Komentáře k filmu Jsi můj život
Počet komentářů k filmu: 5
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 10.12.2020
Jsi můj život - Naty a Facu
Tenhle seriál se mi moc líbí, chtělo by to nějaké pokračování. Moc hezky provedené scény. Miluju ty dva když jsou spolu.
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 10.3.2019
Tato telenovela má několik kladů, ale i mnoho výrazných záporů. Pravdou je, že je velice vtipná, ovšem v mnoha ohledech přespříliš trhlá, skoro bych řekl až parodická. Ve druhé polovině seriálu už je vidět, že scénáristům začaly docházet nápady, snažili se tam nacpat absolutně vše možné i nemožné a velmi rychle se uchýlili k trapným absurditám dvojčat Falucha a Quiqueho, dvojníků Martína a Monity a podobných volovin. Snadno proveditelné a opakované jsou útěky z psychiatrie či vězení, zpronevěry a pokusy o vraždu nebývají vyšetřovány, natož aby byli viníci potrestáni. Absolutně vše se pokaždé zamete pod koberec, takže trojice záporáků Miguel, Falucho a Constanza mohou beztrestně spřádat jednu sviňárnu za druhou, což po čase už začne poněkud nudit. Vadí mi, že v posledních deseti dílech je několik epizod složených ze sestřihů dřívějších událostí, čímž je to uměle natahované. Moje oblíbená postava je Debbie. Líbí se mi na ní, jak je naivně hloupoučká, přesto ale na rozdíl od jejího bratra čestná. Ty její originální myšlenkové pochody nemají chybu a jak pokaždé, když vyslechne nějaký podraz, ihned ho běží vyslepičit, načež ti padouši ji pak nahánějí po celém Buenos Aires se mi na ní líbí, tím mě v celém seriálu rozesmívá nejvíc právě ona. Dále mě pobavil vztah Alfreda s Mercedes, u ní její výřečnost (skvěle nadabováno Sylvou Talpovou) a u něj to jak když se rozčílí dělá ksichty jako při mrtvici. Naopak strašně mi leze na nervy nesympatický vlasáč José (hlavně jeho český dabing Vackem je neposlouchatelný) a promiskuitní Quiqueho sestra Pochi. Některé scény byly vyloženě okopírovány z Divokého anděla, zejména ta v níž Barbara unesla Martína, což je jasná předělávka únosu Iva bláznivou Pilar. Závěrečný díl se společným porodem byl hotový nesmysl vzhledem k tomu, že "mumie" byla dozajista naprcaná mnohem dřív než Monita. Docela by mě zajímalo, jestli nějaký ostražitý divák dokázal spočítat, kolikrát se Quique zeptal Martína, jestli mu může tykat. Pozorní diváci si možná všimli, že pokaždé, když je v domě Quesadových puštěna televize se v ní objeví nějaká reklama. Rozhodoval jsem se mezi 4 a 5 hvězdičkami. Faktem je, že za ty nesmysly a trapnosti ve druhé polovině seriálu bych měl dát spíš 4 *, ale přece jen je tato telenovela velice vtipná, často jsem se pořádně zasmál, takže se přece jen přikloním ke slabým pěti. 45%
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 2.11.2009
Měla jsem ráda tuto telenovelu. Nebyla žádný velezázrak, ale šlo o příjemné dopolední zpestření, díky vtipu, odlehčenosti a svěžího humoru dokázal tento seriál docela slušně pobavit. Natalia Oreiro zde byla daleko lepší a přirozenější nežli v Divokém andělovi, který mi svou přehnanou naivitou nikdy moc do oka nepadl. Milé je i zachování hlasu báječné Ivany Andrlové, bez něhož si Natalii už nedokážu představit. Jen u Facunda Arany ten hlas Ivana Jiříka trošku chyběl, ale zase tolik to nevadilo, kromě Ivanky dabovali herci z Brna a brněnský dabing považuji za velmi, velmi dobrý téměř u čehokoliv. Telenovela samotná mne bavila snůškami bláznivých situací, vtipných dialogů i svižnou úvodní písní.
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 2.10.2009
Krásná komediální telenovela s úžasnou Natalii Oreiro. Milý příběh, který pohladí po duši a navodí dobrou náladu. Jedna z mých nejoblíbenějších telenovel.
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 18.7.2009
Boxerka vs. zbohatlík
Role boxerky mi k Natalii Oreiro pasovala mnohem více. Její akčnost a vtipnost dodala telenovele alespoň trochu na kráse. Jen nechápu, proč Facundo Arana hraje skoro pořád bohatýho mládence :-/
Poznámka: Komentáře jsou řazeny podle počtu dosažených bodů jednotlivých členů, kteří je psali. To znamená, že čím více bodů má člen, tím je jeho komentář výše.10 filmů, které komentovali někteří uživatelé co tento film