Cerven

Komentáře uživatele janika333

janika333

janika333 zprava

Napsat uživateli zprávu

oblíbený

Přidat uživatele do oblíbených

  EVA

Řadit dle:   Názvu filmu   |   Od nejnovějších

Počet komentářů: 9
Kletba bratří Grimmů (The Brothers Grimm)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 13.4.2008
Dobrodružný příběh o dvou   legendárních bratrech   německého původu Jakobovi a   Wilhelmovi Grimmových - se   začal natáčet v Praze v   červnu 2003. Režie se ujal   známý režisér Terry   Gilliam (Monty Pythonův   létající cirkus, Strach a   hnus v Las Vegas) a scénář   zpracoval Ehren Kruger (Kruh).   Smyšleným dějem provází   sběratelé bájí a   pověstí, nyní nazvaní Jake   a Will, kteří cestují od   vesnice k vesnici, sbírají   tajemné kletby a   předpokládají, že tak   dokáží ochránit lidi z   města před kouzelnými   příšerami a zaklínadly.   Budou však potřebovat notnou   dávku odvahy, když se   osobně střetnou se   skutečnými čarodějnými   stvůrami a zaříkávadly.
Kočičí lidé (Cat People)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 14.4.2008
Že je Nastassja Kinski   kočka, ví přinejmenším   pánská část publika.takže   jediná nová věc jsou tu   levhartodlaci (nebojak to mám   nazvat) místo tradičních   vlkodlakůPro obyvatele Afriky   by ale ani tohle nebylo nic   objevného, zkazky o   leopardíchlidech se tu   vypravují odedávna. A   ještě jedním plus v podobě   opravdu krásných zvířat.
Kód Navajo (Windtalkers)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 14.4.2008
JOHN WOO opět dokázal, že   na to má. Válečný film,   kde jsou jasně patrné   hongkongské prvky je velice   zdařilý, i když pro zaryté   fanoušky Wooa mírné, ale   opravdu jen mírné   zklamání.
Kokosy na sněhu (Cool Runnings)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 14.4.2008
Pro mě jasně nejlepší film   od Walta Disneye. Sympatický   příběh o jamajských   bobařích, kteří si něco   dokázali a nemusí se za   tovůbec stydět. Film je   natočen s cítem pro   vtip.Kouknu se na ten film   znova a ráda.
Kolekce Tom a Jerry 1 - 4 (Tom And Jerrys Classic Collection 1 - 4)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 14.4.2008
jedna z těch opravdu nej   perel kreslených filmů.Co   díl, to perla. Není divu,   že to shráblo i nějaké   Oscary. Vrať se zpět,   dětství !!!!! :)Můj   milovaný animovaný   seriál!!!
Kolekce Toma a Jerryho 10 (Tom and Jerrys´s classic collecton´s 10)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 14.4.2008
Geniální animák,který bude   rozesmívat milióny ľidí po   cel=m světě.Tohle je prostě   a jednoduše klasika, která   nikdy neomrzí.
Kolekce Toma a Jerryho 11 (Tom and Jerrys Classic Collection)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 14.4.2008
Pro mě nejhezčí pohádky   mého mládí, ale i dnes se   na ně rád podívám a   zasměji se naschválům,   které si Tom s Jerrym   dělají.
Kolekce Toma a Jerryho 12.
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 14.4.2008
Tohle je prostě a jednoduše   klasika, která nikdy   neomrzí.Tom a Jerry prošel   mým obdobím mládí a i   přesto, že se na něj opět   ráda podívám a na některé   díly klidně stokrát.
Koloběžka první
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 14.4.2008
Na tu dobu moderní a vcelku   povedená, dnes už klasická   televizní pohádka, s celkem   nápaditou myšlenkou v   podobě chytrosti chytré a   podšité horákyně, plná   nečekaných zvratů, a   hlavně také pěkných,   nezapomenutelných a   zpěvných písniček, a   samozřejmě nesmím   zapomenout ani na celkem   dobře sehrané herecké party   a to téměř ve všech   rolích.