Josef Bek

Povolání:
Národnost:
Narození:
12.12. 1918, Hradec Králové, Československo
Úmrtí:
5.5. 1995, Praha, Česká republika
 

 
         Filtr         
Stanice


TV pořad

Rok

od do
TV seriál



Dabing



FilmStaniceDatumČasPoznámka
Den sedmý, osmá noc (1969) JOJ Family 02.11.2020 20:20  
Partie krásného dragouna (1970) ČT1 01.11.2020 22:15  
Burácení s Burácem (1981) [TV inscenace] ČT1 01.11.2020 14:10  
Partie krásného dragouna (1970) ČT1 31.10.2020 14:55  
Den sedmý, osmá noc (1969) JOJ Family 30.10.2020 22:55  
Němá barikáda (1948) CS Film 28.10.2020 16:00  
Hudba z Marsu (1955) CS Film 26.10.2020 12:00  
Maryša (1971) [TV inscenace] ČT 3 25.10.2020 12:25  
Zlatý pavouk (1956) CS Film 21.10.2020 12:00  
Jak napálit advokáta (1980) VOYO 19.10.2020 13:55  
Jak napálit advokáta (1980) VOYO 18.10.2020 15:05  
Klapzubova jedenáctka (1967) [TV seriál] ČT 3 18.10.2020 09:00 (13/13) 
Jak napálit advokáta (1980) VOYO 17.10.2020 18:40  
Kavárnička dříve narozených (1986) [TV pořad] ČT 3 17.10.2020 10:55  
Klapzubova jedenáctka (1967) [TV seriál] ČT 3 17.10.2020 09:25 (12/13) 
Klapzubova jedenáctka (1967) [TV seriál] ČT 3 17.10.2020 09:00 (11/13) 
Klapzubova jedenáctka (1967) [TV seriál] ČT 3 16.10.2020 09:25 (10/13) 
Klapzubova jedenáctka (1967) [TV seriál] ČT 3 16.10.2020 09:00 (9/13) 
Klapzubova jedenáctka (1967) [TV seriál] ČT 3 15.10.2020 09:25 (8/13) 
Klapzubova jedenáctka (1967) [TV seriál] ČT 3 15.10.2020 09:00 (7/13) 
Klapzubova jedenáctka (1967) [TV seriál] ČT 3 14.10.2020 09:30 (6/13) 
Klapzubova jedenáctka (1967) [TV seriál] ČT 3 14.10.2020 09:00 (5/13) 
Klapzubova jedenáctka (1967) [TV seriál] ČT 3 13.10.2020 09:25 (4/13) 
Klapzubova jedenáctka (1967) [TV seriál] ČT 3 13.10.2020 09:00 (3/13) 
Klapzubova jedenáctka (1967) [TV seriál] ČT 3 12.10.2020 10:15 (2/13) 
Klapzubova jedenáctka (1967) [TV seriál] ČT 3 12.10.2020 09:45 (1/13) 
105% alibi (1959) CS Film 11.10.2020 18:00  
Strakonický dudák (1955) CS Film 09.10.2020 16:00  
Případ Z-8 (1948) CS Film 09.10.2020 12:00  
Harlémská tragédie (1963) [TV film] ČT 3 06.10.2020 09:15  
Cesta řeky k moři (1966) [TV inscenace] ČT 3 04.10.2020 09:00  
Zkouška (1981) [TV hra] ČT 3 02.10.2020 13:10  
Pohár za první poločas (1972) [TV inscenace] ČT 3 01.10.2020 09:00  
Jestřáb kontra Hrdlička (1953) CS Film 30.09.2020 22:00  
Jak se vám líbí? (1979) [TV pořad] ČT 3 30.09.2020 14:45  
Muka obraznosti (1989) CS Film 29.09.2020 22:00  
Hudba z Marsu (1955) CS Film 27.09.2020 12:00  
Kavárnička dříve narozených (1986) [TV pořad] ČT 3 26.09.2020 13:05  
Vtipnejší vyhráva (1971) [TV pořad] Trojka 26.09.2020 12:45  
Vtipnejší vyhráva (1971) [TV pořad] Trojka 24.09.2020 12:55  
Vtipnejší vyhráva (1971) [TV pořad] Trojka 23.09.2020 12:55  
Zvony pana Mlácena (1973) [TV inscenace] ČT 3 23.09.2020 12:30  
Kavárnička dříve narozených (1986) [TV pořad] ČT 3 23.09.2020 11:15  
Vtipnejší vyhráva (1971) [TV pořad] Trojka 21.09.2020 12:40  
Zlatý pavouk (1956) CS Film 20.09.2020 18:00  
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 20.09.2020 11:00 (5, 6/6) 
Hliněný vozíček (1972) [TV film] ČT 3 20.09.2020 09:00  
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 19.09.2020 21:25 (5, 6/6) 
O zrzavé Andule (1988) [TV inscenace] ČT1 19.09.2020 13:05  
Kavárnička dříve narozených (1986) [TV pořad] ČT 3 19.09.2020 11:05  
Objížďka (1968) CS Film 14.09.2020 20:00  
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 13.09.2020 11:00 (3, 4) 
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 12.09.2020 21:25 (3, 4) 
105% alibi (1959) CS Film 09.09.2020 20:00  
Strakonický dudák (1955) CS Film 07.09.2020 16:00  
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 06.09.2020 11:00 (1, 2/6) 
Kaviár jen pro přátele (1969) [TV inscenace] ČT1 06.09.2020 06:25  
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 05.09.2020 21:25 (1, 2/6) 
Kaviár jen pro přátele (1969) [TV inscenace] ČT1 05.09.2020 15:50  
Kavárnička dříve narozených (1986) [TV pořad] ČT 3 04.09.2020 09:45  
Případ Z-8 (1948) CS Film 01.09.2020 10:15  
Kabaret U zvonečku (1970) [TV pořad] ČT 3 01.09.2020 09:45  
Alibi na vodě (1965) CS Film 31.08.2020 20:00  
Filatelistická historie (1978) [TV inscenace] ČT1 30.08.2020 07:15  
Filatelistická historie (1978) [TV inscenace] ČT1 29.08.2020 15:45  
Němá barikáda (1948) CS Film 29.08.2020 14:00  
Tři nevinní (1973) CS Film 28.08.2020 18:00  
Talisman (1991) [TV inscenace] ČT 3 27.08.2020 15:40  
Světáci (1969) Filmbox 26.08.2020 16:50  
Světáci (1969) Filmbox 24.08.2020 20:00  
Svědectví mrtvých očí (1971) CS Film 22.08.2020 22:00  
Hudba z Marsu (1955) CS Film 22.08.2020 14:00  
Lakovka (1980) [TV inscenace] ČT1 22.08.2020 06:00  
Lakovka (1980) [TV inscenace] ČT1 19.08.2020 13:50  
Bylo čtvrt a bude půl (1968) JOJ Family 17.08.2020 20:20  
Ať žijí duchové! (1976) VOYO 17.08.2020 09:35  
Bylo čtvrt a bude půl (1968) JOJ Family 16.08.2020 14:40  
Ať žijí duchové! (1976) VOYO 16.08.2020 11:55  
Velký tah (1986) [TV pořad] ČT 3 16.08.2020 10:35  
Ať žijí duchové! (1976) VOYO 15.08.2020 12:30  
Sólo pro paní Stellu (1992) [TV film] ČT 3 15.08.2020 10:35  
Bylo čtvrt a bude půl (1968) JOJ Family 14.08.2020 21:25  
Kasta P čili Kabaret starších pánů (1992) [TV pořad] ČT 3 13.08.2020 11:05  
105% alibi (1959) CS Film 08.08.2020 14:00  
Vodník z Kaňky (1971) [TV inscenace] ČT 3 08.08.2020 09:00  
Jen láska (1975) [TV film] Dvojka 07.08.2020 12:50  
Taškařice v ateliéru (1971) [TV inscenace] ČT 3 06.08.2020 09:00  
Jak napálit advokáta (1980) Filmbox 05.08.2020 17:20  
Jak napálit advokáta (1980) Filmbox 03.08.2020 20:00  
Než se zvedne opona (1980) [TV pořad] ČT 3 29.07.2020 11:15  
Kouzelný svět divadla a melodií (1980) [TV pořad] ČT 3 29.07.2020 10:35  
Než se zvedne opona (1980) [TV pořad] ČT 3 28.07.2020 11:15  
Kouzelný svět divadla a melodií (1980) [TV pořad] ČT 3 28.07.2020 10:35  
Pan Jordán a Habada (1968) [TV inscenace] ČT 3 28.07.2020 09:00  
Strakonický dudák (1955) CS Film 27.07.2020 12:00  
Než se zvedne opona (1980) [TV pořad] ČT 3 27.07.2020 11:20  
Kouzelný svět divadla a melodií (1980) [TV pořad] ČT 3 27.07.2020 10:40  
Obrácení Ferdyše Pištory (1967) [TV inscenace] ČT 3 27.07.2020 09:00  
Jak napálit advokáta (1980) Prima 26.07.2020 15:00  
Panenka z vltavské tůně (1976) [TV inscenace] ČT1 26.07.2020 14:05  
Panenka z vltavské tůně (1976) [TV inscenace] ČT :D / ČT art 26.07.2020 14:05  
My z konce světa (1975) [TV seriál] ČT 3 26.07.2020 12:25 (13/13) 
Než se zvedne opona (1980) [TV pořad] ČT 3 26.07.2020 10:55  
Jak napálit advokáta (1980) Prima 25.07.2020 21:30  
Pomalé šípy (1993) [TV seriál] ČT 3 25.07.2020 15:50 (6/6) 
My z konce světa (1975) [TV seriál] ČT 3 25.07.2020 12:55 (12/13) 
My z konce světa (1975) [TV seriál] ČT 3 25.07.2020 12:25 (11/13) 
Než se zvedne opona (1980) [TV pořad] ČT 3 25.07.2020 11:10  
Kouzelný svět divadla a melodií (1980) [TV pořad] ČT 3 25.07.2020 10:25  
Pomalé šípy (1993) [TV seriál] ČT 3 24.07.2020 15:45 (5/6) 
My z konce světa (1975) [TV seriál] ČT 3 24.07.2020 12:55 (10/13) 
My z konce světa (1975) [TV seriál] ČT 3 24.07.2020 12:30 (9/13) 
Než se zvedne opona (1980) [TV pořad] ČT 3 24.07.2020 11:20  
Kouzelný svět divadla a melodií (1980) [TV pořad] ČT 3 24.07.2020 10:30  
Jak napálit advokáta (1980) Prima MAX 23.07.2020 20:00  
Pomalé šípy (1993) [TV seriál] ČT 3 23.07.2020 15:50 (4/6) 
My z konce světa (1975) [TV seriál] ČT 3 23.07.2020 12:55 (8/13) 
My z konce světa (1975) [TV seriál] ČT 3 23.07.2020 12:30 (7/13) 
Než se zvedne opona (1980) [TV pořad] ČT 3 23.07.2020 11:20  
Bejvávalo (1965) [TV pořad] ČT 3 23.07.2020 10:30  
Pomalé šípy (1993) [TV seriál] ČT 3 22.07.2020 15:45 (3/6) 
My z konce světa (1975) [TV seriál] ČT 3 22.07.2020 12:55 (6/13) 
My z konce světa (1975) [TV seriál] ČT 3 22.07.2020 12:30 (5/13) 
Případ Z-8 (1948) CS Film 22.07.2020 12:00  
Než se zvedne opona (1980) [TV pořad] ČT 3 22.07.2020 11:10  
Bejvávalo (1965) [TV pořad] ČT 3 22.07.2020 10:25  
Pomalé šípy (1993) [TV seriál] ČT 3 21.07.2020 15:50 (2/6) 
My z konce světa (1975) [TV seriál] ČT 3 21.07.2020 12:55 (4/13) 
My z konce světa (1975) [TV seriál] ČT 3 21.07.2020 12:30 (3/13) 
Než se zvedne opona (1980) [TV pořad] ČT 3 21.07.2020 11:10  
Bejvávalo (1965) [TV pořad] ČT 3 21.07.2020 10:35  
Pomalé šípy (1993) [TV seriál] ČT 3 20.07.2020 15:45 (1/6) 
My z konce světa (1975) [TV seriál] ČT 3 20.07.2020 12:55 (2/13) 
My z konce světa (1975) [TV seriál] ČT 3 20.07.2020 12:30 (1/13) 
Než se zvedne opona (1980) [TV pořad] ČT 3 20.07.2020 11:15  
Bejvávalo (1965) [TV pořad] ČT 3 20.07.2020 10:40  
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 19.07.2020 13:35 (6/6) 
Darmošlap z Nemanic a princezna Terezka (1983) [TV inscenace] ČT1 19.07.2020 13:05  
Než se zvedne opona (1980) [TV pořad] ČT 3 19.07.2020 11:20  
Bejvávalo (1965) [TV pořad] ČT 3 19.07.2020 10:35  
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 18.07.2020 20:20 (6/6) 
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 18.07.2020 12:25 (5) 
Než se zvedne opona (1980) [TV pořad] ČT 3 18.07.2020 11:15  
Bejvávalo (1965) [TV pořad] ČT 3 18.07.2020 10:30  
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 17.07.2020 20:20 (5) 
Bylo čtvrt a bude půl (1968) CS Film 17.07.2020 14:00  
Bejvávalo (1965) [TV pořad] ČT 3 17.07.2020 11:10  
Babiččina krabička (1963) [TV pořad] ČT 3 17.07.2020 10:50  
Babiččina krabička (1963) [TV pořad] ČT 3 16.07.2020 11:40  
Babiččina krabička (1963) [TV pořad] ČT 3 16.07.2020 11:15  
Němá barikáda (1948) CS Film 15.07.2020 22:00  
Babiččina krabička (1963) [TV pořad] ČT 3 15.07.2020 11:30  
Babiččina krabička (1963) [TV pořad] ČT 3 15.07.2020 11:05  
Babiččina krabička (1963) [TV pořad] ČT 3 14.07.2020 11:35  
Babiččina krabička (1963) [TV pořad] ČT 3 14.07.2020 11:05  
Babiččina krabička (1963) [TV pořad] ČT 3 13.07.2020 11:35  
Babiččina krabička (1963) [TV pořad] ČT 3 13.07.2020 11:10  
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 12.07.2020 14:00 (4) 
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 11.07.2020 20:20 (4) 
Jestřáb kontra Hrdlička (1953) CS Film 11.07.2020 14:00  
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 11.07.2020 12:50 (3) 
Zlatovláska (1973) [TV inscenace] ČT1 11.07.2020 07:30  
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 10.07.2020 20:20 (3) 
Kabaret U dobré pohody (1973) [TV pořad] ČT 3 10.07.2020 09:50  
Kabaret U dobré pohody (1973) [TV pořad] ČT 3 09.07.2020 09:50  
Hudba z Marsu (1955) CS Film 08.07.2020 20:00  
Kabaret U dobré pohody (1973) [TV pořad] ČT 3 07.07.2020 09:45  
Bílá paní (1965) Prima MAX 07.07.2020 08:55  
Bílá paní (1965) Prima 06.07.2020 11:15  
Kabaret U dobré pohody (1973) [TV pořad] ČT 3 06.07.2020 10:20  
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 05.07.2020 13:25 (2) 
Zlatovláska (1973) [TV inscenace] ČT1 05.07.2020 13:05  
Zlatovláska (1973) [TV inscenace] ČT :D / ČT art 05.07.2020 13:05  
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 04.07.2020 20:20 (2) 
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 04.07.2020 13:00 (1/6) 
Pletky paní Operetky (1983) [TV pořad] ČT 3 04.07.2020 12:25 (6) 
Bambinot (1984) [TV seriál] JOJ Family 03.07.2020 20:20 (1/6) 
Pletky paní Operetky (1983) [TV pořad] ČT 3 03.07.2020 12:30 (5) 
Kabaret U dobré pohody (1973) [TV pořad] ČT 3 03.07.2020 10:05  
Pletky paní Operetky (1983) [TV pořad] ČT 3 02.07.2020 12:30 (4) 
Kabaret U dobré pohody (1973) [TV pořad] ČT 3 02.07.2020 10:30  
Pletky paní Operetky (1983) [TV pořad] ČT 3 01.07.2020 12:30 (3) 
Kabaret U dobré pohody (1973) [TV pořad] ČT 3 01.07.2020 10:25  
Co řekne žena (1958) CS Film 29.06.2020 16:00  
Dědek Bárta (1989) [TV film] ČT1 23.06.2020 10:35  
Černá sobota (1960) CS Film 22.06.2020 14:00  
Florenc 13,30 (1957) CS Film 20.06.2020 18:00  
Akce B (1952) CS Film 20.06.2020 16:00  
Co řekne žena (1958) CS Film 18.06.2020 12:00  
Dědek Bárta (1989) [TV film] ČT1 17.06.2020 14:25  
Policejní hodina (1960) CS Film 11.06.2020 12:00  
Mikoláš Aleš (1951) CS Film 10.06.2020 16:00  
Černá sobota (1960) CS Film 06.06.2020 18:00  
Kde alibi nestačí (1961) CS Film 01.06.2020 20:00  
Hrátky s čertem (1956) CS Film 30.05.2020 14:00  
Nezbedná pohádka (1976) [TV inscenace] ČT1 30.05.2020 07:15  
Hra o život (1956) CS Film 27.05.2020 12:00  
Nezbedná pohádka (1976) [TV inscenace] ČT1 24.05.2020 13:55  
O ptáku Ohniváku (1980) [TV inscenace] ČT1 23.05.2020 07:15  
Světáci (1969) Prima MAX 20.05.2020 12:05  
Letiště nepřijímá (1959) CS Film 20.05.2020 12:00  
O ptáku Ohniváku (1980) [TV inscenace] ČT1 17.05.2020 13:05  
Světáci (1969) Prima MAX 17.05.2020 12:25  
Ty lidi mi k nám nezvi! (1974) [TV epizoda] ČT1 17.05.2020 06:30  
Světáci (1969) Prima 16.05.2020 16:30  
Florenc 13,30 (1957) CS Film 16.05.2020 14:00  
