Radek Holub

Povolání:
Národnost:
Věk:
52
Narození:
22.8. 1968, Praha, Československo
 

 
         Filtr         
Stanice


TV pořad

Rok

od do
TV seriál



Dabing



FilmStaniceDatumČasPoznámka
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT :D / ČT art 28.10.2020 21:35  
Labyrint (2015) [TV seriál] ČT1 26.10.2020 20:10 (7/7) 
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 25.10.2020 14:05  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT :D / ČT art 21.10.2020 21:15  
Stůj, nebo se netrefím (1998) ČT1 20.10.2020 21:00  
Labyrint (2015) [TV seriál] ČT1 19.10.2020 20:10 (6/7) 
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 18.10.2020 14:10  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT :D / ČT art 14.10.2020 21:10  
Labyrint (2015) [TV seriál] ČT1 12.10.2020 20:10 (5/7) 
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 11.10.2020 14:05  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 10.10.2020 13:35  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT :D / ČT art 07.10.2020 21:10  
Labyrint (2015) [TV seriál] ČT1 05.10.2020 20:10 (4/7) 
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 02.10.2020 17:35  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT :D / ČT art 30.09.2020 21:10  
Vrásky z lásky (2012) ČT1 29.09.2020 21:20  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 29.09.2020 02:15  
Labyrint (2015) [TV seriál] ČT1 28.09.2020 20:05 (3/7) 
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 28.09.2020 01:30  
Vše nejlepší (2014) [TV pořad] Barrandov News 26.09.2020 16:55  
Labyrint (2015) [TV seriál] ČT1 21.09.2020 20:10 (2/7) 
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 20.09.2020 14:05  
Vše nejlepší (2014) [TV pořad] Barrandov News 19.09.2020 16:55  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT :D / ČT art 16.09.2020 21:05  
Labyrint (2015) [TV seriál] ČT1 14.09.2020 20:10 (2/7) 
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 13.09.2020 14:10  
Vše nejlepší (2014) [TV pořad] Barrandov News 12.09.2020 16:25  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT :D / ČT art 09.09.2020 21:35  
Labyrint (2015) [TV seriál] ČT1 07.09.2020 20:10 (1/7) 
Vše nejlepší (2014) [TV pořad] Barrandov News 05.09.2020 16:05  
Kráva (1993) [TV film] ČT2 03.09.2020 22:00  
Bastardi (2010) CS Film 03.09.2020 22:00  
Nikdo neměl diabetes (2001) [TV film] ČT1 31.08.2020 22:05  
Vše nejlepší (2014) [TV pořad] Barrandov News 29.08.2020 16:00  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT :D / ČT art 26.08.2020 20:55  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 26.08.2020 00:40  
Vše nejlepší (2014) [TV pořad] Barrandov News 22.08.2020 15:55  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT :D / ČT art 19.08.2020 20:55  
Růžový květ (1992) [TV inscenace] ČT1 16.08.2020 13:05  
Vše nejlepší (2014) [TV pořad] Barrandov News 15.08.2020 16:05  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT :D / ČT art 12.08.2020 20:55  
Vše nejlepší (2014) [TV pořad] Barrandov News 08.08.2020 16:05  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT :D / ČT art 05.08.2020 20:55  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 02.08.2020 01:15  
Vše nejlepší (2014) [TV pořad] Barrandov News 01.08.2020 16:05  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT :D / ČT art 29.07.2020 20:55  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 28.07.2020 23:25  
Vodník a Karolínka (2010) [TV film] ČT1 26.07.2020 13:05  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT :D / ČT art 22.07.2020 20:55  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 21.07.2020 23:20  
Devatenáct klavírů (2008) [TV film] ČT1 19.07.2020 21:55  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 18.07.2020 01:55  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT :D / ČT art 15.07.2020 20:55  
Habermannův mlýn (2010) Nova Cinema 14.07.2020 17:50  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 11.07.2020 01:50  
Habermannův mlýn (2010) NOVA 10.07.2020 22:35  
Habermannův mlýn (2010) NOVA HD 10.07.2020 22:35  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT :D / ČT art 08.07.2020 20:55  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT :D / ČT art 06.07.2020 02:35  
Muž a stín (2007) [TV film] ČT1 05.07.2020 21:40  
Duch nad zlato (2013) [TV film] ČT1 05.07.2020 17:15  
O svatební krajce (2003) [TV film] ČT1 05.07.2020 15:55  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT :D / ČT art 01.07.2020 20:55  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 28.06.2020 14:00  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT :D / ČT art 24.06.2020 21:25  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 21.06.2020 14:20  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT :D / ČT art 17.06.2020 21:25  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 14.06.2020 14:15  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 07.06.2020 14:10  
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] ČT1 03.06.2020 20:10 (22/22) 
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 01.06.2020 01:10  
Křišťálek meč (2007) [TV film] ČT1 31.05.2020 14:05  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 31.05.2020 13:50  
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] ČT1 27.05.2020 20:10 (21/22) 
Habermannův mlýn (2010) VOYO 24.05.2020 13:55  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 24.05.2020 13:55  
Habermannův mlýn (2010) VOYO 23.05.2020 15:20  
Habermannův mlýn (2010) VOYO 22.05.2020 18:15  
Bastardi (2010) CS Film 21.05.2020 22:00  
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] ČT1 20.05.2020 20:10 (20/22) 
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 17.05.2020 13:55  
Na plovárně (1998) [TV pořad]  13.05.2020 21:35  
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] ČT1 13.05.2020 20:10 (19/22) 
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 11.05.2020 18:55  
Na plovárně (1998) [TV pořad]  06.05.2020 20:55  
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] ČT1 06.05.2020 20:15 (18/22) 
Dívka a kouzelník (2008) [TV film] ČT1 05.05.2020 21:55  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 03.05.2020 13:55  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 03.05.2020 00:15  
Dvě z policejní brašny (1996) [TV inscenace] ČT1 02.05.2020 17:15  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 02.05.2020 00:25  
Fišpánská jablíčka (2008) [TV film] ČT1 01.05.2020 13:35  
Na plovárně (1998) [TV pořad]  29.04.2020 21:20  
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] ČT1 29.04.2020 20:10 (17/22) 
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 26.04.2020 13:55  
Na plovárně (1998) [TV pořad]  22.04.2020 21:25  
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] ČT1 22.04.2020 20:10 (16/22) 
Čertoviny (2017) Prima 19.04.2020 16:30  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 19.04.2020 14:40  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 19.04.2020 00:55  
Na plovárně (1998) [TV pořad]  15.04.2020 21:40  
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] ČT1 15.04.2020 20:10 (15/22) 
Čertoviny (2017) Prima 12.04.2020 20:15  
Poldové a nemluvně (2020) [TV seriál] ČT1 06.04.2020 10:25 (13/13) 
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 05.04.2020 13:55  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 05.04.2020 01:05  
Poldové a nemluvně (2020) [TV seriál] ČT1 03.04.2020 20:10 (13/13) 
Na plovárně (1998) [TV pořad]  01.04.2020 21:55  
Poldové a nemluvně (2020) [TV seriál] ČT1 30.03.2020 10:30 (12/13) 
Tom v kozí kůži (1999) [TV film] ČT1 29.03.2020 13:05  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 29.03.2020 12:45  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 28.03.2020 01:20  
Poldové a nemluvně (2020) [TV seriál] ČT1 27.03.2020 20:10 (12/13) 
Na plovárně (1998) [TV pořad]  25.03.2020 22:00  
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] ČT1 25.03.2020 20:10 (12/22) 
Poldové a nemluvně (2020) [TV seriál] ČT1 23.03.2020 10:25 (11/13) 
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 22.03.2020 13:50  
Poldové a nemluvně (2020) [TV seriál] ČT1 20.03.2020 20:10 (11/13) 
Na plovárně (1998) [TV pořad]  18.03.2020 21:50  
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] ČT1 18.03.2020 20:10 (11/22) 
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 18.03.2020 05:25  
Poldové a nemluvně (2020) [TV seriál] ČT1 16.03.2020 10:30 (10/13) 
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 16.03.2020 02:45  
Poldové a nemluvně (2020) [TV seriál] ČT1 13.03.2020 20:10 (10/13) 
Na plovárně (1998) [TV pořad]  11.03.2020 21:15  
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] ČT1 11.03.2020 20:10 (10/22) 
Poldové a nemluvně (2020) [TV seriál] ČT1 09.03.2020 10:30 (9/13) 
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 09.03.2020 02:45  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 08.03.2020 13:55  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 08.03.2020 01:35  
Poldové a nemluvně (2020) [TV seriál] ČT1 06.03.2020 20:10 (9/13) 
Učitel tance (1994) ČT2 05.03.2020 22:00  
Na plovárně (1998) [TV pořad]  04.03.2020 21:15  
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] ČT1 04.03.2020 20:10 (9/22) 
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 04.03.2020 09:55  
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 03.03.2020 01:20 II (8/8) 
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 02.03.2020 22:30 II (8/8) 
Poldové a nemluvně (2020) [TV seriál] ČT1 02.03.2020 10:25 (8/13) 
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 02.03.2020 02:00  
Poldové a nemluvně (2020) [TV seriál] ČT1 28.02.2020 20:10 (8/13) 
Na plovárně (1998) [TV pořad]  26.02.2020 21:15  
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] ČT1 26.02.2020 20:10 (8/22) 
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 25.02.2020 02:20 II (7/8) 
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 24.02.2020 23:30 II (7/8) 
Poldové a nemluvně (2020) [TV seriál] ČT1 24.02.2020 10:30 (7/13) 
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 23.02.2020 13:55  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 23.02.2020 00:10  
Růžový květ (1992) [TV inscenace] ČT1 22.02.2020 14:10  
Poldové a nemluvně (2020) [TV seriál] ČT1 21.02.2020 20:10 (7/13) 
Na plovárně (1998) [TV pořad]  19.02.2020 21:15  
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] ČT1 19.02.2020 20:10 (7/22) 
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 17.02.2020 22:55 II (6/8) 
Poldové a nemluvně (2020) [TV seriál] ČT1 17.02.2020 10:35 (6/13) 
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 16.02.2020 13:55  
Bastardi (2010) Prima MAX 16.02.2020 00:25  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 16.02.2020 00:10  
Bastardi (2010) Prima Cool 15.02.2020 22:10  
Poldové a nemluvně (2020) [TV seriál] ČT1 14.02.2020 20:10 (6/13) 
Labyrint (2015) [TV seriál] TVP 1 14.02.2020 01:35 (7/7) 
Na plovárně (1998) [TV pořad]  12.02.2020 21:15  
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] ČT1 12.02.2020 20:10 (6/22) 
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 11.02.2020 01:45 II (5/8) 
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 10.02.2020 23:00 II (5/8) 
Poldové a nemluvně (2020) [TV seriál] ČT1 10.02.2020 10:30 (5/13) 
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 10.02.2020 01:55  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 09.02.2020 14:00  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 09.02.2020 00:20  
Poldové a nemluvně (2020) [TV seriál] ČT1 07.02.2020 20:10 (5/13) 
Labyrint (2015) [TV seriál] TVP 1 07.02.2020 01:35 (6/7) 
Na plovárně (1998) [TV pořad]  05.02.2020 21:15  
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] ČT1 05.02.2020 20:10 (5/22) 
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 03.02.2020 22:50 II (4/8) 
Poldové a nemluvně (2020) [TV seriál] ČT1 03.02.2020 10:30 (4/13) 
O víle Arnoštce (2001) [TV film] ČT :D / ČT art 02.02.2020 14:05  
O víle Arnoštce (2001) [TV film] ČT1 02.02.2020 14:05  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 02.02.2020 13:40  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 02.02.2020 00:20  
Poldové a nemluvně (2020) [TV seriál] ČT1 31.01.2020 20:10 (4/13) 
Labyrint (2015) [TV seriál] TVP 1 31.01.2020 01:35 (5/7) 
Na plovárně (1998) [TV pořad]  29.01.2020 21:15  
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] ČT1 29.01.2020 20:10 (4/22) 
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 28.01.2020 10:00  
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 27.01.2020 22:50 II (3/8) 
Poldové a nemluvně (2020) [TV seriál] ČT1 27.01.2020 10:35 (3/13) 
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 26.01.2020 00:30  
Poldové a nemluvně (2020) [TV seriál] ČT1 24.01.2020 20:10 (3/13) 
Labyrint (2015) [TV seriál] TVP 1 24.01.2020 01:35 (4/7) 
Na plovárně (1998) [TV pořad]  22.01.2020 21:15  
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] ČT1 22.01.2020 20:10 (3/22) 
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 20.01.2020 23:15 II (2/8) 
Poldové a nemluvně (2020) [TV seriál] ČT1 20.01.2020 10:25 (2/13) 
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 19.01.2020 13:45  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 19.01.2020 00:40  
Poldové a nemluvně (2020) [TV seriál] ČT1 17.01.2020 20:10 (2/13) 
Labyrint (2015) [TV seriál] TVP 1 17.01.2020 01:35 (3/7) 
Na plovárně (1998) [TV pořad]  15.01.2020 21:30  
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] ČT1 15.01.2020 20:10 (2/22) 
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 13.01.2020 22:35 II (1/8) 
Poldové a nemluvně (2020) [TV seriál] ČT1 13.01.2020 10:20 (1/13) 
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 13.01.2020 01:50  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 12.01.2020 00:25  
Poldové a nemluvně (2020) [TV seriál] ČT1 10.01.2020 20:05 (1/13) 
Labyrint (2015) [TV seriál] TVP 1 10.01.2020 01:35 (2/7) 
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 09.01.2020 01:15  
Jedna ruka netleská (2003) ČT1 08.01.2020 21:10  
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] ČT1 08.01.2020 20:00 (1/22) 
Labyrint (2015) [TV seriál] TVP 1 03.01.2020 00:35 (1/7) 
Království potoků (2005) [TV film] ČT1 01.01.2020 16:00  
Duch nad zlato (2013) [TV film] ČT1 26.12.2019 09:40  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 26.12.2019 02:05  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 23.12.2019 00:45  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 22.12.2019 02:20  
O dívce, která šlápla na chléb (2007) [TV inscenace] ČT1 21.12.2019 08:35  
Na plovárně (1998) [TV pořad]  18.12.2019 21:30  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 16.12.2019 02:45  
Šťastný smolař (2012) [TV film] ČT1 13.12.2019 20:15  
Šakalí léta (1993) ČT2 08.12.2019 22:05  
Na plovárně (1998) [TV pořad]  04.12.2019 21:40  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 01.12.2019 15:05  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 30.11.2019 01:00  
Na plovárně (1998) [TV pořad]  27.11.2019 21:10  
Toman (2018) ČT1 17.11.2019 20:10 (2/2) 
O svatební krajce (2003) [TV film] ČT1 17.11.2019 15:05  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 17.11.2019 01:00  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 15.11.2019 10:40  
Toman (2018) Jednotka 11.11.2019 01:55 (2/2) 
Toman (2018) Jednotka 10.11.2019 22:00 (2/2) 
Toman (2018) ČT1 10.11.2019 20:05 (1/2) 
Toman (2018) Jednotka 04.11.2019 03:05 (1/2) 
Toman (2018) Jednotka 03.11.2019 22:15 (1/2) 
Vodník a Karolínka (2010) [TV film] ČT1 30.10.2019 10:55  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 29.10.2019 02:35  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 27.10.2019 13:40  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 27.10.2019 01:05  
Bumerang (1997) ČT2 22.10.2019 23:10  
Bastardi (2010) CS Film 19.10.2019 22:00  
Stůj, nebo se netrefím (1998) Jednotka 06.10.2019 22:20  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 29.09.2019 13:45  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 29.09.2019 01:00  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 22.09.2019 13:45  
Růžový květ (1992) [TV inscenace] ČT1 22.09.2019 13:05  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 22.09.2019 00:30  
Křišťálek meč (2007) [TV film] ČT1 15.09.2019 13:05  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 15.09.2019 00:55  
Vše nejlepší (2014) [TV pořad] Barrandov News 14.09.2019 13:20  
Otesánek (2000)  07.09.2019 21:15  
Vše nejlepší (2014) [TV pořad] Barrandov News 07.09.2019 13:25  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 01.09.2019 13:50  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 31.08.2019 01:10  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 29.08.2019 00:35  
Labyrint (2015) [TV seriál] TVP 1 24.08.2019 04:05 (7/7) 
Labyrint (2015) [TV seriál] TVP 1 24.08.2019 02:55 (6/7) 
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 24.08.2019 01:25  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 22.08.2019 00:45  
Nikdo neměl diabetes (2001) [TV film] ČT1 19.08.2019 21:40  
Vše nejlepší (2014) [TV pořad] Barrandov News 17.08.2019 13:25  
Labyrint (2015) [TV seriál] TVP 1 17.08.2019 04:30 (5/7) 
Labyrint (2015) [TV seriál] TVP 1 17.08.2019 03:20 (4/7) 
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 17.08.2019 01:30  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 15.08.2019 00:40  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 14.08.2019 00:45  
Vše nejlepší (2014) [TV pořad] Barrandov News 10.08.2019 13:40  
Labyrint (2015) [TV seriál] TVP 1 10.08.2019 04:10 (3/7) 
Labyrint (2015) [TV seriál] TVP 1 10.08.2019 02:55 (2/7) 
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 10.08.2019 01:50  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 08.08.2019 01:00  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 04.08.2019 16:45  
Vše nejlepší (2014) [TV pořad] Barrandov News 03.08.2019 13:40  
Labyrint (2015) [TV seriál] TVP 1 03.08.2019 04:05 (1/7) 
Labyrint (2015) [TV seriál] TVP 1 03.08.2019 02:50 (7/7) 
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 28.07.2019 14:25  
Vše nejlepší (2014) [TV pořad] Barrandov News 27.07.2019 13:30  
Labyrint (2015) [TV seriál] TVP 1 27.07.2019 03:00 (6/7) 
Labyrint (2015) [TV seriál] TVP 1 27.07.2019 01:50 (5/7) 
Bastardi (2010) VOYO 24.07.2019 21:30  
Na plovárně (1998) [TV pořad]  24.07.2019 21:05  
Bastardi (2010) VOYO 23.07.2019 20:00  
Habermannův mlýn (2010) VOYO 21.07.2019 21:15  
Habermannův mlýn (2010) VOYO 20.07.2019 20:00  
Vše nejlepší (2014) [TV pořad] Barrandov News 20.07.2019 13:30  
Labyrint (2015) [TV seriál] TVP 1 20.07.2019 02:10 (4/7) 
Labyrint (2015) [TV seriál] TVP 1 20.07.2019 00:55 (3/7) 
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 18.07.2019 15:10  
Na plovárně (1998) [TV pořad]  17.07.2019 21:15  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 14.07.2019 13:20  
Labyrint (2015) [TV seriál] TVP 1 13.07.2019 02:45 (2/7) 
Labyrint (2015) [TV seriál] TVP 1 13.07.2019 01:35 (1/7) 
Na plovárně (1998) [TV pořad]  10.07.2019 21:15  
Království potoků (2005) [TV film] ČT1 06.07.2019 15:35  
Na plovárně (1998) [TV pořad]  03.07.2019 21:10  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 30.06.2019 14:20  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 30.06.2019 00:45  
Na plovárně (1998) [TV pořad]  26.06.2019 21:25  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 25.06.2019 04:35  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 23.06.2019 14:00  
Fišpánská jablíčka (2008) [TV film] ČT1 23.06.2019 13:05  
Fišpánská jablíčka (2008) [TV film] ČT :D / ČT art 23.06.2019 13:05  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 23.06.2019 00:25  
Šakalí léta (1993) VOYO 21.06.2019 16:15  
Na plovárně (1998) [TV pořad]  19.06.2019 21:55  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 18.06.2019 00:15  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 16.06.2019 13:40  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 16.06.2019 00:35  
Na plovárně (1998) [TV pořad]  12.06.2019 21:10  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 09.06.2019 14:20  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 03.06.2019 01:15  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 02.06.2019 14:20  
Na plovárně (1998) [TV pořad]  29.05.2019 21:15  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 26.05.2019 13:55  
Šakalí léta (1993) VOYO 23.05.2019 15:40  
Na plovárně (1998) [TV pořad]  22.05.2019 21:15  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 19.05.2019 14:05  
Na plovárně (1998) [TV pořad]  15.05.2019 21:15  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 12.05.2019 14:00  
Na plovárně (1998) [TV pořad]  08.05.2019 21:50  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 07.05.2019 00:25  
Bastardi (2010) CS Film 02.05.2019 22:00  
Vrásky z lásky (2012) ČT2 30.04.2019 21:45  
Kráva (1993) [TV film] ČT2 29.04.2019 21:40  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 28.04.2019 13:45  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 28.04.2019 00:40  
Na plovárně (1998) [TV pořad]  24.04.2019 21:15  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 23.04.2019 02:00  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 22.04.2019 13:20  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 22.04.2019 00:40  
Čertoviny (2017) Prima 21.04.2019 16:40  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 21.04.2019 00:45  
Čertoviny (2017) Prima 20.04.2019 20:15  
Na plovárně (1998) [TV pořad]  17.04.2019 21:15  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 14.04.2019 14:05  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 14.04.2019 00:25  
Habermannův mlýn (2010) Nova Cinema 12.04.2019 12:15  
Habermannův mlýn (2010) Nova Cinema 11.04.2019 15:15  
Na plovárně (1998) [TV pořad]  10.04.2019 21:15  
Habermannův mlýn (2010) Nova Cinema 10.04.2019 20:00  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 08.04.2019 00:30  
Devatenáct klavírů (2008) [TV film] ČT1 07.04.2019 22:15  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 07.04.2019 14:00  
Na plovárně (1998) [TV pořad]  03.04.2019 21:10  
Stůj, nebo se netrefím (1998) ČT2 02.04.2019 21:50  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 31.03.2019 13:40  
Učitel tance (1994) ČT2 28.03.2019 22:05  
Černí baroni (2004) [TV seriál] ČT1 27.03.2019 21:20 (11/11) 
Na plovárně (1998) [TV pořad]  27.03.2019 21:10  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 26.03.2019 00:35  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 25.03.2019 01:45  
Muž a stín (2007) [TV film] ČT1 24.03.2019 22:35  
Šakalí léta (1993) VOYO 24.03.2019 13:40  
Šakalí léta (1993) VOYO 23.03.2019 14:15  
Šakalí léta (1993) VOYO 22.03.2019 11:55  
Šakalí léta (1993) VOYO 21.03.2019 11:10  
Černí baroni (2004) [TV seriál] ČT1 20.03.2019 21:15 (10/11) 
Šakalí léta (1993) VOYO 20.03.2019 09:00  
Na plovárně (1998) [TV pořad] ČT2 17.03.2019 13:55  
Na plovárně (1998) [TV pořad]  13.03.2019 21:15  
Černí baroni (2004) [TV seriál] ČT1 13.03.2019 21:15 (9/11) 
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 11.03.2019 01:15  
Černí baroni (2004) [TV seriál] ČT1 06.03.2019 21:20 (8/11) 
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 04.03.2019 01:25  
Černí baroni (2004) [TV seriál] ČT1 27.02.2019 21:15 (7/11) 
Černí baroni (2004) [TV seriál] ČT1 20.02.2019 21:20 (6/11) 
Černí baroni (2004) [TV seriál] Dajto 18.02.2019 00:55  
O víle Arnoštce (2001) [TV film] ČT :D / ČT art 17.02.2019 13:05  
O víle Arnoštce (2001) [TV film] ČT1 17.02.2019 13:05  
Černí baroni (2004) [TV seriál] Dajto 16.02.2019 20:15  
Černí baroni (2004) [TV seriál] ČT1 13.02.2019 21:15 (5/11) 
Jedna ruka netleská (2003) ČT1 12.02.2019 20:00  
Černí baroni (2004) [TV seriál] Dajto 11.02.2019 01:10  
Černí baroni (2004) [TV seriál] Dajto 09.02.2019 20:15  
Černí baroni (2004) [TV seriál] ČT1 06.02.2019 21:20 (5/11) 
Černí baroni (2004) [TV seriál] Dajto 04.02.2019 02:00  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 04.02.2019 01:30  
Černí baroni (2004) [TV seriál] Dajto 02.02.2019 20:15  
Černí baroni (2004) [TV seriál] ČT1 30.01.2019 21:20 (4/11) 
Černí baroni (2004) [TV seriál] Dajto 26.01.2019 20:15  
Černí baroni (2004) [TV seriál] ČT1 23.01.2019 21:15 (3/11) 
Černí baroni (2004) [TV seriál] Dajto 21.01.2019 01:40  
Černí baroni (2004) [TV seriál] Dajto 19.01.2019 20:15  
Černí baroni (2004) [TV seriál] ČT1 16.01.2019 21:15 (2/11) 
Černí baroni (2004) [TV seriál] Dajto 14.01.2019 01:15  
Vodník a Karolínka (2010) [TV film] ČT :D / ČT art 13.01.2019 13:05  
Vodník a Karolínka (2010) [TV film] ČT1 13.01.2019 13:05  
Černí baroni (2004) [TV seriál] Dajto 12.01.2019 20:15  
Černí baroni (2004) [TV seriál] ČT1 09.01.2019 21:15 (1/11) 
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 06.01.2019 01:10  
Čertoviny (2017) Markíza 03.01.2019 16:55  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 02.01.2019 02:40  
Čertoviny (2017) Markíza 01.01.2019 20:30  
Království potoků (2005) [TV film] ČT1 31.12.2018 16:05  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 30.12.2018 01:55  
Stará láska nerezaví (2003) [TV inscenace] ČT1 29.12.2018 08:20  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 29.12.2018 02:15  
O dívce, která šlápla na chléb (2007) [TV inscenace] ČT1 23.12.2018 13:05  
Šťastný smolař (2012) [TV film] ČT1 21.12.2018 20:05  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 17.12.2018 00:50  
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 10.12.2018 23:15 II (8/8) 
Habermannův mlýn (2010) VOYO 08.12.2018 21:40  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 08.12.2018 01:00  
Habermannův mlýn (2010) VOYO 07.12.2018 20:00  
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 04.12.2018 01:45 II (7/8) 
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 03.12.2018 22:50 II (7/8) 
První republika (2014) [TV seriál] ČT1 03.12.2018 10:50 III (13/13) 
První republika (2014) [TV seriál] ČT1 30.11.2018 20:05 III (13/13) 
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 26.11.2018 23:15 II (6/8) 
První republika (2014) [TV seriál] ČT1 26.11.2018 10:55 III (12/13) 
První republika (2014) [TV seriál] ČT1 23.11.2018 20:10 III (12/13) 
První republika (2014) [TV seriál] ČT1 19.11.2018 10:55 III (11/13) 
První republika (2014) [TV seriál] ČT1 16.11.2018 20:05 III (11/13) 
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 13.11.2018 01:40 II (5/8) 
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 12.11.2018 22:50 II (5/8) 
První republika (2014) [TV seriál] ČT1 12.11.2018 10:55 III (10/13) 
Tom v kozí kůži (1999) [TV film] ČT :D / ČT art 11.11.2018 14:05  
Tom v kozí kůži (1999) [TV film] ČT1 11.11.2018 14:05  
První republika (2014) [TV seriál] ČT1 09.11.2018 20:10 III (10/13) 
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 06.11.2018 01:45 II (4/8) 
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 05.11.2018 22:55 II (4/8) 
První republika (2014) [TV seriál] ČT1 05.11.2018 10:55 III (9/13) 
Bastardi (2010) Prima MAX 04.11.2018 00:30  
Bastardi (2010) Prima Cool 03.11.2018 22:50  
První republika (2014) [TV seriál] ČT1 02.11.2018 20:05 III (9/13) 
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 30.10.2018 02:40 II (3/8) 
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 29.10.2018 22:55 II (3/8) 
První republika (2014) [TV seriál] ČT1 29.10.2018 11:00 III (8/13) 
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 29.10.2018 02:15  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 28.10.2018 02:55  
První republika (2014) [TV seriál] ČT1 26.10.2018 20:05 III (8/13) 
Bastardi (2010) CS Film 25.10.2018 22:00  
Šakalí léta (1993) VOYO 24.10.2018 15:10  
Šakalí léta (1993) VOYO 23.10.2018 15:20  
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 23.10.2018 01:35 II (2/8) 
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 22.10.2018 22:50 II (2/8) 
Šakalí léta (1993) VOYO 22.10.2018 13:30  
První republika (2014) [TV seriál] ČT1 22.10.2018 10:50 III (7/13) 
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 22.10.2018 01:10  
Šakalí léta (1993) VOYO 21.10.2018 11:20  
Šakalí léta (1993) VOYO 20.10.2018 08:40  
První republika (2014) [TV seriál] ČT1 19.10.2018 20:05 III (7/13) 
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 16.10.2018 01:40 II (1/8) 
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 15.10.2018 22:50 II (1/8) 
Labyrint (2015) [TV seriál] ČT1 15.10.2018 20:05 III (7/7) 
První republika (2014) [TV seriál] ČT1 15.10.2018 11:00 III (6/13) 
První republika (2014) [TV seriál] ČT1 12.10.2018 20:00 III (6/13) 
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 08.10.2018 23:10 (14/14) 
Labyrint (2015) [TV seriál] ČT1 08.10.2018 20:00 III (6/7) 
První republika (2014) [TV seriál] ČT1 08.10.2018 10:55 III (5/13) 
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 08.10.2018 00:55  
Stůj, nebo se netrefím (1998) Jednotka 07.10.2018 22:10  
První republika (2014) [TV seriál] ČT1 05.10.2018 20:00 III (5/13) 
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 02.10.2018 01:55 (13/14) 
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 01.10.2018 23:00 (13/14) 
Labyrint (2015) [TV seriál] ČT1 01.10.2018 20:05 III (5/7) 
První republika (2014) [TV seriál] ČT1 01.10.2018 11:00 III (4/13) 
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 30.09.2018 01:30  
První republika (2014) [TV seriál] ČT1 28.09.2018 20:00 III (4/13) 
Fišpánská jablíčka (2008) [TV film] ČT1 28.09.2018 11:10  
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 25.09.2018 01:10 (12/14) 
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 24.09.2018 22:40 (12/14) 
Labyrint (2015) [TV seriál] ČT1 24.09.2018 20:00 III (4/7) 
První republika (2014) [TV seriál] ČT1 24.09.2018 11:00 III (3/13) 
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 24.09.2018 00:55  
První republika (2014) [TV seriál] ČT1 21.09.2018 20:00 III (3/13) 
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 18.09.2018 01:35 (11/14) 
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 17.09.2018 22:50 (11/14) 
Labyrint (2015) [TV seriál] ČT1 17.09.2018 20:00 III (3/7) 
První republika (2014) [TV seriál] ČT1 17.09.2018 11:00 III (2/13) 
První republika (2014) [TV seriál] ČT1 14.09.2018 20:05 III (2/13) 
Nikdo neměl diabetes (2001) [TV film] ČT1 12.09.2018 21:05  
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 11.09.2018 01:45 (10/14) 
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 10.09.2018 22:55 (10/14) 
Labyrint (2015) [TV seriál] ČT1 10.09.2018 20:00 III (2/7) 
První republika (2014) [TV seriál] ČT1 10.09.2018 10:55 III (1/13) 
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 10.09.2018 00:50  
První republika (2014) [TV seriál] ČT1 07.09.2018 20:00 III (1/13) 
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 04.09.2018 02:00 (9/14) 
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 03.09.2018 22:45 (9/14) 
Labyrint (2015) [TV seriál] ČT1 03.09.2018 20:00 III (1/7) 
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 02.09.2018 00:20  
Šakalí léta (1993) ČT2 28.08.2018 21:50  
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 28.08.2018 01:30 (8/14) 
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 27.08.2018 22:20 (8/14) 
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 27.08.2018 01:20  
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 26.08.2018 00:40  
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 21.08.2018 02:05 (7/14) 
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 20.08.2018 22:05 (7/14) 
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 20.08.2018 01:40  
Zdivočelá země (1997) [TV seriál] ČT1 19.08.2018 16:30 (45/45) 
Zdivočelá země (1997) [TV seriál] ČT1 19.08.2018 15:35 (44/45) 
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 19.08.2018 01:05  
Růžový květ (1992) [TV inscenace] ČT1 18.08.2018 13:05  
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 14.08.2018 01:45 (6/14) 
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 13.08.2018 22:20 (6/14) 
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 13.08.2018 00:25  
Zdivočelá země (1997) [TV seriál] ČT1 12.08.2018 16:35 (43/45) 
Zdivočelá země (1997) [TV seriál] ČT1 12.08.2018 15:40 (42/45) 
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 12.08.2018 01:10  
Duch nad zlato (2013) [TV film] ČT1 10.08.2018 20:00  
Kráva (1993) [TV film] ČT2 09.08.2018 22:10  
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 07.08.2018 01:25 (5/14) 
Případy 1. oddělení (2014) [TV seriál] Jednotka 06.08.2018 22:15 (5/14) 
Bolkoviny (1997) [TV pořad] ČT1 06.08.2018 00:30  

 
Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 168604
Osobností: 665459
Fotografií: 661936
Plakátů: 317903
Obsahů a biografií: 155407
foto

Komerční sdělení

Seznam DVD

Potřebujete si udělat pořádek ve filmech? Tak právě pro Vás je tu tento program.

foto

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Herec 3/3 (2020) [TV epizoda]

Herec 3/3
Závěr televizní minisérie   se povedl. Pro mě bylo   překvapením, že ani   prožité události mladého   konfidenta Standy Láníka   nenapravily více >

Autor: curil | Hodnocení: 8 / 10

Věčně mladá (2015)

Být stáááále mlád...

Věčně mladá
O věčném mládí pěl už   Zlatý slavík, ale taková   Adaline Brownová by mu to asi   vymlouvala. Na vlastní kůži   totiž zjišťuje, že takový   více >

Autor: green-tea | Hodnocení: 6 / 10

Křišťálová noc (1966) [TV inscen...

Křišťálová noc
Kriste Jéžiši a stále   dokola. Koho baví dialogy a   hádky, ale také hlavně to,   kde se absolutně nic neděje,   tak ten si to vychutná. Holt   jsem naletěl na název, no.

Autor: Pitryx | Hodnocení: 1 / 10

Román pro pokročilé (2019)

Román pro pokročilé
Mně se to celkem líbilo i   když ze začátku jsem taky   váhala, jestli se mám dívat   až do konce. Pak mne to   celkem zaujalo a Mirek Etzler   více >

Autor: Alix | Hodnocení: 6 / 10

Romantici (2010)

Romantici
Tyhle americké velké   svatby... oblíbené a   zprofanované téma. Už   předem se dá očekávat   velká nervozita a   Murphyovské "Co se může více >

Autor: beneva | Hodnocení: 5 / 10

Naposled navštívené:Přesunout nabok | Vymazat historii
Radek Holub

Holub Radek

Naposled navštívené:
Radek Holub

Holub Radek

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení