reklama
 
ohodnotit

Četník se žení

Le Gendarme se marie

Další název:
Žandár sa žení (SK)
Žánr:
Země:
Rok:
1968
Délka:
92 minut
Premiéra v ČR:
21.5.1969
„Nejprve jí pronásledoval jako neukázněnou řidičku a pak se do ní zamiloval!“

Komentáře k filmu Četník se žení

Řadit dle:  Bodů uživatele  |  Od nejnovějších  |  Hodnocení
Počet komentářů k filmu: 21
jarda53
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 2.12.2013
Láska jak hrom, stačí jedno   setkání s rychlou ženou v   autě a již mezi nimi prská   nabitá elektřina. Dcéra   byla trochu záměrně   odstavená na druhou kolej a   aby se o něj někdo mohl   starat a prát košile,   vařit, musela zákonitě do   děje vstoupit žena a aby   byla také nějaká role pro   Claude Gensac, se kterou jsou   " sehraný manželský   pár"...
veverka-zrzka
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 30.1.2008
Cokoliv, kde hraje Funes   nemůže být špatná   komedie! Režiséři vsázejí   na jeho smysl pro humor a   komičnost! Musím uznat, že   pokaždé udělají dobře!   nyní se zamilovává a ať   chce nebo ne, bude se ženit!   nebo ne? Na to se musíte   podívat sami! Konec konců,   četníka už dávají i v   televizi!
hledaseniki
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 24.8.2010
Le Gendarme se marie
Četník po třetí,   tentokrát se nebude zabývat   příliš zločinem, ale   láskou. Laťka předchozími   díly byla nastavena hodně   vysoko, ale Četník se žení   se nemusí vůbec stydět,   protože dostála svému   úkolu, ačkoliv se nevyrovná   jedničce, díl není vůbec   špatný. Já měla vždycky   ráda Nicole a tak jsem velmi   ráda, že mě tady mohla   ještě okouzlovat, stejně   jako Funés, kteří opět   hýří vtipem.
martin.stusak.9
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 25.6.2017
Třetí snímek o četnických   eskapádách v Saint-Tropez se   již nese v poněkud jiném   duchu. Strážmistr Cruchot se   setká s Josefinou LaFrancois   a velmi to mezi nimi   zajiskří. Jenomže tu je   ještě Cruchotova dcerka   Nicole a tak ´Ludvík´ bude   mít tu čest zakusit   veškerou ženskou   velkorysost. O legraci   samozřejmě nouze není, ale   vlivem krapet rozdílného   tématu je tento díl přeci   jen o něco slabší.   Četníci jako takoví sice   opomenuti nejsou, ale hlavní   dějová linka se přeci jen   daleko více točí kolem   Cruchota než bývalo v   minulých dílech obvyklé.   Louis de Funès s hlasem   Františka Filipovského je i   tak zárukou dobré zábavy a   pohody. Snímek má i jednu   svoji vyjímečnost. Film má   krapet jiné zakončení, než   bývalo obvyklé. Důvod je   víc než jasný.
Petra.Barbie
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 17.6.2008
Není nad to, když se četník zamiluje:-))
- tak kliďánko i z dospělé   dcery udělá pomalu malé   miminko a třeba si i zabarví   šediny. Přelétne   elektrická jiskra a už nás   má v moci krásná vdova   plukovnice, jež kolem pana   četníka omotává sítě   jako tarantule, zatímco on je   jen malá muška:-)) K tomu se   musí naučit tančit (...dva,   tři, čtyři - ty kroky),   chytat zloděje zvaného   Řezník a do toho ještě   skládat zkoušku na   štábního rotmistra? Ale jo,   dá se to zvládnout,   zvláště v prostředí   krásně a vkusně   vytapetovaného pokoje, coby   dárku od krásné vyvolené   dámy:-)) Pravda, s tou   zkouškou to nemusí vždy tak   docela vyjít, ale třeba   půjde něco opsat:-)) Můj   nejoblíbenější díl   četníkovské série, který   má všechny klady výborné   komedie - super scénky,   hlášky, k tomu nádherné   veselé hudební dokreslení.   Jen bych si dovolila malou   připomínečku - v hereckém   obsazení chybí Geneviéve   Grad, jež hrála Nicole,   její postava se objevila   kromě Saint - Tropez a New   Yorku i v tomto filmu, z   četníkovské série bohužel   naposled.
