Poslední komentáře

 
SimcaTerka9315
Hodnocení: 10
Přidáno: 19.10.2018 01:01
Chlupatá odplata
Tenhle film jsem viděla nedávno poprvé a dost jsem se nasmála :D jak tam můj drahý Brendan Fraser bojuje s těmi zvířaty, kteří mu dělají naschvály. Nejvíc mě tam pobavila scéna jak se mu tam ti skunci v tom autě vytentočkovali a ten Brendanův obličej :D
SimcaTerka9315
Hodnocení: 4
Přidáno: 19.10.2018 00:56
Mumie: Hrob dračího císaře
Miluju Ricka O'Connella a Jonathana Carnahana v podání Brendana Frasera a Johna Hannaha, chybí mi tam, ale Eve v podání Rachel Weisz. Jako nechápu někoho kdo napsal, že Marii Bello měli dát scenáristé jiné jméno tak jako nedokážu si to představit, že když je Rick už od 1. dílu zamilovaný do Evelyn, že by najednou měl jinou ženu. Dost divné. Mno je divné i to, že se mumie odehrávala v Číně a ne v Egyptě jak bylo zvyklé z 1ky a z 2ky. Sem tam nějaký vtip. Kdyby tam byl v téhle 3ce v roli Ricka O'Connella někdo jiný než Brendan Fraser tak to ani nepouštím. Od režiséra Sommerse ty obě Mumie byli nejlepší.
SimcaTerka9315
Hodnocení: 1
Přidáno: 19.10.2018 00:47
Mumie 2017
Tenhle film se mi vůbec nelíbil. Mumie Ahmanet otce i svého novorozeného bratra no hnus. A do toho Tom Cruise a ten herec jak se jmenuje jak hraje pana Jekylla? Russell a nevím jak dál. no kravina fuj. Nemám u tohoto filmu vysoká hodnocení na Mumii z roku 1999 a Mumie se vrací z roku 2001 v čele Brendana Frasera a Rachel Weisz to nemá.
SimcaTerka9315
Hodnocení: 10
Přidáno: 19.10.2018 00:32
Mumie se vrací (2001)
Tenhle film mám moc ráda. Koukám na něj pořád dokola jak na 1. tak i na 2. díl.... Vždycky si pobrečím když Eve ( Rachel Weisz ) umírá. Pak když se vrátí to mám velkou radost. :)
SimcaTerka9315
Hodnocení: 10
Přidáno: 19.10.2018 00:13
Mumie (1999)
Tenhle film patří k mým nejoblíbenějším, vtipné hlášky, skvělé herecké obsazení i vtipné momentky. Dost mě pobavilo jak se tam Rick O'Connell ( Brendan Fraser ) snaží přeřvat ty mumie. Nejdřív tu mumii Imhotepa a pak tu faraónovu gardu nebo co to bylo zač ty další mumie. Suprová hudba :-) a pobavila mě Jonathanova ( John Hannah ) hláška: ,,Nemám velbloudy rád, bestie smradlavý, koušou a prděj, nechutně!" nebo ,, Čtyři pytle blech, za takovou cenu." Evelyn s Rickem jsou suprový, chi chi jak pořád po sobě štěkají. A nebo jak Rick ( Brendan Fraser ), Evelyn ( Rachel Weisz ) a Jonathan ( John Hannah ) otevírají tu rakev s Imothepem ( Arnold Vosloo ) tak mě pobavil Rickův obličej když na něj ta mumie vybafla. Zkrátka tenhle film miluju a pouštím si ho pořád dokola.
MildaX
Hodnocení: 2
Přidáno: 18.10.2018 22:58
Naprosto nudný a zbytečný horor pro puberťáky a už chápu ten nízký rozpočet, prostě jen řemeslo. Ztráta času.
Xpojntman
Hodnocení: 7
Přidáno: 18.10.2018 22:53
Pěknej zabijackej opus, který jsem si pěkně užil. Zoe Saldana je navíc pěkně sexy kočka, ale pozor s dost ostrejma drapkáma.
Xpojntman
Hodnocení: 3
Přidáno: 18.10.2018 22:47
Já nevim, mě ty SS zombies přišli sympatictější než rusko-bolšvistický zombies. Navíc přece jen to tak je, že kulturně jsou nám blíže Něnci než Rusové. Mohli to v tom filmu udělat obraceně, aby Němci byli ti hodnějěí, pak bych dal vyšší hodnocení.
PROCESOR
Hodnocení: 5
Přidáno: 18.10.2018 22:34
PROCESOR!
Jasně, že je to béčko, pakliže k tomu tak přistoupíte tak se budete i bavit a nebudete hledat něco, co tam nepatří. Já se bavil, přesně to splnilo mé očekávání, které nebylo moc vysoké, takže tak, dobrý.
Frolíček
Hodnocení: 8
Přidáno: 18.10.2018 21:48
Flashbacky z minulosti Majáku jsem přijala bez problémů, při prvním zhlédnutí slibovaly mnohé. Při dalším už to trochu skřípalo, detaily jak se přežilo téměř sedmdesát let v Zephyru nulové, ale to není v této sérii neobvyklé. Kasius upozaděn, hlavní děj je na Zephyru a cokoliv je zodpovězeno, vyvolá další otázky. A těch je setsakra mnoho.
lion71
Hodnocení: 9
Přidáno: 18.10.2018 20:58
Perfektní ztvárnění..
maloměšťácké,pokrytecké tragikomické paní Dulské v podání herečky Zdeňky Baldové, myslím že to byla její z nejlepších filmových rolí. Je to taková ctihodná lakomá Barka.
jarda53
Hodnocení: 6
Přidáno: 18.10.2018 18:29
Honza přichází na opušťák a zjistí, že jeho dívka na něj moc nečekala a namlouvala si kluky, které teprve vojna čeká. Ve filmu máme sympatické chlapy, kdy Vondráček, Jandák na ty časy, když se natáčel film,změnili léty postavu, dnes již je málokdo pozná. Voják Honza (P. Skarke) předčasně zemřel v roce 1999..
rimeon
Hodnocení: 8
Přidáno: 18.10.2018 13:29
Bez odvahy nemá život zmysel! Mladí hrdinovia vesmírneho dobrodružstva sú toho skvelým príkladom.

Krátky obsah:
Kedysi nádherná planéta Kepler je dnes vyprahnutá a na pokraji zániku, pretože Pozemšťania v honbe za zdrojom super energie vydrancovali jedinečný Kvet života.
Odvážni mladí obyvatelia planéty Kepler - AXEL, GAGA a BONO sa rozhodnú nasledovať starú legendu a vydávajú sa hľadať semienko života do oázy skrytej v ničivej sopke, aby zachránili svoj domov.
Táto misia im do cesty stavia množstvo prekážok a sebeckých protivníkov, no vzdať sa neprichádza do úvahy! V hre je totiž osud ich všetkých.
curil
Hodnocení: 4
Přidáno: 18.10.2018 12:54
Podivný televizní paskvil natočený na tolik profláknuté téma o dědictví, které je nutno potvrdit tím, že kdosi musí od základu změnit svou povahu a život. Jako vždy se vše povede na první dobrou bez větších nároků na dobrý film. Při rodinné komedii bych si představoval více humoru a zápletek. Nestačí jeden upjatý majordomus a jeho tlustý asistent. Raquel Welch se objeví jen na malou chvíli ve scéně čtení závěti.
Jarda.ftr
Hodnocení: 1
Přidáno: 18.10.2018 11:13
"Juno jak sama říká, zajímá jen to co se klukům houpe v trenkách, tím názorně ukazuje co je zač. Zneužije svého zamilovaného spolužáka a otěhotní. Zajímavostí je, že v amerických filmech souloží chlapci zcela nazí, ale dívky oblečené. Dítě je samozřejmě překážkou, které je potřeba se zbavit. Ve filmu se vše oplácá citečky, aby se z nadržené pubescentky udělala nevinná chudinka a šup s dítětem pryč což je zvrácenost. A další zvrácenost: jsou i práva otce, kterého se nikdo na nic neptá a nemá nárok na nic, není divu,v americe už jsou chlapci a muži prakticky jen překážkou bez lidských práv. Juno samozřejmě jakmile se dítěte zbaví jde si opět vesele zneužívat naivního zamilovaného spolužáka." Film je výsměchem dívkám, které to nevzdaly, ale i všeobecně mezilidským vztahům. Pokud někdo neumí respektovat názory druhých ať neleze na tento web !!!!!!! Ještě jedno smazáníé komentáe a podávám trestní oznámení pro obtěžování na netu, šikanování a diskriminaci !!!! A je jasné na koho!!! Místní těžce zamindrákované adminky si laskavě uvědomí, že je JEJICH POVINNOSTÍ RESPEKTOVAT NÁZORY DRUHÝCH!! a pokud s tím jají problém ať se jdou své mindráky léčit a nevybíjí si je na členech webu, kterých už vyštvaly desítky né-li stovky!!!
jarda53
Hodnocení: 5
Přidáno: 18.10.2018 10:34
V době, kdy jsem jako dítě chodil 1-2 za měsíc do kina, tv. měla pouze jeden kanál, jsem popisovaný film viděl poprvé právě v tv, a neměl jsem proti němu nic, když uteče tolik vody v řece a má možnost v tv. vidět miliony filmů, potom se to kritizuje, mnohé filmy zestárnou, divák na ně zapomene ale na mladou Jorgu, ta stále přináší letité vzpomínky..
green-tea
Hodnocení: 8
Přidáno: 18.10.2018 10:28
Mystérium rituálních vražd
LABYRINT I. - 8*
LABYRINT II. - 7*
LABYRINT III. - 8*
Režisér J. Strach umí stejně dobře natočit jak úsměvnou, pohodovou pohádku, tak i bizarní, pěkně zašmodrchaný skorohoror, jakým je (mimo jiné) i trilogie LABYRINT. Je vidět, že má rád tajemno a dokáže s ním pracovat tak, že divák filmu klidně odpustí i drobné nedostatky a logické přehmaty. Alespoň já to tak mám...
jarda53
Hodnocení: 2
Přidáno: 18.10.2018 10:20
Příběh ..náctiletého děvčete, které je odsouzené k pobytu v dětském domově bylo natočené před 45 lety, kdy na takové filmy do kina nikdo nechodil a televize jej promítla snad 1x nebo 2x. Aby se divák soustředil na děj, od něj vyžadoval kus hrdinství. Bylo natočeno více filmů z dětských domovů a i úspěšných mezi diváky, ale za takový, co jsem dokoukal, bych nedal ani korunu a pochválit někoho, koho?
Xpojntman
Hodnocení: 5
Přidáno: 18.10.2018 06:10
Proč se ten to město jmenuje Rubava? Jakoby Ostrava a Most, takže plno horníků a tim pádem voličů komunistů (naštěstí jich ubyvá obouch) a vzdelany lékařský personál si s nimi často neví rady. Stáči to takto mavine?
Xpojntman
Hodnocení: 4
Přidáno: 18.10.2018 05:58
Sandra Nováková by tady mohla být víc obnažená zvedlo by to nejen hodnocení. U Sabiny Laurinové jsem na vážkách, ale na svůj věk to kočka je. Zapomněl jsem, že odvážné scény by mohly mit i Josefiková, Brožová a Burešová.
martin.stusak.9
Hodnocení: 6
Přidáno: 18.10.2018 00:29
Monster Movie konečně přišel se změnou. Godzilly a King Konga už skutečně bylo dost. A tak tu máme žraloka. Ohromného žraloka, kterému se vědecky říká Megalodon. A jak praví stará známá Wikipedie, jedná se o vyhynulý druh žraloka, který žil asi před 23 až 2,6 milionu let během období od raného miocénu do svrchního pliocénu. A takový tvor se objevil v Mariánském příkopu, nejhlubším místě světa. Snímek, natočený na základě knihy ´Meg: A Novel of Deep Terror´ autora Steva Altena, přináší ekohororový příběh, avšak v čistě popkornovém kabátě, takže hrůzou si u toho nikdo kousat nehty nebude. Místy o napětí ale nouze není. Atmosfericky se jedná o něco podobného jako je třeba snímek z roku 1999 ´Útok z hlubin´. Co se týče příběhu, jako obvykle se nic nového nepředkládá. Jason Statham si zahrál kapitána Taylora, který měl s Megalodonem co do činění a byla na něj svalena zbytečná smrt mnoha lidí. A on svou práci opustil. A přišel den, kdy byl požádán o pomoc, protože se tak ohromný žralok opět objevil. On s výmluvou že to už nedělá nakonec jde. Tato dějová šablona byla už použita tak nesčíslněkrát, že začíná svým neustálým opakováním být pomalu trapná. A to se týká i ostatních scén, které jsme už prostě také nejednou viděli. Na druhou stranu je však otázkou, jestli vůbec lze ještě něco nového vymyslet. Děj je i přes svou stopáž velmi často zkratkovitý, což taktéž ve svém vývoji nevypadá zrovna nejlépe. Kniha je velmi obsáhlá a něco takového převedení do filmového scénáře není žádnou procházkou růžovým sadem, avšak v tomto případě to vypadá, že byla zřejmě cesta hodně trnitá. I když je fakt, že nevíme, je-li je na vině nepovedený scénář a nebo velice zbrklý střih. Vizuální efekty v podobě CGI jsou na kinofilm dobré, takže alespoň něco. Snímek jako takový tedy nijak zvlášť nepotěší, což je na dané téma docela škoda.
MildaX
Hodnocení: 5
Přidáno: 18.10.2018 00:21
Zajímavý námět a vtipné zpracování. Jen se to pak protahuje a přehání jak bývá u podobných komedií zvykem s to je škoda.
PROCESOR
Hodnocení: 6
Přidáno: 17.10.2018 23:32
PROCESOR!
Tak akce je parádní o tom žádná. Tom podává na svůj věk zdrcující výkon na hranici lidských možností a na to, že je to jenom herec, tak má určitě natrénováno. Vypadá, jako by vůbec nestárnul a kdejaká „herečka“ mu může jen tiše závidět, takže proč hodnotím jen lepším průměrem? Já sem si pustil film, kde chci také kromě akce, vidět i děj. Kdybych chtěl jenom akci tak si pustím You Tube a nejlepší sekce z filmu. A děj je překombinovaný troufám si tvrdit, že jen málokdo na poprvé stačil sledovat, kdo jaký zájmy sleduje a proč. Drtivá většina se spokojila s tím, že jim byl přestavený hlavní padouch a tím to zhaslo. Co mi dále vadilo, byl scénář z konce devadesátých let, kdy jsme byli krmeni tím, že k sestrojení atomovky stačí potrhlý zběhlý vědec, který jí sfoukne do dvou hodin, jak stoleček z Ikei a ještě je to kapesní verze co se vejde do kufříčku. Plutonium je roztomilá kulička se kterou se dá pinkat. A deaktivaci pořád ještě stačí, přestříhnout ten správný drátek v poslední vteřině. Za dvacet let se to nikam neposunulo, kdyby to všechno bylo možný, tak už tady dávno nejsme a nenadáváme na to, jak to nejde….
mavin
 
Přidáno: 17.10.2018 22:14
Hloupost
Nikdy jsem nehodnotil pouze z ukázek na webech, ale tohle je otřesný dá se z nih vyvodit jak bude asi tato trapárna vypadat!! A podle lidí z kina hodnocení a komdntářů jsem se nemýlil ????????
mavin
 
Přidáno: 17.10.2018 22:13
Haha že poklad!?
Pan videostop asi nemá dočeho píchnou tak vzal i tuto velmi trapnou napodobeninu dobrého a zajímavějšího pořadu zahraniční tv!!! No ptostě ubohost a ti odborníci to je na posrání, stejně je to vymyslené jak všechno na tętl squelé stanici ????????????
mavin
 
Přidáno: 17.10.2018 22:11
Krávovina
Proč se ústav jmenuje Rubava!?? Lepší a trefnější by byla kntb v Gottwaldově tam je ještě víc MudrLantů a odporníků na všechno!! Tam operaci mozku zvládne i garážmistr s asistencí uklízečky a bez blbýh keců a hádek na sále jak v téhle trapárně! Jednou jsem na to koukal s opravdovým chirurgem a ten jen kroutil hlavou jak takovou hloupost a oblbování diváka může vůbec někdo natočit!?!???
mavin
 
Přidáno: 17.10.2018 22:10
Krávovina
Proč se ústav jmenuje Rubava!?? Lepší a trefnější by byla kntb v Gottwaldově tam je ještě víc MudrLantů a odporníků na všechno!! Tam operaci mozku zvládne i garážmistr s asistencí uklízečky a bez blbýh keců a hádek na sále jak v téhle trapárně! Jednou jsem na to koukal s opravdovým chirurgem a ten jen kroutil hlavou jak takovou hloupost a oblbování diváka může vůbec někdo natočit!?!???
mavin
 
Přidáno: 17.10.2018 22:09
Krávovina
Proč se ústav jmenuje Rubava!?? Lepší a trefnější by byla kntb v Gottwaldově tam je ještě víc MudrLantů a odporníků na všechno!! Tam operaci mozku zvládne i garážmistr s asistencí uklízečky a bez blbýh keců a hádek na sále jak v téhle trapárně! Jednou jsem na to koukal s opravdovým chirurgem a ten jen kroutil hlavou jak takovou hloupost a oblbování diváka může vůbec někdo natočit!?!???
mavin
 
Přidáno: 17.10.2018 22:09
Krávovina
Proč se ústav jmenuje Rubava!?? Lepší a trefnější by byla kntb v Gottwaldově tam je ještě víc MudrLantů a odporníků na všechno!! Tam operaci mozku zvládne i garážmistr s asistencí uklízečky a bez blbýh keců a hádek na sále jak v téhle trapárně! Jednou jsem na to koukal s opravdovým chirurgem a ten jen kroutil hlavou jak takovou hloupost a oblbování diváka může vůbec někdo natočit!?!??
rimmerova-motorka
Hodnocení: 5
Přidáno: 17.10.2018 18:09
Na italský originál tohle nemá ani náhodou. Jenže amík nepůjde na film, kde hraje neameričan. A tak mu to bylo třeba přežvýkat. Ale ta atmosféra patří prostě do Itálie. Jinde nevynikne.
curil
Hodnocení: 3
Přidáno: 17.10.2018 16:27
Nehraju počítačové hry a tak i film totožný s hrou Final Fantasy XV mě nechal chladným. Navíc nemám rád tyto 3D animace. Připadá mi to jako splácaný příběh z několika žánrů a vykradených filmů. Navíc je děj poměrně spletitý, vyznat se v postavách, rodech, postavení jednotlivých tváří mi dalo zabrat. Nechal jsem se nachytat na jména herců jako Sean Bean a Lena Headey, o to větší zklamání neslyšet ani jejich avizované hlasy, když jsem film viděl v českém dabingu.
T2
Hodnocení: 4
Přidáno: 17.10.2018 15:27
║Rozpočet CZK 36,7milióna║Tržby Celosvetovo $150,000▐ Všedné rodinné vzťahy a problémy naokolo nich boli dobre vykreslené, herci celkom slušne uhrali ale film nedá nič na vrch čo by skutočne strhlo donútilo zamyslieť sa, plus ten dabing dosť od veci. /40%/
T2
Hodnocení: 1
Přidáno: 17.10.2018 14:33
║Rozpočet $-miliónov║Tržby Celosvetovo $280,242▐ márnosť šedivá a toto ako bolo amatérske divadielko, viac známich tvári tam už nacpať nemohli /0%/
POMOthy
Hodnocení: 4
Přidáno: 17.10.2018 14:29
Bastardi sú lepší v komediálnej polohe než dramatickej, v ktorej by chceli trumfovať. Práve humor, ktorý do filmu vnášajú decká–neherci svojou prirodzenosťou a uzemňujúcimi hláškami, odľahčuje drámu, ktorá vyznieva miestami naivne až gíčovo (scéna v kostole). Čo je škoda, pretože sa v nej stráca tiež istá výpovedná hodnota bez servítkov vyslovenej pravdy o veciach, ktoré sme v českom celovečernom filme nevideli a zrejme ani neuvidíte. Tomáš Magnusek je veľký nadšenec do procesu tvorby filmov a na rozdiel od kadejakých kecalov ich aj nakrúca. Čoby scenárista sa ale skutočného úspechu dočká asi až na poli ľudovej komédie.
hvezdyn
Hodnocení: 5
Přidáno: 17.10.2018 14:14
Silné téma. Zmizení dětí. To je asi ta nejhorší noční můra pro každého rodiče. Film se mi zdá zbytečně dlouhý a překombinovaný. A ukazuje, jaci ti Američané jsou totální magoři. Jsou schopni zastřelit člověka jenom za to, že jim zazvoní u domovních dveří, kdy těsně předtím vstoupili na jeji pozemek.
Zmizely dvě šestileté dívky. Podezřelý je místní mentálně zaostalý Alex. Nejsou proti němu důkazy. A proto další vylízaný magor (otec jedné z dívek) jej podrobí brutálnímu mučení, aby z něj vymámil přiznání a informaci. Způsoby středověké inkvizice.
Podezřelých je však více a magorů plné město. A nakonec jsem stejně nepochopil, proč to všechno se stalo. A nepochopil jsem pointu.
Xpojntman
Hodnocení: 9
Přidáno: 17.10.2018 11:39
Na televizní a české prostředí především, neobvyklý úkaz. Jiří Strach dokaže být vyborným režisérem, když chce.
Xpojntman
Hodnocení: 6
Přidáno: 17.10.2018 11:22
Sandra Bullock, Vánoce a romantika to k sobě padne jako ušité. Ta Lucy Sandry Bullockové byla pěkně vychytrála, ale zase láska je láska stejně jako chtíč je chtíč.
jardiv
Hodnocení: 9
Přidáno: 16.10.2018 21:46
Nedejte na hnidopichy!
Podělím se tu s vámi o malé tajemství: do kina se chodím bavit. „No a co má bejt“, říkáte si. Jenže když si tady tak čtu komentáře, připadá mi, že docela dost uživatelů se kouká na filmy jenom proto, aby pozorovali jak herci hrají, režisér režíruje, případně jak kameraman točí. A pak to všechno sepsnou. Ještě taky s gustem popíšou případné nelogičnosti v ději a naříkají nad stopáží.
Takže vlastně jdou do kina proto, aby film mohli pořádně zkritizovat. Vážně si myslíte, že pak ze sledování filmu něco mají? Probůh, tohle je přece práce pro profesionální recenzenty, jako je třeba ta notoricky známá, nejmenovaná paní, co má hnidopišství v popisu práce...
Co teda já, bavil jsem se? Ale jo, stopáž je náležitě dlouhá, je tam akce i střílečky, semtam nějaká ta nelogičnost, legrace taky dost a kromě několika evropských velkoměst se podíváme i do Prahy. Nejvíc mě pak rozesmály závěrečné titulky prokládané krátkými scénkami – televizní interview s dvěma turistkami nemá chybu!
Máša13
Hodnocení: 8
Přidáno: 16.10.2018 21:04
Drsné,
ale zároveň velmi reálné a vtipné.Slušné herecké výkony+účast opravdových "kopaček". Velmi dobrý počin
FLA
Hodnocení: 7
Přidáno: 16.10.2018 16:01
Tak sedmý díl, lehké zklamání. Ano vše celkem jasně vysvětleno a zapadlo to do sebe, ale nakonec ti vrazi a jejich pohnutky nemají tu sílu, kterou měli vrazi v předešlých starších částech. Čekal jsem asi víc a lepší závěr, možná víc šokující, originálnější? Ale jako celek hodnotím seriál na 70 - 80% porád to byla ač na různé přešlapy slušná temná krimi, leč né tak dobrá jako předešlé 2 řady.
Frolíček
Hodnocení: 7
Přidáno: 16.10.2018 13:09
Nudná rodinka s nějakými schopnostmi a s pár kámoši s nějakými jinými schopnostmi, kteří doplatili na politickou korektnost a najednou jich nebylo třeba. Trochu nuda a šeď, žárlivá manželka a pak přišla Edna! Její desetiminutová seance rozbourala dosavadní vyprávění, které najednou dostalo šmrnc a štávu. Pak Edna zase zmizela, ale už nastala akce a dalo se na co koukat, hlavně na nejmladšího člena rodiny. Cílová skupina byla kdysi spokojena, za mě více Edny, doufám, že v příštím díle dojde k nápravě. A bez pláštíku!
Frolíček
Hodnocení: 8
Přidáno: 16.10.2018 12:53
Churchilla jsem vždycky vnímala jako politického matadora. Nejtemnější hodina pro mě byla hodně zajímavá z historického hlediska, ukazuje dilemata hlavního hrdiny, jeho paličatost, ale i zanícenost služby vlasti. V pohnuté době Anglii vládli dva outsideři – král Jiří – viz Králova řeč a Churchill, který byl také několikrát vyhozen ze sedla a pak se vracel, zvláště do doby, kdy si nikdo nechtěl vzít na triko rozhodování, zda a koho obětovat. Postavit čtyři tisíce v Calais proti tři sta tisícům u Dunkerku...kdo si to historicky vezme na triko. A tak zatímco ten, kdo měl být zvolen, se toho radši vzdal a chránil si svojí ....a v pozadí splétal intriky, „prasátko“ makalo a slibovalo pot, krev a slzy, s čímž normální lidi neměli problém, ale hlavně se nechtěli vzdát. Gary Oldman k nepoznání, jeho žena v podání Kristin Scott Thomas podporující, v pozadí silných mužů jsou vždycky silnější ženy, Lily James nerušící, král fandící a svým způsobem si myslím, že Churchilla obdivoval, než ty křiváky okolo něj. Anglie má u nás vroubek za Mnichov, zaplať bůh za Churchilla, pro mě je tak Nejtemnější hodina ukázkou reálného historického příběhu.
Frolíček
Hodnocení: 6
Přidáno: 16.10.2018 12:33
Barevné, nakašírované, hodně zaměřené na válečnou strategii, spousta jmen, částečně výpravné, venkovní akce ale trochu uměřená, tolik peněz zas nebylo k dispozici a přeci jen bez CGI se moc akce nedá předvádět v reálu, předlouhá stopáž, francouzské hvězdy v pár scénách – viz Jean Marais, všechno leží na Mondym, který nesleze z obrazovky. Pro naše diváky humorné scény s názvy vesnic v okolí bojiště, mě se moc líbila postava Kutuzova, který jako starý válečník věděl oproti namachrované omladině své. Za pár let si Napoleon vylámal zuby na velkém Rusku, v podstatě kdyby skončil s placením účtů milenkám, mohl mít klidnější život.
rimmerova-motorka
Hodnocení: 9
Přidáno: 16.10.2018 11:07
Claire a Owen se spolu opět pouští mezi dinosaury. Oběma to sluší a Owen trousí občas vtipné hlášky. Myslím, že tenhle díl se mi líbil víc, než ten předchozí. Tedy až na ten "happy end"... to už bylo na mě moc. V jednom místě mě pobavila genderově vyvážená skupinka: raptor, černoch, běloch, žena a asiatka. Chybí už jen indián a eskymák. Počkat...tihle vlastně nejsou obchodní partneři a tak se s nimi počítat nemusí. Jedna perlička na závěr: ačkoli sežraných bylo dost, tak neukápla ani kapka krve. Jen a pouze krev zvířecí. Zvláštní.
Didinka
Hodnocení: 8
Přidáno: 16.10.2018 10:50
Film prověřený léty, všimla jsem si, že pokaždé, když je to v televizi, tak se dívám. Originální romantická zápletka a hodně humoru, trochu dojetí, rodinného štěstí, vánoční atmosféry a tak, přesně nadávkováno. A hlavně dokonalá komická mimika Sandry Bullock.
Máša13
Hodnocení: 7
Přidáno: 16.10.2018 09:25
Po
dlouhých 14 letech jsem se dostal k tomu, abych shlédl tuto kultovní animačku a musím přiznat,že ačkoliv mě jakékoliv kreslené filmy-pohádky příliš neberou,tohle nebylo vůbec špatný a přistihl jsem se dokonce u toho, jak jsem napjatý :-))) Takže fajnová pohodovka na večer.
Jaruna.cimrman
Hodnocení: 4
Přidáno: 16.10.2018 00:10
Nic moc
Hraje v tom moje oblíbená herečka Kidman, ale ani ona nezvýšila kvalitu tohoto filmu nad čtyři hvězdy. Možná, že chlapi to vnímali jinak, protože tam předvedla pár sexy scének, ale mně připadal děj tak plytký, že jsem ho sledovala jen částečně. Začátek viděla, potom pauza, pak zase kousek jsem viděla a tak dále, no a ke konci jsem se už zase dívala. Zjistila jsem, že jsem se mohla kouknout jen na začátek a na konec a o nic bych nepřišla. Nemám ráda filmy, které nemají spád, zvlášť je-li to z oblasti krimi nebo soudu. Thriller to však nebyl určitě.
Karel78
Hodnocení: 10
Přidáno: 15.10.2018 23:53
Jedinecne - sokujici - balancujici na pomezi geniality a kyce...
... niterny pohled rezisera/tvurce do nejtemnejsich zakouti lidske mysli a duse! Film sokujici, svym zpusobem jedinecny a rozhodne ne hned tak zapomenutelny! ???? Doporucuji pouze pro filmove "fajnsmekry"... tento film ma s mainstreamem spolecneho asi tolik, jako slon s uatrednim topenim, cili ze nic!
MrBrooks
Hodnocení: 7
Přidáno: 15.10.2018 23:07
Pěkný nahled do psychiky N. A.
Film dobře vylíčil události, které postihly Neila Armstronga jako úmrtí dcery nebo kolegů při zkoušení zkoumání vesmíru a vlastně i možností člověka.
Při filmu jsem si celou dobu říkal, jak to dokázali s raketoplány vyrobenými téměř z 'vlnitého plech', odletět na Měsíc a zpět.
mikee007
Hodnocení: 6
Přidáno: 15.10.2018 22:24
Druhý film mého víkendu.
A opět jen (s přimhouřeným očkem) lehce nadprůměrný snímek.
Film "Zabiják a Bodyguard láká svým plakátem, ve stylu legendárního Osobního strážce, na humor, kterého se ale poněkud nedostává. A když už ho člověk dostane, je takový nucený, křečovitý. Mně osobně nejvíce pobavila (a vím, že nejsem sám) Salma Hayek a její kreace. A to není mnoho, když si uvědomíme, že je ve filmu asi pět minut.
Dále tento snímek láká na akci a tady, myslím si, je všechno v pořádku. Kulky hvízdají, jedna radost. Ale i tady bych měl výhradu. Počet desperátů je přinejmenším lehce nadhodnocen. Naši hrdinové kosí jednoho padoucha za druhým, na většinu stačí jedna kulka, či úder, leč zloduši neubývají. Je jich stále víc a víc. Až se mi vybavila scéna z Vinetoua, kdy ti hodní v pevnosti pálí a pálí, zločinci kapou jako mouchy, ale vzápětí už zase cválají v plném počtu.
Podtrženo, sečteno. Zabiják a bodyguard je dobrý film, nenudí, pobaví, ale dvakrát ho asi nebudete chtít vidět.
P.S. potenciál Garyho Oldmana, je v malé roli Běloruského tyrana, zcela nevyužit.
Naopak, Samuel L. Jackson, jak ho mám rád, už mi na svou roli přišel krapátko přestárlý. Ale to je jen můj pocit. zahrál to dobře.

TV Program

ČT1 - 13. komnata Marka Brodského (2...

05:00 - 05:30

18 minut již uběhlo
12 minut zbývá do konce

ČT2 - Babylon (2004) [TV cyklus]

05:00 - 05:30

18 minut již uběhlo
12 minut zbývá do konce

NOVA - Novashopping

04:55 - 05:55

23 minut již uběhlo
37 minut zbývá do konce

Prima - Prostřeno! (2010) [TV pořad]

03:55 - 06:15

83 minut již uběhlo
57 minut zbývá do konce

Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 152777
Osobností: 637146
Fotografií: 582048
Plakátů: 276447
Obsahů a biografií: 140205
foto

Komerční sdělení

Seznam DVD

Potřebujete si udělat pořádek ve filmech? Tak právě pro Vás je tu tento program.

foto

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Chlupatá odplata (2010)

Chlupatá odplata

Chlupatá odplata
Tenhle film jsem viděla   nedávno poprvé a dost jsem   se nasmála :D jak tam můj   drahý Brendan Fraser bojuje s   těmi zvířaty, kteří mu   více >

Autor: SimcaTerka9315 | Hodnocení: 10 / 10

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008...

Mumie: Hrob dračího císaře

Mumie: Hrob Dračího císaře
Miluju Ricka O'Connella a   Jonathana Carnahana v podání   Brendana Frasera a Johna   Hannaha, chybí mi tam, ale   Eve v podání Rachel Weisz.   více >

Autor: SimcaTerka9315 | Hodnocení: 4 / 10

Mumie (2017)

Mumie 2017

Mumie
Tenhle film se mi vůbec   nelíbil. Mumie Ahmanet otce i   svého novorozeného bratra no   hnus. A do toho Tom Cruise a   ten herec jak se jmenuje jak více >

Autor: SimcaTerka9315 | Hodnocení: 1 / 10

Mumie se vrací (2001)

Mumie se vrací (2001)

Mumie se vrací
Tenhle film mám moc ráda.   Koukám na něj pořád dokola   jak na 1. tak i na 2. díl....   Vždycky si pobrečím když   Eve ( Rachel Weisz ) umírá.   Pak když se vrátí to mám   velkou radost. :)

Autor: SimcaTerka9315 | Hodnocení: 10 / 10

Mumie (1999)

Mumie (1999)

Mumie
Tenhle film patří k mým   nejoblíbenějším, vtipné   hlášky, skvělé herecké   obsazení i vtipné momentky.   Dost mě pobavilo jak se tam   Rick více >

Autor: SimcaTerka9315 | Hodnocení: 10 / 10

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2018, Filmová databáze s.r.o. (FDb.cz). Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.166/0.089
Partneři:
hotel pro psy