reklama
 

Poslední komentáře

 
curil
Hodnocení: 7
Přidáno: 21.08.2017 19:48
Komedie podařená a skvěle obsazená. Vzdáleně mi připomněla Topkapi Julesa Dassina, má podobný modus operandi, cizinci se spojí s místním podsvětím a také podobný konec. Jen Topkapi se odehrává v Istanbulu. V tomto příběhu je zachyceno prostředí Neapole, včetně lidové pouti, pověr a neapolských písníček. Nino Manfredi je jako vždycky výborný, sekunduje mu Mario Adorf a dvě krásky S. Berger a C. Auger. Z filmu je nejlepší část, kdy se dostanou Maggie, Jack a Dudu do podzemní kanalizace a proniknou do kostela, a také závěr na letišti.
rimmerova-motorka
Hodnocení: 5
Přidáno: 21.08.2017 17:22
martin.stusak9
Když už komentuješ, tak se nauč česky! "Pyla" je ve skutečnosti pila a "bolely nohy". V každém příspěvku máš hrubky, kámo. Film docela jde. Proplétání se ulicemi NY na kole je docela adrenalin. Ovšem nezbytné multikulti obsazení filmu už začíná byt pruda.
roox
Hodnocení: 9
Přidáno: 21.08.2017 13:48
Audiovizuální punková jízda
Nepopírám, že hlavním lákadlem byla Scarlett Johansson, ale cyberpunkové vizuálno mi taky hraje na duši. Originál bohužel/dík neznám, takže subjektivně tomuhle sníku nemám co bych vytknul a bavil jsem se v kině od začátku do konce. A velmi rád si jej zařadím do filmotéky. 9/10
roox
Hodnocení: 9
Přidáno: 21.08.2017 13:40
Pohajda pro (nejen) dospělé
Luc Besson prostě tyhle audiovizuální parádičky umí. Jo, nemá to žádnou hloubku a zásadní příběh, ale to tom to není. Prostě každej si potřebudem čas od času odfrknout a nechat se unášet na vlně ulítlé akce a bohapusté fantazie. A to se tady moc povedlo, film mě bavil a rozhodně si jej po kinu dám rád i někdy doma! Takže určitě zasloužených 9/10.
Ondrej_pribehar
Hodnocení: 10
Přidáno: 21.08.2017 13:00
Film, od kterého jsem naprosto nic nečekal, prostě nic zajímavějšího nedávali. Ale nakonec mě opravdu hodně překvapil. Ze začátku vypadá jako normální rodinný film o klukovi, který se chce dostat na nějaký fotbalový zápas, ale v průběhu se téma filmu posouvá a dostává se do mnohem hlubší a zajímavější roviny. Nevadí mi ani nějaké ty logické nedostatky, protože celý příběh je trochu snově laděný, což dává prostor mírné nadsázce. Hlavní je, že v člověku zanechá nějakou stopu a myšlenky, a rozhodně jej doporučuji každému, třeba ho překvapí podobně jako mě.
petrusmev
Hodnocení: 7
Přidáno: 21.08.2017 09:23
Hodně pocitový film. Ne že by jiné filmy nevyvolávaly pocity, ale tady jde o ně v první řadě, a terpve potom o děj a vše ostatní. Herecky film stojí na Emmě Stone a její výkon je opravdu lahůdka.
m6k
 
Přidáno: 20.08.2017 23:50
Lars von Franz
Vlastně je to vysloveně „šotoušskej“ film. Vlak, svět železnice, koleje a lidé kolem nich, tu hrají hlavní roli. Kafkovsky mysteriózní, vlaková road movie sleduje mladého idealistického Američana Leopolda, který přijede do obnovovaného Německa, pod správou Američanů, těsně po skončení 2. Světové války. Aby zde, díky konexím strýce, dostal místo průvodčího v lůžkovém vlaku. Stane se kolečkem v mašinérii pro něj neznámého světa, s nepochopitelnými rituály a pravidly. Leo se seznámí s tajuplnou dcerou železničního magnáta a je jí nejen eroticky okouzlen, ale i zatahován do tajemné hry, jejíž pravidla nezná. Převážně černobílý film je obrazově velice sugestivní a to nejen svými odkazy na hypnózu. Výrazná je i hudební složka. Mottem filmu, jako by byla teze, že podvědomá i vědomá snaha pomáhat lidem a konat dobro, je v životě mnohem nebezpečnější, než poslušné dodržování společenských rituálů a pravidel. Jeden z nejlepších „kafkovských“ filmů, které jsem viděl.
jarda53
Hodnocení: 7
Přidáno: 20.08.2017 22:42
Již několikrát jsem byl upozorněn, že v mých popiscích, se moc možným divákům otevírám a prozrazuji více, než- li je zdrávo, dnes však ze zdrojů televize Prima, nemusíte být zvědavý, jak to všechno skončí, můžete si přečíst konec, ten je do písmene popsán. Já mám rád šťastné konce, jsem smutný, když někdo umírá a jsem na něj v seriálu zvyklý. Je to něco, koukat na Vraždy v Midsomeru nebo Taggart a zkraje hned napsát, kdo je čtyřnásobný vrah a jestli vraždí sám nebo má společníka...
dobes.pavel
Hodnocení: 8
Přidáno: 20.08.2017 22:17
I.Q.
Pohodová komedie, která je jednak vtipná a také inteligentní, a to přímo doslova. Ač romantické příběhy moc nemusím, tak tenhle mi nepřipadal vyložené vlezlý a přeslazený a docela mi sednul. Albert Einstein je zde vyobrazen jako příjemný fajn chlapík a spolu s patičkou postarších fyziků obstarává většinu humorných situací. Moc se mi líbila scéna, když radí mladému Edovi při fyzikálním testu.
michaljakubik
 
Přidáno: 20.08.2017 21:55
pro alik46
Jde o serii filmu kvetiny v podkrovi, listky ve vetru, zivot v hrichu a pristi tyden koreny minulosti.
alik46
 
Přidáno: 20.08.2017 20:49
Květiny v podkroví
Dnes se v tv vysílá Život v hříchu, zřejmě jde o pokračování Květin. Jinak se mi oba filmy opravdu moc líbí
majkronyk
Hodnocení: 10
Přidáno: 20.08.2017 20:40
Ani už nevím, proč jsem tolik let na ten film nekoukal. Prostě Murphyho klasika a možná vůbec nejlepší jeho film. Klasickej příběh, super hlášky, slušná akce, prostě paráda.
Máša13
Hodnocení: 5
Přidáno: 20.08.2017 20:08
Nejsem
typický fanda komiksových filmů,musí mě vyloženě zaujmout,což se u tohoto snímku nestalo,leč kupodivu jsem nebyl zas úplně otrávenej.Z mého "nefanouškovského" hlediska další prdlost,možná až příliš velká+typické scenáristické osnovy,tudíž extrémně předvídatelná...Ps´asi jsem viděl jiný film,než autor obsahu výše napsaného:-)
Máša13
Hodnocení: 8
Přidáno: 20.08.2017 19:46
Trochu
jsem se po přečtení některých kritik a recenzí bál,ale nakonec dobrý.Vůbec mi nevadí ztráta nějaké "hlavní pointy",prostě jsem si užíval precizně natočený laskavý příběh s výbornými hereckými výkony.Některé scénky bych si asi odpustil,ale jinak mě osobně duo S+S nezklamalo a dál kráčelo ve svých starých dobrých osvědčených kolejí...
kmara
Hodnocení: 10
Přidáno: 20.08.2017 19:27
Johnny: Proč se mi tohle děje?
2 hodiny po shlednutí a ještě pořád se nemůžu zvednout z podlahy...je to tak krutý...krutý...urputný, ale nebàl se toho pan režisér? a herec?...NEJHorší film...ale, tak ftipný...doporučuju!!!...pro studijní účely...vrchol existenciàlního surrealizedkomizmu...
curil
Hodnocení: 4
Přidáno: 20.08.2017 18:48
Kontrast mezi reality show a skutečným životem má zřejmě tvořit páteř děje. Osobně podobné RS nesnáším a i tady jsem se přesvědčil jaká je to "zábava". I když natočeno s nadsázkou, od skutečných pořadů se to příliš neliší. Vyznání Kelly v soutěži přináší humorné chvilky ve filmu, stejně jako řečičky jejích nápadníků. Všichni se stejně jenom předvádí a lžou. Realita života je jiná, o čemž se přesvědčí Scottie na vlastní kůži, když mu zemře otec. Komedií bych film nenazval, více než dvě třetiny filmu jsou o vážných rodinných věcech.
curil
Hodnocení: 6
Přidáno: 20.08.2017 18:14
Spaghetti western trochu více amerického střihu než je obvyklé. Do příběhu je zapletena dobytčí válka mezi rančery a osadníky, i když krávu ve filmu nezahlédnete. Právě tak jméno Django v celém ději nezazní, film je prvním falešným "Djangem", obecným pojmenováním hrdiny italských a španělských westernů. Na přestřelky chudý příběh, na počátku pár zastřelených Mexikánců a na konci závěrečné vypořádání, pár výstřelů padne i během děje, ale nic podstatného. Diváka více zaujme dvojice záporných lovců odměn, ti stojí zato, anebo starý pomocník šerifa, který stále kecá fórky nestojící za úsměv. Celkem lepší průměr, když nesrovnávám s americkými westerny.
FLA
Hodnocení: 6
Přidáno: 20.08.2017 17:47
Akční "B" s Arniem v hlavní roli. Průměr úplně ve všem, ale nakonec 60% za finální přstřelku, která sic nemá s reálem mnoho společného, ale to se zde dá přehlédnout:-)
jarda53
Hodnocení: 8
Přidáno: 20.08.2017 14:05
Dnes jsou příběhy když jsme je hltali z počátku 80 let a kdy Vladimír Menšík kraloval z Prahy, příběhy jsou dnes z Brna a nehrají zde žádní super hvězdy ani národní umělci, přesto jde o normální životní příběhy, které se odehrávají denně a kdekoliv. Mě osobně se líbí třetí příběh s Václavem Postráneckým...
diamant
Hodnocení: 6
Přidáno: 20.08.2017 13:29
S přihlédnutím
k době vzniku a porovnáním s jinými filmy té doby. Myslím tím dobu prvních pokusů o hudební film a začátku filmu zvukového. Jde o zajímavý příklad barvy zvuku, reprodukovaného z desek a i příklad ještě málo náročné choreografie později slavného Joe Jenčíka (divadlo V+W)
red.mann
Hodnocení: 6
Přidáno: 20.08.2017 11:24
Nicolas Cage bere do rukou spravedlnost a napravuje to na co nestačí oslepená spravedlnost. Mladá matka je brutálně znásilněna, před očima své dcery. Protože u soudu to jde s kopce, policista bere spravedlnost do svých rukou a napravuje napáchané křivdy. Film má spád, napětí. Cage a Johnson dobře odehráno.
satyr
Hodnocení: 7
Přidáno: 20.08.2017 11:20
Jednoduchá zápletka a nebýt výborných počítačových animací tak by nebylo na co se dívat. Ten snímek jsem již viděl a po prvních minutách jsem si jej celý vybavil.
red.mann
Hodnocení: 6
Přidáno: 20.08.2017 11:18
Od filmu jsem neočekával, ale příjemně mě překvapil. Kohák to zahrál velmi dobře a Holubovou se dobře doplňovali. Smutná komedie, která sice díru do světa neudělá, ale vidět se rozhodně dá.
red.mann
Hodnocení: 5
Přidáno: 20.08.2017 11:10
Tvrdý film o unikajícím zločinci (Gérard Depardieu). Ten svoji roli zahrál s bravurou a hodně autenticky. Chvílemi jsme se ale nudil, chtělo to zvolit o pár minut méně.
red.mann
Hodnocení: 6
Přidáno: 20.08.2017 11:03
Zajímavě pojatý film o partyzánech, bez velkých bojových scén. Někdo se možná bude ztrácet v posloupnosti dějových scén, ale o to je to zajímavější.
collen
Hodnocení: 7
Přidáno: 20.08.2017 09:23
Nenadchne ale ani neurazí, tak nějak bych se vyjádřila k tomuto filmu. Určitě to není dokument z odvykačky a najde se tam pár vtipných ale i vážnějších momentů. Podle mého názoru Sandra Bullock a Viggo Mortensen tento snímek zachránili.
FLA
Hodnocení: 4
Přidáno: 20.08.2017 08:31
Předlouhé, užvaněné, ano triky a výprava, design, vizuál a akční scény to je na solidní úrovni, ale tahle parta mě v tomto filmu a celý příběh prostě nijak zvlášť nezaujal.
New
Hodnocení: 6
Přidáno: 19.08.2017 23:19
60 let a beze změny
Je 60 let od natočení toho díla. Je až zarážející jak ten film platí i po 60 letech. Místo angažovaných donašečů a členů KSČ si je jen třeba představit přisluhovače některé z aktuálních vládních stan. Na lidi se opět někouká ...
Frolíček
Hodnocení: 6
Přidáno: 19.08.2017 21:16
Prošedivělý Kevin Spacey v rodinné komedii, která je labutí písní jeho herectví a režisérských "řachand" Barryho Sonnenfelda. Muži v černém to prostě nejsou. Kdo není přímo alergický na kočičí chlupy a mňoukání párkrát se zasměje a v pohádce nakonec dojde k nápravě. A o to asi šlo.
mikee007
Hodnocení: 8
Přidáno: 19.08.2017 20:26
Konec dobrý, všechno dobré
Zatímco Hunger Games jejich poslední díl totálně a definitvně pohřbil, bez naděje na exhumaci, Twilight sága byla dle mého názoru uzavřena nejlepším dílem.
Po ne úplně povedeném prvním dílu Rozbřesku, který šlo pohodlně smrsknout do deseti minut, se celá upírsko vlkodlačí sága dočkala důstojného zakončení ve kterém je prostor pro romantiku, akci, i nekompromisní happy end.
Na své si tak přijdou jak ti, kteří se nemohli rozhodnout, jestli je lepší se pářit s krvesajem, nebo přerostlou čivavou, tak ti kteří mají rádi, když se na plátně něco děje.
To, že se většina upírů v sérii stále tváří, jako by chtěli něco říci a neví co, nejspíš patří do jejich role, asi to mělo vypadat tak nějak tajemně. Určitě to není tím, že by ani jeden z nich neuměl hrát. Téměř dvě hodiny dlouhý Rozbřesk Díl druhý rozhodně není dílkem, které by, krom Zlatých malin, aspirovalo na nějaké ceny. Herecké výkony jsou průměrné, až podprůměrné, dialogy hloupé, hudba vcelku slušná ale jako celek to tak nějak funguje, že se na to hezky kouká.
Co dodat závěrem? Kristen Stewart to na konci,jako nemrtvé slušelo určitě víc, než na začátku, kdy byla zase taková nějaká neživá, ale nezpochybnitelnou hvězdou upírského ansámblu byla Ashley Green v roli Alice Cullenové. řekněme si to upřímně pánové, od té by se nechal pokousat každý.
Twilight tedy skončil a my si říkáme co bude příště... Láska školní roztleskávačky s vodníkem, nebo hráč fotbalu s lesní vílou, či Jeskyńkou ? Necháme se překvapit.
curil
Hodnocení: 4
Přidáno: 19.08.2017 19:17
Nevím už kolikátá komedie s mluvícími zvířátky. Snesl jsem to ještě u "Babe, galantní prasátko", i když už ani tento film nebyl původní. Příběh je vyloženě pro menší děti, odhadl bych to tak do 9 - 10 let. Hledání pokladu k vykoupení zadlužené farmy není příliš napínavé a herecké výkony, zejména dospívajících dívek, jsou otřesné. Suverénně nejlepšími herci jsou tři psíci, a kdyby nemluvili, bylo by to ještě lepší. Škoda času, já se díval kvůli Wilfordu Brimleyovi, ale ten je ve filmu jen několik minutek.
jarda53
Hodnocení: 6
Přidáno: 19.08.2017 19:06
Restaurátorovi Rauchovi se dostane do ruky pohár, který má zhodnotit, zjistí, že ty malé červené sklíčka nejsou sklíčka ale pravé rubíny a to už je cena v řádu miliónů. Že jej podvádí jeho žena ví snad všichni, kdo není slepý. Rauchová si vyžádá od muže klíče od auta, má prý šanci hrát ve filmu, pojede tedy do Prahy. Ale cestou na chatu v lese, je zastřelená, včetně svého milence Bradáče. Při policejním vyšetřování, kdy Rauch ukáže pohár na světlo, zjistí, že pohár je falzum a nikdo mu to nevěří, že jej někdo vyměnil. Do případu svým dílem zasáhne kamarád Nekvapil i dr. Fiala, do nebezpečné situace se dostává osmiletý chlapec Frantík Rauch, jde mu o život. Nic velkého, nic nového, na detektivku - pohodička z roku 1989...
FLA
Hodnocení: 7
Přidáno: 19.08.2017 18:51
Z vrcholu na dno?!
Tak jasný spořádanej otec od rodiny a bankéř by se na 95% asi nestal nějaký vůdce nacistů a kšeftman se zbraněmi. Na druhou stranu je tu dobře vidět, že i nevinej člověk z jiných společenských vrstev může po čase stráveném v krimu bejt jinej člověk. Slušní herci, depresivní hudba a atmosféra, špinavé, drsné, ale také zbytečně natahované.
jmenuji.se.libor
Hodnocení: 1
Přidáno: 19.08.2017 18:30
K čemu je tenhle debilní americký film?
Otřesný exemllář americké kinematografie určené snad komu? Snad dětem? Lituju americké děti, že jim jeich dopěláci przní jejich nevinné duše takovým podřadným stupidním škvárem určených pro obohacení filmařů dospěláků, dolary jim nesmrdí. Nedivím se že pak ametické děti musí mít noční můry, když se ve filmu koná "symposium čarodějnic" v sále a pak se čarodějnice odličují, jak to asi může působit na děti? Když to uvidí dítě tak to musí být pro něj otřesný zážitek. My v České republice máme čarodějnici Saxánu, amerikánci mají Hariho Potera a podobné hovadiny jako je tehle debilní film Čarodějky. Nedoporučuju ke zhlédnutí, film je totální hovadina a už vůbec není vhodná pro děti.
curil
Hodnocení: 6
Přidáno: 19.08.2017 17:49
Zpočátku se film tváří jako další z lehkých komedií, ale v závěru příběhu dochází k tvrdému vypořádání. Film stojí na Glorii Guida, která je téměř ve všech záběrech a kamera si užívá její krásnou postavu. Její přítel mi jako tvrdý pasák nepřipadá, je to více dospívající kluk, studentík, ale zdání klame. Guida je o málo starší než sedmnáct let, ale ten rozdíl není v vůbec znát. Celkově slabší průměr, ale na Claudii se dá dívat pořád.
LucyStar
Hodnocení: 6
Přidáno: 19.08.2017 16:38
Velmi depresivní a smutné od začátku až do konce. Oceňuji práci s kamerou, je to moc dobře nasnímané. Ale celkově mě film spíše zklamal, čekala jsem něco jiného.
100000052556420
Hodnocení: 6
Přidáno: 19.08.2017 13:36
Next
Cage vidí celé 2 minuty do budoucnosti!Tento akční-scifi film je celkem dobrý,ale je spíše průměrný...Hraje zde také Jessica Biel,která ale až tak moc tento film nezachranuje.Hlavním tahounem tohoto filmu je Nicolas Cage,který už měl lepší filmy.
collen
Hodnocení: 5
Přidáno: 19.08.2017 09:21
Na seriál se občas podívám a docela se bavím, tak nechápu, kde se stala chyba při natáčení nezáživného filmu...
collen
Hodnocení: 6
Přidáno: 19.08.2017 09:13
Co dodat, když curil to tady popsal naprosto přesně?Nebudu ale hodnotit tuto průměrnou zábavu tak přísně, protože Mike mne vážně pobavil tím jak radil kámošům a sám potřeboval radu nejvíc.A ty dvě manželky asi soutěžily, která bude víc děsná.
rimmerova-motorka
Hodnocení: 9
Přidáno: 19.08.2017 08:50
Vysoký počet hvězd za útok na pláž. Za světla! Němci to kosili, až se jim zavařily hlavně kulometů. Další příběh je poněkud na hlavu. Poslat osm mužů na smrt kvůli jednomu...patetické.
Alix
Hodnocení: 10
Přidáno: 19.08.2017 08:03
Krása!
Souhlasím s většinou, je to jeden z nejlepších českých filmů, něco takového se často nepodaří. Smála jsem se i plakala, tady je všechno vyvážené a uvěřitelné. Konec je naprosto geniální a hudba je už jen třešnička na dortu. Rozhodně se raději znovu podívám na Pelíšky, než na nějaké stupidní seriály, kterým v posledních letech v televizi snad nejde uniknout.
zeus12xy
Hodnocení: 5
Přidáno: 19.08.2017 00:48
Krásně natočené nic. Film směřuje odnikud nikam, vždycky když jsem se za radovala, že tohle už už bude ta zápletka, tak se to nějak rozplizlo do ztracena. Neměla jsem přehnaná očekávání a ani jsem o filmu nečetla nic předem. Prostě takový mám z toho dojem. Kvalitně natočený.. řekněme sled vzpomínek. Místy až únavné.
rimmerova-motorka
Hodnocení: 1
Přidáno: 18.08.2017 22:29
Já ti nevim. Nechytl mě seriál a nudí mě i filmy. Ta hlavní hrdinka je hrozně ošklivá vochechule a neustálý kecání o píchání a penisech...ufff...pruda. A ta její kámoška s krátkými vlasy...tak to je úplná vražda! Film o krásách života v arábii je zřejmě točený na objednávku centra propagace islámu
rimmerova-motorka
Hodnocení: 7
Přidáno: 18.08.2017 22:27
Občas jsem se zasmál, něco bylo až moc přehnané a přehrané. Ale jo, dalo se na to koukat. Lepší nadprůměr.
curil
Hodnocení: 7
Přidáno: 18.08.2017 16:49
Více než o komedii jde o absurdní podívanou. Nejsympatičtější postavou je Jacques Brel v hlavní postavě snílka hledající svou představu štěstí v zašlé slávě Divokého Západu. Že nepůjde o velkou legraci napovídá i začátek filmu a Brelova píseň "Přicházím", která zazní v příběhu několikrát (motiv). Pohodu a dětské sny v nově postaveném saloonu šmahem smaže zásah světské moci. Film jsem si vyhledal na netu s ruskými titulky, takže taky spokojenost.
hledaseniki
Hodnocení: 2
Přidáno: 18.08.2017 15:10
Dark Summer
Film má 80 minut a řekla bych, že tohle byla ta nejrozumnĕjší vĕc jaká ten film potkala, ono by to mohlo být i kratší, nebo ještĕ lépe udĕlat z toho krátkometrážní film, tak by to třeba nedopadlo tak špatnĕ, ale tohle. Divák sleduje hlavního hrdinu, který je po vĕtšinu času sám, takže nĕjakých dialogů se nedočká, navíc jako bonus je hlavní hrdina na pĕst, ten jeho výraz mi pil celou dobu krev, tohle bylo herectví nebo hlavnímu hrdinovi nĕkdo drtil koule, bože to byla katastrofa. Když už se tam objevil párek kamarádů, tak to bohužel nijak nevytrhlo, pořád čekáte co z toho vzejde a sem tam se tvůrci diváky snažili postrašit, ale řekla bych, že z diváků dĕlali spíš idioty, protože u tohohle se nebude bát snad ani malé dĕcko, navíc toho bububu je tam opravdu málo a po vĕtšinu stopáže se unudíte k smrti. Nemá to žádné tempo, pořádné postavy, kterým by jste fandili, když už nic jiného, tohle postrádá vlastnĕ úplnĕ všechno, co by mĕl horor mít. Je to vážnĕ bída. Závĕr, který mĕl mít zřejmĕ woow efekt ve mĕ vyvolal maximálnĕ smích, protože to bylo absurdní, ostatnĕ stejnĕ jako celý film. Velká Británie by nemĕla fušovat do hororů, protože jsem vážnĕ už dlouho nevidĕla nic tak otřesného! Tohle už víckrát ne a doporučuji, aby jste se filmu vyhnuli obloukem, protože tohle vidĕt nechcete! To by nemĕl vidĕt nikdo :D
rimmerova-motorka
Hodnocení: 10
Přidáno: 18.08.2017 14:39
Sto procent za pravdivé ukázání situace v islámu i v Americe. Divím se jenom, že se to smí vysílat. Vždyť islám je náboženství míru.
FLA
Hodnocení: 8
Přidáno: 18.08.2017 13:26
Zajímavej díl hlavně prostředím, kde se odehrává. Ale stranou nezůstávají také protagonisté:-) No pro mnoho lidí to bude asi neznámá, jak to zde v tomto kšeftě chodí a naše mordparta to musí rozlousknout:-)
kockak1
Hodnocení: 9
Přidáno: 17.08.2017 23:24
Když Karel Čapek kdysi napsal RUR a celý svět převzal jeho slovo ROBOT, nikdo tehdy netušil, a jistě by ani nevěřil, že za pár desítek let budou jeho vize naplněny a ještě několikanásobně překonány. A stejně to možná bude i s tímhle filmem. Prostě za pár let bude běžné přesídlit na jinou, tisíce světelných let vzdálenou, planetu a dožít tam. Ačkoliv jsem většinou ze sci-fi filmů rozladěná, tenhle se mi líbil. Ne jen kvůli love story, ale kvůli promyšlenému scénáři, prostému do očí bijících nesmyslů, vyladěným kulisám i efektům, hereckému obsazení a celkové atmosféře filmu, která mě pohltila a pak vyplivla zanechajíc mě v úvahách, jak to jednou asi bude a jak to udělat, abych se to dozvěděla.....
curil
Hodnocení: 8
Přidáno: 17.08.2017 22:40
Ztřeštěná komedie plná výborných dialogů, která pobaví i dnes.
Rodinka Bullockových je povedená, Carole Lombard okouzlující. Film je natočen v rychlém tempu, jedna scénka střídá druhou, na nudu není čas. Vedle Leopardí ženy a Stalo se jedné noci jedna z nejlepších amerických komedií třicátých let, alespoň podle mého mínění.

TV Program

ČT1 - Etiketa (2004) [TV seriál]

05:15 - 05:30

11 minut již uběhlo
4 minut zbývá do konce

ČT2 - Konec nacistického korzára

05:00 - 05:50

26 minut již uběhlo
24 minut zbývá do konce

NOVA - Novashopping

04:55 - 05:55

31 minut již uběhlo
29 minut zbývá do konce

Prima - Ukradené léto (2011) [TV film]

03:00 - 06:05

146 minut již uběhlo
39 minut zbývá do konce

Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 145771
Osobností: 619610
Fotografií: 545790
Plakátů: 260958
Obsahů a biografií: 133632
foto ticket-art gopay

Komerční sdělení

Seznam DVD

Potřebujete si udělat pořádek ve filmech? Tak právě pro Vás je tu tento program.

foto

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Operace San Gennaro (1966)

Operace San Gennaro
Komedie podařená a skvěle   obsazená. Vzdáleně mi   připomněla Topkapi Julesa   Dassina, má podobný modus   operandi, cizinci se spojí s   více >

Autor: curil | Hodnocení: 7 / 10

Expresní zásilka (2012)

martin.stusak9

Expresní zásilka
Když už komentuješ, tak se   nauč česky! "Pyla" je ve   skutečnosti pila a "bolely   nohy". V každém příspěvku   máš hrubky, kámo. Film   více >

Autor: rimmerova-motorka | Hodnocení: 5 / 10

Ghost in the Shell (2017)

Audiovizuální punková jízda

Ghost in the Shell
Nepopírám, že hlavním   lákadlem byla Scarlett   Johansson, ale cyberpunkové   vizuálno mi taky hraje na   duši. Originál bohužel/dík   neznám, více >

Autor: roox | Hodnocení: 9 / 10

Valerian a město tisíce planet (...

Pohajda pro (nejen) dospělé

Valerian a město tisíce planet
Luc Besson prostě tyhle   audiovizuální parádičky   umí. Jo, nemá to žádnou   hloubku a zásadní příběh,   ale to tom to není. Prostě   každej více >

Autor: roox | Hodnocení: 9 / 10

Následuj svůj sen (2011)

Následuj svůj sen
Film, od kterého jsem   naprosto nic nečekal, prostě   nic zajímavějšího   nedávali. Ale nakonec mě   opravdu hodně překvapil. Ze   začátku více >

Autor: Ondrej_pribehar | Hodnocení: 10 / 10

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení
apple android wp bb
iPhone
iPhone
 
App Store hodnocení:
hod
Android
Android
 
Google Play hodnocení:
hod
Windows Phone
Windows Phone
 
WP store hodnocení:
hod
BlackBerry
BlackBerry
 
BB world hodnocení:
hod
fb

Copyright © 2003-2017, Filmová databáze s.r.o. (FDb.cz). Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Tyto webové stránky využívají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace.

Load: 0.196/0.107
Partneři:
Skromný kluk | Vodák dřeva | hotel pro psy