PORTER
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 3.2.2013
Ani třetí pokračování   dobrodružství četníků   nestrácí na humornosti.Opět   výtečné humorné a komické   situace.
thejduk
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 26.9.2013
I strážmistr Cruchot se   jednou zamiluje a jeho život   se mění od základů. S   novou matkou se musí vyrovnat   i jeho dcera a opět to   přináší řadu humorných   situací jak pro něj, tak i   osazenstvo četnické stanice.
superfilmar
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 21.1.2012
Třetí nejlepší film ve   kterém se četník Louis de   Funes zamiloval do své   dvorní manželky Claude   Gencas. Smíchy se opět   budete popadat za   břicho...
Elektrické   šoky, špehování na   stromě, za dveřmi,   pronásledování na dálnici,   Nicole - mimino, spiknutí   obou žen a nezapomenutelné   hlášky.
Je toho   samozřejmě mnohem víc, ale   tohle naprosto stačí. Tento   díl potom ještě překonala   Výslužba a   Mimozemšťani.
100%.
mildaaxe
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 26.7.2010
V pořadí třetí díl si   stále udržuje vysokou laťku   svých předchůdců –   tudíž je to též   nenáročná komedie, na   pobavení opravdu výborná.   Tentokráte se nám náš   Cruchot zamiluje a začne   bláznit jako zamlada,   najednou o sebe dbá, učí se   tančit, ale na rande jde   zcela nečekaně v   uniformě:-) Cruchot je tedy   spokojenej, horší je to s   jeho dcerou, která o   náhradní matku rozhodně   nestojí a tak se snaží jak   může, aby začínající   vztah pokazila.A není jediná   kdo s tím má problém – i   šéf Gerber je proti…A   opět nechybí velký   množství vtipných situací   - Cherubín volá Caligulu,   tady je jedna, a tady   druhá...prosím, je tam   eště?, poslouchejte   člověče, polibte mi   ruku…, je takhle malá,   taneční kurz, „toužíte   najít novou družku?“   „Ano…dvě, tři,   čtyři…“,“brý den,   dámo“,“du si vypůjčit   cukr od velitele“, Poster   – Byblos, šéf na stole,   šikanovanej Gerber,   opětovný podlejzání,   proutník Gerber a   samozřejmě opět taky   jeptiška. A tohle je   poslední díl, kde se ještě   vyskytuje Nicol (škoda), a   opět fajn hudba.
Pardal
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 15.5.2006
Tahleta klasika na nedělní   odpoledne vždy potěší,   Funes s hlasem Filipovského   jsou nezapomenutelnou   součástí zábavy nejedné   domácnosti, i když znáte   film nazpamět, stále dodba   sledujete znovu a znovu   humorné situace ve kterých   se hlavní hrdina ocitá,   tohle je prostě kvalitní   komedie se kterou se   teenagerovské komedie ze   zámoří nemohou rovnat...
CyberMageFroll.LF
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 13.8.2004
Klasická komedie, která vás   určitě pobaví.
lebowski
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 24.8.2004
Klasická komedie Louis de   Funése z role četníků.
U tohodle filmu jsem se   nasmál snad nejvíc ze všech   četníků.
sylwikk
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 5.1.2012
Tentokrát se stane něco   nečekanýho - i takovej   protiva, jako je Cruchot, se   dokáže zamilovat! A jak ho   to změní - obarví si vlasy,   naučí se tancovat a ze svý   dospělý dcery udělá div   že né miminko :D Jinak je to   ale pořád stejnej protiva.   Nicole vidí, jak táta   blázní a z nový macechy   neni zpočátku zrovna   nadšená. Brzo se ale   spřátelí, což ovšem pro   Cruchota má nemilý následky   - ženy mu daji do bytu   příšerný tapety, musí s   nima koukat na nudnej   houslovej koncert nebo třeba   louskat fazole. Do toho všeho   ještě Cruchot spolu s   velitelem skládá zkoušku na   štábního rotmistra...
Opět skvělá podívaná   bez chybičky. Spousta   vtipnejch scének i hlášek -   "Motor je vzadu,   ne?," seznámení   Cruchota s pani   plukovníkovou, líbání   velitelových rukou,   seznámení Nicole s Josefou,   šmírování šéfa se slovy:   "Du pro ten cukr,"   podlejzání Cruchotovi i   Gerberovi, a další a   další. Pro mě je ale   jednoznačně nejlepší   scénka, kdy Gerber pozoruje   Cruchotovu zkoušku a radostí   tancuje na stole :D:D:D
Prostě opět sranda,   tohle je jeden z NEJ   četnickejch dílů :) I po   tom, co sem tenhle film   viděla milionkrát, mě   dokáže rozesmát a moc ráda   na něj koukám znova a znova   :)
AlCapone
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 7.4.2007
Skvělá komedie v podání   Luis de Funése a mnoha   dalšíma...
pepe15
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 8.1.2009
Pro mě druhej nejlepší film   z četníku,skvělej nápad   oženit Cruchota.Skvěla   komedie v překrasnem   prostředí Saint Tropez.
ipjp
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 23.1.2008
Série četnických komedií s   L. de Funesem nehledá   žádné hluboké myšlenky,   ale dokáže ještě po letech   stále pobavit. Tento díl   patří k mým oblíbeným.
Mary.Elwood
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 30.8.2008
Nejlepší díl,opravdu!   ''Cruchot.....Josefo'' a   elektrické napětí nemá   chybu. ''čaj? tři   kostky''..... Potom příprava   na testy a test samotný kdy   Cruchot začne vytahovat   všechny svoje psací pomůcky   a natahovat si budík.Můj   nejoblíbenější z   četníků.
Pauleta
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 14.2.2008
Společně s prvním filmem   nejlepší z celé série,   Funes je obvykle záruka   dobré zábavy a v tomto   případě to platí   dvojnásob.
simca.talpi
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 1.3.2008
Poručík Cruchot se zamiloval   trable na obzoru. Další díl   série nezklame, rozhodně   pobaví a svatba na závěr je   pokochání.
janek85
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 8.4.2007
Podle mě je toto nejlepší   film, co natočil Louis de   Funès, nejlepší   francouzský komik, který v   té době začínal nabírat   svou popularitu. Skvělé   herecké obsazení, hlavně   teda Funes a Michel Galabru.   Hudba ta neměla chybu,   protože byla nádherná.   Celkový dojem:Prostě nemá   chybu a naprostá kvalita.98%
sussy
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 12.8.2005
Nejlepší z celé trilogie,   geniální nápad oženit   Cruchota s Josefou   Lefrancoisovou. Budete se   smát, tahle komedie umí   bavit.

Poznámka: Komentáře jsou řazeny podle počtu dosažených bodů jednotlivých členů, kteří je psali. To znamená, že čím více bodů má člen, tím je jeho komentář výše.

10 filmů, které komentovali někteří uživatelé co tento film
minih13866minih13866Nejlepší člověk (1954) 
n
minih51475minih51475Zlaté děvče (1998) [TV film] 
Diamond Girl n
minih9362minih9362Jan Žižka (1955) 
Jan Žižka n
minih60773minih60773Příběh Audrey Hepburnové (2000) [TV film] 
The Audrey Hepburn Story n
minih40531minih40531Láska na hlídání (2004) 
First Daughter n
minih18331minih18331S čerty nejsou žerty (1984) 
S čerty nejsou žerty n
minih13093minih13093Mustangové (1961) 
The Misfits n
minih28502minih28502Vertical Limit (2000) 
Vertical Limit n
minih46486minih46486H2O: Stačí přidat vodu (2006) [TV seriál] 
H2O: Just Add Water n
minih35817minih35817Jeepers Creepers II (2003) 
Like Hell: Jeepers Creepers II n

Hodnocení:n12345678910

Podobné filmy

Četník a četnice (1982)

 Četník a četnice (1982)
Četník a četnice n
Le gendarme et les gendarmettes
Žánr: komedie
Země: Francie
Režie: Jean Girault, Tony Aboyantz

(---)

Četník a mimozemšťané (1978)

 Četník a mimozemšťané (1978)
Četník a mimozemšťané n
Le gendarme et les extraterrestres
Žánr: komedie
Země: Francie
Režie: Jean Girault

(---)

Četník ve výslužbě (1970)

 Četník ve výslužbě (1970)
Četník ve výslužbě n
Le Gendarme en Balade
Žánr: komedie
Země: Francie
Režie: Jean Girault

(---)

Četník v New Yorku (1965)

 Četník v New Yorku (1965)
Četník v New Yorku n
Le Gendarme a New York
Žánr: komedie
Země: Francie / Itálie
Režie: Jean Girault

(---)

Četník ze Saint Tropez (1964)

 Četník ze Saint Tropez (1964)
Četník ze Saint Tropez n
Le Gendarme de Saint-Tropez
Žánr: komedie
Země: Francie
Režie: Jean Girault

(---)

Hodnocení filmu

79.4 %
9   - curil
7   - cicis
8   - Erkul
9   - jarda53
8   - clara.bow
7   - green-tea
9   - veverka-zr
8   - Veronika42
6   - hvezdyn
7   - hledasenik
9   - Justik66
8   - pataamat
6   - Frolíček
9   - severak
7   - Edward52
8   - martin.stu
8   - ajaajena
7   - Prasoid
10 - Petra.Barb
8   - Agostino

Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 148360
Osobností: 627532
Fotografií: 565614
Plakátů: 268166
Obsahů a biografií: 136186

Poslední komentáře

Učitelka (2016)

Hezky popsany priklas dopadu korupce na spolecnost...

Učitelka
Hezky obraz korupce ve   spolecnosti "kde jsou si   vsichni rovni, ovsem nekdo   rovnejsi". Zajiste pamatujeme,   jak se nosili a stale jeste   více >

Autor: Svarcneger | Hodnocení: 7 / 10

Čarodějnice ze Zugarramurdi (201...

Brutální nářez

Čarodějnice ze Zugarramurdi
Neskutečný mix gagů a   krvavé čarodějničiny   posazený do současného   světa. Nemusíte být úplně   šílení, abyste si to   pořádně užili, ale na   škodu to není.
"Kikimi dikili kli"!
Wau :-D

Autor: RwlBem | Hodnocení: 10 / 10

Planeta opic (2001)

Príbeh generála Thade

Planeta opic
S pôvodným filmom to nemá   nič spoločné, iba predlohu.   Vyhnúť sa však   porovnávaniu asi nedá. Toto   je však solídna katastrofa.   Kým více >

Autor: volam.sa.pistik | Hodnocení: 3 / 10

V srdci moře (2015)

V srdci moře

V srdci moře
Obstojný dobrodružný   film,pěkná hudba a dobré   herecké obsazení,tento film   se celkem povedl.Dávám mu 70   procent.Je to obdoba na Mobyho   Dicka a mně se celkem   líbí...

Autor: 100000052556420 | Hodnocení: 7 / 10

Železný opičák (1993)

Zpola komický příběh

Železný opičák
na úrovni akční pohádky,   přesycený prázdným   mlácením, rozbíjením   kdečeho a samosebou   létáním ve vzduchu. To má   být jako všechno? Jo více >

Autor: RwlBem | Hodnocení: 3 / 10

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení
apple android wp bb
iPhone
iPhone
 
App Store hodnocení:
hod
Android
Android
 
Google Play hodnocení:
hod
Windows Phone
Windows Phone
 
WP store hodnocení:
hod
BlackBerry
BlackBerry
 
BB world hodnocení:
hod
fb

Copyright © 2003-2018, Filmová databáze s.r.o. (FDb.cz). Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Tyto webové stránky využívají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace.

Load: 0.129/0.085