Zari
ohodnotit

Sněhurka – Příběh hrůzy

Snow White: A Tale of Terror

Další název:
Schneewittchen; Snow White in the Black Forest; Snow White in the Dark Forest ; The Grimm Brothers' Snow White
Žánr:
Rok:
1997
Délka:
100 minut

Diskuze k filmu Sněhurka – Příběh hrůzy

 Počet příspěvků v diskusi: 2
 Přidat příspěvek do diskuze

jmenuji.se.libor
jmenuji.se.libor zprava

Napsat uživateli zprávu

10.6.2012
Sigourney Weaver - setkání
Zajímavý film na námět Sněhurky. K tomuhle snímku mam   zvláštní vztah, jsem velký obdivovatel a ctitel   Sigourney a tak jakmile jsem se dozvěděl, že se v r. 1995   natáčí v Praze Sněhurka, jel jsem tehdy na natáčení,   toužil jsem ji uvidět, ve vlaku jsem se ještě učil   trochu anglicky, abych ji mohl požádat o autogram - nevím   jak, ale povedlo se mi přes vrátnici dostat až k   ateliéru č. 6, mluvil jsem tam s herci, například s M   Táborským (říkal, že je její oblíbenec a že jí již   několikrát stoupl na sukni :-)), Ptal jsem se ho, zda   není nafoukaná, říkal že ne, že je obyčejná a   zároveń dodal "že už je za vodou" (má dost   peněz). Postával jsem tam , pak jsem ji uviděl, šla z   karavanu po schodech k ateliéru, nechal jsem ji projít...,   a pak když se vracela z natáčení u ateliéru jsem ji   požádal o autogram, podržel jsem jí podložku (velkou   knížku) se čtvrtkou, podal jsem ji propisku a ona se mi   na ní podepsala. Bylo to moc hezký. Potkal jsem tehdy   svojí bubertální filmovou lásku (když jsem viděl   Vetřelce, tak jsem se do ní zamiloval), dodnes mam   Sygourney rád, je to jedna z nejlepších hereček.   Sygourney nemá manýry hvězd, s každým se tam v pohodě   bavila, ale jakmile šla na scénu, byla soustředěná a   nesmělo se jí rušit, až ponatáčení sem ji oslovil...   Jinak pře ateliéry tehdy byla psí smečka. Herci kompars   pak obědvali... Zvláštní svět herectví, natáčení   filmů. Hodně zajímavý svět.
Nikca123
Nikca123 zprava

Napsat uživateli zprávu

19.12.2009
Sněhurka příběh hrůzy
Tento film je fakt boží.Mě se tam hrozně líbí Will.Už   se těšim na Vánoce,protože to dávaj na COOLU ve 22:15
  Přidat příspěvek do diskuze


Hodnocení:n12345678910
Reklama
Reklama