reklama
 

Poslední komentáře

 
Pitryx
Hodnocení: 7
Přidáno: 21.06.2018 10:40
Velmi zajímavé podání. Ne obsahem ale způsobem. Připadalo mi, že ty mini sekvence a jejich rychlé střihy přidaly na tempu. Ale také mne dost iritovaly. Děj jednou příliš prudký, pak zas příliš pomalý. Nevím proč mně snímek stále evokoval Robina Hooda. Excalibur pana Boormana je lepší.
Krikri
Hodnocení: 6
Přidáno: 21.06.2018 02:47
Další z řady dobrodružných retro seriálů, vysílaných na našich obrazovkách začátkem 90. let, který tehdy ušel mé pozornosti a poznal jsem ho teprve nedávno. Docela příjemná historická oddychovka po australsku s pěknou titulní melodií, charismatickými hlavními hrdiny a povedeným českým dabingem, rád se podívám znovu. Škoda jen, že o pár let později natočený dvoudílný film už poněkud ztratil to kouzlo a jiskru předešlého seriálu. 65%
Krikri
Hodnocení: 5
Přidáno: 21.06.2018 02:45
Vyloženě průměrný, ničím nevyčnívající a místy skoro až nudný animák, který mám docela problém žánrově zařadit. Na komedii je to příliš málo humorné, na to aby byl dobrodružný se tam toho zas tak moc neděje, takže asi jen ta fantasy stránka je jasná. Některé scény a dialogy mi přijdou poněkud škrobené. Co celkový efekt trochu vyzdvihuje je český dabing plný skvělých dabérů tehdejší doby. Seriál je průměrný a podle toho i hodnotím. 50%
Krikri
Hodnocení: 3
Přidáno: 21.06.2018 02:43
Je známo, že Česká televize za posledních 20 let neumí točit jiné seriály, než pouze dva žánry - politické (tzn. antikomunistické) a pak celou řadu kriminálek. Toto je další z mnoha počinů té druhé skupiny. Z nudy jsem se rozhodl se na to mrknout. Když nemáte nic lepšího po ruce, v případě nouze nejvyšší se to dalo přežít. Nevím proč má většina uživatelů ČSFD problém sledovat cokoliv s Bohdalkou, mně osobně nevadí, znám daleko horší herečky. Zde Bohdalová hraje jakousi Marplovou v českém provedení, i když tou dotěrností a vynalézavostí mi její role připomíná spíš Resi Berghammerovou z Big Bena. Velkým mínusem tohoto seriálu bylo plno nezkušených herců po boku těch osvědčených. Za velké mínus a zvlášť u detektivky považuji, když je diváku hned na začátku ukázán zločin včetně vraha i jeho motivu. Této zábavě pro nenáročné o malinký chloupek koukatelnější než Tomsa uděluji 30%.
Krikri
Hodnocení: 2
Přidáno: 21.06.2018 02:40
Většího blba detektiva aby člověk pohledal! Neviděl jsem všechny díly, pouze ty, ze zajímavějším námětem, ale bohatě to stačilo. Tomsa si hraje na detektiva profesionála, ale je to obyčejný amatér a k tomu protivný suverén. Není případ, který by absolutně nepodělal. Do čehokoliv se zaplete, tam lidi umírají, přestože jim předtím naslibuje (nebo si to alespoň sám myslí), jak jim pomůže. Přitom by kolikrát stačilo, aby zalarmoval své bývalé kolegy z fízlárny a tolik životů by mohl zachránit. Ale on ne, na vlastní pěst si hraje na spasitele, až to má tragický konec. Za všechny bych jmenoval např. případ Veronika, tam to totálně pohnojil. Jedinými klady seriálu jsou brněnští herci ve vedlejších rolích, jež diváci přece jen víc znají z dabingu a reálný obraz divokých let devadesátých, kdy havlisti s klíčema v pazourách vycinkali zprůchodnění hranic a uvolnění mravů, čímž zapříčinili abnormálně vysokou kriminalitu, jaká v dějinách této země neměla obdoby. 25%
Krikri
Hodnocení: 1
Přidáno: 21.06.2018 02:37
To se tak jednou někdo z vedení ČT rozhodl, že protekčně vypomůže své známé famílii k snadno vydělaným penězům a ještě je proslaví na obrazovce. Stačí když si pár týdnů zahrají jakousi táborovou bojovku, že jsou jakože pronásledováni gestapem a za přispění málo známých divadelních herců a ochotníků budou do kamery dle scénáře předstírat a přehrávat strach a nejistotu tehdejší doby. Které individum po totální lobotomii vůbec přišlo s tím, že veřejnoprávní TV má držet krok s komerčními a krmit diváky těmito stupiditami?! Jediná realityšou, která by za něco stála by byla, kdyby vybraní soutěžící předstírali, že žijí v letech 1347-53, produkce by je ovšem skutečně nakazila dýmějovým morem, uvrhla do přísné izolace a vyhrál by ten, kdo by nákazu přežil (pokud by tedy nevychcípali všichni).:) Na to bych koukal se zaujetím! To by byl boj o život a o smrt a ne tohle trapné divadýlko.
PROCESOR
Hodnocení: 6
Přidáno: 21.06.2018 00:19
PROCESOR!
Tak děsivá vize přelidněné planety není zas až tak vzdálená. Systém jednoho dítěte a celého společenského řádu je vykresleno celkem věrohodně. Že je děj předvídatelný s tím bych si dovolil nesouhlasit. To by musely být jednotlivé sestry více představeny, abychom si udělali obrázek o jejich charakterech. To, že jedné dám na hlavu čepici a brýle takže bude chytrá mi přijde málo. To, že si samozřejmě neříkají všechno a občas jim ta informace v reálném životě schází je jasný, ale z toho se nedá vařit dlouho. Když začíná vyšetřování sester, kde je ta co se měla dneska vrátit, tak ty informace prostě chybí a stává se z vás jenom divák co nemá moc možností kombinovat, protože ani sestry se pořádně neznaly, jak vyplouvá na povrch.
PROCESOR
Hodnocení: 5
Přidáno: 20.06.2018 23:50
PROCESOR!
Americký voják speciálních sil se probírá na policejní stanici, kde je uvězněný. Trpí ztrátou paměti. Vedle v cele je francouzská doktorka, která mu říká, že nemá pro něj dobré zprávy. Je v Keni a tu, jako celý svět napadli roboti a všechny kolem masakrují. Připadá Vám to, jako dobrej základ správného „Béčka“? Taky, že je. A když se přidají ještě spekulace, že to není mimozemského původu, ale USA si „čistí“ planetu, tak to získává další rozměr. Nic nefunguje a nic se nedá ověřit. Ústřední dvojice putuje zpustošenou zemí a snaží se přežít. A já se u toho bavil, jenom ke konci mám trochu výhrady, takže průměr.
martin.stusak.9
Hodnocení: 6
Přidáno: 20.06.2018 20:48
Sportovní příběh začínající v době železné opony v Evropě. Dolph Lundgren v roli východoněmeckého sportovce v oblasti pětiboje, kterého už od dětství vedl fanatický trenér k těm nejlepším výsledkům v zájmu východoněmecké vlasti i za cenu použití dopingu. Že se pokusí o emigraci, která se samozřejmě povede, je předvídatelné, stejně jako fakt, že minulost v podobě onoho trenéra ho dostihne i tam. Spíše televizní snímek opírající se o diktaturu, touhu po svobodě, pádu berlínské zdi a hlavně sportovních výkonů. Dolph tímto zabředl do zcela jiných žánrových vod a nedá se říci, že nějak špatně. Po herecké stránce roli zvládl vcelku dobře. Problém je scénář, který hodně kolísá na dramatičnosti, což je chyba asi největší. Thrillerové prvky přesahující až do akčního žánru jsou spíše na škodu. V charakteru fanatického trenéra se dost tlačí na pilu, což v tomto případě vyznívá víc než podivně. Věrný komunista se po pádu berlínské zdi a zhroucení sovětského komunistického režimu stane nacistou? Fantazii se sice meze nekladou, ale i absurdita má své hranice. Výborná je kamera, ale když je slabý scénář, upadá vniveč. Snímek tedy po divácké stránce nijak zvlášť nenadchne.
martin.stusak.9
Hodnocení: 7
Přidáno: 20.06.2018 20:07
Plně romantický příběh ze sportovního prostředí, kde jsou v popředí zájmu basketbalová hvězda a dvě ženy rozdílných charakterů. Po divácké stránce zaujme především Queen Latifah v roli jedné z nich, která hraje ženu skromnou, bez předsudků a omšelé naivity. Na komedii humoru moc není, zato úsměvných situací více než dost. Příběh tak jednoduchý, že už snad jednodušší být ani nemohl, takže se ´love story´ dá velmi dobře pojmout. Příjemný odpočinkový snímek, který je pro divačky jasnou volbou.
Barney94
Hodnocení: 7
Přidáno: 20.06.2018 18:53
Podle hodnocení jsem to čekal lepší, ale nakonec to bylo něco ve stylu Sběratel kostí, Sběratel polibků a Vraždy podle Jidáše. Jinak ale nemůžu říct, že se mi to nelíbilo.
Barney94
Hodnocení: 4
Přidáno: 20.06.2018 18:49
Tohle bylo natočeno spíše pro zabavení diváka. Sice to ukázalo, kdo byl Heydrich a proč a jak na něj spáchán atentát, ale těch historických chyb!
rimmerova-motorka
Hodnocení: 4
Přidáno: 20.06.2018 17:49
Pár záběrů a hlášek velmi dobrých, ale celkově jde o divný film. A poté, co Svěrák zjistil, že rozumí všemu a lidem může říkat, co je pro ně nejlepší, tak u mě hodně klesnul. A s ním i jeho dílo.
curil
Hodnocení: 4
Přidáno: 20.06.2018 17:34
Další z erotických filmů ze sedmdesátých let, který byl uváděn asi pod pěti různými názvy, z nichž ten nejnešťastnější a nejvíce zavádějící je asi "Yellow Emanuelle". S klasickou sérií nemá příběh nic společného, ani herce, režiséra, hlavní hrdinku. Snad jen to exotické prostředí Hong Kongu zavedlo kdysi tu pravou Emmanuellu do stejného města. Děj filmu je jako ze šestákového románu pro paní a služky. Nešťastná láska přináší příkoří a když už všechno vypadá na happy end, přijde další morová rána. Nahoty zase není ve filmu moc, nejvíce vyniká v těchto scénách Ilonka Staller, budoucí Cicciolina a poslankyně italského parlamentu.
paseka74
Hodnocení: 1
Přidáno: 20.06.2018 17:24
To se nedá
Opravdu jsem dlouho přemýšlel, zda jsem viděl horší český film. A musím bohužel říci, že této hrůze konkurují pouze další filmy Víta Olmera-Playgerls, Nahota na prodej a Bony a klid 2. Přitom v osmdesátých letech točil Olmer celkem solidní filmy. Po revoluci natočil krom Tankového praporu samé hnoje. Škoda
dreamerCZ
Hodnocení: 1
Přidáno: 20.06.2018 17:15
:(
Přesně takovýto film a jemu podobný slátaniny o hovně, s trapným dějem, se špatně hrajícími herci, neherci a rádoby herci by měl FDB přimět, aby nám bylo umožněno hlasovat do mínusu. Protože tady i jedna hvězda je urážka.
A nejmladší Hrušínskej, já nevím jestli má ksicht po obrně nebo co, ale s tím jeho debilním šklebem už by se konečně moh přestat srát před kameru. To že hrát neumí už prokázal v Diskopříběhu a neustále nás o tom přesvědčovat fakt není nutný. A malá Gottová? Tak já bych to rozhodně ani zdaleka neviděl jako pan režisér. Rozhodně nic skvělýho to nebylo.
eevzeni
Hodnocení: 10
Přidáno: 20.06.2018 15:21
No tak jsem dnes měl možnost zhlednout tento film, a velice mně překvapil.Za mně moc pěkný film ktery mně udělal 80 min nepromarněného času.
curil
Hodnocení: 4
Přidáno: 20.06.2018 14:45
Osmdesát minut celkem slušného napětí se v posledních minutách promění opravdu v "děsivý" omyl. Je to ale omyl scénáristů a režiséra, kteří vše, co se do té doby odehrálo, postavili na hlavu. Když si divák zpětně promítne děj, dojdou mu ty nesmysly. Příběh o vrahovi, který putuje jednotlivými státy a zanechává za sebou oběti, je naivní. U mě uspěla hlavní protagonistka sympaticky nenosící podprsenku a falešný policista Frank, který vypadá, jako by z oka vypadl panu Kleplovi před třiceti lety. Nenáročný thriller, při kterém můžete číst knížku a jedním uchem poslouchat, co kdo právě povídá do telefonu.
Máša13
Hodnocení: 5
Přidáno: 20.06.2018 14:01
Typická
britská komedie,bohužel z mého pohledu velmi průměrná.Vtipné scény buď nebyly zas tak moc vtipné,nebo z nich bylo cítit "lámání přes koleno".Oddychovka,ale nic zásadního:-)
snekousek
Hodnocení: 8
Přidáno: 20.06.2018 13:36
Výchovně ekologický seriál v podstatě o ničem a přesto na něj kouká pořád spousta diváků i staršího data narození. Takže moje hodnocení je akorát. Jen ta hudba kdyby nebyla tak vtíravá a nevydržela v hlavě i celý den. ????????????
Ostrovan
Hodnocení: 5
Přidáno: 20.06.2018 12:04
Teen romantika, kde si můžete odškrtnout kolonku "první velká láska" a do kolonky, bez které by to taky nešlo - "silný příběh", dopíšete: Každé ráno probuzen v jiném těle. Na propracovanost a promyšlenost scénáře se tu moc nehrálo a tak se v tom může divák někdy ztratit a působí to trochu jako produkt továrny na rohlíky, ae "svým způsobem happy end" taky check, takže divák asi dostane, co čekal.
Ostrovan
Hodnocení: 8
Přidáno: 20.06.2018 11:55
"Nemusí pršet, jen když kape." A z Jáchym jednoduchým, občas i skrytým, avšak nikdy laciným, humorem přímo srší.
Frolíček
Hodnocení: 8
Přidáno: 20.06.2018 10:08
Barevná výpravná záležitost, nastavená jen černobíle, hodně hnaná do emocí a plná patosu. Plno hereckých matadorů i mladých elévů. Mě v druhém plánu zaujaly postavy, které hráli Josef Kemr a Rudolf Hrušínský – ten první na kladné straně, ten druhý s blonďatými kudrnkami jako drzý floutek. Tyto protiklady se vzájemně doplňovaly a otázka je, jak by dopadly, kdyby každý vyrostl na opačné straně. Spoustu historických postav a tlak církve, před kterou se klepali císařové a králové, ať žije mamon.
New
Hodnocení: 5
Přidáno: 20.06.2018 00:46
Děj slabej. Ale asi se to tehdy docela líbilo. Dneska to šťávu nemá. Divná love story. Hlavně je zajímavý, jak se tu v nenápadných vedlejších rolích ukazují pozdější slavní herci: Hrzán, Zahajský, Molčík, Přeučil, Drbohlavová a další.
Izzy8635
Hodnocení: 7
Přidáno: 19.06.2018 20:48
To, že film stojí jen na efektech, bezcílnému pobíhání a strašnému řevu, jsem věděla už z předchozích třech dílů. Nicméně tam měl ve většině případů děj jednoduchý a dotáhlý. Tady vzniká spousta otázek, třeba: ve filmu bylo řečeno, že na Zemi jednou už ta jiskra ,nebo co to bylo, dopadla, ale to by z nás už byly jen stroje, ne? Nebo co celou bitvu dělal převtělený Megathron. Krom toho jsem na začátku dost zívala. Každopádně ani efekty už mě tak nebavily, bylo to nesmírně přehnané a přehrávané. Ale dobře vybraní herci. To se Bayovi povedlo. Výjímečně.
sfi
Hodnocení: 10
Přidáno: 19.06.2018 15:59
Přímo ze života
Každý bojuje s vlastním strachem jinak. Někdo ho překoná, jiný ne. A ani tu nezáleží na věku. V podobných mezních situacích se také projevuje charakter člověka. Někdy až komické. Je to skvělý dokument.
curil
Hodnocení: 4
Přidáno: 19.06.2018 14:22
Komedie dobrá na zpestření dopoledne všedního dne, kdy čekáte na odpolední přenosy z mistrovství světa ve fotbale. Bez očekávání z nějakého filmového zážitku se pobavíte s mírou. Proměny zvířátek v lidi, zejména u psů, nejsou ve filmu nic nápaditého a už byly natočeny lepší příběhy. Nejzábavnější je zřejmě z celého filmu chování kocoura po proměně v manekýna Diega, který si zachová své kočičí chování. Jinak střídá film humorné chvilky s trapnými (očuchávání zadku apod.). Příběh se odehrává v San Franciscu a divák se může pokochat krásou města, zejména parky, mosty, sochami, při procházkách hlavních hrdinů filmu.
rimmerova-motorka
Hodnocení: 1
Přidáno: 19.06.2018 12:53
Když už chcete hodnotit filmy...zajděte na večerní kurz českého jazyka. Shoda podmětu s přísudkem, vzory, skloňování a tak. Jinak film je blbina. Lundgren nic jiného neumí.
Pitryx
Hodnocení: 4
Přidáno: 19.06.2018 11:20
Nic moc, papundeklová volovinka beze snahu o něco lepšího. Ani herce nelíčili, tak se občas zalesknou.
Antonín89
Hodnocení: 1
Přidáno: 19.06.2018 09:06
Po zhlédnutí tohoto (ne)užitečného popřadu jsem si jist svým verdiktrem. Je to naprostá zabijárna času s chlápkem, který je možná tak dobrým generálním ředitelem televize, ale velice špatným, nezáživným a nebombastickým průvodcem televizních pořadů. Nejspíše to dělá z donucení, protože nenašel nikoho lepšího než je on sám. Nechápu, proč má tento pořad nadpoloviční hodnocení, které by mělo být s jistotou podprůměrné. Dělat zásadní problém při kupování práv pořadu Třicet případů majora Zemana kvůli vysokým poplatkům České televize je samo o sobě tak nutný případ, že to nikdo jiný neviřeší. Jinak bych měl námět na nový díl s názvem Kauzy Jaromíra Soukupa případ Jaromír Soukup moderován Jaromírem Soukupem. Takoví Jaromír Soukup na třetí. Možná by se to i ujalo.
jarda53
Hodnocení: 6
Přidáno: 19.06.2018 08:40
Je jistě těžké napsat scénář k seriálu, o to je to lehčí natočit, během víkendu je to sfouknutý. A když v něm hrají herci zvučných jmen, které já vůbec nemusím, komedie, kterou nenatočil Troška je odsouzena k pomalému zapomenutí. Ale na jedno podívání, výsledek zase tak špatný není. Nevím, proč se diváci trefují do úspěšného režiséra Trošky, i když Kameňák a Žabovřesky je hrůza, za něj hovoří to lepší co natočil...
PROCESOR
Hodnocení: 5
Přidáno: 19.06.2018 02:22
PROCESOR!
Tak peníze prý kazí charakter, tak proč po nich většina touží?...Myslí si, že budou mít svobodu, ale ve finále mají tolik starostí s bohatstvím a neplacením daní, že kompletně zblbnou. Pokud byl stařík už před tím bezpáteřní „svině“, která mu tato vlastnost pomohla pohádkově zbohatnout, tak těžko čekat, že se změní. Tolik k námětu. Film na mě nepůsobil vůbec akčně, spíše nudně, protože bylo hned jasný, že stařík je skrblík a prachy pro něj budou vždy na prvním místě na úkor rodiny. Takže se „drama“ kolem únosu přesměrovala ke shánění peněz. Stopáž je vražedná. Snad nebudu moc spoilerovat, ale scéna kdy stařík pobíhá zmateně po svém rozsáhlém panství a sám se kochá s neuvěřitelně rozsáhlou uměleckou sbírkou mi říká, že tenhle systém je dlouhodobě neudržitelný…
Izzy8635
Hodnocení: 8
Přidáno: 18.06.2018 19:33
Třetí transformeři zkazí to, co se jim povedlo a ještě k tomu přidají spoustu kravin. Asi začnu u samotného děje. Ten má trochu více spletitosti, takže to není jen jedna roztáhlá věc na celý film. K samotné poslední scéně není co dodat. Autoboti bojují, postupně jsou zatlačováni Deceptikonskou většinou. Najednou je tam speciální útvar, Seals a ještě pozemní vojáci, které nikdo neviděl přijít. Bojují co můžou, kolem nich běhá zpocený Shia, přes celé bojiště kráčí ve slowmotionu náhrada za Meghan Fox, která jde domlouvat Megathronovi, jehož nemohli zabít už v prvním díle. Do toho všeho najednou vlítne Optimus, který byl celou dobu bůhví kde, a běží si po ulici a zabíjí Deceptikony jako nic. OK. Jako v předchozích dílech jde hlavně o efekty. Dost mě zklamalo, že nahradili Meghan Fox. Jednak to bylo na začátku zvláštní, kdo viděl předchozí filmy jako já, musel být asi ztracen. Ta hezká modelka tam neustále má nějaké sexy pózy. Vlastně kvůli režisérově představě, která požadovala po hlavní hrdince jen sexy pózy, se s Meghan nepohodl. No náhrada tam řve jen "Same" a chodí tam s králíkem, z něhož rve králičí packu. Body jsou hlavně za ty malé robůtky.
Seriál jsem neviděl a ze začátku jsem myslel, že na něj koukám. Když už to bylo na díl seriálu podezřele dlouhé, tak mi docvaklo, že to asi bude Hnátek. Krobota moc rád nemám. Role sveřepého trenéra až na krev mu ovšem sedí dokonale. Dobrý film.
Pitryx
Hodnocení: 8
Přidáno: 18.06.2018 18:34
Tak asi jednoznačně nej film s postavou Riddicka. Na začátku chvilku drhne vykecáváním (pouze v delší verzi), ale pak to už jede jak na drátkách. Efektů sdostatek, přibyl i nějaký nápad. Začínají mi lézt na nervy ty filmové verze. Ti co měli kratší přišli o Riddickovu pomstu. Za chvíli se bude verzí dělat deset a vy abyste sháněli každou zvlášť. Už neví jak z lidí vymámit prachy navíc. Ale jinak je to super film.
Pitryx
Hodnocení: 6
Přidáno: 18.06.2018 18:31
Když jsem to viděl poprvé byl jsem nadšen, ale po pár letech jsem se na to podíval podruhé. Některé scény pošilhávají po fantasy a to je škoda. A některé vykecávačky mi lezly na nervy. Jsou tu spousty složitostí, zbytečných kravinek a blbostiček. Takže snímek mohl být klidně kratší. Zato jiné sekvence jsou nabité akcí a efekty. Tohle nerad hodnotím. Konec už mi připadal děsně překombinovaný a natahovaný.
Pitryx
Hodnocení: 7
Přidáno: 18.06.2018 18:25
Zvláštní, že se mi ten film líbil, ačkoli se to nápady nehemžilo. Dva druhy oblud, žádné gore, postavy bez mých sympatií a přesto jej hodnotím v nadprůměru, sedmdesát ze sta. Já fakt nevím proč. Snad ne jen pro pár fascinujících záběrů na planetu a stmívání. Tak fakt nevím.
Pitryx
Hodnocení: 4
Přidáno: 18.06.2018 18:01
Na to koukat hodinu a půl na nahatou babu jsem už starej. Obsahově to bylo zajímavé jen někdy, vizuálně skoro vůbec. Dám sice čtyřicet, ale rozhodně to podruhé vidět nechci.
Pitryx
Hodnocení: 1
Přidáno: 18.06.2018 15:41
Tak mi naprosto uniklo co tím básník chtěl říci. Ještě že to bylo tak krátké. Naprosto tomu chyběla pointa a nahráno na ni rozhodně bylo.
Pitryx
Hodnocení: 4
Přidáno: 18.06.2018 15:33
Zcela mimořádně souhlasím v některých věcech s panem Bartoškem. Zásadní slabinou filmu je nesrozumitelný scénář, zatěžkaný navíc mimořádně kostrbatými a pseudofilozofujícími monology či dialogy. Tohle by byl skvělý film, nebýt těch naprosto zbytečných kliček. Mělo to být podáno jako jednolitý celek. Takto jsem se v ději občas na chvíli ztratil. Je to velká škoda, protože zpracovávaná látka měla rozhodně navíc.
Pitryx
Hodnocení: 4
Přidáno: 18.06.2018 15:19
Hned první povídka je super rozjetá ale hned je zazděná hluchým místem s podivnými pazvuky. Lezlo mi to na nervy a posunul jsem. Bez bodů. Škoda toho debilního zpracování.
Druhá je velmi dobrá, ke konci už přímo horor. Za osmdesát kusů.
Třetí je obdoba první, co se týče zpracování. Skoro němý film s pazvuky, takže i zde uděluji velikánskou nulu.
Pitryx
Hodnocení: 6
Přidáno: 18.06.2018 15:01
Jo, tohle já můžu furt a furt. Ne tu část s Josefem, ale celou tu na vesnici. Takže jsem se dost bavil i když to hlavní téma skladatele pro mne nebylo.
Pitryx
Hodnocení: 1
Přidáno: 18.06.2018 14:22
Papundekl nepapundekl, tohle si nezaslouží vůbec nic. Příběh je zbytečně oplácán komedianty, herci nehrají, děj hrozný.
Pitryx
Hodnocení: 4
Přidáno: 18.06.2018 14:10
Hm, podivný film. Jedna čurá, druhý jí do toho blije, už chyběl jen fekal. Hnusná hudba (v baru), statické, bez náboje. Hodnotím však zápletku jako takovou, tedy míním promísení postav, a tím i drobná překvápka v ději.
Pitryx
Hodnocení: 1
Přidáno: 18.06.2018 11:44
Jůůůůů, tož toto je dílo. Přes hodinu a půl a nedozvíte se skoro nic. Dlouhá kamera jako prase. Dialogů málo, a skoro všechny debilní. Já vím, studentský film. To si ti mladí točí jen tak, a pak si je navzájem pouštějí a chválí si je, ačkoli dobře vědí, že to ani jeden z nich nemyslí vážně. Jak film, tak tu chválu. V celém snímku není jeden jediný zajímavý záběr. Nebo ano? Třeba ten, jak si děvče mění menší menstruační vložku vatovou? Nevadí mi minimalismus. Ale toto byl i na mne moc. Nedalo se to poslouchat ani při škrábání brambor. A já musel až do konce. Měl bych dostat odměnu. Napsat k tomu obsah bylo za trest.
rimmerova-motorka
Hodnocení: 1
Přidáno: 18.06.2018 10:19
Má to být komedie? Veselá hudba naznačuje, že ano. Nicméně trapné dialogy plné mouder z Hospody moc prostoru k zábavě neponechavají. Překvapivě občas zaperlí strýček Festr Pavlásek. Jinak je to bída.
Frolíček
Hodnocení: 6
Přidáno: 18.06.2018 10:13
Ulítlá blbina s hubeňoučkým Brendanem Fraserem, mluvicí opicí, slonem, vypravěčem, bongogramem a lítáním liánami s demoličními konci. Nějak nechápu smysl toho, proč byl snímek natočen, asi to měl být pokus o komedii, ale nějak se nedokážu prvoplánově smát, když se někdo praští do hlavy o strom. Takže za Brendonovy břišáky.....
Frolíček
Hodnocení: 7
Přidáno: 18.06.2018 10:00
Dvacet let před Prcičkami a je to vlastně stejné – něco alkoholu, něco drog a sex, kam se podíváš, přitom děvčata se s tím nepárají, byť s antikoncepcí se moc nekamarádí a člověk by si řekl, jaké to jsou křehulky, ale ony ani následky neřeší s emocemi, ale hodně drsně realisticky. To víc emoční jsou chlapci, ještě ne chlapi. Phoebe je ukáže bez ostychu a Jennifer taky, Sean má pěkný přeliv a pochybuji, že dnes by si k němu učitel dovolil přijít domů a diskutovat o historii. Ale to byly ještě zlaté časy.
hvezdyn
Hodnocení: 8
Přidáno: 18.06.2018 08:00
Film natočený v době okupace. Režisér Čáp zvolil prostředí vesnice a sedláků. Je z něj cítit i vlastenectví. Ve filmu vyčnívá mladý Rudolf Hrušínský. Je zde v roli mladíka, pacholka na statku. Chová se vzpurně a vůči některým lidem až arogantně. Ale nastávají situace, kdy je donucen své chování změnit. Doopravdy se stává mužem. Film se vymyká tehdejší jinak cajdáčkové tvorbě.
collen
Hodnocení: 9
Přidáno: 18.06.2018 07:59
Není žádné tajemství, že Johny Depp si nevybírá jednoduchá témata, ve kterých předvádí perfektní výkony a když se do režie zapojí Roman Polanski, tušila jsem nevšední filmový zážitek. Dostalo se mi ho vrchovatě. Bravo, pánové a krásná dámo v podobě anděla.

TV Program

ČT1 - Návrat (1988) [TV epizoda]

10:10 - 11:05

38 minut již uběhlo
17 minut zbývá do konce

ČT2 - S kuchařem kolem světa: Vanuat...

10:00 - 10:55

48 minut již uběhlo
7 minut zbývá do konce

NOVA - Kriminálka Anděl (2008) [TV se...

09:50 - 11:00

58 minut již uběhlo
12 minut zbývá do konce

Prima - Příliv lásky (2009) [TV film]

10:25 - 12:20

23 minut již uběhlo
92 minut zbývá do konce

Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 150089
Osobností: 632818
Fotografií: 573384
Plakátů: 272168
Obsahů a biografií: 138038
foto ticket-art gopay

Komerční sdělení

Seznam DVD

Potřebujete si udělat pořádek ve filmech? Tak právě pro Vás je tu tento program.

foto

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Král Artuš: Legenda o meči (2017...

Král Artuš: Legenda o meči
Velmi zajímavé podání. Ne   obsahem ale způsobem.   Připadalo mi, že ty mini   sekvence a jejich rychlé   střihy přidaly na tempu. Ale   také více >

Autor: Pitryx | Hodnocení: 7 / 10

Co přináší řeka (1984) [TV minis...

Co přináší řeka
Další z řady   dobrodružných retro   seriálů, vysílaných na   našich obrazovkách   začátkem 90. let, který   tehdy ušel mé pozornosti a   více >

Autor: Krikri | Hodnocení: 6 / 10

Kečupoví upíři (1992) [TV seriál...

Kečupoví upíři
Vyloženě průměrný,   ničím nevyčnívající a   místy skoro až nudný   animák, který mám docela   problém žánrově zařadit.   Na komedii je to více >

Autor: Krikri | Hodnocení: 5 / 10

Ach, ty vraždy! (2010) [TV seriá...

Ach, ty vraždy!
Je známo, že Česká   televize za posledních 20 let   neumí točit jiné seriály,   než pouze dva žánry -   politické (tzn.   antikomunistické) a více >

Autor: Krikri | Hodnocení: 3 / 10

Detektiv Martin Tomsa (1994) [TV...

Detektiv Martin Tomsa
Většího blba detektiva aby   člověk pohledal! Neviděl   jsem všechny díly, pouze ty,   ze zajímavějším námětem,   ale bohatě to stačilo. Tomsa více >

Autor: Krikri | Hodnocení: 2 / 10

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení
apple android wp bb
iPhone
iPhone
 
App Store hodnocení:
hod
Android
Android
 
Google Play hodnocení:
hod
Windows Phone
Windows Phone
 
WP store hodnocení:
hod
BlackBerry
BlackBerry
 
BB world hodnocení:
hod
fb

Copyright © 2003-2018, Filmová databáze s.r.o. (FDb.cz). Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Tyto webové stránky využívají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace.

Load: 0.159/0.088
Partneři:
hotel pro psy