019 15:25  
Ukradená vzducholoď (1966) CS Film 24.09.2019 20:00  
Boj o Moskvu (1985) Jednotka 23.09.2019 00:50 (3/4) 
Boj o Moskvu (1985) Jednotka 22.09.2019 16:20 (3/4) 
Lupič Legenda (1972) CS Film 22.09.2019 16:00  
Bomba (1957) CS Film 19.09.2019 18:00  
Pěsti ve tmě (1986) ČT1 19.09.2019 00:00  
Maratón (1968) CS Film 17.09.2019 16:00  
Boj o Moskvu (1985) Jednotka 16.09.2019 01:35 (2/4) 
Bouřlivé víno (1976) PLUS 15.09.2019 22:30  
Einstein kontra Babinský (1963) CS Film 15.09.2019 22:00  
Boj o Moskvu (1985) Jednotka 15.09.2019 16:10 (2/4) 
Pěsti ve tmě (1986) ČT1 15.09.2019 15:25  
Bouřlivé víno (1976) PLUS 15.09.2019 09:45  
Smrt si říká Engelchen (1963) JOJ Family 10.09.2019 20:20  
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974) AMC 10.09.2019 16:05  
Boj o Moskvu (1985) Jednotka 09.09.2019 01:50 (1/4) 
Boj o Moskvu (1985) Jednotka 08.09.2019 15:25 (1/4) 
Což takhle dát si špenát (1977) Prima 07.09.2019 16:50  
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974) AMC 07.09.2019 13:25  
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974) AMC 06.09.2019 18:25  
Dva muži hlásí příchod (1975) VOYO 06.09.2019 13:45  
Což takhle dát si špenát (1977) Prima MAX 05.09.2019 20:00  
Dva muži hlásí příchod (1975) VOYO 05.09.2019 15:35  
Dva muži hlásí příchod (1975) VOYO 04.09.2019 18:05  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 27.08.2019 10:00 (7/7) 
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 25.08.2019 15:50 (7/7) 
Tři chlapi v chalupě (1963) CS Film 24.08.2019 14:00  
Když se čerti rojili (1966) [TV inscenace] ČT1 24.08.2019 07:00  
Noc nevěsty (1967) CS Film 20.08.2019 20:00  
Angelika a král (1965) ČT1 20.08.2019 14:30  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 20.08.2019 10:15 (6/7) 
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 18.08.2019 16:30 (6/7) 
Boj o Moskvu (1985) CS Film 18.08.2019 14:00  
Angelika a král (1965) ČT1 17.08.2019 21:10  
Bomba (1957) CS Film 16.08.2019 12:00  
Einstein kontra Babinský (1963) CS Film 14.08.2019 20:00  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 13.08.2019 10:10 (5/7) 
Ukradli torzo Jupitera (1980) ČT2 12.08.2019 20:00  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 11.08.2019 16:10 (5/7) 
Boj o Moskvu (1985) CS Film 11.08.2019 14:00  
Angelika, markýza andělů (1964) ČT1 06.08.2019 14:15  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 06.08.2019 10:10 (4/7) 
Něžné kuře (1978) ČT2 05.08.2019 20:00  
Ukradená bitva (1972) Československo HD 05.08.2019 11:15  
Ukradená bitva (1972) Československo HD 04.08.2019 20:20  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 04.08.2019 16:15 (4/7) 
Přehlídce velím já (1969) CS Film 04.08.2019 14:00  
Angelika, markýza andělů (1964) ČT1 03.08.2019 21:00  
Bouřlivé víno (1976) Prima MAX 03.08.2019 10:45  
Bláznova kronika (1964) Československo HD 02.08.2019 14:05  
Bouřlivé víno (1976) Prima MAX 01.08.2019 20:00  
Bláznova kronika (1964) Československo HD 01.08.2019 17:40  
Bláznova kronika (1964) Československo HD 01.08.2019 12:00  
Bláznova kronika (1964) Československo HD 31.07.2019 20:20  
Ďáblova past (1961) Československo HD 30.07.2019 13:55  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 30.07.2019 10:05 (3/7) 
Ďáblova past (1961) Československo HD 29.07.2019 17:45  
Bláznova kronika (1964) Československo HD 29.07.2019 14:30  
Bláznova kronika (1964) Československo HD 28.07.2019 17:30  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 28.07.2019 15:45 (3/7) 
Bláznova kronika (1964) Československo HD 28.07.2019 11:35  
Bláznova kronika (1964) Československo HD 27.07.2019 20:20  
Einstein kontra Babinský (1963) Československo HD 27.07.2019 12:20  
Einstein kontra Babinský (1963) Československo HD 26.07.2019 20:20  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 23.07.2019 10:05 (2/7) 
Nejlepší ženská mého života (1968) CS Film 21.07.2019 22:00  
Pěsti ve tmě (1986) CS Film 21.07.2019 20:00  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 21.07.2019 16:20 (2/7) 
Bílá paní (1965) Prima MAX 20.07.2019 10:20  
Tři chlapi v chalupě (1963) CS Film 19.07.2019 20:00  
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974) Film+ 19.07.2019 16:35  
Bílá paní (1965) Prima MAX 18.07.2019 20:00  
Bouřlivé víno (1976) VOYO 17.07.2019 14:05  
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974) Film+ 17.07.2019 11:35  
Bouřlivé víno (1976) VOYO 16.07.2019 12:50  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 16.07.2019 10:15 (1/7) 
Bouřlivé víno (1976) VOYO 15.07.2019 10:05  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 14.07.2019 16:45 (1/7) 
Bouřlivé víno (1976) VOYO 14.07.2019 10:00  
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974) Film+ 13.07.2019 18:50  
Einstein kontra Babinský (1963) CS Film 13.07.2019 14:00  
Bouřlivé víno (1976) VOYO 13.07.2019 08:05  
Komediant (1984) CS Film 10.07.2019 18:00  
Dvojí svět hotelu Pacifik (1975) CS Film 09.07.2019 22:00  
Vinnetou (1963) Prima 06.07.2019 16:30  
Vinnetou (1963) Prima MAX 04.07.2019 11:30  
Vinnetou (1963) Prima 01.07.2019 20:15  
Bomba (1957) CS Film 01.07.2019 18:00  
Zuřivý reportér (1987) CS Film 30.06.2019 16:00  
Dny zrady I., II. (1973) CS Film 29.06.2019 16:00 II  
Kentauři (1978) CS Film 26.06.2019 18:00  
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974) VOYO 23.06.2019 21:45  
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974) VOYO 22.06.2019 20:00  
Bláznova kronika (1964) CS Film 19.06.2019 20:00  
Kentauři (1978) CS Film 19.06.2019 18:00  
Což takhle dát si špenát (1977) VOYO 19.06.2019 10:10  
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974) VOYO 17.06.2019 11:50  
... a pátý jezdec Strach (1964) CS Film 15.06.2019 18:00  
To nemám v popisu práce (1976) [TV epizoda] ČT1 15.06.2019 07:20  
Martin a devět bláznů (1966) Československo HD 12.06.2019 14:10  
Martin a devět bláznů (1966) Československo HD 11.06.2019 18:10  
To nemám v popisu práce (1976) [TV epizoda] ČT1 11.06.2019 09:45  
Přehlídce velím já (1969) Československo HD 08.06.2019 14:10  
Přehlídce velím já (1969) Československo HD 07.06.2019 18:00  
Boj o Moskvu (1985) JOJ Family 03.06.2019 20:20  
Tajemství Ocelového města (1978) CS Film 02.06.2019 20:00  
Boj o Moskvu (1985) JOJ Family 02.06.2019 13:20  
Dva muži hlásí příchod (1975) Prima MAX 02.06.2019 10:10  
Jak se krade milión (1967) CS Film 01.06.2019 18:00  
Dva muži hlásí příchod (1975) Prima 01.06.2019 14:55  
Transport z ráje (1962) Československo HD 28.05.2019 11:45  
Transport z ráje (1962) Československo HD 27.05.2019 20:20  
Boj o Moskvu (1985) JOJ Family 27.05.2019 20:20  
Boj o Moskvu (1985) JOJ Family 26.05.2019 13:05  
Bláznova kronika (1964) CS Film 26.05.2019 12:00  

 

TV Program

ČT1 - Z metropole, Týden v regionech

01:25 - 01:55

15 minut již uběhlo
15 minut zbývá do konce

ČT2 - Odsun - Vertreibung

01:35 - 02:30

5 minut již uběhlo
50 minut zbývá do konce

NOVA - Odložené případy (2003) [TV se...

01:35 - 02:15

5 minut již uběhlo
35 minut zbývá do konce

Prima - Walker, Texas Ranger (1993) [T...

01:40 - 02:40

0 minut již uběhlo
60 minut zbývá do konce

Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 168629
Osobností: 665523
Fotografií: 662032
Plakátů: 317966
Obsahů a biografií: 155422
foto

Komerční sdělení

Seznam DVD

Potřebujete si udělat pořádek ve filmech? Tak právě pro Vás je tu tento program.

foto

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Přejezd Kassandra (1976)

Přejezd Kassandra
Klasika spadající do   stejného ranku filmů jako   Aféra Concorde nebo Posádka   v ohrožení. Delší rozjezd,   jasná definice hodných a   zlých, více >

Autor: Frolíček | Hodnocení: 8 / 10

6 Underground: Tajné operace (20...

6 Underground: Tajné operace
´Jednotka 6´ je snímek   Michaela Baye vyrobený pro   Netflix vyprávějící   příběh skupiny agentů,   kteří dosáhnou   spravedlnosti odstraněním více >

Autor: martin.stusak.9 | Hodnocení: 9 / 10

Specialisté (2017) [TV seriál]

phs

Specialisté
celkem spokojenost, i kdyz na   Martina Dejdara jsem si v teto   roli musela zvykat. Na koho si   ale asi nezvyknu je ta nova   slecna s ocima jak vyvaleny   tele, neda se na ni vubec   koukat ????

Autor: hppp | Hodnocení: 6 / 10

Vítězný lid (1977)

Jak lid zvítězil

Vítězný lid
Dvouhodinový rádoby   velkofilm o Vítězném   únoru. Klement Gottwald má   prapodivný akcent a   robotický styl mluvy. Třeba   tak opravdový více >

Autor: cmelak598 | Hodnocení: 3 / 10

1597: bitva u Myeongryang (2014)

1597: bitva u Myeongryang
Historických válečných   snímků z dávných dob   asijské historie vzniklo   nespočet, avšak lodních   bitev je kupodivu skutečně   jako šafránu. více >

Autor: martin.stusak.9 | Hodnocení: 7 / 10

Naposled navštívené:Přesunout nabok | Vymazat historii
Čestmír Řanda

Řanda Čestmír

Naposled navštívené:
Čestmír Řanda

Řanda Čestmír

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení