Z důvodu rozsáhlé údržby serveru bude v následujících dnech provoz omezen. Za nepříjemnosti se omlouváme.
 
NOVĚ můžete filtrovat filmy a seriály také dle streamovacích služeb

Komentáře uživatele moldovan

moldovan

moldovan zprava

Napsat uživateli zprávu

oblíbený

Přidat uživatele do oblíbených

  Milan

Řadit dle:   Názvu filmu   |   Od nejnovějších

Počet komentářů: 182
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 23.11.2007
Dobrá česká gangsterka,   která parodizuje celou řadu   zejména amerických filmů   tohoto žánru. Vynikající   herecké obsazení, množství   gagů i průpovídek = pěkná   porce filmové zábavy.
„Pane, vy jste vdova!“
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 17.10.2007
Další dobrá komedie z   dílny scenáristy Macourka a   režiséra Vorlíčka. Bohaté   dávky humoru srší z každé   scény, gag
s modrou   krví monarchy je   nezapomenutelný. Jde o film  
na který se dá   dívat opakovaně.
100 000 dolarů na slunci (Cent mille dollars au soleil)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 4.8.2007
Belmondo je prostě Belmondo.I   z mnohokrát zpracovaného   tématu
dokáže   dotvořit napínavou   podívanou.Nelze zapomenout   ani
na Lino Venturu,   který hereckému výkonu   Belmonda úspěšně   sekunduje. Film patří do   kategorie těch, na které se   dá dívat
i   opakovaně.
36. komnata Shaolinu (Shao Lin san shi liu fang)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 5.9.2007
Zajímavý film, zejména pro   milovníky bojových umění  
a kung-fu zvlášť.   Dějově bych film zařadil   mezi akční
a   historické snímky. Nabízí   napínavou podívanou, někdy  
opakující se scény.
5 pekelných mužů (5 per l'inferno)
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 25.7.2008
Celkem souhlasím s   komentářem od Faye, snad   bych dodal, že jde o slabší   odvar filmu Tucet špinavců a   pod. Ale to už je pro   italské   "válečné" filmy   konce minulého století dost   typické. Snad jenom Klaus   Kinski stojí za zhlédnutí v   tomto filmu.
8 1/2
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 5.9.2007
Klenot mezi Felliniho filmy -   prostě klasika. Vynikající   herecké obsazení, kvalitní   kamera a především   neopakovatelná
práce   režiséra řadí tento film   mezi to nejlepší, co kdy   přinesla kinematografie.
A děla pořád duní (...E i cannoni tuonano ancora)
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 13.8.2008
Jeden z dlouhé řady   italských válečných   filmů, který se však   nevyrovná ruským filmům se   stejnou tématikou. Stačí   jej shlédnout jenom jednou,   krátce pobaví.
Adéla ještě nevečeřela
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 5.9.2007
Jeden z řady filmů, který   se dá vidět opakovaně.   Kvalitní komedie s celou   plejádou vynikajících   herců, plná gagů včetně   průpovídek z nichž mnohé   zlidověly. Komiksový styl   mnoha scén   "koloruje" humorný   nádech a tím upoutá i   méně náročného diváka.
Alexander Veliký (Alexander)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 12.3.2008
Historický velkofilm o jednom   z největších vojevůdců   světa. Nádherná barevná   podívaná spolu s   vynikajícími výkony   představitelů hlavních   rolí i režií Olivera Stonea   jsou zárukou obliby fimu u   filmových fanouškú.
Alfons Karásek v lázních
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 21.12.2007
Herecký koncert Miloše   Kopeckého, celá řada gagů   a přehršel nefalšovaného   humoru. Hlavní postavě   úspěšně sekundují další   dobří herci, Podstatnou   součásti snímku je celá   řada v té době   populárních písniček,   trefně se hodících ke   scénkám, které   doprovázejí.
Alonzanfán (Allonsanfàn)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 13.8.2008
Typický film ze zlaté éry   italské kinematografie 60. a   70. let. Marcello Mastroianni   exceluje v jedné ze svých   typických rolí.
Americký prezident (The American President)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 29.10.2007
Sladká   "skorokomedie",   která by mohla lehce   připomínat skutečný   příběh prezidenta Clintona.   Filmový prezident je však   vykreslen v růžových   barvách, velmi vzdálených   od reality. Takovou míru   morálky a mravnosti snad   nelze od amerických   prezidentů ani očekávat.
Anděl na horách
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 21.12.2007
Česká klasická komedie,   která zaujme i po více než   50-ti letech od jejího   natočení. Zaujal mne   především herecký výkon   Jaroslava Marvana, zajímavé   jsou i epizodní role tehdy   začínajích herců, kteří   se v dalších letech   vypracovali mezi naši   hereckou elitu.
Anděl Páně
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 7.9.2007
Vánoční pohádka nejen pro   děti. Její, někdy až   příliš moralizující, děj   je protkán humorem, který je   někdy andělský i   čertovský. Souhlasím s   názorem, že nejvhodnější   dobou pro sledování tohoto   filmu jsou vánoční svátky.
Anděl s ďáblem v těle
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 29.8.2008
Průměrná komedie s dobrým   hereckým obsazením a   skvělými pěveckými i   tanečními čísly Jiřího   Korna a Heleny Vondráčkové.
Andělské oči
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 23.11.2007
Nesouhlasím s dosud tak   nízkým hodnocením. Již   samotná literární Hrabalova   předloha je zárukou kvality.   Možná, že film nejde pod   nos dnešním davům agentů   pojišťoven, telefonních   společností, poskytovatelům   "rychlých půjček
bez ručitele" a pod.   Dobré herecké obsazení i   režie pana Kleina jsou   zárukou dobré podívané.
Ani krok zpět (Ni šagu nazad)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 29.8.2008
Slušně udělaný válečný   film, který na rozdíl od   podobných filmů sovětské   éry již není tolik   zatížený ideologickými   dogmaty. Ukazuje válku tak,   jaká ve skutečnosti byla.
Anton Špelec, ostrostřelec
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 29.10.2007
Komentář je možné   vyjádřit jedinou větou:   Vlasta Burian je prostě král   komiků. Jeho filmy nikdy   neomrzí a je možné je   sledovat i několikrát po   sobě. Zaženou splín,   rozeženou chmury a naplní   člověka vysokou mírou   optimismu.
Arabela
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 12.10.2007
Pamětníci výborného   televizního serálu Arabela   musí být nadšeni - mít   třináct dílů takto   pohromadě na 3 DVD
je   prostě paráda. Je jen třeba   doufat, že se brzy objeví   další díly.
Asterix & Obelix: Mise Kleopatra (Astérix & Obélix: Mission Cléopatre)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 29.10.2007
Tato dobrá komedie se   komentuje snadno - jedná se o   film, který rozesměje i   rozeného pesimistu. Herecké   obsazení
je   vynikající, dvojice   hlavních hrdinů je páteří   komických situací, které   nás provázejí filmem od   začátku až do konce.
Asterix a Obelix (Astérix et Obélix contre César)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 16.8.2008
Výborná komedie, která   dokáže potěšit a pobavit.   Nádherná výprava, výborné   herecké obsazení včetně   celé řady komických   situací - to vše řadí   snímek mezi ty filmy, které   je možno vidět i   několikrát bez toho, aby   omrzely
Ať žijí duchové!
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 12.10.2007
Pěkná podívaná, výborné   písničky a melodie včetně   vynikajícího hereckého   obsazení řadí film mezi ty,   na které se dá dívat i   opakovaně. Francův nápoj je   opravdu kouzelný ...
Atentát
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 28.8.2008
Jeden z nejlepších   československých filmů z   období druhé světové   války. Chronologicky popisuje   s téměř historicky věrnou   přesností přípravu a   provedení, ale i tragické   následky atentátu na   představitele nacistické   moci v tehdejším   Protektorátu.
Báječný den (One Fine Day)
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 29.8.2008
Více romantika než komedie.   Ke shlédnutí jsou zejména   herecké výkony   představitelů hlavních   rolí. Jinak film příliš   zavání Červenou knihovnou   pro sentimentální dívky a   paní.
Balada pro banditu
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 30.4.2008
Filmové ztvárnění jednoho   z nejlepších představení   brněnského Divadla na   provázku. Herecké obsazení   je zárukou kvality filmu,   stejně jako režijní práce   Vladimíra Síse. Jen malá   připomínka k popisce filmu   na obalu DVD vydaného v edici   Šíp - myslím si, že   autorství námětu je třeba   přiznat Milanovi Uhdemu -   Zdeněk Pospíšil by se   jistě nezlobil.
Baron Prášil
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 23.12.2007
Nenapodobitelné herecké   umění Vlasty Buriana, jeho   schopnost improvizace i   skvělá komika dávají filmu   to pravé, co člověk od   filmové komedie očekává.
Bažanti (Les Charlots en Folie)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 29.8.2008
Bažanti se stávají bažanty   do slova a do písmene. Film,   tak jako jeho čtyři   pokračování, patří do   velké série výborných   francouzských komedií. Gagů   a komediálních prvků je   tolik, že někdy divák ani   nestačí na některé   reagovat smíchem.
Bažanti jdou do boje (Les Bidasses s'en vont en guerre)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 30.8.2008
Pokračování úspěšné   francouzské komedie, které   se na rozdíl od mnoha   pokračování jiných filmů   daří znovu zaujmout diváka   celou řadou gagů a   humorných situací. Pobavení   je téměř dokonalé a film   řadím mezi ty, které lze   shlédnout i opakovaně.
Beethoven
 
Přidáno: 17.5.2008
Roztomilý "psí"   příběh, který zaujme malé   i velké diváky. Příhody   bernardýna Beethovena od   štěněte až po jeho   dospělost je provázen celou   řadou úsměvných i   dramatických situací.
Beethoven 2 (Beethoven's 2nd)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 17.5.2008
Pokračování příhod   brnardýna Beethovena je plné   zamilovanosti i lásky - jak   psí tak i dětské. Láska   Beethovena k psí slečně   Missy rozšíří psí rodinku   o čtyři roztomilá   štěňátka.
Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 174880
Osobností: 673253
Fotografií: 698824
Plakátů: 332421
Obsahů a biografií: 159778
foto

Komerční sdělení

Seznam DVD

Potřebujete si udělat pořádek ve filmech? Tak právě pro Vás je tu tento program.

foto

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Judas Priest - Živě z Londýna (2...

Koniec jednej drobnej éry... kapitoly...

Judas Priest - Živě z Londýna
Ide o živé vystúpenie spred   Vianoc roku 2001 po vydaní   platne "Demolition". Toľko   fakty. A teraz subjektívny   pocit. Čo sa týka samotného více >

Autor: volam.sa.pistik | Hodnocení: 8 / 10

Ženich uvízl (1976) [TV inscenac...

Ženich uvízl
Pan Vejvoda, který si   užívá, když může své   kamarády napálit na apríla.   V jednu chvíli se situace   zkomplikuje, když se blokne   výtah a více >

Autor: jarda53 | Hodnocení: 6 / 10

Malé dohazovačky (1995)

Malé dohazovačky
Dvě malé ségry docela   pobavily ,hlavně jejich   naschvály snoubence která si   to zasloužila, oddechová   rodinná komedie.

Autor: PORTER | Hodnocení: 5 / 10

Dai nemici mi guardo io! (1968)

Dai nemici mi guardo io!
Průměrný spaghetti western   s poměrně originální   zápletkou, kdy kombinace   čísel na třech dolarových   mincích dává nápovědu k   nalezení více >

Autor: curil | Hodnocení: 6 / 10

Dáma na kolejích (1966)

Dáma na kolejích
Dva roky po veleúspěšných   Starcích na chmelu se   režisér Ladislav Rychman   pustil do dalšího muzikálu   - úsměvné, feministicky   laděné více >

Autor: green-tea | Hodnocení: 6 / 10

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení