NOVĚ můžete filtrovat filmy a seriály také dle streamovacích služeb

Komentáře uživatele xxlch

xxlch

xxlch zprava

Napsat uživateli zprávu

oblíbený

Přidat uživatele do oblíbených

  

Řadit dle:   Názvu filmu   |   Od nejnovějších

Počet komentářů: 157
A.I.: Umělá inteligence (A.I.: Artificial Intelligence)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 6.8.2011
Obrovský film který na mě   působí jako novodobá Alenka   v kraji za zrcadlem. Kouzelná   ,,divná" atmosféra s   úchylně se tvářícím   Osmentem v hlavní   roli.Prostě filmík,který   vás chytne za srdce!
ABBA ve filmu (ABBA - The Movie)
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 14.8.2011
Hudební   "MŇAM".Alespoň pro   můj ročník todle byla,je a   bude(stejně jako Beatles)   fenoménem,který lze kdykoliv   a kdekoliv skouknout a   poslouchat.
Ace Ventura 2: Volání divočiny (Ace Ventura: When Nature Calls)
Hodnocení: 2 / 10
Přidáno: 6.8.2011
Tak lepší než jednička   určitě ne. Carrey opět   předvádí neuvěřitelné   množství všech možných i   nemožných gagů a   obličejů, ale tak nějak mi   to příde,že to vše už   bylo v díle prvním.Skouknout   se to dá a koukatel se i   posměje,No a o to tady   přeci jde.
Ace Ventura: Zvířecí detektiv (Ace Ventura: Pet Detective)
Hodnocení: 3 / 10
Přidáno: 14.8.2011
Tak todle je tak blbý,až je   to koukatelný.Vyprázdnit   mozkovnu a pouze   konzumovat!Nakonec se i   zasmějete.
Addamsova rodina 2 (Addams Family Values)
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 6.8.2011
Tendle fimík nepřekonal   jedničku,ale koukatelný   určitě je.Na nedělní   rodinné odpoledne je to   docela solidní   zábava-zvláště perfektní   hřbitovní svatba.
Adéla ještě nevečeřela
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 14.8.2011
Jsou filmíky,které skouknete   a pouze se zasmějete.O   parodiích to platí   obzvlášť.Leč jsou   parodie,které se stanou   nezapomenutelné a hlášky z   nich nesmrtelné.Taky denně   používáte-při obědě-dar   od přítele Messera a   ukolébavka "Princi můj   maličký" ve vás   vyvolá obraz slintající   kytky?
Aféra Thomase Crowna (The Thomas Crown Affair)
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 14.8.2011
Jako oddechovka je todle   přesně ten správný druh   filmíku.Má to spád,solidní   zápletku,perfektní ukázku   impresionistů a má to   překvapivý závěr.Když   přidáte dobré obsazení a   působivou hudbu,vyjde vám   dost koukatelný filmík.
Africká královna (The African Queen)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 14.8.2011
Tak todle je hodně   sentimentální   záležitost-jako spousta   jiných-leč zde se jedná o   takový příkladný a   okouzlující   romanticko-dobrodružný   filmík oněch let s   perfektním   obsazením,krásnou ukázkou   skvělých dialogů v   aktivním prostředí africké   "jungle".Todle   skoukat je pro filmfandu   povinností!
Agent v sukni (Big Momma's House)
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 6.8.2011
Filmík na jedno   skouknutí.Pár scén   solidního posmátí ale   nečekejte žádný   zázrak.M.Lawrence se tady asi   pěkně vyřádil a patrně si   to hodně užil.Taková   klasická komedie na nedělní   odpoledne.
Agent v sukni 2 (Big Momma's House 2)
Hodnocení: 3 / 10
Přidáno: 6.8.2011
O něco horší než jednička   ale už jsem skoukala horší   pokračování.Uvidíme jestli   bude trojka lepší nebo   horší.
Pravidlo,že né vždy je   pokračování   úspěšné,platí u tohoto   filmíku více než měrou   vrchovatou.Nééééééééé   é už nikdy více.Něco tak   stupidního se jen tak   navidí!Prostě opakovaný   vtip přestává být vtipem.
Air Amerika (Air America)
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 6.8.2011
Když se budu chtít, jako   oddechovkou,podívat na   akční komedii,bude tento   film mezi užším   výběrem.Downey je čím   starší,tím lepší a Gibson   taktéž zraje jako   víno.Docela pohodový   filmík,kde jsem se dost   zasmála.
Alfa a Omega (Alpha and Omega)
Hodnocení: 3 / 10
Přidáno: 4.9.2011
U tohodle filmíku jsem měla   pocit že jsem se vrátila   ňákejch 20 let zpět.Na   dnešní dobu je to jaksi   nedobře uanimované a i děti   mají dnes větší   nároky.Tady se cosi   nepovedlo.
Alžbetin dvor
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 4.9.2011
Začátek byl skvělý,ale jak   filmové roky letěly,   skvělost se pomalu vytrácela   a zanikla v nezáživném   konci.
Andělé a démoni (Angels & Demons)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 4.9.2011
Nechápu nízké hodnocení   filmu.Je mi jasné že v   některých momentech film   nerespektuje fyzikální a   jiné přírodní zákony,že   má pozmněněných několik   (podle mého důležitých)   věcí,že....bla bla bla,ono   je toho pro znalé předlohy   více,nicméně je to velmi   dobré zpracování knižní   předlohy a má to vše co k   dobrému akčňáku patří.Je   tu dobrá dávka   napětí,solidní   zápletka,nádherné   dechberoucí záběry Říma a   Vatikánu,rychlý spád kde se   koukatel nenudí a naprosto   dokonalá hudba.Pište si co   je libo,já du znovu číst   knihu-no a pak se znovu kouknu   na filmík!Ovšem určitě né   s českým dabingem!!!Ten jim   kapánek ujel a Hanks má hlas   jako ťoplík.
Andromeda
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 4.9.2011
Náhodou je to celkem   koukatelné.Nevím proč se   nelíbí........tak se   koukněte znovu a určitě to   bude lepší.
Anička jde do školy
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 4.9.2011
Nemá hodnotit nikdo,kdo   neprožil.Todlenc by mělo   být napsáno nad každám   filmíkem z doby minulé.Není   to žádná propaganda,takhle   to prostě bylo.No a byla to   hezká doba.Skuste dnes pustit   malé dítě po setmění samo   ven-bojíte se?Naši se   nebáli-nemuseli. Na   lampionové průvody   vzpomínám jako na spoustu   světýlek v barevném   obalu,sychravo,déšť a zimu   a na a spoustu shořelých   papírových sluníček.Vůbec   né jako oslavu ňáké   revoluce-takhle jsme to   nevnímaly.Určitě todlenc   není odpad,nýbrž   ukázka,jaké že to bylo   tehdá.A pokud se dítko mohlo   kliďánko po setmění   procházet samo venku-to už   stojí za zamyšlení.
Animatrix (The Animatrix)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 4.9.2011
Jelikož mně Mattrix jako   film dost fascinoval,tohle sem   nemohla navidět.Je to   skvělá kolébka k   Matrixu.Japonské animé sice   moc nemusím, ale tohle   můžu.Díky za vynález   počítačové animace.Jen tak   dále páni Wachowští!!!
Anna proletářka
Hodnocení: 3 / 10
Přidáno: 4.9.2011
Před mnoha lety povinně,dnes   spíše ze zvědavosti   skoukaný filmík,který jsem   ,jako dítě školou povinné,   dost dobře ani nemohla   pochopit.Pokud si odmyslíme   politické pindy,takje to   normální filmík pro   pamětníky.(MIMOCHODEM-NĚKTE   RÉ SLOVNÍ PERLY SEDÍ I NA   DNEŠNÍ DOBU- jako ty ve vile   dr.Kramáře-"To je v   pořádku.Cesta k srdci vede   žaludkem.Dejte jim   peníze,vily,auta,posaďte je   do správních rad,nechte je   zbohatnout a ona se jim ta   socializace sama vypaří z   hlavy".Cosi povědomého   s dnešní dobou na mne   dýchlo po těchto slovech a   zcela určitě nelze tendle   filmík zařadit do odpadu.V   roce 1952,kdy vznikl, herci   vskutku perfektně předvedli   nadšení lidu z roku   1920.Kdyby tito lidé tušili   co z toho jejich nadšení   vznikne-ale to dnes už   netřeba komentovat.
Arizona Dream
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 4.9.2011
Ať dělám,co dělám asi   tomu filmu nerozumím.Skoukla   sem to dvakrát a ono přád   nic.Asi je to tím, že jsem   moc realista a na sny už   dávno nevěřím.Celé to ve   mně zanechalo strašně   rozpačitý pocit.Ještě že   to zachránila dobrá hudba.
Artuš, Merlin a Prchlíci
Hodnocení: 2 / 10
Přidáno: 4.9.2011
Dostačující hodnocení pro   film,který jsem nikdy nebyla   schopna dokoukat do   konce!Jinak pro jeho fandy-nic   ve zlém!!
Ať žije nebožtík
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 4.9.2011
Kmedie na jedničku.Takových   je už dnes málo.Hugo Haas   prostě umněl udělat   perfektní komedii-sice   naivní-ale perfektní.
Atentát
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 4.9.2011
Miluji Beethovena a po   shlédnutí tohoto   snímku,který jsem poprvé   zhlédla někdy v 70-tých   letech,kdykoliv uslyším   začátek této páté c moll   symfonie,vzpomenu si na   hnusný svíravý   pocit.Stejně se musí cítit   skoro každý,kdo film   "Atentát"viděl.   Nemám ráda válečné filmy,   protože jsme na ně chodili   takzvaně-dobrovolně/povinně   ,faktem však je,že tento   film je nejrealističtějším   válečným filmem,který v   naší kinematografii kdy   vzniknul. Beethovenova   "Osudová" tyto   pocity ještě   umocňuje.Takže né-vzdejte   se... ale... na na na   nááá!!!
Avatar
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 4.9.2011
Avatar
Cameron je mistr ve svém   oboru.Se spadlou čelistí   jsem sledovala tuto pastvu pro   oči a duši a přemýšlela   jsem nad nebetyčnou arogancí   a domýšlivostí lidské   rasy.Ano, jistá empirická   podobnost z mnoha již   existujících   filmů,seriálů a PC her by   mohla kazit dojem,leč opak je   pravdou.Nepřekonatelný   vizuální zážitek a   dokonalá technologie, to vše   posunuje filmařinu o pěkný   kus dál a bude jistě   nějakou dobu trvat,než se   najde někdo,kdo todle   superperfektní megadílo   překoná.Jakékoliv další   hodnocení je zbytečné,neb   kdo neviděl,nepochopí.Díky   Pane Camerone bylo mi ctí   podívat se na Avatara a Vaši   Pandoru ,tentokrát jste   nasadil hodně vysokou laťku!
Avengers (Marvel’s The Avengers)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 19.5.2012
Tendle filmík má vše,co   dobrý Marvelák má   mít.Předvídatelný   příběh,skvělé   obsazení,úchvatné   efekty,solidní akci,   dynamiku,vtip a i slabého   adoptovaného boha,jako   záporáka.Jinak jde   kinematografie skvěle   kupředu a efekty tomu   nasvědčují-jsou prostě   úúúžasné.Z mého velkého   těšení bylo nakonec velké   nadšení a velká   spokojenost.Takovýchdle   počinů více pač tohle je   jeden z nejlepčejších   Marveláků.
Ayla z kmene medvědů (Clan Of The Cave Bear)
Hodnocení: 2 / 10
Přidáno: 7.9.2011
Zajímavý filmík,který   dává každému koukateli   velký prostor k   úvahám.Líbit či   nelíbit,dokoukat či   nedokoukat.Kontrast vymydlené   D.Hannah a postav   neandrtálců je šokující a   vcelku nehezký.Já dokoukala   ale neuchvátilo mně vcelku   nic.
Babiččina krabička
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 7.9.2011
Po mnoha letech znovu   zhlédnutý pořad na ČT a   nestačila jsem   počítat,kolik že"   hitů" se v tomto pořadu   odvysílalo.Samozřejmě hitů   z minulého století-jo toto   letí a letí...! Ale stejně   to byly móóc hezké   písničky.
Balada z hadrů
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 7.9.2011
Mám ráda mistra   Wericha,takže nemohu nedat   plný počet * !Pro   leckterého to možná není   to pravé ořechové,ale   chvíli stačí   poslouchat-hodí se pro   leckterou dobu!!!
Bambi
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 7.9.2011
Ach jo, to byly časy   skvělých klasických   animovaných filmů.Kam se na   todle hrabou dnešmí moderní   animované filmíky,kterým   mnohdy chybí cit.Tady je   přehršel dojemných a   krásných scén a vše   propracované do nejmenších   detailů-ááách ty oči!
Bambi 2 (Bambi II)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 7.9.2011
Tendle filmík je určitě   potřeba vidět v   přítomnosti malého dítěte   a potom získáte ten   správný pohled.Vždyť pro   toho mrňouska je určen,no a   jako takový je dokonalý.Sice   slabší než první Bambi   ,nicméně je dokonalý.

TV Program

ČT1 - Studio 6 (1994) [TV pořad]

05:59 - 09:00

179 minut již uběhlo
2 minut zbývá do konce

ČT2 - Svět zvířat

08:30 - 09:30

28 minut již uběhlo
32 minut zbývá do konce

NOVA - Novashopping

08:45 - 09:00

13 minut již uběhlo
2 minut zbývá do konce

Prima - M.A.S.H. (1972) [TV seriál]

08:45 - 09:05

13 minut již uběhlo
7 minut zbývá do konce

Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 179541
Osobností: 681237
Fotografií: 720581
Plakátů: 342564
Obsahů a biografií: 163871
foto

Komerční sdělení

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Una sull'altra (1969)

Una sull'altra
Ten ďáblík Fulčík! Vůbec   žádný žánr mu není   cizí. Ještě než se dostal   k čistokrevnému hororu,   oskočil si k giallu, k   westernu, ke více >

Autor: topipig | Hodnocení: 8 / 10

Jiný člověk (2003) [TV film]

Jiný člověk
Průměrnější díl z cyklu   Oběti, avšak stále vcelku   uvěřitelný. Ivo Gogál a   Veronika Žilková hrají   dobře, zbytek je bohužel   více >

Autor: topipig | Hodnocení: 7 / 10

Následníci (2015) [TV film]

Následníci
Vyvaŕené OUAT (Bylo nebylo),   trochu obgeneračně   ozvláštněné. Něco vtipu,   hlavnu starší generace, Zlá   královba a Zloba rullez! Dove   více >

Autor: Frolíček | Hodnocení: 6 / 10

Temný dům (2020)

Temný dům
Hororových příběhů není   nikdy dost, obzvlášť   mající mysteriózní   atmosféru. Forma příběhu   však není neznámá. Jisté   vdově se začnou v více >

Autor: martin.stusak.9 | Hodnocení: 8 / 10

Penombra (1986)

Penombra
Další z italských   filmových dramat, která   využívají bez skrupulí   erotiku, aby se dopracovaly k   věrohodnému příběhu.   Navíc režisér více >

Autor: curil | Hodnocení: 5 / 10

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení