Komentáře uživatele FLA

FLA

FLA zprava

Napsat uživateli zprávu

oblíbený

Přidat uživatele do oblíbených

  

 
< Předchozí    Další >
 
Řadit dle:  Názvu filmu  |  Od nejnovějších

Počet komentářů: 2676
...a je to!
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 18.2.2013
Co dodat k tomuto   legendárnímu seriálu,   uváděném také jako   Večerníček? Jedná se o   výborné dílo a to asi ve   všem!! Novější díly moc   neznám, ale ty staré mohu   vidět porád:-))
...A spravedlnost pro všechny (…And Justice for All)
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 2.5.2012
Bohužel všude velká   hodnocení,ale u mě tak   nějak na půl cesty.Film se   dost táhnul,čekal jsem   větší   napětí,gradaci,momenty   které mě dostanou a ono nic   z toho,víceméně.Ano Al   Pacino i ostatní   dobří,ukázka korupce a   hnusu v soudnictví,které   bude poplatné všude a vždy   dobré,dnes vás odsoudí za   nic taky raz dva,bohužel!!A   závěrečná scéna a řeč   Al Pacina výborná,přesto   50%.
...a zase ta Lucie
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 25.5.2016
V podstatě to samé, možná   malinko slabší, ale oba   filmy tenkrát slušně   fungovaly, proto hodnocení u   nich je více nostalgické,   ačkoliv dnes obstojí také a   podobné filmy co dnes   vznikají už podobnou   atmosféru nemají.
...nebo být zabit
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 16.9.2012
Nevím proč, ale neseděl mě   styl filmu. Jsem fanouškem   válečných dramat, ale zde   jsem se s filmem neztotožnil.
'71
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 8.2.2015
Krvavý Belfast roku 1971
Zajímavé válečné drama o   vojákovi, který se ocitne na   nepřátelském území,   které nezná, zraněný a   neozbrojený. Dobře ukázaná   doba ve které ti lidé museli   žít, ať jste udělali   cokoliv vždy se to té druhé   straně nelíbilo, či vás   chtěla zlikvidovat, odstavit.   Natočeno dobře, opravdu   stísněný pocit člověka,   který je naháněn a zraněn,   ale chybělo více akce a   gradace. Také jsem moc   nerozuměl těm dvojitým   agentům, jejich hru asi   chápe ten, který se o tohle   zajímal co se dělo v Irsku.   Jinak ucházející a celkem   zajímavá podívaná.
1.díl
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 24.7.2018
Tak první řadu tohoto krimi   seriálu jsem neviděl, ale na   druhou číhnul. Sympatické   osazenstvo a zajímavý   případ, zatím celkem   spokojenost - 70%.
10 000 litrů
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 30.4.2018
Našlapaný od začátku do   konce, kvalitu druhé části,   potvrzuje i fakt, že to   působí celé hodně   věrohodně, však si každý   asi zprávy o zmrzačených a   těch co umřeli pamatujeme.   Kvalitní práce!
10 000 př.n.l. (10,000 B.C.)
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 19.11.2011
Jakýsi mix více žánrů ve   velkolepém výpravném   filmu,který natočil   režisér který má slušné   snímky,ale i ty slabší a   tohle jeden z těch   průměrných,kde byla(u   mě)velká očekávání,ale   pak zklamání.Pár scén   ušlo ale film měnil žánry   i tempo tak nějak   nemastně,neslaně.
100 dní v Palermu (Cento giorni a Palermo)
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 29.10.2012
Toto krimi si pamatuji, ale   nemohl jsem na něj jít,   protože jsem byl malé   pískle a on byl   nepřístupný. Doma jsem měl   někde i plakát, ale k filmu   samotnému jsem se dostal aš   nyní. Slušná krimi o tom   jak byl těžký boj s mafií   v 80. letech v Itálii hlavně   na Sicílii.Mafie je tam   pořád, ale dobře ukazuje,   že néustupnost a nasazení   pro věc nese plody. Bohužel   film dnes už působí lehce   zestárle, jsme zvyklí na   jiné krimi/akční filmy.   Cením také, že konec byl   realistický a nijak   přikrášlený!
12 hrdinů (12 Strong)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 22.4.2018
12 Stong, aneb bez koní ani ránu,,,
Od filmu 12 Strong jsem čekal   víc, ale nakonec víceméně   zklamán nejsem. Film podle   skutečných událostí a   ještě válečný to vždy   navnadí. Kamera, akce,   střih, zvuk to vše velmi   slušné, příběh   zajímavý. Na druhou stranu   občas vleklejší hlavně   prvních cca 40 min. někdy   až né moc věrohodné   ztvárnění bojů, ale je to   film. Konečné resumé tedy   je, že pokud máte rádi   válečná dramata a slušně   a moderně natočené filmy,   mělo by vás to bavit.
12 kol (12 Rounds)
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 10.7.2016
Akční průměrné   "Béčko" které tak   trošku opisuje od jiných a   zdařilejších snímků.   Záporák mi nesedl, logika -   nemá cenu ji zmiňovat, zas   to rychle uteklo a porád to   mělo spád a drive. Nicméně   za pár hodin si člověk   nevzpomene, že to viděl....
12 let v řetězech (12 Years a Slave)
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 17.4.2015
Čekal jsem to horší a   nudnější, nakonec asi   takto. Uznávám, že   otroctví úplně Ok nebylo,   on nic nikomu neudělal a   odsral to. Film špatný   není, herci ok, kamera,   lokace to je v pořádku, ale   celé to malinko působí a je   z toho cítit: bílej odpad a   kurvy na jedné straně a   neviní hodní černoši na   té druhé, ale tak to   bohužel není, vznikl a   vyhrál by Oscary film o   černošských gangech co   pachájí trestnou činnost   spojenou s vražděním a   drogama atd. atd. Odpovězte   si sami,,,
12 opic (12 Monkeys)
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 13.1.2012
Tuto netradiční a   originální sci-fi jsem   viděl vícekrát, ale do   konce jen jednou. Je to   působivé a znepokojující,   bohužel ke konci filmu se to,   alespoň pro mě moc   komplikuje a nevím zda jsem   to pochopil správně.   Zkrátka první půlka dobrá,   druhá méně. Brad Pitt v   roli "blázna"   skvělej!
13
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 17.4.2016
Slušnej nápad, ale   zpracování spíše průměr,   každopádně takhle bych si   peníze vydělávat   nechtěl:-) Divnej byl taky   konec, zkrátka dávám 50%.
13 Eerie
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 7.5.2015
Nápad dobrej, lokace   zajímavý, ale monstra z   bývalích vězňů a ještě   pomalu nesmrtelná, hm to   chtělo trochu jinak, pokud by   vraždil nějakej gang nebo   řekněme i kanibalové ok,   ale tohle!? Celej film tím   jde do vod slabého průměru.   Krvavé to je, ale to   nestačí.
13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (13 Hours: Secret Soldiers of Benghazi)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 18.6.2016
PEKLO v Benghází....
Výborně natočený film   podle skutečných událostí,   Michal Záliv zas ukázal, že   prostě umí! Muselo to být   fakt vostrý tam bejt,   překvapilo mně také, jak je   víceméně každý nechal   napospas! Kdo má rád   moderně natočené akční   thrillery a filmy všeobecně   od pana Zátoky nezbývá než   vřele doporučit! Jinak   technickou stránku netřeba   zmiňovat je vynikající!
13 zabijáků (Jusannin no shikaku)
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 4.12.2011
13 zabijáků je velmi   netradiční a v lesčems   hodně originální   podívaná, přesto nebylo   jednoduché se celým filmem   prokousat. V podstatě cesta   za pomstou je   lemována-náborem,   přípravou a diskusemi které   se táhnou. Finální bitva je   pompézní masakr, balet   který si zaslouží vysoké   uznání! Dávám 5   hvězdiček a to za slabší   první půlku.
13: Hra smrti (13 game sayawng)
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 4.12.2011
Thajský SAW s černým   humorem??Viděl jsem jen   jednou a nevím zda bych se   podíval dvakrát.Některé   scény byly opravdu nechutné   a námět zajímavý.
13. komnata
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 2.4.2016
Slušný pořad, který se   stále vysílá a pokračuje.   Osudy umělců, herců,   zpěváků a dalších,   kteří prozradí i to co   třeba nevíme, nebo co není   příjemné přiznat a to se   cení.
13. komnata Lou Fanánka Hagena
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 2.4.2016
Kdo by neznal nebo alespoň   neslyšel něco o Lou   Fanánkoj Hagenoj že?   Solidní díl který jsem   uvítal i protože jsem se   konečně dozvěděl jak to   bylo s jeho úrazem atd.
1597: bitva u Myeongryang (Myeong-ryang)
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 31.12.2015
Výpravné, historické,   válečné drama o boji   Korejců a Japonců někde v   roce 1597, kdo zde o tom něco   ví že:-)) Ale to nemusí   vždy vadit, ačkoliv zde jsem   řadu věcí moc nepochopil.   Divné mocenské vztahy,   zrady, návraty. Občas divné   chování těch či druhých.   Zmatené a hlavní problém   byl, že film jsem viděl v   anglickém znění a to   doslova rvalo uši a nehodilo   se sem + divný překlad. Na   druhé straně zajímavé a   výpravné akční scény,   kostýmy, dobré triky atd.   první půle se však docela   táhne, nakonec 50%.
16 Bloků (16 Blocks)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 21.11.2011
Krimi jak ze staré školy,   poctivá a slušně   šlapající s dobrým a   alkoholu holdujícím   policistovi, proti kterému   stojí banda zkorumpovanejch   fízlů. Záporák v podání   Davida Morseho neměl chybu,   slušný snímek.
168 hodin
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 14.2.2012
Na ČT 1 mají dobrou   publicistiku a tohle je ten   příklad, nedívám se   pravidelně, ale již několik   poředů jsem si ujít   nenechal. Líbí se mi jak si   umí rejpnout do politiků a   vytáhnout na ně šméčka,   která dělají a i   objektivita ujde, ačkoliv   párkrát mi nesedlo vyznění   některých reportáží.
1911: Pád poslední říše (Sin chaj ke ming)
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 1.3.2015
Jackie Chan je muž mnoha   profesí.Umí různá bojová   umění, je to kaskadér,   herec, scénárista, producent   atd.atd. Prorazil i v Americe.   Jeho snímky které natočil   téměř neznám, ale zde jsem   se chtěl podívat jak se   popasuje s vážnější   tématikou. Historie Číny a   i události co popisuje, jsou   mi na hony vzdálené. Více   mně sedí jako rozesmátý   třeba tajný agent, než   zamyšlený revolucionář.   Film samotný má dobré   scény, je slušně natočen,   ale bohužel v místech kde se   mluví je nezajímavý a   nevžil jsem se do děje.
1942
Hodnocení: 1 / 10
Přidáno: 17.6.2015
To byla zas debilní   ptákovina, bez akce,   napětí, debilní kecy,   název filmu 1942 je   absolutně matoucí. ODPAD!
1942 (Yi jiu si er)
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 20.8.2018
Hlad, zima, smrt roku 1942...
Je to už dlouho co jsem   viděl tenhle film, bohužel   léta tu nebyl, nešlo ho   hodnotit. Je to hrozně   dlouhé a občas táhlé a   pomalé. Na druhou stranu   pocit hladu, bídy, zmaru,   zimy to vše je do morku kosti   reálné, taktéž válečné   scény. Nedívá se na to   pěkně, když člověk sám   je v teple a má vše a zde   lidé trpí. Snímek by chtěl   pokrátit - 50%.
1944
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 30.5.2015
Rozdvojené Estonsko roku 1944
Jak aktuální dnes film opět   je. Ruská rozpínavost a   agrese se opět stáčí   směrem k pobaltským   republikám a tak má strach   Litva, Lotyšsko, Estonsko a   co se děje na Ukrajině   všichni víme. Nebyla to   lehká doba a nedivím se že   řada lidí z těchto regionů   bojovala na straně Německa.   Rusáci dokázali akorát   vraždit, zavírat a   terorizovat! Film není vůbec   špatný, mohlo být více   peněz a lepší triky a   technická stránka filmu, ale   upřímná snaha se cení!   Hlavně na konci je vidět,   že válka je Kurva, politika   taky a dál netřeba psát   každej ať si udělá úsudek   sám.
1945: Krvavý mír (The Savage Peace)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 30.7.2018
Výstižný název...
Už to jednou na ČT běželo,   velmi dobrá tam je věta ve   smyslu "užívejme   války, mír bude   krvavý" kterou   říkávali němci a měli   pravdu. Dokument je v lesčems   malinko proti nám a dalším   státům kde se odsuny děly a   je těžké to hodnotit,   protože na konci války a   těsně po ní bylo bezvládí   a hnusárny dělal každej.   Viděl jsem několik   dokumentů o osvobozování   našeho státu a Prahy a   zvěrstva dělal kde kdo jak   SS, tak Wehrmacht, ale i   partyzáni, kolaboranti atd.   Bohužel řada vražd a   násilností po válce se   dotkla nevinných ať už to   byl kdokoliv, lynčující dav   se nezastavil před ničím   ať už v Polsku, Německu,   Rusku (nemyslím jen odsuny,   ale i vyřizování účtů   mezi lidma atd.) u nás atd.   Domnělé vyřizování   odnesli většinou ti co krev   na rukou neměli v vykonávali   ti co sami neměli svědomí   čisté. Jedna věc je   bojovat, druhá někoho   okrádat a mučit když už   nic nehrozí. Dokument   neukazuje vše a spousty   hnusáren zůstává ukryto,   ale vyšší hodnocení   dávám i proto, že někdy je   dobré připomenout oběti   válek a poválečných dnů,   ať už to byl ten či ten.   Samozřejmě je také   pochopitelné proč k tomuto   docházelo a kdo vše   začal...
2 zbraně (2 Guns)
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 23.12.2013
Ale jo v pohodě dva tajní   agenti co o sobě zprvu   nevědí, armáda, CIA,   mexické drogové kartely,   podrazy, honba za penězi.   Vše tu bylo,ale tohle se snad   neomrzí. Problém je že zas   jen nadprůměr - dalo se dle   mého vytřískat víc. Dvojce   D.Washington a M.Wahlberg   funguje, seky dobrý, ale   více promakanější akce a   zvratů by neuškodilo.   Vyzvednu ještě zápornýho   parchanta Earla (Bill Paxton)   byl fakt hustej!:-))
2:37
Hodnocení: 2 / 10
Přidáno: 17.4.2017
Film o vážných a smutných   věcech, ale bohužel podán   hrozně nezáživnou formou,   alespoň na mně to tak   působilo.
< Předchozí    Další >
 

TV Program

ČT1 - Statečný Azmun (1986) [TV insc...

10:35 - 11:30

25 minut již uběhlo
30 minut zbývá do konce

ČT2 - Kdyby stěny mohly mluvit!

10:40 - 11:40

20 minut již uběhlo
40 minut zbývá do konce

NOVA - Co na to Češi (2016) [TV pořad...

11:00 - 11:45

0 minut již uběhlo
45 minut zbývá do konce

Prima - Láska na obzoru (2010) [TV fil...

10:25 - 12:15

35 minut již uběhlo
75 minut zbývá do konce

Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 155244
Osobností: 641915
Fotografií: 593539
Plakátů: 282113
Obsahů a biografií: 142255
foto

Komerční sdělení

Seznam DVD

Potřebujete si udělat pořádek ve filmech? Tak právě pro Vás je tu tento program.

foto

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Jedna ruka netleská (2003)

Jedna ruka netleská
Komedie plná vtipných   dialogů, ale jako celek   trošku nedotažená. Herecké   obsazení a výkony na   vynikající úrovni. Trojan,   Macháček, více >

Autor: red.mann | Hodnocení: 6 / 10

X-Men: První třída (2011)

X-Men: První třída
Pokračování slavné série,   které, dle mého názoru,   celou ságu X-Menů pozvedlo   vzhůru. Opravdu skvělý   díl.

Autor: sokeres777 | Hodnocení: 9 / 10

Deadpool 2 (2018)

Povedené pokračování

Deadpool 2
Bál jsem se, že by dvojka   mohla být o dost horší než   jednička. Nakonec jsem byl   velmi příjemně překvapen.   Myslím, že jednička a   dvojka jsou na stejné úrovni   co se týče kvality. Skvělý   film.

Autor: sokeres777 | Hodnocení: 9 / 10

Tiché místo (2018)

Tiché místo
Poměrně napínavý horor s   velmi originálním tématem.   Velmi příjemně jsem se u   filmu bavil a rozhodně bych   ho mohl doporučit. Opravdu   povedený snímek.

Autor: sokeres777 | Hodnocení: 8 / 10

Oblečen na zabíjení (1980)

Oblečen na zabíjení
Tajemná žena jde po   děvčeti, která se stala   svědkem vraždy. Impozantní   thriller vzdávající hold   dílu Alfreda Hitchcocka,   který je více >

Autor: martin.stusak.9 | Hodnocení: 10 / 10

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, Filmová databáze s.r.o. (FDb.cz). Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.373/0.328
Partneři:
MODEMI.cz - vyhledávač módy | hotel pro psy