reklama
 

Poslední komentáře

 
Izzy8635
Hodnocení: 8
Přidáno: 19.04.2018 22:22
Už jen od názvu se čeká pořádná krvavá lázeň. Jenže bojuje se tam dohromady asi třikrát, z toho jen jednou pořádně. Apokalypsa sice pomalu nastává, ale umře lidí a čarodějnic, co by na prstech spočítal. Příběh je dobrý, málo komplikovaný, ale to se ztratí, možná kdyby dostal více akce, méně rozhovorů a vzpomínek, byl by živější. Ale herci se mi líbili.
martin.stusak.9
Hodnocení: 8
Přidáno: 19.04.2018 20:13
Akční komedie, kde jsou v centru všeho dění dvě mladé neobyčejně prosté dámy? Ale ano a je to vskutku zábava. Zoufalá herečka a zdravotní sestra náhodně vyslechnou telefonní hovor, kde se dozví o bankovní loupeži přímo v jejich ulici. A jaký lepší nápad v jejich hlavičkách mohl vzniknout, než lupiče začít vydírat. Typická ženská naivita a činy příběh nesmírně osvěžují a dodávají ten správný punc. Příběh se vyvíjí přirozeným neochvějným tempem a to až do grandiózního akčně zábavného finále, který skutečně stojí za to. Tvůrci na přemrštěné efekty nevsadili a tak se snímek stále tváří devadesátkovým dojmem. Celkově sice průměrný film, ale k pobavení snad i ženských diváků zcela postačí.
martin.stusak.9
Hodnocení: 2
Přidáno: 19.04.2018 17:13
Banální detektivní televizní příběh, který se rozpadá už v samotných základech. Zemřela mladá žena a případ byl uzavřen jako sebevražda. Jenomže nastanou pochybnosti a divák najednou na 100% zná pachatele. Vliv na tom má i fakt, že je to natočeno takřka jako telenovela. Scéna, kdy matka zesnulé hystericky odmítá veškeré pochybnosti o sebevraždě, aby se sama následně pustila do pátrání je už z počátku vrcholem trapnosti. Napětí, atmosféra či dramatičnost? Ani jedno se tu nevyskytuje. Příběh údajně sepsaný na základě skutečné události je natočen naprosto zoufale a je ukázkou toho, jak se to rozhodně dělat nemá.
ExpertRaptor
Hodnocení: 6
Přidáno: 19.04.2018 12:46
Priemerný film. 60%
Přišlo mi jakoby scénář psal úplně někdo jinej než u jedničky z dobrých fóru a narážek se to proměnilo v tak trochu dětinske rádoby vtípky. To ale nemění moc nic na tom, že si to drží furt stejnou laťku akce, Ultron sice není hustej jako Loki, ale evendžrum dá zabrat. Dobré, ale slabší než jednička.
lion71
Hodnocení: 3
Přidáno: 19.04.2018 00:32
Nic
nového, před dvaceti-třiceti lety by to byla pecka, ale pořád je to dokola buď zombie nebo upíři, nakažlivá nemoc atd. Je to jako videohra, postřílej a jdi do dalšího levelu.
Izzy8635
Hodnocení: 6
Přidáno: 18.04.2018 21:35
Proč mi to připomíná čínskou verzi transformers a gormity. Některé ty scény tam vypadají přesně jako v některých těch kreslených japonských seriálech. Řekněme,že si toho ale nebudeme všímat. Přesto je v příběhu spoustu nedořešených věcí. Tak například: kdo je Rita? kde vzala Goldhara a svou hůl? proč zrovna zlato? Proč vypadá jako člověk, i když jsem z první scény pochopila, že půcodní Rangeri pocházeli nejspíš z jiné planety? jak je možné, že v jednom poměrně malém městě je ukryt nějaký super krystal a je tam pět vyvolených z celé populace najednou ve stejnou dobu a čas? Tak by se dalo ještě chvíli pokračovat. I když většina těch otázek by byla kolem nedořešených postav, ony samy a vztahy mezi nimi mi připadali otevřené a neukončené. Vrchní zloduch za moc nestál a hlavní vůdce mi přišel takovej tvarohovej. K jednoduchým "akčním" scénám na jedno brdo není nutno se vyjadřovat. Ale hezká hudba.
Jarda.ftr
Hodnocení: 1
Přidáno: 18.04.2018 19:31
On tu snad někdo čekal od Mádla něco inteligentního? Vždyť je to odkojenec nové doby plné povrchnosti, ubohosti, nevkusu a odpadu, kterou jsou zaplněna kina i obrazovky a řada "údajněherců" se zaprodá k čemukoli a ještě tomu hnoji často říkají umění. Prachy AŽ na prvním místě že? Dnes Musíte hódně, ale opravdu hódně hledat, abyste našli něco dobrého, ideálně pak v archívech.
PORTER
Hodnocení: 6
Přidáno: 18.04.2018 19:18
Na to že to hrají tři osmdesátníci docela dobře pobavili,dobře rozdělený role,Caine jako šéf,Morgan vtipálek a Arkin na ženský.Loupež se jim povedla i obelhání policie ,dobrá oddechovka.
PORTER
Hodnocení: 4
Přidáno: 18.04.2018 18:52
Je to jako slabý odvar Captain America v ženským provedení,herecky mi to moc nesedlo,akční scény slabý jako kopie z jiných komiksů.Z toho výběru komiksů tenhle patří k těm slabým.
CyberMageFroll.LF
Hodnocení: 1
Přidáno: 18.04.2018 06:38
Tak nad tímhle dílkem jsem dlouho nechápavě vrtěl hlavou a lze ho v podstatě vystihnout pouze dvěma slovy. Nechutná ubohost.
martin.stusak.9
Hodnocení: 8
Přidáno: 18.04.2018 01:24
Prezidentské volby v Bolívii, kde jedním z kandidátů je neoblíbený Pedro Galoo. A k jeho úspěchu pomáhá volební tým složený ze zkušených Američanů. Snímek je hranou verzí dokumentárního filmu pod českým názvem ‘Naše heslo: krize’ z roku 2005 a představuje zákulisí typické volební prezidentské kampaně. V podstatě stejný děj má i snímek z roku 2003 ‘Akce Jelcin’, kde se americký tým snaží o zvolení za prezidenta Borise Jelcina, i když se v tomto případě spíše jedná o satiru. Sandra Bullock v hlavní roli opět vyniká svojí energickou náturou v rivalitě s dějovým sokem v postu protikandidáta, kterého si neméně zdatně střihl Billy Bob Thornton. A tak v podstatě vypuká předvolební takřka válečný boj nemající v ničem zábrany, kdy je divákům striktně ukázáno, jak se politická kampaň daleko více zaměřuje na reklamu a aféry, než na politiku samotnou a že kandidáti doslova hrají divadlo v úmyslu vyhrát volby za každou cenu. Když si vezmeme jakékoliv prezidentské volby a co všechno se kolem toho děje, snímek je svým vyzněním víc než přesvědčivý. Ve finále zde totiž zazní už i v Česku velice známý citát: "Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali"
PROCESOR
Hodnocení: 6
Přidáno: 17.04.2018 23:24
PROCESOR!
Na minimálním prostoru celkem slušná zábava. Kde se nechává hodně velký prostor pro divákovu představivost. Kdo chce film, kde je vše jasný a srozumitelný, tak ať si pustí, raději něco jiného. Jsou tam místa, kdy tomu chci fláknout 80% a pak další, kdy se to potácí kolem 30%. Ted jde o to, který převažují….
Petr.c17
Hodnocení: 7
Přidáno: 17.04.2018 22:17
dokument nebo drama?
Film působí chvílemi téměř dokumentárně s tím, že jsou často rychlé prostřihy, fragmenty dialogů, nesourodé úryvky, takže si člověk musí hodně domýšlet a děj tím pádem není chytlavý, člověk nemá šanci jakékoli empatie s postavami. A sdělení toho, že politici se cítí být nadřazení nad ostatní, nedodržují zákony, které samy vyhlašují, jsou v podstatě mafií – to víme dávno, to nás nešokuje, anobrž nudí. Velice vyzdvihuji, jak se podařilo vytvořit dojem zašlých retro časů. První část filmu je zábavnější v tom, jak je divák seznamován, k jakým praktikám docházelo, chvílemi explicitně. Zaujalo mě, jak „bordelmamá“ dívku Iris hezky, mile zpracovává. Druhá půle je už o vyšetřování a to diváka baví méně.
curil
Hodnocení: 9
Přidáno: 17.04.2018 19:50
Výborný film, taková road movie po francouzsku, cesta z Cannes do Paříže. Kdo má rád Francii, francouzské víno a jídlo, film nemůže vynechat. Vynikající pochoutky, speciality, na něž normální turista (z Česka) nemá, tak můžeme jen závidět. Sympatická Diane Lane, jejíž padesátiletou krásu můžeme jen závidět, a zprvu nepříliš sympatický Arnaud Viard jako průvodce a znalec domácí gastronomie. Polykal jsem sliny při sledování filmu a líčení pochoutek Jacquem včetně jejich historie. Před dvaceti lety jsem projel podobnou trasu autem, ale opačným směrem z Paříže do Provence. Tři nádherné červencové neděle vč. týdnu v Beaune (středisku vinařské oblasti) u příbuzných manželky patří k nejhezčí dovolené života. Díky péči známých frantíků jsem ochutnal delikatesy a výborná vína. Tím chci zdůvodnit své hodnocení a na film se v blízké době podívám znovu. Frankofilům jako jsem já doporučuji.
martin.stusak.9
Hodnocení: 6
Přidáno: 17.04.2018 17:30
Volné pokračování opět přivádí Deloris Van Cartier do role jeptišky, tentokrát však vlivem prosby k nastolení pořádku v místní katolické škole. A to do toho ještě nad školou visí hrozba uzavření. A tak tu máme další příběh dle námětu, který byl zpracován už skutečně mnohokrát. Tzv. ‘školní’ film o nezvladatelných žácích, které se Deloris podaří zvládnout. Tím je v podstatě řečeno vše. Toužebné atmosféry předchozího snímku to však už bohužel nedosahuje. Vlivem již značně provařené šablony je děj hodně předvídatelný a i když opět Whoopi Goldberg srší energií a několik humorných situací je dějově přítomno, prostě to už nějak není ono. Snímek naopak obsahuje více dnes už známých písniček, které příběh velice osvěžují. Jako samostatný film by snad měl svou zábavností určitý potenciál, ale takto jde bohužel o nějaký ten stupínek dolů.
ExpertRaptor
Hodnocení: 9
Přidáno: 17.04.2018 16:12
TOP film. 95%
Keď som prvý krát videl scénu, kde sa loď už potápa a sláčikové kvarteto si hrá ďalej, tak mi prešiel mráz po chrbte. Ten film má všetko, čo by správny film mal mať... príbeh, scenár, hudba.. proste krása.
martin.stusak.9
Hodnocení: 3
Přidáno: 17.04.2018 15:06
Příběh jako takový by nebyl špatný, kdyby však byl lépe scenáristicky zpracován a naopak nebyl zprzněn televizním rozpočtem. Televizní film, který je v rámci žánru špatný v mnoha oblastech. Napětí? Atmosféra? Akce? Pokusy patrné jsou, ale ta sebezničující výpravná levnost a hlavně dějová předvídatelnost prostě hatí vše podstatné.
hvezdyn
Hodnocení: 4
Přidáno: 17.04.2018 14:49
První díly seriálu bych označil za vtipné a zdařilé. Krásné situaced a zápletky. Ale v poločase seriálu se to změnilo v tupost, hloupost, sprostotu a primitivnost. Ejakulace přímo na obrazovku.
curil
Hodnocení: 5
Přidáno: 17.04.2018 10:26
The Hustle
Další z řady amerických třeskutých černoušcích komedií, kde se přehrává, legrace je v každé dialogu a scéně, až no to, že všechno již bylo použito v téměř stejných filmech. Nový není ani nápad o dvou deratizátorech, oblečených v kostýmech s tykadly a vybavených autem, které je obloženo maketami různé domácí havěti. Do příběhu patří nezbytné atributy černošské komunity, rodinné prostředí vč. rázné tlusté maminy, nebo prostředí kostela a baptistická církev, která hraje ve druhé polovině filmu důležitou roli pro oba hrdiny.
beneva
Hodnocení: 7
Přidáno: 16.04.2018 22:05
Pokojem s vyhlídkou to začalo a pokojem s vyhlídkou to končí. Mezi tím je sekvenční vyprávění o jedné komplikované lásce. Hezké a zajímavé. Kdo by to byl řek´, že z Heleny Bonham Carter, něžné a křehké vyroste herečka schopná přesvědčivě zpodobnit krutou čarodějku Bellatrix.
mikee007
Hodnocení: 5
Přidáno: 16.04.2018 20:36
Tohle je
obrovský omyl Warrena Beattyho a samozřejmě velmi slušný propadák.
Film Dick Tracy je natočený podle slavného (ne u nás) comicsu.
Warren Beatty byl tenkrát zářivá hvězda ( mmj. Bonnie a Clyde) a velký hollywoodský sameček a tak se rozhodl postavu neohroženého, sympatického detektiva odehrát sám. A tady už vidím první chybu. V době natáčení mu bylo 53 let a já si myslím, že mu tak o dobrých deset let ujel vlak. Další chybu vidím v maskách většiny hrdinů. Byly totiž tvořeny přesně podle komiksu a jsou prostě hnusné a nevěrohodné. Takovýchto padouchů se nebojíte, je vám jich líto.
Celý dojem nevylepšilo ani obsazení Madonny do jedné z hlavních rolí. Herec a režisér v jedné osobě Warren Beatty jí tenkrát pí...
Totiž chtěl jsem říci, že použil několik jejích písní, pak jí také nabídl roli Tracyho femme fatale Breathless Mahoney a také s ní tak trochu randil.
Dnes už leží filmové zpracování detektiva ve žlutém kabátu, v prachu na dně archivů a vypadá to, že ani současný velký hlad po comicsových předlohách s tím nejspíš nic neudělá.
Tak moc špatný tenhle film byl...
Frolíček
Hodnocení: 9
Přidáno: 16.04.2018 20:23
Jediný hraný večerníček, (Vydrýsek a podobné nejsou hrané), s hláškami, které zlidověly. "Kubo, Anče, hajnej...", případně "to kyselo je moc kyselý, ten bramborák je moc bramborovej." Vykořisťujícího feudála jsem ve svém dětství v Trauntenberkovi neviděla, šlo o to fandit Kubovi a Ančeti a těšit se, co Trauntenberk zase vymyslí za lotrovinu. To, že binec, který se tím způsobí, bude vlastně uklízet Anče s Kubou, mi došlo až teď, po přečtení komentářů.
mikee007
Hodnocení: 7
Přidáno: 16.04.2018 20:14
Žluťásku, Čičorečko...
Film, který už dnes jen těžko někoho ohromí. Pro mou generaci ale znamená kus dětství a samozřejmě spoustu chytlavých melodií.
Z dnešního pohledu je na snímku Věry Šimkové-Plívové nejzajímavější dětský casting. Co jsem napočítal, tak nejméně sedm jejích dětských hvězd se herecky uplatnilo i v dospělém věku. Mimo jiné i hvězdy, jako je Miroslav Vladyka (v době filmování 13), Marek Vašut (12), či Zuzana Bydžovská (11). Svědčí to režisérčině velkém čichu na talenty.
Frolíček
Hodnocení: 6
Přidáno: 16.04.2018 20:05
Stylizace nadstandardní, ale tu u Guillerma už automaticky očekávám, i když by nemusel kopírovat sám sebe (viz obojživelník a Sapien z Hellboye). Chvílemi hraje na romantiku, chvílemi šokuje, Michael Shannon umocněn dabingem Miroslava Etzlera je hnusák a klidně ať mu uhnijou všechny prsty. Chvílemi nuda, ale tak nějak jsem to musela dokoukat, jak to teda dopadne. Můj šálek to nebyl a prvoplánový šoking na mě není, takže pokoukání možné, ale Oscary...nevím, nevím.
mikee007
Hodnocení: 5
Přidáno: 16.04.2018 19:48
Já tuhle věc
neberu jako pěveckou, či talentovou soutěž, ale spíše jako další reality show.
Už jen začátek, kdy nás tvůrci prvních několik dílů baví tím, že pouští do éteru desítky neumětelů s menšími, či většími psychickými problémy, aby nás nechali pokochat tím, jak moc velcí exoti si myslí, že mohou zpívat před publikem.
V následujících dílech pak sledujeme neustále se zmenšující skupinu lidí, kteří už ze sebe sem, tam nějaký ten tón vyloudí, až nám zbude člověk jeden. Takzvaná Superstar.
Toto označení v podstatě znamená, že toho člověka uvidíte dvakrát v Blesku, jednou na Seznamu, pak mu dají nějaké chechtáky, abyste o něm vzápětí už nikdy, nikdy neslyšeli.
O tom jak zcela mimo realitu, jsou účinkující z této soutěže, svědčí bezelstný výrok jedné dívenky, kterou bych nenechal zpívat ani u táborového ohně: "je tady sto nejlepších zpěváků a zpěvaček z celého Československa..."
Bože dobrý, kdo do těch dětí to sebevědomí pumpuje?
mikee007
Hodnocení: 6
Přidáno: 16.04.2018 19:26
Nejsem
úplným fanouškem Tondy Blaníka a jeho eskapád, ale často jsem se u nich pobavil a považuji tento formát za užitečný nástroj k vtipné kritice naší politické scény.
Snímek, Prezident Blaník, mě ale příliš neoslovil. Myslím, že krátkometrážní formát Tondovi slušel mnohem víc. Scénář, jakoby vznikal až příliš narychlo a zbrkle. Film nemá valný příběh a tak začne už od poloviny víceméně lézt na nervy. Příliš mu nepomáhá ani časté opakování vulgarit.
Dávám tedy hodnocení na hranici pěti a šesti puntíků. Jen o málo vyšší, než je zdejší průměr. Dovedu si však představit, že Tondovy příběhy dozrají jako víno a za dvacet let budu přidávat bodíky, až se ze mně bude kouřit.
ExpertRaptor
Hodnocení: 7
Přidáno: 16.04.2018 18:02
Výborný film. 75%
Nejsem sice nějakým milovníkem politiky a o českou vládu se příliš nezajímám, tedy jisté narážky mi nic neříkaly, ale Marek Daniel mi přišel být hodně vtipný především v první půlce a občas jsem si vzpomenul na Bohoušové Dědictví. Na české poměry netradiční film, který svým drsným humorem dokáže pobavit. Špaček mě rozsekal!. 75%
mikee007
Hodnocení: 10
Přidáno: 16.04.2018 17:32
Naprosto
vizionářské dílo. Já Dědictví (aneb blablabla) nemiluji proto, že je to komedie a to velmi dobrá komedie. Nýbrž proto, že je to film, který nám ukazuje, že se chováme po revoluci jako stádo idiotů a to prosím pěkně v roce 1992, tedy v době, kdy jsme se opravdu chovali jako stádo idiotů, jen nám to vůbec nedocházelo. Režisérce Věře Chytilové a jejímu týmu však ano. Klobouček Věro.
curil
Hodnocení: 9
Přidáno: 16.04.2018 17:19
Film podle mého gusta. Na příběhu je znát, že režisér je bývalý dokumentarista a přenesl do filmu svůj styl a práci kamery. V poslední době jsem viděl dva maďarské filmy a jeden ruský, které se zabývaly tématikou masových vrahů, a všechny byly natočeny podobně syrovou metodou. Překvapil mě závěr filmu, který jsem absolutně nečekal. Škoda, že se divák nedozví něco více o motivaci vraha, ta zůstává neodhalená.
beneva
Hodnocení: 5
Přidáno: 16.04.2018 17:17
Poněkud prekérní situace, řekla bych. Dva roky po druhé světové válce není co do huby a královský pár slaví svatbu. Výborná příležitost, jak se po čase zase jednou pořádně najíst. Stačí potají vykrmit jedno utajené prase. Jenže plány místní honorace zkříží jeden smutný pedikér... absurdní situace, podivné chování, nic k smíchu. Opět hodnotím pouze britské interiéry a rekvizity. Děj ani herecké výkony mne nikterak nenadchly.
curil
Hodnocení: 5
Přidáno: 16.04.2018 16:57
Efekt stínu
Průměrný béčkový film, který vzdáleně připomíná problémy Jasona Bournea. Konspirační thriller slabší úrovně, kde je lepší začátek, než zavádějící konec. Autoři vykrádají několik úspěšných filmů, kromě zmíněných např. Zdrojový kód. Zřejmě pro skromnější rozpočet filmu jsou tak nejlepší flashbacky, zatímco ostatní dění v příběhu zaostává. Z hlavních postav nejlépe zahrál v roli šerifského padoucha Michael Biehn.
palmac
 
Přidáno: 16.04.2018 16:02
palmac
Jeden z nejlepších westernů, humor, rvačky romantika, krásná příroda i hudba. I když má silnou konkurenci, protože:
Žabaři! Ani jedna mrtvola! (Tedy kromě toho koně co zdechnul sešlostí věkem...)
Pitryx
Hodnocení: 6
Přidáno: 16.04.2018 15:22
Pravé vesnické drámo s nepříjemným Hrušínským. Snímek však má spád, herci jsou velmi dobří a děj je klasika nad klasiky. Podívat se na tento film není rozhodně ztráta času.
Pitryx
Hodnocení: 2
Přidáno: 16.04.2018 14:51
Tak jako starý pacifista jsem se na to podíval a už u úvodních titulků, které měly vyzdvihnout důležitost armády jsem se královsky bavil. Vzpomněl jsem si při nich na větu jistého komika, který se ve své roli ptá, kdy že si to naposledy naše armáda naposledy vystřelila. No, nic proti armádě, je to každého věc, zda má špenát na zmuchlaných teplácích v hlavě. Snímek jako takový je skládán z mnoha záběrů co vše armáda umí. Do toho sem tam jest kousek filmu a pokud se zrovna netančí, má to i děj. Někde. Asi ukrytý. Bohužel jsem přetáčel, takže nemohu dát více než dvacet, ale i to je myslím více než dost. Těch dvacet je stejně jen panu Štěpánkovi, který tu neměl dost prostoru.
hvezdyn
Hodnocení: 6
Přidáno: 15.04.2018 23:22
Tenhle film by za válečný přímo označit nejde. Je to dobrodružný příběh odehrávající se za druhé světové války. Neprůstřelní hrdinové zasáhnou uprostřed Německa. A Wehrmacht je zde vykreslen jako banda diletantů. Přitom realita vypadala jinak.
ickowa
Hodnocení: 7
Přidáno: 15.04.2018 21:34
PREKVAPENIM PRO ME BYL TENTO SNIMEK KLOBOUK DOLU JIM JE PAAAN ...HEREC ROZHODNE DOPORUCUJI PODIVAT SE
ickowa
Hodnocení: 7
Přidáno: 15.04.2018 21:21
CO DODAT JEDINY FILM V KTEREM NEHRAJE ANI JEDINA ZENSKA O JINEM FILMU VKTEREM BY NEHRALA ZENSKA NEVIM A NAVIC JE TO FILM POVEDENEJ
ickowa
Hodnocení: 6
Přidáno: 15.04.2018 21:07
KRIMYNALKA S CHYTRYM HUMOREM PRO VSECHNY VEKOVY SKUPINY.....PREDSTAVITELE HLAVNICH ROLI PODALI SLUSNY HERECKY VYKON
Recycler
Hodnocení: 3
Přidáno: 15.04.2018 20:49
Nezatracoval bych
Je to takovy mix spousty jiných sci-fi filmů. Dějová linka je vcelku primitivní, řekl bych. Nicméně někde pod tím béčkovým balastem je vcelku zajmavá myšlenka (vypůjčená z Prométea). Škoda, že se víc nestavelo na ni, ale na vcelku bezobsažných bojových scénách. Jinak jako odpočinkový biák je to vcelku fajn, ale pointu nečekejte.
martin.stusak.9
Hodnocení: 5
Přidáno: 15.04.2018 20:22
Nic než další bezvýznamná duchařská komedie bohužel naprosto nic nepřinášející. K pobavení tu toho moc není, i když se hlavně Robert Downey jr. snaží seč může. Ano, jako jediný tu ve svém hereckém projevu vyniká, ale celkově pochmurnost dějství a vůbec celého zpracování nezachraňuje. Zpívaná místa spíše ruší a mnohé skopičiny duchů zavání až s trapností. Myšlenka námětu dobrá, ale podivně provedená. Jakoby se tvůrci nemohli rozhodnout, má-li to být odpočinkový film nebo muzikál.
Izzy8635
Hodnocení: 9
Přidáno: 15.04.2018 18:34
Ne všechno s názvem Piráti sice musí být inspirované Piráty z Karibiku, ale tady je trocha inspirace vidět. Když pominu tuhle podobnost, nápad se mi líbí a v podstatě nemám nic ani proti zpracování. Možná se mohlo víc bojovat a začátek byl zvláštní. Skutečný film začal až někde po 45 minutách od začátku. Mnohým scénám jsem se zasmála a líbilo se mi, že se řeší i něco jiného než zaryté splnění úkolu, jak bývá u filmů s podobnou produkcí typické. Velmi mě to překvapilo.
Izzy8635
Hodnocení: 8
Přidáno: 15.04.2018 18:27
Filmaři se asi z dvojky poučili, protože je tu vidět lehký pokrok v natočení a návaznosti, ale dějově slabý. Písničky a tancování byly opět velmi dobré a chytlavé, ale přijde mi to nebo hodně disney dětských muzikálů nekončí happy endem? Alespoň že tak, jinak by ten šťastný konec zničil i to poslední dobré na příběhu.
Izzy8635
Hodnocení: 7
Přidáno: 15.04.2018 18:24
První díl byl dobrý s hezkým nápadem, tohle bylo spíš poskládané z různých a odlišných spontánních nápadů a natočeno během chvilky. Pokračování se začátku nemůže rovnat, ale za podle mě lepší písničky a tanec si slušné hodnocení zaslouží.
Izzy8635
Hodnocení: 9
Přidáno: 15.04.2018 18:22
Krásný romantický muzikál pro mladší, takže když jste dospělí a přijde vám to stupidní, zamyslete se jestli náhodou nekoukáte ne špatnou věkovou kategorii. Dobrý příběh, až na tupého Zacka Efrona sympatičtí herci a pěkně znějící písničky.
Izzy8635
Hodnocení: 8
Přidáno: 15.04.2018 18:18
Přišlo mi to trochu jakoby Disney jenom převedlo animovaný film do hrané podoby. Do velkolepé a dechberoucí show. Za sebe musím říct, že mi to přišlo z hlediska výpravy a efektů skoro perfektní (nic není nikdy úplně perfektní), ale trochu to vázlo po dějové stránce.Přišlo mi, že se děj trošku vleče. Jinak ale tvůrci filmu zabodovali i s obsazením, hlavně Luke Evens zahrál Gastona věrně a na výbornou (on to ani jinak neumí). Písničky byly krásné a melodické. Příjemná podívaná.
Izzy8635
Hodnocení: 10
Přidáno: 15.04.2018 17:28
Tohle byl jeden z nejpovedenějších filmů o jednotlivých Avengerech. Od začátku bylo úsměvné jen to, že Steve vypadal jako by mu usekli hlavu a posadili ji na cizí tělo, protože ta hlava ke zbytku nepasovala. Bylo to prostě komické pozorovat. Ačkoli film neměl moc hluchých míst, přišlo mi, že se na vývoj vedlejších postav a vztahy mezi nimi mohli trochu více soustředit. Dobrý byl ten konec. Jo a Schmidt mi strašně (nevím proč a nemůžu si pomoc) připomínal Deadpoola. Ale asi to je hlavně tou červenou. Paradoxní je, že mi připadal strašidelnější s lidskou maskou na začátku než ve své skutečné červené podobě. I když nejsem velká fanynka Chrise Evanse, nelze říct, že tady není sexy.
Izzy8635
Hodnocení: 8
Přidáno: 15.04.2018 16:38
Vzhledem k příšernému názvu jsem od toho moc neočekávala a možná právě proto, mě film příjemně překvapil. Není to sice převratný celovečerák, který si budou lidé pamatovat po generace, ale je to hezká komedie pro oddych. Některé situace a hlášky byly vtipné, ale často se přehrávalo. Výběr herců se povedl, do rolí se hodily, a byly tam i hezké záběry přírody. Taková trošku nadprůměrná komedie.
FLA
Hodnocení: 6
Přidáno: 15.04.2018 15:36
tak snad doléčeno,,,
Co nám nabízí snad poslední film této série? Tak předně 140 min. je přepálených, akce mohla být lepší a nápaditější. Více krve a lekaček by prospělo. Film občas drhne o logice nemluvím. Zas ale v rámci celé série to bylo solidně natočené, lokace perfektní, sic hlavně digitální, ale rozpad světa zde byl znázorněn dobře a našim hrdinům jsem celkem držel palce, takže pocitově spíše za 50%, ale nakonec malinko přihodím, v rámci žánru obstojné.
petrusmev
Hodnocení: 8
Přidáno: 15.04.2018 14:25
Obsahově i formálně vytříbený filmový bonbónek od Ingmara Bergmana. Ze začátku jsem se bál, že to bude jen konverzačka, ale prostřední pasáž/povídka byla vyprávěna hodně obrazem, takže jsem byl uspokojen. A musím uznat, že dialogy (převážně na téma nevěra v manželství) byly mistrné.
snekousek
Hodnocení: 1
Přidáno: 15.04.2018 14:15
Komentář
Ani jsem pořád nedokoukal, protože se to nedalo. Nádherné záběry s doslova tragickým komentářem. Nevím kdo to byl, ale měl by si nafackovat.

TV Program

ČT1 - Dobré ráno (1993) [TV pořad]

02:30 - 05:00

148 minut již uběhlo
2 minut zbývá do konce

ČT2 - Babylon (2004) [TV cyklus]

04:55 - 05:20

3 minut již uběhlo
22 minut zbývá do konce

NOVA - Novashopping

04:55 - 05:55

3 minut již uběhlo
57 minut zbývá do konce

Prima - Doktor z hor: Nové příběhy (20...

03:05 - 06:40

113 minut již uběhlo
102 minut zbývá do konce

Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 149156
Osobností: 629952
Fotografií: 568753
Plakátů: 270097
Obsahů a biografií: 137058
foto ticket-art gopay

Komerční sdělení

Seznam DVD

Potřebujete si udělat pořádek ve filmech? Tak právě pro Vás je tu tento program.

foto

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Poslední lovec čarodějnic (2015)

Poslední lovec čarodějnic
Už jen od názvu se čeká   pořádná krvavá lázeň.   Jenže bojuje se tam dohromady   asi třikrát, z toho jen   jednou pořádně. Apokalypsa   sice více >

Autor: Izzy8635 | Hodnocení: 8 / 10

Zloději a vyděrači (2001)

Zloději a vyděrači
Akční komedie, kde jsou v   centru všeho dění dvě   mladé neobyčejně prosté   dámy? Ale ano a je to vskutku   zábava. Zoufalá herečka a   více >

Autor: martin.stusak.9 | Hodnocení: 8 / 10

Kazatelovy hříchy (2013) [TV fil...

Kazatelovy hříchy
Banální detektivní   televizní příběh, který   se rozpadá už v samotných   základech. Zemřela mladá   žena a případ byl uzavřen   jako více >

Autor: martin.stusak.9 | Hodnocení: 2 / 10

Avengers: Age of Ultron (2015) [...

Priemerný film. 60%

Avengers: Age of Ultron
Přišlo mi jakoby scénář   psal úplně někdo jinej než   u jedničky z dobrých fóru a   narážek se to proměnilo v   tak trochu dětinske rádoby   více >

Autor: ExpertRaptor | Hodnocení: 6 / 10

Město nemrtvých (2013)

Nic

Město nemrtvých
nového, před   dvaceti-třiceti lety by to   byla pecka, ale pořád je to   dokola buď zombie nebo   upíři, nakažlivá nemoc   atd. Je to jako videohra,   postřílej a jdi do dalšího   levelu.

Autor: lion71 | Hodnocení: 3 / 10

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení
apple android wp bb
iPhone
iPhone
 
App Store hodnocení:
hod
Android
Android
 
Google Play hodnocení:
hod
Windows Phone
Windows Phone
 
WP store hodnocení:
hod
BlackBerry
BlackBerry
 
BB world hodnocení:
hod
fb

Copyright © 2003-2018, Filmová databáze s.r.o. (FDb.cz). Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Tyto webové stránky využívají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace.

Load: 0.154/0.077
Partneři:
Skromný kluk | Vodák dřeva | hotel pro psy