Ty lidi mi k nám nezvi! (1974) [TV epizoda] ČT1 14.05.2020 09:45  
Černá sobota (1960) CS Film 13.05.2020 22:35  
Slepice a kostelník (1950) CS Film 13.05.2020 18:00  
Slepice a kostelník (1950) CS Film 13.05.2020 16:00  
Detektivem proti své vůli (1979) [TV epizoda] ČT1 12.05.2020 09:45  
Mikoláš Aleš (1951) CS Film 11.05.2020 16:00  
Policejní hodina (1960) CS Film 11.05.2020 12:00  
O podezíravém králi (1989) [TV inscenace] ČT1 08.05.2020 14:45  
Muka obraznosti (1989) CS Film 07.05.2020 22:00  
Co řekne žena (1958) CS Film 06.05.2020 14:00  
Ať žijí duchové! (1976) Nova Cinema 05.05.2020 15:20  
Hrátky s čertem (1956) Prima MAX 05.05.2020 10:30  
Ať žijí duchové! (1976) NOVA 03.05.2020 12:30  
Florenc 13,30 (1957) ČT1 03.05.2020 06:45  
Florenc 13,30 (1957) ČT1 02.05.2020 15:50  
Koho ofoukne větříček (1991) [TV inscenace] ČT1 02.05.2020 13:55  
Hrátky s čertem (1956) Prima MAX 02.05.2020 11:05  
Ať žijí duchové! (1976) NOVA 01.05.2020 15:45  
Hrátky s čertem (1956) Prima 01.05.2020 14:05  
Alibi na vodě (1965) CS Film 30.04.2020 20:00  
Letiště nepřijímá (1959) CS Film 29.04.2020 18:00  
Kavárnička dříve narozených (1986) [TV pořad] ČT1 28.04.2020 09:45  
Kde alibi nestačí (1961) CS Film 26.04.2020 16:00  
Černá sobota (1960) CS Film 25.04.2020 16:35  
Hra o život (1956) CS Film 24.04.2020 16:00  
Slepice a kostelník (1950) CS Film 23.04.2020 10:15  
Akce B (1952) CS Film 22.04.2020 22:00  
Hrátky s čertem (1956) CS Film 20.04.2020 12:00  
Ať žijí duchové! (1976) Filmbox 19.04.2020 05:20  
Světáci (1969) Filmbox 18.04.2020 16:30  
Florenc 13,30 (1957) CS Film 12.04.2020 22:20  
Svědectví mrtvých očí (1971) CS Film 12.04.2020 16:00  
Světáci (1969) Filmbox 12.04.2020 10:15  
Policejní hodina (1960) CS Film 11.04.2020 14:00  
Mikoláš Aleš (1951) CS Film 07.04.2020 16:00  
Tři nevinní (1973) CS Film 05.04.2020 16:00  
Ať žijí duchové! (1976) Filmbox 04.04.2020 16:15  
Slepice a kostelník (1950) CS Film 01.04.2020 18:00  
Jak napálit advokáta (1980) Nova Cinema 31.03.2020 18:35  
Jak napálit advokáta (1980) NOVA 30.03.2020 00:25  
Jak napálit advokáta (1980) NOVA 29.03.2020 16:15  
Ať žijí duchové! (1976) Filmbox 29.03.2020 10:05  
Objížďka (1968) CS Film 27.03.2020 20:00  
Hra o život (1956) CS Film 25.03.2020 16:00  
Co řekne žena (1958) CS Film 24.03.2020 12:00  
Hrátky s čertem (1956) CS Film 22.03.2020 12:00  
Bílá paní (1965) ČT1 22.03.2020 06:40  
Kde alibi nestačí (1961) CS Film 21.03.2020 22:00  
Bílá paní (1965) ČT1 21.03.2020 15:25  
O zrzavé Andule (1988) [TV inscenace] ČT1 21.03.2020 14:20  
Letiště nepřijímá (1959) CS Film 19.03.2020 12:00  
Bylo čtvrt a bude půl (1968) CS Film 17.03.2020 16:00  
Kavárnička dříve narozených (1986) [TV pořad] ČT1 17.03.2020 14:25  
Černá sobota (1960) CS Film 17.03.2020 10:15  
Slepice a kostelník (1950) CS Film 16.03.2020 10:15  
Florenc 13,30 (1957) CS Film 11.03.2020 20:00  
Policejní hodina (1960) CS Film 28.02.2020 14:00  
Mikoláš Aleš (1951) CS Film 25.02.2020 16:00  
Akce B (1952) CS Film 22.02.2020 22:00  
Věno že je přežitek (1976) [TV epizoda] ČT1 20.02.2020 09:50  
Hra o život (1956) CS Film 19.02.2020 22:00  
Věno že je přežitek (1976) [TV epizoda] ČT1 19.02.2020 14:00  
Panenka z vltavské tůně (1976) [TV inscenace] ČT1 15.02.2020 14:10  
Muka obraznosti (1989) CS Film 13.02.2020 22:00  
Hrátky s čertem (1956) CS Film 10.02.2020 12:00  
O chamtivém strašidle (1985) [TV inscenace] ČT1 08.02.2020 07:25  
Letiště nepřijímá (1959) CS Film 07.02.2020 12:00  
Kde alibi nestačí (1961) CS Film 04.02.2020 22:00  
Florenc 13,30 (1957) CS Film 02.02.2020 12:00  
Mikoláš Aleš (1951) CS Film 29.01.2020 14:00  
Hudba z Marsu (1955) Prima MAX 29.01.2020 11:10  
Alibi na vodě (1965) ČT1 27.01.2020 14:20  
Alibi na vodě (1965) ČT1 26.01.2020 22:55  
Hudba z Marsu (1955) Prima MAX 26.01.2020 11:45  
Hudba z Marsu (1955) Prima 25.01.2020 16:20  
Akce B (1952) CS Film 22.01.2020 20:00  
Hra o život (1956) CS Film 21.01.2020 12:00  
Kde alibi nestačí (1961) ČT1 20.01.2020 14:20  
Kde alibi nestačí (1961) ČT1 19.01.2020 22:45  
Ať žijí duchové! (1976) Filmbox 18.01.2020 16:10  
Kde alibi nestačí (1961) CS Film 15.01.2020 20:00  
105% alibi (1959) ČT1 13.01.2020 14:25  
105% alibi (1959) ČT1 12.01.2020 22:45  
Ať žijí duchové! (1976) Filmbox 12.01.2020 10:10  
Co řekne žena (1958) CS Film 11.01.2020 14:00  
Hrátky s čertem (1956) CS Film 06.01.2020 12:00  
Letiště nepřijímá (1959) CS Film 03.01.2020 14:00  
Světáci (1969) ČT1 01.01.2020 04:10  
Synové hor (1956) CS Film 31.12.2019 18:00  
Světáci (1969) ČT1 31.12.2019 15:40  
Einstein kontra Babinský (1963) CS Film 29.12.2019 18:00  
Hrátky s čertem (1956) Prima 29.12.2019 15:25  
Tři nevinní (1973) CS Film 29.12.2019 14:00  
Útěk ze stínu (1958) CS Film 27.12.2019 14:00  
Hrátky s čertem (1956) Prima 26.12.2019 17:05  
Zlatovláska (1973) [TV inscenace] ČT1 22.12.2019 13:00  
Svědectví mrtvých očí (1971) CS Film 19.12.2019 20:00  
105% alibi (1959) CS Film 18.12.2019 20:00  
Nebožtíci přejí lásce (1972) ČT2 18.12.2019 10:50  
Kavárnička dříve narozených (1986) [TV pořad] ČT1 18.12.2019 10:25  
Nebožtíci přejí lásce (1972) ČT2 16.12.2019 20:00  
Kavárnička dříve narozených (1986) [TV pořad] ČT1 16.12.2019 10:20  
Můj přítel Fabián (1953) CS Film 12.12.2019 12:00  
Rudá záře nad Kladnem (1955) CS Film 05.12.2019 18:00  
Žízeň (1949) CS Film 05.12.2019 12:00  
Punťa a čtyřlístek (1955) CS Film 03.12.2019 12:00  
Einstein kontra Babinský (1963) Československo HD 01.12.2019 14:20  
Einstein kontra Babinský (1963) Československo HD 30.11.2019 16:40  
Synové hor (1956) CS Film 27.11.2019 22:00  
Ať žijí duchové! (1976) Filmbox 23.11.2019 15:55  
O líné Nitce a prstýnku s rubínem (1984) [TV inscenace] ČT1 23.11.2019 14:00  
Můj přítel Fabián (1953) Československo HD 23.11.2019 13:55  
Punťa a čtyřlístek (1955) CS mini 23.11.2019 10:00  
Můj přítel Fabián (1953) Československo HD 22.11.2019 17:45  
Ztracená stopa (1955) CS Film 20.11.2019 20:00  
Občan Brych (1958) Československo HD 20.11.2019 11:15  
Občan Brych (1958) Československo HD 19.11.2019 20:10  
Ať žijí duchové! (1976) Nova Cinema 19.11.2019 18:20  
Ať žijí duchové! (1976) NOVA 17.11.2019 17:10  
Strakonický dudák (1955) Československo HD 17.11.2019 15:20  
Ať žijí duchové! (1976) Filmbox 17.11.2019 10:00  
Strakonický dudák (1955) Československo HD 16.11.2019 17:25  
Punťa a čtyřlístek (1955) Československo HD 13.11.2019 14:40  
Punťa a čtyřlístek (1955) Československo HD 12.11.2019 17:30  
Punťa a čtyřlístek (1955) CS mini 09.11.2019 10:00  
Ty lidi mi k nám nezvi! (1974) [TV epizoda] ČT1 07.11.2019 09:45  
Synové hor (1956) Československo HD 06.11.2019 14:25  
Synové hor (1956) Československo HD 05.11.2019 17:25  
Ty lidi mi k nám nezvi! (1974) [TV epizoda] ČT1 03.11.2019 07:50  
Můj přítel Fabián (1953) CS Film 01.11.2019 18:00  
Žízeň (1949) CS Film 30.10.2019 22:00  
Ta naše písnička česká (1967) JOJ Family 28.10.2019 17:20  
O podezíravém králi (1989) [TV inscenace] ČT1 28.10.2019 10:10  
Ta naše písnička česká (1967) JOJ Family 28.10.2019 09:30  
Čertouská poudačka (1966) [TV inscenace] ČT1 28.10.2019 06:00  
Ztracená stopa (1955) CS Film 27.10.2019 18:00  
Rudá záře nad Kladnem (1955) CS Film 26.10.2019 18:00  
Alibi na vodě (1965) CS Film 20.10.2019 20:00  
Útěk ze stínu (1958) CS Film 17.10.2019 16:00  
O líné Nitce a prstýnku s rubínem (1984) [TV inscenace] ČT1 12.10.2019 15:35  
Punťa a čtyřlístek (1955) CS mini 12.10.2019 10:00  
Objížďka (1968) CS Film 11.10.2019 20:00  
Závist naším domem vládne (1978) [TV epizoda] ČT1 09.10.2019 09:45  
Žízeň (1949) CS Film 05.10.2019 14:00  
Závist naším domem vládne (1978) [TV epizoda] ČT1 03.10.2019 14:00  
Můj přítel Fabián (1953) CS Film 03.10.2019 12:00  
Synové hor (1956) CS Film 02.10.2019 22:00  
Muka obraznosti (1989) CS Film 01.10.2019 22:00  
Rudá záře nad Kladnem (1955) CS Film 24.09.2019 18:00  
105% alibi (1959) CS Film 21.09.2019 16:00  
Ať žijí duchové! (1976) Filmbox 21.09.2019 16:00  
Útěk ze stínu (1958) CS Film 19.09.2019 12:00  
Kohout plaší smrt (1961) Československo HD 18.09.2019 13:55  
Kohout plaší smrt (1961) Československo HD 17.09.2019 17:00  
Einstein kontra Babinský (1963) CS Film 15.09.2019 22:00  
Ať žijí duchové! (1976) Filmbox 15.09.2019 09:55  
Ztracená stopa (1955) CS Film 08.09.2019 22:00  
Zlatý pavouk (1956) Československo HD 08.09.2019 14:25  
Zlatý pavouk (1956) Československo HD 07.09.2019 17:15  
Siréna (1947) Československo HD 07.09.2019 14:35  
Punťa a čtyřlístek (1955) CS mini 07.09.2019 10:00  
Siréna (1947) Československo HD 06.09.2019 17:55  
My z konce světa (1975) [TV seriál] ČT1 30.08.2019 11:30 (13/13) 
My z konce světa (1975) [TV seriál] ČT1 30.08.2019 11:05 (12/13) 
Můj přítel Fabián (1953) CS Film 29.08.2019 16:00  
My z konce světa (1975) [TV seriál] ČT1 29.08.2019 11:30 (11/13) 
Žízeň (1949) CS Film 28.08.2019 14:00  
My z konce světa (1975) [TV seriál] ČT1 28.08.2019 11:30 (10/13) 
Partie krásného dragouna (1970) VOYO 27.08.2019 18:15  
My z konce světa (1975) [TV seriál] ČT1 27.08.2019 11:30 (9/13) 
Panenka z vltavské tůně (1976) [TV inscenace] ČT1 27.08.2019 06:00  
My z konce světa (1975) [TV seriál] ČT1 26.08.2019 11:30 (8/13) 
Panenka z vltavské tůně (1976) [TV inscenace] ČT1 24.08.2019 13:05  
Útěk ze stínu (1958) CS Film 23.08.2019 16:00  
My z konce světa (1975) [TV seriál] ČT1 23.08.2019 11:30 (7/13) 
Rudá záře nad Kladnem (1955) CS Film 22.08.2019 12:00  
My z konce světa (1975) [TV seriál] ČT1 22.08.2019 11:30 (6/13) 
My z konce světa (1975) [TV seriál] ČT1 21.08.2019 11:25 (5/13) 
My z konce světa (1975) [TV seriál] ČT1 20.08.2019 11:30 (4/13) 
My z konce světa (1975) [TV seriál] ČT1 19.08.2019 11:30 (3/13) 
Hudba z Marsu (1955) Prima MAX 18.08.2019 10:55  
Hudba z Marsu (1955) Prima 17.08.2019 12:00  
My z konce světa (1975) [TV seriál] ČT1 16.08.2019 11:30 (2/13) 
O ptáku Ohniváku (1980) [TV inscenace] ČT1 16.08.2019 06:00  
My z konce světa (1975) [TV seriál] ČT1 15.08.2019 11:30 (1/13) 
105% alibi (1959) CS Film 14.08.2019 22:00  
Einstein kontra Babinský (1963) CS Film 14.08.2019 20:00  
O ptáku Ohniváku (1980) [TV inscenace] ČT1 11.08.2019 14:05  
O ptáku Ohniváku (1980) [TV inscenace] ČT :D / ČT art 11.08.2019 14:05  
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 10.08.2019 15:40 (13/13) 
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 10.08.2019 14:30 (12/13) 
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 10.08.2019 13:25 (11/13) 
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 10.08.2019 12:00 (10/13) 
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 04.08.2019 13:25 (13/13) 
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 03.08.2019 20:20 (13/13) 
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 03.08.2019 15:55 (9/13) 
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 03.08.2019 14:35 (8/13) 
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 03.08.2019 13:05 (7/13) 
Vodník v pivovaře (1985) [TV inscenace] ČT1 03.08.2019 07:40  
Můj přítel Fabián (1953) CS Film 30.07.2019 16:00  
Synové hor (1956) CS Film 28.07.2019 18:00  
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 28.07.2019 13:50 (12/13) 
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 27.07.2019 20:20 (12/13) 
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 27.07.2019 15:50 (6/13) 
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 27.07.2019 14:35 (5/13) 
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 27.07.2019 13:20 (4/13) 
Einstein kontra Babinský (1963) Československo HD 27.07.2019 12:20  
Bylo čtvrt a bude půl (1968) CS Film 27.07.2019 12:00  
Einstein kontra Babinský (1963) Československo HD 26.07.2019 20:20  
Občan Brych (1958) Československo HD 25.07.2019 14:00  
Občan Brych (1958) Československo HD 24.07.2019 17:20  
Můj přítel Fabián (1953) Československo HD 24.07.2019 14:40  
Můj přítel Fabián (1953) Československo HD 23.07.2019 16:50  
Žízeň (1949) CS Film 22.07.2019 16:00  
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 21.07.2019 13:50 (11/13) 
Věno že je přežitek (1976) [TV epizoda] ČT1 21.07.2019 06:25  
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 20.07.2019 20:20 (11/13) 
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 20.07.2019 15:50 (3/13) 
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 20.07.2019 14:50 (2/13) 
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 20.07.2019 13:45 (1/13) 
Bílá paní (1965) Prima MAX 20.07.2019 10:20  
Darmošlap z Nemanic a princezna Terezka (1983) [TV inscenace] ČT1 20.07.2019 06:30  
Bílá paní (1965) Prima MAX 18.07.2019 20:00  
Strakonický dudák (1955) Československo HD 18.07.2019 13:45  
Strakonický dudák (1955) Československo HD 17.07.2019 17:20  
Věno že je přežitek (1976) [TV epizoda] ČT1 17.07.2019 13:20  
Útěk ze stínu (1958) CS Film 15.07.2019 18:00  
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 14.07.2019 13:30 (10/13) 
Darmošlap z Nemanic a princezna Terezka (1983) [TV inscenace] ČT1 14.07.2019 13:05  
Darmošlap z Nemanic a princezna Terezka (1983) [TV inscenace] ČT :D / ČT art 14.07.2019 13:05  
105% alibi (1959) CS Film 13.07.2019 22:00  
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 13.07.2019 20:20 (10/13) 
Einstein kontra Babinský (1963) CS Film 13.07.2019 14:00  
Jak napálit advokáta (1980) Prima MAX 13.07.2019 11:50  
Rudá záře nad Kladnem (1955) CS Film 12.07.2019 12:00  
Jak napálit advokáta (1980) Prima MAX 11.07.2019 20:00  
O zrzavé Andule (1988) [TV inscenace] ČT1 10.07.2019 13:20  
Punťa a čtyřlístek (1955) Československo HD 07.07.2019 13:55  
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 07.07.2019 13:35 (9/13) 
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 06.07.2019 20:20 (9/13) 
Punťa a čtyřlístek (1955) Československo HD 06.07.2019 17:30  
O zrzavé Andule (1988) [TV inscenace] ČT1 06.07.2019 13:05  
Pohádka z Kampy (1986) [TV inscenace] ČT1 02.07.2019 11:20  
Pohádka z Kampy (1986) [TV inscenace] ČT1 30.06.2019 15:00  
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 30.06.2019 13:30 (8/13) 
Alibi na vodě (1965) CS Film 29.06.2019 22:00  
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 29.06.2019 20:20 (8/13) 
Švec Janek v pohádkové zemi (1979) [TV inscenace] ČT1 29.06.2019 08:00  
Ženich uvízl (1976) [TV inscenace] ČT1 27.06.2019 09:45  
Ženich uvízl (1976) [TV inscenace] ČT1 24.06.2019 14:05  
Hlavní výhra (1958) CS Film 23.06.2019 22:00  
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 23.06.2019 13:25 (7/13) 
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 22.06.2019 20:20 (7/13) 
Hudba z Marsu (1955) CS Film 22.06.2019 14:00  
Kohout plaší smrt (1961) CS Film 19.06.2019 16:00  
Anna proletářka (1952) CS Film 18.06.2019 16:00  
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 16.06.2019 13:00 (6/13) 
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 15.06.2019 20:20 (6/13) 
Konec cesty (1959) CS Film 14.06.2019 12:00  
Lakovka (1980) [TV inscenace] ČT1 14.06.2019 09:45  
Lakovka (1980) [TV inscenace] ČT1 11.06.2019 10:55  
Tři nevinní (1973) CS Film 09.06.2019 22:00  
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 09.06.2019 13:55 (5/13) 
Hrátky s čertem (1956) CS mini 09.06.2019 10:00  
Florenc 13,30 (1957) ČT1 09.06.2019 06:40  
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 08.06.2019 20:20 (5/13) 
Ať žijí duchové! (1976) Filmbox 08.06.2019 16:15  
Florenc 13,30 (1957) ČT1 08.06.2019 16:05  
Florenc 13,30 (1957) CS Film 03.06.2019 20:00  
Frona (1954) CS Film 03.06.2019 16:00  
Ještě svatba nebyla (1954) CS Film 03.06.2019 12:00  
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 02.06.2019 12:00 (4/13) 
Ať žijí duchové! (1976) Filmbox 02.06.2019 09:55  
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 01.06.2019 20:20 (4/13) 
Muka obraznosti (1989) CS Film 28.05.2019 22:00  
Hořká láska (1958) CS Film 28.05.2019 16:00  
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 26.05.2019 11:50 (3/13) 
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 25.05.2019 20:20 (3/13) 
Synové hor (1956) Československo HD 25.05.2019 11:55  
Synové hor (1956) Československo HD 24.05.2019 20:20  
Anna proletářka (1952) CS Film 20.05.2019 14:00  
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 19.05.2019 13:50 (2/13) 
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 18.05.2019 20:20 (2/13) 
Hudba z Marsu (1955) CS Film 15.05.2019 22:00  
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 12.05.2019 13:25 (1/13) 
Hrátky s čertem (1956) NOVA 12.05.2019 11:50  
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] JOJ Family 11.05.2019 20:20 (1/13) 
Hlavní výhra (1958) CS Film 11.05.2019 14:00  
Hrátky s čertem (1956) NOVA 08.05.2019 15:45  
Kohout plaší smrt (1961) Československo HD 08.05.2019 11:45  
Kohout plaší smrt (1961) Československo HD 07.05.2019 20:15  
Ať žijí duchové! (1976) ČT1 05.05.2019 14:35  
Konec cesty (1959) CS Film 04.05.2019 18:00  
Svědectví mrtvých očí (1971) CS Film 04.05.2019 16:00  

 
Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 168566
Osobností: 665385
Fotografií: 661608
Plakátů: 317779
Obsahů a biografií: 155391
foto

Komerční sdělení

Seznam DVD

Potřebujete si udělat pořádek ve filmech? Tak právě pro Vás je tu tento program.

foto

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Krycí jméno Holec (2016)

Krycí jméno Holec
Až do poloviny nic moc, potom   už je to velmi dobré.   Dokonce z toho udělali skoro   thriller. K některým   pasážím bych asi měl   drobné výhrady, ale nemá   smysl se v tom matlat.

Autor: Pitryx | Hodnocení: 7 / 10

Krvavé prázdniny (2000)

Krvavé prázdniny
Když k tomu klasickému   klišé připočtu tu   nádhernou krajinu, musím   dát nonens volens šedesát.   Mohlo to být odvážnější.

Autor: Pitryx | Hodnocení: 6 / 10

Slečna od vody (1959)

Slečna od vody
Agitková komedie přesně ve   stylu 50.let. Děj a zde   prezentované názory jsou   úplně absurdní a skoro se   nechce věřit, že na židli   více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 3 / 10

The Tax Collector (2020)

The Tax Collector
David Ayer si vybírá   slabší chvilku a jeho TT   Collector se moc nepovedl. Cca   45 minut se neděje téměř   nic a když se dít začne tak   to více >

Autor: FLA | Hodnocení: 4 / 10

Králíci nemají jména (1990) [TV ...

Králíci nemají jména
Zajímavé. Nemám rád filmy,   kde se nic neděje a jen   kecá. Kupodivu, nevím proč,   tohle mne hodně zaujalo. Že   by v tom jel pan Poloczek, více >

Autor: Pitryx | Hodnocení: 6 / 10

Naposled navštívené:Přesunout nabok | Vymazat historii
Josef Bek

Bek Josef

Naposled navštívené:
Josef Bek

Bek Josef

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení