Lucie Bílá

Povolání:
Rodné jméno:
Hana Zaňáková
Národnost:
Věk:
54
Narození:
7.4. 1966, Otvovice, Československo
 

 
         Filtr         
Stanice


TV pořad

Rok

od do
TV seriál



Dabing



FilmStaniceDatumČasPoznámka
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 31.10.2020 03:40  
Všechnopárty (2006) [TV pořad] ČT1 30.10.2020 21:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 30.10.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 30.10.2020 03:25  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] JOJ 29.10.2020 14:55  
Šance (1992) [TV pořad] ČT 3 29.10.2020 13:30  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 29.10.2020 08:20  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] WAU 29.10.2020 03:55  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT :D / ČT art 29.10.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 29.10.2020 03:25  
Banánové rybičky (1999) [TV pořad] ČT1 29.10.2020 02:55  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 29.10.2020 02:50  
Partička (2011) [TV pořad] Prima Cool 28.10.2020 21:50  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] JOJ 28.10.2020 14:55  
Šance (1992) [TV pořad] ČT 3 28.10.2020 13:45  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 28.10.2020 08:15  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT2 28.10.2020 05:00  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT :D / ČT art 28.10.2020 04:05  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 28.10.2020 03:45  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 28.10.2020 03:25  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 28.10.2020 01:40  
7 pádů Honzy Dědka (2012) [TV pořad] Prima 27.10.2020 21:35  
Partička (2011) [TV pořad] Prima Cool 27.10.2020 21:30  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] JOJ 27.10.2020 14:50  
Šance (1992) [TV pořad] ČT 3 27.10.2020 13:15  
Všechnopárty (2006) [TV pořad] ČT1 27.10.2020 09:50  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 27.10.2020 08:15  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT :D / ČT art 27.10.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 27.10.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 27.10.2020 03:30  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 27.10.2020 02:10  
Banánové rybičky (1999) [TV pořad] ČT1 27.10.2020 00:50  
7 pádů Honzy Dědka (2012) [TV pořad] Prima Cool 26.10.2020 22:25  
Partička (2011) [TV pořad] Prima Cool 26.10.2020 21:40  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT2 26.10.2020 18:55  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 26.10.2020 16:25  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] JOJ 26.10.2020 14:50  
Šance (1992) [TV pořad] ČT 3 26.10.2020 13:30  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 26.10.2020 08:15  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 26.10.2020 02:35  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 26.10.2020 02:20  
Zlatíčka (1998) [TV pořad] Nova Gold 26.10.2020 01:35  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT2 25.10.2020 13:10  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 25.10.2020 10:05  
Banánové rybičky (1999) [TV pořad] ČT1 25.10.2020 03:35  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 25.10.2020 03:25  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 25.10.2020 02:30  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 25.10.2020 00:50  
Nikdo není dokonalý (2012) [TV pořad] Trojka 24.10.2020 20:55  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 24.10.2020 16:25  
Všechnopárty (2006) [TV pořad] ČT1 24.10.2020 11:05  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] WAU 24.10.2020 04:20  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 24.10.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 24.10.2020 03:25  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 24.10.2020 01:35  
Banánové rybičky (1999) [TV pořad] ČT1 24.10.2020 01:25  
Všechnopárty (2006) [TV pořad] ČT1 23.10.2020 21:40  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] JOJ 23.10.2020 14:55  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 23.10.2020 08:10  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 23.10.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 23.10.2020 03:30  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 22.10.2020 16:45  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] JOJ 22.10.2020 14:55  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 22.10.2020 08:15  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 22.10.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 22.10.2020 03:25  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 22.10.2020 02:55  
Partička (2011) [TV pořad] Prima Cool 21.10.2020 21:50  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] JOJ 21.10.2020 14:50  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 21.10.2020 08:10  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT2 21.10.2020 04:50  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 21.10.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 21.10.2020 03:25  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 21.10.2020 01:25  
Banánové rybičky (1999) [TV pořad] ČT1 21.10.2020 00:40  
7 pádů Honzy Dědka (2012) [TV pořad] Prima 20.10.2020 21:35  
Partička (2011) [TV pořad] Prima Cool 20.10.2020 21:30  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] JOJ 20.10.2020 14:50  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 20.10.2020 08:20  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 20.10.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 20.10.2020 02:30  
7 pádů Honzy Dědka (2012) [TV pořad] Prima Cool 19.10.2020 22:30  
Partička (2011) [TV pořad] Prima Cool 19.10.2020 21:45  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT2 19.10.2020 18:55  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] JOJ 19.10.2020 15:00  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 19.10.2020 08:20  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT :D / ČT art 19.10.2020 03:35  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 19.10.2020 02:35  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] WAU 19.10.2020 01:55  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 19.10.2020 01:55  
Po stopách hvězd (2008) [TV pořad] ČT1 19.10.2020 01:50  
Zlatíčka (1998) [TV pořad] Nova Gold 19.10.2020 01:35  
Banánové rybičky (1999) [TV pořad] ČT1 19.10.2020 00:25  
Nikdo není dokonalý (2012) [TV pořad] Trojka 18.10.2020 15:10  
Šance (1992) [TV pořad] ČT 3 18.10.2020 13:30  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT2 18.10.2020 13:15  
Tak neváhej a toč – speciál ! (1995) [TV pořad] ČT 3 18.10.2020 10:55  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 18.10.2020 10:10  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT :D / ČT art 18.10.2020 03:55  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 18.10.2020 03:30  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 18.10.2020 02:35  
Banánové rybičky (1999) [TV pořad] ČT1 18.10.2020 02:00  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 18.10.2020 00:20  
Nikdo není dokonalý (2012) [TV pořad] Trojka 17.10.2020 20:55  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 17.10.2020 16:40  
Šance (1992) [TV pořad] ČT 3 17.10.2020 13:30  
Všechnopárty (2006) [TV pořad] ČT1 17.10.2020 11:05  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 17.10.2020 08:45  
Po stopách hvězd (2008) [TV pořad] ČT1 17.10.2020 05:00  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT :D / ČT art 17.10.2020 03:50  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 17.10.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 17.10.2020 03:25  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 17.10.2020 01:35  
Banánové rybičky (1999) [TV pořad] ČT1 17.10.2020 01:25  
Všechnopárty (2006) [TV pořad] ČT1 16.10.2020 21:40  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 16.10.2020 16:40  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] JOJ 16.10.2020 14:55  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 16.10.2020 08:10  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] WAU 16.10.2020 04:10  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 16.10.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 16.10.2020 03:25  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 16.10.2020 01:45  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 15.10.2020 16:45  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] JOJ 15.10.2020 14:55  
Po stopách hvězd (2008) [TV pořad] ČT1 15.10.2020 10:35  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 15.10.2020 08:15  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] WAU 15.10.2020 03:55  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT :D / ČT art 15.10.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 15.10.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 15.10.2020 03:30  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 15.10.2020 01:10  
Partička (2011) [TV pořad] Prima Cool 14.10.2020 21:50  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 14.10.2020 16:45  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] JOJ 14.10.2020 14:55  
Všechnopárty (2006) [TV pořad] ČT1 14.10.2020 14:25  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 14.10.2020 08:15  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT2 14.10.2020 05:00  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT :D / ČT art 14.10.2020 03:55  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] WAU 14.10.2020 03:50  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 14.10.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 14.10.2020 03:30  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 14.10.2020 01:10  
Banánové rybičky (1999) [TV pořad] ČT1 14.10.2020 00:50  
7 pádů Honzy Dědka (2012) [TV pořad] Prima 13.10.2020 21:35  
Partička (2011) [TV pořad] Prima Cool 13.10.2020 21:30  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 13.10.2020 16:45  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] JOJ 13.10.2020 14:50  
Čtyřlístek ve službách krále (2013) VOYO 13.10.2020 13:15  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 13.10.2020 08:15  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT :D / ČT art 13.10.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 13.10.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 13.10.2020 03:30  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 13.10.2020 01:45  
Banánové rybičky (1999) [TV pořad] ČT1 13.10.2020 00:50  
7 pádů Honzy Dědka (2012) [TV pořad] Prima Cool 12.10.2020 22:25  
Partička (2011) [TV pořad] Prima Cool 12.10.2020 21:40  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT2 12.10.2020 18:55  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 12.10.2020 16:45  
Čtyřlístek ve službách krále (2013) VOYO 12.10.2020 15:10  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] JOJ 12.10.2020 14:55  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 12.10.2020 08:15  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 12.10.2020 02:30  
Zlatíčka (1998) [TV pořad] Nova Gold 12.10.2020 01:35  
Po stopách hvězd (2008) [TV pořad] ČT1 12.10.2020 00:25  
Čtyřlístek ve službách krále (2013) VOYO 11.10.2020 18:30  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 11.10.2020 16:45  
Šance (1992) [TV pořad] ČT 3 11.10.2020 14:45  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT2 11.10.2020 13:05  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 11.10.2020 09:35  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 11.10.2020 08:20  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 11.10.2020 03:10  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 11.10.2020 02:35  
Banánové rybičky (1999) [TV pořad] ČT1 11.10.2020 01:55  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] WAU 11.10.2020 01:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 11.10.2020 00:25  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 10.10.2020 16:45  
Šance (1992) [TV pořad] ČT 3 10.10.2020 14:40  
Všechnopárty (2006) [TV pořad] ČT1 10.10.2020 11:05  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 10.10.2020 08:50  
Po stopách hvězd (2008) [TV pořad] ČT1 10.10.2020 05:00  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] WAU 10.10.2020 05:00  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 10.10.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 10.10.2020 03:25  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 10.10.2020 01:10  
Všechnopárty (2006) [TV pořad] ČT1 09.10.2020 21:20  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 09.10.2020 16:45  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] JOJ 09.10.2020 14:50  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 09.10.2020 08:15  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] WAU 09.10.2020 04:05  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 09.10.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 09.10.2020 03:25  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 09.10.2020 02:15  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 08.10.2020 16:45  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] JOJ 08.10.2020 14:50  
Babovřesky 3 (2015) Nova Cinema 08.10.2020 13:50  
Po stopách hvězd (2008) [TV pořad] ČT1 08.10.2020 10:35  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 08.10.2020 08:10  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] WAU 08.10.2020 04:05  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 08.10.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 08.10.2020 03:30  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 08.10.2020 01:20  
Banánové rybičky (1999) [TV pořad] ČT1 08.10.2020 00:50  
Partička (2011) [TV pořad] Prima Cool 07.10.2020 21:50  
Babovřesky 3 (2015) Nova Cinema 07.10.2020 17:55  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 07.10.2020 16:45  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] JOJ 07.10.2020 14:50  
Všechnopárty (2006) [TV pořad] ČT1 07.10.2020 14:00  
Krampovoloviny (2013) [TV pořad] Relax 07.10.2020 09:20  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 07.10.2020 07:55  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] WAU 07.10.2020 04:10  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 07.10.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 07.10.2020 03:25  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 07.10.2020 01:10  
7 pádů Honzy Dědka (2012) [TV pořad] Prima 06.10.2020 21:35  
Partička (2011) [TV pořad] Prima Cool 06.10.2020 21:30  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 06.10.2020 16:45  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] JOJ 06.10.2020 14:50  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 06.10.2020 07:50  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 06.10.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 06.10.2020 03:25  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 06.10.2020 01:50  
Banánové rybičky (1999) [TV pořad] ČT1 06.10.2020 00:50  
7 pádů Honzy Dědka (2012) [TV pořad] Prima Cool 05.10.2020 22:30  
Partička (2011) [TV pořad] Prima Cool 05.10.2020 21:45  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 05.10.2020 16:45  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] JOJ 05.10.2020 14:55  
Krampovoloviny (2013) [TV pořad] Relax 05.10.2020 09:20  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 05.10.2020 08:00  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT :D / ČT art 05.10.2020 03:30  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 05.10.2020 02:35  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 05.10.2020 02:00  
Zlatíčka (1998) [TV pořad] Nova Gold 05.10.2020 01:20  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 04.10.2020 16:45  
Babovřesky 3 (2015) NOVA 04.10.2020 14:50  
Babovřesky 3 (2015) NOVA HD 04.10.2020 14:50  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 04.10.2020 09:50  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 04.10.2020 08:45  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT :D / ČT art 04.10.2020 03:55  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 04.10.2020 03:30  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 04.10.2020 02:15  
Banánové rybičky (1999) [TV pořad] ČT1 04.10.2020 01:20  
Všechnopárty (2006) [TV pořad] ČT1 03.10.2020 20:10  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 03.10.2020 16:45  
Všechnopárty (2006) [TV pořad] ČT1 03.10.2020 11:05  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 03.10.2020 09:05  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT :D / ČT art 03.10.2020 03:50  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 03.10.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 03.10.2020 03:25  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 03.10.2020 01:20  
Všechnopárty (2006) [TV pořad] ČT1 02.10.2020 21:35  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 02.10.2020 16:40  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] JOJ 02.10.2020 14:45  
Kouzelný měšec (1996) Prima MAX 02.10.2020 09:55  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 02.10.2020 08:00  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 02.10.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 02.10.2020 03:20  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 02.10.2020 01:20  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 01.10.2020 16:45  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] JOJ 01.10.2020 14:50  
Krampovoloviny (2013) [TV pořad] Relax 01.10.2020 08:20  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 01.10.2020 08:00  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] WAU 01.10.2020 03:50  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT :D / ČT art 01.10.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 01.10.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 01.10.2020 03:30  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 01.10.2020 01:20  
Karel Gott - Zůstanu svůj (2019) [TV film] NOVA HD 30.09.2020 22:50  
Karel Gott - Zůstanu svůj (2019) [TV film] Nova International 30.09.2020 22:50  
Karel Gott - Zůstanu svůj (2019) [TV film] NOVA 30.09.2020 22:50  
Partička (2011) [TV pořad] Prima Cool 30.09.2020 21:50  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 30.09.2020 16:45  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] JOJ 30.09.2020 15:00  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 30.09.2020 07:55  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT2 30.09.2020 05:00  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT :D / ČT art 30.09.2020 04:05  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] WAU 30.09.2020 03:55  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 30.09.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 30.09.2020 03:30  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 30.09.2020 01:10  
Partička (2011) [TV pořad] Prima Cool 29.09.2020 21:35  
7 pádů Honzy Dědka (2012) [TV pořad] Prima 29.09.2020 21:35  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 29.09.2020 16:45  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] JOJ 29.09.2020 15:00  
Šance (1992) [TV pořad] ČT 3 29.09.2020 14:40  
Krampovoloviny (2013) [TV pořad] Relax 29.09.2020 08:20  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 29.09.2020 08:00  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT :D / ČT art 29.09.2020 04:00  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 29.09.2020 03:25  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 29.09.2020 02:00  
7 pádů Honzy Dědka (2012) [TV pořad] Prima Cool 28.09.2020 22:30  
Partička (2011) [TV pořad] Prima Cool 28.09.2020 21:45  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 28.09.2020 16:45  
Kouzelný měšec (1996) Prima 28.09.2020 15:50  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] JOJ 28.09.2020 15:00  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 28.09.2020 07:55  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT2 28.09.2020 06:50  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 28.09.2020 02:35  
Banánové rybičky (1999) [TV pořad] ČT1 28.09.2020 02:25  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 28.09.2020 02:00  
Zlatíčka (1998) [TV pořad] Nova Gold 28.09.2020 01:40  
Po stopách hvězd (2008) [TV pořad] ČT1 28.09.2020 00:25  
Babovřesky 3 (2015) NOVA HD 27.09.2020 20:20  
Babovřesky 3 (2015) NOVA 27.09.2020 20:20  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 27.09.2020 16:45  
Šance (1992) [TV pořad] ČT 3 27.09.2020 14:35  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT2 27.09.2020 13:15  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 27.09.2020 10:15  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 27.09.2020 09:05  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 27.09.2020 03:25  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 27.09.2020 02:35  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 27.09.2020 00:30  
Nahota na prodej (1993) CS Film 26.09.2020 22:00  
Nikdo není dokonalý (2012) [TV pořad] Trojka 26.09.2020 20:55  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 26.09.2020 16:45  
Banánové rybičky (1999) [TV pořad] ČT 3 26.09.2020 13:45  
Všechnopárty (2006) [TV pořad] ČT1 26.09.2020 11:05  
Šance (1992) [TV pořad] ČT 3 26.09.2020 10:45  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 26.09.2020 08:55  
Po stopách hvězd (2008) [TV pořad] ČT1 26.09.2020 05:00  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] WAU 26.09.2020 04:45  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 26.09.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 26.09.2020 03:30  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 26.09.2020 01:30  
Všechnopárty (2006) [TV pořad] ČT1 25.09.2020 21:30  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 25.09.2020 16:30  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] JOJ 25.09.2020 14:50  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 25.09.2020 07:55  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] WAU 25.09.2020 03:55  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 25.09.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 25.09.2020 03:10  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 25.09.2020 00:40  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 24.09.2020 16:35  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] JOJ 24.09.2020 14:50  
Babovřesky (2012) Nova Cinema 24.09.2020 13:15  
Po stopách hvězd (2008) [TV pořad] ČT1 24.09.2020 10:35  
Krampovoloviny (2013) [TV pořad] Relax 24.09.2020 08:20  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 24.09.2020 08:00  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] WAU 24.09.2020 04:00  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 24.09.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 24.09.2020 03:25  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 24.09.2020 01:20  
Partička (2011) [TV pořad] Prima Cool 23.09.2020 21:50  
Babovřesky (2012) Nova Cinema 23.09.2020 17:15  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 23.09.2020 16:35  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] JOJ 23.09.2020 14:50  
Autopohádky (2011) CS Film 23.09.2020 10:15  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 23.09.2020 07:55  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT2 23.09.2020 05:00  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] WAU 23.09.2020 03:50  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 23.09.2020 03:35  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 23.09.2020 03:25  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 23.09.2020 01:10  
Banánové rybičky (1999) [TV pořad] ČT1 23.09.2020 00:50  
Partička (2011) [TV pořad] Prima Cool 22.09.2020 21:35  
7 pádů Honzy Dědka (2012) [TV pořad] Prima 22.09.2020 21:35  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 22.09.2020 16:40  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] JOJ 22.09.2020 14:50  
Všechnopárty (2006) [TV pořad] ČT1 22.09.2020 09:50  
Krampovoloviny (2013) [TV pořad] Relax 22.09.2020 08:20  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 22.09.2020 08:00  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 22.09.2020 03:35  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 22.09.2020 03:20  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 22.09.2020 01:30  
Banánové rybičky (1999) [TV pořad] ČT1 22.09.2020 00:45  
7 pádů Honzy Dědka (2012) [TV pořad] Prima Cool 21.09.2020 22:25  
Partička (2011) [TV pořad] Prima Cool 21.09.2020 21:45  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT2 21.09.2020 18:55  
Autopohádky (2011) CS Film 21.09.2020 18:00  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 21.09.2020 16:35  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] JOJ 21.09.2020 14:50  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 21.09.2020 08:00  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT :D / ČT art 21.09.2020 03:35  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 21.09.2020 02:35  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 21.09.2020 02:00  
Zlatíčka (1998) [TV pořad] Nova Gold 21.09.2020 01:35  
Banánové rybičky (1999) [TV pořad] ČT1 21.09.2020 00:45  
Po stopách hvězd (2008) [TV pořad] ČT1 21.09.2020 00:20  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 20.09.2020 16:40  
Nikdo není dokonalý (2012) [TV pořad] Trojka 20.09.2020 16:30  
Babovřesky (2012) NOVA HD 20.09.2020 14:20  
Babovřesky (2012) NOVA 20.09.2020 14:20  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima 20.09.2020 14:10  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT2 20.09.2020 13:10  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 20.09.2020 10:05  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 20.09.2020 08:55  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 20.09.2020 03:25  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 20.09.2020 02:35  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 20.09.2020 00:20  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 19.09.2020 16:40  
Všechnopárty (2006) [TV pořad] ČT1 19.09.2020 11:05  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 19.09.2020 09:05  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 19.09.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 19.09.2020 03:30  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT :D / ČT art 19.09.2020 03:25  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 19.09.2020 02:20  
Banánové rybičky (1999) [TV pořad] ČT1 19.09.2020 01:20  
Všechnopárty (2006) [TV pořad] ČT1 18.09.2020 21:35  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 18.09.2020 16:40  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] JOJ 18.09.2020 13:50  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 18.09.2020 07:55  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] WAU 18.09.2020 04:05  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 18.09.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 18.09.2020 03:25  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 18.09.2020 00:40  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 17.09.2020 16:45  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] JOJ 17.09.2020 14:45  
Všechnopárty (2006) [TV pořad] ČT1 17.09.2020 14:00  
Po stopách hvězd (2008) [TV pořad] ČT1 17.09.2020 10:35  
Krampovoloviny (2013) [TV pořad] Relax 17.09.2020 08:20  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 17.09.2020 08:00  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] WAU 17.09.2020 04:00  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT :D / ČT art 17.09.2020 03:45  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 17.09.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 17.09.2020 03:25  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 17.09.2020 01:20  
Partička (2011) [TV pořad] Prima Cool 16.09.2020 21:50  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 16.09.2020 16:40  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] JOJ 16.09.2020 14:55  
Šance (1992) [TV pořad] ČT 3 16.09.2020 13:35  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 16.09.2020 08:00  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT2 16.09.2020 05:00  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT :D / ČT art 16.09.2020 04:05  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 16.09.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 16.09.2020 03:25  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 16.09.2020 01:05  
Banánové rybičky (1999) [TV pořad] ČT1 16.09.2020 00:50  
7 pádů Honzy Dědka (2012) [TV pořad] Prima 15.09.2020 21:35  
Partička (2011) [TV pořad] Prima Cool 15.09.2020 21:30  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 15.09.2020 16:40  
Ahoj, Marie! (2011) [TV koncert] ČT 3 15.09.2020 13:45  
Krampovoloviny (2013) [TV pořad] Relax 15.09.2020 08:20  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 15.09.2020 08:05  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT :D / ČT art 15.09.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 15.09.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 15.09.2020 03:30  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 15.09.2020 01:50  
Banánové rybičky (1999) [TV pořad] ČT1 15.09.2020 00:40  
7 pádů Honzy Dědka (2012) [TV pořad] Prima Cool 14.09.2020 22:30  
Partička (2011) [TV pořad] Prima Cool 14.09.2020 21:45  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT2 14.09.2020 18:55  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 14.09.2020 16:40  
Po stopách hvězd (2008) [TV pořad] ČT1 14.09.2020 14:00  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] JOJ 14.09.2020 14:00  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 14.09.2020 08:05  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 14.09.2020 02:35  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 14.09.2020 02:00  
Zlatíčka (1998) [TV pořad] Nova Gold 14.09.2020 01:40  
Banánové rybičky (1999) [TV pořad] ČT1 14.09.2020 00:50  
Po stopách hvězd (2008) [TV pořad] ČT1 14.09.2020 00:15  
Babovřesky (2012) NOVA HD 13.09.2020 20:20  
Babovřesky (2012) NOVA 13.09.2020 20:20  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 13.09.2020 16:40  
Nikdo není dokonalý (2012) [TV pořad] Trojka 13.09.2020 15:10  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima 13.09.2020 13:50  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT2 13.09.2020 13:10  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 13.09.2020 10:05  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 13.09.2020 08:55  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 13.09.2020 03:30  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 13.09.2020 02:30  
Banánové rybičky (1999) [TV pořad] ČT1 13.09.2020 00:35  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 13.09.2020 00:20  
Nikdo není dokonalý (2012) [TV pořad] Trojka 12.09.2020 22:05  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 12.09.2020 16:40  
Všechnopárty (2006) [TV pořad] ČT1 12.09.2020 11:05  
Nikdo není dokonalý (2012) [TV pořad] Jednotka 12.09.2020 11:00  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 12.09.2020 09:05  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] WAU 12.09.2020 04:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 12.09.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 12.09.2020 03:15  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] TV Barrandov 12.09.2020 02:10  
Banánové rybičky (1999) [TV pořad] ČT1 12.09.2020 01:15  
Všechnopárty (2006) [TV pořad] ČT1 11.09.2020 21:25  
Kufr (1992) [TV pořad] ČT 3 11.09.2020 16:40  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] JOJ 11.09.2020 14:50  
Nesmrtelná teta (1993) VOYO 11.09.2020 08:55  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 11.09.2020 08:05  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] WAU 11.09.2020 04:35  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 11.09.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 11.09.2020 03:25  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] JOJ 10.09.2020 14:40  
Po stopách hvězd (2008) [TV pořad] ČT1 10.09.2020 10:35  
Nesmrtelná teta (1993) VOYO 10.09.2020 09:50  
Krampovoloviny (2013) [TV pořad] Relax 10.09.2020 08:20  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 10.09.2020 08:05  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] WAU 10.09.2020 04:45  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 10.09.2020 03:35  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 10.09.2020 03:20  
Partička (2011) [TV pořad] Prima Cool 09.09.2020 21:50  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] JOJ 09.09.2020 14:50  
Nesmrtelná teta (1993) VOYO 09.09.2020 10:50  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 09.09.2020 08:00  
Uchem jehly (2011) [TV pořad] ČT2 09.09.2020 05:00  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Barrandov Krimi 09.09.2020 03:40  
Exkluziv! (2013) [TV pořad] Kino Barrandov 09.09.2020 03:10  
Banánové rybičky (1999) [TV pořad] ČT1 09.09.2020 00:50  
7 pádů Honzy Dědka (2012) [TV pořad] Prima 08.09.2020 21:35  
Partička (2011) [TV pořad] Prima Cool 08.09.2020 21:30  
Česko Slovensko má talent (2010) [TV pořad] JOJ 08.09.2020 14:50  
Krampovoloviny (2013) [TV pořad] Relax 08.09.2020 08:20  
Jak se staví sen (2007) [TV pořad] Prima LOVE 08.09.2020 07:55  

 

TV Program

ČT1 - To je vražda, napsala (1984) [...

15:55 - 16:45

25 minut již uběhlo
25 minut zbývá do konce

ČT2 - Mistři stavitelé

15:50 - 16:50

30 minut již uběhlo
30 minut zbývá do konce

NOVA - Castle na zabití (2009) [TV se...

15:55 - 16:57

25 minut již uběhlo
37 minut zbývá do konce

Prima - Námořní vyšetřovací služba (20...

15:25 - 16:25

55 minut již uběhlo
5 minut zbývá do konce

Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 168514
Osobností: 665311
Fotografií: 661085
Plakátů: 317582
Obsahů a biografií: 155349
foto

Komerční sdělení

Seznam DVD

Potřebujete si udělat pořádek ve filmech? Tak právě pro Vás je tu tento program.

foto

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Zlatý kompas (2007)

Zlatý kompas
Extrémně nesympatická   hrdinka a její mluvící   zvíře luští znaky v   kompasu...ve zlatém kompasu.   Mezitím se gestapácká   stanice snaží více >

Autor: Rastaman33 | Hodnocení: 1 / 10

Terč policajt (1990)

Terč policajt
Italsko-americký thriller,   který jsem vyhledal kvůli   režisérovi Umberto Lenzimu.   Mírné zklamání, nejlepší   režisérovy doby minuly.   více >

Autor: curil | Hodnocení: 5 / 10

Kočár pro princeznu (1984) [TV f...

Kočár pro princeznu
Další z patlanin o někom,   kdo je nějak postižený.   Nesnáším tyhle filmy, a   proto ani tento ničím není   výjimka. Absolutně nezaujal.   více >

Autor: Pitryx | Hodnocení: 1 / 10

Pianista (2002)

Pianista
Roman Polanski je bez ohledu   na svoje lidské (ne)kvality   mimořádný režisér a   tenhle film patří určitě k   jeho nejlepším. Opravdu   více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 9 / 10

Klobouk, měšec a láska (1986) [T...

Klobouk, měšec a láska
Nevěřil jsem vlastním   očím a uším. Ta   nejpodřadnější šmíra by   to zahrála lépe. Herci   nezahráli ani údiv, ani   překvapení, ani dojetí více >

Autor: Pitryx | Hodnocení: 1 / 10

Naposled navštívené:Přesunout nabok | Vymazat historii
Lucie Bílá

Bílá Lucie

Naposled navštívené:
Lucie Bílá

Bílá Lucie

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení