Cerven
ohodnotit

Infanzia, vocazione e prime esperienze di Giacomo Casanova, veneziano

Další název:
Giacomo Casanova: Childhood and Adolescence; Mládí, talent a první dobrodružství Benátčana Giacoma Casanovy (informat. překlad)
Země:
Rok:
1969
Délka:
123 minut

Obsah filmu Infanzia, vocazione e prime esperienze di Giacomo Casanova, veneziano

 
Jak už název filmu napovídá, v originále "Dětství, povolání a první zážitky Giacoma Casanovy", příběh se zabývá mládím G. C. Jako syn chudé herečky po smrti svého otce žije v nuzných poměrech. Posléze je svěřen do výchovy lakomého šlechtice, který ho pošle do Padovy na církevní studia. Zde si kněz Don Gozzi všimne inteligentního chlapce a podporuje ho v dalších studiích. Giacomo odchází jako opat zpátky do Benátek, ale již je zasažen přitažlivostí a krásou žen. Když se zamiluje do mladé hraběnky, která má odejít do kláštera, protože se nechce vdát za starého vévodu, rozhodne se zanechat kněžské kariéry a s dívkou uprchnout.

Autor: curil
 
TIP: Nastavení pořadí obsazení si můžete nastavit zde >>

Řadit dle:  Bodů uživatele  |  Od nejnovějších  |  Podle hodnocení

Nejnovější komentáře k filmu


Bez komentáře :-).

Přidat komentář jako první.Hodnocení:n12345678910
Reklama
Infanzia, vocazione e prime esperienze di Giacomo Casanova, veneziano (1969)Infanzia, vocazione e prime esperienze di Giacomo Casanova, veneziano (1969)Zdroj: VesnafilmInfanzia, vocazione e prime esperienze di Giacomo Casanova, veneziano (1969)
Reklama