TV Program - Neděle 31. srpna

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT24 ČT24
ČT sport ČT sport
reklama
Jednotka Jednotka
Dvojka Dvojka
TV FOOOR TV FOOOR
Nova Gold Nova Gold
05:05
zprávy
Týden v regionech
05:31
zprávy
Ochránce
05:57
zprávy
Týden v regionech
06:23
zprávy
Zajímavosti z regionů
06:48
zprávy
Tajemství pražských dvorků
07:00
zprávy
Studio 6 víkend
05:10
sport
Motorismus: Tahače 2014 - mistrovství Ev...
Reportáž ze závodů evropského šampionátu závodních tahačů z rakouského Red Bull Ringu a německého Nü...

Reportáž ze závodů evropského šampionátu závodních tahačů z rakouského Red Bull Ringu a německého Nürburgringu

05:25
sport
Branky, body, vteřiny
05:40
sport
Čtyřka Sport
Pohled do zákulisí sportovního vysílání, rozhovory se zajímavými osobnostmi a pozvánka k obrazovce p...

Pohled do zákulisí sportovního vysílání, rozhovory se zajímavými osobnostmi a pozvánka k obrazovce programu ČT sport

06:00
sport
Stolní tenis: SP 2014/Česko
Záznam čtvrtfinálových utkání v soutěžích mužů a žen z Olomouce
05:50
zábava
Drišľakoviny
Hudobno-zábavný program skupiny Drišľak,v ktorom sa tentoraz s úsmevom pozrieme na obĺúbené rozprávk...

Hudobno-zábavný program skupiny Drišľak,v ktorom sa tentoraz s úsmevom pozrieme na obĺúbené rozprávky

06:35
zprávy
Správy RTVS
SR (2014)
07:25
seriál
minih44624minih44624
Pingu

Další díl/opakování:
21.06.2019 v 12:48 (JIM JAM)
22.06.2019 v 12:48 (JIM JAM)
23.06.2019 v 12:48 (JIM JAM)
24.06.2019 v 12:48 (JIM JAM)
25.06.2019 v 12:48 (JIM JAM)
26.06.2019 v 12:48 (JIM JAM)
27.06.2019 v 12:48 (JIM JAM)
28.06.2019 v 12:48 (JIM JAM)

(64)
Anim. seriál VB (1992)
 
TV program: Pingu
07:30
seriál
minih124629minih124629
Franklin a priatelia

Další díl/opakování:
16.02.2019 v 06:40 (ČT :D)
16.02.2019 v 06:40 (ČT2)
17.02.2019 v 06:40 (ČT :D)
17.02.2019 v 06:40 (ČT2)
23.02.2019 v 06:45 (ČT :D)
23.02.2019 v 06:45 (ČT2)
24.02.2019 v 06:45 (ČT :D)
24.02.2019 v 06:45 (ČT2)

(7/52)
Franklin pomáha. Anim. seriál Kan. (2011)
 
TV program: Franklin a přátelé (Franklin And Friends)
07:40
seriál
minih127717
Myška Margo

Další díl/opakování:
06.09.2015 v 06:50 (Jednotka)
06.09.2015 v 19:05 (Dvojka)
07.09.2015 v 07:20 (Dvojka)
08.09.2015 v 07:25 (Dvojka)
09.09.2015 v 07:20 (Dvojka)
10.09.2015 v 07:25 (Dvojka)
11.09.2015 v 07:25 (Dvojka)
12.09.2015 v 06:50 (Jednotka)
12.09.2015 v 19:00 (Dvojka)

(1/13)
Seriál VB (1979)
 
TV program: Dobrodružství malé myšky (Przygody Myszki)
07:50
seriál
minih43361minih43361
Poštár Pat

Další díl/opakování:
25.06.2019 v 11:25 (ČT :D)
26.06.2019 v 07:20 (ČT :D)
27.06.2019 v 07:20 (ČT :D)
28.06.2019 v 07:25 (ČT :D)
01.07.2019 v 07:25 (ČT :D)
02.07.2019 v 07:30 (ČT :D)
03.07.2019 v 07:35 (ČT :D)
04.07.2019 v 07:30 (ČT :D)


Anim. seriál
 
TV program: Pošťák Pat (Postman Pat)
07:50
Správy v slovenskom posunkovom jazyku
ČT24
11:03
zprávy
Jak to všechno dopadlo a co bude dál
ČT sport
09:00
sport
Cyklistika: Vuelta 2014
Denní zpravodajství z průběhu jednoho z nejprestižnějších etapových cyklistických závodů světa
09:25
sport
Jezdectví: Světové hry 2014/Francie
Summary z průběhu mistrovství světa v jezdeckých sportech, které se koná ve francouzské Normandii
10:30
sport
Stolní tenis: SP 2014/Česko
Přímý přenos semifinálových utkání v soutěžích mužů a žen z Olomouce
reklama
Jednotka
08:00
seriál
Velikáni dejín (2/20)
Marco Polo. Anim. seriál USA (1997)
08:30
Trpaslíci
Tešia sa na Vás Chichot Veselý, Emo Tikon Smutný, Pusa Božteková, Smajla Prekvapená, Kuli Okulár, Sv...

Tešia sa na Vás Chichot Veselý, Emo Tikon Smutný, Pusa Božteková, Smajla Prekvapená, Kuli Okulár, Sväťo Dobrík a Anjelinka Čertíková

08:45
Zázračný ateliér
Zábavný program pre najmenšieho diváka, ktorý vďaka šikovnosti a kreativite moderátorov Janky a Tomá...

Zábavný program pre najmenšieho diváka, ktorý vďaka šikovnosti a kreativite moderátorov Janky a Tomáša učí deti najrôznejším zručnostiam

09:10
film
minih36525minih36525
Chlapská dovolenka

Další díl/opakování:
22.06.2019 v 13:40 (Jednotka)


Príbeh SR (1988). Hrajú: J. Filip, K. Magálová, M. Hrebeň, V. Jamnická. Réžia R. Adler
 
TV program: Chlapská dovolenka
10:00
dokument
minih111807
60 zabijakov divočiny

Další díl/opakování:
09.08.2016 v 10:35 (ČT :D)
10.08.2016 v 10:35 (ČT :D)
11.08.2016 v 10:35 (ČT :D)
12.08.2016 v 10:35 (ČT :D)
15.08.2016 v 10:35 (ČT :D)
16.08.2016 v 10:35 (ČT :D)
20.08.2016 v 14:50 (ČT :D)

II
Dokument VB (2012)
10:35
Čarovné miesta Zeme: Kostarika
11:30
dokument
minih146842minih146842
Slovensko v obrazoch

Další díl/opakování:
30.06.2019 v 11:00 (Jednotka)
05.07.2019 v 05:40 (Jednotka)
06.07.2019 v 04:25 (Jednotka)
07.07.2019 v 10:55 (Jednotka)
12.07.2019 v 04:05 (Jednotka)
14.07.2019 v 11:05 (Jednotka)


Dokument SR (2014)
 
TV program: Slovensko v obrazoch
11:55
dokument
Svet v obrazoch
Dokument SR (2014)
Dvojka
08:00
zprávy
Živá panoráma
SR (2014)
08:35
zábava
Kapura
Nesúťažné vydanie Kapury predstaví tanečné, spevácke a zvykoslovné programové čísla z repertoáru slo...

Nesúťažné vydanie Kapury predstaví tanečné, spevácke a zvykoslovné programové čísla z repertoáru slovenských folklórnych skupín a súborov

09:15
zábava
Farmárska revue
Magazín SR (2014)
09:40
On air
Informačný týždenník o novinkách vo vysielaní RTVS
10:00
dokument
Príbehy z Kališťa
Dokument SR (2014). Réžia D. Kyslanová
10:50
7 osobností z Banskej Bystrice
Osobnosti z Banskej Bystrice hovoria o svojom vzťahu k mestu a jeho histórii pri príležitosti 70.výr...

Osobnosti z Banskej Bystrice hovoria o svojom vzťahu k mestu a jeho histórii pri príležitosti 70.výročia SNP.

10:55
Família
O rodine operných spevákov Evy a Dalibora Jenisovcov
11:20
film
minih26617minih26617
Pieseň o sivom holubovi

Další díl/opakování:
06.11.2017 v 22:00 (CS Film)


Film SR (1961). Hrajú: K. Machata, L. Chudík, J. Sovák, O. Zöllnerová, V. Durdík st., J. Hlaváčová. ...

Film SR (1961). Hrajú: K. Machata, L. Chudík, J. Sovák, O. Zöllnerová, V. Durdík st., J. Hlaváčová. Réžia S. Barabáš

 
TV program: Pieseň o sivom holubovi
TV FOOOR
Nova Gold


ČT24
12:00
zprávy
Otázky Václava Moravce
13:05
zprávy
Otázky Václava Moravce 2
14:30
zprávy
Ochránce
15:05
zprávy
Historie.cs
ČT sport
13:00
sport
Veslování: MS 2014/Nizozemsko
Přímý přenos finálových závodů na světovém šampionátu v nizozemském Amsterdamu
14:50
sport
Jezdectví: Finále Zlaté podkovy 2014
Záznam z finále seriálu závodů v jezdecké všestrannosti a spřežení z Humpolce
15:25
sport
Fotbal: AC Sparta Praha - FK Baumit Jabl...
Přímý přenos utkání fotbalové Synot ligy
reklama
Jednotka
12:25
film
minih21679minih21679
Ulzana

Další díl/opakování:
05.05.2019 v 10:15 (MDR)

český dabing
Western (1974). Hrajú: G. Mitič, R. Blume, R. Hoppe. Réžia G. Kolditz
 
TV program: Ulzana
14:00
Medzinárodné letecké dni SIAF 2014
Priamy prenos zo Sliača
15:55
film
minih71428minih71428
Princezná na hrášku

Další díl/opakování:
05.05.2019 v 11:00 (ARD)


Televízne spracovanie rozprávky Hansa Christiana Andersena N (2010). Hrajú: I. Berben, M. Gwisdek, R...

Televízne spracovanie rozprávky Hansa Christiana Andersena N (2010). Hrajú: I. Berben, M. Gwisdek, R. Gwisdek. Réžia B. Fürneisen

 
TV program: Princezna na hrášku (Die Prinzessin auf der Erbse)
Dvojka
13:00
zábava
Poltón
Magazín SR (2013)
13:30
Slovo
Príhovor Darinky Laščiakovej o nábožnosti v ľudovej piesni
13:45
Zahrajže nám, Ďatelinka
Záznam zo 44. ročníka folklórnych slávností v Detve
15:20
zábava
Anjeli strážni: Anjeli strážni Thomasa F...
SR (2014). Talkshow Aleny Heribanovej
15:50
dokument
Universum: Plitvice - krajina padajúcich...
Dokument Rak./N (2004)
TV FOOOR
Nova Gold
ČT24
16:00
zprávy
Zprávy v 16
16:32
zprávy
Euromaxx
17:29
zprávy
DW - European journal
17:55
zprávy
Předpověď počasí
18:26
zprávy
Retro
18:55
zprávy
Události za okamžik a počasí
19:00
zprávy
Události
19:44
zprávy
Počasí v letoviscích
19:46
zprávy
Branky, body, vteřiny
ČT sport
17:50
sport
Dostihy: St.Leger
Záznam jednoho z vrcholů domácí dostihové sezony z Prahy – Velké Chuchle
19:00
sport
Stolní tenis: SP 2014/Česko
Záznam finálových utkání v soutěžích mužů a žen z Olomouce
reklama
Jednotka
16:55
film
minih22635minih22635
Vlčie diery

Další díl/opakování:
29.08.2018 v 16:55 (Jednotka)
30.08.2018 v 00:20 (Jednotka)


Dráma SR (1948). Hrajú: J. Budský, M. Huba, L. Chudík, B. Poničanová. Réžia P. Bielik
 
TV program: Vlčie diery
19:00
zprávy
Správy RTVS
SR (2014)
19:50
sport
Góly - body - sekundy
SR (2014)
Dvojka
16:45
film
minih2704minih2704
Ako sa Vinco zaťal

Další díl/opakování:
07.04.2018 v 13:20 (Jednotka)


Príbeh SR (1977). Hrajú: I. Romančík, A. Javorková, Ľ. Greššo, I. Čillík, I. Matulík, E. Horváth ml....

Príbeh SR (1977). Hrajú: I. Romančík, A. Javorková, Ľ. Greššo, I. Čillík, I. Matulík, E. Horváth ml. Réžia J. Lihosit

 
TV program: Ako sa Vinco zaťal
18:10
Návraty k hereckým legendám: Štefan Kvie...
Spomienky legendárneho herca Štefana Kvietika na život, hereckú tvorbu a ľudí, ktorí ju ovplyvnili
18:45
seriál
Lienka Anulienka
Rozprávka SR (1982)
18:50
seriál
minih138829minih138829
Ebb a Flo

Další díl/opakování:
13.04.2017 v 11:35 (Dvojka)
18.04.2017 v 18:35 (Dvojka)
19.04.2017 v 11:40 (Dvojka)


Anim. seriál VB (2005)
 
TV program: Ebb and Flo
18:55
Smajlifitko - radostný pohyb
Pôvodný formát RTVS
19:00
seriál
minih45883minih45883
Veselá farma

Další díl/opakování:
26.06.2019 v 14:20 (ČT :D)
26.06.2019 v 17:05 (RiK)
26.06.2019 v 17:45 (Ťuki TV)
27.06.2019 v 00:00 (RiK)
27.06.2019 v 07:00 (VOYO)
27.06.2019 v 14:25 (ČT :D)
27.06.2019 v 17:45 (Ťuki TV)
28.06.2019 v 00:00 (RiK)

II
Anim. seriál VB (2010)
 
TV program: Ovečka Shaun (Shaun the Sheep)
19:05
seriál
minih94496minih94496
Pinocchio: Pinocchio na súde

Další díl/opakování:
15.09.2014 v 19:05 (Dvojka)


Seriál Jap. (1977)
19:30
seriál
minih43554minih43554
Bambuľkine dobrodružstvá

Další díl/opakování:
05.03.2019 v 11:00 (Dvojka)
06.03.2019 v 10:50 (Dvojka)
07.03.2019 v 11:00 (Dvojka)
08.03.2019 v 11:40 (Dvojka)


Rodinný seriál SR (1983)
 
TV program: Bambuľkine dobrodružstvá
19:40
seriál
minih43554minih43554
Bambuľkine dobrodružstvá

Další díl/opakování:
05.03.2019 v 11:00 (Dvojka)
06.03.2019 v 10:50 (Dvojka)
07.03.2019 v 11:00 (Dvojka)
08.03.2019 v 11:40 (Dvojka)


Rodinný seriál SR (1983)
 
TV program: Bambuľkine dobrodružstvá
19:50
7 osobností z Banskej Bystrice
19:55
Správy v slovenskom posunkovom jazyku
TV FOOOR
Nova Gold
ČT24
20:03
zprávy
Galileo
21:05
zprávy
World Stories
21:31
zprávy
Naše Velká válka
22:05
zprávy
Retro
22:33
zprávy
Ochránce
23:00
zprávy
Zprávy ve 23
23:27
zprávy
Události v kultuře
23:45
zprávy
Tajemství pražských dvorků
ČT sport
21:15
sport
Studio fotbal - Dohráno
Ohlédnutí za uplynulým kolem fotbalové Synot ligy
22:00
sport
Golf: PGA Tour 2014
Přímý přenos mezinárodního golfového turnaje z USA
reklama
Jednotka
20:10
zprávy
Počasie
SR (2014)
20:20
film
minih103451minih103451
Boxer a kráľovná krásy

Další díl/opakování:
01.09.2014 v 01:25 (Jednotka)

(1/2)
Príbeh Tal. (2011). Hrajú: L. Argentero, M. Stella, I. Adriani. Réžia A. Longoni
 
TV program: Tiberio Mitri: Il campione e la miss
22:05
film
minih103451minih103451
Boxer a kráľovná krásy

Další díl/opakování:
01.09.2014 v 01:25 (Jednotka)

(2/2)
Príbeh Tal. (2011). Hrajú: L. Argentero, M. Stella, I. Adriani. Réžia A. Longoni
 
TV program: Tiberio Mitri: Il campione e la miss
23:50
seriál
minih42004minih42004
Elisa z Rivombrosy II (9/13)
Romant. seriál Tal. (2005). Hrajú: V. Puccini, A. Preziosi, J. Alexander, L. Ward, A. Fattori
 
TV program: Elisa z Rivombrosy (Elisa di Rivombrosa)
Dvojka
20:05
dokument
Deti zo štvrte Blankenese
Príbeh N (2010). Hrajú: L. Ahrens, A. Altaras, L. Altaras. Réžia R. Ley
21:35
film
minih43083minih43083
Rozhovor s nepriateľom

Další díl/opakování:
02.09.2014 v 00:20 (Dvojka)


Dráma SR (2007). Hrajú: M. Igonda, A. Barta, B. Farkaš, M. Hilmerová, J. Kemka. Réžia P. Lančarič
23:15
7 osobností z Banskej Bystrice
23:20
sport
Odpískané
23:45
zprávy
Správy RTVS
SR (2014)
TV FOOOR
Nova Gold
ČT24
00:10
zprávy
Otázky Václava Moravce
01:10
zprávy
Otázky Václava Moravce 2
02:05
zprávy
Zajímavosti z regionů
02:30
zprávy
Zajímavosti z regionů
02:55
zprávy
Ochránce
03:20
zprávy
Zajímavosti z regionů
03:45
zprávy
Zajímavosti z regionů
04:10
zprávy
Ochránce
04:36
zprávy
Zajímavosti z regionů
ČT sport
00:00
sport
Cyklistika: Vuelta 2014
Denní zpravodajství z průběhu jednoho z nejprestižnějších etapových cyklistických závodů světa
00:25
sport
Jezdectví: Světové hry 2014/Francie
Summary z průběhu mistrovství světa v jezdeckých sportech, které se koná ve francouzské Normandii
01:25
sport
Branky, body, vteřiny
01:35
sport
Fotbal: AC Sparta Praha - FK Baumit Jabl...
Záznam utkání fotbalové Synot ligy
03:20
sport
Studio fotbal - Dohráno
Ohlédnutí za uplynulým kolem fotbalové Synot ligy
04:05
sport
Dostihy: St.Leger
Záznam jednoho z vrcholů domácí dostihové sezony z Prahy – Velké Chuchle
reklama
Jednotka
01:25
film
minih103451minih103451
Boxer a kráľovná krásy (1 - 2/2)
Príbeh Tal. (2011). Hrajú: L. Argentero, M. Stella, I. Adriani. Réžia A. Longoni
 
TV program: Tiberio Mitri: Il campione e la miss
Dvojka
00:30
zprávy
Počasie
SR (2014)
00:40
Slovo
Príhovor Darinky Laščiakovej o nábožnosti v ľudovej piesni
TV FOOOR
Nova Gold
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.181/0.083