Film | Stanice | Datum | Čas | Poznámka |
Plavecký mariáš (1952) | CS Film | 27.10.2021 | 20:00 | |
Tetička (1941) | Prima MAX | 27.10.2021 | 13:20 | |
Páter Vojtěch (1936) | CS Film | 26.10.2021 | 14:00 | |
Nezbedný bakalář (1946) | CS Film | 24.10.2021 | 18:00 | |
Tetička (1941) | Prima MAX | 24.10.2021 | 11:20 | |
Tetička (1941) | Prima | 23.10.2021 | 16:55 | |
Revoluční rok 1848 (1949) | CS Film | 22.10.2021 | 12:00 | |
Jedna z milionu (1935) | CS Film | 21.10.2021 | 12:00 | |
Počestné paní pardubické (1944) | CS Film | 20.10.2021 | 20:00 | |
Rozpustilá noc (1934) | CS Film | 20.10.2021 | 14:00 | |
Karel Hynek Mácha (1937) | CS Film | 18.10.2021 | 16:00 | |
Dědečkem proti své vůli (1939) | ČT1 | 17.10.2021 | 06:40 | |
Dědečkem proti své vůli (1939) | ČT1 | 16.10.2021 | 15:20 | |
Komediantská princezna (1936) | CS Film | 15.10.2021 | 10:15 | |
Svět kde se žebrá (1938) | Prima MAX | 13.10.2021 | 13:25 | |
Májové hvězdy (1959) | CS Film | 13.10.2021 | 12:00 | |
Slovo dělá ženu (1952) | CS Film | 12.10.2021 | 18:00 | |
Nechte to na mně (1955) | CS Film | 12.10.2021 | 10:15 | |
Jízdní hlídka (1936) | CS Film | 11.10.2021 | 18:00 | |
Svět kde se žebrá (1938) | Prima MAX | 10.10.2021 | 13:25 | |
Měsíc nad řekou (1953) | CS Film | 10.10.2021 | 12:00 | |
Svět kde se žebrá (1938) | Prima | 09.10.2021 | 16:55 | |
Advokátka Věra (1937) | CS Film | 09.10.2021 | 10:15 | |
Harmonika (1937) | CS Film | 07.10.2021 | 16:00 | |
Dobrý voják Švejk (1956) | CS Film | 06.10.2021 | 22:00 | |
Za tichých nocí (1940) | CS Film | 06.10.2021 | 14:00 | |
Nadlidé (1946) | CS Film | 05.10.2021 | 16:00 | |
Škola základ života (1938) | CS Film | 03.10.2021 | 18:00 | |
Haškovy povídky ze starého mocnářství (1952) | CS Film | 01.10.2021 | 22:00 | |
Škola základ života (1938) | Nova Cinema | 01.10.2021 | 10:10 | |
Páter Vojtěch (1936) | CS Film | 30.09.2021 | 16:00 | |
Revoluční rok 1848 (1949) | CS Film | 30.09.2021 | 12:00 | |
Zde jsou lvi (1958) | CS Film | 29.09.2021 | 22:00 | |
Škola základ života (1938) | NOVA | 29.09.2021 | 01:50 | |
Škola základ života (1938) | NOVA HD | 29.09.2021 | 01:50 | |
Škola základ života (1938) | NOVA | 28.09.2021 | 09:35 | |
Škola základ života (1938) | NOVA HD | 28.09.2021 | 09:35 | |
Český koncert (1960) [TV film] | ČT 3 | 22.09.2021 | 23:00 | |
Nezbedný bakalář (1946) | CS Film | 22.09.2021 | 20:00 | |
Karel Hynek Mácha (1937) | CS Film | 21.09.2021 | 14:00 | |
Český koncert (1960) [TV film] | ČT 3 | 20.09.2021 | 09:30 | |
Rozpustilá noc (1934) | CS Film | 16.09.2021 | 18:00 | |
Komediantská princezna (1936) | CS Film | 16.09.2021 | 12:00 | |
Armádní dvojčata (1937) | CS Film | 13.09.2021 | 16:00 | |
Slovo dělá ženu (1952) | CS Film | 12.09.2021 | 12:00 | |
Cech panen kutnohorských (1938) | ČT1 | 12.09.2021 | 06:25 | |
Cech panen kutnohorských (1938) | ČT1 | 11.09.2021 | 15:30 | |
Plavecký mariáš (1952) | CS Film | 11.09.2021 | 14:00 | |
Jedna z milionu (1935) | CS Film | 10.09.2021 | 22:00 | |
Jízdní hlídka (1936) | CS Film | 10.09.2021 | 12:00 | |
Nechte to na mně (1955) | CS Film | 09.09.2021 | 10:15 | |
Harmonika (1937) | CS Film | 08.09.2021 | 14:00 | |
Haškovy povídky ze starého mocnářství (1952) | CS Film | 05.09.2021 | 18:00 | |
Měsíc nad řekou (1953) | CS Film | 02.09.2021 | 16:00 | |
Nadlidé (1946) | CS Film | 01.09.2021 | 16:00 | |
Májové hvězdy (1959) | CS Film | 01.09.2021 | 12:00 | |
Advokátka Věra (1937) | CS Film | 31.08.2021 | 12:00 | |
Dobrý voják Švejk (1956) | CS Film | 29.08.2021 | 12:00 | |
Škola základ života (1938) | CS Film | 27.08.2021 | 22:00 | |
Páter Vojtěch (1936) | CS Film | 27.08.2021 | 16:00 | |
Za tichých nocí (1940) | CS Film | 26.08.2021 | 12:00 | |
Nezbedný bakalář (1946) | CS Film | 21.08.2021 | 14:00 | |
Karel Hynek Mácha (1937) | CS Film | 20.08.2021 | 12:00 | |
Revoluční rok 1848 (1949) | CS Film | 19.08.2021 | 16:00 | |
Zde jsou lvi (1958) | CS Film | 16.08.2021 | 18:00 | |
Komediantská princezna (1936) | CS Film | 16.08.2021 | 12:00 | |
Armádní dvojčata (1937) | CS Film | 14.08.2021 | 14:00 | |
Jedna z milionu (1935) | CS Film | 13.08.2021 | 12:00 | |
Advokátka Věra (1937) | Prima MAX | 11.08.2021 | 12:05 | |
Rozpustilá noc (1934) | CS Film | 10.08.2021 | 18:00 | |
Plavecký mariáš (1952) | CS Film | 08.08.2021 | 22:00 | |
Advokátka Věra (1937) | Prima MAX | 08.08.2021 | 12:20 | |
Advokátka Věra (1937) | Prima | 07.08.2021 | 17:00 | |
Harmonika (1937) | CS Film | 06.08.2021 | 18:00 | |
Nechte to na mně (1955) | CS Film | 05.08.2021 | 18:00 | |
Jízdní hlídka (1936) | CS Film | 04.08.2021 | 12:00 | |
Slovo dělá ženu (1952) | CS Film | 03.08.2021 | 16:00 | |
Počestné paní pardubické (1944) | CS Film | 02.08.2021 | 20:00 | |
Nadlidé (1946) | CS Film | 29.07.2021 | 18:00 | |
Májové hvězdy (1959) | CS Film | 28.07.2021 | 16:00 | |
Sextánka (1936) | Prima MAX | 28.07.2021 | 10:50 | |
Měsíc nad řekou (1953) | CS Film | 27.07.2021 | 14:00 | |
Sextánka (1936) | Prima MAX | 25.07.2021 | 11:25 | |
Sextánka (1936) | Prima | 24.07.2021 | 16:50 | |
Dobrý voják Švejk (1956) | CS Film | 21.07.2021 | 20:00 | |
Advokátka Věra (1937) | CS Film | 20.07.2021 | 12:00 | |
Škola základ života (1938) | CS Film | 14.07.2021 | 20:00 | |
Počestné paní pardubické (1944) | Prima MAX | 14.07.2021 | 08:25 | |
Počestné paní pardubické (1944) | Prima MAX | 11.07.2021 | 11:25 | |
Počestné paní pardubické (1944) | Prima | 10.07.2021 | 16:35 | |
Karel Hynek Mácha (1937) | CS Film | 09.07.2021 | 16:00 | |
Revoluční rok 1848 (1949) | CS Film | 09.07.2021 | 12:00 | |
Ať žije nebožtík (1935) | Prima MAX | 08.07.2021 | 08:10 | |
Ať žije nebožtík (1935) | Prima | 06.07.2021 | 23:45 | |
Ať žije nebožtík (1935) | Prima | 06.07.2021 | 11:25 | |
Zde jsou lvi (1958) | CS Film | 05.07.2021 | 16:00 | |
Jedna z milionu (1935) | CS Film | 04.07.2021 | 12:00 | |
Armádní dvojčata (1937) | CS Film | 02.07.2021 | 22:00 | |
Za tichých nocí (1940) | CS Film | 02.07.2021 | 16:00 | |
Rozpustilá noc (1934) | CS Film | 01.07.2021 | 12:00 | |
Daleká cesta (1948) | CS Film | 30.06.2021 | 16:00 | |
Pelikán má alibi (1940) | CS Film | 30.06.2021 | 10:15 | |
U pěti veverek (1944) | CS Film | 25.06.2021 | 10:15 | |
Kasaři (1958) | CS Film | 21.06.2021 | 18:00 | |
Přítelkyně pana ministra (1940) | ČT1 | 20.06.2021 | 06:50 | |
Přítelkyně pana ministra (1940) | ČT1 | 19.06.2021 | 15:20 | |
Pět z milionu (1959) | CS Film | 18.06.2021 | 12:00 | |
Mazlíček (1934) | CS Film | 18.06.2021 | 10:15 | |
Anton Špelec, ostrostřelec (1932) | CS Film | 15.06.2021 | 12:00 | |
Revizor (1933) | CS Film | 14.06.2021 | 16:00 | |
Ještě svatba nebyla (1954) | CS Film | 12.06.2021 | 14:00 | |
Ženy u benzinu (1939) | CS Film | 10.06.2021 | 12:00 | |
Jan Žižka (1955) | CS Film | 08.06.2021 | 16:00 | |
Dceruška k pohledání (1940) | CS Film | 07.06.2021 | 12:00 | |
Pan Novák (1949) | CS Film | 06.06.2021 | 12:00 | |
Ať žije nebožtík (1935) | ČT1 | 06.06.2021 | 06:50 | |
Ať žije nebožtík (1935) | ČT1 | 05.06.2021 | 14:55 | |
U pěti veverek (1944) | Prima MAX | 02.06.2021 | 12:15 | |
Jan Hus (1954) | CS Film | 01.06.2021 | 16:00 | |
U pěti veverek (1944) | Prima MAX | 30.05.2021 | 11:35 | |
U pěti veverek (1944) | Prima | 29.05.2021 | 16:10 | |
Pán a sluha (1938) | CS Film | 29.05.2021 | 10:15 | |
Děvčica z Beskyd (1944) | CS Film | 26.05.2021 | 18:00 | |
Pelikán má alibi (1940) | CS Film | 25.05.2021 | 10:15 | |
Daleká cesta (1948) | CS Film | 24.05.2021 | 16:00 | |
Tetička (1941) | ČT1 | 23.05.2021 | 06:45 | |
Tetička (1941) | ČT1 | 22.05.2021 | 15:00 | |
Pět z milionu (1959) | CS Film | 22.05.2021 | 14:00 | |
Mazlíček (1934) | CS Film | 20.05.2021 | 12:00 | |
U pěti veverek (1944) | CS Film | 15.05.2021 | 14:00 | |
Anton Špelec, ostrostřelec (1932) | CS Film | 15.05.2021 | 10:15 | |
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) | CS Film | 12.05.2021 | 20:00 | |
Revizor (1933) | CS Film | 12.05.2021 | 18:00 | |
Jan Žižka (1955) | CS Film | 10.05.2021 | 16:00 | |
Madla zpívá Evropě (1940) | ČT 3 | 10.05.2021 | 14:50 | |
Madla zpívá Evropě (1940) | ČT1 | 09.05.2021 | 14:15 | |
Kasaři (1958) | CS Film | 08.05.2021 | 10:15 | |
Batalion (1937) | CS Film | 05.05.2021 | 16:00 | |
Ženy u benzinu (1939) | CS Film | 03.05.2021 | 18:00 | |
Jan Hus (1954) | CS Film | 03.05.2021 | 16:00 | |
Pan Novák (1949) | CS Film | 30.04.2021 | 22:00 | |
Ještě svatba nebyla (1954) | CS Film | 29.04.2021 | 16:00 | |
Děvčica z Beskyd (1944) | CS Film | 29.04.2021 | 10:15 | |
Pán a sluha (1938) | CS Film | 27.04.2021 | 18:00 | |
Dceruška k pohledání (1940) | CS Film | 27.04.2021 | 14:00 | |
Revizor (1933) | CS Film | 21.04.2021 | 14:35 | |
Cirkus bude! (1954) | Prima MAX | 21.04.2021 | 11:10 | |
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) | CS Film | 18.04.2021 | 22:00 | |
Cirkus bude! (1954) | Prima MAX | 18.04.2021 | 11:50 | |
Škola základ života (1938) | ČT1 | 18.04.2021 | 06:35 | |
Cirkus bude! (1954) | Prima | 17.04.2021 | 15:50 | |
Škola základ života (1938) | ČT1 | 17.04.2021 | 14:55 | |
Mazlíček (1934) | CS Film | 17.04.2021 | 10:15 | |
Pelikán má alibi (1940) | CS Film | 16.04.2021 | 10:15 | |
Pět z milionu (1959) | CS Film | 11.04.2021 | 12:00 | |
Revizor (1933) | Dvojka | 06.04.2021 | 10:05 | |
U pěti veverek (1944) | CS Film | 05.04.2021 | 18:00 | |
Anton Špelec, ostrostřelec (1932) | CS Film | 05.04.2021 | 16:00 | |
Revizor (1933) | Dvojka | 05.04.2021 | 15:25 | |
Dobrý voják Švejk (1956) | Prima MAX | 04.04.2021 | 15:50 | |
Batalion (1937) | CS Film | 04.04.2021 | 12:00 | |
Anton Špelec, ostrostřelec (1932) | ČT 3 | 04.04.2021 | 09:00 | |
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) | Nova Cinema | 04.04.2021 | 08:55 | |
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) | NOVA HD | 04.04.2021 | 01:30 | |
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) | NOVA | 04.04.2021 | 01:30 | |
Anton Špelec, ostrostřelec (1932) | ČT1 | 03.04.2021 | 15:00 | |
Dobrý voják Švejk (1956) | Prima | 03.04.2021 | 01:55 | |
Dobrý voják Švejk (1956) | Prima | 02.04.2021 | 15:50 | |
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) | NOVA | 02.04.2021 | 12:15 | |
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) | NOVA HD | 02.04.2021 | 12:15 | |
Ženy u benzinu (1939) | CS Film | 01.04.2021 | 14:00 | |
Jan Žižka (1955) | CS Film | 31.03.2021 | 22:00 | |
Kasaři (1958) | CS Film | 30.03.2021 | 18:00 | |
Jan Hus (1954) | CS Film | 24.03.2021 | 22:00 | |
Dívka v modrém (1939) | ČT1 | 21.03.2021 | 06:45 | |
Dívka v modrém (1939) | ČT1 | 20.03.2021 | 14:50 | |
Pan Novák (1949) | CS Film | 20.03.2021 | 10:15 | |
Ještě svatba nebyla (1954) | CS Film | 19.03.2021 | 16:00 | |
Daleká cesta (1948) | CS Film | 19.03.2021 | 12:00 | |
Dceruška k pohledání (1940) | CS Film | 16.03.2021 | 14:00 | |
Pán a sluha (1938) | CS Film | 15.03.2021 | 12:00 | |
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) | CS Film | 14.03.2021 | 22:00 | |
Pelikán má alibi (1940) | CS Film | 13.03.2021 | 10:15 | |
Děvčica z Beskyd (1944) | CS Film | 10.03.2021 | 18:00 | |
Anton Špelec, ostrostřelec (1932) | CS Film | 08.03.2021 | 12:00 | |
Pět z milionu (1959) | CS Film | 05.03.2021 | 12:00 | |
U pěti veverek (1944) | CS Film | 04.03.2021 | 18:00 | |
Revizor (1933) | CS Film | 04.03.2021 | 12:00 | |
Mazlíček (1934) | CS Film | 01.03.2021 | 12:00 | |
Barbora řádí (1935) | Prima MAX | 24.02.2021 | 15:30 | |
Batalion (1937) | CS Film | 23.02.2021 | 16:00 | |
Barbora řádí (1935) | Prima MAX | 21.02.2021 | 10:05 | |
Barbora řádí (1935) | Prima | 20.02.2021 | 17:00 | |
Ještě svatba nebyla (1954) | CS Film | 19.02.2021 | 12:00 | |
Pan Novák (1949) | CS Film | 17.02.2021 | 20:00 | |
Ženy u benzinu (1939) | CS Film | 16.02.2021 | 10:15 | |
Kasaři (1958) | CS Film | 13.02.2021 | 18:00 | |
Plavecký mariáš (1952) | Prima MAX | 10.02.2021 | 16:15 | |
Jan Žižka (1955) | CS Film | 10.02.2021 | 12:00 | |
Anton Špelec, ostrostřelec (1932) | CS Film | 07.02.2021 | 12:00 | |
Plavecký mariáš (1952) | Prima MAX | 07.02.2021 | 11:45 | |
Plavecký mariáš (1952) | Prima | 06.02.2021 | 17:00 | |
Dceruška k pohledání (1940) | CS Film | 04.02.2021 | 18:00 | |
Pelikán má alibi (1940) | CS Film | 03.02.2021 | 22:00 | |
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) | CS Film | 03.02.2021 | 20:00 | |
Jan Hus (1954) | CS Film | 03.02.2021 | 12:00 | |
Daleká cesta (1948) | CS Film | 02.02.2021 | 12:00 | |
Děvčica z Beskyd (1944) | CS Film | 01.02.2021 | 16:00 | |
Pět z milionu (1959) | CS Film | 28.01.2021 | 16:00 | |
Mazlíček (1934) | CS Film | 26.01.2021 | 16:00 | |
Studujeme za školou (1939) | ČT1 | 24.01.2021 | 06:55 | |
Studujeme za školou (1939) | ČT1 | 23.01.2021 | 14:45 | |
Batalion (1937) | CS Film | 22.01.2021 | 10:15 | |
Revizor (1933) | CS Film | 19.01.2021 | 12:00 | |
Jan Žižka (1955) | CS Film | 16.01.2021 | 14:00 | |
Ještě svatba nebyla (1954) | CS Film | 15.01.2021 | 16:00 | |
Pán a sluha (1938) | CS Film | 15.01.2021 | 10:15 | |
Daleká cesta (1948) | CS Film | 13.01.2021 | 22:00 | |
Děvčica z Beskyd (1944) | CS Film | 11.01.2021 | 18:00 | |
Ženy u benzinu (1939) | CS Film | 11.01.2021 | 10:15 | |
Jan Hus (1954) | CS Film | 09.01.2021 | 14:00 | |
Pan Novák (1949) | CS Film | 08.01.2021 | 22:00 | |
Dceruška k pohledání (1940) | CS Film | 08.01.2021 | 10:15 | |
Anton Špelec, ostrostřelec (1932) | NOVA HD | 02.01.2021 | 00:30 | |
Anton Špelec, ostrostřelec (1932) | NOVA | 02.01.2021 | 00:30 | |
Dědečkem proti své vůli (1939) | Prima MAX | 01.01.2021 | 15:25 | |
Anton Špelec, ostrostřelec (1932) | NOVA | 01.01.2021 | 12:05 | |
Anton Špelec, ostrostřelec (1932) | NOVA HD | 01.01.2021 | 12:05 | |
Dědečkem proti své vůli (1939) | Prima | 30.12.2020 | 14:45 | |
Jestřáb kontra Hrdlička (1953) | CS Film | 29.12.2020 | 12:00 | |
U pěti veverek (1944) | Nova Cinema | 29.12.2020 | 09:55 | |
U pěti veverek (1944) | NOVA | 29.12.2020 | 02:45 | |
U pěti veverek (1944) | NOVA HD | 29.12.2020 | 02:45 | |
Madla zpívá Evropě (1940) | CS Film | 28.12.2020 | 16:00 | |
U pěti veverek (1944) | NOVA | 28.12.2020 | 12:50 | |
U pěti veverek (1944) | NOVA HD | 28.12.2020 | 12:50 | |
Přítelkyně pana ministra (1940) | Nova Cinema | 28.12.2020 | 08:45 | |
Přítelkyně pana ministra (1940) | NOVA | 28.12.2020 | 03:15 | |
Přítelkyně pana ministra (1940) | NOVA HD | 28.12.2020 | 03:15 | |
Přítelkyně pana ministra (1940) | CS Film | 27.12.2020 | 18:00 | |
Přítelkyně pana ministra (1940) | NOVA | 27.12.2020 | 11:00 | |
Přítelkyně pana ministra (1940) | NOVA HD | 27.12.2020 | 11:00 | |
Pobočník Jeho Výsosti (1933) | CS Film | 26.12.2020 | 14:00 | |
Lízino štěstí (1939) | Prima MAX | 26.12.2020 | 08:20 | |
Dívka v modrém (1939) | CS Film | 25.12.2020 | 12:00 | |
Lízin let do nebe (1937) | Prima MAX | 25.12.2020 | 08:55 | |
Madla zpívá Evropě (1940) | Prima | 25.12.2020 | 08:45 | |
Škola základ života (1938) | CS Film | 24.12.2020 | 18:00 | |
Dobrý voják Švejk (1956) | CS Film | 24.12.2020 | 16:00 | |
Lízino štěstí (1939) | Prima | 24.12.2020 | 09:45 | |
Lízin let do nebe (1937) | Prima | 24.12.2020 | 02:50 | |
Lízin let do nebe (1937) | Prima | 23.12.2020 | 07:55 | |
Dobrý voják Švejk (1956) | ČT1 | 21.12.2020 | 14:20 | |
Dobrý voják Švejk (1956) | ČT1 | 20.12.2020 | 21:45 | |
Týden v tichém domě (1947) | CS Film | 20.12.2020 | 18:00 | |
Lízino štěstí (1939) | CS Film | 14.12.2020 | 16:00 | |
Dědečkem proti své vůli (1939) | CS Film | 13.12.2020 | 22:00 | |
Žižkovská romance (1958) | CS Film | 11.12.2020 | 16:00 | |
Ať žije nebožtík (1935) | CS Film | 09.12.2020 | 20:00 | |
Cirkus bude! (1954) | CS Film | 07.12.2020 | 20:00 | |
Škola základ života (1938) | CS Film | 06.12.2020 | 22:00 | |
Cech panen kutnohorských (1938) | CS Film | 06.12.2020 | 18:00 | |
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) | ČT1 | 06.12.2020 | 06:45 | |
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) | ČT1 | 05.12.2020 | 14:45 | |
Barbora řádí (1935) | CS Film | 03.12.2020 | 18:00 | |
Jestřáb kontra Hrdlička (1953) | CS Film | 01.12.2020 | 14:00 | |
Cestou křížovou (1938) | CS Film | 30.11.2020 | 16:00 | |
Přítelkyně pana ministra (1940) | CS Film | 28.11.2020 | 10:15 | |
Mlhy na Blatech (1943) | CS Film | 26.11.2020 | 10:15 | |
Tetička (1941) | Prima MAX | 25.11.2020 | 12:15 | |
Tetička (1941) | Prima MAX | 22.11.2020 | 10:20 | |
Tetička (1941) | Prima | 21.11.2020 | 17:00 | |
Pobočník Jeho Výsosti (1933) | CS Film | 21.11.2020 | 10:15 | |
Dívka v modrém (1939) | CS Film | 17.11.2020 | 18:00 | |
Lízino štěstí (1939) | CS Film | 15.11.2020 | 12:00 | |
Cirkus bude! (1954) | CS Film | 14.11.2020 | 10:15 | |
Žižkovská romance (1958) | CS Film | 13.11.2020 | 18:00 | |
Týden v tichém domě (1947) | CS Film | 13.11.2020 | 10:15 | |
Dobrý voják Švejk (1956) | CS Film | 11.11.2020 | 22:00 | |
Madla zpívá Evropě (1940) | CS Film | 10.11.2020 | 12:00 | |
Barbora řádí (1935) | CS Film | 05.11.2020 | 18:00 | |
Škola základ života (1938) | CS Film | 04.11.2020 | 20:00 | |
Ať žije nebožtík (1935) | CS Film | 31.10.2020 | 14:00 | |
Mlhy na Blatech (1943) | CS Film | 29.10.2020 | 18:00 | |
Cech panen kutnohorských (1938) | CS Film | 28.10.2020 | 22:00 | |
Dědečkem proti své vůli (1939) | CS Film | 25.10.2020 | 22:00 | |
Ať žije nebožtík (1935) | ČT1 | 25.10.2020 | 06:50 | |
Ať žije nebožtík (1935) | ČT1 | 24.10.2020 | 14:45 | |
Dívka v modrém (1939) | CS Film | 23.10.2020 | 22:00 | |
Cestou křížovou (1938) | CS Film | 23.10.2020 | 16:00 | |
Cirkus bude! (1954) | Prima MAX | 21.10.2020 | 14:05 | |
Přítelkyně pana ministra (1940) | CS Film | 18.10.2020 | 12:00 | |
Cirkus bude! (1954) | Prima MAX | 18.10.2020 | 11:05 | |
Cirkus bude! (1954) | Prima | 17.10.2020 | 16:45 | |
Týden v tichém domě (1947) | CS Film | 14.10.2020 | 22:00 | |
Barbora řádí (1935) | CS Film | 13.10.2020 | 18:00 | |
Žižkovská romance (1958) | CS Film | 13.10.2020 | 12:00 | |
Dobrý voják Švejk (1956) | CS Film | 12.10.2020 | 20:00 | |
Pobočník Jeho Výsosti (1933) | CS Film | 12.10.2020 | 10:15 | |
Madla zpívá Evropě (1940) | CS Film | 10.10.2020 | 14:00 | |
Cirkus bude! (1954) | CS Film | 03.10.2020 | 14:00 | |
Jestřáb kontra Hrdlička (1953) | CS Film | 30.09.2020 | 22:00 | |
Mlhy na Blatech (1943) | CS Film | 30.09.2020 | 10:15 | |
Škola základ života (1938) | Nova Cinema | 29.09.2020 | 16:30 | |
Škola základ života (1938) | NOVA HD | 29.09.2020 | 01:30 | |
Škola základ života (1938) | NOVA | 29.09.2020 | 01:30 | |
Dědečkem proti své vůli (1939) | CS Film | 28.09.2020 | 12:00 | |
Škola základ života (1938) | NOVA | 28.09.2020 | 11:40 | |
Škola základ života (1938) | NOVA HD | 28.09.2020 | 11:40 | |
Ať žije nebožtík (1935) | CS Film | 27.09.2020 | 18:00 | |
Cech panen kutnohorských (1938) | CS Film | 25.09.2020 | 22:00 | |
Cestou křížovou (1938) | CS Film | 23.09.2020 | 16:00 | |
Barbora řádí (1935) | Prima MAX | 23.09.2020 | 11:05 | |
Barbora řádí (1935) | Prima MAX | 20.09.2020 | 11:40 | |
Barbora řádí (1935) | Prima | 19.09.2020 | 17:00 | |
Dívka v modrém (1939) | CS Film | 19.09.2020 | 10:15 | |
Žižkovská romance (1958) | CS Film | 13.09.2020 | 22:00 | |
Přítelkyně pana ministra (1940) | CS Film | 11.09.2020 | 22:00 | |
Advokátka Věra (1937) | Prima MAX | 09.09.2020 | 12:10 | |
Český koncert (1960) [TV film] | ČT 3 | 09.09.2020 | 09:00 | |
Barbora řádí (1935) | CS Film | 08.09.2020 | 10:15 | |
Týden v tichém domě (1947) | CS Film | 07.09.2020 | 12:00 | |
Pobočník Jeho Výsosti (1933) | CS Film | 06.09.2020 | 18:00 | |
Advokátka Věra (1937) | Prima MAX | 06.09.2020 | 11:35 | |
Advokátka Věra (1937) | Prima | 05.09.2020 | 17:00 | |
Dívka v modrém (1939) | Prima MAX | 02.09.2020 | 12:10 | |
Mlhy na Blatech (1943) | CS Film | 31.08.2020 | 18:00 | |
Cirkus bude! (1954) | CS Film | 30.08.2020 | 22:00 | |
Dívka v modrém (1939) | Prima MAX | 30.08.2020 | 09:50 | |
Dívka v modrém (1939) | Prima | 29.08.2020 | 16:55 | |
Lízino štěstí (1939) | CS Film | 28.08.2020 | 14:00 | |
Dobrý voják Švejk (1956) | CS Film | 26.08.2020 | 20:00 | |
Madla zpívá Evropě (1940) | CS Film | 19.08.2020 | 22:00 | |
Ať žije nebožtík (1935) | CS Film | 19.08.2020 | 20:00 | |
Počestné paní pardubické (1944) | Prima MAX | 19.08.2020 | 07:35 | |
Cestou křížovou (1938) | CS Film | 17.08.2020 | 16:00 | |
Počestné paní pardubické (1944) | Prima MAX | 16.08.2020 | 12:20 | |
Cech panen kutnohorských (1938) | CS Film | 16.08.2020 | 12:00 | |
Počestné paní pardubické (1944) | Prima | 15.08.2020 | 16:45 | |
Dědečkem proti své vůli (1939) | CS Film | 15.08.2020 | 14:00 | |
Škola základ života (1938) | CS Film | 14.08.2020 | 22:00 | |
Pobočník Jeho Výsosti (1933) | CS Film | 09.08.2020 | 18:00 | |
Dívka v modrém (1939) | CS Film | 07.08.2020 | 20:00 | |
Barbora řádí (1935) | CS Film | 04.08.2020 | 18:00 | |
Přítelkyně pana ministra (1940) | CS Film | 02.08.2020 | 18:00 | |
Plavecký mariáš (1952) | Prima MAX | 29.07.2020 | 10:35 | |
Týden v tichém domě (1947) | CS Film | 26.07.2020 | 18:00 | |
Plavecký mariáš (1952) | Prima MAX | 26.07.2020 | 09:40 | |
Plavecký mariáš (1952) | Prima | 25.07.2020 | 17:00 | |
Žižkovská romance (1958) | CS Film | 20.07.2020 | 18:00 | |
Lízino štěstí (1939) | CS Film | 20.07.2020 | 12:00 | |
Dobrý voják Švejk (1956) | CS Film | 19.07.2020 | 20:00 | |
Měsíc nad řekou (1953) | ČT1 | 19.07.2020 | 06:25 | |
Měsíc nad řekou (1953) | ČT1 | 18.07.2020 | 15:15 | |
Mlhy na Blatech (1943) | CS Film | 16.07.2020 | 12:00 | |
Jestřáb kontra Hrdlička (1953) | CS Film | 11.07.2020 | 14:00 | |
Ať žije nebožtík (1935) | CS Film | 10.07.2020 | 22:00 | |
Cestou křížovou (1938) | CS Film | 07.07.2020 | 14:00 | |
Jan Hus (1954) | ČT2 | 06.07.2020 | 20:00 | |
Cech panen kutnohorských (1938) | CS Film | 06.07.2020 | 16:00 | |
Cirkus bude! (1954) | CS Film | 04.07.2020 | 14:00 | |
Dědečkem proti své vůli (1939) | CS Film | 03.07.2020 | 22:00 | |
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) | VOYO | 03.07.2020 | 08:55 | |
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) | VOYO | 02.07.2020 | 10:05 | |
Škola základ života (1938) | CS Film | 01.07.2020 | 20:00 | |
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) | VOYO | 01.07.2020 | 11:50 | |
Kavárna na hlavní třídě (1953) | CS Film | 27.06.2020 | 18:00 | |
Panenství (1937) | CS Film | 25.06.2020 | 18:00 | |
Vyděrač (1937) | CS Film | 23.06.2020 | 16:00 | |
Počestné paní pardubické (1944) | CS Film | 21.06.2020 | 22:00 | |
Haškovy povídky ze starého mocnářství (1952) | CS Film | 21.06.2020 | 18:00 | |
Kouzelný dům (1939) | ČT1 | 21.06.2020 | 06:30 | |
Kouzelný dům (1939) | ČT1 | 20.06.2020 | 15:15 | |
Lízin let do nebe (1937) | CS Film | 15.06.2020 | 12:00 | |
Krok do tmy (1938) | CS Film | 13.06.2020 | 18:00 | |
Humoreska (1939) | CS Film | 12.06.2020 | 16:00 | |
Mikoláš Aleš (1951) | CS Film | 10.06.2020 | 16:00 | |
Tetička (1941) | ČT1 | 07.06.2020 | 06:45 | |
Tetička (1941) | ČT1 | 06.06.2020 | 15:30 | |
Naši furianti (1937) | CS Film | 05.06.2020 | 12:00 | |
Panenství (1937) | CS Film | 03.06.2020 | 22:00 | |
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) | CS Film | 03.06.2020 | 20:00 | |
Mordová rokle (1951) | CS Film | 01.06.2020 | 18:00 | |
Bláhové děvče (1938) | CS Film | 26.05.2020 | 14:00 | |
Dvojí život (1939) | CS Film | 25.05.2020 | 14:00 | |
Počestné paní pardubické (1944) | CS Film | 24.05.2020 | 12:00 | |
Kavárna na hlavní třídě (1953) | CS Film | 21.05.2020 | 14:00 | |
Naše jedenáctka (1936) | CS Film | 20.05.2020 | 18:00 | |
Panenství (1937) | CS Film | 19.05.2020 | 18:00 | |
Haškovy povídky ze starého mocnářství (1952) | CS Film | 16.05.2020 | 10:15 | |
Lízin let do nebe (1937) | CS Film | 15.05.2020 | 16:00 | |
Vyděrač (1937) | CS Film | 12.05.2020 | 18:00 | |
Mordová rokle (1951) | CS Film | 12.05.2020 | 14:00 | |
Mikoláš Aleš (1951) | CS Film | 11.05.2020 | 16:00 | |
Humoreska (1939) | CS Film | 11.05.2020 | 10:15 | |
Májové hvězdy (1959) | | 09.05.2020 | 22:55 | |
Naši furianti (1937) | CS Film | 04.05.2020 | 16:00 | |
Krok do tmy (1938) | CS Film | 03.05.2020 | 18:00 | |
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) | Nova Cinema | 03.05.2020 | 08:05 | |
Kavárna na hlavní třídě (1953) | CS Film | 02.05.2020 | 18:00 | |
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) | NOVA | 01.05.2020 | 23:40 | |
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) | NOVA | 01.05.2020 | 12:20 | |
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) | CS Film | 26.04.2020 | 12:00 | |
Škola základ života (1938) | ČT1 | 26.04.2020 | 06:45 | |
Škola základ života (1938) | ČT1 | 25.04.2020 | 15:15 | |
Přítelkyně pana ministra (1940) | ČT1 | 19.04.2020 | 06:50 | |
Přítelkyně pana ministra (1940) | ČT1 | 18.04.2020 | 16:35 | |
Počestné paní pardubické (1944) | CS Film | 17.04.2020 | 22:00 | |
Vyděrač (1937) | CS Film | 17.04.2020 | 10:15 | |
Naše jedenáctka (1936) | CS Film | 16.04.2020 | 12:00 | |
Bláhové děvče (1938) | CS Film | 15.04.2020 | 16:00 | |
Dvojí život (1939) | CS Film | 15.04.2020 | 10:15 | |
Daleká cesta (1948) | | 14.04.2020 | 22:30 | |
Haškovy povídky ze starého mocnářství (1952) | CS Film | 13.04.2020 | 14:00 | |
Dobrý voják Švejk (1956) | Prima MAX | 13.04.2020 | 08:20 | |
Dobrý voják Švejk (1956) | Prima MAX | 11.04.2020 | 23:05 | |
Kavárna na hlavní třídě (1953) | CS Film | 10.04.2020 | 18:00 | |
Dobrý voják Švejk (1956) | Prima | 10.04.2020 | 13:55 | |
Panenství (1937) | CS Film | 10.04.2020 | 10:15 | |
Mordová rokle (1951) | CS Film | 08.04.2020 | 10:15 | |
Mikoláš Aleš (1951) | CS Film | 07.04.2020 | 16:00 | |
Lízin let do nebe (1937) | CS Film | 05.04.2020 | 12:00 | |
Haškovy povídky ze starého mocnářství (1952) | CS Film | 03.04.2020 | 22:00 | |
Humoreska (1939) | CS Film | 03.04.2020 | 16:00 | |
Naši furianti (1937) | CS Film | 01.04.2020 | 11:50 | |
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) | Jednotka | 30.03.2020 | 00:45 | |
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) | Jednotka | 29.03.2020 | 16:10 | |
Krok do tmy (1938) | CS Film | 24.03.2020 | 18:00 | |
Škola základ života (1938) | Jednotka | 23.03.2020 | 00:50 | |
Škola základ života (1938) | Jednotka | 22.03.2020 | 16:10 | |
Kavárna na hlavní třídě (1953) | CS Film | 19.03.2020 | 10:15 | |
Dvojí život (1939) | CS Film | 17.03.2020 | 18:00 | |
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) | CS Film | 16.03.2020 | 20:00 | |
Haškovy povídky ze starého mocnářství (1952) | CS Film | 14.03.2020 | 10:15 | |
Bláhové děvče (1938) | CS Film | 12.03.2020 | 12:00 | |
Vyděrač (1937) | CS Film | 09.03.2020 | 16:00 | |
Anton Špelec, ostrostřelec (1932) | ČT1 | 08.03.2020 | 06:50 | |
Anton Špelec, ostrostřelec (1932) | ČT1 | 07.03.2020 | 15:25 | |
Panenství (1937) | CS Film | 07.03.2020 | 14:00 | |
Počestné paní pardubické (1944) | CS Film | 04.03.2020 | 20:00 | |
Mordová rokle (1951) | CS Film | 04.03.2020 | 16:00 | |
Ať žije nebožtík (1935) | Prima MAX | 04.03.2020 | 13:15 | |
Humoreska (1939) | CS Film | 01.03.2020 | 12:00 | |
Ať žije nebožtík (1935) | Prima MAX | 01.03.2020 | 11:50 | |
Ať žije nebožtík (1935) | Prima | 29.02.2020 | 16:55 | |
Naše jedenáctka (1936) | CS Film | 26.02.2020 | 14:00 | |
Mikoláš Aleš (1951) | CS Film | 25.02.2020 | 16:00 | |
Krok do tmy (1938) | CS Film | 24.02.2020 | 14:00 | |
Naši furianti (1937) | CS Film | 24.02.2020 | 12:00 | |
Dívka v modrém (1939) | ČT1 | 23.02.2020 | 06:50 | |
Dívka v modrém (1939) | ČT1 | 22.02.2020 | 15:25 | |
Madla zpívá Evropě (1940) | ČT1 | 16.02.2020 | 06:25 | |
Madla zpívá Evropě (1940) | ČT1 | 15.02.2020 | 15:05 | |
U pěti veverek (1944) | Prima MAX | 12.02.2020 | 14:20 | |
Dvojí život (1939) | CS Film | 11.02.2020 | 18:00 | |
Lízin let do nebe (1937) | CS Film | 11.02.2020 | 16:00 | |
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) | CS Film | 09.02.2020 | 12:00 | |
U pěti veverek (1944) | Prima MAX | 09.02.2020 | 11:25 | |
U pěti veverek (1944) | Prima | 08.02.2020 | 16:55 | |
Bláhové děvče (1938) | CS Film | 04.02.2020 | 16:00 | |
Vyděrač (1937) | CS Film | 30.01.2020 | 18:00 | |
Naši furianti (1937) | CS Film | 30.01.2020 | 16:00 | |
Mikoláš Aleš (1951) | CS Film | 29.01.2020 | 14:00 | |
Naše jedenáctka (1936) | CS Film | 27.01.2020 | 12:00 | |
Humoreska (1939) | CS Film | 26.01.2020 | 18:00 | |
Počestné paní pardubické (1944) | CS Film | 24.01.2020 | 22:00 | |
Krok do tmy (1938) | CS Film | 19.01.2020 | 18:00 | |
Mordová rokle (1951) | CS Film | 18.01.2020 | 14:00 | |
Dvojí život (1939) | CS Film | 15.01.2020 | 18:00 | |
Lízin let do nebe (1937) | CS Film | 13.01.2020 | 12:00 | |
Anton Špelec, ostrostřelec (1932) | Jednotka | 13.01.2020 | 01:35 | |
Anton Špelec, ostrostřelec (1932) | Jednotka | 12.01.2020 | 16:15 | |
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) | CS Film | 03.01.2020 | 20:00 | |
Bláhové děvče (1938) | CS Film | 02.01.2020 | 16:00 | |
Škola základ života (1938) | NOVA | 02.01.2020 | 01:50 | |
Škola základ života (1938) | NOVA | 01.01.2020 | 11:25 | |
Anton Špelec, ostrostřelec (1932) | NOVA | 01.01.2020 | 01:45 | |
Anton Špelec, ostrostřelec (1932) | NOVA | 31.12.2019 | 11:15 | |
Armádní dvojčata (1937) | Prima | 31.12.2019 | 02:35 | |
Armádní dvojčata (1937) | Prima | 30.12.2019 | 11:30 | |
Lízino štěstí (1939) | Prima | 29.12.2019 | 09:50 | |
Lízin let do nebe (1937) | Prima | 28.12.2019 | 08:50 | |
Dobrý voják Švejk (1956) | Jednotka | 28.12.2019 | 00:40 | |
Dobrý voják Švejk (1956) | Jednotka | 26.12.2019 | 17:10 | |
Děvče z předměstí anebo Všecko příjde na jevo (1939) | CS Film | 26.12.2019 | 16:00 | |
Dobrý voják Švejk (1956) | Prima | 26.12.2019 | 12:35 | |
Lízino štěstí (1939) | Prima | 25.12.2019 | 12:50 | |
Anton Špelec, ostrostřelec (1932) | CS Film | 24.12.2019 | 18:00 | |
Dobrý voják Švejk (1956) | CS Film | 24.12.2019 | 14:00 | |
Lízin let do nebe (1937) | Prima | 24.12.2019 | 12:20 | |
Dobrý voják Švejk (1956) | Prima | 23.12.2019 | 20:15 | |
Dnes neordinuji (1948) | CS Film | 22.12.2019 | 22:00 | |
Přítelkyně pana ministra (1940) | ČT1 | 22.12.2019 | 07:40 | |
Přítelkyně pana ministra (1940) | ČT1 | 21.12.2019 | 14:45 | |
Filosofská historie (1937) | CS Film | 20.12.2019 | 18:00 | |
Panenství (1937) | ČT1 | 20.12.2019 | 09:00 | |
Okénko do nebe (1940) | CS Film | 19.12.2019 | 16:00 | |
Panenství (1937) | ČT1 | 19.12.2019 | 13:20 | |
Jan Žižka (1955) | CS Film | 16.12.2019 | 12:00 | |
Plavecký mariáš (1952) | CS Film | 14.12.2019 | 14:00 | |