Zari
ohodnotit

Školní výlet

Další název:
The School Trip
Rok:
2012
Délka:
90 minut
Premiéra v ČR:
23.2.2012
„...v jiné době prožili nejkrásnější léta života, ve zcela jiné době zestárli...“

Diskuze k filmu Školní výlet

 Počet příspěvků v diskusi: 3
 Přidat příspěvek do diskuze

kate17
kate17 zprava

Napsat uživateli zprávu

24.3.2012
Kdo tenhle film pro boha stříhal, takhle sestříhat by to   zvládlo i děcko v mateřské školce. Dějová linka   důchodců kteří se po několika letech sešli a mladého   Ondry s Innou, mi nějak nezapadala do sebe, trošku moc   násilně jste se snažili je k sobě dostat. Chvíli jsem   měla pocit že je film pro hluché, tolik málo textu a   vysvětlení různých částí. Např. když slyšela ta   bývalá zpěvačka zpívat Ondru v kuchyni a pozorovala ho   s Innou, tak jsem čekala že něco řekne a najednou šmik   a bylo tam zas něco úplně jiného. Vůbec tam ti mladí   byli nějak málo, na konci jsem čekala že tam bude aspoň   ukázáno jak se loučí, nebo nějak vyřešeno s těma   dvěma a oni jdou pro "babku" na střechu, to jsem   musela opravdu smát :D...Jediný co jsme se o nic   dozvěděli je, že jsou oba z děcáku a že Ondra umí   zpívat, trochu málo na to že to měli být jedny z   hlavních postav ne? Jinak herecké obsazení se vám fakt   povedlo ať pořád jenom nekritizuji ;-) Ten proslov je   jenom můj názor. Prostě mi to přišlo že to byl hodně   rychlý a levný film....
Boblig
Boblig zprava

Napsat uživateli zprávu

22.2.2012
Děs!
Naprosto dno české kinematografie a to, co zde provádí   Tomáš Magnusek se staršími a zasloužilými herci, by   mělo být trestné. Jde vlastně jen o jedno velké PR   hotelu Tree of Life, nic víc. Za 5%!
kristynas
kristynas zprava

Napsat uživateli zprávu

2.2.2012
co je to za plytkou hudbu?
  Přidat příspěvek do diskuze


Hodnocení:n12345678910
Reklama
Reklama
Naposled navštívené:Přesunout nabok | Vymazat historii
Tap Canutt

Canutt Tap

Naposled navštívené:
Tap Canutt

Canutt Tap