TV Program - Neděle 3. listopadu

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
Disney Channel Disney Channel
Dajto Dajto
reklama
HOROR FILM HOROR FILM
05:00
děti
minih106542minih106542
Americký drak: Jake Long

Další díl/opakování:
13.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
14.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
17.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
18.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
19.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
20.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
21.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
24.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
25.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)

(15)
Seriál pro mládež
 
TV program: Americký Drak: Jake Long (American Dragon: Jake Long)
05:25
děti
minih62572minih62572
Jonas

Další díl/opakování:
13.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
14.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
15.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
16.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
17.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
18.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
19.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
20.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
21.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)

(9)
Seriál pro mládež
 
TV program: Jonas
06:00
děti
minih58206minih58206
Mickeyho klubík

Další díl/opakování:
03.07.2019 v 08:05 (ČT :D)
04.07.2019 v 08:05 (ČT :D)
05.07.2019 v 08:05 (ČT :D)
08.07.2019 v 08:05 (ČT :D)
09.07.2019 v 08:05 (ČT :D)
10.07.2019 v 08:05 (ČT :D)
11.07.2019 v 08:05 (ČT :D)
12.07.2019 v 08:05 (ČT :D)

(73)
Seriál pro mládež
 
TV program: Mickeyho klubík (Mickey Mouse Clubhouse)
06:25
děti
minih104951minih104951
Doktorka Plyšáková

Další díl/opakování:
15.11.2019 v 10:25 (ČT :D)
18.11.2019 v 06:35 (ČT :D)
19.11.2019 v 06:35 (ČT :D)
20.11.2019 v 06:35 (ČT :D)
21.11.2019 v 06:35 (ČT :D)
25.11.2019 v 06:35 (ČT :D)

(35, 36)
Seriál pro mládež
 
TV program: Doktorka Plyšáková (Doc McStuffins)
06:50
děti
minih47045minih47045
Hannah Montana navěky

Další díl/opakování:
15.12.2016 v 18:30 (Disney Channel)

(99, 100)
Seriál pro mládež
 
TV program: Hannah Montana
07:40
děti
minih106546minih106546
Sofie První

Další díl/opakování:
16.11.2019 v 07:45 (Jednotka)
17.11.2019 v 07:20 (Jednotka)
23.11.2019 v 07:25 (Jednotka)
24.11.2019 v 07:20 (Jednotka)

(14)
Seriál pro mládež
 
TV program: Sofie První (Sofia the First)
05:30
dokument
112
Neuveriteľné udalosti zachytené na núdzovej linke
06:00
dokument
112
Neuveriteľné udalosti zachytené na núdzovej linke
06:50
Akčná výhra
Disney Channel
08:05
film
minih143625
Sofie První: Byla nebyla jedna princezna

Další díl/opakování:
22.07.2018 v 07:30 (Disney Channel)
08.08.2018 v 12:05 (Disney Channel)
24.08.2018 v 12:05 (Disney Channel)

(1)
Seriál pro mládež
 
TV program: Sofie První: Byla jednou jedna princezna (Sofia the First: Once Upon a Princess)
09:00
děti
minih82241minih82241
Farma R.A.K.

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 16:00 (Disney Channel)
19.11.2019 v 16:00 (Disney Channel)
20.11.2019 v 16:00 (Disney Channel)
21.11.2019 v 16:00 (Disney Channel)
22.11.2019 v 16:00 (Disney Channel)
23.11.2019 v 17:00 (Disney Channel)
24.11.2019 v 17:00 (Disney Channel)
28.11.2019 v 16:00 (Disney Channel)

(53)
Seriál pro mládež
 
TV program: Farma Rak (A.N.T. Farm)
09:30
děti
minih99640minih99640
Městečko Záhad

Další díl/opakování:
19.11.2019 v 07:00 (Disney Channel)
20.11.2019 v 07:00 (Disney Channel)
21.11.2019 v 07:00 (Disney Channel)
22.11.2019 v 07:00 (Disney Channel)
23.11.2019 v 06:00 (Disney Channel)
24.11.2019 v 06:00 (Disney Channel)
28.11.2019 v 07:00 (Disney Channel)

(17)
Seriál pro mládež
 
TV program: Městečko záhad (Gravity Falls)
10:00
děti
minih112436minih112436
Wolfblood

Další díl/opakování:
20.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
21.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
22.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
23.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
24.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
25.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
26.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
27.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
28.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)

(3)
Seriál pro mládež
 
TV program: Wolfblood
10:30
děti
minih115825
Monsters University: Behind The Screams (1)
Seriál pro mládež
11:00
děti
minih33878minih33878
Popelka II: Splněný sen

Další díl/opakování:
01.09.2018 v 12:05 (Disney Channel)


Film pro mládež
 
TV program: Popelka II: Splněný sen (Cinderella II: Dreams Come True)
Dajto
08:20
seriál
minih35438minih35438
Walker, texaský ranger

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 14:30 (Prima)
19.11.2019 v 01:50 (Prima)
20.11.2019 v 01:45 (Prima)
21.11.2019 v 01:55 (Prima)
22.11.2019 v 01:50 (Prima)
23.11.2019 v 02:05 (Prima)
25.11.2019 v 14:30 (Prima)
26.11.2019 v 01:45 (Prima)
28.11.2019 v 14:30 (Prima)

II (25/25)
Krimiseriál USA (1994-1995). V hlavnej úlohe Ch. Norris
 
TV program: Walker, Texas Ranger
09:05
seriál
minih42031minih42031
Kobra 11

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 03:35 (Dajto)
18.11.2019 v 06:50 (Nova Action)
18.11.2019 v 11:30 (Markíza)
19.11.2019 v 00:40 (Markíza)
19.11.2019 v 06:50 (Nova Action)
19.11.2019 v 17:55 (Dajto)
20.11.2019 v 00:15 (Markíza)
20.11.2019 v 06:50 (Nova Action)


Krimiseriál N (1998). Hrajú: J. Brandrup, R. Strecker, A. Eggertová
 
TV program: Kobra 11 (Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei)
10:10
seriál
minih10463minih10463
Komisár Rex

Další díl/opakování:
15.11.2019 v 09:55 (ORF2)
18.11.2019 v 09:55 (ORF2)
19.11.2019 v 09:55 (ORF2)
20.11.2019 v 02:25 (ORF2)
21.11.2019 v 09:55 (ORF2)
22.11.2019 v 09:55 (ORF2)
25.11.2019 v 09:55 (ORF2)

XI (5/12)
Krimiseriál Tal. (2010). Hrajú: K. Capparoni, P. Abellová, F. Ferri
 
TV program: Komisař Rex (Kommissar Rex)
11:00
zábava
minih49833minih49833
Pevnosť Boyard

Další díl/opakování:
17.11.2019 v 09:00 (Prima Cool)
19.11.2019 v 01:55 (Prima Cool)
20.11.2019 v 02:20 (Prima Cool)
21.11.2019 v 02:00 (Prima Cool)
22.11.2019 v 02:10 (Prima Cool)
23.11.2019 v 01:35 (Prima Cool)
24.11.2019 v 02:40 (Prima Cool)
26.11.2019 v 01:55 (Prima Cool)


Súťažno-zábavná relácia, v ktorej slovenské družstvá francúzsku pevnosť
 
TV program: Pevnost Boyard (Fort Boyard)
reklama
HOROR FILM


Disney Channel
12:40
děti
Disney princezny: královská oslava (1)
Seriál pro mládež
13:05
děti
minih106530minih106530
Nakopni to

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 17:00 (Disney Channel)
19.11.2019 v 17:00 (Disney Channel)
20.11.2019 v 17:00 (Disney Channel)
21.11.2019 v 17:00 (Disney Channel)
22.11.2019 v 17:00 (Disney Channel)
28.11.2019 v 17:00 (Disney Channel)

(34)
Seriál pro mládež
 
TV program: Nakopni to (Kickin' It)
13:35
děti
minih66916minih66916
Hodně štěstí, Charlie

