TV Program - Sobota 31. října

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
Nova Cinema Nova Cinema
TV Barrandov TV Barrandov
reklama
Prima Cool Prima Cool
Prima LOVE Prima LOVE
06:00minih73162minih73162
Drtivá porážka II

Další díl/opakování:
08.12.2017 v 06:15 (Barrandov plus)
09.12.2017 v 06:15 (Barrandov plus)

(5)
 
TV program: Drtivá porážka (Wipeout)
06:45
seriál
minih37925minih37925
Teletubbies

Další díl/opakování:
24.06.2019 v 06:50 (ORF1)
25.06.2019 v 06:50 (ORF1)
26.06.2019 v 06:50 (ORF1)
27.06.2019 v 06:50 (ORF1)
28.06.2019 v 06:50 (ORF1)
01.07.2019 v 06:50 (ORF1)

 
TV program: Teletubbies
07:15
seriál
minih49355minih49355
Lokomotiva Tomáš

Další díl/opakování:
24.06.2019 v 09:45 (MINIMAX)
24.06.2019 v 11:00 (JIM JAM)
25.06.2019 v 06:00 (JIM JAM)
25.06.2019 v 09:45 (MINIMAX)
26.06.2019 v 06:00 (JIM JAM)
26.06.2019 v 09:45 (MINIMAX)
27.06.2019 v 06:00 (JIM JAM)
27.06.2019 v 09:45 (MINIMAX)

(20)
 
TV program: Lokomotiva Tomáš (Thomas the Tank Engine & Friends)
07:25
seriál
minih49780minih49780
Požárník Sam

Další díl/opakování:
24.06.2019 v 10:00 (MINIMAX)
24.06.2019 v 11:11 (JIM JAM)
25.06.2019 v 06:12 (JIM JAM)
25.06.2019 v 10:00 (MINIMAX)
25.06.2019 v 10:25 (RiK)
26.06.2019 v 01:00 (RiK)
26.06.2019 v 06:12 (JIM JAM)
26.06.2019 v 10:00 (MINIMAX)

(31)
 
TV program: Požárník Sam (Fireman Sam)
07:40
seriál
minih53499minih53499
Duchové a přízraky

Další díl/opakování:
05.12.2009 v 07:35 (TV Barrandov)
06.12.2009 v 07:35 (TV Barrandov)
12.12.2009 v 07:40 (TV Barrandov)
13.12.2009 v 07:40 (TV Barrandov)
19.12.2009 v 07:40 (TV Barrandov)
20.12.2009 v 07:35 (TV Barrandov)
26.12.2009 v 08:10 (TV Barrandov)
27.12.2009 v 08:00 (TV Barrandov)
02.01.2010 v 07:35 (TV Barrandov)

(26)
 
TV program: Duchové a přízraky (Esprits fantômes)
Nova Cinema
08:30
Informační servis
10:10
Království surikat (10, 11)
11:00
Charlie Chaplin
11:30
Teleshopping
TV Barrandov
08:15
seriál
minih51278minih51278
Svět křížem krážem

Další díl/opakování:
16.04.2011 v 06:50 (TV Barrandov)
17.04.2011 v 06:45 (TV Barrandov)
23.04.2011 v 06:50 (TV Barrandov)
24.04.2011 v 06:50 (TV Barrandov)
30.04.2011 v 06:50 (TV Barrandov)

(42)
09:15minih21847minih21847
Utrpení mladého Boháčka

Další díl/opakování:
22.02.2019 v 20:00 (CS Film)

 
TV program: Utrpení mladého Boháčka
10:55
seriál
minih54210minih54210
Odsouzené

Další díl/opakování:
21.12.2016 v 00:20 (JOJ Family)
22.12.2016 v 00:45 (JOJ Family)
23.12.2016 v 00:05 (JOJ Family)
24.12.2016 v 00:00 (JOJ Family)
27.12.2016 v 12:50 (JOJ Family)
28.12.2016 v 01:10 (JOJ Family)
29.12.2016 v 00:10 (JOJ Family)
30.12.2016 v 00:25 (JOJ Family)

(15)
reklama
Prima Cool
09:05
Teleshopping
09:45
seriál
minih105722
10:05minih51867minih51867
Vítejte doma!

Další díl/opakování:
19.06.2019 v 10:35 (Prima MAX)
20.06.2019 v 09:45 (Prima MAX)
21.06.2019 v 10:25 (Prima MAX)
22.06.2019 v 09:50 (Prima MAX)
23.06.2019 v 09:45 (Prima MAX)
24.06.2019 v 09:30 (Prima MAX)
25.06.2019 v 09:35 (Prima MAX)
26.06.2019 v 08:50 (Prima MAX)

II 2
 
TV program: Vítejte doma! (Extreme Makeover: Home Edition)
10:50
seriál
minih37360minih37360
Xena

Další díl/opakování:
05.11.2014 v 07:00 (Prima Cool)
06.11.2014 v 07:00 (Prima Cool)
07.11.2014 v 07:00 (Prima Cool)
10.11.2014 v 06:50 (Prima Cool)
11.11.2014 v 06:50 (Prima Cool)
12.11.2014 v 06:50 (Prima Cool)
13.11.2014 v 06:50 (Prima Cool)
14.11.2014 v 06:50 (Prima Cool)
17.11.2014 v 06:50 (Prima Cool)

III 15
 
TV program: Xena (Xena: Warrior Princess)
11:35
seriál
minih43016minih43016
Hrdinové

Další díl/opakování:
19.11.2014 v 02:00 (Markíza)
21.11.2014 v 02:35 (Markíza)
22.11.2014 v 02:30 (Markíza)
25.11.2014 v 01:40 (Markíza)
26.11.2014 v 02:25 (Markíza)
27.11.2014 v 02:25 (Markíza)
28.11.2014 v 02:25 (Markíza)

II 8
 
TV program: Hrdinové (Heroes)
Prima LOVE


Nova Cinema
12:05
Za stříbrným plátnem
12:50
seriál
minih26523minih26523
Hvězdná brána

Další díl/opakování:
19.06.2019 v 14:55 (PLUS)
20.06.2019 v 01:30 (PLUS)
21.06.2019 v 00:10 (PLUS)
22.06.2019 v 00:10 (PLUS)
24.06.2019 v 15:05 (PLUS)
25.06.2019 v 01:20 (PLUS)
26.06.2019 v 00:35 (PLUS)
27.06.2019 v 01:10 (PLUS)

VIII 15
 
TV program: Hvězdná brána (Stargate SG-1)
13:35
seriál
minih55595minih55595
Cordierovi, soudce a policajt

Další díl/opakování:
21.05.2014 v 08:55 (TV Barrandov)
22.05.2014 v 09:05 (TV Barrandov)
23.05.2014 v 09:10 (TV Barrandov)

9
 
TV program: Cordierovi, soudce a policajt (Les cordier, juge et flic)
15:10minih34141minih34141
Manželka pro kněze

Další díl/opakování:
07.09.2011 v 14:10 (Nova Cinema)
08.09.2011 v 00:50 (Nova Cinema)

 
TV program: Manželka pro kněze (La moglie del prete)
TV Barrandov
12:00minih49805minih49805
12:55
seriál
minih51279minih51279
Údolí Divokých růží

Další díl/opakování:
28.12.2016 v 05:05 (Doma)
29.12.2016 v 05:05 (Doma)
30.12.2016 v 05:00 (Doma)

(7)
 
TV program: Údolí Divokých růží (Im Tal der wilden Rosen)
14:40
seriál
minih42385minih42385
Panoptikum města pražského

Další díl/opakování:
27.06.2018 v 20:00 (ČT1)
28.06.2018 v 10:55 (ČT1)
04.07.2018 v 20:10 (ČT1)

 
TV program: Panoptikum Města pražského
15:40minih73162minih73162
Drtivá porážka II

Další díl/opakování:
08.12.2017 v 06:15 (Barrandov plus)
09.12.2017 v 06:15 (Barrandov plus)

(5)
 
TV program: Drtivá porážka (Wipeout)
reklama
Prima Cool
12:20minih56309minih56309
13:10
seriál
minih48143minih48143
Bostonská střední

Další díl/opakování:
01.03.2010 v 12:25 (Prima Cool)
02.03.2010 v 12:25 (Prima Cool)
03.03.2010 v 12:25 (Prima Cool)
04.03.2010 v 12:25 (Prima Cool)
05.03.2010 v 12:25 (Prima Cool)
08.03.2010 v 12:25 (Prima Cool)
09.03.2010 v 12:25 (Prima Cool)
10.03.2010 v 12:25 (Prima Cool)
11.03.2010 v 12:25 (Prima Cool)

IV 14
 
TV program: Bostonská střední (Boston Public)
13:55
seriál
minih37360minih37360
Xena

Další díl/opakování:
05.11.2014 v 07:00 (Prima Cool)
06.11.2014 v 07:00 (Prima Cool)
07.11.2014 v 07:00 (Prima Cool)
10.11.2014 v 06:50 (Prima Cool)
11.11.2014 v 06:50 (Prima Cool)
12.11.2014 v 06:50 (Prima Cool)
13.11.2014 v 06:50 (Prima Cool)
14.11.2014 v 06:50 (Prima Cool)
17.11.2014 v 06:50 (Prima Cool)

III 15
 
TV program: Xena (Xena: Warrior Princess)
14:40minih50964minih50964
Top Gear 2008

Další díl/opakování:
18.06.2019 v 20:15 (Prima Cool)
19.06.2019 v 11:00 (Prima Cool)
25.06.2019 v 20:15 (Prima Cool)
26.06.2019 v 10:50 (Prima Cool)
02.07.2019 v 20:15 (Prima Cool)
03.07.2019 v 11:10 (Prima Cool)

9
 
TV program: Top Gear
15:40
Premier League Live!
Prima LOVE
Nova Cinema
17:10
seriál
minih42031minih42031
Kobra 11

Další díl/opakování:
24.06.2019 v 06:10 (Nova Action)
25.06.2019 v 06:10 (Nova Action)
26.06.2019 v 06:10 (Nova Action)
27.06.2019 v 06:05 (Nova Action)
28.06.2019 v 06:05 (Nova Action)
29.06.2019 v 06:05 (Nova Action)
30.06.2019 v 06:10 (Nova Action)
01.07.2019 v 06:40 (Nova Action)

VII (1, 2)
 
TV program: Kobra 11 (Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei)
19:00minih28217minih28217
Oněgin

Další díl/opakování:
08.07.2013 v 22:00 (ČT2)

 
TV program: Oněgin (Onegin)
TV Barrandov
16:40
Rose a Val II
18:40
seriál
minih49355minih49355
Lokomotiva Tomáš

Další díl/opakování:
24.06.2019 v 09:45 (MINIMAX)
24.06.2019 v 11:00 (JIM JAM)
25.06.2019 v 06:00 (JIM JAM)
25.06.2019 v 09:45 (MINIMAX)
26.06.2019 v 06:00 (JIM JAM)
26.06.2019 v 09:45 (MINIMAX)
27.06.2019 v 06:00 (JIM JAM)
27.06.2019 v 09:45 (MINIMAX)

(20)
 
TV program: Lokomotiva Tomáš (Thomas the Tank Engine & Friends)
19:00
seriál
minih51278minih51278
Svět křížem krážem

Další díl/opakování:
16.04.2011 v 06:50 (TV Barrandov)
17.04.2011 v 06:45 (TV Barrandov)
23.04.2011 v 06:50 (TV Barrandov)
24.04.2011 v 06:50 (TV Barrandov)
30.04.2011 v 06:50 (TV Barrandov)

reklama
Prima Cool
16:00
Fulham FC - Liverpool FC
18:10
seriál
minih50931minih50931
Jednotka zvláštního určení

Další díl/opakování:
16.11.2013 v 02:00 (PLUS)
23.11.2013 v 02:30 (PLUS)

II 12
 
TV program: Jednotka zvláštního určení (The Unit)
19:00
seriál
minih44978minih44978
Griffinovi

Další díl/opakování:
18.06.2019 v 23:30 (Prima Comedy Central)
19.06.2019 v 00:00 (Prima Comedy Central)
20.06.2019 v 00:00 (Prima Comedy Central)
21.06.2019 v 00:20 (Prima Comedy Central)
22.06.2019 v 00:20 (Prima Comedy Central)
23.06.2019 v 01:00 (Prima Comedy Central)
24.06.2019 v 01:00 (Prima Comedy Central)
25.06.2019 v 23:30 (Prima Comedy Central)

V 3
 
TV program: Griffinovi (Family Guy)
19:25
seriál
minih51139minih51139
Prima LOVE
Nova Cinema
21:00
seriál
minih44971minih44971
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti

Další díl/opakování:
23.06.2019 v 21:10 (Nova Action)
24.06.2019 v 00:45 (Nova Action)
24.06.2019 v 20:00 (Barrandov plus)
24.06.2019 v 22:05 (TV Barrandov)
25.06.2019 v 00:40 (Nova Action)
25.06.2019 v 22:05 (TV Barrandov)
26.06.2019 v 00:40 (Nova Action)
26.06.2019 v 22:55 (VOX)

VI 19
 
TV program: Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (Law & Order: Special Victims Unit)
21:50
seriál
minih55161minih55161
Ned a Stacey

Další díl/opakování:
13.09.2010 v 11:30 (Nova Cinema)
14.09.2010 v 11:30 (Nova Cinema)
15.09.2010 v 11:30 (Nova Cinema)
16.09.2010 v 11:30 (Nova Cinema)
17.09.2010 v 11:30 (Nova Cinema)
18.09.2010 v 11:25 (Nova Cinema)
19.09.2010 v 10:40 (Nova Cinema)
20.09.2010 v 11:20 (Nova Cinema)
21.09.2010 v 11:30 (Nova Cinema)

I 19
 
TV program: Ned a Stacey (Ned and Stacey)
22:20minih27779minih27779
Ospalá díra

Další díl/opakování:
16.05.2019 v 01:45 (Cinemax2)
21.05.2019 v 22:45 (Cinemax2)
01.06.2019 v 20:00 (Prima MAX)

 
TV program: Ospalá díra (Sleepy Hollow)
TV Barrandov
20:00minih89914minih89914
20:05
Pelíšky slavných
20:20
Brilantní plán
22:20minih103237minih103237
HLAVNÍ ZPRÁVY

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

22:35
Vraždy podle abecedy
reklama
Prima Cool
20:15minih50964minih50964
Top Gear

Další díl/opakování:
18.06.2019 v 20:15 (Prima Cool)
19.06.2019 v 11:00 (Prima Cool)
25.06.2019 v 20:15 (Prima Cool)
26.06.2019 v 10:50 (Prima Cool)
02.07.2019 v 20:15 (Prima Cool)
03.07.2019 v 11:10 (Prima Cool)

VI 4
 
TV program: Top Gear
21:10minih28276minih28276
Životní zkouška

Další díl/opakování:
25.10.2018 v 21:55 (Nova Cinema)
27.10.2018 v 01:25 (Nova Cinema)

 
TV program: Životní zkouška (Proof of Life)
23:25
film
minih47629minih47629
Oni
 
TV program: Oni (The Strangers)
Prima LOVE
Nova Cinema
00:15minih104881minih104881
TV Barrandov
00:30minih59476minih59476
EZO.TV

Další díl/opakování:
15.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
16.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
17.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
18.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
19.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
20.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
21.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
23.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)

 
TV program: EZO.TV
02:00
Rose a Val II
reklama
Prima Cool
00:55
seriál
minih44978minih44978
Griffinovi

Další díl/opakování:
18.06.2019 v 23:30 (Prima Comedy Central)
19.06.2019 v 00:00 (Prima Comedy Central)
20.06.2019 v 00:00 (Prima Comedy Central)
21.06.2019 v 00:20 (Prima Comedy Central)
22.06.2019 v 00:20 (Prima Comedy Central)
23.06.2019 v 01:00 (Prima Comedy Central)
24.06.2019 v 01:00 (Prima Comedy Central)
25.06.2019 v 23:30 (Prima Comedy Central)

V 3
 
TV program: Griffinovi (Family Guy)
01:20
seriál
minih54189minih54189
02:00minih51867minih51867
Vítejte doma!

Další díl/opakování:
19.06.2019 v 10:35 (Prima MAX)
20.06.2019 v 09:45 (Prima MAX)
21.06.2019 v 10:25 (Prima MAX)
22.06.2019 v 09:50 (Prima MAX)
23.06.2019 v 09:45 (Prima MAX)
24.06.2019 v 09:30 (Prima MAX)
25.06.2019 v 09:35 (Prima MAX)
26.06.2019 v 08:50 (Prima MAX)

II 2
 
TV program: Vítejte doma! (Extreme Makeover: Home Edition)
Prima LOVE
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.159/0.06