reklama
 

Poslední komentáře

 
jarda53
Hodnocení: 7
Přidáno: 25.05.2017 12:18
Že půlhodinový příběh byl natočen již v roce 1956 a je to poutavé, díky bravurním herectvím krásné Medřické, zajímavého Högera,Záhorského. Je vidět, že se stále někde ve skladech skrývají filmové poklady, o kterých se mluví jako o zapomenutých. Jako by divák rozhodoval, co se bude vysílat, pánové, pořádně to provětrejte, vždyť jistě zase něco najdete...
collen
Hodnocení: 4
Přidáno: 25.05.2017 09:41
Slabý odvar na téma, které zpracoval v roce 1959 mistr filmu Jean-Luc Godard a nevím jestli to byla od režiséra McBride odvaha nebo spíš drzost.Každopádně tato verze stejného námětu působí jako přehlídka nahoty nafoukaného frajírka v podání Richarda Gere a naivní Valérie Kaprisky.
collen
Hodnocení: 8
Přidáno: 25.05.2017 09:25
Z dnešního pohledu se zdá příběh Georgiany neuvěřitelný a těžko pochopitelný, přestože je pravdivý.Keira Knightley svoji roli zvládla na jedničku a velice působivá byla také historická atmosféra celého filmu a nádherné kostýmy.Rovněž Ralph Fiennes mne nezklamal svým výkonem, ačkoliv tentokrát hrál muže, kterého by asi mnoho žen nechtělo ve své ložnici.
Jiftach
Hodnocení: 10
Přidáno: 25.05.2017 06:19
Skvělé
Navzdory recenzím jse na film vsazil a byl jsem nadšený. Ano, s oficiální legendou ma film pramálo společného, ale to nevidím jako překážku. Ani původní legenda nemá reálný základ a vykládat si ji lze s neomezenou fantazií. Mě uchvátila ex vizuální stránka filmu, jasně se vyvíjející příběh, jasné vykreslení postav, perfektní hudební doprovod. Guy Ritchie natočil skvělý film, který předčil má očekávání. Čekal jsem klasický, 1000x obehraný příběh, klasická filmová klišé, prostě nudu natřenou zlatou barvou a ne. Bavil jsem se celý film. Opravdu od začátku do konce. Skvělé....
jarda53
Hodnocení: 10
Přidáno: 24.05.2017 22:44
Jestli si divák myslí, že mrtvých bylo dost, tak v závěrečné epizodě, vraždění pokračuje, major Remeš se pobije s právníkem rodiny Dorfů, ten podá na něj trestní oznámení a jeho kariéra je na scestí, ale podaří se mu, rozlousknout oříšek, dá dohromady všechny vazby, kdo všechno naplánoval. Biskupa Novotného ještě najdou živého ale Martina Vágnerová spáchá sebevraždu. Na chatě u jezera dojde k dalšímu masakru. Na kriminálce se uvolnilo místo, proto policista Souček dostává nabídku...
jarda53
Hodnocení: 10
Přidáno: 24.05.2017 22:31
V kryptě kostela dojde k závalu, jsou zde mrtví včetně faráře Kryštofa, k dalším popravám dojde o chvíli, kdy muž v kapuci čtyři muže zastřelí a biskupa Novotného unese. Mladý policista Souček iniciativně vykreslí pozemek statku, který patří kyperské firmě. Tamara se vrací ze Slovenska a pátrá na vlastní pěst, nyní je již přes den nezvěstná a policisté po ní pátrají. Alena Kovářová se probudí z tvrdého spánku a začne vyprávět děsivé vzpomínky. Zásahová skupina, vpadne do objektu, kde překvapí vraha, má to spočítané, objeví Tamaru a osvobodí ji. Příběh 6 části, končí několika výbuchy, při kterých umírá policista Dan Grossmann, Tamara Hrónská, umírá i vrah. Mini seriál patří k tomu lepšímu, co Čt vyprodukovala za poslední roky...
kmara
Hodnocení: 10
Přidáno: 24.05.2017 20:48
25 let
...uplynulo...obavy z pojetí pokračování byly...ale, z atmosféry neubylo nic...naopak je cítit mnohem větší temnota...po prvních dvou dílech, sdílím absolutní nadšení...
m6k
Hodnocení: 6
Přidáno: 24.05.2017 20:10
Komedie, která není k zasmání
Zaznamenal jsem na tento film několikero kladných recenzí. A jelikož mám slabost pro českou současnou kinematografii, stáhl jsem si ho a teď i pustil. Trochu jsem očekával, že to bude „další komedie s Polívkou“. Byl jsem tedy trochu překvapen. Bolek Polívka je tu víceméně kompars a film je daleko víc hereckým koncertem Aleny Mihulové. Navíc film není až tak komedie, natož nějaká „řachanda“. Je to vlastně docela výrazně hořkosmutný příběh. Ale přestože je o smutných věcech života, o stáří, o nemohoucnosti, o tristní situaci v české zdravotní péči, tak jeho pohled na toto téma, má pozitivní nadhled. Takže vyznění filmu je příjemné, ba skoro, až happy endové, přestože..., ...přestože nakonec všichni umřem Dejve.
curil
Hodnocení: 5
Přidáno: 24.05.2017 17:56
Plně se přikláním k názoru karlosphonica, zaráží mě stejné věci a situace. Té naivity je dost a náhod také. Černoušci mluví perfektní angličtinou (pokud to není vinou českého dabingu) a přitom neznají telefon? Bojí se napadení lvem ve velkoměstě jako je Kansas City. Na druhou stranu jejich inteligence a ambice (studium lékařské fakulty) jsou vzhledem k původu nepřiměřené. Faktem je, že film se odehrává ještě před 11. zářím 2001, a v té době byl přístup úřadů USA k imigrantům jiný než je dnes.
Xpojntman
Hodnocení: 8
Přidáno: 24.05.2017 17:55
Tam jo musím se přiznát, že nakonec to byl docela fajn biják. I když už to nemělo šváby a trochu to mělo mouchy.
curil
Hodnocení: 5
Přidáno: 24.05.2017 17:16
"Abigail Lesley je zpátky ve městě" - film je představitelem dnes už vyhaslého žánru sexploitation (zásluhou nástupu nových médií) a právě režisér filmu je jedním z nejznámějších tvůrců tohoto žánru. Nutno předeslat, že ač v hlavních rolích se objevují přední herci filmů hardcore, jedná se o softcore, a to jsem viděl nesestříhanou stominutovou verzi. Samotný příběh je na začátek sedmdesátých let odvážný a mě kupříkladu překvapilo, že všechny ženské představitelky jsou bisexuální, což mi v prudérní Americe připadá přinejmenším pikantní. Půvab hereček je na dobu téměř již před padesáti lety nepopíratelný, žádné vycpávky, vše přírodní, tím myslím úplně vše.
pacoš
 
Přidáno: 24.05.2017 17:09
Výborný film,akorát mě tam neseděli ti dva poláci.Hodně hrávali spolu ,a vždycky mě připadli jako dva teplometi.
collen
Hodnocení: 9
Přidáno: 24.05.2017 10:19
V šedesátých letech mne tento film doslova uchvátil a plakát s Belmondem jsem tenkrát z kina přemístila do své skříně.Dnes se na tento příběh dívám spíš s nostalgickou vzpomínkou, která trochu vyšuměla, ale i tak je tento černobílý snímek pořád dost dobrý.
collen
Hodnocení: 8
Přidáno: 24.05.2017 10:09
Pravdivý příběh dívky v těle chlapce je o to krutější, že se opravdu stal a podobných je kolem nás spousta.Nevím přesně, co mi ve zpracování filmu trochu scházelo, ale i tak stojí za pozornost.
jarda53
Hodnocení: 9
Přidáno: 24.05.2017 08:17
U vězněného Kováře, vyjde na světlo, že policisty pěkně tahá za nos, Tamara Hrónská odhalí, že první oběť na Slovensku, Uhorčíková, byla nemanželskou dcerou právě Kováře. Jeho druhá dcera Alena, je stále v kómatu, její dědeček, který má úspěšnou firmu vyšetřovatele upozorní, že dokud bude žít, Kovářovi nebude z firmy patřit ani sešívačka, a do té doby, jeho dcera snad dostane rozum. Vágnerovi, kteří dostávali poštou mince, se jim ozval falešný policista, který přišel dříve, manželovi přes hlavu přetáhl igelitový pytlík, žena po ráně s paralizéru, se probudí, nahá ve sklepu, kde jediná cesta ke svobodě, je oprátka, která ji visí nad hlavou. Mladý policista Souček vypátrá druhého slováka, který chyběl ve skládačce. Biskup, který byl pozván farářem Kryštofem, se přijel podívat na po letech objevenou Madonnu. Rytmus příběhu graduje, ale kdo a proč vraždí, není žádný náznak. Divák je stále v pochybnostech, vrah má stále několik kilometrů náskok...
Robinson
Hodnocení: 5
Přidáno: 24.05.2017 07:14
Tolik let jsem čekal na nového vetřelce ... to jsem však ještě netušil, že tam budou lidem létat mimozemští hajzlíci do nosů a uší, že tam uvidím líhnoucího se vetřelce dělat roztomilé ksichtíky na Fassbendera za doprovodu dojemné klavírní hudby a že tam dojde i na robotí gay scénu. Je to pozitivum? Já nevím. První třetina filmu byla fajn, navíc mě velmi potěšil soundtrack používající staré známé motivy - při údvodních titulcích mě až naskočila husí kůže. Druhá třetina je podivná a zbytek je rutinní akce s nehezky digitálním vetřelcem. Tatam je tajemno, tatam je atmosféra ... proboha Ridley, nech to mladším, už na to fakt nemáš. Hodnocení zatím takto, časem snad něco přihodím či uberu.
Xpojntman
Hodnocení: 6
Přidáno: 23.05.2017 22:24
Jarmila Beranová (super Milan Šteindler) je mega matrona Kročehlav i celýho Kladna s rozsahem až nevím kam. Nojo v tomhle se jí nevyrovná ani zelenooká zrzka Rysová.
hvezdyn
Hodnocení: 2
Přidáno: 23.05.2017 21:53
Tenhle film patří k těm filmům, který by měl sledovat snad jen řádně otrlý divák. Já se snažím sledovat vše, co u nás natočeno bylo, takže i infantilní upištěný film snesu.
vo.truhlastvi
Hodnocení: 10
Přidáno: 23.05.2017 21:04
Válečná vřva.
Film ve 4 dílech přibližuje válku v dnešní době,kdy povstalci bojují proti armádě,kde nerozhoduje technika,ale hrdinství vojáků.Některé scény jsou drastické,kde ukazují děsivost válečného konfliktu.Filmem se přeneseme do války v přímém přenosu.
Xpojntman
Hodnocení: 10
Přidáno: 23.05.2017 20:59
Pro mne - jako tragického fobika skrz nemoci a jiné lahůdky - je tenhle seriál něco jako cukr a bič...na jednu stranu mně dělají šíleně dobře všechna ta fakta a technické možnosti medicíny, na straně druhé jsem si schopen vsugerovat po každém díle tytéž příznaky a neméně závažné diagnozy jako pacienti z tohoto seriálu.
Máša13
Hodnocení: 7
Přidáno: 23.05.2017 20:27
Závěrečná
epizoda,pro mě nostalgická z dětsví-hlavně roztomilý medvídci:-) Z dnešního pohledu poměrně dost naivní ze všech stran,ale furt stará dobrá klasika.
martin.stusak.9
Hodnocení: 3
Přidáno: 23.05.2017 19:53
Zoufalé pokračování nudící komedie ´Hodinový manžel´, který je ještě horší než jsme doufali. Proč tohle vzniklo budiž záhadou. Námět by nebyl špatný, takže opět výzva ke všemu možnému, jen ne ke komediální nudě. Ale tak hrozně napsaný scénář a jeho katastrofické zpracování je skutečně typické pro stále se zhoršující českou komediální tvorbu posledních několika let. Absolutně nezajímavý děj se táhne jak týden před výplatou a scény nataženy snad jak nejvíce to šlo. Mít to švih komedií 80. let, za půl hodiny by bylo hotovo. Ne, opravdu už ne. Pevně doufám, že ještě nevznikne trojka.
Xpojntman
Hodnocení: 6
Přidáno: 23.05.2017 19:02
Potencial Bena
Myslím, že potenciál Bena Stillera je mnohem vyšší, než jaký mohl využít v tomto filmu a věřím, že jeho čas ještě přijde. Nicméně jako odpočinková - rodinná záležitost tento snímek nikoho nezklame..
Xpojntman
Hodnocení: 2
Přidáno: 23.05.2017 18:49
Nechápu, jak sem se mohl nechat tenkrát překecat a jít na to do kina. To sem ty prachy měl radši propít, ono to po schlédnutí bylo na několik panáků.
FLA
Hodnocení: 8
Přidáno: 23.05.2017 15:44
Tak napětí graduje, ti co seriál viděli vědí, co bude dál, ale i tak to slušně funguje napodruhé a opravdu atmosféra, tajmeno, napínavé momenty to vše dobře ladí!
MADSpilkaPdy
Hodnocení: 10
Přidáno: 23.05.2017 14:23
Dle mého milá rodinná komedie s lehce akčními prvky myslím že jsou horší filmy a komedie tohle se povedlo nechápu místní hodnocení. Má to vtip akci a i myšlenku:-)
MADSpilkaPdy
Hodnocení: 10
Přidáno: 23.05.2017 14:15
Podle mě zajímavý film vidět Arnolda v jiné roli než terminator bylo super skvěle zahraný super triky a i když se zda že jsou hluchá místa tak mi to nepřijde protože se pořád něco řeší jestli rozumíte :-) za mě plný počet protože to je film který se mnou bude do smrti stejně jako pár dalších:-)
jarda53
Hodnocení: 7
Přidáno: 23.05.2017 13:53
Ve filmu spatříme mladšího bratra Josefa Laufera, Allana, v epizodce itala. Žádnou velkou kariéru, jako úspěšný bratr Josef nestihl, protože využil situace a odešel do světa, kde létají pečení holubi, rovnou do huby, malou chvíli jsem se domníval, že jde o omyl a že to je náš Pepa. Situace využil i Jaroslav Vízner, jenž rovněž skončil za kopečky a vydobyl si svou další hereckou kariéru na západ hranice, méně úspěšní kolečkáři zaplatili letitými tresty i mnohým šlo i o život...
Jinak, detektivka není zas tak nemožná, aby se na ní divák nepodíval, zajímavá role příslušníka VB, kterou hraje Vladimír Hrubý, je u herce jeho typu zajímavá...
DJRoccoiNc
 
Přidáno: 23.05.2017 13:46
Čierna vdova
Tento film bol najprv odvysielaný na TV Markíza a Filmbox prebral tento slovenský dabing, ktorý vysiela na svojich kanáloch.
martin.stusak.9
Hodnocení: 9
Přidáno: 23.05.2017 13:46
Což o to, natočeno je to velmi zdařile, ale proč mám pocit, jako bych se díval na indickou verzi německého velkofilmu z roku 1981 ´Ponorka´? Protože je to dějově, kromě prostředí, naprosto stejné? Nehledě na to, že tu jsou použity i scény z různých Hollywoodských ponorkových snímků. Takže o co se tu jedná? O indický remake nebo o plagiát? To je fakt, který toto filmové dílo dosti sráží na kolena. Ale musí se uznat, že to Indové umí daleko věrohodněji, než hollywoodští tvůrci. Jejich remaky povětšinou nestojí za nic.
zdanek
Hodnocení: 9
Přidáno: 23.05.2017 12:54
Spíše zábavný než poučný
Sice se v tomto pořadu člověk lecos dozví, zvlášť velmi drahými auty se jinde moc nezabývají, ale daleko víc se tento pořad snaží bavit. Je potřeba tak na něj pohlížet.
Relativně často je Clarkson zbytečně hrubý, jinak se dílo vcelku povedlo.
TerraFelix
Hodnocení: 3
Přidáno: 23.05.2017 10:28
Cože?
Hele, neznámá planeta. Zrušíme misi a půjdem se tam mrknout. Kašlem na skafandry a bezpečnost. Hele, nějakej divnej chlap, půjdeme za ním - určitě ví, co dělá. Ten chlap je vlastně robot a vypadá úplně stejně, jako ten náš. Z toho určitě nebude průšvih. A teď se hezky rozdělíme, aby nás to mohlo zabít pěkne jednoho po druhém...
Asi tak bych to shrnula. Kdyby na té planetě nežil vyšinutý android, pěstující vetřelce, pozabíjelo by je určitě něco jiného.
collen
Hodnocení: 8
Přidáno: 23.05.2017 09:44
Klasický příběh o tom, jak se může změnit volnomyšlenkářský krasavec v milujícího otce.Závěrečnou scénu tančícího Hugha Granta s miminkem v náručí miluju i přes její děsnou americkou kýčovitost. Naopak marně hledám smysl rádoby komediálního dění na porodním sále. Divím se, že se k takové ohavnosti Julianne Moore propůjčila.
collen
Hodnocení: 9
Přidáno: 23.05.2017 09:27
Nejlepší filmová groteska, jakou znám a za všechno vděčí muži s kamennou tváří. Buster Keaton mne nikdy nepřestane bavit právě tím smutným výrazem v obličeji.
collen
Hodnocení: 7
Přidáno: 23.05.2017 09:21
Koktejl sice není moc velká filmová hitparáda, ale na Toma Cruise se ráda podívám a tady si zdárně sekundují společně s Bryanem Brownem.Tento jednoduchý příběh dokáže i pobavit v případě, že nečekáte hodnotné umění.
ph33
Hodnocení: 9
Přidáno: 22.05.2017 22:12
Jsem za jedno po delší době opravdu paráda ,tohle se nemůže nelíbit a když tak hudba určitě zapůsobí ! jednoznačně zhlédnout ,jak zábava tak dej super ale ty písničky s doprovodnou hudbou opravdu nádhera . Zaslouženě 9/10. :-)
rimmerova-motorka
Hodnocení: 7
Přidáno: 22.05.2017 21:33
Řekl bych, že námět je ze staré povídky ruského autora Kira Bulyčova. Škoda, že se do všeho motá to ohrožení národní bezpečnosti. Už se těším až tihle fašouni budou kroužit po EU a krotit vzpurné občany.
jarda53
Hodnocení: 10
Přidáno: 22.05.2017 20:02
Zde je vidět, když se sejde dobrý režisér, vezme do ruky velice dobrý scénář a před kamerou se sejde parta herců, kteří mají něco za sebou, vznikne film, u kterého je divák na měkko, díky Sklenčkovi, Peškovi, Nedbalovi, Filipovského, divák se k dílu vrací po letech, které stále má co říci...
Muchowitz
Hodnocení: 2
Přidáno: 22.05.2017 19:32
druhá série na h...o
První série celkem šla šla ta druhá , mě to vyzni jako konec nápadů a jen natahovat první sérii , prostě také snaha napodobit ty debilní nesmysli USA.
Xpojntman
Hodnocení: 9
Přidáno: 22.05.2017 17:59
Takové filmy se už netočí.
Takové filmy se už netočí. A je to moc velká škoda. Je velkou chybou, že českému filmu okupace uškodila a znárodnění prospělo.
Ewicka
 
Přidáno: 22.05.2017 17:10
OMYL
Všimla jsem si chyby v 11. dílu Sanitky 2. Když jede osobní auto k případu těhotné ženy, tak se navzájem doktor a dispečerka hlásí jak č. 27, ale to auto má číslo 17.
petrusmev
Hodnocení: 5
Přidáno: 22.05.2017 16:01
Dvě krásné nahé ženy - myslel jsem, že to bude erotický film pro muže, ale on je to asi víc film pro ženy - řeší se tam holčičí věci, které mě moc neoslovily.
Frolíček
Hodnocení: 8
Přidáno: 22.05.2017 13:48
Velmi dobře obsazený snímek, který časem spíše zkvalitněl. Žádné výbuchy (tedy jen na začátku), žádné zběsilé bitky, hlavní hrdina normální vědec než nějaký akčňák, nebezpečí neviditelné, o to více smrtící. Patrick Dempsey s vlasy proklatě nízko a Kevin Spacey se zrzavou (nebo co to bylo za barvu) kšticí. S opičkami není radno se líbat a jednou až přijde Motaba k našim dveřím, tak bude veselo.
Frolíček
Hodnocení: 8
Přidáno: 22.05.2017 13:16
Tak jsem si naběhla na první dobrou a pak jsem se divila, že brečím jak želva, i když jsem znala premisu filmu. Krásné, vtipné, dojemné, pomalu plynoucí, Matka draků celou dobu oblečená a postava, kterou hraje Sam Claflin jasně dokazuje, že člověk může být majitel hradu, ale zdraví si nekoupí. Neville Longbottom vyrostl do fešáka, ale běhat do Norska, ať si jde sám.
collen
Hodnocení: 5
Přidáno: 22.05.2017 12:33
Ocenila bych, že jde o příběh podle skutečné události a poměrně dobrý výkon Matta Damona i jeho filmových dětí. O Scarlett Johansson už se to říkat nedá a opravdu na pováženou jsou výběhy divokých zvířat a jejich kvalita.Průměrný snímek který si podruhé asi odpustím.
jarda53
Hodnocení: 6
Přidáno: 22.05.2017 10:38
Mini seriál vznikl jen pro jedno uvedení v televizi a ikdyž má to děj, dobré herecké výkony,jedná se o dobu na začátku 70 let v Chile, kdy stovky lidí zmizelo ze světa, Voska, Kačírková, bratři Štěpánkové, doba jak u nás v protektorátu, mnoho lidí bylo zachráněno způsobem, že jejich život byl vyplacen a mohli odejít do zahraničí...
jarda53
Hodnocení: 4
Přidáno: 22.05.2017 10:27
Až v situaci, kdy spadne lavina a zasypaní pomýšlejí na smrt, se člověk přizná k vraždě, o jak je to pro něho smutnější, když je záchranáři ještě včas vyhrabou a vrah to má spočítaný...
jarda53
Hodnocení: 9
Přidáno: 22.05.2017 09:46
Tato nenápadná televizní inscenace, která začíná úplně z ničehonic, kdesi v Praze na periférii, v kavárně, se její hosté dozvědí, že naši Zemi navštívili ufouni, kteří nás navštívili z daleké galaxie, když jim jejich operátor nahlásil, že u nás má dojít ke III. světové válce, vinou nějakého fotbalového mače. Stále se snažíme, někoho nad hlavou, v tom nekonečnu najít a již nevíme, co bude, až někdo takový přijde. Herecký koncert hereckých národních umělců, Jany Dítětové i mládežnického podhoubí. V divadle, by to vyznělo ještě lépe a to tři roky po natočení Moskalykem,přišli bratři z východu...
Jarda.ftr
Hodnocení: 9
Přidáno: 21.05.2017 21:22
KRÁSA A ATMOSFÉRA NEPOMINULY
Opravdu ne. Pustil jsem si seriál po spoustě let a byl nádherný i po tak dlouhé době. Nestratil nic ze své krásy, poetičnosti ani atmosféry. Seriál nepotřeboval současné dementní uchylárny a agresivnitu k tomu, aby zaujal. Dnes je vše o to smutnější, že už dva z hlavních dětských hrdinů zemřeli. Richard Knotek (předčasmě tragicky zemřel v roce 2007) a do filmového nebe ho následoval předčasně i Míša Hofbauer. Seriálová babička paní Libuška Havelková je oba přežila a odešla za kluky do filmového nebe letos.
Xpojntman
Hodnocení: 9
Přidáno: 21.05.2017 19:56
Když jsem před pár lety viděla název tohoto filmu v programu TV, absolutně jsem netušila o co půjde. Stálo tam prostě: Slepičí úlet - film VB. Čekala jsem něco o ženském pracovním kolektivu, nebo cosi "o blondýnách" ..Jaké bylo moje překvapení, když film byl animovaný a navíc pro děti :c)) Bavila jsem se báječně. Takový úlet si nechám líbit :c))

TV Program

ČT1 - Soudkyně Amy (1999) [TV seriál...

14:00 - 14:50

20 minut již uběhlo
30 minut zbývá do konce

ČT2 - Proč chudoba?

14:15 - 15:10

5 minut již uběhlo
50 minut zbývá do konce

NOVA - Odložené případy (2003) [TV se...

14:05 - 15:00

15 minut již uběhlo
40 minut zbývá do konce

Prima - Komisař Rex (1994) [TV seriál]

14:20 - 15:25

0 minut již uběhlo
65 minut zbývá do konce

Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 144275
Osobností: 614982
Fotografií: 539010
Plakátů: 257970
Obsahů a biografií: 132112
foto ticket-art gopay

Komerční sdělení

Seznam DVD

Potřebujete si udělat pořádek ve filmech? Tak právě pro Vás je tu tento program.

foto

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

V pasti (1956) [TV inscenace]

V pasti
Že půlhodinový příběh   byl natočen již v roce 1956   a je to poutavé, díky   bravurním herectvím krásné   Medřické, zajímavého   více >

Autor: jarda53 | Hodnocení: 7 / 10

U konce s dechem (1983)

U konce s dechem
Slabý odvar na téma, které   zpracoval v roce 1959 mistr   filmu Jean-Luc Godard a nevím   jestli to byla od režiséra   McBride odvaha nebo spíš více >

Autor: collen | Hodnocení: 4 / 10

Vévodkyně (2008)

Vévodkyně
Z dnešního pohledu se zdá   příběh Georgiany   neuvěřitelný a těžko   pochopitelný, přestože je   pravdivý.Keira Knightley   svoji roli zvládla více >

Autor: collen | Hodnocení: 8 / 10

Král Artuš: Legenda o meči (2016...

Skvělé

Král Artuš: Legenda o meči
Navzdory recenzím jse na film   vsazil a byl jsem nadšený.   Ano, s oficiální legendou ma   film pramálo společného,   ale to nevidím jako   více >

Autor: Jiftach | Hodnocení: 10 / 10

Labyrint (2015/7) [TV epizoda]

Labyrint
Jestli si divák myslí, že   mrtvých bylo dost, tak v   závěrečné epizodě,   vraždění pokračuje, major   Remeš se pobije s právníkem   rodiny více >

Autor: jarda53 | Hodnocení: 10 / 10

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení
apple android wp bb
iPhone
iPhone
 
App Store hodnocení:
hod
Android
Android
 
Google Play hodnocení:
hod
Windows Phone
Windows Phone
 
WP store hodnocení:
hod
BlackBerry
BlackBerry
 
BB world hodnocení:
hod
fb

Copyright © 2003-2017, Filmová databáze s.r.o. (FDb.cz). Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Tyto webové stránky využívají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace.

Load: 0.186/0.105
Partneři:
Skromný kluk | Vodák dřeva | hotel pro psy