reklama
 

Poslední komentáře

 
radegaster
Hodnocení: 1
Přidáno: 28.03.2017 19:44
Děsivý odpad
Vážení přátelé ano.Nastalo nové pojetí filmového vyprávění .Duo Mauricio Chernovetzky, Mark Devendorf nám nabizí neotřelý pohled na evropský zeměpis, legendy či chcete-li mýty jako rovněž na sociologickou studii společnosti..patrně té v které sami tihle pánové vyrostli, ale pojďme od začátku.Britský historik,též trochu hysterik, usiluje léta navštívit Madársko aby zde v nějaké zapadlé štaci , bývalém lázeňském městě mohl restaurovat malby na zdi.Společnost mu dělá jeho dcera která sice není hysterická ale zato je cákla jinak aneb sebepoškozování sebe sama je zřejmě víc inn než tetování.Průšvih začíná hned na čáře,máme rok 1986 a stále stojí "Železná opona" potrhlý vědátor nemá pro dceru vízum tak musí obětovat pár doláčů ale to je ten menší průšvih, ten větší je když divák užasle v Maďarsku zjistí, že Styria tedy Štýrsko je v Maďarsku.Naši hrdinové dorazí až na zámek-ruinu kde je čeká paní správcová co nic nespravuje a místní "vajda" tedy kmotr v koženém kabátě a demoliční četa zdejších nefachčenků se kterými kmotr mluví rusky...Slabší povahy by už tyto bláboly a stupidyty dua Mauricio Chernovetzky a Mark Devendorf odradily ale já jsem se přinutil, přiznám byla to obrovská dřina to dokoukat ale "povedlo se" . V místě našeho dobrodružství se udržuje jakási legenda o upírech-neupírech-čarodějnicích-přízracích. Jakýsi takový přelud-nepřelud zdrhne z volhy našemu vajdovi-kmotrovi a šine si to za naší mladou sebepoškozovačkou se kterou stráví noc na kamenech, jestli byly Petrovy to netuším stejně jako celý filmový štáb co je vlastně co. Vajda však má charizma a tak přelud sleduje a ve sklepení objeví a s chutí by ho ošukal, přízrak však pro to nemá žádné pochopení a tak se střepem z láhve podřízne! V oblasti zhysterčí a zemře několik panen (už se asi na tu filmařskou hrůzu taky nemohly dívat) potrhlý profesor z toho omdlí a jeho dcera je ve velkém pokušení se zase někam říznout. Nebojte happy end se blíží. Vajda dokmotruje, trocha očistného ohně na hrobech nebohých panen a náš profesor se probouzí . Malby ať vezme čert-upír-vampýr-čarodějnice nebo přízrak ani Halászlé mu domorodci nedali tak ať si ty malby nabouchají do trenek on má splněno.Mít 1000 USD tak někde u Bruntálu natočíme v pěti lidech podstatně kvalitnější biják. Kamera rozostřená, kulisy fádní, herecké výkony no...to bych byl hodně vulgární,scénář prostoduchý až hrůza a režijní kvality zůstaly asi někde jinde než ve Štýrsku, vlastně v Maďarsku/Stýria. Jako ukázka filmové magořiny a důkaz o tom , že podobný škvár umí sesmolit i nástěnkář v ČKD je to snad i poučné, jinak skutečná žumpa.
curil
Hodnocení: 2
Přidáno: 28.03.2017 18:59
Pro dnešní odpočinek pro obědě jsem zvolil film na JOJ Cinema a udělal chybu. Nepůvodní příběh, stále jsem myslel na několikanásobně kvalitnější Na Hromnice o den více, v hlavní roli poměrně nesympatická dívčina, která ani příliš té americké krásy nepobrala. Americké příběhy ze středoškolských studií jsou všechny na jedno brdo. Opět studentský časopis, špičkový atlet školy, ošklivé děvče, které nakonec slaví úspěch. Největší stupidita se odehrávala při jakémsi kolektivním pokusu připravit sportovního troubu na závěrečný test z dějepisu. Jak jinak to může dopadnout? On mu ji vzal a usek ..
curil
Hodnocení: 5
Přidáno: 28.03.2017 18:43
Průměrná prázdninová komedie, sympatický Dempsey, pro mě už ne tolik Sally Kellerman. Ale nejvíce pobaví Mean Gene, který prohodí stěnou každého, kdo se jen podívá na jeho ženu "bohyni lásky", kterou hraje Shannon Tweed, což je jedním z mála kladů filmu. Těžko pochopitelné, proč se více Rudy nevěnuje Wendy, která ho "žere" a tam má usnadněnou pozici. Humor je slabší a o mě vůbec nejvíc zaráží je ten nápad. Proč pornohvězda má pomáhat zbavit se panictví mladému klukovi ...
Mat5002
Hodnocení: 10
Přidáno: 28.03.2017 18:24
Ah jaj, staré dobré detské časi :) Tak to som pozerál každý deň= výnimočný seriál všetkých čias :D /100%/
radegaster
Hodnocení: 2
Přidáno: 28.03.2017 17:39
Bey Bey stupid Man
Ostřílený hororový divák bude při pohledu na tento prachbídný slepenec Candymana, Slendermana a Oculusu nevěřícně kroutit hlavou, a tak Bye Bye Man asi nejvíce potěší fanoušky Harryho Pottera. Postava Bye Bye Mana totiž po vizuální stránce připomíná potlučeného Lorda Voldemorta, kterému kolem nohou pobíhá komický CGI Kerberos. V průběhu snímku jsem sice pocítil občasný záchvěv strašidelnosti, jenže atmosféra nemá na čem stavět. Vyskytuje se zde například několik potenciálně silných halucinačních scén, jež však vinou nevalných hereckých výkonů, chabých dialogů a otřesného střihu obvykle vyšumí do ztracena, podobně jako lekačky. O brokovnici, která na těle mrtvého nezanechá jedinou stopu krve, raději ani nemluvě. Navíc se divák o ústředních postavách téměř vůbec nic nedozví a zcela utajen zůstane i příběh samotného Bye Bye Mana.
radegaster
Hodnocení: 3
Přidáno: 28.03.2017 17:21
Závisláci
Film o experimentech, které vedla americká armáda na svých vojácích ve Vietnamu. Jakob byl přítomen masakru své jednotky ve vietnamské džungli a postupně mu dochází, že bylo něco špatně... Snímek, opřený o psychidelicé výjevy, se spoustou flashbacků, chvílemi příliš komplikovaný, překombinovaný děj. S filmem jsem spíš bojoval, než že bych si ho užíval. Adrian Lyne jako režisér, ani Tim Robbins v hlavní roli mne tedy rozhodně tímhle snímkem nenadchli. Naprosto nadhodnocená záležitost bez akcce, zápletky nebo špetky humoru.
red.mann
Hodnocení: 3
Přidáno: 28.03.2017 16:53
Tentokrát mě animovaný Iron Man moc nechytil. Chyběla tomu jiskra. Ale asi je to určeno mladším divákům.
Battisti
 
Přidáno: 28.03.2017 16:26
Příchozí
Naprosto zbytečný film. Ještě, že existují daleko lepší filmy tohoto typu. Hlavní herečka se tam také vůbec nepředřela a v její roli si živě dokážu představit i Věru Křesadlovou. Pro mě utopie celkově. A závěr filmu lze komentovat pouze slovy, těžce laciný.
radegaster
Hodnocení: 2
Přidáno: 28.03.2017 13:41
Nudný rituál
Nemnoho nechutnějších scén nemůže zachránit to, že celý děj je drsně obšlehnutý ze Hřbitova domácích zvířátek. Co rozhodně nepotěší, je místy totální absence logického uvažování u některých postav. Když se k tomu přidá téměř až televizní zpracování a místy šílená hudba, výsledkem je film, který je sice na jeden zátah koukatelný, ale nadchnout určitě nedokáže
Pitryx
Hodnocení: 7
Přidáno: 28.03.2017 13:16
Něčím to připomínalo „Muže z Acapulaca“. Některé hlášky opravdu stály za to, chvílemi to však bylo malinko statické. Snímek splnil svůj účel, pobavit diváka a více se od něj nelze očekávat.
jarda53
Hodnocení: 7
Přidáno: 28.03.2017 12:36
Na Oskara to není, možná by mohl dostat Lva, ale příběh je to pravdivý, film jsem viděl jednou a už ho snad ani nedávali. A jestli si někdo myslel, že to nemá akci, jde jen o komorní drama jedné - dvou pražských ulic. Vezměte si, není to moc dávno, co se dělo v Německu, tisíce lidí bylo přestěhováno, a není se čemu divit, přece ještě ten lidský život má nějakou cenu.A hraje zde Chramostová, Z.Štěpánek, filmová hvězda Amortová z Vinohrad. A je to slušné, odpočinkové koukání...
collen
Hodnocení: 7
Přidáno: 28.03.2017 10:45
Pro mne zůstává Absolvent pořád rozporuplným filmem. Vlastně všechny body dávám geniální hudbě, kterou obstarává dvojice Simon a Garfunkel.Snad mi to Dustin Hoffman promine, ale v této roli se mi nijak nelíbil.
green-tea
Hodnocení: 8
Přidáno: 28.03.2017 10:43
Pavučinou lží a podrazů opředené vyšetřování smrti jednoho muže udržuje diváka v napětí, zda nakonec přece jenom bude spravedlnosti učiněno zadost. Nestane se, ale tak už to v životě někdy bývá, že láska (zde otcovská) zvítězí nad pravdou a povinností... Herecky se mi líbila především výborně obsazená dvojice O. Vetchý x M. Finger, slušný standard ovšem předvedli i ostatní, v čele s O. Malým a J. Plouharem. Ještě vylepšit kvalitu zvuku, a filmu bych neměla v podstatě co vytknout.
Pitryx
Hodnocení: 2
Přidáno: 28.03.2017 10:39
Tedy ten úvod ten tedy byl. Nejprve kravál z aut, pak němý film. Dvacítka dolů. Posléze se odehrává film bez děje. Docela hezká holka se nechá ostříhat nakrátko, ergo vypadá jak… ech, hanba napsat a trdluje a blbne. Ze snímku jsem měl asi pochopit, jak jim Jana nahrazuje mrtvého syna, čemuž může uvěřit jen hodně slaboduchý jedinec. Já osobně bych ji hnal svinským krokem. To, že do psychodramatu autor vrazil komunistické žvásty, no, budiž, každý se musel něčím živit. Ale ten plytký a statický děj, to už je na hraně. Pro mne hodně podprůměrný a silně nudný film. Plus za zápletku a víc ani ň.
Pitryx
Hodnocení: 4
Přidáno: 28.03.2017 10:31
Já chápu, že je třeba diváka seznámit s postavami a charaktery, ale proč na to spotřebovat půlku filmu? S tím jděte někam. Oceňuji tedy hlavně herce a kameru. To je asi tak vše, co je na tomto filmu možno plusově ocenit.
Pitryx
Hodnocení: 1
Přidáno: 28.03.2017 10:20
Byl ten člověk, co tohle natočil na vojně? Asi ne, ani k tomu nečuchl. Hlavně to první ráno. Bez řevu, buzerace… Ti se měli. Písničky slavné dvojice mi nikdy neseděly, pantomima mne nechává chladným. Takže jediné obr plus je zde mihnutí se Olinky Schoberové, ale celkově to více jak desítku nedá.
