reklama
 

Poslední komentáře

 
PROCESOR
Hodnocení: 10
Přidáno: 23.10.2017 00:05
PROCESOR!
Sen ve snu. Už se vám stalo, že jste ve snu zemřeli, nebo se milovali(chlapi) a ráno byla malá "nehoda"? Co je skutečnost a co sen? Bolestné probuzení do Matrixu-"jsi jen baterie" a nezodpovězené otázky. Naše bytí a malicherný starosti v sobeckém vnímání ve stereotypní kleci. Geniální zobrazení "vlastního Já" a já umřu Bože, vážně jsem to já a můj život. Zhmotnění a hlavně uvědomění svý maličkosti ve vesmíru. Tento komentář jsem psal zcela duševně zdráv a nebyl sem pod vlivem drog či alkoholu. To plácání v psychu, mě neskonale baví...Je to přeci Počátek, něco končí a něco začíná...
martin.stusak.9
Hodnocení: 8
Přidáno: 22.10.2017 23:08
Nové zpracování knihy, kterou napsal Arthur Ransome, která už byla zfilmovaná v roce 1974 a ještě dříve v roce 1964 dokonce jako televizní seriál. Příběhy o prázdninovém dobrodružství dětí a mládeže byly vždy v jistém smyslu přitažlivé nejen u nás. V tomto případě se jedná o zážitky na jezeře s plachetnicemi a bojem o ostrov. A protože se děj odehrává v roce 1929, kdy se to agenty všude jen hemžilo, muselo to být prostě i zde. Příběh je značně odlehčený, takže nic nervy drásajícího se tu v žádném případě nekoná. Jedná se o pouhopouhý dětský příběh se všemi svými sounáležitostmi. Takže jednoduše řečeno obyčejný rodinný film. Koncepce zpracování je spíše televizní, ale vzhledem k dosavadní tvorbě režisérky není divu. Film je to příjemný, zachycující ducha své doby. Ruku na srdce, kdo by nechtěl prožít to co oni.
Barney94
Hodnocení: 8
Přidáno: 22.10.2017 22:08
Další působivý film mistra napětí, kde je vidět, jak je mnohdy silné zpovědní tajemství. Kněz se zde staví do role trpitele za hříchy jiných.
charlie1612
Hodnocení: 9
Přidáno: 22.10.2017 21:58
Jsem fanda prvního dílu „Blade Runner“ (1982) a proto jsem byl na další díl velmi zvědavý. Srovnávání jednotlivých pokračování jsou vždy poněkud ošidná, ale tady se srovnávání pochopitelně přímo nabízí. A pro „Blade Runner 2049“ nedopadá vůbec špatně. Svět zabydlený vyspělými androidy další generace je zase o kus temnější a depresivnější. A i když je děj pozvolný, vtahuje nás do příběhu a 160 minut děje uteče jako nic. K jeho pochopení možná pomůže znalost původního filmu, na který se toto pokračování několikrát odkazuje. Nádherná vizuální stránka, rozšířená o nové „technické“ vychytávky, je doplněna skvělým a stejně temným soundtrackem - pod kterým jsou tentokrát podepsáni Benjamin Wallfisch a Hans Zimmer, a i v něm se najdou zakódované odkazy na předchozí film. A jakmile se na scéně objeví Harrison Ford, celý příběh dostává další rozměr, a není to jen nostalgií, a přes další peripetie dospívá k závěrečnému rozuzlení. Je otázkou, zda příběh zůstává otevřený …
A ti chudáci, kteří dali 1-3 jsou opravdu duševně mimo! Sorry – jinak to nemohu říct.
martin.stusak.9
Hodnocení: 10
Přidáno: 22.10.2017 19:45
Krásný přesvědčivý snímek o rodině čelící krizi. Ta krize ční v rodinných vazbách jednoho na druhém, porozumění a štěstí v době, kdy byl jednoho dne mamince po omdlení v koupelně nalezen v mozku nádor. Upřímný pohled na věc všedního dne s porozuměním a citelností. Lidské emoce tu představené odpovídají skutečným situacím a rozhodně nejsou smyšlené. I ten přístup maminky je věrohodný. Chová se jakoby měla jen chřipku, avšak přesto s ní cloumá strach a beznaděj. Stále má starosti hlavně o rodinu. Příběh je smutný a veselý zároveň. Nehraje si na něco co není a nenechává nic na lehkou váhu. Rodinné vazby jsou v životě to nejdůležitější co může být a to za každých situací. A to maminka moc dobře ví. A podle toho se také před náročnou operací chová. Konec je takový, jaký má být. Chytne za srdce a vyvolá úsměv i slzy zároveň. Příběh který emocionálně pohladí a snad i připomene, že ti nejbližší lidé jsou nám skutečně nejdražší.
curil
Hodnocení: 10
Přidáno: 22.10.2017 18:03
Rozmarné léto patří mezi deset nejlepších filmů natočených v šedesátých a sedmdesátých letech. Skvělé převedení novely Vladislava Vančury a jeho jazyka do filmové podoby panem režisérem Jiřím Menzelem. Poetika příběhu ve spojení s vynikajícími hereckými výkony třech hlavních představitelů (Brodský, Hrušínský, Řehák) vyznívá o to více ve fiktivních malebných říčních lázních v Krokových Varech na řece Orši. Znám už nazpaměť jednotlivé repliky hlavních hrdinů a přesto si nenechám ujít žádnou reprízu v TV.
curil
Hodnocení: 7
Přidáno: 22.10.2017 17:49
Hippopotamus mi po několika dnešních slabších filmech spravil chuť. Anglický humor mám o to raději, pokud je zaměřen do kruhů aristokracie a navíc tentokrát říznutý zhrzeným básníkem Tedem Wallacem skvěle ztělesněným Rogerem Allamem. Ted neustále s lahví whisky v ruce, anebo alespoň na blízku, je sympatickým kmotrem zázračného lékaře a zároveň dospívajícího chlapce Davida. Davidovy psychotronické schopnosti jsou na konci příběhu originálně Wallacem vysvětleny. Další skvělou postavou je Oliver Mills, teploušský návštěvník sídla Loganů. Ten je dalším nositelem humoru v komedii, která se opravdu povedla.
curil
Hodnocení: 2
Přidáno: 22.10.2017 17:29
Tak to bylo překvapení na konec!!! Nechci prozrazovat ostatním, co zatím tento pokus o napínavý film neviděli. Ake každý průměrně pozorný divák, úmyslně nepíšu inteligentní, má po deseti minutách od počátku filmu jasno. Snůška nesmyslných blbostí, detektivové vypadají jako nekňubové, a to se ještě jeden z nich tváří, jako že ví. Herečky sice vypadají pěkně, ale o to horší je jejich herecké umění.
martin.stusak.9
Hodnocení: 8
Přidáno: 22.10.2017 17:18
Televizní romantický snímek z produkce Hallmark mající veškeré atributy svého žánru. Pomalý sladký příběh určený převážně pro dámské publikum. Je nesmírně jednoduchý a nejen vlivem použití tradiční romantické šablony hodně předvídatelný. Avšak ani pro romantický nevšední večer ve dvou vůbec není na škodu. S reálného pohledu je to sice sladké a kýčovité až moc, ale pro zasvěcené velice vhodné.
curil
Hodnocení: 4
Přidáno: 22.10.2017 17:09
Seriál sebou nese všechny možné nešvary podobných televizních výtvorů sedmdesátých let. Nedivím se, že není často reprízován v televizi. I když je projekt zaplaven množstvím hereckých hvězd sedmdesátých let, velikou zábavu nepřináší. Dietl to prostě není. V tomto díle jako ukázka postačí scénka, kdy babičce Dubiňákové se o prázdninách sejde cháska malých dětí na hlídání, a ti si hned začnou rozdělovat funkce. Kdo je předseda samosprávy a hned se hlásí referenti o funkce. Češi jak vyšití a zůstalo jim to v jisté formě dodneška.
curil
Hodnocení: 3
Přidáno: 22.10.2017 16:54
V úvodu filmu se objeví citát klasika hororu Sheridana Le Fanu "Buďte obezřetní, osamělý člověk je nejlepší oběť pro upíra", volně přeloženo. Tak Rachel se fláká sama někde ve Španělsku na dovolené, nudí se, a má sny o upírce Irině. Oblíbené téma mého oblíbeného filmmakera Jesse Franca, který mě tentokrát zklamal. Co film nejvíce zabíjí, jsou jakési červené filtry nebo elektronická úprava filmu v závěrečné scéně příběhu. Film balancuje na hranici pornografie, což tentokrát u starší hvězdy Francových filmů Liny Romay už vadí, ačkoliv nejsem žádný citlivka. Naopak mě překvapila v závěrečné scéně likvidace upírky Iriny von Murnau (zřejmě odkaz na F. W. Murnau režiséra klasického hororu Upír z Nosferatu) obřím černým dildem, i když mám dojem, že jsem to už někde viděl ...
FLA
Hodnocení: 2
Přidáno: 22.10.2017 15:53
Knihu neznám a tato poetická komedie se mi zdála poněkud nešťastná, jedno podívání stačilo, bohužel nesedlo mi to nějak.
FLA
Hodnocení: 7
Přidáno: 22.10.2017 15:52
Televizní pohádka, která je vlastně celkem podobná filmu S čerty nejsou žerty (1984) a vznikla ve stejném období, kvalita je malinko nižší díky levnějšímu zpracování, ale herci vybráni dobře a morální poučení platí i dnes, takže celkem povedené a stále v tématu aktuální:-)
Pitryx
Hodnocení: 9
Přidáno: 22.10.2017 13:41
Asi není co dodat. Vadila mi kamera a levák hlavní hrdina. Nějak jsem nevěřil těm úderům levou rukou. Sám jsem pravák, takže asi proto. Jinak kečupu až až, maskéři dokonalí, dějově v podstatě bez hluchoty, mimo závěru. Tam to byla velká škoda.
collen
Hodnocení: 8
Přidáno: 22.10.2017 10:50
Děj tohoto dramaticky laděného příběhu plyne pomalu, ale občas se v něm střídají boxerské scény, takže pak film vystoupí z komorního tónu. Možná, kdyby partnerem Sophie Marceau byl sympatičtější chlápek, neváhala bych dát 10/10.
petrusmev
Hodnocení: 6
Přidáno: 22.10.2017 09:05
Netradiční příběh o třinácté hodině. S líným Ondřejem Havelkou, krásnou Veronikou Gajerovou a skutečnými malinkými trpaslíčky.
petrusmev
Hodnocení: 7
Přidáno: 22.10.2017 08:59
Film bez kladného hrdiny - dva kouzelníci si dělají opravdu hrozné naschvály (ovšem dá se zobecnit na jakékoli dva konkurenty). Ale skvěle natočeno, a i když divák triky zná, žasne, jak úžasně jsou provedeny.
FLA
Hodnocení: 6
Přidáno: 22.10.2017 08:24
Ale jo docela řachanda, komedie má celkem spád, občas se tedy malinko zadrhne a humor vázne, ale některé hlášky a scény to byla Pecka! Např. vysávání jedu nemělo chybu atd. stojí za shlédnutí.
Worech
Hodnocení: 8
Přidáno: 22.10.2017 03:53
Skvělé!
Vynikající, pomalu se rozjíždějící biják se skvělou myšlenkou, která je dále rozvíjena s možnými rovinami. Těší mě ta nepřímočarost směřující k jasnému konci. Doporučuji! Opravdu zajímavá věc.
Worech
Hodnocení: 3
Přidáno: 22.10.2017 03:45
Těžké zklamání...
Kdo viděl původní snímek-buď si užijte vizuál a pomalé scény, jinak NE. Nic. Z tohoto snímku opravdu nic. Miluji původní film a na toto jsem se opravdu těšil, nicméně po téměř 3 hodinách jsem se těšil z kina jinam. Kdybych neměl kamaráda vedle sebe, tak jsem se po po první hodině sebral a šel pryč a ničeho nelitoval. Myšlenka o ničem, film o ničem. N
Worech
Hodnocení: 9
Přidáno: 22.10.2017 03:40
Skvělá komedie pro všechny
Tak u tohoto jsem se bavil nejen já, ale i rodina. Komedie multi-kulti bez politické korektnosti, proto náramně parádní. Arab, Žid, Číňan, černoch ve skvělém mixu. Doporučuji všem taťkům, kteří mají dcery :-)(jako já)
Worech
Hodnocení: 2
Přidáno: 22.10.2017 03:35
NIc
Totální blbost. Žádný děj, zápletka, nic. Jo, trochu mrazení, ale z ničeho. Kamera stejná jako z Blair Witch, ale... Ztráta času.
rimmerova-motorka
Hodnocení: 1
Přidáno: 21.10.2017 23:33
Asi jsem mimoň, ale co tohle je za chujovinu? Samá divná obluda, děj nulový, zábava žádná. Mě to nebaví.
rimmerova-motorka
Hodnocení: 2
Přidáno: 21.10.2017 23:30
Černoch, asiat, rusák, žena, běloch, emzák...hezká multikulti směska. Až mi z toho zvlhlo oko. Jinak žádná sláva. Chodí, střílí, chodí, střílí a pro změnu běží. Občas se objeví hudební motiv z Predátora (ne Vetřelce, jak tu někdo píše). Toť vše. Téma je již prostě vytěžené.
martin.stusak.9
Hodnocení: 5
Přidáno: 21.10.2017 21:50
Snímek své doby a jako každý takový již zapomenutý. Lorenzo Lamas plus jeden z nejslavnějších záporáků béčkových videofilmů Matthias Hues. Po dějové stránce se nic významného neděje. Otřepané téma a vizuální stránka jako obvykle. Co se týče Lamase, jedná se o jeden z jeho lepších snímků 90. let. Ten sice vyniká nízkým rozpočtem, avšak dá se říci, že na takový typický videofilm to bohatě stačí. Takže tu máme skupinku profesionálních zabijáků, kteří hned na začátku ukáží masakrem svoji sílu a lovce lidí, který jim ukáže zač je toho loket. Bojové umění, jeden kýč vedle druhého, dokonce i pohledná žena v zabijácké partě ostrá jako břitva. Akční klasika, která z nostalgického pohledu stále stojí za to.
naineko
Hodnocení: 10
Přidáno: 21.10.2017 21:44
Příjemná pomalá záležitost. Záběry a atmosféra mají navrch nad příběhem. A to je i účel. Obrovský prostor si to všechno vychutnat.
naineko
Hodnocení: 10
Přidáno: 21.10.2017 21:41
O architektuře s příběhem. Film z naprosto vymazlenými záběry. Příběh není zas tak důležitý, ale umožňuje nahlédnout do života jednoho města.
kviff 52
naineko
Hodnocení: 10
Přidáno: 21.10.2017 21:39
Repeté po dvaceti letech.
Posledního půl roku "mám štěstí" na spíš pomalejší, atmosferické filmy postavene na něčem jiném než děj. Columbus, Sleeping Beauty nebo právě Kissed. Příjemně komorní stvárnění toho, že jsme různí. I po dvaceti letech od prvního shlédnutí v prázdném kině mě to má čím oslovit.
martin.stusak.9
Hodnocení: 3
Přidáno: 21.10.2017 18:47
Námět tohoto snímku je údajně zpracovaný z ´Bakalářské´ povídky a tak je tím vysvětleno, proč je ten příběh v celovečerní stopáži tak neuvěřitelně chudý. Hlavní role pro Stellu Zázvorkovou neměla v podstatě co přinést. Děj když se rozdělí na dvě poloviny, tak každá ta polovina přináší to samé. Nabídka honosné vily o kterou projeví zájem dvě rodiny, aby nakonec byla na poslední chvíli zrušena. Takováto realizace komunální satiry o vypočítavé ženě, zlodějském zelináři a početné rodině bohužel trpí přemírou nudy a naprosté nezáživnosti. Ční sice z toho určitá moralita, kdy vdova zneužívá zájemce k údržbě domu i k uspokojování vlastních nadstandardních potřeb, aby ji nakonec zůstaly oči jen pro pláč, ale v takovémto podání se celý koncept naprosto ztrácí. Oddechový film? Vtom to případě bohužel až moc.
martin.stusak.9
Hodnocení: 9
Přidáno: 21.10.2017 18:04
Věra Chytilová a její adaptace povídky Jiřího Brdečky o chlípníkovi středního věku a jeho erotické touze. Rukopis této jedinečné režisérky je i zde zřejmý a tak jako obvykle někoho učaruje, někoho pohorší. Příběh má zajímavou myšlenku, které se tu málokdo všimne. Zoufalý boj se stářím. “Vždyť já vypadám ještě jako chlapec!”, zde zazní z úst Fauna v plné naději a zároveň zoufalství. Život protéká mezi prsty tak rychle, že se člověk pomalu nestačí ani pořádně rozhlédnout. “Ještě jsem nic neudělal!” Výtvarná stránka filmu koresponduje s příběhem a smyslně ho doplňuje. Podzim života takový jaký je. Lidská vrásčitá kůže jako kůra stromu a k tomu šelestění žlutooranžových listů. "A já pořád co mi to tlení připomíná: Vůně mýho dětství!" Stáří zkrátka přijde rychle a život tak dostane zcela jinou barvu. Touha je však stále silnější. "Panebože, dej, ať se dneska zamiluju a ať je to ta pravá!" Jak říká jedna kritika: ´Věra Chytilová je režisérka, jež si nikdy neodpustí mísit psychologické podhoubí s filmovou hrou kamery, střídat komiku i tragiku s absurdnem tak, že vytváří nadpozemsky přízemní realitu v jejímž světle jsou fauni odhaleni jako šašci paběrkující s tím málem, co životu dali.´ A tak se jedná o film vyjadřující vše jak mluveným slovem, tak i obrazem. Jiří Suchařípa v hlavní roli předvedl vynikající herecký výkon. Takových příležitostí měl dostat víc.
