Duben

Komentáře uživatele Seducinka

Seducinka

Seducinka zprava

Napsat uživateli zprávu

oblíbený

Přidat uživatele do oblíbených

  

Řadit dle:   Názvu filmu   |   Od nejnovějších

Počet komentářů: 62
21 gramů (21 Grams)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 16.5.2009
Určitě povedený film, pro   mě však začátek až tak   moc zamotaný že jsem v   průběhi celého filmu   pořád přemýšlela, jak   šly ty události vlastně za   sebou.
Pokud   takovéhle filmy na   přemýšlení máte rádi tak   je to film přesně pro vás.
A co když je to pravda? (Just Like Heaven)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 14.3.2009
Moc hezký film, sice je hned   od začátku jasné jak to   dopadne. Ale je to příjemná   oddychovka. Oba hlavní herci   jsou skvělí.
A proč já? (Undiscovered)
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 11.3.2009
Myslím že od tohohle filmu   jsem čekala trošku víc,   takže jsem zklamaná. Ani mi   to moc nepřišlo jako   komedie.
Adaptace (Adaptation)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 22.5.2009
Povedené, zajímavý   scénář. Vlastně všechno   je to v podstatě o   scénáři. Některé scény   mi přišly sice takové   divné, ale ve finále se mi   docela líbilo.
Austrálie (Australia)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 11.3.2009
Jeden z mála filmů od   kterých jsem čekala hodně,   a to hodně jsem taky dostala.   Film byl naprosto úchvatný,   úžasný romantický   příběh. Skvělé výkony   Hugha Jackmana a Nicole   Kidman. Prostě můžu   doporučit, film mě naprosto   pohltil.
Barvy (Colors)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 15.5.2009
Od filmu jsem vůbec nic   neočekávala, tudíž mě   docela mile překvapil.   Chvílemi se mi film moc   líbil a bavilo mě se na něj   koukat, ale chvílemi mi to   prostě moc nesedlo.
Celkově však povedený   film.
Beowulf
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 11.3.2009
Hned na začátku jsem   věděla že tenhle film   nebude nic pro mě, a taky že   nebylo nejsem moc fanynka   filmů s podobnou tématikou.   Film jsem tedy s těží   dokoukala a musím říct že   mě docela zklamal.
Casino Royale
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 18.5.2009
Dlouho se mi na to nechtělo   koukat, což teď uznávám   byla chyba. Není to sice   klasická bondovka, ale jsem   mile překvapená.
Co ta holka chce (What A Girl Wants)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 11.3.2009
Taková jednoduchá   romantická oddychovka. Colin   Firth byl v roli otce   skvělý. Musím říct že   bych tenhle film spíše   doporučila holkám.
Ďábel nosí Pradu (The Devil Wears Prada)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 22.5.2009
Tenhle film prostě   zbužňuji.
Skvělá   Anne, a úžasná Miranda v   podání Meryl. Označila bych   to jako jeden z nejlepších   Meryliných filmů.
Ďáblice (She-Devil)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 21.5.2009
Jo, i takováhle může být   pomsta. Film s ne silným   příběhem, ale pro pobavení   doporučiji si film pustit.
Divoká řeka (The River Wild)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 22.5.2009
Super film, pro extra   náročného díváka možná   až moc jednoduchý, ale v   jednoduchosti je krása. Co na   tom že hned od začátku   tušíte jak to dopadne. Ale v   některých scénách je i to   napětí. Doporučuji.
Dům duchů (The House of the Spirits)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 21.5.2009
Úžasný příběh!
Film se mi moc líbil,   sice mi chvílemi přišel že   se všechno až moc vleče.   Ale moje konečné hodnocení   to neovlivnilo. 9* je prostě   akorát, sice se mi film   líbil ale na 10 tomu přeci   jen něco chybí.
Fontána (The Fountain)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 11.3.2009
Úžasný film. I když musím   říct poměrně dost   složitý na to aby se dal   pochopit. Když jsem na něj   koukala poprvé tak jsem to   úplně nepochopila. Ale teď   musím říct že je to   skvělý.
Francouzova milenka (The French Lieutenant's Woman)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 21.5.2009
Povedené drama, s úžasnou   Meryl Streep a skvělým   Jeremym Ironsem. Sarah mi   přišla dost tajemná, což   měl být taky účel, musím   opět pochválit Meryl, ona je   prostě jedinečná. Takže se   mi film líbil.
Hlasy v hlavě (Some Voices)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 18.5.2009
Určitě zajímavé pojetí   takovéhle situace, ale je to   poněkud zvláštní film.   Nedoporučovala bych si ho   pouštět pokud máte i jenom   trochu depresivní náladu.
Hodiny (The Hours)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 11.3.2009
Nádherné drama o životě,   prolínají se zde vlastně   tři příběhy, které mají   hodně společného. Na konci   vás až překvapí jak to do   sebe všechno skvěle zapadá.   Nicole Kidman si opravdu   zaslouženě za roli Virginie   Woolfové odnesla Oscara.   Tohle je další film který   mě moc mile překvapil.
Chraň si svůj život (Defending Your Life)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 22.5.2009
Moc hezký, děj nijak   nepřekvapí, ale ani moc   nezklame, a je to vtipné. Jen   český dabing mi tentokrát   moc nesedl.
Chůva k pohledání (The Nanny)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 30.4.2009
Super seriál, bombový   hlášky. Prostě co víc   dodat, zaručeně vám   dokáže zlepšit náladu.   Můžu všem jen vřele   doporučit.
Jediná správná věc (One True Thing)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 22.5.2009
Další z filmů co mě   jednoduše dostal. Hrozně   smutné, co k tomu říct,   Kate na konci už asi vážně   nemohla... Takovéhle věci   jsou ale ještě smutnější   v normálním životě.
Karcoolka (Hoodwinked)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 18.5.2009
Pohádka o Karkulce jak ji   ještě neznáte. Tak tohle   byl vážně bomba, skvělý   hlášky atd. Určitě na to   koukněte i pokud nemáte   rádi pohádky.
Klid noci (Still of the Night)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 11.3.2009
Napínavý film, od začátku   všechno ukazuje jen na jednu   podezřelou, ale to by   samozřejmě bylo až moc   jednoduché. Takže vlastně   až do konce nevíte kdo je   vrah, a jak to bývá téměř   vždycky na konci vás čeká   překvapení jak to celé   bylo.

Herci v   hlavních rolích byli   skvělí.
Králova přízeň (The Other Boleyn Girl)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 17.4.2009
Tak jako špatné to nebylo,   ale čekala jsem od toho něco   víc. Možná to bylo tím že   jsem koukala na seriál   Tudorovci a tam bylo vše víc   rozvedené, tohle na mě   prostě bylo až moc rychlé.   Sice nemám ráda nějaké   zdlouhavé filmy, ale tak   něco málo přes 2 hodinky   bych klidně snesla. Chyběli   mi některé postavy které se   v seriálu vyskytovaly.
Herecké obsazení bylo   povedené, ale nějak se   nemůžu zbavit dojmu že   Scarlett se na roli Mary   prostě nehodí.
Kramerová versus Kramer (Kramer vs. Kramer)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 11.3.2009
Nejprve bych zmínila skvělé   výkony Dustina Hoffmana a   Meryl Streep (která si za   tenhle film zasloužila   právem Oscara). Když se   přesunu k samotnému   příběhu, tak myslím že je   povedený, takový jednoduchý   ale je v něm pořád co   řešit. Některé scény jsou   takové příjemně   odlehčené (např. dělání   snídaně). Konec filmu je   takový, že v podstatě   nevíte jak to dopadlo, takže   pak už záleží jen na   názoru diváka.
Lara Croft - Tomb Raider
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 18.5.2009
Docela zajímavé no, hru jsem   nikdy nehrála takže nemůžu   zas až tak všechno soudit.   Asi pro většinu mužů je   film lákavý hlavně díky   postavě Angeliny Jolie,   kvůli té já však svoje   hodnocení zvýšit nemůžu.
Líbáš jako Bůh
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 28.4.2009
Skvělá komedie!
Nevím co bych tomu mohla   vytknout, výborně jsem se   bavila. Prostě skvělé   hlášky. Už se moc těším   až film vyjde i na DVD.
M.A.S.H. (M*A*S*H)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 11.3.2009
Tenhle seriál mám celkem   ráda, je jedno po kolikáté   na něj koukám, ale vždy mě   dokáže pobavit. Takže super   seriál.
Madisonské mosty (The Bridges of Madison County)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 11.3.2009
Úžasné romantické drama, o   ženě která se musí   rozhodnout jestli odejde s   mužem do kteréo se   zamilovala a zažila s ním   několik krásných dní, nebo   jestli zůstane se svojí   rodinou. Meryl Streep je v   tomhle filmu naprosto skvělá   (mrzí mě že za tuhle roli   nedostala Oscara, protože by   byl naprosto na místě).   Clint Eastwood odvedl také   skvělou práci (jako   režisér i jako herec). Film   Madisonské mosty mám moc   ráda a vždy se na něj znovu   ráda podívám.
Mamma Mia!
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 11.3.2009
Máte špatnou náladu? Štve   vás že je venku zataženo?   Tak to si určitě pusťte   Mamma Mia! A můžu vám   říct že v tu chvíli na   vás dýchne příjemná   atmosféra léta v Řecku.   Úžasné a chytlavé   písničky od ABBY a skvělé   výkony všech herců.
Marvinův pokoj (Marvin's Room)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 22.5.2009
Skvělý film.
Takovou   mámu jako je Lee bych asi   nechtěla, i když asi jen   neuměla dávat najevo svoje   city.
Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 190441
Osobností: 697637
Fotografií: 763579
Plakátů: 376119
Obsahů a biografií: 178125
foto

Komerční sdělení

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Lansky: Příběh mafie (2021)

Lansky: Příběh mafie
Pro mě zase jeden z   povedených životopisných   filmů, které patří mezi   mé oblíbené žánry. I   když tyhle události a osoby   prošly už více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 8 / 10

Syn temnoty (2019)

Syn temnoty
Tyhle superhero záležitosti   nikdy nebyly zrovna moje   gusto, ale po technické a   trochu překvapivě i po   herecké stránce, to byla   docela více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 6 / 10

Problém tří těles (2024) [TV ser...

.

Problém tří těles
Celý první díl jsem si   říkal, nebaví mě to,   nebaví mě to, nebaví mě   to.

Ale překonal jsem se,   nevypnul jsem to a vuala,   nakonec se více >

Autor: majkronyk | Hodnocení: 8 / 10

Pírko (2016)

Pírko
Tak hlavně, že si Slováci   stěžují na Hostel a pak si   sami natočí ještě mnohem   větší prasárnu. Film je   tak strašně ubohý, že se   to ani více >

Autor: vypomoc | Hodnocení: 1 / 10

Na vlastní nohy (1987) [TV film]

Na vlastní nohy
Pan režisér Ráža byl   vždycky zárukou čisté   televizní práce a tak je   tomu i v případě této   inscenace i když se určitě   nejedná o nějaký více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 6 / 10