Cerven
ohodnotit

Vnější znaky bohatství

Signes extérieurs de richesse

Žánr:
Země:
Rok:
1982
Délka:
92 minut

Obsah filmu Vnější znaky bohatství

 
Vnější znaky bohatství reprezentují pro úspěšného pařížského veterináře Jean-Jacquese Lestrada nádherná vila, luxusní auto a mladé milenky. Veterinární klinika nabízí perfektní ošetření domácích mazlíčků, ale také snahu majitele kliniky vyjít vstříc bohatým paničkám i v jiných záležitostech. Jean-Jacques je plně vytížen svými zájmy a chod kliniky včetně finančních záležitostí nechává na svém účetním Jerome Bouvierovi.

Situace se zkomplikuje, když si na veterináře a zároveň daňového poplatníka vzpomene daňový úřad. Na kontrolu účtů přichází daňová inspektorka - nepříliš zkušená Béatrice Flamand. Ukáže se, že Bouvier je více podvodník než...
 
TIP: Nastavení pořadí obsazení si můžete nastavit zde >>

Řadit dle:  Bodů uživatele  |  Od nejnovějších  |  Podle hodnocení

Nejnovější komentáře k filmu

curil
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 19.12.2019
Francouzská komedie s oblíbenou dvojicí herců   Claudem Brasseurem a Jean-Pierrem Mariellem. Jim   sekunduje Josiane Balasko, naštěstí začátkem   osmdesátých let ještě poměrně štíhlá   oproti pozdějším dobám své největší   popularity. Zápletka je jednoduchá, v   pozdějších letech několikrát opakovaná, a to   setkání úspěšného muže a svůdce a trochu   naivní ošklivky, která má z titulu svého   poslání zprvu nad frajerem vrch. Ale to trvá   jen chvíli, než přijde souznění, i když lze   jednoho z nich podezřívat z vypočítavosti. Nic   oproti tomuto párku, mě nejvíce zaujal Marielle   jako nepoctivý účetní veterinární kliniky a   důvěrník šéfa kliniky "Gigiho".   Bavil jsem se dobře, na netu opět ve   francouzském originále.


Hodnocení:n12345678910
Reklama
Reklama