curil
Hodnocení: 10
Přidáno: 21.10.2017 17:13
Nejvydařenější díl z celého seriálu, kterého jsem zatím viděl dvě třetiny. Do tohoto pokračování v tom nejlepším zasáhla otravná rodinka Čecháčků, která dovedla znepříjemnit život našim dovolenkářům. Sám jsem v bývalé NDR absolvoval osmdesátých letech osm devět dovolených a tak mohu říci, že to tvůrci seriálu trefili přesně. Tenkrát, podle mých zkušeností od Rostocku, Stralsundu po Rujanu a Usedom, byli Němci vstřícní. A pro Čechy láce, půlka grilovaného kuřete za 3 marky, halb und halb za 10, paráda. Sice jsme po cestě museli tankovat za talony v rámci tehdejší RVHP, ale krabička sardinek v oleji pumpařovi to vyřešila. Na pláže FKK jste narazili každých 200 metrů, ale vše v pohodě. Moře studené, ale při štěstí na počasí nádherná dovolená.
Pitryx
Hodnocení: 4
Přidáno: 21.10.2017 16:31
Který vůl napsal, že je to romantický film? No, to je jedno. V každém případě je těch mých čtyřicet jen za začátek filmu a hlavní představitelku. Zbytek totiž nestojí za nic. Make-up efekt je takřka dokonalý, to ano, ale jinak se to táhne jak sopél, a je to statické až hrůza. Občas se však objeví pěkná muzika. Podruhé raději ne.
curil
Hodnocení: 4
Přidáno: 21.10.2017 16:28
Podprůměrná americká kriminálka zahalená do erotického hávu. Chris je poměrně sympatický maník, hezounek, který podlehne černošce zpívající v baru. Scénář filmu je na vodě, spěje k očekávanému konci, kde se musí policajt rozhodnout: zachrání milenku a zfalšuje důkazy, k čemuž mu pomůžou kolegové, ale musí odvolat svou výpověď proti kolegům obviněním ze zcizení peněz z hazardních her. Většina mužských diváků filmu má jasno, ale nechte se překvapit. Erotika ve filmu tradičně americká, nahá ňadra, zbytek ne. Stacy Dash a její ňadra je otázka do pranice. Mně připadají jako po třech dětech poctivě odkojených.
kraxon
Hodnocení: 7
Přidáno: 21.10.2017 16:08
Za mne 75/100
Celkem koukatelný thriller s mysteriozními prvky. Venkov USA, 80. léta 20. stol. Američané se obávají "říše zla" (Ruska), na venkově se farmáři obávají o přežití svých živností. V této atmosféře farmářská dcerka Gitty (Peyton Kennedy) objeví něco, co mělo zůstat utajeno. Navíc má sny a vize rohaté ženy na černém koni. Gitty postupně rozkrývá rodinné tajemství a časem ji jde i o život. Ve filmu je zajímavě pracováno s kamerou a barvami krajiny. Celý film "táhne" svým výkonem tehdy 12-letá Peyton Kennedy, která prakticky "nesleze z plátna" a odvádí dobrou práci. V české distribuci se film zatím neobjevil...
Pitryx
Hodnocení: 2
Přidáno: 21.10.2017 14:58
Tou scénou z baru, zcela zbytečnou a dlouhou, chtěli říci co? Dvacet procent dolů. Bylo to celé, tedy film, zbytečně rozvláčné. A taky od poloviny dosti nudné. Jakmile se začaly řešit vztahy, šel film do kopru. Přesto musím dát desítku za nový nápad, a další desítku za monstra. Jinak je to dobré jen na usnutí.
mikee007
Hodnocení: 9
Přidáno: 21.10.2017 13:56
Mad Max
a jeho původní trilogie mě nějak minula. Vždycky jsem viděl kousek a nedokopal se k tomu, abych dílo shlédl celé.
Mad Max: Zběsilá jízda byl ale zcela jiná káva. Přišel jsem unavený z práce a film zrovna začínal. Svou neuvěřitelnou, neutuchající akcí, barevností i vizuálním stylem mě tak uchvátil, že jsem dokoukal až do konce, reklamy, nereklamy.
A takovým filmům se prostě sluší dávat vysoké hodnocení, ať už si o bláznivosti děje myslím co chci.
Obdivuhodné mi také přijde to, že snímek natočil režisér původní trilogie. Že se dokázal oprostit od své tehdejší práce a nabídnout současné generaci to, co chce vidět a nalezl v sobě dostatek invence k posunutí celé ságy někam trochu dál. Ne líp, nebo hůř. Jinam.
Bod strhávám za představitele hlavní role. Tom Hardy se opravdu snažil, ale Mel Gibson je jiná liga.
mikee007
Hodnocení: 10
Přidáno: 21.10.2017 13:44
Komedie !!!
...která má všechno co má komedie mít. Humornou zápletku, skvělé dialogy. Množství zajímavých postav.krásnou ženu a hlavně skvělé herecké výkony.
Záletník není sólojízda skvělého, bohužel nedávno zesnulého Jeana Rocheforta, který jinak hrával převážně role vedlejší. Přidávají se i jeho ztřeštění, ale věrní přátelé. Krásná, ale stárnoucí manželka+její pubertální obdivovatel A záhadná a žádoucí femme fatalle.
Hlavním hrdinou tohoto skvělého francouzského filmu je čtyřicátník Étienne, který má vše co k životu potřebuje. Šťastnou rodinu, krásnou manželku, dobrou práci i báječné přátele. A v tom mu do života vstoupí překrásná žena, která okamžitě převrátí všechny jeho životní hodnoty.
Na filmu nejsou zábavné jen příhody pošetilého milovníka, ale též eskapády jeho partičky, nebo roztomilý milostný vztah pubertálního chlapce k manželce hlavního hrdiny.
Záletník je komedie, která i přesto, že byla natočena před více než čtyřiceti lety, neztratila nic na svém kouzlu a vtipu.
majkronyk
Hodnocení: 8
Přidáno: 21.10.2017 12:46
:D Samozřejmě že to moje hodnocení je trochu nadsazené, ale je to opravdu legrace. Dlouho jsem se u filmu takhle nebavil, jak je to přehnané. Hodně se i poslední dobou líbí ty industriální typy soundtracků, kdy pořádně člověk neví, jestli je to zvuk filmu a nebo hudba. Včera jsem ten soundtrack zrovna poslouchal a byl jsem právě dost překvapenej. Každopádně slušná odreagovávačka.
majkronyk
Hodnocení: 7
Přidáno: 21.10.2017 11:53
Za mě je tohle prostě film, který asi Marvel musel natočit, aby tam byla ta chronologie, ale jinak je to hodně vlažné, myslím, že stejně špatný.í už jsou jen Avengers Age of Ultron, od kterého jsem čekal bombu jako bbyla jednička a dostavilo se něco úplně jiného. Nic méně úplně hrozný to samozřejmě není. Naproti tomu dvojka a trojka kapitána jsou naprosto někde jinde a to o mnoho líp.
jarda53
Hodnocení: 8
Přidáno: 21.10.2017 11:47
Dnes, kdy po filmu již dávno neštěkl pes, k ději těžko něco říci, kromě párku scének, které si budu pamatovat celý život, při kterých jde mráz po zádech. Vidět jej znovu se zřejmě vůbec nezadaří, dnes, kdy člověk je vzdělanější a chytřejší, film bych lépe pochopil, herecky je dokonalý, děj je možná vycucaný z prstu. Během dne, kdy jsem toto psal, jsem film o 217 minutách viděl a vůbec mě nezklamal, jen ten začátek je takový roztáhlý. A bylo to ve slov. znění, Slováci jsou více odvážnější...
FLA
Hodnocení: 4
Přidáno: 21.10.2017 09:27
Upřímně usínal jsem u tohoto filmu, pár seků a hlášek dobrý, ale občas vtip nebo hláška vyzněla do prázdna, nebo to bylo trapný, celkově spíše lehký podprůměr, nevím zda to někdy dokoukám, konec jsem zaspal:=)
Krikri
Hodnocení: 4
Přidáno: 20.10.2017 23:21
Dnes už víceméně zapomenutý španělský animák vysílaný v polovině 90. let na ČT. Není to úplně špatné, vcelku originální a občas i vtipné, ale bohužel často spíš s pomalým a nudným dějem. Podstatnou část každého dílu obsahovaly i zpívané pasáže. Škoda že se celý seriál točí především kolem čtyř hlavních postav (ananasu Cvalíka, banánu Báglíka, kaktusu Bodliny a lidské holčičky Kumby), zatímco mnoho jiných ovocňáčků tvoří spíš křoví a jejich potenciál zůstává nevyužitý. Přitom kolik zajímavých druhů ovoce a zeleniny se v té jejich vesničce dá spatřit. Ale možná že na ně taky v pozdějších dílech došlo, pravda je, že jsem viděl jen prvních pár dílů. 45%
Krikri
Hodnocení: 7
Přidáno: 20.10.2017 23:19
Tento čtyřdílný dokumentární cyklus běžel roku 2000 na programu Max1 (nyní Spektrum). Jednotlivé epizody byly vždy zaměřeny na konkrétní téma - 1. Velký třesk, 2. Hvězdy, 3. Planety, 4. Vesmírný život. Není to špatný dokument, obsahuje plno novodobých poznatků a úchvatných záběrů z kosmických sond. Co mi trochu vadilo byly velmi časté příměry a testování s událostmi a místy na Zemi, zejm. v posledním dílu zabývající se hledáním možného života v nehostinných podmínkách.
Krikri
Hodnocení: 2
Přidáno: 20.10.2017 23:18
Ani nevím, proč jsem to vůbec nahrál, jsou daleko lepší erotické filmy. On to vlastně ani není ucelený film, ale čtyři krátké na sebe nijak nenavazující povídky - Aladinovy noci, Bokadorovy noci, Noci služky a Noci otroků. A ve všech se opakuje v podstatě totéž bez špetky invence. V první chce Aladin po džinovi čtyři přání, přičemž ve všech si zvolí nějakou buchtu na prcání (kdyby si ten blb napoprvé přál rovnou celý harém, nemusel by takhle neuváženě vyplýtvat všechna přání naráz). V Nocích služky příjde do nějaké rodiny služebná a postupně všem podrží. Stejně nudné jsou i ostatní příběhy.
Krikri
Hodnocení: 2
Přidáno: 20.10.2017 23:16
Kdysi jsem tento film měl nahraný na VHS z Markízy, ale brzy jsem ho přemazal. Vůbec mě nezaujal, nemělo to absolutně žádný děj, natož ucelený příběh, od začátku do konce filmu tam po celou dobu jen každý s každým souložil. A není se čemu divit, on je to vlastně regulérní pornofilm, akorát pro vysílání v TV to trochu prostříhali. Že už ho nemám žádná škoda.
PROCESOR
Hodnocení: 10
Přidáno: 20.10.2017 22:40
PROCESOR!
Originál je jen jeden a nejlepší může být pouze také jen jeden. V tomto snímku se sešlo opravdu jen jednou to co mělo. Perfektní příběh, herecké obsazení, kamera-střih, famozní hudba a učinili tak z filmu právem legendu. A čas tomu dává jen za pravdu.
jamesek
Hodnocení: 7
Přidáno: 20.10.2017 22:34
drama?
příjemné klišé s dobrými i hloupými nápady. výborná režie a výborné výkony nestačí na vyvážení dramatu bez příběhu, bez překvapení, bez vzrušení. 6 a hvězdu pro dámy - všechny zúčastněné dámy )
PROCESOR
Hodnocení: 10
Přidáno: 20.10.2017 22:15
PROCESOR!
Je pro mne zatím nejlepší thriller. Geniální scénář a režie. Herecký koncert Morgana, Spaceye a první film, kde mě přesvědčil Pitt, že není jen "hezounek", ale i slušný herec. Jen jedna drobnost, to ale dávám za vinu špatnému překladu. Vyšetřovatelé se chystají na "výlet" se zadrženým a jejich šéf mimo jiné povídá "Jel by s vámi neozbrojený"...
jarda53
Hodnocení: 8
Přidáno: 20.10.2017 21:59
Klouda se chce rodině Valentový za všechno příkoří pomstít, že unesl Irenu, až vyfasuje balík peněz jako výkupné vůbec neplánuje, že ji pustí na svobodu ale je odhodlán ji zastřelit. Po Kloudovi jdou pražští četníci, pomáhají vojáci, situace je velmi dramatická, Irena je jen pár kroků na hřbitov...
curil
Hodnocení: 6
Přidáno: 20.10.2017 18:54
Průměrné kriminální drama, které láká na hereckou účast hvězd jako E. Fenech, M. Morgan, J.P. Belmondo, J. Marais, G. Lollobrigida a další. Hvězdy filmového nebe se objeví jen jako hosté Filmového festivalu v Cannes, kde se příběh odehrává. Ze známých herců, kteří opravdu ve filmu vystupují, vidíme Geneviéve Grad, dcerušku Cruchota ze známé četnické série, nebo Jesse Hahna. Příběh není ničím zvláštní, obyčejná kriminálka, kde je více upřednostněno vydírání fotografa a recepční před prací policejního komisařství. Závěr filmu, kdy se pokusí Jay zahladit stopy, není už nijak překvapivý.
Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 146754
Osobností: 622529
Fotografií: 554911
Plakátů: 263498
Obsahů a biografií: 134591
foto ticket-art gopay

