Vnější znaky bohatství (1982)

Vnější znaky bohatství (Signes extérieurs de richesse)
70 %
 
 

Signes extérieurs de richesse

    Žánr: komedie
    Země: Francie
    Délka: 92 min.
Vnější znaky bohatství reprezentují pro úspěšného pařížského veterináře Jean-Jacquese Lestrada nádherná vila, luxusní auto a mladé milenky. Veterinární klinika nabízí perfektní ošetření domácích mazlíčků, ale také snahu majitele kliniky vyjít vstříc bohatým paničkám i v jiných záležitostech. Jean-Jacques je plně vytížen svými zájmy a chod kliniky včetně finančních záležitostí nechává na svém účetním Jerome Bouvierovi.

Situace se zkomplikuje, když si na veterináře a zároveň daňového poplatníka vzpomene daňový úřad. Na kontrolu účtů přichází daňová inspektorka - nepříliš zkušená Béatrice Flamand. Ukáže se, že Bouvier je více podvodník než svědomitý účetní, a Lestrada čekají nemalé problémy. Naštěstí i Béatrice má doma domácího mazlíčka.  Autor: curil

režie:
Jacques Monnet
 
 
hraje:
Claude Brasseur (Jean-Jacques Lestrade), Josiane Balasko (Béatrice Flamand), Jean-Pierre Marielle (Jerôme Bouvier), Roland Giraud (Gérard Picard), Xavier Saint-Macary (Bianchi), Jean-François Rémi (Marnier), Charlotte de Turckheim (Sylive Picardová), Jean Rougerie (Gino Caprioni), Jean Lanier, Patricia Karim, Max Mégy, Jean-Paul Muel, Claude Legros, Pierre Baton, Serge Sauvion, Jean Reno (Marc Letellier), Pascale Ogier (asistentka)
 
 
scénář:
Jacques Monnet, Alain Godard
 
 
kamera:
Philippe Welt
 
 
hudba:
Johnny Hallyday
 
 
střih:
Pierre Gillette
 
 
výprava:
Serge Douy
 
 
Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.