Cerven

Komentáře uživatele Topi

Topi

Topi zprava

Napsat uživateli zprávu

oblíbený

Přidat uživatele do oblíbených

  Tomáš Pícha

Řadit dle:   Názvu filmu   |   Od nejnovějších

Počet komentářů: 18
30 dní dlouhá noc (30 Days of Night)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 13.4.2008
Až na fakt, že mi upíři   nepřijdou strašidelní a to   není problém pouze tohoto   filmu, se tento horor dost   povedl. Atmésféra je opravdu   hustá, krve dostatek, nikoli   však směšná přemíra a   Hartnett byl vážně boží,   obzvlášť se sekyrou. Škoda   slabšího scénáře a   podivných skoků v ději.
Antikrist (Antichrist)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 30.8.2009
Od znechucení až po   nadšení- celá škála   pocitů a celá škála   možností, jak ten film   zhodnotit. Nevím ale, jestli   si budu někdy jist   správností ktérékoli z   nich. Věc se má tak, že   jsem se občas neubránil   úsměvu- Larsova neschopnost   nebo neochota brát taky   jednou něco vážně mi   celkem překážela. Ovšem   atmosféru to má epesní,   zvířecí výjevy mě budou   budit ze spaní a Charlotte s   Willemem do toho dali ze sebe   všechno...
Baba na zabití (Duplex)
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 1.5.2005
komedie?
Tomuto já bych komedie   příliš neříkal, děsná   nuda, nejhorší ze   "Stillerovek".
Bolero
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 1.5.2005
Oceňuji vizuální a hudební   stránku filmu. Po herecké a   scénáristické stránce je   tento film ale katastrofa.   Jediný kdo stojí za   povšimnutí je Matrin   Stropnický.
Božský Evan (Evan Almighty)
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 13.4.2008
Ne zas až tak strašné   pokračování. Co se týká   humoru, tak ten je tentokrát   úplně jinde, je   umírněnější, což   způsobila změna hlavního   představitele, jímž už   není excentrik Carrey. Jako   rodinný film se zvířátky   to funguje dokonale a není to   otravné.
Cabin Fever
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 1.5.2005
ptákovina
Tenhle film je opravdu dost   blbý, na druhou stranu je   zábavný a je vidět že na   něm pracovali fanoušci   žánru. Pro mě určitě   zábavnější teen   vyvražďovačka než Pach   krve či Texaský masakr.
Domino
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 13.4.2008
Epileptický záchvat, který   překvapivě nebylo až tak   nepříjemné sledovat. Kieře   role náhodou docela sedla :)
Fontána (The Fountain)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 13.4.2008
Jeden z mých TOP 5   nejoblíbenějších filmů.   Přenádherná hudba a   úžasný námět o životě,   lásce, smrti a vyrovnání se   s ní.
Godsend
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 1.5.2005
Veliké zklamání. Ani   áčkoví herci film   nedokázali vyzdvyhnout do   oblasti alespoň mírného   nadprůměru. Režisérsky   mdlé, špatný výběr   dětského představitele   filmu také nijak výrazně   nepomohl. Špatný film   snažící se parazitovat   například na Šestém   smyslu.
Hrdina (Jing siung)
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 18.9.2004
Hrdina
Vizuální stránka filmu je   bezpochyby bezchybná. To, co   ale dělá filmy dokonalými   ale není jen slušivý   kabátek. Možná né úplně   chápu Čínský styl   vyprávění ale, připadal   jsem si jakoby si ze mě   scénárista utahoval a dělal   ze mě totálního vola.   Nemůžu si pomoct, ale kostra   příběhu je také   neuvěřitelně primitivní.
Invaze (The Invasion)
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 13.4.2008
Na přestříhávaný film,   který byl podle mnohých   předem určen k neúspěchu a   sračkovitosti je to vážně   dobré. První polovina   správně tajemná, druhá   slušně našláplá.   Výborná Nicole!
Mlha (The Mist)
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 13.4.2008
Opravdu velké zklamání po   velkých očekáváních. Film   měl být geniální celý a   ne pouze v závěrečných   15ti minutách. Potvory   směšné, chování postav   naprosto nevěrohodné,   atmosféra nikde.
Resident Evil
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 18.9.2004
Resident evil
Bohužel, toto má s tou   úžasnou hrou se kterou jsem   strávil několik probdělých   nocí jen pramálo   společného. Filmové kvality   jsou průměrné, akční   scény sice cool ale   většinou vykradené odněkud   jinud a hudba absolutně   nehodící se k hororovému   žánru. P.T. Anderson není   podle mého názoru dobrý   režisér a jsem rád že   režii dvojky přenechal   někomu jinému. Jak to ale   dopadne, na to jsem sám   vědav.
Resident Evil: Apokalypsa (Resident Evil: Apocalypse)
Hodnocení: 2 / 10
Přidáno: 20.6.2005
NE!
První díl jsem jako zarytý   fanoušek herní série se   zaťatými zuby jakž takž   respektoval ale co předvádí   režisér Alexander Witt v   tomto druhém díle je   neskutečné. Tento film je   strašlivá, s prominutím,   sračka. Nemám rád žánr   Akční/Horor, ale když   akční film má akční   scény sestříhané tak   idiotsky že je prd vidět a   hororu chybí scény   naplněné jakýmkoliv   napětím či strachem tak je   to pro mě s jasný filmový   odpad. Další díly prosím   néé!!!
Tanec v temnotách (Dancer in the Dark)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 18.9.2004
Tanec v temnotách
Film, který vám zanechá   šrám na duši. Dokonalý   příklad toho, jak schopný   režisér dokáže manipulovat   s divákovými city. Bjorčina   herecká kreace je   neuvěřitelná. Jen škoda,   že zatím zůstává   osamocena. Tanec v temnotách   je asi nejlepší film, jaký   jsem v životě viděl.
Tetsuo
Hodnocení: 1 / 10
Přidáno: 13.4.2008
Jeden z mých   nejodpudivějších filmových   zážitků. Je to tak moc   jiné a úchylné, že úplně   chápu jeho kultovnost.   Přesto, kdybych měl vybrat   jeden film, který už nikdy   vidět nechci, bude to právě   tento.
Tron: Dědictví (Tron Legacy)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 25.12.2010
Po třetím zhlédnutí   zvyšuji hodnocení, protože   moje spokojenost s tímhle   filmem má vzrůstající   tendenci. Tedy přesně   naopak, než například u   loňského Avatara. Spojení   obrazu s hudbou v takhle   perfekcionistickém provedení   prostě musím ocenit, jsem   přesně ten divák, který po   tomhle touží. Scéna   příletu Recognizerem na The   Grid je pro mě nejlépe   nasnímanou, ozvučenou a   ohudebněnou scénou roku,   přeju v březnu hodně zdaru   v technických kategoriích a   věřím, že rozhodně nejsem   sám, kdo by rád viděl, jak   Daft punk přebírají   plešouna za hudbu...
Zrození (Birth)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 14.2.2006
Úžasný pocitový film   Jonathana Glazera. Není   snadné si ho řádně   vychutnat a ponořit se do   něj. Není to mainstream!.   Musíte se připravit na to,   že vše je tak trochu   netradiční, počínaje   originální hudbou, přes   Nicolin krátký sestřih až   po vlastní neotřelý děj.   Režisérova práce vzdáleně   připomíná Kubricka. Pro mě   osobně jeden z nejlepších   filmů roku 2005.