Komerční sdělení

Seznam DVD

Potřebujete si udělat pořádek ve filmech? Tak právě pro Vás je tu tento program.

foto

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Počátek (2010)

PROCESOR!

Počátek
Sen ve snu. Už se vám stalo,   že jste ve snu zemřeli, nebo   se milovali(chlapi) a ráno   byla malá "nehoda"? Co je   skutečnost a co sen?   více >

Autor: PROCESOR | Hodnocení: 10 / 10

Vlaštovky a Amazonky (2016)

Vlaštovky a Amazonky
Nové zpracování knihy,   kterou napsal Arthur Ransome,   která už byla zfilmovaná v   roce 1974 a ještě dříve v   roce 1964 dokonce jako   více >

Autor: martin.stusak.9 | Hodnocení: 8 / 10

Zpovídám se (1953)

Zpovídám se
Další působivý film mistra   napětí, kde je vidět, jak   je mnohdy silné zpovědní   tajemství. Kněz se zde   staví do role trpitele za   hříchy jiných.

Autor: Barney94 | Hodnocení: 8 / 10

Blade Runner 2 (2017)

Blade Runner 2
Jsem fanda prvního dílu   „Blade Runner“ (1982) a   proto jsem byl na další díl   velmi zvědavý. Srovnávání   jednotlivých pokračování   jsou více >

Autor: charlie1612 | Hodnocení: 9 / 10

Hollarovi (2016)

Hollarovi
Krásný přesvědčivý   snímek o rodině čelící   krizi. Ta krize ční v   rodinných vazbách jednoho na   druhém, porozumění a   štěstí v době, kdy více >

Autor: martin.stusak.9 | Hodnocení: 10 / 10

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení
apple android wp bb
iPhone
iPhone
 
App Store hodnocení:
hod
Android
Android
 
Google Play hodnocení:
hod
Windows Phone
Windows Phone
 
WP store hodnocení:
hod
BlackBerry
BlackBerry
 
BB world hodnocení:
hod
fb

Copyright © 2003-2017, Filmová databáze s.r.o. (FDb.cz). Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Tyto webové stránky využívají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace.

Load: 0.209/0.111
Partneři:
Skromný kluk | Vodák dřeva | hotel pro psy