jarda53
Hodnocení: 9
Přidáno: 28.03.2017 10:04
Jiří Strach se kdesi zmínil, že diváci mají rádi epizody, které nejsou ukončené a navazují na sebe. I když Labyrint 2017 je výborný, graduje, tempo se zvyšuje, nemám tento způsob rád, sledovat sérii 2 měsíce, jeden díl vám uteče a jste namydlení, pak hledat, jestli není někde ke stažení. Jenom jedné věci jsem si všiml k pozasmání, mafiánští vrazi, kriminalisté ovládají mobilní telefony, které se dají koupit za 500 kč na rozdíl od jiných...
Jarda.ftr
Hodnocení: 1
Přidáno: 28.03.2017 09:54
PRIMITIVNÍ
Ano primitivní a ubohé. Co jiného čekat spoza velké louže? Z krajiny odpadů a hnusu, který šíří po světě. Upoutávky měly patřičně nastavit mozečky na to co se jim musí líbit, ale podle ohlasu soudím, že (zaplať Bůh) se tak u velké části nestalo. Lainá ubohá komerce, která se má tvářit jako jakési "umělecké" dílo? Jenom klasický americký bezinteligenční septik, který si opravdu pořádný výprask zaslouží.
berivan
Hodnocení: 1
Přidáno: 28.03.2017 09:22
Tento film je uplny odpad. Skoda penazi a casu.Tvorcom sa podarilo nieco co sa vidi malokedy. Hnus. Videla som dost filmov,ale toto je uplne dno.
Pitryx
Hodnocení: 6
Přidáno: 28.03.2017 08:48
Bohužel, saxofon nesnáším, leze mi na nervy a hudba mi taky moc neříká. Ale za to tvůrci nemohou, tudíž se to nesmí zobrazit ani v hodnocení. No, trošku se to asi zobrazí. Film se mi líbil, občas jsem se dost zasmál. Ta špetka erotiky mu také na škodu nebyla. Některé dialogy byly opravdu perly. Zmínka o Lokomotiv GT mi asociovala mé mládí. Na Šíravě jsem byl snad stokrát. Takže mohu posoudit i nářečí, leč to šlo slyšet ve filmu jen krátce. Prostě, film je nadprůměrně dobrý a prozatím má u mne 70%.
green-tea
Hodnocení: 8
Přidáno: 28.03.2017 08:37
Příjemná oddychovka. Scénář filmu je sice oproti knižní předloze dost okleštěný, to nejdůležitější v něm ale zůstalo - dobrodružství na široké řece Mississippi i touha po přátelství a svobodném životě. A navrch ještě roztomilý Elijah Wood v titulní roli...
Jarda.ftr
Hodnocení: 7
Přidáno: 28.03.2017 08:29
NADŠENEC A ČECHÁČKOVSTVÍ
Tenhle seriál mě donutil i s Donutilem zamyslet se nad tím kolik takových nadšených čechů s pověstnýma zlatýma rukama a srdcem tu vlastně ještě je a kolik je tu jen obyčejných zbabělých zaprodanců, kteří kašlou na tu naši krásnou zemičku a prodají ji za plivanec(nemylím teď politiky) a ještě mají kupu keců o čecháčkovství atd. . Bohužel většina je tu těch druhých. Neváhají pošpinit a převrátit cokoli české včetně historie a z toho je (z nich) mi hodně k blití. Hrušínský s Donutilem jsou tu tak v rolích posledních českých mohykánů a tak jak smutný a utahaný je chvílemi jejich příběh tak smutná a bolavá je i skutečnost né-li spíš horší.
Pitryx
Hodnocení: 6
Přidáno: 28.03.2017 07:35
Stále jsem ke konci sledoval čas a říkal si, jak se autoři poperou s třetím dílem, tedy se soudem. A docela pobavili. No, nebudu prozrazovat. Filmu chybělo takové to zvláštní fluidum, které dokázali dát autoři staršímu snímku. Ale tito zase lépe vystihli bídu tamějšího kraje. Herci to také zvládli s bravurou, takže snímek mohu hodnotit velmi pozitivně. I když, poznámka pod čarou, Kuzněcov nesahal panu Vojtovi ani po kotníky.
rimeon
Hodnocení: 10
Přidáno: 28.03.2017 07:30
SEZNAM EPIZOD
-------------------
FLIP FLAP

01. badmighton / badmington
02. bubbles / bubliny
03. snores / chrapani
04. fallen bird / padajici ptak
05. do not open / neotvirejte
06. tootache / bolest zubú
07. fatty / tlusty Flip
08. Gin in lamp / Dzin v lahvi
09. submarine for chicken / ponorkove kure / kure ponorkou
10. blurred eyes / kalni oci / rozmazane oci / zle videni
11. bad fish / zla ryba / zlobiva rybka
12. electric body / elektro-lecba / zasah el. proudem
13. the chicken fidler / kure houslista
14. bicycle helicopter / bicyklova helikoptera / letajici kolo
15. Budha temple / budhisticky chram
16. trampoline / trampolina
17. magnifier / lupa
18. potion of slowness / lektvar pomalosti / zmomalene pohyby
19. twins / dvojcata
20. car racing / zavody
21. hypnosis / hypnoza
22. fruit juice / dzusy
23. magic box / kouzelna skrinka
24. zeppelin / zepelin / let balonem
25. stamp / tesneni
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.


nezarazene :
----------------

* portable carusel / prenostni kolotoc
* the mark / znamka
* non water ghost / duch bez vody
* alien / vetrelec
Pitryx
Hodnocení: 1
Přidáno: 28.03.2017 07:14
Spousta hluchoty, chození od ničeho k ničemu. Přesto, že se herci snažili, vůbec to nemělo čím zaujmout, jen protivné pazvuky mne občas probraly z letargie a polospánku. Je to taková podivná psychostudie, kde se moc řečí nevede. Pro mne k ničemu. Nesrozumitelné.
martin.stusak.9
Hodnocení: 6
Přidáno: 28.03.2017 01:37
Jednoduchý děj s určitou myšlenkou naprosto nevyužitý. Námětově to vypadá na další ´prcičovský´ snímek, ale není tomu tak. Lehká komedie s romantickou šablonou se snaží pobavit, ale moc to nějak nejde. Humor je suchý a děj jako takový postrádá živost. Josh Hartnett se sice snaží, ale své postavě nedodal určité charisma a přesvědčivost. A tak se jedná o nenáročný film, který moc nenadchne, ale pro ty, co moc nechtějí u děje přemýšlet by postačit mohl.
pigal
Hodnocení: 6
Přidáno: 27.03.2017 22:51
Hudba lepsia ako film...
Psychedelicky film,nad ktorym sa da dobre zapremyslat,aj ked celkovy dojem posobi amatersky.Za zmienku stoji nezaujimava mikrouloha Kunal Nayyara /zo serialu TBBT/ a predovsetkym vyborna hudba,ktora pre mna osobne posunula snimok nad sedivy priemer.
Film s vyhradami doporucujem.
pigal
Hodnocení: 6
Přidáno: 27.03.2017 22:49
Brosnan huj, Kurylenko fuj...
Film by som definoval ako James Bond Light.Tazke je niecim v tomto zanre prekvapit,a preto nam zostavaju len herecke vykony a akcne sceny.Herci z byvalych Bondoviek /Brosnan+Kurylenko/ zanechali zmiesany dojem.Brosnan podal profesionalny vykon,zatial co Kurylenko sa stale hlada a pomaly ale isto jej tvaricka nebude stacit,pretoze herecky je to katastrofa.Ukazovanie figury v sexi kostyme v jednej scene proste nestaci.A este k tomu pruderne skryva lentilky pod kobercom,ktore kedysi vystavovala na pockanie /Hitman/.Akcne sceny odpovedajuce rozpoctu.Mozno prave zaujimave rozuzlenie je vrcholom filmu,ktory doporucujem s vyhradami.
pigal
Hodnocení: 5
Přidáno: 27.03.2017 22:47
Clooney a jeho reziserska nuda...
Vojnovy film,v ktorom epicke bojove sceny nenajdete,pretoze sa venuje teme zachrany umeleckych diel v obdobi WW2.Prave inspiracia skutocnymi udalostami spolu s hviezdnym hereckym obsadenim dostava film do priemeru,pretoze okrem poucenia
neprinasa vobec nic.Dej je nudny,scenar unaveny a pomohlo by aj skratenie minutaze,pretoze sa clovek nevie dockat,kedy snimok skonci...Top herci /Damonn, Blanchett/ posobia znudene,akoby pracu vzali len z ucty k reziserovi /G. Clooney/,zatial co druhy sled /Murray, Goodman/ je slusny a v nicom nezaostava-ba naopak.Ale to nestaci...
Film nedoporucujem.
pigal
Hodnocení: 7
Přidáno: 27.03.2017 22:44
Tučibomba boduje!!!
Obavy z toho ako sa dokaze vyrovnat M. McCarthy s hlavnou rolou a hviezdnym hereckym obsadenim sa rozplynuli behom prvych 10 minut.Ta zenska je totiz skvela a svojim komedialnym
talentom dokazala potiahnut cely film!Obrovsky respekt.Pri sledovani snimku som sa cely cas vyborne bavil a tesim sa na pripadne pokracovanie.
Jednoznacne doporucujem.
pigal
Hodnocení: 5
Přidáno: 27.03.2017 22:42
Film zmaru, ci Syn zmaru?
Dalsi z rady "romantickych" krimi filmov,kde recidivisti a kriminalnici kradnu a strielaju kde sa da,ale "collateral damage" je nepripustny...Ked do toho primiesame naivnu lasku mladeho
vagabunda-mimochodom spickoveho hraca sachu...lol...k "stetke" s mega idiotskym prizvukom clovek ma pocit,ze scenar pisal ultra debil.Vychadzajuca hviezdicka Alicia Vikander v roli slapky vyslovene sklamala.Jedinym plusom bol profesionalny vykon Ewana
McGregora,ktory dokazal tento marasmus vytiahnut aspon do priemeru.
Film nedoporucujem.
pigal
Hodnocení: 7
Přidáno: 27.03.2017 22:39
Wow efekt na prvom mieste...
Slusny katastroficky film,ktoremu kraluju specialne efekty.Vsetko ostatne je upozadene a nestoji za rec,snad okrem tvrdaka Dwayne Johnsona a chrumkavej a pekne stavanej Alexandry Dadario.Rezia a scenar su na hranici stupidity a hudobny doprovod ma vylozene sklamal.Kazdopadne efekty Vam zaslepia oci,takze na nic ineho sa sustredit nebudete.
Film doporucujem.
pigal
Hodnocení: 7
Přidáno: 27.03.2017 22:37
Konecne prekvapujuci scenar...
Film sa od zaciatku ukazuje ako tuctovy mysteriozny thriller so 100x videnou zapletkou a atmosferou.Nastastie musim pochvalit scenar,ktory ma vyviedol z omylu a dokazal prekvapit,za co davam bod naviac.Dalsim plusom je hviezdne herecke obsadenie,aj ked
Emma Watson je na moj vkus prilis pruderna a strnula.
Film doporucujem.
pigal
Hodnocení: 8
Přidáno: 27.03.2017 22:35
Klasika nikdy nezostarne...
Je neuveritelne ako 30+ rokov stary film dokaze zaujat aj dnes divaka,ktory je rozmaznany filmovymi efektamí a poblazneny reklamou a neviem cim este.Vynikajuce vykony hercov bez dialogov vyzdvihuju rezisera,na ktoreho vsetci zabudli,ale ked sa pozriete na jeho "portfolio" budete cumiet...Bohuzial hlavny hrdina zapadol do zabudnutia,ale takeho Rona Perlman-a objavil Hollywood az po 20+ rokoch....
Film jednoznacne doporucujem.
pigal
Hodnocení: 5
Přidáno: 27.03.2017 22:33
Uz to hranici s trapnostou...
Cim B-ckovejsi film,tym horsie pokracovanie.To je zakon!A zakony platia pre vsetkych...Aj v tomto pripade je druhy diel len marnou snahou vycucat z ludi dalsie peniaze.Opakovany humor sa stava nudou,rezia a scenar placu nad hrobom prveho dielu a herecke vykony su na hranici medzi clovekom a opicou...Samotny K. James sa snazi,ale vsetko nedokaze utiahnut a scenar mu hadze
polena pod nohy.Jeho filmova dcera Maya si pomylila film-myslim, ze v skutocnosti je to dcera Shreka...
Pre Kristapana bud je to Shrekova dcera,alebo mutant.../prepac Raini Rodriguez/.
Film rozhodne nedoporucujem!!!
pigal
Hodnocení: 6
Přidáno: 27.03.2017 22:31
Statham vari stale to iste...
Klasicka "Stathamovka"...Tvrdy chlapik-gentleman Jason Statham likviduje vsetko,co sa mu postavi do cesty.Pri tom mu sekunduje nadherna Jennifer Lopez.Akcne a bojove sceny su na slusnej urovni.Scenar a herecke vykony priemerne.Tento film podobne ako dalsie,ktore Statham natocil su zalozene na jednom a tom istom s minimalnou invenciou.
Film doporucujem s vyhradami a len pre fanusikov tohoto drsneho chlapika.
pigal
Hodnocení: 7
Přidáno: 27.03.2017 22:28
Luc Besson a jeho Lucy...
Luc Besson vsadil na osvedcene mysticke tema v podobe povery o vyuzivani mozgovej kapacity.A aj ked viem,ze je to totalna kravina nechal som sa filmom prijemne unasat.Niektore prvky nesu typicky Bessonov odkaz,ktory sa lisi od Hollywoodskej produkcie a to je dobre.Naopak niekedy som sa citil,akoby som sledoval Matrix...Scarlett je tak skareda,az je krasna a tuto pre nu atypicku rolu si nadmieru uzivala.Scenar miestami krival na jednu,ci obe nohy,naopak hudba vyborna.
Film doporucujem.
pigal
Hodnocení: 6
Přidáno: 27.03.2017 22:25
Last Vegas-last Douglas?
Spojenie hereckych legiend do jedneho komedialneho filmu nebol zly napad.Je vidiet,ze si to vsetci uzivaju a davaju do svojho vykonu vsetko.Samozrejme nebolo mozne dat vsetkym rovnaky priestor,a tak dominuje Douglas a De Niro.Prave Robert De Niro ovladol cely film a podal vynikajuci vykon.Uroven filmu vsak zrazal do kolien scenar,ktory nemal hlavu ani patu a miestami trapne dialogy.Takisto product-placementu tu bolo viac nez dost...Okrem komedialnych prvkov vsak filmom rezonuje strach kazdeho cloveka zo staroby a miestami mi behal mraz po chrbte z niektorych hlasok.
Film z ucty k legendam s vyhradami doporucujem.
pigal
Hodnocení: 7
Přidáno: 27.03.2017 22:22
Velkolepe divadlo,bez wau efektu...
Velkolepe pokracovanie legendarneho filmu nesklamalo.Akcne a trikove sceny su strhujuce.Zvysok v podobe hereckych vykonov,ci usmevneho scenara su na druhej kolaji.Oddychovy akcny film,ktory dava presne to,co som od neho cakal.
Film jednoznacne doporucujem.
pigal
Hodnocení: 4
Přidáno: 27.03.2017 22:20
Sci-fi sajrajt...
Na tento film som sa tesil nielen kvoli zanru,ale aj kvoli zaujimavemu hereckemu obsadeniu /drobna chrumkava Mila Kunis a Sean Bean aka Boromir/ a reziserskemu tandemu.Vysledok je velmi rozpacity.Zakladnou chybou je debilny scenar,ktory napisal mega idiot a to sa este krotim.Hlupy dej+nezmyselne dialogy+bezradny herci+neprehladne bojove sceny+trapne specialne efekty davaju vo vysledku podpriemerny film,ktory nemozem doporucit,aj napriek
tomu,ze som obrovsky fanusik sci-fi.Fuj!
pigal
Hodnocení: 7
Přidáno: 27.03.2017 22:16
Ani akcna ryba, ani psychologicky rak...
Ten kto caka majestatne bojove sceny bude jednoznacne sklamany.
Namiesto toho moze ocakavat zaujimavy pohlad do duse obycajneho vojaka v ohromnom vojnovom konflikte,v ktorom je len zrnkom piesku.Okrem toho,ze reziserom je Bond reziser Sam Mendes /Skyfall, Spectre.../ zaujme herecky vykon Jake Gyllenhaala a Peter Sarsgaarda.Napriek tomu musim povedat,ze film zostal na polceste medzi akciou a psychologiou,takze to nie je ani ryba ani rak a to je pre mna sklamanie.Jednoducho som cakal viac.
Film s vyhradami doporucujem.
pigal
Hodnocení: 4
Přidáno: 27.03.2017 22:14
Natalie Portman vo westerne-O my god...
Vacsina "star" ma snahu rozsirit svoje herecke portfolio o rozne zanre.Natalie Portman nie je vynimkou a neprekvapuje,ze si tento film sama produkovala...Vysledkom tohto pocinu je slaby western, kde cely film cakate na jednu prestrelku a medzitym je vata,ktora vyplnuje kratku minutaz spomienkami vysvetlujucimi zapletku.E. McGregor ako hlavny zaporak dostava malo priestoru.Zvysok ansamblu posobi komicky,vcetne samotnej Portman.Celkovo herecke vykony a "duchaplne" dialogy tento film posuvaju do umeleckeho suterenu.Scenar je katastrofou sam o sebe...Obrovske sklamanie vzhladom k faktu,ze westerny milujem.
Jednoznacne nedoporucujem.
pigal
Hodnocení: 6
Přidáno: 27.03.2017 22:11
Trochu Vam dochadza dych pan Knoxville...
Lahky nadpriemer v podani blaznov z Jackass.Namiesto blaznivych trikov tu mame uchylneho dedka a jeho kumpanov.Co sa tyka hereckych vykonov exceluje S. Jonze,ktory Knoxvilla strcil s prehladom do treniek.Tip na vytahane vajcia trciace z treniek,ci stoporeny penis vsak nevysiel.Genitalny humor,spolu so "shit" humorom pomaly ale iste vychadzaju z mody.Kazdopadne body do plusu ma politicky,gender, atd. atd. nekorektny humor,ktory musi v Amerike posobit ako zjavenie.
Film s vyhradami doporucujem vsetkym /pre fanusikov povinnost/.
pigal