Další díl/opakování:
14.11.2019 v 11:30 (Disney Channel)
15.11.2019 v 08:00 (Disney Channel)
16.11.2019 v 19:00 (Disney Channel)
17.11.2019 v 19:00 (Disney Channel)

(73)
Seriál pro mládež
 
TV program: Hodně štěstí, Charlie (Good Luck Charlie)
14:00
děti
minih107434minih107434
Královská dvojčata

Další díl/opakování:
23.09.2019 v 09:00 (Disney Channel)
24.09.2019 v 09:00 (Disney Channel)
25.09.2019 v 09:00 (Disney Channel)
26.09.2019 v 09:00 (Disney Channel)
27.09.2019 v 09:00 (Disney Channel)
30.09.2019 v 09:00 (Disney Channel)
01.10.2019 v 09:00 (Disney Channel)
02.10.2019 v 09:00 (Disney Channel)

(36)
Seriál pro mládež
 
TV program: Královská dvojčata (Pair of Kings)
14:30
děti
minih54902minih54902
Phineas & Ferb

Další díl/opakování:
19.11.2019 v 19:15 (ČT :D)
20.11.2019 v 19:15 (ČT :D)
21.11.2019 v 19:15 (ČT :D)
22.11.2019 v 19:15 (ČT :D)
22.11.2019 v 20:45 (Disney Channel)
23.11.2019 v 19:15 (ČT :D)
24.11.2019 v 19:20 (ČT :D)
25.11.2019 v 19:15 (ČT :D)

(111)
Seriál pro mládež
 
TV program: Phineas & Ferb (Phineas and Ferb)
14:55
děti
minih106532minih106532
Pes a jeho blog

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 20:30 (Disney Channel)
19.11.2019 v 20:30 (Disney Channel)
20.11.2019 v 20:30 (Disney Channel)
21.11.2019 v 20:30 (Disney Channel)
28.11.2019 v 20:30 (Disney Channel)

(18)
Seriál pro mládež
 
TV program: Pes a jeho blog (Dog with a Blog)
15:25
děti
minih106642minih106642
Austin a Ally

Další díl/opakování:
14.11.2019 v 10:00 (Disney Channel)
15.11.2019 v 10:00 (Disney Channel)
16.11.2019 v 20:30 (Disney Channel)
17.11.2019 v 20:30 (Disney Channel)

(15)
Seriál pro mládež
 
TV program: Austin a Ally (Austin & Ally)
15:50
děti
minih106530minih106530
Nakopni to

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 17:00 (Disney Channel)
19.11.2019 v 17:00 (Disney Channel)
20.11.2019 v 17:00 (Disney Channel)
21.11.2019 v 17:00 (Disney Channel)
22.11.2019 v 17:00 (Disney Channel)
28.11.2019 v 17:00 (Disney Channel)

(33)
Seriál pro mládež
 
TV program: Nakopni to (Kickin' It)
Dajto
12:05
film
minih38991minih38991
Otvorené more

Další díl/opakování:
06.10.2019 v 11:05 (Film+)

český dabing
Triler USA (2003). Hrajú: B. Ryanová, D. Travis, S. Stein, M. E. Williamson, C. Zenatová. Réžia Ch. ...

Triler USA (2003). Hrajú: B. Ryanová, D. Travis, S. Stein, M. E. Williamson, C. Zenatová. Réžia Ch. Kentis

 
TV program: Otevřené moře (Open Water)
13:30
film
minih38925minih38925
Veterná smršť

Další díl/opakování:
30.09.2019 v 18:10 (Filmbox)
08.10.2019 v 02:10 (Filmbox)
26.10.2019 v 05:20 (Filmbox)


Film USA (2003). Hrajú: J. Lando, N. Eggertová, E. Parkerová, G. Sanford. Réžia G. M. Shilton
 
TV program: Větrná smršť (Devil’s Wind)
15:15
seriál
minih55442minih55442
NCIS: Los Angeles

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 10:35 (AXN)
18.11.2019 v 13:35 (AXN HD)
18.11.2019 v 14:50 (KABEL1)
19.11.2019 v 07:55 (AXN HD)
19.11.2019 v 09:20 (KABEL1)
19.11.2019 v 09:40 (AXN)
19.11.2019 v 20:15 (SAT1)
20.11.2019 v 01:20 (SAT1)

III (21, 22/24)
Krimiseriál USA (2011-2012). Hrajú: Ch. O'Donnell, L. C. J, D. Ruahová
 
TV program: Námořní vyšetřovací služba LA (NCIS: Los Angeles)
reklama
HOROR FILM
Disney Channel
16:20
děti
minih86722minih86722
Jessie

Další díl/opakování:
16.11.2019 v 07:30 (Disney Channel)
17.11.2019 v 07:30 (Disney Channel)
23.11.2019 v 07:30 (Disney Channel)
24.11.2019 v 07:30 (Disney Channel)

(32)
Seriál pro mládež
 
TV program: Jessie
16:45
děti
minih69919minih69919
Na parket

Další díl/opakování:
23.09.2019 v 17:00 (Disney Channel)
24.09.2019 v 17:00 (Disney Channel)
25.09.2019 v 17:00 (Disney Channel)
26.09.2019 v 17:00 (Disney Channel)
27.09.2019 v 17:00 (Disney Channel)
30.09.2019 v 17:00 (Disney Channel)
01.10.2019 v 17:00 (Disney Channel)
02.10.2019 v 17:00 (Disney Channel)

(66)
Seriál pro mládež
 
TV program: Na parket! (Shake It Up!)
17:15
děti
minih106546minih106546
Sofie První

Další díl/opakování:
16.11.2019 v 07:45 (Jednotka)
17.11.2019 v 07:20 (Jednotka)
23.11.2019 v 07:25 (Jednotka)
24.11.2019 v 07:20 (Jednotka)

(15)
Seriál pro mládež
 
TV program: Sofie První (Sofia the First)
17:40
děti
minih82241minih82241
Farma R.A.K.

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 16:00 (Disney Channel)
19.11.2019 v 16:00 (Disney Channel)
20.11.2019 v 16:00 (Disney Channel)
21.11.2019 v 16:00 (Disney Channel)
22.11.2019 v 16:00 (Disney Channel)
23.11.2019 v 17:00 (Disney Channel)
24.11.2019 v 17:00 (Disney Channel)
28.11.2019 v 16:00 (Disney Channel)

(58)
Seriál pro mládež
 
TV program: Farma Rak (A.N.T. Farm)
18:10
děti
minih112436minih112436
Wolfblood

Další díl/opakování:
20.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
21.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
22.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
23.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
24.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
25.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
26.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
27.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
28.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)

(3)
Seriál pro mládež
 
TV program: Wolfblood
18:35
děti
minih99640minih99640
Městečko Záhad

Další díl/opakování:
19.11.2019 v 07:00 (Disney Channel)
20.11.2019 v 07:00 (Disney Channel)
21.11.2019 v 07:00 (Disney Channel)
22.11.2019 v 07:00 (Disney Channel)
23.11.2019 v 06:00 (Disney Channel)
24.11.2019 v 06:00 (Disney Channel)
28.11.2019 v 07:00 (Disney Channel)

(16)
Seriál pro mládež
 
TV program: Městečko záhad (Gravity Falls)
19:05
děti
minih66916minih66916
Hodně štěstí, Charlie

Další díl/opakování:
14.11.2019 v 11:30 (Disney Channel)
15.11.2019 v 08:00 (Disney Channel)
16.11.2019 v 19:00 (Disney Channel)
17.11.2019 v 19:00 (Disney Channel)

(74)
Seriál pro mládež
 
TV program: Hodně štěstí, Charlie (Good Luck Charlie)
19:30
děti
minih54918minih54918
Program na ochranu princezen

Další díl/opakování:
03.07.2019 v 20:30 (Disney Channel)


Film pro mládež
 
TV program: Program na ochranu princezen (Princess Protection Program)
Dajto
17:00
zábava
minih50964minih50964
Top Gear - NOVÉ ČASTI

