';

Komentáře uživatele kiklopec

kiklopec

kiklopec zprava

Napsat uživateli zprávu

oblíbený

Přidat uživatele do oblíbených

  

Řadit dle:   Názvu filmu   |   Od nejnovějších

Počet komentářů: 15
Americká krása (American Beauty)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 23.7.2019
Americká krása
Nic není takové jaké se to   zdá... Když jsem tenhle film   viděl poprvé, koukal jsem s   otevřenou pusou a přišlo mi   to úžasné. Ten nápad se   záplavou růží.... Tenhle   film je pravdivý a opravdu   krásný. Může být viděn   xkát. Konec svědčí o   faktu, že jednou z   nejhorších hrozeb civilizace   jsou buranšťí frustrovaní   zakomplexovaní zmatení   zatrpklí egoističtí   nepružní a k sobě   neupřímní blbci.
Columbo
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 12.7.2019
Columbo
V každém dílu je zábavné   sledovat jak Columbo   přechytračí každého   chytráka. Peter Falk hraje   skvěle. Seriálu nechybí   humor.
Daleko do nebe (Far from Heaven)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 4.4.2020
Daleko do nebe
Autoři si rozhodně   zaslouží uznání za formu a   atmosféru snímku. Nádherný   film. S někým si opravdu   rozumíte, jste okouzlen a   nejspíš chcete víc, chcete   co nejvíc, ale pokrytecký   názor společnosti vám to   nedovolí uskutečnit... A   stejný tlak vás přinutí   lhát si do kapsy, že jako   homosexuál se potřebujete   uzdravit, abyste byl zase   šťastný a dobře   reprezentoval svou rodinu...   Podřizováním se   předsudkům se vytrácí   osobní rovina životní   spokojenosti. A život je   jenom jeden a nakonec můžete   zjistit, že se podřizujete   nekonečné lidské blbosti. A   minulost se stále opakuje,   třebaže v jiných   případech. Amen.
Dědictví aneb Kurva se neříká (Dědictví aneb Kurvaseneříká)
Hodnocení: 3 / 10
Přidáno: 2.8.2019
Dědictví ???
Bohuš samoúčelně dokola   opakuje vtipy známé z   jedničky, napodobuje jejich   styl, což na mě působí   spíš trapně. Jakoby se za   dvacet let osobnostně   neposunul, jakoby ani ten čas   a určité prostředí a   situace neměly vliv na jeho   chování ap. Příšerná   režie, fóry (nějaké tam   jsou) nemají vůbec šanci   vyniknout. Děj zmatený a   plytký.
Dědictví aneb Kurvahošigutntág
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 27.7.2019
Komedie? To je taky drama! A   dost pravdivé... Vynikající   herectví B. Polívky, D.   Veškrnové a M. Donutila. Pro   mne naprostá pecka, ovšem   dvojka je tragédie...
Dokonalý polibek (The Perfect Kiss)
 
Přidáno: 10.11.2019
Dokonalý blázinec
Tak to byla teda síla...   Jakoby všichni tvůrci tohoto   filmu/komedie utekli z Bohnic   do Kanady, proto jsem se asi   ani jednou nezasmál.
Dva dny, jedna noc (Deux jours, une nuit)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 7.7.2019
Dva dny, jedna noc
Celou dobu jsem si říkal jak   tohle dopadne... První   náznak, že tohle martirium   mělo nějaký smysl, bylo to   setkání v jídelně s lidmi,   kteří hlasovali pro to, aby   mohla zůstat. Konec byl   povzbuzující a   inspirativní: i beznaděj se   může proměnit v naději,   aniž byste museli být   svině...
Hawaii 5-0 (Hawaii Five-0)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 23.7.2019
Havaj
Krátká akční kriminálka   před spaním, nebo k   zahnání dlouhé chvíle. V   atraktivním prostředí.   Sympatičtí hlavní   hrdinové, snad kromě té   chlapácké pipiny s   přirozením pod nosem, která   mi tam připadá trochu   navíc...
Kojot
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 6.7.2019
Kojot
Tvrdohlavý a naštvaný   hlavní hrdina Misi má vůli   a asi i touhu vytrvat a usadit   se na pozemku, který zdědil,   postavit či zrekonstruovat   původně dědův dům. To   však muž, jenž se cítí   povolán k ovládnutí onoho   prostoru považuje za   nežádoucí. Se svým synem   používají různé   šikanózní a kriminální   praktiky, aby mladíka a jeho   přítelkyni od jejich   záměrů odradili... Tato   činnost je krytá spoluprací   místní policie. Situace se   zlomí, když si usurpátor   nerozvážně přivodí   vlastní smrt. Misi podepíše   prodej pozemku a mizí...   Rvačky z nichž čišila do   nebe volající tupost mne moc   nebavily. Černí Švédové   byli naopak very cool :-)
Leviatan (Leviafan)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 7.7.2019
Leviatan
Nikdy není tak zle, aby   nemohlo být ještě hůř...   aneb jak využít situace a   hodit na někoho vraždu,   dobře se napapat, ožrat si   držku a jít si do   pravoslavného kostela   potvrdit, že jsem vlastně   jenom hledač pravdy či   čeho. A jede se dál, jakoby   ten komunismus ani   nezkončil... (Rád bych   použil blijícího smajlíka)   Jinak krásná krajina a   přesvědčivé herecké   výkony.
Paříž 15:17 (The 15:17 to Paris)
Hodnocení: 3 / 10
Přidáno: 6.7.2019
Paříž 15:17
Filmové zpracování   prvoplánové a naivní. Tři   vždy friendly a většinou   slušní američtí hoši   aktivně poznávají Evropu a   jakoby celým svým   dosavadním životem byli   předurčeni stát se hrdiny.   Bez ohledu na zpracování, ve   skutečnosti pasažéři onoho   vlaku měli neuvěřitelné   štěstí, že tam s nimi ti   muži cestovali a jejich čin   se řadí k těm hrdinským.
Philomena
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 5.7.2019
Philomena
Křesťanská církev   (pomineme-li jiná   náboženství) za svou   existenci způsobila mnoho   bolesti a nespravedlnosti. A   činí to dodnes...   Přiznávám se, že nejsem   její příznivec, i když v   dětství mne to neminulo,   jelikož část rodiny ji   vyznávala. Zlobil jsem se   spolu s novinářem Sixsmithem   a sdílím jeho rozčarování   a názory na věc. Philomena   prokázala své morální   kvality, když ke konci filmu   prohlásila, že sestře   Hildegardě odpouští... A   není to jen tak, je to velice   těžké tohle odpustit.   Morálně tak převýšila   pokroucenou pokryteckou   bohorovnou zrůdu Hildegardu,   služebnici boží.
To je vražda, napsala (Murder, She Wrote)
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 20.11.2019
To je vražda nach...ala
Paní Vražda mi není moc   sympatická a jednotlivé   příběhy mě většinou   nedokážou dostatečně   zaujmout. Ale možná se   pletu.
Vrah ve mně (The Killer Inside Me)
Hodnocení: 2 / 10
Přidáno: 23.7.2019
???
Pošahanej film, pošahanej   hlavní hrdina (a C.Affleck je   přesvědčivý) pro chlapce   co rádi týrají zvířátka   a potom i holky... Může to   být vážný problém k   řešení.
Zmenšování (Downsizing)
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 6.7.2019
Zmenšování
Téměř dokonalý a zábavný   námět! První zhruba   polovina byla fajn, zajímavá   a zábavná. Těšil jsem   se... No a pak mi povisla   brada. Zmenšený hlavní   hrdina si zvolil podivnou   partnerku s protivným   projevem, který mu ovšem   nejspíše učaroval...   Další nelogičnosti   následovaly a konec mne   neuspokojil... Americká   představa o norské vesnici   to naprosto zabila. Pět   hvězdiček za první půli   filmu.
Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 184373
Osobností: 689305
Fotografií: 739380
Plakátů: 357370
Obsahů a biografií: 169927
foto

Komerční sdělení

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Zubníček (2021) [TV pořad]

Stalo sa

Zubníček
Nebol to vyložene zlý   nápad, ale zväčša sú tu   veci, ktoré poznáme. Avšak   mohli sme si aspoň   pripomenúť niektoré veci a   niektorých více >

Autor: volam.sa.pistik | Hodnocení: 6 / 10

Runaways (2017) [TV seriál]

Runaways
Svět Marvel Cinematic   Universe mi zůstane navždy   úplně cizí a to obzvlášť   v provedení party hrdinských   teenagerů bojujících proti   více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 3 / 10

Avatar: The Way of Water (2022)

Avatar: The Way of Water
Slušný vizuální zážitek   (3D),celkem rozumný příběh   bez větších nesmyslů. Za   mě o fous lepší než   jednička. Jinak ale vše   podle jasného více >

Autor: Máša13 | Hodnocení: 7 / 10

Arvéd (2022)

Arvéd - krásné ztvárnění zla a ještě něco víc

Arvéd
Na současnou českou filmovou   tvorbu zcela zvláštní   dílo, ani ne tak tématem   jako formou zpracování.   Hlavní postava doktor Jiří   Arvéd více >

Autor: MambaX | Hodnocení: 9 / 10

Avatar: The Way of Water (2022)

O hvězdičku míň než první díl

Avatar: The Way of Water
Prvnímu dílu jsem dal 8/10 a   protože druhý díl je   prakticky kopírka a   vykrádačka prvního navíc s   vykrádačkou ze Zachraňte   Williho, více >

Autor: majkronyk | Hodnocení: 7 / 10

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení