Filmový symfonický orchestr

Povolání:
Rodné jméno:
Filmový symfonický orchestr
Známá jako:
FISYO, s. r. o.
Založeno:
 

 
         Filtr         
Stanice


TV pořad

Rok

od do
TV seriál



Dabing



FilmStaniceDatumČasPoznámka
Nepokojná láska (1975) [TV seriál] Trojka 29.10.2020 20:05 (5/5) 
Král Šumavy (1959) Prima MAX 29.10.2020 20:00  
Dovolená s Andělem (1952) NOVA HD 29.10.2020 01:50  
Dovolená s Andělem (1952) NOVA 29.10.2020 01:50  
Třicet případů majora Zemana (1974) [TV seriál] JOJ Family 28.10.2020 20:20 (5, 6) 
Nepokojná láska (1975) [TV seriál] Trojka 28.10.2020 16:40 (4/5) 
Němá barikáda (1948) CS Film 28.10.2020 16:00  
Dovolená s Andělem (1952) NOVA HD 28.10.2020 12:15  
Dovolená s Andělem (1952) NOVA 28.10.2020 12:15  
Za humny je drak (1982) NOVA HD 28.10.2020 10:25  
Za humny je drak (1982) NOVA 28.10.2020 10:25  
Páni kluci (1975) ČT1 28.10.2020 09:45  
Nepokojná láska (1975) [TV seriál] Trojka 27.10.2020 20:05 (4/5) 
Botostroj (1954) CS Film 27.10.2020 16:00  
Návrat (1988) [TV epizoda] ČT1 27.10.2020 10:30 (5/12) 
Král Šumavy (1959) CS Film 26.10.2020 20:00  
Akce Kalimantan (1962) CS Film 26.10.2020 18:00  
Na kolejích čeká vrah (1970) ČT1 26.10.2020 14:20  
Hudba z Marsu (1955) CS Film 26.10.2020 12:00  
Na kolejích čeká vrah (1970) ČT1 25.10.2020 22:00  
Anděl s ďáblem v těle (1983) CS Film 25.10.2020 20:00  
Byl jednou jeden král (1954) CS Film 25.10.2020 18:00  
Návštěvníci (1983) [TV seriál] ČT :D / ČT art 25.10.2020 17:40 (10/15) 
Jestřábí věž (1984) [TV film] ČT1 25.10.2020 15:30  
Vyšší princip (1960) CS Film 25.10.2020 12:00  
Návrat (1988) [TV epizoda] ČT1 25.10.2020 11:05 (5/12) 
Bouřlivé víno (1976) Filmbox 24.10.2020 15:50  
Loupežnická pohádka (1964) CS Film 24.10.2020 15:35  
Třicet případů majora Zemana (1974) [TV seriál] JOJ Family 24.10.2020 13:55 (3, 4) 
Třicet případů majora Zemana (1974) [TV seriál] JOJ Family 24.10.2020 11:25 (1, 2/30) 
Vynález zkázy (1958) CS Film 24.10.2020 10:15  
Třicet případů majora Zemana (1974) [TV seriál] JOJ Family 23.10.2020 20:20 (3, 4) 
Nepokojná láska (1975) [TV seriál] Trojka 23.10.2020 16:40 (3/5) 
Návštěvníci (1983) [TV seriál] ČT :D / ČT art 23.10.2020 13:55 (9/15) 
Nepokojná láska (1975) [TV seriál] Trojka 22.10.2020 20:05 (3/5) 
Hra bez pravidel (1967) CS Film 22.10.2020 20:00  
Děti zítřků (1980) CS Film 22.10.2020 16:00  
Priehrada (1950) CS Film 22.10.2020 14:00  
Třicet případů majora Zemana (1974) [TV seriál] JOJ Family 21.10.2020 20:20 (1, 2/30) 
Nepokojná láska (1975) [TV seriál] Trojka 21.10.2020 16:45 (2/5) 
Cirkus bude! (1954) Prima MAX 21.10.2020 14:05  
Zlatý pavouk (1956) CS Film 21.10.2020 12:00  
Automat na přání (1968) CS Film 21.10.2020 10:15  
Nepokojná láska (1975) [TV seriál] Trojka 20.10.2020 20:05 (2/5) 
Návrat (1988) [TV epizoda] ČT1 20.10.2020 10:35 (4/12) 
Priehrada (1950) CS Film 19.10.2020 22:00  
Poslušně hlásím (1957) CS Film 19.10.2020 20:00  
Dívka s mušlí (1980) CS Film 19.10.2020 18:00  
Bloudění (1965) CS Film 19.10.2020 14:00  
Jak napálit advokáta (1980) VOYO 19.10.2020 13:55  
Smrt talentovaného ševce (1982) CS Film 18.10.2020 20:00  
Návštěvníci (1983) [TV seriál] ČT :D / ČT art 18.10.2020 17:45 (9/15) 
Jak napálit advokáta (1980) VOYO 18.10.2020 15:05  
Pasiáns (1969) [TV inscenace] ČT 3 18.10.2020 12:25  
Pošťácká pohádka (1961) CS Film 18.10.2020 11:30  
Cirkus bude! (1954) Prima MAX 18.10.2020 11:05  
Návrat (1988) [TV epizoda] ČT1 18.10.2020 11:05 (4/12) 
Pohádka o Honzíkovi a Mařence (1980) CS Film 18.10.2020 10:15  
Bouřlivé víno (1976) Filmbox 18.10.2020 10:00  
Jak napálit advokáta (1980) VOYO 17.10.2020 18:40  
Cirkus bude! (1954) Prima 17.10.2020 16:45  
Freonový duch (1990) VOYO 17.10.2020 08:30  
Doktorská pohádka (1963) CS Film 16.10.2020 21:35  
Nepokojná láska (1975) [TV seriál] Trojka 16.10.2020 16:40 (1/5) 
Smyk (1960) CS Film 16.10.2020 16:00  
Návštěvníci (1983) [TV seriál] ČT :D / ČT art 16.10.2020 13:55 (8/15) 
Pětistovka (1949) CS Film 16.10.2020 12:00  
Dařbuján a Pandrhola (1959) CS Film 16.10.2020 10:15  
Freonový duch (1990) VOYO 16.10.2020 10:05  
Nepokojná láska (1975) [TV seriál] Trojka 15.10.2020 20:05 (1/5) 
Milujeme (1951) CS Film 15.10.2020 18:00  
Letokruhy (1972) CS Film 15.10.2020 16:00  
Freonový duch (1990) VOYO 15.10.2020 11:05  
Týden v tichém domě (1947) CS Film 14.10.2020 22:00  
Konečná stanice (1981) CS Film 14.10.2020 12:00  
Malé zlaté slnko (1981) [TV film] Dvojka 14.10.2020 10:00  
Krajina s nábytkem (1986) CS Film 13.10.2020 16:00  
Žižkovská romance (1958) CS Film 13.10.2020 12:00  
Ropáci (1988) ČT2 13.10.2020 11:40  
Návrat (1988) [TV epizoda] ČT1 13.10.2020 10:35 (3/12) 
Letokruhy (1972) CS Film 12.10.2020 22:00  
Dobrý voják Švejk (1956) CS Film 12.10.2020 20:00  
Zítra se bude tančit všude (1952) CS Film 12.10.2020 16:00  
Po stopách krve (1969) ČT1 12.10.2020 14:20  
Práče (1960) CS Film 12.10.2020 12:00  
Po stopách krve (1969) ČT1 11.10.2020 22:00  
105% alibi (1959) CS Film 11.10.2020 18:00  
Návštěvníci (1983) [TV seriál] ČT :D / ČT art 11.10.2020 17:45 (8/15) 
Obušku, z pytle ven! (1955) CS Film 11.10.2020 12:00  
Návrat (1988) [TV epizoda] ČT1 11.10.2020 11:05 (3/12) 
Černý prapor (1958) CS Film 10.10.2020 18:00  
Hrnečku, vař! (1953) CS Film 10.10.2020 11:30  
Štika v rybníce (1951) CS Film 10.10.2020 10:15  
Strakonický dudák (1955) CS Film 09.10.2020 16:00  
Návštěvníci (1983) [TV seriál] ČT :D / ČT art 09.10.2020 13:50 (7/15) 
Případ Z-8 (1948) CS Film 09.10.2020 12:00  
Babie leto, čas smútku (1969) [TV film] Dvojka 08.10.2020 09:55  
Padělek (1957) CS Film 07.10.2020 22:00  
Po stopách krve (1969) Filmbox 07.10.2020 16:55  
Ročník 21 (1957) CS Film 07.10.2020 16:00  
Bouřlivé víno (1976) VOYO 06.10.2020 13:00  
Návrat (1988) [TV epizoda] ČT1 06.10.2020 10:35 (2/12) 
Po stopách krve (1969) Filmbox 05.10.2020 20:00  
Bouřlivé víno (1976) VOYO 05.10.2020 14:10  
Dotek motýla (1972) [TV film] ČT 3 05.10.2020 12:30  
Bouřlivé víno (1976) VOYO 04.10.2020 17:50  
Návštěvníci (1983) [TV seriál] ČT :D / ČT art 04.10.2020 17:45 (7/15) 
Tísňové volání (1985) CS Film 04.10.2020 16:20  
Černá punčocha (1987) Prima 04.10.2020 14:55  
Návrat (1988) [TV epizoda] ČT1 04.10.2020 11:05 (2/12) 
Drsná Planina (1979) CS Film 03.10.2020 22:00  
Cirkus bude! (1954) CS Film 03.10.2020 14:00  
Černá punčocha (1987) Prima 02.10.2020 21:55  
Návštěvníci (1983) [TV seriál] ČT :D / ČT art 02.10.2020 13:50 (6/15) 
Princezna se zlatou hvězdou (1959) CS Film 02.10.2020 12:00  
Černá punčocha (1987) Prima MAX 01.10.2020 20:00  
Noční jezdci (1981) CS Film 01.10.2020 18:00  
Návrat (1988) [TV epizoda] ČT1 01.10.2020 10:35 (1/12) 
Jestřáb kontra Hrdlička (1953) CS Film 30.09.2020 22:00  
Kde řeky mají slunce (1961) CS Film 30.09.2020 16:00  
Strach (1963) ČT1 30.09.2020 14:15  
Neodchádzaj nocou letnou (1984) [TV film] Dvojka 30.09.2020 10:00  
Konec starých časů (1989) Seznam.cz TV 29.09.2020 20:00  
Hrnečku, vař! (1953) CS Film 29.09.2020 11:30  
Divá Bára (1949) Prima MAX 29.09.2020 10:50  
Dobrodružství Robinsona Crusoe, námořníka z Yorku (1981) CS Film 29.09.2020 10:15  
Noční jezdci (1981) CS Film 28.09.2020 22:00  
Povídka malostranská (1981) [TV film] ČT 3 28.09.2020 15:05  
Divá Bára (1949) Prima 28.09.2020 14:25  
Smrt v sedle (1958) CS Film 28.09.2020 14:00  
Strach (1963) ČT1 27.09.2020 22:00  
Spalovač mrtvol (1968) CS Film 27.09.2020 20:00  
Návštěvníci (1983) [TV seriál] ČT :D / ČT art 27.09.2020 17:40 (6/15) 
Pošťácká pohádka (1961) CS Film 27.09.2020 17:30  
Hudba z Marsu (1955) CS Film 27.09.2020 12:00  
Návrat (1988) [TV epizoda] ČT1 27.09.2020 11:05 (1/12) 
Stříbrný vítr (1954) ČT1 27.09.2020 06:35  
Třicet případů majora Zemana (1974) [TV seriál] JOJ Family 26.09.2020 15:55 (30/30) 
Stříbrný vítr (1954) ČT1 26.09.2020 14:30  
Král Šumavy (1959) CS Film 26.09.2020 14:00  
Cesta na Jihozápad (1989) CS Film 26.09.2020 12:00  
Konec starých časů (1989) CS Film 25.09.2020 20:00  
Návštěvníci (1983) [TV seriál] ČT :D / ČT art 25.09.2020 13:55 (5/15) 
Mrkáček Čiko (1982) VOYO 25.09.2020 09:50  
Loupežnická pohádka (1964) CS Film 24.09.2020 21:25  
Třicet případů majora Zemana (1974) [TV seriál] JOJ Family 24.09.2020 20:20 (30/30) 
Mrkáček Čiko (1982) VOYO 24.09.2020 11:05  
Vynález zkázy (1958) CS Film 23.09.2020 22:00  
Prázdniny pro psa (1980) Filmbox 23.09.2020 17:15  
Mrkáček Čiko (1982) VOYO 23.09.2020 12:25  
Akce Kalimantan (1962) CS Film 23.09.2020 12:00  
Lásky mezi kapkami deště (1979) CS Film 22.09.2020 20:00  
Hrdinové mlčí (1946) CS Film 22.09.2020 18:00  
Botostroj (1954) CS Film 22.09.2020 14:00  
Aféry mé ženy (1972) JOJ Family 21.09.2020 20:20  
Prázdniny pro psa (1980) Filmbox 21.09.2020 20:00  
Na konci města (1954) CS Film 21.09.2020 12:00  
Zlatý pavouk (1956) CS Film 20.09.2020 18:00  
Návštěvníci (1983) [TV seriál] ČT :D / ČT art 20.09.2020 17:40 (5/15) 
Hrnečku, vař! (1953) CS Film 20.09.2020 15:30  
Aféry mé ženy (1972) JOJ Family 20.09.2020 14:50  
Srpnová neděle (1960) ČT1 20.09.2020 06:55  
Třicet případů majora Zemana (1974) [TV seriál] JOJ Family 19.09.2020 16:20 (29) 
Srpnová neděle (1960) ČT1 19.09.2020 14:50  
Vyšší princip (1960) CS Film 19.09.2020 14:00  
Postřižiny (1980) VOYO 19.09.2020 13:25  
Dva lidi v ZOO (1989) CS Film 19.09.2020 12:00  
Aféry mé ženy (1972) JOJ Family 18.09.2020 21:30  
Postřižiny (1980) VOYO 18.09.2020 14:45  
Návštěvníci (1983) [TV seriál] ČT :D / ČT art 18.09.2020 13:55 (4/15) 
Třicet případů majora Zemana (1974) [TV seriál] JOJ Family 17.09.2020 20:20 (29) 
Kladivo na čarodějnice (1969) CS Film 17.09.2020 20:00  
Postřižiny (1980) VOYO 17.09.2020 18:25  
Práče (1960) CS Film 17.09.2020 14:00  
Milujeme (1951) CS Film 17.09.2020 10:15  
Dařbuján a Pandrhola (1959) CS Film 16.09.2020 20:00  
Smyk (1960) CS Film 15.09.2020 12:00  
Adelheid (1969) ČT2 14.09.2020 21:50  
Objížďka (1968) CS Film 14.09.2020 20:00  
Doktorská pohádka (1963) CS Film 14.09.2020 13:35  
Žižkovská romance (1958) CS Film 13.09.2020 22:00  
Návštěvníci (1983) [TV seriál] ČT :D / ČT art 13.09.2020 17:40 (4/15) 
Třicet případů majora Zemana (1974) [TV seriál] JOJ Family 12.09.2020 16:10 (28) 
Byl jednou jeden král (1954) CS Film 12.09.2020 14:00  
Zítra se bude tančit všude (1952) CS Film 11.09.2020 16:00  
Návštěvníci (1983) [TV seriál] ČT :D / ČT art 11.09.2020 13:55 (3/15) 
Třicet případů majora Zemana (1974) [TV seriál] JOJ Family 10.09.2020 20:20 (28) 
Ročník 21 (1957) CS Film 10.09.2020 12:00  
105% alibi (1959) CS Film 09.09.2020 20:00  
Páni kluci (1975) Filmbox 09.09.2020 17:05  
Výlet do mladosti (1983) [TV film] Trojka 09.09.2020 15:35  
Výlet do mladosti (1983) [TV film] Trojka 08.09.2020 21:50  
Dobří holubi se vracejí (1987) CS Film 08.09.2020 20:00  
Intimní osvětlení (1965) CS Film 08.09.2020 14:25  
Bouřlivé víno (1976) Filmbox 08.09.2020 14:15  
Ať žije republika (1965) CS Film 08.09.2020 12:00  
Výlet do mladosti (1983) [TV film] Dvojka 08.09.2020 10:00  
Páni kluci (1975) Filmbox 07.09.2020 20:00  
Strakonický dudák (1955) CS Film 07.09.2020 16:00  
Týden v tichém domě (1947) CS Film 07.09.2020 12:00  
Námestie svätej Alžbety (1965) Jednotka 07.09.2020 00:35  
Návštěvníci (1983) [TV seriál] ČT :D / ČT art 06.09.2020 17:45 (3/15) 
Námestie svätej Alžbety (1965) Jednotka 06.09.2020 16:10  
Třicet případů majora Zemana (1974) [TV seriál] JOJ Family 05.09.2020 16:15 (27) 
Pošťácká pohádka (1961) CS Film 04.09.2020 21:30  
Bouřlivé víno (1976) Filmbox 04.09.2020 14:25  
Návštěvníci (1983) [TV seriál] ČT :D / ČT art 04.09.2020 13:55 (2/15) 
Cena medu (1986) CS Film 04.09.2020 12:00  
Obušku, z pytle ven! (1955) CS Film 04.09.2020 10:15  
Třicet případů majora Zemana (1974) [TV seriál] JOJ Family 03.09.2020 20:20 (27) 
Štika v rybníce (1951) CS Film 03.09.2020 18:00  
Černý prapor (1958) CS Film 02.09.2020 22:00  
Poslušně hlásím (1957) CS Film 02.09.2020 20:00  
Utrpení mladého Boháčka (1969) Filmbox 02.09.2020 17:05  
Pětistovka (1949) CS Film 02.09.2020 12:00  
Boxer a smrť (1962) Dvojka 01.09.2020 22:00  
Milionár (1973) [TV film] Trojka 01.09.2020 14:15  
Mišo (1979) [TV film] Jednotka 01.09.2020 12:35  
Případ Z-8 (1948) CS Film 01.09.2020 10:15  
Alibi na vodě (1965) CS Film 31.08.2020 20:00  
Utrpení mladého Boháčka (1969) Filmbox 31.08.2020 20:00  
Kapitán Dabač (1959) Jednotka 31.08.2020 01:50  
