4903 bodů
Přidaných videí: 0 / Přidaných odkazů: 1
V dnešní brutální nadprodukci filmů je nesmírně těžké se orientovat, ale přesto se pokusím některým z vás tu orientaci alespoň mírně usnadnit.
Nemám přímo vyhraněné žánry. Mám pár oblíbených herců i režisérů. Mám rád dobrý příběh i hezké obrázky, akční scény i konverzační komedii. A nemám rád trapné komedie, prvoplánované dojáky, horory bez nápadu a okopírované remaky. Mám rád svůj čas.
Hodnocení je vlastně míra mého doporučení a snaha ušetřit vám čas a zklamání ze špatného filmu.
Protože filmy se bavím už několik desítek let a spoustu hodnocených filmů jsem viděl i před pár desítkami let, tak je třeba brát na vědomí i moji časovou paměť.
Bodové hodnocení je platné v rámci příslušného žánru (tj. nesrovnávat 10 u Ať žijí duchové a 10 u Terminátora) :-)
Klíč k jednoduší orientaci v mém hodnocení a míře mého doporučení:
10 = můj neoblíbenější film, srdeční záležitost, silně doporučuji a neměli byste si jej nechat ujít
9 = výborný film, který mám rád a stojí za to vidět
8 = velmi dobrý film, který mě pobavil a mile překvapil
7 = dobrý film, který pobaví a čas s ním se dá ještě dobře strávit, mě sice tolik nenadchnul , ale doporučit jej ještě lze
6,5 = pokud máte spoustu času a všechny dobré filmy už viděli, tak klidně, ale mě nijak neoslovil
4,3 = naprostá ztráta času, nedoporučuji, snad jen ze studijních důvodů, ale raději se tomu vyhněte
2 = děs, běs, pitomost a úlet nevhodný ani na plýtvání času a nepobaví ani když se zhulíte
1 = tuhle známku rozdávám naprosto výjimečně, protože to už není ani film a snažím se na ten zážitek zapomenout
Telefon: +42
Mobil: +42
ČT1 - Zázraky přírody (2009) [TV poř...
74 minut již uběhlo
1 minut zbývá do konce
79 minut již uběhlo
31 minut zbývá do konce
NOVA - Hodně štěstí!
59 minut již uběhlo
111 minut zbývá do konce
Prima - Polda (2016) [TV seriál]
64 minut již uběhlo
11 minut zbývá do konce