Duben

Komentáře uživatele Hellish_Satanica

Hellish_Satanica

Hellish_Satanica zprava

Napsat uživateli zprávu

oblíbený

Přidat uživatele do oblíbených

  

Řadit dle:   Názvu filmu   |   Od nejnovějších

Počet komentářů: 120
2001: Vesmírná prda (2001: A Space Travesty)
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 7.8.2006
Leslie Nielsen tentokrát zklamal
Navnaděna Bláznivými   střelami atd. jsem se   těšila na další film   tohoto typu, a čekala jsem,   že se budu skvěle bavit jako   vždy. Leč nestalo se tak.   Tohle se bohužel moc   nepovedlo, přišla mi zde až   křečovitá snaha o vtip,   což se minulo účinkem a   holt jsem se nesmála.   Škoda..
28 dní (28 Days)
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 4.8.2006
Zajímavý námět, ale...
Téma alkoholismu je určitě   aktuální a filmy s tímto   námětem určitě nejsou k   zahození. Když jsem si   přečetla obsah filmu, řekla   jsem si, že to může být   zajímavý příběh ze   života. Nicméně - film mě   dost zklamal. Připadal mi   totiž hodně naivní, až   nepřirozený. Sice tedy   nemám osobní zkušenost s   nějakou takovou léčebnou   (naštěstí :-)), nicméně   moc přesvědčivě to   nevypadalo. Sandra Bullock se   mi mnohem víc líbila v   Nebezpečné rychlosti, který   jí sedí spíš než role   alkoholičky.
Addamsova rodina 2 (Addams Family Values)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 4.8.2006
Jelikož já sama bych do   Addamsovy rodiny svým   vzezřením a smyslem pro vše   morbidní zapadla, nemůžu   hodnotit jinak :-))) A vždy   se u toho výborně bavím :-)
Anděl s ďáblem v těle
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 27.12.2006
Podle mě to rozhodně není   špatné, na tento film se   ráda podívám když ho   dávají a dobře se bavím.   Pravda - je tam na můj vkus   až moc zpěvu, je to důvod,   proč jsem dala 7 a ne trošku   vyšší hodnocení. Je   potřeba dívat se na to s   nadhledem a nebrat všechno   tak vážně, protože o   vážných věcech tento film   není. Zkrátka podívaná pro   oddech.
Andělé a démoni (Angels & Demons)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 23.5.2009
Mě osobně se film líbil.   Knihu jsem nečetla, ale   myslím si, že srovnávat   jakýkoliv film s knihou nemá   cenu, málokterý film podle   knižní předlohy knize   odpovídá (což samozřejmě   ale je škoda). Já bych tomu   vytkla akorát jednu věc -   ale ta mohla být i v knize,   což nevím - ale zkrátka a   dobře nelíbila se mi   křečovitá snaha hledat   symboly úplně všude a ve   všem, ačkoliv by člověk   logicky řekl, že to musela   být náhoda (andělé   ukazují dolů, půjdeme   dolů, přestože nic logicky   nepoukazovalo na to, že by   tam měli být schválně   takto zavedeni a že by to   měla být záměrná   stopa..). Jinak to byla docela   napínavá podívaná, a   rozhodně si nemyslím že by   to byla nuda.
Andělská tvář
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 4.8.2006
Co k tomu říct.. Prostě a   jednoduše - romantické filmy   nejsou zrovna můj šálek   čaje, ač jsem ženská, tak   dávám přednost jiným   žánrům. Tento film ale až   tak špatný není. Má docela   zajímavý a napínavý   příběh, a i když výkony   herců nejsou zrovna   strhující, určitě stojí   za podívání a nudit se   nejspíš nebudete. Ale   rozhodně to není film,   který vám vyrazí dech. Mě   osobně se docela líbil.
Asterix a Vikingové (Astérix et les Vikings)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 23.3.2007
Tady jsem trošku váhala z hodnocením..
jestli mám dát 6 nebo 7,   nakonec jsem zvolila to   vyšší hodnocení.   Popravdě, Asterixe mám   hrozně ráda a všechny díly   doslova hltám a výborně se   bavím. Tenhle nejnovější   díl se ale těm starším   bohužel nevyrovná. Místy je   to parádní, ale vzápětí   se to zkazí nějakou   stupidní hláškou nebo   scénkou, taky se mi nelíbí   křečovitá snaha o   "modernizaci", no   prostě to tak nějak ztratilo   svoje kouzlo. Ale přes to   všechno to špatné není,   dětem se to bude líbit   zaručeně, ty nejsou tak   kritické, tedy chybičky v   tom hledat nebudou, dospělí   diváci to nejspíš znodnotí   podobně jako já, ale   určitě se podívejte a   udělejte si názor sami,   zasmějete se zaručeně.
Auta (Cars)
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 19.11.2006
Hmmm, tak snaha by byla,   ovšem někdy to nestačí.   Graficky je to sice pěkné,   ale.. prostě tomu něco   chybí. Nevím zda to bude   bavit děti, pro které je to   asi určeno, já osobně se na   animované filmy dívám   ráda, ale tohle mě nebavilo,   čekala bych, když už se   pustili do tak originálního   nápadu, že to bude   zábavnější, že to vtáhne   do děje.. leč nestalo se a   je to škoda..
Barbar Conan (Conan the Barbarian)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 5.8.2006
Tento film není pro   každého. Má spoustu   odpůrců i příznivců. Já   osobně na něj nedám   dopustit. Je to naprostá   klasika tohoto žánru a jeden   z filmů, který můžu vidět   znovu a znovu. Pro někoho je   to nuda, pro někoho je to   kult. Já osobně na tomto   filmu velmi oceňuji syrovost,   příběh, napětí a   úžasnou hudbu! Pokud vás   film nezaujme, můžu 100%   zaručit, že soundtrack   rozhodně ano :-)
Batman začíná (Batman Begins)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 4.8.2006
Nemáte rádi Batmana? Já taky moc ne, ale.. :-)
Batmana nemám moc ráda. Tedy   myslela jsem si to. Po   shlédnutí tohoto filmu jsem   však musela svůj názor   alespoň trošku pozměnit.
Zkrátka a dobře -   napřed jsem se na to chtěla   podívat spíš ze   zvědavosti, neboť jsem   viděla všechny předchozí   díly, nicméně nějaký   extra zážitek to pro mě   nebyl, ač mám ráda komixy,   prostě Batman a Superman -   nic moc :-) Ale k věci, tento   film o Batmanovi mě   nesmírně překvapil,   protože narozdíl od   předchozích působí   přirozeně, nikoliv   vyumělkovaně - lidově   řečeno, seděla jsem na   prdeli od začátku až do   konce a shlédla jedním   dechem :-) Je to napínavé,   má to atmosféru, parádní   příběh, prostě všechno,   co má dobrý film mít.   Takže - pokud nemáte rádi   Batmana, ale jinak můžete   sci-fi, komixárny a podobě,   určitě shlédněte. Nebudete   litovat.
Beethoven
Hodnocení: 3 / 10
Přidáno: 4.8.2006
Osobně nemám ráda rodinné   filmy typu "šťastná   americká rodinka zachraňuje   bezbranné zvíře, přičemž   nakonec jsou všichni spolu a   šíleně happy." Toto je   právě případ takového   filmu. Ne že bych chtěla   shazovat rodinné hodnoty, ale   ty americké rodinky s   neustálými úsměvy a   všichni se máme rádi mě   přijdou kýčovité až   hrůza a prostě u takových   filmů většinou ani   nevydržím do konce, jinak   bych musela tu bednu vyhodit z   okna :-)) Možná někdo   namítne, že je to pro děti,   mě se tyto filmy ale   nelíbily ani za dětských   let a naopak některé jiné   filmy určené pro děti ráda   skouknu i teď. Ale toto fakt   nee :-)
Blbý a blbější (Dumb and Dumber)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 4.8.2006
Někomu může připadat   stupidní. Kdo nemá rád   bláznivý, drsný a místy   nechutný humor, ať se   nedívá. Kdo naopak tento typ   humoru rád, nudit se   rozhodně nebude. Jelikož já   patřím k těm druhým, tak   se u toho řežu smíchy :-)
Bolero
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 28.5.2007
Snaha byla, ale..
Nemůžu si pomoct, ale tenhle   film mi přišel strašně   umělý. Nevím čím to je,   jestli nepřirozenými   dialogy, podivnými hereckými   výkony některých.. těžko   říct. Námět je určitě   dobrý a kdyby to bylo lépe   zpracované, mohl to být   vynikající film. Tak jak to   natočili to na mě působí   nepřirozeně, nevěrohodně   (ač to má být inspirováno   skutečnou událostí).   Škoda. Přesto dávám   průměrné hodnocení -   neboť to plně vystihuje   dojem asi takovýto: koukat se   na to dalo, ale žádný   "trhák" to tedy   rozhodně není :-)
Bota jménem Melichar
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 5.8.2006
Tak toto je film, u kterého   si vždycky vzpomenu na svá   školní léta (no to už je   dosti dávná historie :-))) a   hlášky typu "nekoukej,   oni koukaj, já asi umřu..   :-)) no však to dobře známe   :-))) U nás ve škole to   chodilo úplně stejně, jen s   tím rozdílem, že jsme se   nemuseli 10x denně přezouvat   :-)))
Bouřlivá svatba (Monsoon Wedding)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 3.2.2008
Tento film je zkrátka potřeba brát takový, jaký je
Podívala jsem se spíš ze   zvědavosti, ráda totiž   nosím sárí, takže abych   taky viděla něco z indické   "kultury" když už   chodím vymóděná po indicku   :-) Pokud bych to brala z   pohledu náročného diváka,   asi bych nedala hodnocení 8,   které jsem nakonec dala.   Pravda, děj není   originální, ani v tom nelze   hledat žádné velké   umění, ale nějak mi ten   film prostě byl sympatický.   Zkrátka je to něco jiného,   než na co jsme tu v evropě   zvyklí, ale to mi nevadí,   právě naopak.
Byl jednou jeden polda
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 7.8.2006
Tohle se povedlo, kupodivu :-)   I když někomu to může   připadat jako nevkusné,   neinteligentní, je to legrace   a prostě na oddech, když   potřebujete vypnout a ne   příliš přemýšlet.   Bohužel, o následovících   tohoto filmu už se totéž   říci nedá, to už je   katastrofa.
Cesta do fantazie (Sen to Chichiro, no kamikakushi)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 4.8.2006
Toto je opravdu nádherný   animovaný film. Jen není pro   ty, kterým chybí fantazie,   neboť pak film nepochopí.   Asi jako můj táta, který se   k tomu vyjádřil, že pokud v   kresleném filmu není   krteček, kočičky, pejsci a   jiná "normální"   zvířátka, tak tomu   nerozumí :-) No ale kdo   neustále nehledá ve filmech   přísnou logiku, dokáže se   odprostit od reálného světa   a prostě se zasnít, tomu se   film bude líbit určitě.
Čarodějky ze Salemu (The Crucible)
 
Přidáno: 3.4.2007
?
Abych pravdu řekla, jak   ohodnotit tento film nevím.   Nebyl špatný, ale o těch   procesech jsem četla a řekla   bych, že se ten film se moc   nezakládá na pravdě, už   jen proto, že Abigail   Williamsové bylo v té době   asi 11 let nebo tak nějak,   takže mohla mít dost těžko   pletky se ženatým mužem :-)   Možná by bylo lepší, kdyby   to natočili tak, jak se to   opravdu událo.. Ale pokud   člověk tvůrcům filmu tohle   odpustí, tak je to docela   dobré.
Čas pravdy (When the Bough Breaks)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 18.8.2006
Hodně zajímavý a napínavý   film :-)
Černá punčocha
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 30.11.2008
Tak tahle detektivka je spíš   tak trošku komedie. Nejvíc   mě dokáže pobavit, když ty   ženské padají mrtvé, sotva   jim tu punčochu hodí kolem   krku. Přesvědčivé to   opravdu moc není. Nicméně z   nějakého důvodu se k tomuto   filmu vracím docela ráda.   Možná pro tu komičnost.
Čtyři vraždy stačí, drahoušku
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 4.8.2006
Kam se hrabou dnešní "komedie"!
Naprostá klasika a film, u   kterého se vždycky dobře   bavím, nejspíš ho uvidím   ještě tisíckrát a bavit se   budu zas. Skvělí herci,   skvělý bláznivý humor - co   dodat. Snad jen vzkaz   současným   "umělcům" a   režisérům (i když to   zaručeně číst nebudou :-))   - styďte se! Za hluboké   totality se točily daleko   lepší filmy, než nyní!   Něco s tím udělejte!
Démonický vítr (Demon Wind)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 4.8.2006
Béčko.. možná céčko. Ale bavit se budete výborně
Prostě typický béčkový   horor. Proč jsem tedy dala   desítku? Možná proto, že   to byl snad jediný horor,   který mi připadal   "děsivý", a že   jsem hodně otrlý divák :-)   Námět je hodně naivní, no   prostě klasika - zombíci   útočí, takže ho neberte   moc vážně a logiku v tom   taky nehledejte :-) Ale..   pokud se stane zázrak a tento   film se vám dostane do rukou   (je dnes bohužel prakticky   nesehnatelný), a máte rádi   horory, mrkněte a uvidíte,   že na tom něco je. Já   pevně doufám, že se mi   tento film podaří sehnat,   neboť jsem ho viděla před   dávnými lety a od té doby   ho marně sháním.
Devátá brána (The Ninth Gate)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 28.5.2007
Tenhle film prostě miluju :-)
Vím, že spoustě lidem   nesedí. Milovníkům   klasických hororů připadá   příliš nudný a neděsivý,   pro intelektuály je to   příliš kontroverzní téma   a pro lidi fandící akčním   scénám je to večerníček   pro děti. Tento film má své   kouzlo, má své napětí a   specifický a velmi jedovatý   humor, ale každého to   neuchvátí. Mě to rozhodně   uchvátilo a je to film, ke   kterému se často a velmi   ráda vracím. Milovníkům   tajemna, napětí, podivných   detektivek a velmi černého   humoru vřele doporučuji :-)
Díra (The Hole)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 9.8.2006
Na tomhle filmu se mi líbilo   to, že člověk vlastně   vůbec až pomalu do konce   nevěděl nic, prostě   čekáte už jen ze   zvědavosti, jak to teda   vlastně bylo :-) A je to   celkem napínavý :-)
District 9
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 27.9.2009
Tak tohle si snad ani   nezaslouží jiné hodnocení,   než 10/10! Úžasný film.   Konečně pořádné sci-fi, s   originálním námětem, velmi   naturalistickým zpracováním   a řekla bych velmi pravdivý   co se týče chování lidstva   - myslím, že přesně tak by   to bylo, kdyby tu takoví   návštěvníci přistáli.   Zajímalo by mě, zda   otevřený konec byl ponechán   pro další pokračování,   nebo jen pro zaměstnání   mozkových buněk diváků.   Velmi kladně rovněž   hodnotím zajímavé pojetí -   jako by to nebyl film, ale   nějaké zpravodajství. Nova   by to nezvládla lépe :-)))   Každopádně - doporučuji.   Akorát pozor všem, co   chtějí na film vzít svou   slečnu - asi se jí líbit   nebude, není-li fanda do   sci-fi jako já :-))
Dobrodružství rabína Jákoba (Les aventures de Rabbi Jacob)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 29.6.2008
Tenhle film mám ráda a   myslím, že kdo má jen   špetku smyslu pro humor, bude   se bavit taky. Akorát ten   příšerný dabing si mohli   nechat, kdysi jsem film   viděla s titulky a měli to   tak nechat, protože pana   Filipovského prostě nikdo   nahradit nemůže :-)
Drákula (Dracula)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 31.8.2006
Tento film je moc moc dobrý a   i když je na můj vkus na to,   že to má být horor, trošku   moc "zamilovaný",   tak u tohoto dílka to   absolutně odpouštím,   protože atmosféra a určité   eroticko-temné dusno, které   tento film má, je prostě   nepřekonatelné a vždy se na   to ráda a s chutí podívám   :-)
Duchové Marsu (Ghosts of Mars)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 8.9.2007
Je to béčko jak vyšité..
..ovšem nemáte-li chuť na   nic vážného, ani   uměleckého, potřebujete   prostě vypnout mozek a   trošku se i pobavit, tak je   to dobré. Možná že   hodnocení 8 se může zdát   někomu jako příliš   vysoké, nicméně já filmy   tohoto typu beru s nadhledem a   mám je docela ráda :-)
Dům tisíce mrtvol (House of 1000 Corpses)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 24.12.2008
Uff, totálně ujeté :-). Je   potřeba to brát s hodně   hodně velkým nadhledem a   mít na to žaludek. Ale   docela dobrý. Kdo má rád   úchylné horory nevalné   kvality, ať se kouká. Já se   tomu nevyhýbám. Beru to   spíš tak nějak s humorem -   takže, proč by ne :-)
F.L. Věk
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 23.3.2007
Tady není co řešit, dávám   za 10 a říkám - tohle je   seriál, na který má smysl   se dívat, a ne nějaké   stupidní "ulice",   "ordinace",   "pojišťovny" a   podobné slátaniny údajně   ze života. Tohle je jiné   kafe, sice je ta doba možná   místy až dost idylicky   vykreslena, ale i tak se   člověk něco dozví o naší   historii, o tom, jak se   dříve žilo a tak. A osobně   bych zakázala F.L.Věka   dávat jako povinnou školní   četbu, protože pak to ty   děcka ze "zásady"   odradí aby se na to podívali   nebo machrujou že je to nuda   (nebyla jsem lepší :-) ale   pak třeba časem zjistí, že   to za podívání stojí. Já   osobně si tento seriál nikdy   nenechám ujít, když ho   dávají.

TV Program

ČT1 - Plné hnízdo v Olomouckém kraji...

21:55 - 22:24

20 minut již uběhlo
9 minut zbývá do konce

ČT2 - Žárlivé tango (1981)

21:35 - 23:15

40 minut již uběhlo
60 minut zbývá do konce

NOVA - Specialisté (2017) [TV seriál]

21:25 - 22:30

50 minut již uběhlo
15 minut zbývá do konce

Prima - Česko na grilu

21:25 - 22:45

50 minut již uběhlo
30 minut zbývá do konce

Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 190530
Osobností: 697801
Fotografií: 763948
Plakátů: 376499
Obsahů a biografií: 178258
foto

Komerční sdělení

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Studené štěstí (1992)

Studené štěstí
Nečekejte žádný filmový   skvost, ale když na tenhle   titul narazíte, uvidíte   docela zajímavý film,   natočený podle velmi   solidní více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 6 / 10

Dračí princ (2015)

70%? To jako vážně? :-D

Dračí princ
Po dlouhé době bude mé   hodnocení úplně jinde, než   u zbytku uživatelů. Cca 70%,   tedy nadprůměr, je opravdu   velký přestřel. Ruská   verze více >

Autor: Karius | Hodnocení: 2 / 10

Nesvatbovi (2005)

Nesvatbovi
Já mám tuhle komedii fakt   rád. V mém věku už na   takové velké lásky moc   nevěřím, ale ve filmu mě   to baví. Owen Wilson je   sympoš a více >

Autor: Karius | Hodnocení: 8 / 10

Erikovy narozeniny (1998) [TV ep...

Erikovy narozeniny
Lehounce přihodím směrem   nahoru, ale díl se povedl,   skvělej byl Fez ačkoliv toho   moc neřekl, ale i Erikova   maminka, opět několik   silných hlášek a scének:-)

Autor: FLA | Hodnocení: 8 / 10

Pilot (1998) [TV epizoda]

Pilot
Tak tenhle seriál, jsem   zatím sledoval na   přeskáčku a občas, ale   pojedu od začátku, aspoň   abych viděl začátky týhle   party. Samozřejmě více >

Autor: FLA | Hodnocení: 8 / 10