Kapitán Dabač (1959) Jednotka 31.08.2020 01:15  
Cirkus bude! (1954) CS Film 30.08.2020 22:00  
Dobří holubi se vracejí (1987) ČT2 30.08.2020 21:55  
Návštěvníci (1983) [TV seriál] ČT :D / ČT art 30.08.2020 17:45 (2/15) 
Kapitán Dabač (1959) Jednotka 30.08.2020 15:55  
Smrt v sedle (1958) CS Film 30.08.2020 12:00  
Za trnkovým keřem (1980) JOJ 30.08.2020 07:40  
Vlčie diery (1948) Jednotka 29.08.2020 16:55  
Třicet případů majora Zemana (1974) [TV seriál] JOJ Family 29.08.2020 16:15 (26) 
Němá barikáda (1948) CS Film 29.08.2020 14:00  
Smrť chodí po horách (1979) [TV film] Dvojka 29.08.2020 13:45  
Tvár v rose (1988) [TV film] Trojka 29.08.2020 08:10  
Ten kůň musí pryč (1975) [TV film] ČT 3 28.08.2020 09:00  
Román o base (1968) [TV film] Trojka 28.08.2020 08:35  
Demeterovci (1976) Dvojka 27.08.2020 22:20  
Třicet případů majora Zemana (1974) [TV seriál] JOJ Family 27.08.2020 20:20 (26) 
Kde řeky mají slunce (1961) CS Film 27.08.2020 18:00  
Jedna kočka za druhou (1993) CS Film 27.08.2020 16:00  
Dobrý voják Švejk (1956) CS Film 26.08.2020 20:00  
Smrť šitá na mieru (1979) CS Film 26.08.2020 14:00  
Jedna kočka za druhou (1993) CS Film 25.08.2020 18:00  
Smrť šitá na mieru (1979) CS Film 24.08.2020 22:00  
Pošťácká pohádka (1961) CS Film 24.08.2020 19:20  
Akce Kalimantan (1962) CS Film 24.08.2020 18:00  
Smrť chodí po horách (1979) [TV film] Trojka 24.08.2020 13:55  
Choď a nelúč sa (1979) Jednotka 23.08.2020 23:55  
Smrť chodí po horách (1979) [TV film] Trojka 23.08.2020 20:00  
Návštěvníci (1983) [TV seriál] ČT :D / ČT art 23.08.2020 17:45 (1/15) 
Choď a nelúč sa (1979) Jednotka 23.08.2020 16:15  
Princezna se zlatou hvězdou (1959) CS Film 23.08.2020 12:00  
Na pytlácké stezce (1979) JOJ 23.08.2020 07:45  
Hledá se táta (1961) ČT1 23.08.2020 07:15  
Třicet případů majora Zemana (1974) [TV seriál] JOJ Family 22.08.2020 16:15 (25) 
Hledá se táta (1961) ČT1 22.08.2020 15:45  
Hudba z Marsu (1955) CS Film 22.08.2020 14:00  
Hrnečku, vař! (1953) CS Film 22.08.2020 13:10  
Léto s Katkou (1975) [TV seriál] Jednotka 22.08.2020 10:10 (7/7) 
Pošťácká pohádka (1961) CS Film 22.08.2020 08:30  
Pošťácká pohádka (1961) CS Film 21.08.2020 11:30  
Anička Jurkovičová (1983) [TV minisérie] Dvojka 21.08.2020 09:30 (3/3) 
Třicet případů majora Zemana (1974) [TV seriál] JOJ Family 20.08.2020 20:20 (25) 
Noc klavíristy (1976) CS Film 20.08.2020 20:00  
Terezu bych kvůli žádné holce neopustil (1976) CS Film 20.08.2020 14:00  
Anička Jurkovičová (1983) [TV minisérie] Dvojka 20.08.2020 09:30 (2/3) 
Loupežnická pohádka (1964) CS Film 20.08.2020 08:35  
Strašidla z vikýře (1987) Nova Cinema 20.08.2020 05:10  
Doktorská pohádka (1963) CS Film 19.08.2020 19:15  
Strašidla z vikýře (1987) Nova Cinema 19.08.2020 16:05  
Loupežnická pohádka (1964) CS Film 19.08.2020 11:35  
Anička Jurkovičová (1983) [TV minisérie] Dvojka 19.08.2020 09:30 (1/3) 
Žebrácká opera (1991) CS Film 18.08.2020 20:00  
Oko za oko (1965) [TV film] Trojka 17.08.2020 15:30  
Hrdinové mlčí (1946) CS Film 17.08.2020 14:20  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 17.08.2020 10:00 (7/7) 
Život na úteku (1975) Jednotka 17.08.2020 00:20  
Loupežnická pohádka (1964) CS Film 16.08.2020 23:35  
Oko za oko (1965) [TV film] Trojka 16.08.2020 21:35  
Vynález zkázy (1958) CS Film 16.08.2020 18:00  
Pan Tau odchází (1975) [TV epizoda] ČT :D / ČT art 16.08.2020 17:45 (33/33) 
Život na úteku (1975) Jednotka 16.08.2020 16:15  
Zralé víno (1981) Prima 16.08.2020 14:50  
Strašidla z vikýře (1987) NOVA 16.08.2020 11:45  
Strašidla z vikýře (1987) NOVA HD 16.08.2020 11:45  
Zralé víno (1981) Prima 15.08.2020 21:35  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 15.08.2020 16:55 (7/7) 
Třicet případů majora Zemana (1974) [TV seriál] JOJ Family 15.08.2020 16:15 (24) 
Rozpuštěný a vypuštěný (1984) Filmbox 15.08.2020 16:15  
Léto s Katkou (1975) [TV seriál] Jednotka 15.08.2020 10:10 (6/7) 
O medvědu Ondřejovi (1959) MDR 14.08.2020 15:15  
Třicet případů majora Zemana (1974) [TV seriál] JOJ Family 13.08.2020 20:20 (24) 
Osud jménem Kamila (1974) CS Film 13.08.2020 20:00  
Zralé víno (1981) Prima MAX 13.08.2020 20:00  
Botostroj (1954) CS Film 13.08.2020 16:00  
Křtiny (1981) Filmbox 12.08.2020 17:25  
Doktorská pohádka (1963) CS Film 12.08.2020 08:35  
Na kometě (1970) CS Film 11.08.2020 22:00  
Kateřina a její děti (1970) CS Film 11.08.2020 14:25  
Doktorská pohádka (1963) CS Film 11.08.2020 11:35  
Loupežnická pohádka (1964) CS Film 11.08.2020 08:35  
Křtiny (1981) Filmbox 10.08.2020 20:00  
Loupežnická pohádka (1964) CS Film 10.08.2020 11:35  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 10.08.2020 10:10 (6/7) 
Pan Tau odchází (1975) [TV epizoda] ČT :D / ČT art 09.08.2020 17:45 (32/33) 
Bouřlivé víno (1976) Prima 09.08.2020 13:45  
Dařbuján a Pandrhola (1959) CS Film 09.08.2020 12:00  
Rozpuštěný a vypuštěný (1984) Filmbox 09.08.2020 10:25  
Bouřlivé víno (1976) Prima 08.08.2020 21:30  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 08.08.2020 17:10 (6/7) 
Třicet případů majora Zemana (1974) [TV seriál] JOJ Family 08.08.2020 16:20 (23) 
105% alibi (1959) CS Film 08.08.2020 14:00  
Léto s Katkou (1975) [TV seriál] Jednotka 08.08.2020 10:00 (5/7) 
Príbehy z lepšej spoločnosti (1969) [TV seriál] Trojka 07.08.2020 09:35 (5) 
Třicet případů majora Zemana (1974) [TV seriál] JOJ Family 06.08.2020 20:20 (23) 
Bouřlivé víno (1976) Prima MAX 06.08.2020 20:00  
Obušku, z pytle ven! (1955) CS Film 06.08.2020 18:20  
Na konci města (1954) CS Film 06.08.2020 12:00  
Príbehy z lepšej spoločnosti (1969) [TV seriál] Trojka 06.08.2020 10:00 (4) 
Král Šumavy (1959) CS Film 05.08.2020 20:00  
Jak napálit advokáta (1980) Filmbox 05.08.2020 17:20  
Ročník 21 (1957) CS Film 05.08.2020 16:00  
Príbehy z lepšej spoločnosti (1969) [TV seriál] Trojka 05.08.2020 09:40 (3) 
Príbehy z lepšej spoločnosti (1969) [TV seriál] Trojka 04.08.2020 09:50 (2) 
Smrt v sedle (1958) ČT1 03.08.2020 23:55  
Jak napálit advokáta (1980) Filmbox 03.08.2020 20:00  
Flirt se slečnou Stříbrnou (1969) CS Film 03.08.2020 14:00  
Vyšší princip (1960) CS Film 03.08.2020 12:00  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 03.08.2020 10:10 (5/7) 
Príbehy z lepšej spoločnosti (1969) [TV seriál] Trojka 03.08.2020 09:40  
Pan Tau odchází (1975) [TV epizoda] ČT :D / ČT art 02.08.2020 17:45 (31/33) 
Smrt v sedle (1958) ČT1 02.08.2020 16:40  
Prázdniny pro psa (1980) JOJ 02.08.2020 05:40  
Ukradená vzducholoď (1966) CS Film 01.08.2020 18:00  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 01.08.2020 17:05 (5/7) 
Třicet případů majora Zemana (1974) [TV seriál] JOJ Family 01.08.2020 16:10 (22) 
Tajemství proutěného košíku (1977) [TV seriál] ČT 3 01.08.2020 12:55 (13/13) 
Tajemství proutěného košíku (1977) [TV seriál] ČT 3 01.08.2020 12:25 (12/13) 
Léto s Katkou (1975) [TV seriál] Jednotka 01.08.2020 09:50 (4/7) 
Příběh dušičkový (1964) [TV film] ČT 3 01.08.2020 09:00  
Tajemství proutěného košíku (1977) [TV seriál] ČT 3 31.07.2020 12:55 (11/13) 
Tajemství proutěného košíku (1977) [TV seriál] ČT 3 31.07.2020 12:30 (10/13) 
Milujeme (1951) CS Film 31.07.2020 12:00  
Kateřina zlé pověsti (1976) [TV inscenace] ČT 3 31.07.2020 09:00  
Třicet případů majora Zemana (1974) [TV seriál] JOJ Family 30.07.2020 20:20 (22) 
Hriech Kataríny Padychovej (1973) CS Film 30.07.2020 16:00  
Hrnečku, vař! (1953) CS Film 30.07.2020 15:15  
Akce Kalimantan (1962) CS Film 30.07.2020 14:00  
Tajemství proutěného košíku (1977) [TV seriál] ČT 3 30.07.2020 12:55 (9/13) 
Tajemství proutěného košíku (1977) [TV seriál] ČT 3 30.07.2020 12:30 (8/13) 
Byl jednou jeden král (1954) CS Film 29.07.2020 20:00  
Tajemství proutěného košíku (1977) [TV seriál] ČT 3 29.07.2020 12:55 (7/13) 
Tajemství proutěného košíku (1977) [TV seriál] ČT 3 29.07.2020 12:30 (6/13) 
Plavecký mariáš (1952) Prima MAX 29.07.2020 10:35  
Horali (1975) [TV film] Dvojka 29.07.2020 09:45  
Hrdinové mlčí (1946) CS Film 28.07.2020 18:00  
Zítra se bude tančit všude (1952) CS Film 28.07.2020 14:00  
Tajemství proutěného košíku (1977) [TV seriál] ČT 3 28.07.2020 12:55 (5/13) 
Tajemství proutěného košíku (1977) [TV seriál] ČT 3 28.07.2020 12:30 (4/13) 
Loupežnická pohádka (1964) CS Film 28.07.2020 08:35  
Hriech Kataríny Padychovej (1973) CS Film 27.07.2020 22:00  
Tajemství proutěného košíku (1977) [TV seriál] ČT 3 27.07.2020 12:55 (3/13) 
Tajemství proutěného košíku (1977) [TV seriál] ČT 3 27.07.2020 12:30 (2/13) 
Strakonický dudák (1955) CS Film 27.07.2020 12:00  
Loupežnická pohádka (1964) CS Film 27.07.2020 11:35  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 27.07.2020 10:10 (4/7) 
Poslušně hlásím (1957) CS Film 26.07.2020 20:00  
Týden v tichém domě (1947) CS Film 26.07.2020 18:00  
Pan Tau odchází (1975) [TV epizoda] ČT :D / ČT art 26.07.2020 17:45 (30/33) 
Jak napálit advokáta (1980) Prima 26.07.2020 15:00  
Tajemství proutěného košíku (1977) [TV seriál] ČT 3 26.07.2020 12:55 (1/13) 
Plavecký mariáš (1952) Prima MAX 26.07.2020 09:40  
Pošťácká pohádka (1961) CS Film 25.07.2020 23:35  
Jak napálit advokáta (1980) Prima 25.07.2020 21:30  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 25.07.2020 17:05 (4/7) 
Plavecký mariáš (1952) Prima 25.07.2020 17:00  
Třicet případů majora Zemana (1974) [TV seriál] JOJ Family 25.07.2020 16:15 (21) 
Léto s Katkou (1975) [TV seriál] Jednotka 25.07.2020 10:10 (3/7) 
Pětistovka (1949) CS Film 24.07.2020 16:20  
Aféry mé ženy (1972) CS Film 24.07.2020 12:00  
Třicet případů majora Zemana (1974) [TV seriál] JOJ Family 23.07.2020 20:20 (21) 
Jak napálit advokáta (1980) Prima MAX 23.07.2020 20:00  
Dva lidi v ZOO (1989) Nova Cinema 23.07.2020 09:05  
Smyk (1960) CS Film 22.07.2020 22:00  
Dva lidi v ZOO (1989) Nova Cinema 22.07.2020 16:40  
Případ Z-8 (1948) CS Film 22.07.2020 12:00  
Štika v rybníce (1951) CS Film 21.07.2020 16:00  
Žižkovská romance (1958) CS Film 20.07.2020 18:00  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 20.07.2020 10:05 (3/7) 
Almara (1971) [TV film] ČT 3 20.07.2020 10:00  
Dobrý voják Švejk (1956) CS Film 19.07.2020 20:00  
Pan Tau odchází (1975) [TV epizoda] ČT :D / ČT art 19.07.2020 17:45 (29/33) 
Hrnečku, vař! (1953) CS Film 19.07.2020 17:30  
Práče (1960) CS Film 19.07.2020 12:00  
Dva lidi v ZOO (1989) NOVA 19.07.2020 11:35  
Dva lidi v ZOO (1989) NOVA HD 19.07.2020 11:35  
Měsíc nad řekou (1953) ČT1 19.07.2020 06:25  
Panna zázračnica (1966) Dvojka 18.07.2020 20:10  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 18.07.2020 17:00 (3/7) 
Třicet případů majora Zemana (1974) [TV seriál] JOJ Family 18.07.2020 15:55 (20) 
Měsíc nad řekou (1953) ČT1 18.07.2020 15:15  
Léto s Katkou (1975) [TV seriál] Jednotka 18.07.2020 09:45 (2/7) 
Pozdní léto (1974) [TV inscenace] ČT1 18.07.2020 08:25  
Doktorská pohádka (1963) CS Film 17.07.2020 23:35  
Šéfe, jdeme na to! (1984) [TV film] ČT1 17.07.2020 13:50  
Třicet případů majora Zemana (1974) [TV seriál] JOJ Family 16.07.2020 20:20 (20) 
Žert (1968) CS Film 16.07.2020 18:00  
Šéfe, jdeme na to! (1984) [TV film] ČT1 15.07.2020 23:10  
Němá barikáda (1948) CS Film 15.07.2020 22:00  
Cesta do pravěku (1955) CS Film 15.07.2020 20:00  
Doktorská pohádka (1963) CS Film 15.07.2020 08:35  
Zastihla mě noc (1985) CS Film 14.07.2020 12:00  
Doktorská pohádka (1963) CS Film 14.07.2020 11:35  
Loupežnická pohádka (1964) CS Film 14.07.2020 08:35  
Řetěz (1981) CS Film 13.07.2020 20:00  
Matěji, proč tě holky nechtějí? (1981) CS Film 13.07.2020 14:00  
Loupežnická pohádka (1964) CS Film 13.07.2020 11:35  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 13.07.2020 10:10 (2/7) 
Pan Tau odchází (1975) [TV epizoda] ČT :D / ČT art 12.07.2020 17:45 (28/33) 
Pozdní léto (1974) [TV inscenace] ČT1 12.07.2020 16:15  
Zítra to roztočíme, drahoušku...! (1976) Prima 12.07.2020 14:25  
Ošklivá slečna (1959) ČT1 12.07.2020 06:50  
Sedmého dne večer (1974) CS Film 11.07.2020 22:00  
Zítra to roztočíme, drahoušku...! (1976) Prima 11.07.2020 21:30  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 11.07.2020 17:00 (2/7) 
Třicet případů majora Zemana (1974) [TV seriál] JOJ Family 11.07.2020 16:00 (19) 
Slečny přijdou později (1966) CS Film 11.07.2020 16:00  
Ošklivá slečna (1959) ČT1 11.07.2020 15:45  
Jestřáb kontra Hrdlička (1953) CS Film 11.07.2020 14:00  
Léto s Katkou (1975) [TV seriál] Jednotka 11.07.2020 10:15 (1/7) 
Šéfe vrať se! (1984) [TV film] ČT1 10.07.2020 13:50  
Třicet případů majora Zemana (1974) [TV seriál] JOJ Family 09.07.2020 20:20 (19) 
Zítra to roztočíme, drahoušku...! (1976) Prima MAX 09.07.2020 20:00  
Šéfe vrať se! (1984) [TV film] ČT1 08.07.2020 23:00  
Padělek (1957) CS Film 08.07.2020 22:00  
Hudba z Marsu (1955) CS Film 08.07.2020 20:00  
Bratia (1985) [TV seriál] Dvojka 08.07.2020 09:45  
Kde řeky mají slunce (1961) CS Film 07.07.2020 12:00  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 07.07.2020 10:15 (1/7) 
Bílá paní (1965) Prima MAX 07.07.2020 08:55  
Jan Hus (1954) ČT2 06.07.2020 20:00  
V zámku a podzámčí (1981) [TV film] ČT1 06.07.2020 14:05  
Princezna se zlatou hvězdou (1959) CS Film 06.07.2020 12:00  
Bílá paní (1965) Prima 06.07.2020 11:15  
Byl jednou jeden polda (1995) NOVA HD 06.07.2020 00:05  
Byl jednou jeden polda (1995) NOVA 06.07.2020 00:05  
Utrpení mladého Boháčka (1969) CS Film 05.07.2020 22:00  
Pan Tau odchází (1975) [TV epizoda] ČT :D / ČT art 05.07.2020 17:45 (27/33) 
Byl jednou jeden polda (1995) NOVA HD 05.07.2020 17:40  
Byl jednou jeden polda (1995) NOVA 05.07.2020 17:40  
Loupežnická pohádka (1964) CS Film 04.07.2020 23:45  
Až do konce (1984) CS Film 04.07.2020 22:00  
Dobrá Voda (1982) [TV seriál] ČT1 04.07.2020 17:10 (1/7) 
Třicet případů majora Zemana (1974) [TV seriál] JOJ Family 04.07.2020 16:20 (18) 
Cirkus bude! (1954) CS Film 04.07.2020 14:00  
Pošťácká pohádka (1961) CS Film 03.07.2020 21:30  
Šéfe, to je věc! (1982) [TV film] ČT1 03.07.2020 14:40  
Ulička stratených snov (1985) [TV film] Dvojka 03.07.2020 12:45  
Třicet případů majora Zemana (1974) [TV seriál] JOJ Family 02.07.2020 20:20 (18) 
Šéfe, to je věc! (1982) [TV film] ČT1 01.07.2020 23:05  
Botostroj (1954) CS Film 01.07.2020 22:00  
Noční host (1961) CS Film 30.06.2020 14:00  
Uloupená hranice (1947) Dvojka 30.06.2020 10:00  
Oči pro pláč (1983) CS Film 29.06.2020 18:00  
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) [TV film] ČT1 28.06.2020 20:10  
Petrolejové lampy (1971) CS Film 28.06.2020 20:00  
Pan Tau odchází (1975) [TV epizoda] ČT :D / ČT art 28.06.2020 17:45 (26/33) 
Uloupená hranice (1947) Dvojka 27.06.2020 20:45  
Kavárna na hlavní třídě (1953) CS Film 27.06.2020 18:00  
Třicet případů majora Zemana (1974) [TV seriál] JOJ Family 27.06.2020 16:05 (17) 
Balada o siedmich obesených (1968) [TV film] Dvojka 27.06.2020 10:25  
Anděl svádí ďábla (1988) ČT1 26.06.2020 23:35  
Čapkovy povídky (1947) CS Film 26.06.2020 22:00  
Sny o Zambezi (1982) CS Film 26.06.2020 14:00  
Pan Tau odchází (1975) [TV epizoda] ČT :D / ČT art 26.06.2020 13:55 (25/33) 
Kdo hledá zlaté dno (1974) CS Film 26.06.2020 12:00  
Třicet případů majora Zemana (1974) [TV seriál] JOJ Family 25.06.2020 20:25 (17) 
Hrnečku, vař! (1953) CS Film 25.06.2020 08:30  
Ztracenci (1956) CS Film 24.06.2020 18:00  
Lupič Legenda (1972) CS Film 24.06.2020 12:00  
Hrnečku, vař! (1953) CS Film 24.06.2020 11:30  
Doktorská pohádka (1963) CS Film 24.06.2020 08:30  
Anděl svádí ďábla (1988) ČT1 23.06.2020 21:00  
Dobrodružství Robinsona Crusoe, námořníka z Yorku (1981) CS Film 23.06.2020 14:35  
Císařův pekař a pekařův císař (1951) CS Film 23.06.2020 12:00  
Doktorská pohádka (1963) CS Film 23.06.2020 11:30  
Černá sobota (1960) CS Film 22.06.2020 14:00  
Adelheid (1969) CS Film 21.06.2020 20:00  
Haškovy povídky ze starého mocnářství (1952) CS Film 21.06.2020 18:00  
Pan Tau odchází (1975) [TV epizoda] ČT :D / ČT art 21.06.2020 17:45 (25/33) 
Rodeo (1972) CS Film 21.06.2020 14:00  
Pyšná princezna (1952) CS Film 21.06.2020 12:00  
Strach (1963) CS Film 20.06.2020 22:00  
Florenc 13,30 (1957) CS Film 20.06.2020 18:00  
Třicet případů majora Zemana (1974) [TV seriál] JOJ Family 20.06.2020 16:20 (16) 
Akce B (1952) CS Film 20.06.2020 16:00  
Dobří holubi se vracejí (1987) Seznam.cz TV 20.06.2020 15:50  
Loupežnická pohádka (1964) CS Film 20.06.2020 15:35  
Housata (1979) CS Film 20.06.2020 12:00  
Dívka na koštěti (1971) VOYO 20.06.2020 08:20  

 
Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 168507
Osobností: 665304
Fotografií: 661010
Plakátů: 317569
Obsahů a biografií: 155338
foto

Komerční sdělení

Seznam DVD

Potřebujete si udělat pořádek ve filmech? Tak právě pro Vás je tu tento program.

foto

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Bílý jaguár (2019)

PROCESOR!

Bílý jaguár
Ano je to oddechovka. Ale to   je bohužel všechno. Napětí   a akci nečekejte. Je to   prostě kravina. A budete se   muset hodně nudit, abyste   více >

Autor: PROCESOR | Hodnocení: 3 / 10

Scott Pilgrim proti zbytku světa...

Scott Pilgrim proti zbytku světa
Komiks v podání   počítačové hry ale to je   tak vše co jsem pobral.   Příběh kluka co neví co   chce se spousta kopanců a   pěstí. Mě se to více >

Autor: wena | Hodnocení: 3 / 10

Spy Game (2001)

Spy Game
Normální smrtelník se   může jen dohadovat jak to   doopravdy chodí u tajných   služeb jako CIA (a zdaleka   nejen tam). Režisér Tony   Scott více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 8 / 10

Bílý jaguár (2019)

Bílý jaguár
Snímek jakoby vypadl z tvorby   nízkorozpočtových   videofilmů přelomu 80. a 90.   let. Žánrové spojení   ekohororu s akcí nikdy   nepřineslo více >

Autor: martin.stusak.9 | Hodnocení: 5 / 10

Wish You Were Here (2016) [TV ep...

Wish You Were Here
Emmu bych překřtila na   Ufňukanou Uršulu,   naštěstí alespoň na konci   se trochu osmělila, ale   divný výraz v obličeji   měla pořád. Starý více >

Autor: Frolíček | Hodnocení: 7 / 10

Naposled navštívené:Přesunout nabok | Vymazat historii
 Filmový symfonický orchestr

Filmový symfonický orchestr

Naposled navštívené:
 Filmový symfonický orchestr

Filmový symfonický orchestr

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení