Vánoce

Komentáře uživatele Vídžej

Vídžej

Vídžej zprava

Napsat uživateli zprávu

oblíbený

Přidat uživatele do oblíbených

  Honzík

Řadit dle:   Názvu filmu   |   Od nejnovějších

Počet komentářů: 279
10 důvodů, proč tě nenávidím (10 Things I Hate About You)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 28.10.2003
Tak jaký ten Heath vlastně je?
Trošku se mi zdá že tenhle   film je nedodělaný.   Rozhodně na příběhu by se   dalo lecos upravit tak aby to   nebyla jasná   "klasika". Taky   Ledger by ze sebe určitě   mohl dostat trochu lepší   herecký výkon. Naproti tomu   je film obohacen o pár hodně   dobrých vtípků a   vychytávek, které ho staví   zase do trochu lepšího   světla.
100 sladkých holek (100 Girls)
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 5.11.2003
Vždyť je to blbost
Nemysléím ten film že by   byl blbost to určitě ne, ale   taky to není nic   světobornýho. Přemýšleli   jste nad tím dějem? Kdybych   byl holka a s někým si užil   ve výtahu a bylo to fakt   skvělý tak bych mu dal   určitě lepší stopu než   spodní prádlo. Nebo to u   vás holky chodí tak že   když je někdo dobrej v   posteli tak je lepší ho co   nejrychlejc opustit? To je asi   blbost, že jo? Takže   zapomeňte na to. Jo sou   tamdobrý scény ale není   jich tolik a navíc jak pravil   kolega těch pěkných holke   tam není tolik. Navíc jedna   z nejhezčích je lesbička   (což může bejt sexy:)) a co   se týče jiných tak já   osbně třeba nerad holky co   jim padaj z intimních míst   na schody určitý kulatý   kovový věci.....
101 dalmatinů (101 Dalmatians)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 13.11.2003
Je to pohádka
Všechny děti v naší   rodině (asi tak devět -   myslím sestřenice bratrance   atd.) viděli tenhle film a ti   nejmenší z něj byly   nadšeny nejvíce. Je asi   pochopitelné, že s   rostoucím věkem nadšení   opadávalo a já jakožto   nejstarší v naší generaci   jsem film viděl tak trochu z   povinnosti při hlídání   těch menších. Přesto, že   mě film nijak neoslovil,   hodnotím ho kladně, právě   kvůli tomu, kolik úsměvů   dokázal vykouzlit na   tvářích mých mladších   příbuzných......
12 opic (12 Monkeys)
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 15.1.2004
Sorry Bruci
Tohle je podle mě nejhorší   film s Willisem v hlavní   roli. Niic víc nic míň.   Přišlo mi to jako děsná   blbost.
1492: Dobytí ráje (1492: Conquest of Paradise)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 15.1.2004
Není to dokument
Jako historik musím zavírat   obě oči, když se na tenhle   film moje rodina dívá, ale   pak je zase otevřu, protože   sem taky filmový fanoušek a   tenhle film je skvělý.   Gerrard je skvělý:)
2001: Vesmírná prda (2001: A Space Travesty)
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 2.12.2003
Leslie nic víc
Měl sem za to, že jelikož   ve filmu hraje Leslie bude to   fakt super. Bohužel jsem se   mýlil a zbyly mi jen oči pro   pláč. Ne zas tak špatné to   nebylo, ale myslím že   patří spíše do horčího   průměru.
21 gramů (21 Grams)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 4.11.2004
Ze začátku se mi zdál film   až moc zmatečný, ale po   dvaceti minutách jsem se   zorientoval a možná trochu   předčasně pochopil jak film   dopadne. Po stránce filosofie   jsem se moc nebavil, protože   tam nejde o žádná moudra,   ale úplně normální věci.   Co mě ale nadchlo byly   herecké výkony, skvělé,   báječné, soustředěné,   profesionální a chvílemi   snad nadlidské.
25. hodina (The 25th Hour)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 3.1.2005
Mám rád Eda Nortona od doby,   co jsem viděl jeho první   film a nemůžu říct, že u   mě opět stoupl v   žebříčku.Tenhle film je   zvládnutý po všech   stránkách (jen s tou   studentkou jsem to nějak   nepostřehl).
28 dní poté (28 Days Later...)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 13.2.2004
Horor nehoror je to prostě   slušnej filmeček. Možná by   zasloužil vlastní kategorii   jako nehororový horor, ale   jinak je pěkné dívat se na   pýchu Anglie z trochu jiného   pohledu:)
40 dnů a 40 nocí (40 Days and 40 Nights)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 5.11.2003
Asi je to dost přitažený za vlasy
Tenhle film mě tak trochu   rozesmál ale taky vlstně   trochu urazil. Nejsem žádnej   bojovník za mužský práva   ale nejsem si vědom toho že   by to na mě mělo takovej   vliv kdyby mi holka 40 dní a   40 nocí nedala. Jestli je tu   nějakej normální kluk tak   určitě uzná, že sex je   výborná věc ale že by to   holky vydrželi a my ne to je   blbost. Proč v tom filmu teda   nehraje hlavní roli holka.   Protože holky nemaj erekci?   Fajn uznávám že s klukem v   halvní roli je to asi lepší   ale znám spoustu holek co by   to vzdali po dvou dnech   protože sou prostě strašný   nymfomanky.Čísla zašlu na   požádání. No ale já bych   se do toho taky radši   nepouštěl protože 40 dni a   nocí je dlouhá doba a já   mám slabou vůli:)
60 sekund (Gone In 60 Seconds)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 5.11.2003
Co třeba jiná muzika?
Přemýšleli jste jaký by   byl ten film kdyby tam byla   trochu ostřejší hudba? Ne?   My ano a taky jsme na tom   trochu zapracovali a   výsledkem byl potěšen nejen   náš tým ale i jeden   nejmenovyný redaktor   nejmenovaného časopisu o   filmech. Škoda jen že je v   podstatě ilegální věc   protože nevlastníme   autorská práva takže to   nemůžeme nikde veřejně   šířit ale představte si   místo Mobyho třeba Paparoach   nebo Linkin Park nebo Limb   Bizkit. prostě to zní o   něco líp. Ale i originální   hudba je skvělá tím ji   nechci nijak snižovat. Mám   tenhle film rád přestože   jsem zatím nezažil tak   skvělou věc jako je sex při   kradení aut ani osobně   neznám žádného z   Mephisových mazlíčků.Co   dodat? Pěkný auta rychlý   auta, angelina v koženým a   jeden přiblblej truhlář.   Ani policajti v tomhle filmu   moc moudrosti nepobrali:)
8 MM
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 5.11.2003
Ještě že tak
Kdyby obsadili kohokoli   jiného do hlavní role byl   celej film úplně jinej.   Netvrdím že horší ale   rozhodně ně lepší. Cage je   už několik let na výsluní   a tenhle fim mu k tomu   určitě pomohl vždyť   otevřel otázku které se tak   američané bojí. Všude   vykřikují jaký máme v   Evropě bordel a jak jsme   zaostalí a jaký je všude   rasismus a diktátorství, ale   podívejte se do USA. Byli   jste někdy v Chicagu? Jestli   ne tak tam radši nejezděte   sami. Je tam sice obrovská   kolonie Čechů ale ti vám   nepomůžou když budete   ležet v temné uličce s   nožem v hrudníku. Ani   Amerika není, nikdy nebyla a   ani nebude tak čistá   radostná a bezchybná jak   nám ji spousta lidí maluje.   A tenhle film je to jasným a   nepopiratelným důkazem   protože jestli to nevíte tak   scénář je z části   inspirován skutečným   příběhem.
8. Míle (8 Mile)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 5.11.2003
Co takhle pomaleji?
Proč to nejde v tom filmu   zvolna, říká drtivá   většina mých přátel   protože jak řekl kolega joss   je to moc americký jak jim   eminem na konci všem natrhne   zadky.Kdyby to šlo aspoň   trochu postupně měl by to   větší efekt a hlavně   bychom si užili víc   rapperskejch srandiček takhle   sme furt poslouchali jak tam   eminema drtěj ostatní   převážně černí kluci   což je pochopitelný protože   tohle oni uměj hodně dobře   a to neberte jako urážku ale   spíš poklonu protože já   nejsem žádnej rasista a kdo   mě zná tak ví že mezi mí   kamarády patří i pár (jak   se rádi sami nazývaj)   barevnejch. Takže jim se ten   film moc nelíbil ale mě   docela překvapil protože sem   si od něj moc nesliboval. Jen   s těma ženskejma to mohlo   bejt trochu lepší
9 1/2 týdne (Nine 1/2 Weeks)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 15.1.2004
Drzost?Odvaha!
Na tu dobu je to asi dost   drsnej film, přestože v   Americe je přece možný   všechno. Stejně bych ho ale   nehodnotil slovy super, bomba   atd. Asi to chtělo trochu   drzosti pustit se do takového   filmu, ale hlavně odvahu.   Stačilo tak málo a tenhle   film by byl propadák. Dneska   se k němu lidi vracej i když   už je s erotickými filmy   dneška ve vztahu asi jako   Honziks Road a Kačenka a   strašidla. To byl taky dobrej   filmeček:)
A.I.: Umělá inteligence (A.I.: Artificial Intelligence)
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 13.2.2004
Tak tenhle film mi moc nedal   ale ani nevzal. Prostě jsem   si ho pustil a pak vrátil so   půjčovny s tím, že už se   na něj nepodívám
Adaptace (Adaptation)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 2.3.2004
Cage se konečně dostal mimo   své akční hrdiny a   podívejme pěkná komedie....
Addamsova rodina (The Addams Family)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 5.6.2004
Každý máme takovou doma,   že? Teda co to kecám? Komu   po obýváku poskakuje ruka,   má dědu quasimoda a jeho   sestra ho chce zabít ať se   přihlásí. Navzdory všem   kruťárnám je to fajn   rodinný film:)
Agent bez minulosti (The Bourne Identity)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 2.12.2003
Dobrá akční detektivka
Neměl pocit nějakých super   akcí nebo něčeho super   tajemného, ale určitě to   bylo napínavé. Víte, není   to ten film, kde někdo   postřílí půlku armády a   nemá ani škrábnutí.Je to   podle mě povedený film,   který neklade vysoké nároky   na chápání diváka, ale   dovolí mu si sednout k   televizi a odreagovat se u   akčních i lehčích scén
Agent WC 40 (Spy Hard)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 5.11.2003
Leslie jiný neumí.
Jesltli jste viděli všechny   filmy z řady Bláznivá   střela a pak spoustu jim   podobných jako Vesmírnou   prdu a tak, tak se shodneme   že ty filmy jsou na jedno   brdo, stejná omáčka, nic   novýho. Ale každej kdo kdy   viděl film s Leslie Nielsenem   tak si ho snad musel v   devadesáti devíti procenzech   oblíbit. Vždyť je to jeden   z nejlepších komiků   posledních patnácti možná   dvaceti let.Jeho   nezapomenutelné xichty kdy se   mu do nosu zakousne perutýn   nebo když ho něco překvypí   to je radost pohledět. S   jimem Careym by vytvořili   fajn dvojku.
Air Force One
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 5.11.2003
Tohle teda ne.
Já nemám moc rád filmy kde   jeden člověk, tady navíc   prezident USA i když   vysloužilí voják,   zachrání před bandou   teroristů celou rodinu a   hromadu kolegů a tím   vlastně i celý svět.   Připadá mi jako by to byla   jen propaganda. Jeden muž   dokáže vše, jeden muž si   vždy poradí, jeden muž   drží své slovo za   jakýchkoli okolností jeden   muž se nebojí postavit   přesile. A kdo že to je? No   přece president spojených   států amerických. Tak to se   běžte bodnout. Stejně tak   mohli natočit tenhle film   Rusové nebo Iráčani a co   koukal by na něj celej svět?   Asi těžko milánkové.
Akta X: Film (The X-Files: Movie)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 5.11.2003
Já měl seriál opravdu rád a mám dál
Zamiloval jsem si seriál už   od prvních dílů a ty jsem   viděl už před lety na   satelitu takže sem byl fakt   zvědavej o čom ten film   vlastně bude. Byl o všem, o   všem o čem by být   měl.akce, napětí,   nebezpečí, zrada spousta   jinejch skvělejch věcí v   tomhle filmu určitě   nechybí. A tak to má byt.
Aligátor (Alligator)
Hodnocení: 3 / 10
Přidáno: 5.6.2004
Od tý doby, co jsem viděl   tenhle film už nesplachuju   mrtvý rybičky do záchodu.   Nebudu přeci živit   nějakýho aligátora.   Mizerný příběh, absurdiní   teorie a hlavně totálně   pokažená kamera i střih.
Aligátor 2: Mutace (Alligator II: The Mutation)
Hodnocení: 1 / 10
Přidáno: 5.6.2004
Někteří lidé se nepoučí.   Jednička byla strašná a   jestli chtěli autoři   dokázat, že může existivat   ještě něco horšího, pak   jim chci pogratulovat,   protože se jim to povedlo.   Tyhle filmy jsou oba dobrý   tak maximálně na strašení   dětí.
Amélie z Montmartru (Le febouleux destin d'Amélie Poulain)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 17.2.2004
Hej tak to nás asi bylo víc,   protože nás se dívalo na   Amélii devět a nikdo za   celý film neřekl jediné   slovo (opravdu jsme nebyli   zhulení) a všichni se jen   usmívali a do konce týdne   nás nic nerozházelo.
Americká krása (American Beauty)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 28.10.2003
Jako jo
Myslím že film má hlubší   myšlenku než se může na   první pohles zdát. Nejde tam   přeci jen o sex a mařenu.   Kevin v tom filmu umře ve   chvíli kdy je šťatsný   takže film má svým   způsobem i happyend. Nejde   jen o to že je mrtvej ale on   si posledních pár dní   opravdu užil a takové   štěstí hned tak někdo   nemá. Užívejte života a   modlete se ať vás nikdo   neiodpráskne:)
Amores perros – Láska je kurva (Amores perros)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 2.3.2004
Myslel jsem si že to bude   blbost, ale to co dokázal   režiser Iňárritu je něco   super. Moc moc moc dobroušký   filmešek
Anakonda (Anaconda)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 5.11.2003
Michale já bych chtěl bejt hadem.
Tak tuhle hlášku by si   Pepino z filmu S tebou mě   baví svět určitě rozmyslel   kdyby biděl anakondu.Jestli   máte strach z hadů tak se na   tenhle film klidně podívejte   protože to co v něm hraje   není had to obrhad. Chcete   vystrašit sousedovi děti?   Anakondou to určitě   nedělejte protože byste je   mohli zabít. Film je plný   hrůzných šokujících scén   a nechutností jako třeba   včel v krku a tak. Já   osobně bych na Amazonku jel   jen s partou lidí které   dobře znám mají nervy z   oceli a velkou životní   pojistku:)
Anděl Exit
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 5.11.2003
Děláš si srandu, ale...
Jo někdo si tu dělal srandu   z toho že i my se můžeme   dostat do drog ale znám   spoustu lidí co začali   trávou a skončili v   léčebně v tom lepším   případě a na pitevně v to   m horším. Naštěstí je   znám jen díky tomu že sem o   tom psal článek takže mi   ten film nepřišel vůbec   vtipnej (ani neměl být)   vůbec ne nadnesenej a už   vůbec ne zbytečnej. Jeden z   nejlepších českých filmů   tohohle žánru. Pokud zrovna   začínáte brát drogy a   nevíte jestli si pustit   dřív Perníkovou věž nebo   Anděl EXIT tak si pusťte co   chcete ale uvažujte že ani   jeden z těch filmů vlastně   nedopadne dobře.
Anglický pacient (The English Patient)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 5.6.2004
Citově dokonale zabarvený,   příběhově složitější,   ale dokonalý a navíc   poutavý snímek. Co tomuhle   filmu chybí? Asi nic.   Nevzpomínám si, že bych na   něco nadával.Byl prostě   super.
Anton Špelec, ostrostřelec
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 5.6.2004
Kdo nemá rád filmy s Vlastou   Burianem, tak asi nemá   žádný smysl pro humor.   Otřepané král komiků je   možná nepřesný titul.   Jestli měli Amíci Chaplina   pak my máme Buriana.   "Liguére" prosím.
Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 189103
Osobností: 695361
Fotografií: 756457
Plakátů: 372423
Obsahů a biografií: 176060
foto

Komerční sdělení

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Studená válka (1998) [TV seriál]

Studená válka
Fakt hodně povedený   dokumentární cyklus, kde je   všechno krásně podrobně,   přehledně a chronologicky   zpracováno od bolševické   revoluce více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 9 / 10

#annaismissing (2023)

#annaismissing
Vůbec to nebylo špatné a   kupodivu to mělo i lehce   nečekaný konec. Dobře   natočené, slušné herecké   výkony a člověk trochu   nahlédl pod pokličku   života, chování a mluvy   mladých :-)

Autor: Máša13 | Hodnocení: 7 / 10

Příliš velká šance (1984)

Příliš velká šance
Dobrá filmová detektivka   "columbovského" stylu, kdy je   hned jasné kdo, kdy, jak a   proč a je to vlastně celé o   psychologii a v tomto   více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 7 / 10

Bedna s datlemi (1998) [TV insce...

Bedna s datlemi
Docela povedená orientální   televizní pohádka natočená   v brněnském televizním   studiu. Až překvapivě   zdařilá výprava a po   herecké více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 7 / 10

Příběh Helen Morganové (1957)

Příběh Helen Morganové
Výkon Ann Blyth je nesmírně   dobrý a do své postavy   vnáší vrstvu temnoty, jakou   by jí nedokázala dát Doris   Day, která byla první volbou více >

Autor: Petrkey | Hodnocení: 9 / 10