Cerven

Kelly Aluise

Známá jako:
Kelly Anne Conroy / Kelly Conroy
Životopis (biografie) / Informace:
Kelly Aluise, dříve známá pod jménem Kelly Anne Conroy, je herečka, scénáristka a producentka. Bohužel se nikdy nedostala na vrchol, a tak si tato krásná špinavá blondýnka (skoro až zrzka) zahrála jen nepatrné role.

Mezi její největší patří komparsistka v komedii s Jimmem Carrym "Lhář, lhář" a mimozemšťanka v jednom díle "Krajních mezí". Její americký sen o Hollywoodu se nenaplňoval tak, jak by u správně vycházející hvězdy měl, a tak se rozhodla začít jednat sama. Sehnala nějaké peníze (i když ne mnoho) a ujala se role scénáristky, producentky a herečky v parodii na slavný nízkorozpočtový snímek "Záhada Blair Witch". Svůj projekt nazvala "The Bogus Witch Project", u nás známý jako "Závada Blair Witch". Ale spíš, než aby jí tato práce vyvznesla do oblak, potopila jí do těch největších hlubin (a ještě jí nechala na nohou pořádně přikované kovadliny) - snímek se stal nejen propadákem roku, ale i jedním z nejhorších filmů vůbec a nakonec se nenašla ani kina ochotná promítání.

Tak skončila kariéra Kelly Anne Conroy a začala nová éra, tentokrát Kelly Aluise - nyní se živí prodejem nemovitostí v Los Angeles a vede si velmi dobře...

Autor: MARi0

Nový publicista: :
Nelíbí se vám tento životopis? Chcete napsat lepší? Tak neváhejte a klidně napište.


 
Reklama
Naposled navštívené:Přesunout nabok | Vymazat historii
Kelly Aluise

Aluise Kelly

Naposled navštívené:
Kelly Aluise

Aluise Kelly