TV Program - Sobota 14. dubna

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
TV Barrandov TV Barrandov
17:10
O korunu krále Karla
17:55
Předpověď počasí
17:57
Minuta z přírody
18:00
Zprávy
18:05
Nenechte si ujít
18:10
Neuvěřitelný svět rekordů a kuriozit
18:35
...a teď srandičky!
18:45minih71245minih71245
Večerníček

Další díl/opakování:
27.12.2019 v 18:45 (ČT2)
27.12.2019 v 18:45 (ČT :D)
28.12.2019 v 18:45 (ČT2)
28.12.2019 v 18:45 (ČT :D)
29.12.2019 v 18:45 (ČT :D)
29.12.2019 v 18:45 (ČT2)
30.12.2019 v 18:45 (ČT2)
30.12.2019 v 18:45 (ČT :D)

 
TV program: Večerníček
18:56
Šťastných deset a Šance milion
19:00minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
21.01.2020 v 18:55 (ČT1)
21.01.2020 v 18:55 (ČT24)
22.01.2020 v 18:55 (ČT1)
22.01.2020 v 18:55 (ČT24)
23.01.2020 v 18:55 (ČT24)
23.01.2020 v 18:55 (ČT1)
24.01.2020 v 18:55 (ČT1)
24.01.2020 v 18:55 (ČT24)

 
TV program: Události
19:20
Události v regionech
19:35
Předpověď počasí
19:40
Branky, body, vteřiny
16:45
Buly
19:35
Kultura.cz
16:35minih9257minih9257
Jáchyme, hoď ho do stroje (?)

Další díl/opakování:
26.09.2019 v 20:00 (Prima MAX)
28.09.2019 v 17:05 (Prima)

 
TV program: Jáchyme, hoď ho do stroje
18:30minih57454minih57454
Koření

Další díl/opakování:
07.12.2019 v 11:15 (NOVA)
07.12.2019 v 12:40 (Nova International)
08.12.2019 v 07:00 (Nova Gold)
08.12.2019 v 09:55 (Nova International)
14.12.2019 v 11:30 (NOVA)
14.12.2019 v 12:40 (Nova International)
15.12.2019 v 07:05 (Nova Gold)
15.12.2019 v 09:50 (Nova International)

 
TV program: Koření
19:30
Televizní noviny, Sportovní noviny, Poča...
16:00
seriál
minih54370minih54370
Big Ben

Další díl/opakování:
25.01.2020 v 15:00 (TV Barrandov)
25.01.2020 v 20:00 (Barrandov plus)
26.01.2020 v 15:00 (TV Barrandov)
26.01.2020 v 20:00 (Barrandov plus)
01.02.2020 v 15:00 (TV Barrandov)
01.02.2020 v 20:00 (Barrandov plus)
02.02.2020 v 15:00 (TV Barrandov)
02.02.2020 v 20:00 (Barrandov plus)

II série, díl 7
 
TV program: Big Ben (Der Bulle von Tölz)
18:00
seriál
minih75616minih75616
Nedokonalé zločiny

Další díl/opakování:
02.11.2017 v 23:35 (Jednotka)
03.11.2017 v 09:55 (Jednotka)
06.11.2017 v 09:50 (Jednotka)
07.11.2017 v 10:00 (Jednotka)
08.11.2017 v 09:55 (Jednotka)
09.11.2017 v 09:55 (Jednotka)
10.11.2017 v 09:50 (Jednotka)
11.11.2017 v 02:00 (Jednotka)

I série, díl 11
 
TV program: Nedokonalé zločiny (R.I.S. - Delitti imperfetti)
19:00
1. Zprávy, Sport, Počasí
19:25
seriál
minih43738minih43738
Chůva k pohledání

Další díl/opakování:
13.01.2020 v 13:20 (ORF1)
14.01.2020 v 13:35 (ORF1)
16.01.2020 v 13:30 (ORF1)
20.01.2020 v 13:30 (ORF1)
21.01.2020 v 13:30 (ORF1)

III série, díl 15
 
TV program: Chůva k pohledání (The Nanny)
ČT1
20:00minih62076minih62076
Hodina pravdy

Další díl/opakování:
21.03.2015 v 20:00 (ČT1)
23.03.2015 v 02:00 (ČT1)

 
TV program: Hodina pravdy
21:00minih37122minih37122
Taxi (?)

Další díl/opakování:
08.12.2019 v 17:55 (Prima MAX)
09.12.2019 v 14:15 (Prima MAX)

 
TV program: Taxi
22:25
Nenechte si ujít
22:30
Zprávy
22:35
Branky, body, vteřiny
22:40
Losování Šťastných deset a Šance milion
22:45minih32657minih32657
ČT2
20:00minih15756minih15756
Petrolejové lampy (?)

Další díl/opakování:
02.02.2020 v 20:00 (CS Film)

 
TV program: Petrolejové lampy
21:55
Třistatřicettři
22:50
Noc s Andělem
reklama
NOVA
20:00
Miss ČR 2007
22:15minih28197minih28197
Z pekla (?)

Další díl/opakování:
22.12.2019 v 00:50 (SAT1)
23.12.2019 v 02:50 (SAT1)

 
TV program: Z pekla (From Hell)
Prima
20:00minih28413minih28413
Tři do tanga (?)

Další díl/opakování:
22.03.2019 v 09:50 (Nova Cinema)
24.03.2019 v 04:25 (Nova Cinema)

 
TV program: Tři do tanga (Three to Tango)
22:05minih28393minih28393
Vesmírní kovbojové (?)

Další díl/opakování:
30.05.2019 v 20:15 (KABEL1)

 
TV program: Vesmírní kovbojové (Space Cowboys)
TV Barrandov


ČT1
00:10
Losování Šťastných deset a Šance milion
00:20minih32702minih32702
Propustka (?)

Další díl/opakování:
19.05.2016 v 20:20 (ČT art)

 
TV program: Propustka (Laissez-passer)
03:05minih66226minih66226
Banánové rybičky

Další díl/opakování:
24.01.2020 v 01:05 (ČT1)
25.01.2020 v 01:45 (ČT1)
26.01.2020 v 01:25 (ČT1)
27.01.2020 v 03:00 (ČT1)
31.01.2020 v 01:10 (ČT1)
01.02.2020 v 01:25 (ČT1)
02.02.2020 v 01:10 (ČT1)
07.02.2020 v 01:10 (ČT1)
08.02.2020 v 01:25 (ČT1)

 
TV program: Banánové rybičky
03:35
Abeceda hvězd
04:25minih53989minih53989
Zahrada je hra

Další díl/opakování:
02.02.2020 v 02:10 (ČT1)

ČT2
00:20
Velká noční hudba
04:00
Televizní písničky a songy Petra Ulrycha
04:35
Grotesky - Charlie Chaplin
04:40
Malá ranní hudba
reklama
NOVA
00:30minih4431minih4431
Bojové nasazení (?)

Další díl/opakování:
12.09.2019 v 22:10 (Nova Cinema)

 
TV program: Bojové nasazení (Heartbreak Ridge)
02:40
Novashopping
04:00
seriál
minih46482minih46482
Terra Nostra díl 23
 
TV program: Terra Nostra
04:50
Novashopping
Prima
00:50minih34109minih34109
Loď duchů (?)

Další díl/opakování:
30.06.2019 v 22:00 (Nova Cinema)

 
TV program: Loď duchů (Ghost Ship)
02:35
Zeptej se osudu
03:35
Teleshopping
03:50
Berlín, Berlín II série, díl 7
TV Barrandov
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.172/0.108