reklama

FDb.cz - filmová databáze

Dnes je 27.2.2017 a svátek má Alexandr. Tip: Nej půjčka >>

Rozšířené vyhledáváníPostrádáte zde něco?

 
 

Poslední komentáře

 
Misantrop
Hodnocení: 6
Přidáno: 27.02.2017 00:11
Hodně rozpačitá "satira". Naprosto skvělé se tu mísí s naprosto špatným. V jedné chvíli dokonce zaspal zvukař, nestihnuv včas zachytit zvuk dál od popředí... A hodně rozpačití jsou i herci: bloudívají očima ke kameře a jejich projevy jsou často přemrštěné. Nataša Gollová hraje nejméně potřetí touž úlohu po slávě toužící bláhové dívky. Postava nakladatele, který chce vydat "vlastnoruční" paměti vraha, bude o čtvrt století později použita v bláznivé parodii Čtyři vraždy stačí, drahoušku!...
martin.stusak.9
Hodnocení: 3
Přidáno: 26.02.2017 23:40
Steve Guttenberg, Michael Winslow, Marion Ramsey, Leslie Easterbrook. Staří známí matadoři z komediální série ´Policejní akademie´ a s nimi Nia Peeples v bijáku silně konkurující sérii známé jako ´Sharknado´. Dokonce je tu i připomínka v podobě samotného Iana Zieringa. Televizní snímek televizního kanálu SyFy je zcela totožný s mockblastery. Film je tak blbý, až je dobrý. Lépe by to slušelo v komiksu, ale SyFy je už takové. Tohle prostě vzniknout muselo. Po výtvarné stránce je CGI na dobré úrovni. Chtělo by to ještě doladit v animaci a v zasazení do reálného prostředí. Scénář by kupodivu také nebyl špatný, jen kdy nevyzníval tak dětinsky. Televizní popkornová SyFy zábava v plné parádě.
argenson
Hodnocení: 10
Přidáno: 26.02.2017 22:46
Úsměvná road movie trochu připomínající Nezvratné osudy, jindy zas Gulliverovy cesty, protože takový panoptikum lidí a míst aby člověk pohledal. Nejzábavnější je epizoda v ujetým právnickým městě s příznačným názvem Morlaw, obstojný je i nápad s Muzeem uměleckých podvrhů. Nijak nevadí pomalejší tempo, protože to solidně táhne sympaťák James Marsden i všichni jemu sekundující. Celou dobu jsem se usmíval jako blbeček a korunoval to famózní závěr, takže pod 100% jít nemůžu.
argenson
Hodnocení: 3
Přidáno: 26.02.2017 22:45
"Prvorepublikový film táhli prostě chlapi," řekl Robert Sedláček pro Český rozhlas. Tím se mnohé vysvětluje. Je pravda, že už před rokem ukázala Lída Baarová, jak je těžký sehnat dneska herečky, který by alespoň vzdáleně evokovaly oslnivou nádheru předválečných hvězd. Na druhou stranu v takhle rozsáhlým projektu prostě není možný ignorovat fakt, že český film táhly Mandlová, Baarová, Vítová, Gollová. A zde fiktivní postava Lili Krallové dělá akorát bordel v ději. Kromě toho jsem měl vždycky za to, že když mám po ruce historicky vypjatý momenty, je radost psát scénář a dialogy, ale tady se celkem nic neděje a i tragédie Anny Letenské prošumí spíš jen tak mimochodem. Vladimír Javorský výborný, ovšem na ambiciózní seriál je to dost málo.
argenson
Hodnocení: 8
Přidáno: 26.02.2017 22:45
"Dovoluji si upozornit, že jsme hotel kategorie ÍÁ, přičemž hrobka je vedena jako depandance." Děj malinko nepřehledný, neřkuli zmatený, ale jako konverzační zábava s řadou povedených gagů velmi dobré. Pacínek podobně jako v jiných filmech roztomile ignoruje pravidlo pátého pádu, Obermaierová tu zastupuje kategorii femme fatale, byť je lehce ťáplá, naopak výborná je pragmatická Libuše Havelková plus hláškující Menšík: "Hele, je to taková delikátní věc, já tady nechci křičet... mám tam v mučírně dvě mrtvoly."
rimeon
Hodnocení: 10
Přidáno: 26.02.2017 21:29
Grizzy a luminci (2014-2016)
GRIZZY - On je velký jako medvěd, silný jako medvěd, chytrý ... jako medvěd. Samozřejmě, že žádné jiné zvíře neodváží napadnout svou To není jiné zvíře kromě jednoho: kmen, který patří k nejvíce neškodnou, hloupou a směšné savec rodiny, která existuje - Lemmings "privilegium medvědí.".

pocet epizod .... 26 x 3 min
PORTER
Hodnocení: 4
Přidáno: 26.02.2017 21:07
Skromná pohádka jak množstvím herců tak efekty i kostýmy,ale na délku té pohádky se na to nechalo podívat.
radegaster
Hodnocení: 3
Přidáno: 26.02.2017 20:59
Prometheus alias zbytečný
Pokud patří některý snímek do škatulky "zbytečný" pak je to Prometheus.Tedy pokud se náhodou Ridley Scott nevtělil do role Weylanda.Vidět film Vetřelec (1979) a poté Vetřelci(1986) bohatě stačí ke zjištění, že tihle tvorové jsou velice nebezpeční ,téhož jsme se dočkali i v tomto volném pokračování, jakož přes kopírák uděláného obrněného vozidla pro pěšáky či výzkumníky. Robot humanoid taktéž zústal , tentokrát však v podání prkenného Michaela Fassbendera kterému nechybí jen lidské city ale i špetka humoru kterou dodal jeho předchůdce Lance Henriksen v roli Bishopa.Už od počátku je zcela zřejmé kam se děj bude ubírat a nějaké zvraty či překvapení jsou tady skutečnou sci-fi vlastně mimo plán...Rutinérské dílo ktreré nemá zdaleka takovou šťávu jako výše zmíněné snímky. Vizuál je tím lepším a v podstatě jediným co nějak upoutá a osvěží nudnou story kde je vše dané v kolejích svých předchůdců z filmového plátna. Konec však zůstal tradičně otevřený a tak se opět za nějaký čas můžeme těšit na cosi jako vetřelce. Snad ale s lepším příběhem .
PORTER
Hodnocení: 6
Přidáno: 26.02.2017 20:57
Jeden z lepších dílů z Kojaků z 90.let,krimi zápletka povedená a docela napínavá řešení dvou případů a navíc jsou v tom zkorumpovaní policajti,objeví se i dost známějších hereckých tváří,spokojenost.
radegaster
Hodnocení: 5
Přidáno: 26.02.2017 19:51
Procitnutí
Británie po I. světové válce je zemí, kde je nejen plno žalu ale i podvodníků na tomto se snažících vydělat. Florance je mladá ,nezávislá , emancipovaná žena která za podivných událostí přišla o své nejbližší jako mladá dívka. První polovina snímku naprosto záživná kdy hlavní hrdinka odhalí v Londýně doupě šarlátánů kteří se "zabývájí" světem zesnulých zcela zištně a komerčně.Po této odhalené podvodné seanci ji však vyhledá člověk z chlapecké internátní školy z anglického venkova.Po velmi chladném přijetí a omdmítnutí však Florance příjímá výzvu a odjíždí na venkov.Ponuré sídlo chlapecké školy je však jen úvodem do ještě temnějších zákoutí události které se mají stát. Striktně logicky uvažující a prakticky jednající mladá žena která má po ruce velice novátorská "vědecká udělátka"( mimochodem velmi zajímavá) tehdejší doby záhy odhalí prvotní příčinu děsu v internátu. Poté bohužel scénarista i režisér patrně dostali vnuknutí " z hůry" a smotali dohromady všeliké možné , patrně i vlastní, psychozy žánrové propletence a s tím i divácky nezáživné nedotahy, kdy zorientovat se v ději má problém zřejmě i filmový štáb... Vyústění snímku je pak samo o sobě thriller.Moje vlastní polemika a mystérium se poté scvrkla jestli dvě * nebo *** . S ohledem na Rebeccu Hall to vyhrála druhá varianta.Solidní ale v závěru promarněný potenciál filmu, ale koukatelá záležitost.
collen
Hodnocení: 2
Přidáno: 26.02.2017 19:27
Vydržela jsem asi tak patnáct minut...ztráta času, takže jsem asi podváděla, když jsem tento paskvil dala do zhlédnutých.
rimmerova-motorka
Hodnocení: 1
Přidáno: 26.02.2017 18:54
Vysoké hodnocení moc nechápu. Co se dalo o Terminátorech říct, bylo už řečeno. Tohle byl tak nudný protlak, že se na to nedalo koukat. Prostě jsem to vypnul. Humus.
FLA
Hodnocení: 6
Přidáno: 26.02.2017 18:40
Zdravé jádro policie očišťuje svět....
Nadprůměrný drsný krimi / thriller, který má zajímavý námět. A to že uvnitř Policie ve Francii je tajná organizace, která s kriminalitou a zločinci nakládá po svém a bez soudu. Zpracování není už tak zajímavé jako námět, občas pokulhává logika, ale jinak ucházející drsná podívaná.
FLA
Hodnocení: 6
Přidáno: 26.02.2017 18:34
Průměrný díl, který ale mám docela rád. Val Kilmer mi jako Batman nevadí, Nicole Kidman je zde k nakousnutí, ale hlavní devízou filmu, alespoň pro mně jsou dva ultrakreténi: Hádankář a Dvě Tváře, oba představitelé nemají chybu a role jim seděj, kdykoliv se objeví je to celkem švanda:-)
karlosphonic
Hodnocení: 3
Přidáno: 26.02.2017 17:22
Klišoidní béčko s otřepaným námětem.Žádná nová bojová choreografie,žádný suchý humor.Když už by to měl být akční film jen pro pročištění hlavy,měl by nabídnout alespoň trošičku něco navíc,což se nestalo.A náctka nejsem,abych obdivoval jen pohlednou tvář Reevese.
jarda53
Hodnocení: 2
Přidáno: 26.02.2017 13:49
Nejhorší seriál všech dob za přispění desítek herců, který byl v televizi natočen. Jen tak pro zajímavost, jsem si dovolil kouknout na zatím první část. Hereček jsem napočítal, kromě nepočítaných prostitutek dvě. Švorcová se tam mihla na 10 sekund ale Jarka Obermaierová, jako Marta Gottwaldová byla v každý třetí scéně...
SvoKar
Hodnocení: 7
Přidáno: 26.02.2017 13:38
Klasická disneyovka s líbivými animacemi, leckdy dost nadsazenými - tloušťka, vychtlost; Jasmína by měla přes prsa 3x tolik co v pase:)
I když je to pohádka, když Aladina nazvou žebrákem a on se urazí, mi ho prostě není tak líto, jak asi bylo záměrem filmařů - mohl pracovat! Krást je přece ještě horší než žebrat. To v mých očích nezmění ani žánr "pohádka".
Jinak je to ale příjemná podívaná "pro celou rodinu".
bud.spencer1
Hodnocení: 10
Přidáno: 26.02.2017 11:29
Trochu jsem se bál, že po velkolepé sérii o Harrym Potterovi to bude prudký pád dolů. Ale naopak i tenhle film se skvěle drží na Harryho úrovni a já se skvěle bavil. Skvělé efekty příběh a celkově zpracování. Z posledních dílů Harryho nebyla rodinná pohádka ale spíš akční thriller, tohle bylo zase to hezké roztomilé... fajn pohádka na kterou se hezky dívá
jarda53
Hodnocení: 5
Přidáno: 26.02.2017 09:50
Film je tak na jedno shlédnutí a už se k němu nevracet. Ani Chramostová ani Hrušínský nejsou mojím šálkem kávy. Chramostová, do doby, než, kdy se stáhla do domácího divadla těch rolí moc nenahrála, snad stojí za zmínku Past, Bílá paní, Tarzanova smrt. Hrušínský toho prostoru měl přesto dosti, patří k vrcholným hercům, co naše země nosila, ale není důvodů z něj dělat modlu. Měl výhodu, vlastnil charismatický hlas a k tomu stačí talent a fištron. Děje ve Spalovači na film je málo, možná by stačilo na divadle a to by asi bylo hukot...
FLA
Hodnocení: 7
Přidáno: 26.02.2017 08:25
Jako dobrodružná komedie to bylo dobrý. Agenti z Bulharska, Ruska, Turecka, Anglie, nechyběl ani velký cikánský gang a do toho J. Bond pronášející svoje hlášky suché jak to jeho Martini. Nemělo to chybu, jinak Sean Connery opět elegán a nepřemožitelný, krásná nostalgie 60. - 70. let, nesmím opomenout drsného zabijáka, kterého výborně ztvárnil Robert Shaw, dobrá Bondovka:-)
martin.stusak.9
Hodnocení: 10
Přidáno: 26.02.2017 03:59
Sovětský ´trezorový´ snímek z období 2. světové války ukazuje nelichotivý osud vojáka, který se vzdal Němcům a začal s nimi spolupracovat, aby si později zase uvědomil své vlastenectví a vrátil se k partyzánům, kteří k němu samozřejmě vzhlíželi podezřívavě. Prokázat svoji loajalitu není zrovna procházka růžovým sadem. Náročné filmové dílo nepatří mezi klasické válečné snímky. Na svou dobu se velmi odvážně vyvarovává veškeré propagandy a oslavě vládnoucí třídy a nepoukazuje na hrdinské válečné činy, což byl zřejmě hlavní důsledek jeho zapsání na černou listinu. Jedná se o inteligentní realistické drama bortící hranice stalinských myšlenek a veškeré aspekty své doby. Vyjímečný, takřka artový, film, u kterého se musí přemýšlet, jinak nebude pochopen.
m6k
Hodnocení: 8
Přidáno: 26.02.2017 01:46
Příroda vers. kapitalismus...
Po úvodních minutách filmu jsem si zalebedil, pohodička – užiju si krásnou pohádku o tom, jak je skvělý alternativní život mimo civilizaci, uprostřed lesů. Kde sverázní, hippiesáčtí rodiče učí své početné děti, aby se uměli postarat samy o sebe. A ještě navíc, v domácí školní výuce, jim místo ideálů konzumu a měšťáckého pohodlí, vštěpují Setonovské dovednosti a myšlenky Noama Chomskyho.
Jenže idylka se poněkud zadrhne, když matka, kterou museli, pro jejím upadnutí do depresí, odvézt od nemocnice, spáchá sebevraždu. Při „road-movie“ cestě, obytným autobusem, na její pohřeb, najednou začínají vyskakovat nepříjemné otázky. Je otec Ben, až takový přírodní pohodář, a nebo tak trochu umanutý diktátor. Film přestane být prvoplánovou pohádkou a začne klást otázky k zamyšlení. Nakonec tedy, tak trochu dojde, na tradiční hollywoodský happyend, ale i tak, ten film není přeslazená limonádička. Je dobrej a nedivil bych se, kdyby po jeho shlédnutí, některý divák podlehl touze prásknout za sebou dveřmi svého bytu uprostřed velkoměsta a dostal chuť žít třeba v maringotce na kraji lesa.
martin.stusak.9
Hodnocení: 8
Přidáno: 26.02.2017 01:33
Začala osmdesátá léta a na stříbrná plátna se dostavil další zvířecí hromotluk. Aligátor. Oběť výzkumů, který dal člověku náležitě co proto. Není tajemstvím, že takovéto snímky odstartoval pět let předtím Steven Spielberg svým počinem ´Čelisti´. Vzniklo volné pokračování a pak někoho napadlo použít i nějaké jiné zvíře. Šablona zmíněných Čelistí, se nezapře, přesto se jedná o skvělý, dnes již klasický ekohoror, který se stal dokonce i inspirací pro další. Děj je jednoduchý a na svou dobu tu jsou ty nejlepší vizuální efekty, jaké mohli být. Zub času samozřejmě udělal své, ale to nemění na faktu, že se jedná o výbornou béčkovou klasiku, na kterou se bohužel nějak pozapomnělo.
martin.stusak.9
Hodnocení: 8
Přidáno: 26.02.2017 00:28
Druhý snímek je od předchozího velice vzdálen, ale to nic nemění na povyšování patriotismu a zarputilého boje proti zločinu. Komiksový nadhled, hrdinství, jeden kýč vedle druhého, téměř nonstop akce, prostě osmdesátková akční zábava v plné parádě. A je to také hlavě stará dobrá akční poctivá kaskadérská a pyrotechnická práce. Žádné zbytečné dialogy, žádné CGI efekty, žádný mohutný rozpočet.
Karius
Hodnocení: 9
Přidáno: 25.02.2017 23:00
Za mě 90%, protože jsem zrovna při tom tanky hrál a nemohl se vůbec soustředit, jak mě to vtáhlo do děje. Takže jsem tanky vypnul a jen čumákoval až do závěrečného fightu na rozcestí. Tam už mi došla slova. Masakrální řežba. Veškeré bojové scény parádně propracované a pěkně natočené. Vesměs každý člen posádky zahrál super a Brad Pitt je prostě Brad Pitt. Kde se mihne, tak to ve většině případů stojí za to. Kdo neviděl a má rád válečný filmy, nudit se nebude. S chutí do toho!
rimmerova-motorka
Hodnocení: 10
Přidáno: 25.02.2017 21:58
Válka je hnus a válečné filmy moc nemusím, jen dokumenty. Nicméně závěrečná monumentální bitva byla fakt...monumentální. Brad Pitt odvádí nezvyklý výkon. Škoda, že to zprasili tou municí. Logické by bylo vzít si jí dovnitř a prázdné náboje vyhazovat ven.
curil
Hodnocení: 3
Přidáno: 25.02.2017 18:19
Už jsem se párkrát setkal s podobnými filmy, kde skautky doma pečou různé sušenky a jejich oddíly mezi sebou soutěží. Vždy je to kombinováno s dalšími problémy, dívčí rivalitou ve škole, láskou mezi vedoucími oddílů anebo nenávistí mezi nimi, a tentokrát to komplikuje fešný napravený zločinec zařazený do programu na ochranu svědků. Místo, aby se držel doma, hrne se do ulic seznamovat s holkama. Naivní děj, vyhovovat bude zřejmě rodinám s malým děvčaty. Klasické složení skautek - čainýs, černoška, běloška, jak jinak. Tak ať žijí cookies, taky si je občas v marketu koupím.
curil
Hodnocení: 5
Přidáno: 25.02.2017 17:59
Pro některé skalní fandy režiséra Jesse Franca patří tento film k nejlepším, které natočil. Já jsem poněkud na rozpacích. V příběhu se projevuje Francova fascinace jeho múzou, dvorní herečkou a celoživotní družkou, Linou Romay. Anebo fascinace jejím klínem. Jessova kamera vtahuje diváka do intimity jeho života. V žádném jiném filmu jsem neviděl Linu tolik odhalenou. Jestliže většinou píšu o erotice ve Francových filmech doplněné několika scénami hard - porna, tentokrát je to naopak. Zmiňovat se o ději příběhu je zbytečné.
curil
Hodnocení: 2
Přidáno: 25.02.2017 12:53
Tak jsem zase jednou naletěl komerční televizi na jakýsi katastrofický thriller, měl mě varovat už název. Nicméně zpočátku docela vtipné hlášky, myslel jsem, že vše bude probíhat v komediální rovině, zvláště při objevení podivína Sampsona. O to bylo horší zjištění, že autoři myslí děj naprosto vážně a stokrát opakovaný boj o vejce ptakoještěra se rozjel na plno. Dvě hezké herečky už to nemohly zachránit.
movie-freak
Hodnocení: 10
Přidáno: 25.02.2017 12:46
Po dlouhé době jsem viděl povedený a velmi napínavý příběh. Ani délka snímku nevadila. Naprosto úžasný závěr. Doporučuji všem milovníkům kvalitního thrilleru.
jarda53
Hodnocení: 9
Přidáno: 25.02.2017 10:30
Film jsem viděl poprvé, když jsem vyšel devítiletku a byl to první film, na který jsem mohl jít večer do kina, bez obavy, že mě nějaký pedagog vyvede za uši z kina a dostanu dvojku z chování. Trintignant a Aimee byli v tu dobu velice sympatičtí herci, které jsem si oblíbil a za zvuků pa-da-da-da, které mi občas v uších zní, mám důvod, na co vzpomínat. Dříve se i v časopisech psalo, že při natáčení jedné scény, kdy kaskadér natáčel svojí filmovou smrt, natočil smrt opravdickou. Tato scéna, ve filmu zůstala...
collen
Hodnocení: 10
Přidáno: 25.02.2017 10:21
Tato klasika britské literatury inspirovala nejednoho tvůrce, ale tentokrát vznikl naprosto jedinečný a krásný film.Jestli chcete vědět, co je láska k zešílení, podívejte se na tento snímek. Julitte Binoche a Ralph Fiennes nikoho nenechají na pochybách o všech podobách lidských emocí. Jsou v tomto temném příběhu přinejmenším uvěřitelní a já si troufám tvrdit, že také nepřekonatelní.Nečekala jsem tak silný zážitek.
collen
Hodnocení: 9
Přidáno: 25.02.2017 10:00
Nikdy bych nesesbírala odvahu na takovou šílenou cestu a protože tohle není vymyšlený příběh, tak můj obdiv a respekt.Reese Witherspoon dokázala, že není jenom pěkná blondýna, ale odvedla poctivý a skvělý výkon, na který se pečlivě připravovala. Možná proto jsem jí postavu Cheryl opravdu věřila.Celý film se podle mého názoru hodně povedl, včetně hudby a o působivém prostředí ani netřeba mluvit.Nepřestávám žasnout, jak mohla samotná Cheryl 94 dní šlapat tou divočinou 1 800 kilometrů a přežít...
collen
Hodnocení: 8
Přidáno: 25.02.2017 09:41
Zajímavý snímek, kde děj plyne jaksi pomalu a zdánlivě na jednom místě.Laputa je útočištěm a skoro i domovem skupiny lidí, kteří stejně jako majitelka Johanka hledají a tápou , baví se a zkouší žít naplno, stejně jako každý v jejich věku.Nakonec je všechno jenom zápas o svoje místo na slunci a stejně jsou v tom sami a opuštění se svými sny.Výborná Tereza Voříšková v hlavní roli tuto rozervanost symbolizuje přesně a podobně si počínají i ostatní herečtí kolegové.Laputa je pěkný příběh ze života a určitě se na ten film podívejte.
jarda53
Hodnocení: 6
Přidáno: 25.02.2017 08:50
Do města, přijela operní zpěvačka, je ubytována na hotelu Popper a začnou se dít věci, je vykraden Koloniál, je okraden pan lékárník. Hodně to má na svědomí malý chlapec, kterého jeho otčím pěkně řeže, ten se mu za všechna příkoří a facky, kterými častuje jeho maminku, odvděčí vidlemi do zadku. V kostele je zavražděn pan farář a kdo si myslíte, že to mohl udělat - to čertovo kvítko, proti kterému se strhne mela, pan farář z vedlejší vesnice, s obyvateli přijdou ke kostelu a chtějí z chlapce vyhnat ďábla. Stáňa, které se blíží svatební den a chystá se odjet se svým mužem Wohrischkem do Ameriky se hroutí plány, vzpomene si, že ji miluje jeden mladý četník..
ph33
Hodnocení: 8
Přidáno: 25.02.2017 01:42
Jednoznačně !
Za mě paráda , knížku si už nepamatuji ale jako lajkovi mi to přijde velkolepé jeden z filmu který není těžké k pochopení ( jde o ženu ,ona umře on chce zjistit jak se to dá změnit ) pak stačí jen sledovat k závěru se tak nak dojde ? efekty paráda a ta doprovodná hudba super ! určitě film na večerní pohodu !
Lasy
Hodnocení: 3
Přidáno: 25.02.2017 00:18
Tragédie
Na tohle koukat v pátek večer? Že jsem radši někam nešel pařit :D Tragický název filmu, tragické postavy, tragické dialogy, tragický děj. Horší může být malo co. Jako žena se mi líbila Victoria Summer, jinak nic.
wena
Hodnocení: 8
Přidáno: 24.02.2017 21:45
Hrdinský počin pilota nebo prostě naučná rutina s chladnou ? Sully dokáže, že počítačová simulace nemá lidský faktor.
Filip.Rakos
Hodnocení: 7
Přidáno: 24.02.2017 20:35
7/10
Ano film se mi líbil nemá sice moc dobré efekty ale film se mi líbil dobrý příběh a zajímavý konec za to shlédnutí to stojí.
Filip.Rakos
Hodnocení: 10
Přidáno: 24.02.2017 20:33
10/10
Jo tohle se povedlo..zajímavý příběh a krvavá akce doufám že leatherface(2017-2018) bude stejně dobrý jako tento.
Filip.Rakos
Hodnocení: 5
Přidáno: 24.02.2017 20:31
5/10
Nic moc....po většinu filmu se skoro nic nedělo nevim co více říci průměr....Ale rozhodně stojí za shlédnutí pokud ste fanoušky série
Filip.Rakos
Hodnocení: 10
Přidáno: 24.02.2017 20:29
10/10
Asi se mi film líbil hodně protože moc takovyhlech filmů nevidím a opravdu sem si to užil po celý film akce moc se mi líbil.
Filip.Rakos
Hodnocení: 9
Přidáno: 24.02.2017 20:27
9/10
Po shlédnutí filmu kruhy sem si řekl že od hororu si dám pauzu nez vyjdou zase nějaký perly hororoveho průmyslu..a když sem v noci projížděl internet narazil sem na john wick no a řekl jsem si ze si ten film..moc na akční filmy nekoukam ale tohle byl opravdu výborný akční film na 100% doporučuji.
Filip.Rakos
Hodnocení: 5
Přidáno: 24.02.2017 20:23
5/10
Tento film..výborný příběh to ano ale to co byla katastrofa byli ty hrozně efekty a kvůli tomu dávám filmu průměr.
Filip.Rakos
Hodnocení: 10
Přidáno: 24.02.2017 20:21
10/10
Tak tento film se opravdu povedl..napínavý,zajímavý a konec všechno bez chyby za mě opravdu povedený film.
Filip.Rakos
Hodnocení: 4
Přidáno: 24.02.2017 20:19
4/10
Tak tohle..to byla hrůza jako neříkám že by nebyl film i tak trochu zajímavý příběh ale to se mi i mnohem více líbil kruh 2 a utratit 825kc s přáteli pod dojmem ze si užijeme kino byl vážně otřesný..Rozhodně je lepší počkat az bude film dostupný na dvd ale do kina nedoporučuji.
Filip.Rakos
Hodnocení: 6
Přidáno: 24.02.2017 20:15
6/10
Rozhodně nemohu říct že by film byl špatný ale rozhodně se mi více líbil Kruh(2002) a tento díl hodnotím jako nadprůměr.
Filip.Rakos
Hodnocení: 10
Přidáno: 24.02.2017 20:12
10/10
Film se mi moc líbil nepotřeboval sem ani vidět japonské verze abych si film užil a celkově příběh byl velmi dobrý..
curil
Hodnocení: 4
Přidáno: 24.02.2017 17:46
Tentokrát mi film připadá jako snůška všech možných námětů, které Jess Franco ve svých filmech používá. Námět je slabý, striptýzový klub bez jakéhokoliv vzrušení, celkově výprava podivná, prázdné místnosti a holé bílé stěny připomínají nemocniční prostředí. Nahota je bohatě zastoupená, některé herečky snad ani šaty za celý film nevezmou na sebe. Jejich výběr není špatný. Podivný ovládací pult s barevnými pákami a světly je k smíchu. To se mi více líbilo milování v plynových maskách (ironicky), které mi připomnělo jeden vtip Ivana Mládka z manželského života.
pettra
Hodnocení: 1
Přidáno: 24.02.2017 16:43
trapas
To je komedie?? Hrůza a děs. Ani jednou se nebylo proč zasmát. Sorry jako.....Zbytečně vyhozené prachy za natáčení
Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 141628
Osobností: 606645
Fotografií: 526638
Plakátů: 253992
Obsahů a biografií: 130312
foto ticket-art gopay

Komerční sdělení

Seznam DVD

Potřebujete si udělat pořádek ve filmech? Tak právě pro Vás je tu tento program.

foto

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Bláhový sen (1943)

Bláhový sen
Hodně rozpačitá "satira".   Naprosto skvělé se tu mísí   s naprosto špatným. V jedné   chvíli dokonce zaspal   zvukař, nestihnuv včas   více >

Autor: Misantrop | Hodnocení: 6 / 10

Turbotarantule: Láva poraženým (...

Turbotarantule: Láva poraženým
Steve Guttenberg, Michael   Winslow, Marion Ramsey, Leslie   Easterbrook. Staří známí   matadoři z komediální   série ´Policejní akademie´   a více >

Autor: martin.stusak.9 | Hodnocení: 3 / 10

Dálnice 60 (2002)

Dálnice 60
Úsměvná road movie trochu   připomínající Nezvratné   osudy, jindy zas Gulliverovy   cesty, protože takový   panoptikum lidí a míst aby   více >

Autor: argenson | Hodnocení: 10 / 10

Bohéma (2017) [TV seriál]

Bohéma
"Prvorepublikový film táhli   prostě chlapi," řekl Robert   Sedláček pro Český   rozhlas. Tím se mnohé   vysvětluje. Je pravda, že   už před více >

Autor: argenson | Hodnocení: 3 / 10

Rakev ve snu viděti (1968)

Rakev ve snu viděti
"Dovoluji si upozornit, že   jsme hotel kategorie ÍÁ,   přičemž hrobka je vedena   jako depandance." Děj malinko   nepřehledný, neřkuli   více >

Autor: argenson | Hodnocení: 8 / 10

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení
apple android wp bb
iPhone
iPhone
 
App Store hodnocení:
hod
Android
Android
 
Google Play hodnocení:
hod
Windows Phone
Windows Phone
 
WP store hodnocení:
hod
BlackBerry
BlackBerry
 
BB world hodnocení:
hod
fb

Copyright © 2003-2017, Filmová databáze s.r.o. (FDb.cz). Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Tyto webové stránky využívají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace.

Load: 0.193/0.114
Partneři:
Amatérské Filmy | půjčka, půjčky | DVD v novinách a časopisech | Film online | Nadace život umělce | Skromný kluk | Výdělek na internetu | Vodák dřeva | Voyo.cz | Krabičková dieta | hotel pro psy