Zari
ohodnotit

Jo

Žánr:
Země:
Rok:
1971
Délka:
85 minut
„Louis de Funes, nový altán a jedna nepohodlná mrtvola. Francouzská bláznivá komedie.“

Diskuze k filmu Jo

 Počet příspěvků v diskusi: 3
 Přidat příspěvek do diskuze

jarda53
jarda53 zprava

Napsat uživateli zprávu

31.1.2010
mám šanci ještě vidět?
Když jsem byl na základní vojenské službě, tak jsme se   podíleli pomocí družstevníkům ve sklizni na poli. V   Prešově při jedné vycházce ve svém volnu jsem zjistil,   že v kině hrají film JO. Navštívil jsem kino a co jsem   viděl, to jsem ještě neviděl .Tak praštěný film jsem   do tý doby ještě neviděl. Byl jsem mladý kluk a   tenkrát jsem si řekl UŽ NIKDY.
A v této rubrice   vidím vysoké hodnocení filmu. Nevím proč? Rád bych se   na něj alespoň ještě jednou podíval a potom jej   ohodnotím. Od zhlédnutí uteklo hodně vody a film se asi   rozpadl, já mezitím dostal rozum, film se nepromítá, ani   v televizi a není ani na DVD.
LouisdeFunes
LouisdeFunes zprava

Napsat uživateli zprávu

15.11.2009
Jo
tak na této stránce si můžete stáhnou film Jo s panem   Jiřím Císlerem   http://ulozto.cz/3030380/jo-louis-de-funes-cz-dabing.avi.avi   a pokus si chcete stáhnou film Na stromě s panem Louis de   Funés tak si najedte na fdb na film Na stromě v diskuzi   tobude
LouisdeFunes
LouisdeFunes zprava

Napsat uživateli zprávu

5.11.2009
pro narvah
prosím tě kde jsi stáhl tento film jestli bys mi ho   nemohl poslat prosím já ho nikde nemohu sehnatmoc tě o to   prosím
  Přidat příspěvek do diskuze


Hodnocení:n12345678910
Reklama
Reklama
Naposled navštívené:Přesunout nabok | Vymazat historii
Ljudmila Boltrik

Boltrik Ljudmila

Naposled navštívené:
Ljudmila Boltrik

Boltrik Ljudmila