Duben

Komentáře uživatele jan

jan

jan zprava

Napsat uživateli zprávu

oblíbený

Přidat uživatele do oblíbených

  Jan

Řadit dle:   Názvu filmu   |   Od nejnovějších

Počet komentářů: 45
Alenka v říši divů (Alice in Wonderland: An X-Rated Musical Fantasy)
 
Přidáno: 21.5.2010
Alenka v říši divů / Alice in Wonderland
Knihovnice Alice (Kristine   DeBell) je počestnou pannou,   která pokladá jakékoli   sexuální chování za   nevhodné a proto stále   odmítá svého nápadníka   Williama (Ron Nelson). To se   ale změní ve chvíli, kdy   jí zaklepe na rameno Bílý   Králík (Larry Gelman) a   vezme ji s sebou do Říše   divů, kde potkává spoustu   podivných tvorů, s jejichž   pomocí objevuje dosud   nepoznané sexuální fantazie   a potěšení. Parodická   adaptace populární knížky   Lewise Carrolla obsahující   spoustu otevřených   sexuálních scén a   muzikálových čísel.
Atentát na střední (Assassination of a High School President)
 
Přidáno: 19.4.2010
Atentát na střední
Film režíroval Brett Simon.   Je to takový oddychový film,   který dějem ani nezaujme ale   ani neodradí. Pohled na   studující generaci a různé   provádění srandiček a   naschválů.
Baby sitters (Twin sitters)
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 12.5.2008
Dva barbaři
Svalnatá dvojčata, Peter a   David, se živí jako   číšníci. Po propuštění   z podniku jim jejich matka   navrhne, aby si pořídili   vlastní restauraci. Avšak   bez půjčky od banky se jim   sen rozplývá. Zcela náhodou   se v parku ocitnou v situaci,   kdy pomohou neznámému   člověku proti jeho najatým   vrahům. Tím neznámým je   přepravní magnát, který   jim jako poděkování   nabídne dobře placené   hlídání sých malých   synovců - dvojčat, jejichž   rodiče zahynuli při nehodě.   A tak se z Davida a Petera   stanou chůvy (baby sitters) a   zažívají nejen napínavá,   ale i veselá dobrodružství.
Balík peněz (Where the Money Is)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 18.2.2008
Balík peněz
V rehabilitačním ústavu   jednoho dne rozčeří vody   příjezd bankovního lupiče,   který může znát cestu k   milionu dolarů.
Mladá   Carol pracuje jako   ošetřovatelka v   pečovatelském ústavu a   ubíjí ji nuda v práci i v   manželství s Waynem. Jednoho   dne ale do ústavu přivezou   záhadného pacienta - je to   postarší sympaťák Henry a   Carol zanedlouho zjistí, že   nový pacient skrývá   nějaké tajemství. To   vyprovokuje její zvědavost s   časem se oba spřátelí.   Vyjde ale najevo, že Henry je   zkušený zloděj, který se   do ústavu dostal proto, aby   se vyhnul vězení. Vznikne   mezi nimi zvláštní vztah a   ten v Carol probudí odvahu a   schopnosti, o kterých sama   nevěděla. S těmito novými   zlodějskými ambicemi Carol   přesvědčí Henryho, aby   spolu udělali jeho poslední   akci. Henry ji a Wayna začne   učit a tato zvláštní   trojice začne připravovat   rafinovanou a nebezpečnou   akci. Na jejím konci na ně   čeká pořádný balík   peněz.
Bestie (The Dark)
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 14.8.2007
Bestie - The Dark
Pod povrchem hřitova žije   záhadný tvor. Pokouší se   ho vypátrat dva muži. Ten   první proto, aby ho mohl   zabít, protože chce pomstít   smrt svého přítele a ten   druhý proto, že tvor   údajně vyzařuje léčivou   energii.
Děti Anakondy (Anaconda III)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 21.10.2008
Děti Anakondy
Speciálně vyšlechtěná   gigantická Anakonda unikne z   laboratoře do blízkého lesa   a cestu si zpříjemní   ochutnávkou personálu. Na   stopu se ji vydává drsná   parta žoldáků, pod vedením   ostříleného Hammetta (D.   Hasselhoff), který má s   přerostlou hadicí své   plány. A ani jeden z těchto   zabijáků se nehodlá vzdát   bez boje. Krvavé peklo může   začít… doslova!
Dr. Dolittle 5 (Dr. Dolittle Presents: Million Dollar Mu)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 1.6.2009
Dr. Dolittle 5
Skvělá sestava roztomilých   zvířat vévodí tomuto   rychlému a zběsilému   dobrodružství ze   vzrušujícího prostředí   Hollywoodu, kde všemi   oblíbený rozumbrada a moula   Lucky dokazuje, proč si ho   miliony diváků tolik   zamilovaly a smějí se mu!   Lucky má před sebou těžký   úkol, protože musí   zachránit svou paničku Mayu   Dolittle (Kyla Pratt) před   nebezpečnými vodami   hollywoodského životního   stylu! Maya opouští svůj   sen, že se stane   veterinářkou a společně s   Luckym cestuje do LA, kde jí   její schopnost rozumět   zvířecí řeči zajišťuje   účast ve zvířecí talk   show s proslulou dědičkou   Tiffany Monaco (Tegan Moss)! A   zrovna ve chvíli, kdy Lucky   začíná propadat kouzlu   jedné čistokrevné slečny,   Maya nachází zalíbení v   hloupých nápadech Tiffany,   která plánuje pomáhat   zvířatům. Ve městě   pozlátka se ale Maya brzy   přestává cítit šťastně,   a když už skoro ztrácí   víru, že se ještě někdy   stane veterinářkou,   objevují se Lucky, jeho nová   přítelkyně a celá smečka   zvířecích kamarádů,   kteří skáčí, běží,   letí a plazí se na pomoc!
Dva misionáři (Porgi l'altra guancia)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 30.7.2008
Dva misionáři
V roce 1890 žili na malém   ostrůvku v Jižní Americe   dva misionáři, otec Pedro de   Leon a otec G. Jejich   misionářská činnost se   ovšem poněkud vymykala   běžným postupům, což   mělo za následek, že na ně   chodily biskupovi pravidelné   stížnosti Otec Pedro a otec   G se právě chystají na   cestu lodí, během níž   chtějí prodat papoušky a   žoky pepře a za utržené   peníze přivézt svým   ovečkám vše, co   potřebují. Když dorazí k   cíli své cesty, chtějí   prodat náklad pepře, zjistí   ale, že hamižný guvernér,   markýz Gonzaga, svévolně   snížil cenu pepře, a to   tak, že místní obyvatelé   budou ještě   ožebračenější, než jsou   nyní. Oba bratři ošetřují   nemocné a káží o tom, že   lakomce a ty, kteří se   snaží obohatit na úkor   jiných, čeká peklo. To se   ovšem Gonzagovi nelíbí, a   proto pošle své muže   spálit loď, na které oba   misionáři připluli. Ti jsou   nuceni obstarat si jinou,   nemají však peníze. Otec G   nepozorovaně sebere prsten z   biskupova prstu a zastaví ho.   Zděšený otec Pedro chce   prsten co nejdříve vyplatit   a vrátit jeho právoplatnému   majiteli. Bratři tedy   vymyslí další neortodoxní   způsob, jak se dostat k   penězům: svléknou své   mnišské oděvy a zavítají   do místní herny
Dva na koni, jeden na oslu
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 23.10.2007
DVA NA KONI, JEDEN NA OSLU
Déj filmu se odehrává ve   14. století v Čechách za   panování krále Václava IV.   Hlavními hrdiny jsou tři   žoldnéři, kteří bojují   pokaždé na nesprávné   straně a jsou vždy biti jako   žito, ale i přes tyto   výprasky jsou morálními   vítězi všech bojů,   konfliktů a šarvátek.
Cherry 2000
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 27.7.2009
Cherry 2000
Sam Treadwell je bohatý   obchodník. Protože tráví v   práci hodně času a se   ženami není zrovna nadšený   (a taky je to móda), má   androidí manželku Cherry   2000. Údajně ten nejlepší   model androidích žen, jaké   kdy byly vytvořeny.
A   když se Samovi při jedné   vášnivé scéně v   kuchyni
na podlaze   plné vody manželka zkratuje,   nezbývá než sehnat novou.   Ale jak? Tento model už se   nevyrábí roky a ani na   černém trhu ji nelze sehnat.   Rozhodne se proto vydat s E.   Johnson (Melanie Griffith) do   pásma, kam není zrovna radno   se vydávat. Prohánějí se   tu gangy ve stylu Šíleného   Maxe a kradou a zabíjejí.   Ale jeho průvodce je   nejlepší a tak ho dovede do   obrovského skladiště, kde   je spousta androidů. A tak   už pak stačí jen vložit   paměťový disk... Jenomže,   co když je maso a krev přece   jen lepší než kov a   plastik?
Invaze obřích pavouků (The Giant Spider Invasion)
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 14.4.2009
Invaze obrovských pavouků
Jeden z nejslavnějších   pavoučích hororů všech   dob!

Teror   pavouků nezastavíš.

Před obřími   pavouky není úniku!

Poklidný život   na farmě v Severním   Wisconsinu naruší pád   obřího meteoritu. Na místě   dopadu nalezne farmář se   svou ženou množství   úlomků, obsahujících   pravé diamanty. Radost z   úžasného nálezu však   kalí fakt, že meteorit také   otevřel obří černou díru,   kterou na naši planetu   přišli obří   patnáctimetroví pavouci. Ti   začnou terorizovat celé   město a je jen na   odbornících z NASA, Dr.   Vancem a Dr. Langové, aby   zasáhli a pokusili se   zabránit totální zkáze   při invazi obřích pavouků.
Když draka bolí hlava
Hodnocení: 1 / 10
Přidáno: 8.6.2019
Když draka bolí hlava
Mysleli jsme si jaká to bude   pěkná pohádka, ale po   shlédnutí filmu je to   podprůměrná slátanina   dějově celkem o ničem.   Nejhoší je to střídání   českého a slovenského   jazyka. Jak Gott mluví   slovensky no to je hrůza. No   nějak se to tomu rejžovi   "Dušan Rapoš"   nepovedlo!!
Kocour Felix (Felix the Cat: The Movie)
 
Přidáno: 17.6.2008
Kocour Felix
Kocour Felix, animovaná   legenda, a jeho vypečené   příběhy plné legrace i   dobrodružství přicházejí   k vám! Důvtipný kocour,   který si ví rady v každé   situaci, zabrousí do Egypta i   do vesmíru, vyzraje nad   zlými padouchy, překoná   všechny obtíže a při tom   skvěle pobaví celou   rodinu!
Kocour Felix je   považován za první   skutečnou hvězdu   animovaného filmu. Poprvé se   objevil počátkem roku 1919 v   krátkém filmu nazvaném   Feline Follies. Z filmového   plátna brzy přeskočil do   světa komiksu. V kreslené   podobě zaplavil novinové   stránky ve velkém množství   jazyků a dostal se tak na   prakticky každý roh   zeměkoule. Byl publikován   společností Felix Comics,   Inc. v různých časopisech a   publikacích.
Koupil jsem upíří motocykl (I Bought a Vampire Motorcycle)
 
Přidáno: 2.6.2010
Koupil jsem upíří motocykl
Orginální nazev je "I   Bought a Vampire   Motorcycle".
Režisér filmu je Dirk   Campbell.
Toužíte po   pořádné motorce a nemáte   moc peněz? Pak si ji kupte v   bazaru, třeba poškozenou. To   samé udělal Nick - koupil   nabouraného Northona za 1500   liber. Jenže netušil, že   původní majitel byl zabit v   bitce motorkářských gangů   zrovna při podivném   satanistickém obřadu.   Vzývaný démon se vtělil do   jeho motorky, která se   změnila - místo na benzín   jezdí na krev. A má všechny   znaky upíra - přes den se   skrývá před sluncem a nikdo   ji nedokáže vyvézt z   garáže, natož nastartovat.   Zato v noci vyráží za   krví.
Kouzla králů
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 19.4.2010
Kouzla králů
Pěkná a velmi dobře   natočená pohádka u které   se děti ani dospělí   nenudí. Výběr herců a   obsazení do rolí nenechal   režisér Zdeněk Zelenka   náhodě, ale velice dobře je   obsadil do rolí.
Léčka (Les dangereux)
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 11.9.2007
Léčka
Ona je mladá pěvecká   hvězda. On je její otec a   manažer. Co pomůže   začínající pop hvězdě   víc než publicita? Když   publicita, tak pořádná!   Takže otec naplánuje   fingovaný únos svojí dcery.   Má to však háček -   zapomene jí o tom říci. Co   se stane, když se fingovaný   únos zvrtne ve skutečný hon   za milionem dolarů?
Lovci upírů (Vampire Hunters)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 29.9.2007
Lovci upírů
V 19. století, podlý mnich   probudí k životu   krvežíznivé upíry kteří   chtějí zničit na celé zemi   lidský život. Čtveřice   hrdinů trénuje v taoistické   škole magie Mao Shan a jejich   mistr musí použít   mimořádných schopností,   aby zničil krále upírů a   jeho vražednou družinu   dřív, než bude pozdě.   Každý z odvážných mistrů   bojového umění má pod   kontrolou živel stejného   jména: Déšť, Blesk, Hrom a   Vítr! Boj s upíry může   začít.
Další díl kultovní   komedie.
Gizela si   právě koupila statek v   Tyrolských Alpách a o   hospodaření neví vůbec   nic. Přesto je vše v   naprostém pořádku, statek   má totiž tu nejlepší   děvečku pod sluncem. Ne, že   by byla pracovitá, je spíš   povolná a věčně bez   kalhotek. A tak má statek ty   nejlepší čeledíny v   okolí, což se nelíbí   místním, kteří měli na   statek spadeno, a tak   vymýšlejí plán, jak se ho   zmocnit.Mezitím se do Tyrol   chystá mladý Ital Vittorio,   který je stále bez peněz,   protože víc než práce, ho   zajímají ženy. Vittorio si   nezoufá, má ďábelský   plán. Bude předstírat, že   je homosexuál a hrabě   Traverza, jenž cestu plánuje   pro své dvě dcery, mu tak   bez obav umožní být jejich   učitelem a průvodcem po   Německu.
Nepřemožitelné zlo (Frágiles)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 5.12.2007
Nepřemožitelné zlo - český název filmu
Dětská nemocnice Mercy Falls   má být zavřena a mladá   sestřička Amy je povolána,   aby pomohla s   přestěhováním pacientů.   Brzy ale zjistí, že v   nemocnici je něco divného.   Něco, z čeho mají děti   strach. Nemocnice skrývá   hrozivé tajemství. Amy ho   musí odhalit a zachránit tak   děti před zlem, které se   jich nechce vzdát.
Nezapomenutelná láska (Hard to Forget)
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 18.2.2008
Nezapomenutelná láska
Sandra, jediná dcera bohaté   rodiny, se provdala za Johna   Gilmana a spolu tráví   líbánky na lodi. Loď však   náhle exploduje, když je   Sandra na palubě sama. Její   matka Helen pověří   soukromou detektivní   kancelář, aby případ   prošetřila, protože si   myslí, že nálož na palubu   nastražil úmyslně John, aby   získal bohaté dědictví a   pojistku ve výši dvou   milionů dolarů. Spolumajitel   detektivní kanceláře Max se   vydává pátrat do Jižní   Afriky, protože je   přesvědčen, že Sandru   viděl na fotografii z jednoho   jihoafrického baru. Na   místě ho však čeká   překvapení
Něžný, ale drzý jako Oskar (Zärtlich, aber frech wie Oskar)
 
Přidáno: 12.7.2010
Něžný, ale drzý jako Oskar
Je to erotická komdedie,   která je zařaditelná do   serie Kožených kalhot.   Orginál název je Zärtlich,   aber frech wie Oskar / Der   Gendarm vom Worthersee   (Četník z Worthersee).
Operace Banzaj (Banzaï)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 6.3.2008
Operace Banzaj
Michel je sice už dávno   dospělý a v zaměstnání si   vede skvěle, ale dosud se   nedokázal postavit na   vlastní nohy. Denně musí   být doma včas na večeři,   maminka o něj vzorně   pečuje. Přesto si našel   přítelkyni, za pár týdnů   se dokonce budou brát.   Krásná Isabelle mu ale   působí velké starosti.   Michel je likvidátor škod v   pojišťovně a při práci se   setkává s následky   leteckých neštěstí. Z   létání má proto panický   strach, sám takové   dobrodružství ještě nikdy   nepodstoupil a jeho milovaná   je letuška. Aby ho uklidnila,   Isabelle slibuje, že své   povolání opustí. V tu   chvíli ještě nikdo z nich   netuší, že ustrašený   pojišťovák bude zanedlouho   muset brázdit vzduchem celý   svět.
Pomsta Černého korzára (Il Corsaro nero)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 8.11.2007
Pomsta Černého korzára
Velice podařená komedie.   Pirát Blackie - Terence Hill,   má v hlavě samé velké   plány, přepadnout   španělskou loď a pořádně   přitom zbohatnout. Při jiné   příležitosti na dražbě   objeví krásnou ženu, ve   které Blackie pozná   manželku místokrále. Jenže   koupit jí chce další pirát   Skull - Bud Spencer a   problémy nastávají.
Poprask v Horním Bavorsku (Unterm Dirndl wird gejodelt)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 15.7.2007
Poprask v Horním Bavorsku
Bláznivá sexkomedie o   usilovné snaze Heidi, která   se snaží se zlepšit známky   ve v škole tím, že má sex   se svým učitelem. Když se   vrátí domů k rodičům   někde v Bavorsku, Heidi   začne trávit neobvykle   velké množství času s   mužskou populací z její   vesnice.
Film natočil   v roce 1974 režiser Alois   Brummer.
Princezna bojovnice
 
Přidáno: 7.10.2010
Princezna bojovnice
Sestry z planety Vulkaria se   teleportovaly na planetu Zemi,   aby získaly prsten, který se   dostane do rukou mladší a   hodné princezny Ovule. Po   smrti královny matky, se   rozpoutá mezi sestramy válka   o moc. K trůnu vede jediná   cesta a to že princezna Ovule   musí zvítězit nad svou   sestrou.
Prohnilí (Les Ripoux)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 14.4.2008
Prohnilí
K nejúspěšnějším   komediím francouzského   režiséra Clauda Zidiho   patří jeho film z roku 1984   Prohnilí. Byl odměněn nejen   bouřlivým diváckým   ohlasem, ale ocenila jej i   kritika, a navíc se může   pochlubit hned 3 Césary - za   nejlepší film, režii a   střih. Filmu dominuje nejen   herecký výkon Philippa   Noireta, ale také ulice a   uličky, atmosféra   pařížského Montmartru   přeplněného všemi barvami   pleti, drobnými přestupky   proti zákonu i skutečnými   zločiny. Ve svém rajonu si   policista René vybudoval za   dlouhá léta služby   dokonalý systém, jak   "vycházet" se   svými ovečkami i se svým   platem. Jednoho dne však   dostane mladého partnera,   který se ohání zákonem a   policejní etikou na každém   kroku. René nechce ponechat   nic náhodě a snaží se   mladého policistu přivést   na "správnou" cestu   všemi možnými prostředky.
Sex, pochoutky a romantika (Tortilla Soup)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 5.4.2008
Sex, pochoutky a romantika
Mexický šéfkuchař Martín   Naranjo žije se svými   krásnými dospělými dcerami   v Los Angeles jako   spořádaný vdovec a vypadá   to, že kromě toho, aby byly   jeho dcery šťastné, už   nemá jiné přání. Rodina   se vzorně schází každý   večer kolem prostřeného   stolu, na nějž otec   připravuje vybrané lahůdky.   Je to sice už dlouho, co   ztratil pro kuchaře   nejdůležitější smysly -   chuť a čich, přesto stále   vaří a servíruje jídlo pro   své milované starým   tradičním způsobem. A rád   by také tradičním způsobem   žil, ale s dcerami je to jako   s pytlem blech. Každá má   svou představu o štěstí a   o životě, postupně každá   z nich potká svého prince, a   tak se život v domě   nezadržitelně mění. O   největší překvapení se   ovšem k úžasu všech   nakonec postará sám otec.
Rodinná komedie o muži,   který ztratil chuť a čich,   ale nikoliv chuť do života.   Komedie, která probudí vaše   chuťové buňky.
Americký remake   úspěšného snímku   tchajwanského režiséra Anga   Leeho Eat Drink Men Women z   roku 1994 natočila   režisérka María Ripollová   se skvělým Hectorem   Elizondem v hlavní roli   Martína.
Sissi
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 7.4.2008
Sissi 1.část
Arcivévodkyně Sofie hledá   vhodnou ženu pro svého syna,   rakouského císaře Franze   Josefa. Volba padne na Nené,   nejstarší dceru její sestry   Ludoviky. Helenina mladší   sestra Sissi doprovází   Helenu a Ludoviku na výletu   do Bad Ischlu, kde se mají   Nené a mladý císař poznat   . Po příjezdu do Bad Ischlu   se točí vše kolem Nené.   Aby Sissi unikla tomuto   zmatku, jde rybařit. Přitom   se potká s císařem Franzem   Josefem, který je ihned   unesen její přirozeností a   krásou.
Smrt v červeném Jaguáru (Der Tod im roten Jaguar)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 20.6.2009
Smrt v červeném jaguáru / Der Tod im roten Jaguar
New York je ohrožován   sérií záhaných vražd.   Podivným psychopatem je na   zakázku zavražděna i Anna   Gordonová a její malá   dceruška. Annin manžel,   podnikatel Francis
sám   najme soukromého detektiva   Sama Parkera. Ten je   přítelem agenta FBI Jerry   Cottona (George Nader), který   je pověřen policejním   vyšetřováním. Cotton   přichází na stopu   organizaci, který psychickou   manipulací obstarává vrahy   pro předem vybrané osoby.   Dochází k řadě soubojů a   přestřelek, v nichž Cotton   předvede své mimořádné   schopnosti a v napínavém   závěru dochází k   překvapivému odhalení.
Strážci - Watchmen (Watchmen)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 25.8.2009
Strážci
Napínavé dobrodružství   Strážci se odehrává v   Americe v roce 1985, kde   superhrdinové v kostýmech   jsou běžnou součástí   společnosti a kde se Hodiny   posledního soudu, které   sledují napětí mezi USA a   Sovětským svazem, stále   více blíží půlnoci. Když   je zavražděn jeden z nich,   rozhodne se Rorschach,   zatracený, ale o to víc   odhodlaný strážce, odhalit   komplot, který má   zlikvidovat a zkompromitovat   všechny dávné i současné   superhrdiny. Dá dohromady   původní protizločineckou   jednotku, což je už jen   skupina vysloužilých   hrdinů, z nichž pouze jeden   má opravdové nadpřirozené   schopnosti. Rorschach narazí   na rozsáhlé a   znepokojující spiknutí,   jehož kořeny vedou k jejich   společné minulosti a mohou   mít za následek   katastrofickou budoucnost.   Jejich úkolem je strážit   lidstvo... ale kdo bude   strážit Strážce?
Dobře udělaný film.

TV Program

ČT1 - Události (1993) [TV pořad]

19:00 - 19:52

33 minut již uběhlo
19 minut zbývá do konce

ČT2 - Vysílací čas vyhrazený pro kan...

19:30 - 19:50

3 minut již uběhlo
17 minut zbývá do konce

NOVA - Televizní noviny (1994) [TV po...

19:30 - 20:20

3 minut již uběhlo
47 minut zbývá do konce

Prima - Hlavní zprávy (2020) [TV pořad...

18:55 - 19:40

38 minut již uběhlo
7 minut zbývá do konce

Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 190709
Osobností: 698239
Fotografií: 765264
Plakátů: 377386
Obsahů a biografií: 178530
foto

Komerční sdělení

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

The Covenant (2023)

The Covenant
Mně tohle prostě sedlo,   slušnej příběh, napětí,   dobře natočená akce,   solidní herci, slušné triky   i výprava a Jake Gyllenhaal v   hlavní více >

Autor: FLA | Hodnocení: 8 / 10

Poslední minuty na Zemi (2011) [...

Poslední minuty na Zemi
Ať už vezmu scénář,   provedení nebo hereckou   složku, bylo tohle kanadské   scifíčko na můj vkus jenom   hluboce podprůměrná   podívaná a to více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 2 / 10

Snowbeast (1977) [TV film]

Snowbeast
Zimní rekreační středisko,   spousta rekreantů   užívajících si sjezdovek,   připravovaný zimní karneval   a nějaká příšera z hloubi   lesa více >

Autor: martin.stusak.9 | Hodnocení: 7 / 10

Starožitníkův krám (1995) [TV fi...

Starožitníkův krám
Podle mého mínění velmi   zdařilé televizní   zpracování známého románu   Charlese Dickense. Sir Ustinov   byl výborný a stejně tak   James více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 8 / 10

Al di là dell'odio (1972)

Al di là dell'odio
„Za hranicí nenávisti“,   jak zní český název tohoto   spaghetti westernu, by se dal   bez sebemenších servítků   označit jako filmová   více >

Autor: martin.stusak.9 | Hodnocení: 3 / 10