Film | Stanice | Datum | Čas | Poznámka |
Putování po Blažených ostrovech (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 15.06.2024 | 13:45 | |
Blankytná pohádka (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 25.05.2024 | 14:00 | |
Trampoty vodníka Jakoubka (2005) [TV film] | ČT1 | 19.05.2024 | 13:05 | |
O zlatém pokladu (1994) [TV inscenace] | ČT1 | 18.05.2024 | 13:05 | |
O hloupé havířce (1990) [TV inscenace] | ČT1 | 05.05.2024 | 13:05 | |
O princezně, která nesměla na slunce (1996) [TV inscenace] | ČT1 | 27.04.2024 | 14:10 | |
Bumerang (1986) [TV film] | JOJ Family | 22.04.2024 | 21:30 | |
Bumerang (1986) [TV film] | JOJ Family | 20.04.2024 | 12:50 | |
Kouzelnice od Křídového potoka (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 13.04.2024 | 13:55 | |
Červený kamínek (1997) [TV inscenace] | ČT1 | 07.04.2024 | 13:05 | |
Dick Whittington (1993) [TV inscenace] | ČT1 | 28.03.2024 | 12:30 | |
Stříbrný a Ryšavec (1998) [TV film] | ČT1 | 17.03.2024 | 13:05 | |
Vápenička (1995) [TV inscenace] | ČT1 | 25.02.2024 | 13:05 | |
Zlatá flétna (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 24.02.2024 | 13:50 | |
Prsten krále řeky (2004) [TV film] | ČT1 | 18.02.2024 | 13:05 | |
O Popelákovi (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 21.01.2024 | 13:05 | |
Rubínová pohádka (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 06.01.2024 | 07:55 | |
Plaváček (1986) [TV film] | ČT1 | 30.12.2023 | 06:00 | |
Vánoční panenka (2004) [TV film] | ČT1 | 23.12.2023 | 11:35 | |
Dědeček je lepší než pes (1989) [TV film] | ČT1 | 03.12.2023 | 14:55 | |
Pohádka o splněných přáních (1994) [TV inscenace] | ČT1 | 26.11.2023 | 13:05 | |
Noční mora (1994) [TV inscenace] | ČT1 | 25.11.2023 | 14:15 | |
Pravda a lež (1992) [TV inscenace] | ČT1 | 17.11.2023 | 09:45 | |
Kam slunce nechodí (1971) [TV film] | ČT1 | 12.11.2023 | 15:10 | |
Česká muzika (1993) [TV inscenace] | ČT1 | 29.10.2023 | 14:05 | |
O podezíravém králi (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 28.10.2023 | 15:00 | |
O hloupé havířce (1990) [TV inscenace] | ČT1 | 08.10.2023 | 13:05 | |
O Johance s dlouhými vlasy (1998) [TV inscenace] | ČT1 | 17.09.2023 | 15:00 | |
O nebojácné Bětce (1990) [TV inscenace] | ČT1 | 16.09.2023 | 13:05 | |
Blankytná pohádka (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 09.09.2023 | 14:10 | |
Pohádka o prolhaném království (1992) [TV inscenace] | ČT1 | 03.09.2023 | 14:55 | |
O zázračné mouše (1993) [TV inscenace] | ČT1 | 02.09.2023 | 14:05 | |
Chán Sulejmán a víla Fatmé (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 02.09.2023 | 13:05 | |
Kouzelnice od Křídového potoka (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 19.08.2023 | 14:05 | |
Ranč U Zelené sedmy III (2004) [TV seriál] | Jednotka | 09.08.2023 | 09:55 | III (13/14) |
Ranč U Zelené sedmy III (2004) [TV seriál] | Jednotka | 09.08.2023 | 03:05 | III (12/14) |
Ranč U Zelené sedmy III (2004) [TV seriál] | Jednotka | 09.08.2023 | 02:40 | III (11/14) |
Ranč U Zelené sedmy III (2004) [TV seriál] | Jednotka | 08.08.2023 | 10:20 | III (12/14) |
Ranč U Zelené sedmy III (2004) [TV seriál] | Jednotka | 08.08.2023 | 09:55 | III (11/14) |
Ranč U Zelené sedmy III (2004) [TV seriál] | Jednotka | 08.08.2023 | 03:15 | III (10/14) |
Ranč U Zelené sedmy III (2004) [TV seriál] | Jednotka | 08.08.2023 | 02:50 | III (9/14) |
Ranč U Zelené sedmy III (2004) [TV seriál] | Jednotka | 07.08.2023 | 10:25 | III (10/14) |
Ranč U Zelené sedmy III (2004) [TV seriál] | Jednotka | 07.08.2023 | 09:55 | III (9/14) |
Ranč U Zelené sedmy III (2004) [TV seriál] | Jednotka | 05.08.2023 | 03:55 | III (8/14) |
Ranč U Zelené sedmy III (2004) [TV seriál] | Jednotka | 05.08.2023 | 03:25 | III (7/14) |
Ranč U Zelené sedmy III (2004) [TV seriál] | Jednotka | 04.08.2023 | 10:20 | III (8/14) |
Ranč U Zelené sedmy III (2004) [TV seriál] | Jednotka | 04.08.2023 | 09:55 | III (7/14) |
Ranč U Zelené sedmy III (2004) [TV seriál] | Jednotka | 04.08.2023 | 03:05 | III (6/14) |
Ranč U Zelené sedmy III (2004) [TV seriál] | Jednotka | 04.08.2023 | 02:40 | III (5/14) |
Ranč U Zelené sedmy III (2004) [TV seriál] | Jednotka | 03.08.2023 | 10:20 | III (6/14) |
Ranč U Zelené sedmy III (2004) [TV seriál] | Jednotka | 03.08.2023 | 09:55 | III (5/14) |
Ranč U Zelené sedmy III (2004) [TV seriál] | Jednotka | 02.08.2023 | 10:20 | III (4/14) |
Ranč U Zelené sedmy III (2004) [TV seriál] | Jednotka | 02.08.2023 | 09:50 | III (3/14) |
Ranč U Zelené sedmy III (2004) [TV seriál] | Jednotka | 02.08.2023 | 03:20 | III (2/14) |
Ranč U Zelené sedmy III (2004) [TV seriál] | Jednotka | 02.08.2023 | 02:50 | III (1/14) |
Ranč U Zelené sedmy III (2004) [TV seriál] | Jednotka | 01.08.2023 | 10:25 | III (2/14) |
Ranč U Zelené sedmy III (2004) [TV seriál] | Jednotka | 01.08.2023 | 10:00 | III (1/14) |
Perníkářka a Větrný mládenec (1990) [TV inscenace] | ČT1 | 29.07.2023 | 14:35 | |
Zlatá flétna (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 23.07.2023 | 13:45 | |
Čarodějné námluvy (1997) [TV inscenace] | ČT1 | 06.07.2023 | 13:20 | |
Trampoty vodníka Jakoubka (2005) [TV film] | ČT1 | 05.07.2023 | 11:20 | |
Princezna Slonbidlo (1990) [TV inscenace] | ČT1 | 25.06.2023 | 13:05 | |
O zlatém pokladu (1994) [TV inscenace] | ČT1 | 24.06.2023 | 14:10 | |
Motanice (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 17.06.2023 | 13:05 | |
O Háderunovi a víle Elóře (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 10.06.2023 | 14:00 | |
Čarovná rybí kostička (1984) [TV inscenace] | ČT1 | 03.06.2023 | 14:40 | |
Zločin v Polné (2016) [TV minisérie] | ČT2 | 01.06.2023 | 20:00 | (2/2) |
Červený kamínek (1997) [TV inscenace] | ČT1 | 28.05.2023 | 13:05 | |
Zločin v Polné (2016) [TV minisérie] | ČT2 | 25.05.2023 | 20:00 | (1/2) |
Kam slunce nechodí (1971) [TV film] | ČT1 | 29.04.2023 | 12:20 | |
O princezně na klíček (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 08.04.2023 | 08:40 | |
Není houba jako houba (1996) [TV inscenace] | ČT1 | 06.04.2023 | 12:30 | |
Bratři (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 06.04.2023 | 09:30 | |
O chytrém Honzovi (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 01.04.2023 | 13:05 | |
Modrá krev (1995) [TV inscenace] | ČT1 | 04.03.2023 | 13:05 | |
Dick Whittington (1993) [TV inscenace] | ČT1 | 26.02.2023 | 13:05 | |
O princezně, která nesměla na slunce (1996) [TV inscenace] | ČT1 | 28.01.2023 | 14:00 | |
Dědeček je lepší než pes (1989) [TV film] | ČT1 | 22.12.2022 | 13:35 | |
Dědeček je lepší než pes (1989) [TV film] | ČT1 | 18.12.2022 | 11:05 | |
O Johance s dlouhými vlasy (1998) [TV inscenace] | ČT1 | 17.12.2022 | 14:10 | |
O Popelákovi (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 17.12.2022 | 13:05 | |
Značka: Na dožití (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 15.12.2022 | 14:55 | |
Značka: Na dožití (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 11.12.2022 | 10:55 | |
Pohádka o splněných přáních (1994) [TV inscenace] | ČT1 | 04.12.2022 | 13:05 | |
Plaváček (1986) [TV film] | ČT1 | 20.11.2022 | 13:05 | |
Putování za měsíční nitkou (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 30.10.2022 | 14:05 | |
O nebojácné Bětce (1990) [TV inscenace] | ČT1 | 22.10.2022 | 14:10 | |
Kouzelnice od Křídového potoka (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 16.10.2022 | 14:50 | |
Vápenička (1995) [TV inscenace] | ČT1 | 09.10.2022 | 13:05 | |
O malíři Adamovi (2006) [TV inscenace] | ČT1 | 02.10.2022 | 13:05 | |
Kam slunce nechodí (1971) [TV film] | ČT1 | 02.10.2022 | 06:25 | |
Kam slunce nechodí (1971) [TV film] | ČT1 | 01.10.2022 | 15:15 | |
Čarodějné námluvy (1997) [TV inscenace] | ČT1 | 28.09.2022 | 13:20 | |
O podezíravém králi (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 28.09.2022 | 11:55 | |
Putování po Blažených ostrovech (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 17.09.2022 | 07:55 | |
Blankytná pohádka (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 11.09.2022 | 14:05 | |
Prsten krále řeky (2004) [TV film] | ČT1 | 11.09.2022 | 13:05 | |
Foukaliště (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 10.09.2022 | 07:30 | |
Santa Lucia (1984) [TV inscenace] | ČT 3 | 04.09.2022 | 09:25 | |
Hodina angličtiny (1988) [TV hra] | ČT1 | 24.07.2022 | 15:55 | |
Na psí knížku (2002) [TV film] | ČT1 | 14.07.2022 | 21:15 | |
O hloupé havířce (1990) [TV inscenace] | ČT1 | 10.07.2022 | 13:05 | |
Pouťová pohádka (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 09.07.2022 | 07:45 | |
Zlatá flétna (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 03.07.2022 | 14:50 | |
Česká muzika (1993) [TV inscenace] | ČT1 | 26.06.2022 | 14:00 | |
Rubínová pohádka (1986) [TV inscenace] | ČT 3 | 27.05.2022 | 16:35 | |
Rubínová pohádka (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 21.05.2022 | 08:15 | |
Červený kamínek (1997) [TV inscenace] | ČT1 | 15.05.2022 | 13:05 | |
Trampoty vodníka Jakoubka (2005) [TV film] | ČT1 | 08.05.2022 | 13:05 | |
Motanice (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 24.04.2022 | 14:10 | |
Perníkářka a Větrný mládenec (1990) [TV inscenace] | ČT1 | 23.04.2022 | 13:50 | |
Drahý Bedřichu (1985) [TV hra] | ČT 3 | 05.04.2022 | 16:00 | |
Princezna Slonbidlo (1990) [TV inscenace] | ČT1 | 03.04.2022 | 13:05 | |
Chán Sulejmán a víla Fatmé (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 26.03.2022 | 13:05 | |
Modrá krev (1995) [TV inscenace] | ČT1 | 20.03.2022 | 14:00 | |
Duhová hora (1994) [TV inscenace] | ČT1 | 06.03.2022 | 14:00 | |
O princezně, která nesměla na slunce (1996) [TV inscenace] | ČT1 | 27.02.2022 | 14:45 | |
Pohádka o prolhaném království (1992) [TV inscenace] | ČT1 | 20.02.2022 | 13:05 | |
O princezně na klíček (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 30.01.2022 | 14:05 | |
Vzpomínka na Hamleta (1995) [TV inscenace] | ČT 3 | 16.01.2022 | 16:00 | |
Císařovna na chvíli (1995) [TV inscenace] | ČT 3 | 14.01.2022 | 16:20 | |
Jeden den velkokněžny (1994) [TV inscenace] | ČT 3 | 12.01.2022 | 16:25 | |
Kdo ví, kdy začne svítat..? (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 07.01.2022 | 10:20 | |
Kdo ví, kdy začne svítat..? (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 06.01.2022 | 14:40 | |
Zatmění všech sluncí (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 06.01.2022 | 10:05 | |
Zatmění všech sluncí (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 04.01.2022 | 14:00 | |
Kam slunce nechodí (1971) [TV film] | ČT1 | 04.01.2022 | 10:25 | |
Kam slunce nechodí (1971) [TV film] | ČT 3 | 30.12.2021 | 20:05 | |
Pravda a lež (1992) [TV inscenace] | ČT1 | 29.12.2021 | 12:30 | |
Nevěsta s velkýma nohama (2002) [TV film] | ČT1 | 27.12.2021 | 12:30 | |
Dědeček je lepší než pes (1989) [TV film] | ČT1 | 20.12.2021 | 09:00 | |
Dědeček je lepší než pes (1989) [TV film] | ČT1 | 18.12.2021 | 16:10 | |
Blankytná pohádka (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 18.12.2021 | 13:55 | |
Vánoční panenka (2004) [TV film] | ČT1 | 18.12.2021 | 13:05 | |
O chytrém Honzovi (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 20.11.2021 | 13:05 | |
Hodina angličtiny (1988) [TV hra] | ČT1 | 11.11.2021 | 09:55 | |
Plaváček (1986) [TV film] | ČT1 | 06.11.2021 | 13:05 | |
Dick Whittington (1993) [TV inscenace] | ČT1 | 31.10.2021 | 14:05 | |
O podezíravém králi (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 28.10.2021 | 09:20 | |
Třetí táta (1988) [TV film] | ČT1 | 27.10.2021 | 12:45 | |
Čert a dráha (1988) | ČT 3 | 25.10.2021 | 09:05 | |
Třetí táta (1988) [TV film] | ČT1 | 24.10.2021 | 15:05 | |
Pohádka o splněných přáních (1994) [TV inscenace] | ČT1 | 23.10.2021 | 13:05 | |
Čert a dráha (1988) | ČT1 | 23.10.2021 | 07:20 | |
O Háderunovi a víle Elóře (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 16.10.2021 | 13:05 | |
Zlatá flétna (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 02.10.2021 | 13:05 | |
O zlatém pokladu (1994) [TV inscenace] | ČT1 | 28.09.2021 | 14:30 | |
Není houba jako houba (1996) [TV inscenace] | ČT1 | 28.09.2021 | 13:15 | |
O hloupé havířce (1990) [TV inscenace] | ČT1 | 26.09.2021 | 15:00 | |
O malíři Adamovi (2006) [TV inscenace] | ČT1 | 19.09.2021 | 13:05 | |
Bumerang (1986) [TV film] | ČT 3 | 15.09.2021 | 16:20 | |
Pánská jízda (1983) [TV film] | ČT 3 | 13.09.2021 | 16:05 | |
O Johance s dlouhými vlasy (1998) [TV inscenace] | ČT1 | 11.09.2021 | 14:15 | |
Nanečisto (1988) [TV film] | ČT1 | 09.09.2021 | 10:00 | |
Nanečisto (1988) [TV film] | ČT1 | 07.09.2021 | 14:30 | |
Kouzelnice od Křídového potoka (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 08.08.2021 | 06:55 | |
Stříbrný a Ryšavec (1998) [TV film] | ČT1 | 07.08.2021 | 13:05 | |
Hodina angličtiny (1988) [TV hra] | ČT 3 | 03.08.2021 | 23:10 | |
Kouzelnice od Křídového potoka (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 02.08.2021 | 13:25 | |
Princezna Slonbidlo (1990) [TV inscenace] | ČT1 | 01.08.2021 | 13:05 | |
Hodina angličtiny (1988) [TV hra] | ČT 3 | 28.07.2021 | 08:55 | |
Fubu (1989) [TV inscenace] | ČT 3 | 26.07.2021 | 09:05 | |
Fubu (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 24.07.2021 | 06:00 | |
Motanice (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 06.07.2021 | 08:50 | |
Černá karta (2004) [TV inscenace] | ČT1 | 05.07.2021 | 22:20 | |
Čarodějné námluvy (1997) [TV inscenace] | ČT1 | 05.07.2021 | 11:50 | |
O Popelákovi (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 05.07.2021 | 08:40 | |
Vápenička (1995) [TV inscenace] | ČT1 | 20.06.2021 | 13:05 | |
Tři Alberti a slečna Matylda (1994) [TV inscenace] | ČT 3 | 19.06.2021 | 20:05 | |
Česká muzika (1993) [TV inscenace] | ČT1 | 06.06.2021 | 13:55 | |
Česká muzika (1993) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 06.06.2021 | 13:55 | |
Bratři (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 05.06.2021 | 13:05 | |
O princezně na klíček (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 15.05.2021 | 13:05 | |
Perníkářka a Větrný mládenec (1990) [TV inscenace] | ČT1 | 08.05.2021 | 14:15 | |
Značka: Na dožití (1989) [TV inscenace] | ČT 3 | 29.04.2021 | 00:15 | |
Červený kamínek (1997) [TV inscenace] | ČT1 | 24.04.2021 | 14:05 | |
Studentská balada (1986) [TV inscenace] | ČT 3 | 23.04.2021 | 23:50 | (3/3) |
Monika a hříbě s hvězdičkou (1986) [TV film] | ČT 3 | 23.04.2021 | 16:10 | |
Studentská balada (1986) [TV inscenace] | ČT 3 | 23.04.2021 | 00:20 | (2/3) |
Značka: Na dožití (1989) [TV inscenace] | ČT 3 | 22.04.2021 | 16:10 | |
Studentská balada (1986) [TV inscenace] | ČT 3 | 22.04.2021 | 00:00 | (2/3) |
Malý vodní had (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 21.04.2021 | 09:45 | |
Studentská balada (1986) [TV inscenace] | ČT 3 | 21.04.2021 | 00:15 | (1/3) |
Studentská balada (1986) [TV inscenace] | ČT 3 | 18.04.2021 | 16:05 | (3/3) |
Studentská balada (1986) [TV inscenace] | ČT 3 | 17.04.2021 | 16:15 | (2/3) |
Studentská balada (1986) [TV inscenace] | ČT 3 | 16.04.2021 | 16:05 | (1/3) |
Malý vodní had (1985) [TV inscenace] | ČT 3 | 15.04.2021 | 16:25 | |
Trampoty vodníka Jakoubka (2005) [TV film] | ČT1 | 04.04.2021 | 12:55 | |
Dvě z policejní brašny (1996) [TV inscenace] | ČT1 | 28.03.2021 | 15:10 | |
Modrá krev (1995) [TV inscenace] | ČT1 | 28.03.2021 | 13:05 | |
Prsten krále řeky (2004) [TV film] | ČT1 | 14.03.2021 | 13:05 | |
Žáku Kašíku, nežeň se (1985) [TV film] | ČT 3 | 13.03.2021 | 16:20 | |
Putování za měsíční nitkou (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 13.03.2021 | 14:00 | |
Chán Sulejmán a víla Fatmé (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 28.02.2021 | 14:05 | |
Chán Sulejmán a víla Fatmé (1985) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 28.02.2021 | 14:05 | |
Pohádka o prolhaném království (1992) [TV inscenace] | ČT1 | 27.02.2021 | 13:05 | |
O princezně, která nesměla na slunce (1996) [TV inscenace] | ČT1 | 14.02.2021 | 14:55 | |
Hodina tance a lásky (2002) [TV film] | ČT2 | 28.01.2021 | 22:00 | |
Dědeček je lepší než pes (1989) [TV film] | ČT 3 | 14.12.2020 | 14:35 | |
O hloupé havířce (1990) [TV inscenace] | ČT1 | 28.11.2020 | 13:05 | |
Pravda a lež (1992) [TV inscenace] | ČT1 | 17.11.2020 | 12:00 | |
Plaváček (1986) [TV film] | ČT1 | 17.11.2020 | 09:20 | |
Hodina angličtiny (1988) [TV hra] | ČT1 | 15.11.2020 | 15:05 | |
Kouzelnice od Křídového potoka (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 15.11.2020 | 06:25 | |
Kouzelnice od Křídového potoka (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 14.11.2020 | 13:05 | |
Perníkářka a Větrný mládenec (1990) [TV inscenace] | ČT1 | 30.10.2020 | 10:30 | |
Dick Whittington (1993) [TV inscenace] | ČT1 | 29.10.2020 | 13:40 | |
Perníkářka a Větrný mládenec (1990) [TV inscenace] | ČT1 | 25.10.2020 | 14:10 | |
Perníkářka a Větrný mládenec (1990) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 25.10.2020 | 14:10 | |
Čarovná rybí kostička (1984) [TV inscenace] | ČT1 | 17.10.2020 | 14:00 | |
O Johance s dlouhými vlasy (1998) [TV inscenace] | ČT1 | 10.10.2020 | 13:05 | |
O zázračné mouše (1993) [TV inscenace] | ČT1 | 03.10.2020 | 07:45 | |
Santa Lucia (1984) [TV inscenace] | ČT 3 | 01.10.2020 | 12:30 | |
O Popelákovi (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 28.09.2020 | 08:55 | |
Pohádka o splněných přáních (1994) [TV inscenace] | ČT1 | 13.09.2020 | 14:55 | |
Značka: Na dožití (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 07.09.2020 | 10:25 | |
Monika a hříbě s hvězdičkou (1986) [TV film] | ČT1 | 06.09.2020 | 15:25 | |
Značka: Na dožití (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 05.09.2020 | 16:55 | |
Císařovna na chvíli (1995) [TV inscenace] | ČT 3 | 04.09.2020 | 12:30 | |
Modrá krev (1995) [TV inscenace] | ČT1 | 16.08.2020 | 15:25 | |
Nanečisto (1988) [TV film] | ČT 3 | 11.08.2020 | 15:40 | |
Červený kamínek (1997) [TV inscenace] | ČT1 | 09.08.2020 | 14:55 | |
Drahý Bedřichu (1985) [TV hra] | ČT 3 | 03.08.2020 | 12:30 | |
Pánská jízda (1983) [TV film] | ČT 3 | 02.08.2020 | 15:30 | |
Není houba jako houba (1996) [TV inscenace] | ČT1 | 02.08.2020 | 13:05 | |
Zlatá flétna (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 01.08.2020 | 14:10 | |
Stříbrný a Ryšavec (1998) [TV film] | ČT1 | 26.07.2020 | 15:00 | |
Bumerang (1986) [TV film] | ČT 3 | 19.07.2020 | 09:55 | |
Čarodějné námluvy (1997) [TV inscenace] | ČT1 | 06.07.2020 | 11:35 | |
Nevěsta s velkýma nohama (2002) [TV film] | ČT1 | 06.07.2020 | 10:15 | |
Plaváček (1986) [TV film] | ČT1 | 06.07.2020 | 09:00 | |
Blankytná pohádka (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 27.06.2020 | 13:05 | |
Princezna Slonbidlo (1990) [TV inscenace] | ČT1 | 21.06.2020 | 13:05 | |
Putování po Blažených ostrovech (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 30.05.2020 | 14:15 | |
Třetí táta (1988) [TV film] | ČT1 | 25.05.2020 | 10:25 | |
Třetí táta (1988) [TV film] | ČT1 | 24.05.2020 | 14:35 | |
Česká muzika (1993) [TV inscenace] | ČT1 | 23.05.2020 | 14:10 | |
O podezíravém králi (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 08.05.2020 | 14:45 | |
O princezně na klíček (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 03.05.2020 | 13:05 | |
Dvě z policejní brašny (1996) [TV inscenace] | ČT1 | 02.05.2020 | 17:15 | |
Kam slunce nechodí (1971) [TV film] | ČT1 | 01.05.2020 | 11:25 | |
Motanice (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 19.04.2020 | 13:05 | |
O hloupé havířce (1990) [TV inscenace] | ČT1 | 05.04.2020 | 13:05 | |
O chytrém Honzovi (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 21.03.2020 | 13:05 | |
Vápenička (1995) [TV inscenace] | ČT1 | 23.02.2020 | 13:05 | |
Pohádka o prolhaném království (1992) [TV inscenace] | ČT1 | 22.02.2020 | 13:05 | |
Na psí knížku (2002) [TV film] | ČT1 | 04.02.2020 | 21:00 | |
Není houba jako houba (1996) [TV inscenace] | ČT1 | 31.01.2020 | 15:15 | |
Pravda a lež (1992) [TV inscenace] | ČT1 | 31.01.2020 | 14:00 | |
Bludičky (2010) [TV film] | ČT1 | 29.01.2020 | 23:10 | (3/3) |
Bludičky (2010) [TV film] | ČT1 | 22.01.2020 | 22:50 | (2/3) |
O malíři Adamovi (2006) [TV inscenace] | ČT1 | 19.01.2020 | 13:05 | |
Arachné (1993) [TV inscenace] | ČT1 | 18.01.2020 | 07:35 | |
Bludičky (2010) [TV film] | ČT1 | 15.01.2020 | 23:05 | (1/3) |
Vánoční panenka (2004) [TV film] | ČT1 | 25.12.2019 | 06:00 | |
Kouzelnice od Křídového potoka (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 14.12.2019 | 13:55 | |
Červený kamínek (1997) [TV inscenace] | ČT1 | 14.12.2019 | 13:05 | |
Čarovná rybí kostička (1984) [TV inscenace] | ČT1 | 14.12.2019 | 07:20 | |
Černá karta (2004) [TV inscenace] | ČT1 | 01.12.2019 | 22:35 | |
Nevěsta s velkýma nohama (2002) [TV film] | ČT1 | 29.10.2019 | 15:55 | |
O podezíravém králi (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 28.10.2019 | 10:10 | |
Zločin v Polné (2016) [TV minisérie] | ČT1 | 20.10.2019 | 20:05 | (2/2) |
Zločin v Polné (2016) [TV minisérie] | ČT1 | 13.10.2019 | 20:00 | (1/2) |
Modrá krev (1995) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 13.10.2019 | 13:55 | |
Modrá krev (1995) [TV inscenace] | ČT1 | 13.10.2019 | 13:55 | |
Perníkářka a Větrný mládenec (1990) [TV inscenace] | ČT1 | 05.10.2019 | 13:50 | |
Pouťová pohádka (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 21.09.2019 | 07:55 | |
Tři Alberti a slečna Matylda (1994) [TV inscenace] | ČT1 | 08.09.2019 | 16:00 | |
Třetí táta (1988) [TV film] | ČT1 | 08.09.2019 | 14:55 | |
O princezně, která nesměla na slunce (1996) [TV inscenace] | ČT1 | 07.09.2019 | 15:45 | |
Česká muzika (1993) [TV inscenace] | ČT1 | 01.09.2019 | 14:10 | |
O Popelákovi (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 01.09.2019 | 13:05 | |
Archiv (2009) [TV film] | ČT1 | 18.08.2019 | 21:35 | |
Prsten krále řeky (2004) [TV film] | ČT :D / ČT art | 18.08.2019 | 14:05 | |
Prsten krále řeky (2004) [TV film] | ČT1 | 18.08.2019 | 14:05 | |
Pohádka o prolhaném království (1992) [TV inscenace] | ČT1 | 27.07.2019 | 13:05 | |
Pohádka o splněných přáních (1994) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 21.07.2019 | 14:05 | |
Pohádka o splněných přáních (1994) [TV inscenace] | ČT1 | 21.07.2019 | 14:05 | |
Není houba jako houba (1996) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 07.07.2019 | 13:05 | |
Není houba jako houba (1996) [TV inscenace] | ČT1 | 07.07.2019 | 13:05 | |
Trampoty vodníka Jakoubka (2005) [TV film] | ČT1 | 05.07.2019 | 11:05 | |
Motanice (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 05.07.2019 | 08:50 | |
Motanice (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 30.06.2019 | 13:05 | |
Motanice (1988) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 30.06.2019 | 13:05 | |
Pánská jízda (1983) [TV film] | ČT1 | 25.06.2019 | 14:05 | |
Pánská jízda (1983) [TV film] | ČT1 | 23.06.2019 | 15:20 | |
Plaváček (1986) [TV film] | ČT1 | 23.06.2019 | 14:05 | |
Plaváček (1986) [TV film] | ČT :D / ČT art | 23.06.2019 | 14:05 | |
Vápenička (1995) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 16.06.2019 | 13:05 | |
Vápenička (1995) [TV inscenace] | ČT1 | 16.06.2019 | 13:05 | |
O chytrém Honzovi (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 15.06.2019 | 13:05 | |
Dick Whittington (1993) [TV inscenace] | ČT1 | 01.06.2019 | 13:05 | |
Modrá krev (1995) [TV inscenace] | ČT1 | 11.05.2019 | 13:05 | |
Čarodějné námluvy (1997) [TV inscenace] | ČT1 | 08.05.2019 | 12:45 | |
O malíři Adamovi (2006) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 05.05.2019 | 13:05 | |
O malíři Adamovi (2006) [TV inscenace] | ČT1 | 05.05.2019 | 13:05 | |
Blankytná pohádka (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 04.05.2019 | 13:05 | |
Monika a hříbě s hvězdičkou (1986) [TV film] | ČT1 | 07.04.2019 | 15:00 | |
O hloupé havířce (1990) [TV inscenace] | ČT1 | 07.04.2019 | 13:05 | |
O hloupé havířce (1990) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 07.04.2019 | 13:05 | |
Chán Sulejmán a víla Fatmé (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 16.03.2019 | 14:05 | |
Kam slunce nechodí (1971) [TV film] | ČT1 | 17.02.2019 | 06:35 | |
Kam slunce nechodí (1971) [TV film] | ČT1 | 16.02.2019 | 15:15 | |
Zlatá flétna (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 14.02.2019 | 09:45 | |
O princezně, která nesměla na slunce (1996) [TV inscenace] | ČT1 | 10.02.2019 | 14:45 | |
Zlatá flétna (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 09.02.2019 | 14:00 | |
Princezna Slonbidlo (1990) [TV inscenace] | ČT1 | 01.02.2019 | 09:50 | |
Princezna Slonbidlo (1990) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 27.01.2019 | 13:05 | |
Princezna Slonbidlo (1990) [TV inscenace] | ČT1 | 27.01.2019 | 13:05 | |
O Popelákovi (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 20.01.2019 | 13:05 | |
O Popelákovi (1986) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 20.01.2019 | 13:05 | |
Třetí táta (1988) [TV film] | ČT1 | 19.01.2019 | 06:35 | |
Třetí táta (1988) [TV film] | ČT1 | 13.01.2019 | 15:10 | |
Dědeček je lepší než pes (1989) [TV film] | ČT1 | 22.12.2018 | 07:25 | |
Dědeček je lepší než pes (1989) [TV film] | ČT1 | 17.12.2018 | 14:45 | |
O princezně na klíček (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 16.12.2018 | 15:00 | |
Česká muzika (1993) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 02.12.2018 | 13:05 | |
Česká muzika (1993) [TV inscenace] | ČT1 | 02.12.2018 | 13:05 | |
Plaváček (1986) [TV film] | ČT :D / ČT art | 25.11.2018 | 13:05 | |
Plaváček (1986) [TV film] | ČT1 | 25.11.2018 | 13:05 | |
Pravda a lež (1992) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 24.11.2018 | 14:55 | |
Pravda a lež (1992) [TV inscenace] | ČT1 | 17.11.2018 | 13:05 | |
Motanice (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 17.11.2018 | 09:55 | |
Malý vodní had (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 14.11.2018 | 09:50 | |
Perníkářka a Větrný mládenec (1990) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 10.11.2018 | 15:25 | |
Malý vodní had (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 08.11.2018 | 15:00 | |
Vápenička (1995) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 04.11.2018 | 13:05 | |
Vápenička (1995) [TV inscenace] | ČT1 | 04.11.2018 | 13:05 | |
Čarodějné námluvy (1997) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 28.10.2018 | 13:00 | |
Čarodějné námluvy (1997) [TV inscenace] | ČT1 | 28.10.2018 | 13:00 | |
O malíři Adamovi (2006) [TV inscenace] | ČT1 | 21.10.2018 | 14:05 | |
O malíři Adamovi (2006) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 21.10.2018 | 14:05 | |
Dick Whittington (1993) [TV inscenace] | ČT1 | 07.10.2018 | 15:00 | |
O hloupé havířce (1990) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 30.09.2018 | 14:05 | |
O hloupé havířce (1990) [TV inscenace] | ČT1 | 30.09.2018 | 14:05 | |
O podezíravém králi (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 28.09.2018 | 14:50 | |
Kouzelnice od Křídového potoka (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 15.09.2018 | 07:55 | |
Generálka Jeho Veličenstva (1995) [TV inscenace] | ČT2 | 13.09.2018 | 22:35 | |
Chán Sulejmán a víla Fatmé (1985) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 09.09.2018 | 14:10 | |
Chán Sulejmán a víla Fatmé (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 09.09.2018 | 14:10 | |
O Popelákovi (1986) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 09.09.2018 | 13:05 | |
O Popelákovi (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 09.09.2018 | 13:05 | |
Kdo ví, kdy začne svítat..? (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 02.09.2018 | 15:40 | |
Zatmění všech sluncí (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 26.08.2018 | 15:00 | |
Prsten krále řeky (2004) [TV film] | ČT1 | 26.08.2018 | 13:05 | |
Prsten krále řeky (2004) [TV film] | ČT :D / ČT art | 26.08.2018 | 13:05 | |
Na psí knížku (2002) [TV film] | ČT1 | 31.07.2018 | 20:55 | |
Putování po Blažených ostrovech (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 28.07.2018 | 13:05 | |
Smyčka (2009) [TV film] | ČT2 | 19.07.2018 | 21:55 | |
O zlatém pokladu (1994) [TV inscenace] | ČT1 | 14.07.2018 | 14:20 | |
Pohádka o splněných přáních (1994) [TV inscenace] | ČT1 | 14.07.2018 | 13:05 | |
Pravda a lež (1992) [TV inscenace] | ČT1 | 07.07.2018 | 13:05 | |
Stříbrný a Ryšavec (1998) [TV film] | ČT1 | 06.07.2018 | 08:20 | |
Princezna Slonbidlo (1990) [TV inscenace] | ČT1 | 02.07.2018 | 09:55 | |
Perníkářka a Větrný mládenec (1990) [TV inscenace] | ČT1 | 02.07.2018 | 09:20 | |
Není houba jako houba (1996) [TV inscenace] | ČT1 | 01.07.2018 | 13:05 | |
Není houba jako houba (1996) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 01.07.2018 | 13:05 | |
Perníkářka a Větrný mládenec (1990) [TV inscenace] | ČT1 | 30.06.2018 | 14:05 | |
Princezna Slonbidlo (1990) [TV inscenace] | ČT1 | 30.06.2018 | 13:05 | |
Modrá krev (1995) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 24.06.2018 | 13:05 | |
Modrá krev (1995) [TV inscenace] | ČT1 | 24.06.2018 | 13:05 | |
O princezně, která nesměla na slunce (1996) [TV inscenace] | ČT1 | 16.06.2018 | 13:50 | |
Nevěsta s velkýma nohama (2002) [TV film] | ČT1 | 19.05.2018 | 17:10 | |
Hodina tance a lásky (2002) [TV film] | ČT2 | 16.05.2018 | 22:00 | |
O chytrém Honzovi (1985) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 21.04.2018 | 15:05 | |
O princezně na klíček (1987) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 15.04.2018 | 13:05 | |
O princezně na klíček (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 15.04.2018 | 13:05 | |
O chytrém Honzovi (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 14.04.2018 | 13:05 | |
Česká muzika (1993) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 08.04.2018 | 14:05 | |
Česká muzika (1993) [TV inscenace] | ČT1 | 08.04.2018 | 14:05 | |
Čarodějné námluvy (1997) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 01.04.2018 | 13:10 | |
Čarodějné námluvy (1997) [TV inscenace] | ČT1 | 01.04.2018 | 13:10 | |
Motanice (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 31.03.2018 | 09:55 | |
O podezíravém králi (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 30.03.2018 | 11:05 | |
Plaváček (1986) [TV film] | ČT1 | 30.03.2018 | 07:15 | |
Plaváček (1986) [TV film] | ČT1 | 29.03.2018 | 12:30 | |
Putování za měsíční nitkou (1985) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 03.03.2018 | 15:00 | |
Putování za měsíční nitkou (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 24.02.2018 | 13:05 | |
O Popelákovi (1986) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 04.02.2018 | 13:05 | |
O Popelákovi (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 04.02.2018 | 13:05 | |
Trampoty vodníka Jakoubka (2005) [TV film] | ČT1 | 02.02.2018 | 14:45 | |
Značka: Na dožití (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 31.01.2018 | 14:00 | |
Nanečisto (1988) [TV film] | ČT1 | 17.01.2018 | 14:00 | |
Hodina angličtiny (1988) [TV hra] | ČT1 | 15.01.2018 | 14:00 | |
Pravda a lež (1992) [TV inscenace] | ČT1 | 01.01.2018 | 07:30 | |
Dědeček je lepší než pes (1989) [TV film] | ČT1 | 18.12.2017 | 14:20 | |
Vápenička (1995) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 10.12.2017 | 13:05 | |
Vápenička (1995) [TV inscenace] | ČT1 | 10.12.2017 | 13:05 | |
Plaváček (1986) [TV film] | ČT1 | 25.11.2017 | 14:10 | |
Princezna Slonbidlo (1990) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 19.11.2017 | 13:05 | |
Princezna Slonbidlo (1990) [TV inscenace] | ČT1 | 19.11.2017 | 13:05 | |
Třetí táta (1988) [TV film] | ČT1 | 08.11.2017 | 09:45 | |
Třetí táta (1988) [TV film] | ČT1 | 04.11.2017 | 14:20 | |
Není houba jako houba (1996) [TV inscenace] | ČT1 | 26.10.2017 | 14:55 | |
Putování za měsíční nitkou (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 14.10.2017 | 07:20 | |
Čarodějné námluvy (1997) [TV inscenace] | ČT1 | 28.09.2017 | 16:05 | |
Trampoty vodníka Jakoubka (2005) [TV film] | ČT1 | 28.09.2017 | 13:20 | |
Stříbrný a Ryšavec (1998) [TV film] | ČT1 | 24.09.2017 | 13:05 | |
Stříbrný a Ryšavec (1998) [TV film] | ČT :D / ČT art | 24.09.2017 | 13:05 | |
Motanice (1988) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 17.09.2017 | 13:05 | |
Motanice (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 17.09.2017 | 13:05 | |
Pohádka o prolhaném království (1992) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 09.09.2017 | 15:10 | |
Kdo ví, kdy začne svítat..? (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 04.09.2017 | 10:45 | |
Pohádka o prolhaném království (1992) [TV inscenace] | ČT1 | 02.09.2017 | 13:05 | |
Kdo ví, kdy začne svítat..? (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 02.09.2017 | 08:40 | |
Zlatá flétna (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 01.09.2017 | 13:20 | |
Zatmění všech sluncí (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 28.08.2017 | 10:30 | |
Zatmění všech sluncí (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 26.08.2017 | 09:35 | |
Vzpomínka na Hamleta (1995) [TV inscenace] | | 20.08.2017 | 22:10 | |
Císařovna na chvíli (1995) [TV inscenace] | | 13.08.2017 | 22:00 | |
Kam slunce nechodí (1971) [TV film] | ČT1 | 12.08.2017 | 14:50 | |
Česká muzika (1993) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 16.07.2017 | 14:10 | |
Česká muzika (1993) [TV inscenace] | ČT1 | 16.07.2017 | 14:10 | |
O princezně, která nesměla na slunce (1996) [TV inscenace] | ČT1 | 08.07.2017 | 14:10 | |
Nevěsta s velkýma nohama (2002) [TV film] | ČT1 | 06.07.2017 | 14:55 | |
O princezně na klíček (1987) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 02.07.2017 | 13:05 | |
O princezně na klíček (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 02.07.2017 | 13:05 | |
O zlatém pokladu (1994) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 10.06.2017 | 17:20 | |
O zlatém pokladu (1994) [TV inscenace] | ČT1 | 03.06.2017 | 13:05 | |
Prsten krále řeky (2004) [TV film] | ČT :D / ČT art | 27.05.2017 | 17:40 | |
Není houba jako houba (1996) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 21.05.2017 | 13:05 | |
Není houba jako houba (1996) [TV inscenace] | ČT1 | 21.05.2017 | 13:05 | |
Prsten krále řeky (2004) [TV film] | ČT1 | 20.05.2017 | 13:05 | |
O Popelákovi (1986) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 23.04.2017 | 13:05 | |
O Popelákovi (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 23.04.2017 | 13:05 | |
O podezíravém králi (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 17.04.2017 | 11:45 | |
Dick Whittington (1993) [TV inscenace] | ČT1 | 13.04.2017 | 12:30 | |
O malíři Adamovi (2006) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 09.04.2017 | 13:05 | |
O malíři Adamovi (2006) [TV inscenace] | ČT1 | 09.04.2017 | 13:05 | |
O chytrém Honzovi (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 08.04.2017 | 13:05 | |
Pohádka o splněných přáních (1994) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 02.04.2017 | 13:05 | |
Pohádka o splněných přáních (1994) [TV inscenace] | ČT1 | 02.04.2017 | 13:05 | |
O hloupé havířce (1990) [TV inscenace] | ČT1 | 18.03.2017 | 14:05 | |
Chán Sulejmán a víla Fatmé (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 18.03.2017 | 13:05 | |
Putování po Blažených ostrovech (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 04.03.2017 | 14:00 | |
Motanice (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 25.02.2017 | 13:05 | |
Čarodějné námluvy (1997) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 05.02.2017 | 13:05 | |
Čarodějné námluvy (1997) [TV inscenace] | ČT1 | 05.02.2017 | 13:05 | |
Princezna Slonbidlo (1990) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 29.01.2017 | 13:05 | |
Princezna Slonbidlo (1990) [TV inscenace] | ČT1 | 29.01.2017 | 13:05 | |
Vápenička (1995) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 15.01.2017 | 13:05 | |
Vápenička (1995) [TV inscenace] | ČT1 | 15.01.2017 | 13:05 | |
Pravda a lež (1992) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 08.01.2017 | 13:05 | |
Pravda a lež (1992) [TV inscenace] | ČT1 | 08.01.2017 | 13:05 | |
Kam slunce nechodí (1971) [TV film] | ČT1 | 01.01.2017 | 09:55 | |
Vánoční panenka (2004) [TV film] | ČT1 | 24.12.2016 | 06:00 | |
Dědeček je lepší než pes (1989) [TV film] | ČT1 | 22.12.2016 | 07:25 | |
Nevěsta s velkýma nohama (2002) [TV film] | ČT :D / ČT art | 18.12.2016 | 13:15 | |
Nevěsta s velkýma nohama (2002) [TV film] | ČT1 | 18.12.2016 | 13:15 | |
Dědeček je lepší než pes (1989) [TV film] | ČT1 | 17.12.2016 | 06:25 | |
Dvě z policejní brašny (1996) [TV inscenace] | ČT1 | 11.12.2016 | 14:35 | |
Česká muzika (1993) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 04.12.2016 | 13:55 | |
Česká muzika (1993) [TV inscenace] | ČT1 | 04.12.2016 | 13:55 | |
Tři Alberti a slečna Matylda (1994) [TV inscenace] | ČT1 | 27.11.2016 | 14:30 | |
O princezně na klíček (1987) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 13.11.2016 | 13:05 | |
O princezně na klíček (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 13.11.2016 | 13:05 | |
Plaváček (1986) [TV film] | ČT1 | 06.11.2016 | 14:10 | |
Plaváček (1986) [TV film] | ČT :D / ČT art | 06.11.2016 | 14:10 | |
Perníkářka a Větrný mládenec (1990) [TV inscenace] | ČT1 | 29.10.2016 | 13:55 | |
Blankytná pohádka (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 27.10.2016 | 10:45 | |
Trampoty vodníka Jakoubka (2005) [TV film] | ČT1 | 26.10.2016 | 16:10 | |
Hodina tance a lásky (2002) [TV film] | | 15.10.2016 | 20:20 | |
Zlatá flétna (1988) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 15.10.2016 | 17:55 | |
Zlatá flétna (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 08.10.2016 | 13:05 | |
Černá karta (2004) [TV inscenace] | ČT1 | 02.10.2016 | 16:50 | |
O podezíravém králi (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 28.09.2016 | 11:00 | |
Není houba jako houba (1996) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 11.09.2016 | 13:05 | |
Není houba jako houba (1996) [TV inscenace] | ČT1 | 11.09.2016 | 13:05 | |
Pravda a lež (1992) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 04.09.2016 | 13:05 | |
Pravda a lež (1992) [TV inscenace] | ČT1 | 04.09.2016 | 13:05 | |
Kdo ví, kdy začne svítat..? (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 02.09.2016 | 13:15 | |
Zatmění všech sluncí (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 01.09.2016 | 13:15 | |
O hloupé havířce (1990) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 28.08.2016 | 13:05 | |
O hloupé havířce (1990) [TV inscenace] | ČT1 | 28.08.2016 | 13:05 | |
Stříbrný a Ryšavec (1998) [TV film] | ČT :D / ČT art | 14.08.2016 | 14:00 | |
Stříbrný a Ryšavec (1998) [TV film] | ČT1 | 14.08.2016 | 14:00 | |
Motanice (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 31.07.2016 | 13:05 | |
Motanice (1988) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 31.07.2016 | 13:05 | |
O zlatém pokladu (1994) [TV inscenace] | ČT1 | 24.07.2016 | 14:15 | |
O zlatém pokladu (1994) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 24.07.2016 | 14:15 | |
Čarodějné námluvy (1997) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 26.06.2016 | 13:05 | |
Čarodějné námluvy (1997) [TV inscenace] | ČT1 | 26.06.2016 | 13:05 | |
O chytrém Honzovi (1985) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 25.06.2016 | 17:25 | |
O chytrém Honzovi (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 18.06.2016 | 13:05 | |
Princezna Slonbidlo (1990) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 12.06.2016 | 13:05 | |
Princezna Slonbidlo (1990) [TV inscenace] | ČT1 | 12.06.2016 | 13:05 | |
Dick Whittington (1993) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 05.06.2016 | 14:30 | |
Česká muzika (1993) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 17.04.2016 | 13:05 | |
Česká muzika (1993) [TV inscenace] | ČT1 | 17.04.2016 | 13:05 | |
O malíři Adamovi (2006) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 03.04.2016 | 13:05 | |
O malíři Adamovi (2006) [TV inscenace] | ČT1 | 03.04.2016 | 13:05 | |
Pravda a lež (1992) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 27.03.2016 | 14:45 | |
Pravda a lež (1992) [TV inscenace] | ČT1 | 27.03.2016 | 14:45 | |
Nevěsta s velkýma nohama (2002) [TV film] | ČT :D / ČT art | 27.03.2016 | 13:31 | |
Nevěsta s velkýma nohama (2002) [TV film] | ČT1 | 27.03.2016 | 13:30 | |
O princezně na klíček (1987) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 13.03.2016 | 13:05 | |
O princezně na klíček (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 13.03.2016 | 13:05 | |
O Popelákovi (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 06.03.2016 | 13:05 | |
O Popelákovi (1986) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 06.03.2016 | 13:05 | |
Vápenička (1995) [TV inscenace] | ČT1 | 07.02.2016 | 13:05 | |