Duben

Komentáře uživatele anetaaneta

anetaaneta

anetaaneta zprava

Napsat uživateli zprávu

oblíbený

Přidat uživatele do oblíbených

  Aneta

Řadit dle:   Názvu filmu   |   Od nejnovějších

Počet komentářů: 198
"O" (O)
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 9.9.2010
Joshe Hartnetta bych raději   viděla v čemkoli jiném, ale   hlavně jako kladnou postavu.   V této roli mě moc nenadchl.   Nemůžu porovnávat ani s   Romeem a Julií, protože tam   to byl příběh zcela jiný   mnohem citlivější a   především v rýmech. Z   tohohle snímku nejsem zrovna   nadšená. Ale je to jen můj   názor.
(Ne)lidský kšeft (Trade)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 4.2.2011
Filmy na téma prodej s   bílým masem mají společné   jedno - jsou podle skutečné   události, jelikož se takové   věci ve světě bohužel   stále dějí a jsou reálně   natočené. Umocní ve vás   pocit naštvání a lítosti.   Smutná podívaná. Alicja   Bachleda je pro mne herecky   úžasný talent.
127 hodin (127 Hours)
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 14.3.2011
Není to zrovna film, u   kterého bych se dobře bavila   nebo na něj koukala s   otevřenou pusou...Není   akční, vtipný, trapný,   děsivý, ale je to prostě   zajímavě podaný film podle   skutečné události a   basta:-)
13 duchů (13 Ghost)
Hodnocení: 3 / 10
Přidáno: 31.1.2011
13 duchů? No tak tenhle   snímek jsem čekala daleko   drsnější podle recenze.   Divím se, že se Tony   Shalhoub takové kravině   upsal...
96 hodin (Taken)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 29.9.2011
Po shlédnutí tohoto filmu   jsem trávila dovolenou ve   Španělsku za zamčenými   dvěřmi v okruhu několika   blízkých. Trochu jsem byla   paranoidní a bála jsem se   zůstat sama v bytě.   Nicméně si myslím, že   přesně tyto pocity chtěl   režisér snímkem vyvolat.   Film mě naprosto uchvátil.   Ačkoli jsou ve snímku   použity abnormálně   vyvinuté schopnosti hlavního   hrdiny, realita ilegálního   obchodu s bílým masem 1000x   probíraného ve filmech   nezůstala ničím   vyjímečná. Snímek je   famózním příkladem korupce   policie a naivity dívek.   Přesto se právem zařadil   mezi mé nejvíce ohodnocené   filmy. Liam Neeson je naprosto   úžasný herec:-)
Agora
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 7.2.2011
Film, který se zmiňuje o   jediném poselství a též   nositeli smrti - víře. Víra   je v tomto filmu klíčovým   prvkem děje, hned vedle   bádání filozofky o   podstatě vesmíru. Musela   zemřít, přesto se svět až   o několik set let později   dozvěděl o jejím   objevu..Krásný dojemný   film...
Americký zločin (An American Crime)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 31.1.2011
Působivý film o hrůzném   činu. Ellen Page jako vždy   výborná, Catherine Keener   mne překvapila svou   negativní rolí. Film stojí   za shlédnutí - chtělo by to   více filmů podle skutečné   události, mnohdy nás   překvapí více, než   nějaké americké akčňáky   :-)
Andělé Slunce (Anjos do Sol)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 17.10.2011
Vůbec nechápu to nízké   hodnocení, tenhle film   vypadá naprsoto reálně.   Zobrazuje to, co se děje v   zaostalých státech, také   to, co my nejsme schopni   vidět a prožívat. Ano - je   to velmi surový příběh a   tím je právě zajímavý a   nevšední... Herci v   hlavních rolích -   úúúúžasný výkon.
Ať vejde ten pravý (Let Me In)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 26.5.2011
Tenhle film mě docela   překvapil. Na jednu stranu je   děsně ponurý, tmavý,   depresivní, na druhou je to   upírská pohádka z úplně   jiného úhlu. Ráda vidím   upírský film, který je   nezávislý
Ať vejde ten pravý (Låt den rätte komma in)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 25.6.2011
Nezávislý a podivuhodný   evropský snímek, který s   nonšalancí ukazuje lásku a   oddanost mladé lidské   bytosti ke krvelačnému   stvoření... Až v závěru   mi došlo, jak moc jde ve   filmu o lásku a věrnost.   Jinak je na zcela stjný   příběh natočen film z roku   2010 Let me in. Je o tomtéž,   avšak obsazení se mi líbí   více.
Autopsy
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 27.9.2011
Klasický nechutný horor   plný krve. Trošku mi to   připomenulo Hostel, trochu   Utrpení. Jednou se na to   podívat stačí.
Avatar
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 19.8.2010
Super
Film mě nadchnul...Byla jsem   na něm v Imaxu a ty efekty   tohoto fantastického filmu se   ještě více vykreslily.   Krásný příběh, úžasná   animace, prostě super...až   na tu délku, i když bych se   žádných detailů z filmu   nezbavovala.
Benga v záloze (The Other Guys)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 27.12.2010
Nejedná se o žádnou trapnou   komedii, ale vcelku vydařený   americký humor. Scény   nejsou, jak je zvykem v   amerických komediích   vyplněné trapnými   sexuálními nebo   dvojsmyslnými scénkami. Děj   je jednoduchý a dialogy   obstojné, proto boduji lehce   nadprůměrně.
Beowulf
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 31.8.2010
Na tomto filmu jsem byla v   Imaxu ve 3D, takže effekt   úžasný a veliká   spokojenost. Po stránce   vizuální a animační   naprosto dokonalé. Anjelina   byla super a sexy a výkony   dalších herců také super.   Film je spíš takovou   fantastickým   dobrodružstvím, hlavně ve   3D. Do normálního kina bych   na něj nešla, ostatně i   jako na Avatara.
Bestie Karla (Karla)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 30.8.2010
Skvělý film svou   autentičností a tempem   děje. Karla je dnes na   svobodě a řada lidí jí   vyhrožuje smrtí - vůbec se   jim nedivím. Ale přesto film   natočen suprově.
Bez dechu (Abduction)
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 16.11.2011
Možná, že chtěl jen   režisér využít herce a   idola fanynek ze ságy   Stmívání Jacoba, dokud je   pořád ,,cool". Možná,   že jen kvůli tomu do kina   přišlo tolik puberťáků:-)   Jinak jsem mu jeho roli moc   neveřila. Spolu s Lily   Collins - úplná   katastrofa... Tak moc mě to   zklamalo...
Box (The Box)
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 30.8.2010
Námět filmu je super,   podobný jsem ještě   neviděla, proto boduji   lepším průměrem. Ale to   zfilmování, tempo děje atd.   jsou hrůza....
Captain America: První Avenger (Captain America: The First Avenger)
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 8.8.2011
Miluji snímky inspirované   komiksem a v poslední době   se s nimi roztrhl   pytel...většinou se mi   líbily a vždy mě něčím   příjemně překvapily, to   však nemohu říci o tomhle   filmu. Chris Evans mi tak   nějak nesedl v té jeho   zmenšenině v první   třetině filmu. Prostě jsem   se jako Reby v předchozím   hodnocení nudila a čekala co   se bude dít. Celé dílo na   mne působilo tak nějak   prázdně - inspirace bylo   dost, ale režisér si dal asi   málo práce. Podtrženo -   sečteno: nemastné neslané -   pro mne podprůměr.
Cena za lidskost (Being Human)
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 16.9.2010
Nějak mi připadá, že jde o   chtíč napodobit americké   seriály se stejnou   tématikou, ale s ryze   britským pojetím. Už od   prvního dílu i po dalších   dílech u seriálu vidím a   slyším britský humor.   Připomíná mi to humorem   situační komedii Moje   rodina. Prostě tam tu   britskou příchuť cítím. A   to neobvyklé spojení se mi   moc nelíbí. Taky mi nejde do   hlavy proč v každém díle   někdo několikrát brečí,   některé scény bych vůbec   vynechala a také některé   nudné dialogy.
Cizinec (The Tourist)
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 1.2.2011
Nechápu, proč se v   Benátkách mluví   španělsky...každopádně   dva úžasní herci   předvádějí uspokojivé   výkony...Příběh je o   ničem, kamera nic moc.
Co ty jsi za číslo? (What's Your Number?)
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 28.12.2011
Nemám ráda Annu Faris v   jakékoli herecké roli, ale i   bez mé averze vůči ní mne   film ničím nezaujal. Chris   Evans je jak jinak sexy.
Cyrus
Hodnocení: 2 / 10
Přidáno: 8.2.2011
Ač je film zařazený do   žánru komedie, komedie to   rozhodně není, spíše se   jedná o melancholický   rodinný film. Od začátku do   konce je to dlouhá nuda a   záběry kamerou tomu místo   autentična dodávají spíš   neprofesionálnost. Kdybych   snímek neviděla, o nic bych   nepřišla..
Čarodějův učeň (The Sorcerer's Apprentice)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 1.9.2010
Jay Baruchel byl fakt vtipný.   Film je opravdu spíš taková   oddechovka, ale má prvky   komedie a fantasie a to je pro   mě naprosto úžasné   spojení. Film sice není   žádná pecka, ale u mě   spokojenost.
Černá labuť (Black Swan)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 4.2.2011
Moc pěkně zrežírované   dílko...Natalie Portman   krásná a skvělá...Ovšem   film není tak úplně   jednoznačný thriller, od   thrilleru bych čekala trošku   něco jiného, ale určitě ze   snímku očekávejme napětí,   mystično a dramatické   scény. Ovšem úplně   nejvíce se mi líbila scéna,   jak se černá labuť před   publikem proměňuje, s těmi   křídly a stíny za sebou   opravdu nádherná podívaná   - efekt bezkonkurenční
Červená Karkulka (Red Riding Hood)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 1.6.2011
Myslela jsem, že v tomhle   zpracování bude chybět vlk   vycpaný kameny, věta:   ,,proč máš tak velké uši,   babičko?" a další   věci z klasické pohádky,   ale kupodivu tam všechno je.   Novodobá verze klasiky ve   středověkém podání mne   mile potěšila...
Ďábel (The Devil)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 27.12.2010
Snímek jsem čekala víc   ,,lekací" a naopak bych   nečekala ten poučující -   ryze americký - konec   (člověk se na úkor svého   přiznání a poučení stane   lepším).
Dahmer
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 30.8.2010
Myslím, že není nic   lepšího, než thrillery a   dramata podle skutečné   události. O zfilmovaném   vrahovi Dahmerovi jsem četla   i slyšela, proto jsem se na   film ráda podívala. Trochu   ho srovnávám s Bestií   Karlou - též skvělým   filmem podle sk.ud. Ale ta má   u mě ještě víc bodů za   kameru a herecké podání.   Ale tenhle film super.
Dál než se zdálo (Going the Distance)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 24.3.2011
Sympatická dvojice Justin   Long a Drew Barrymore mne   velice kladně překvapila.   Film není úplně nereálný,   vztahy na dálku existují a   tento snímek akorát   dokresluje jeden ze   šťastných konců. Velké   plus také dávám tomu, že   scénky ve filmu nejsou nijak   přehnané.
Děti (The Children)
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 10.10.2011
Asi tím, že jde o britský   film, ze snímku dýchala   trochu jiná atmosféra.   Hlavně při většině   dialogů... Nemohu si pomoct,   ale myslím, že snímek   splnil očekávání při   svém krajním cíli - a to   vytvořit nízkorozpočtový   britský horor s neznámým   obsazením. Jinak mi na něm   nepřijde nic zajímavého.
Devítky (The Nines)
Hodnocení: 3 / 10
Přidáno: 1.9.2010
Tenhle film je u mě naprostý   propadák. Vůbec jsem ho   nevnímala, protože mi   přišel úplně mimo mísu.   Na osudový dotek to teda   nemá.

TV Program

ČT1 - AZ-kvíz (1997) [TV pořad]

17:30 - 18:00

22 minut již uběhlo
8 minut zbývá do konce

ČT2 - Kouzlo Velké Británie

17:15 - 18:00

37 minut již uběhlo
8 minut zbývá do konce

NOVA - Na lovu (2021) [TV pořad]

17:30 - 18:30

22 minut již uběhlo
38 minut zbývá do konce

Prima - Inkognito (2003/1) [TV pořad]

16:40 - 17:55

72 minut již uběhlo
3 minut zbývá do konce

Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 190499
Osobností: 697748
Fotografií: 763807
Plakátů: 376382
Obsahů a biografií: 178212
foto

Komerční sdělení

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

In Nacht und Eis (1912)

In Nacht und Eis
První filmové   převyprávění   katastrofální události   Titaniku, na kterém se prý   začalo pracovat pouhé dva   měsíce poté, tedy v době, více >

Autor: martin.stusak.9 | Hodnocení: 8 / 10

Město v obkličení (2010)

Město v obkličení
Tentokrát si hongkongská   ikona akčních filmů v   podobě Bennyho Chana vzala na   paškál americké superhrdiny   a superpadouchy s   více >

Autor: martin.stusak.9 | Hodnocení: 6 / 10

Na nože: Glass Onion (2022)

Na nože: Glass Onion
Zajímavý film ala Agáta   Christie. James Bond pomalu   rozmotává klubíčko   vztahů, příležitostí a   motivů až se dostane k   samotnému vrahovi. Hodně   mně to připomíná film Zlo   pod sluncem.

Autor: red.mann | Hodnocení: 7 / 10

Brýle (1969) [TV inscenace]

Brýle
Při patnáctiminutové   stopáži se určitě nedají   čekat velké zázraky a   vodopády humoru a tahle   televizní mikrokomedie není   rozhodně více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 6 / 10

Na nože (2019)

Na nože
Chyba. Omylem napsaný   komnet.***********************   ******************************   ******************************   ******************************   ************

Autor: red.mann