Hodnocení: 4
Přidáno: 27.03.2017 22:07
Dobra myslienka-herecky brak...
Som sokovany solidnym hodnotenim na fdb a na IDNES od "starej prisnej gardistky" Mirky Spacilovej.Mam pocit,ze som sledoval uplne iny film...Ten moj film je plny slabych hereckych vykonov a katastrofalneho scenara plneho nelogicnosti."Radoby" sokujuci zaver je tiez obrovskym sklamanim.Pohlad na nahe zenske tela
moze do istej miery uspokojit "geekov",ale ti by mali vediet,ze lepsi pohlad ponuknu XXX filmy...
Obrovske nudne sklamanie a rozhodne nedoporucujem.
pigal
Hodnocení: 6
Přidáno: 27.03.2017 22:01
Slusne psycho, zaujimavy Jake Gyllenhaal.Staci to?
Film je otagovany ako thriller,ale to je totalna debilita.Jedna sa o psychologicky film ala David Lynch,ktory pochopit je umenie.Herecky vykon J. Gyllenhaala je solidny,ale scenar nie je dostatocne prepracovany,aby zahviezdil.Nakoniec sa dostaneme k rozboru schizofrenickeho cloveka,ktory sa cirou nahodou dostal k svojmu alter egu /aspon tak som to pochopil ja :) /.
Film nedoporucujem.Ak si chcete potrapit sedu koru mozgovu pozrite si radsej klasiku od Lyncha Mulholland Drive,ktora Vas zlikviduje...
PS:Co tam mal znamenat ten pavuk???
pigal
Hodnocení: 7
Přidáno: 27.03.2017 21:55
Training Day feeling...
Zaujimava atmosfera pripominajuca Training Day.Gangy bojujuce medzi sebou o vplyv a medzi nimi policajne patroly ako majaky na sirom mori...Tento boj je vopred prehrany,ale entuziazmus mladych policajtov,ktori nie su "burn out" je neuveritelny,podobne
ako velmi slusne herecke vykony oboch hlavnych hrdinov.Gyllenhaal herectvo zerie a na kazdu rolu je extremne pripraveny a mozno prilis premotivovany /trochu mi tam chyba uvolnenost/.Kazdopadne
filmov s podobnou tematikou su hromady a "wow efekt" uz pominul.Stale sa vsak jedna o film,ktory mozem s kludnym srdcom doporucit.
pigal
Hodnocení: 7
Přidáno: 27.03.2017 21:52
Denzel Washington-klasika, ktora nesklame...
Zaujimavy thriller,v ktorom exceluju vynikajuci herci Denzel Washington a James Caviezel.Sice sci-fi prvok a scenar su derave ako usta starej indianky,vzhladom k hercom,ktorych mam velmi rad
spolu s Valom Kilmerom /dalsi milacik/ mi to nevadilo a film som si dokazal vychutnat a doporucujem ho.
pigal
Hodnocení: 7
Přidáno: 27.03.2017 21:48
Pohlad na zaciatky Studenej vojny...
Zaujimavy pohlad na zabudnutu kapitolu historie rezirovanu majstrom Spielbergom a hereckym univerzalom Tomom Hanksom.Obaja zvladli svoju ulohu vyborne.Vo vyledku mame film,ktory sice nie je dynamicky,ale dokaze stupnovat napatie a poskytne pohlad na obe strany mince.Mozno minutaz mohla byt kratsia,ale stale sa jedna o film,ktory jednoznacne doporucujem.
pigal
Hodnocení: 6
Přidáno: 27.03.2017 21:45
Akcia alebo pokus o psycho?
Neznamy film,relativne neznamy reziser,jeden znamy herec.Za risk
to stoji povedal som si a nakoniec som bol celkom spokojny.Jedinu vycitku,ktora zrazila hodnotenie o 1-2 stupne dole mam voci scenaru.Ten bol velmi slabucky.Myslim,ze tento film nebol o nerealnom vrazdeni ala "Nasral ma, tak ho zabijem a film bude napinavejsi",ale o stiesnenych podmienkach v ponorke-rakve a
napatie sa dalo stupnovat aj inak.
Film s vyhradami doporucujem.
Jarda.ftr
Hodnocení: 7
Přidáno: 27.03.2017 21:44
JEDNODUCHÁ PRAVDA
Bez iluzí a bez vytáček. Prostě pravda o tom jací us vojáci jsou. Žádná neviňátka nesoucí svobodu a demokracii. To je jen mediální blábol a vymývání mozečků.Bylo dřív a je mnoho takovýchto případů i v současnosti a takové vojáky rozhodně absolutně nic neomlouvá. Autoři si zde našli hlavního hrdinu, který jde proti proudu, ale při sledování mnoha dalších skutečných případů zjistíte, že nikdo takový neexistuje, je to jen ve filmu. Vše se maximálně ututlává. Vlastně je to pouze drsnější pohádka o statečném princi.

TV Program

ČT1 - Zajímavosti z regionů

01:25 - 01:50

5 minut již uběhlo
20 minut zbývá do konce

ČT2 - Dron - stačí stisknout spoušť

00:35 - 01:55

55 minut již uběhlo
25 minut zbývá do konce

NOVA - Odložené případy (2003) [TV se...

01:05 - 01:45

25 minut již uběhlo
15 minut zbývá do konce

Prima - Zaslíbená nevěsta (2013) [TV f...

00:10 - 02:10

80 minut již uběhlo
40 minut zbývá do konce

Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 142515
Osobností: 610044
Fotografií: 532059
Plakátů: 255736
Obsahů a biografií: 131093
foto ticket-art gopay

Komerční sdělení

Seznam DVD

Potřebujete si udělat pořádek ve filmech? Tak právě pro Vás je tu tento program.

foto

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Styria (2014)

Děsivý odpad

Styria
Vážení přátelé   ano.Nastalo nové pojetí   filmového vyprávění .Duo   Mauricio Chernovetzky, Mark   Devendorf nám nabizí   neotřelý pohled na více >

Autor: radegaster | Hodnocení: 1 / 10

Den na zkoušku (2011)

Den na zkoušku
Pro dnešní odpočinek pro   obědě jsem zvolil film na   JOJ Cinema a udělal chybu.   Nepůvodní příběh, stále   jsem myslel na   několikanásobně více >

Autor: curil | Hodnocení: 2 / 10

Meatballs III: Summer Job (1987)

Meatballs III: Summer Job
Průměrná prázdninová   komedie, sympatický Dempsey,   pro mě už ne tolik Sally   Kellerman. Ale nejvíce   pobaví Mean Gene, který   prohodí více >

Autor: curil | Hodnocení: 5 / 10

...a je to! (1979) [TV seriál]

...a je to!
Ah jaj, staré dobré detské   časi :) Tak to som pozerál   každý deň= výnimočný   seriál všetkých čias :D   /100%/

Autor: Mat5002 | Hodnocení: 10 / 10

Skryté zlo (2016)

Bey Bey stupid Man

Skryté zlo
Ostřílený hororový divák   bude při pohledu na tento   prachbídný slepenec   Candymana, Slendermana a   Oculusu nevěřícně kroutit   hlavou, a více >

Autor: radegaster | Hodnocení: 2 / 10

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení
apple android wp bb
iPhone
iPhone
 
App Store hodnocení:
hod
Android
Android
 
Google Play hodnocení:
hod
Windows Phone
Windows Phone
 
WP store hodnocení:
hod
BlackBerry
BlackBerry
 
BB world hodnocení:
hod
fb

Copyright © 2003-2017, Filmová databáze s.r.o. (FDb.cz). Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Tyto webové stránky využívají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace.

Load: 0.195/0.105
Partneři:
Skromný kluk | Vodák dřeva | hotel pro psy