Další díl/opakování:
12.11.2019 v 08:25 (Prima Cool)
13.11.2019 v 10:55 (Prima Cool)
15.11.2019 v 17:00 (Prima Cool)
16.11.2019 v 08:20 (Prima Cool)
17.11.2019 v 07:55 (Prima Cool)
18.11.2019 v 08:45 (Prima Cool)
19.11.2019 v 08:50 (Prima Cool)
20.11.2019 v 16:25 (Prima Cool)


Kultová show zo sveta rýchlych kolies
 
TV program: Top Gear
18:05
seriál
minih35438minih35438
Walker, texaský ranger

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 14:30 (Prima)
19.11.2019 v 01:50 (Prima)
20.11.2019 v 01:45 (Prima)
21.11.2019 v 01:55 (Prima)
22.11.2019 v 01:50 (Prima)
23.11.2019 v 02:05 (Prima)
25.11.2019 v 14:30 (Prima)
26.11.2019 v 01:45 (Prima)
28.11.2019 v 14:30 (Prima)

III (1/26)
Krimiseriál USA (1995-1996). V hlavnej úlohe Ch. Norris
 
TV program: Walker, Texas Ranger
19:00
seriál
minih105641minih105641
KUNG FU PANDA

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 06:00 (Prima Comedy Central)
19.11.2019 v 06:00 (Prima Comedy Central)
20.11.2019 v 06:00 (Prima Comedy Central)
21.11.2019 v 06:00 (Prima Comedy Central)
22.11.2019 v 06:00 (Prima Comedy Central)
23.11.2019 v 06:00 (Prima Comedy Central)
23.11.2019 v 18:15 (Nova Gold)
24.11.2019 v 06:00 (Prima Comedy Central)


Anim. seriál USA (2012-2013)
 
TV program: Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví (Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness)
19:25
seriál
minih69893minih69893
TUČNIAKY Z MADAGASKARU

Další díl/opakování:
15.11.2019 v 18:15 (Nova Gold)
16.11.2019 v 05:55 (Nova 2)
16.11.2019 v 07:00 (Prima Comedy Central)
16.11.2019 v 09:05 (Nova Gold)
17.11.2019 v 06:00 (Nova 2)
17.11.2019 v 07:00 (Prima Comedy Central)
17.11.2019 v 09:05 (Nova Gold)
18.11.2019 v 06:10 (Nova 2)


Anim. seriál USA (2012)
 
TV program: Tučňáci z Madagaskaru (The Penguins of Madagascar)
19:50
seriál
minih137984minih137984
ZAJAC BUGS A PRIATELIA

Další díl/opakování:
26.10.2019 v 07:15 (Markíza)
27.10.2019 v 07:05 (Markíza)


Anim. seriál USA (1960-2000)
 
TV program: Bugs Bunny a jeho přátelé (The Bugs Bunny Show)
reklama
HOROR FILM
Disney Channel
21:00
děti
minih106534minih106534
Dokonalý Spiderman

Další díl/opakování:
08.07.2017 v 06:30 (Disney Channel)
09.07.2017 v 06:30 (Disney Channel)
15.07.2017 v 06:30 (Disney Channel)
16.07.2017 v 06:30 (Disney Channel)
22.07.2017 v 06:30 (Disney Channel)
23.07.2017 v 06:30 (Disney Channel)
29.07.2017 v 06:30 (Disney Channel)
30.07.2017 v 06:30 (Disney Channel)

(8)
Seriál pro mládež
 
TV program: Dokonalý Spiderman (Ultimate Spider-Man)
21:30
děti
minih112436minih112436
Wolfblood

Další díl/opakování:
20.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
21.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
22.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
23.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
24.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
25.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
26.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
27.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
28.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)

(3)
Seriál pro mládež
 
TV program: Wolfblood
22:00
děti
minih115825
Monsters University: Behind The Screams (1)
Seriál pro mládež
22:25
děti
minih82241minih82241
Farma R.A.K.

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 16:00 (Disney Channel)
19.11.2019 v 16:00 (Disney Channel)
20.11.2019 v 16:00 (Disney Channel)
21.11.2019 v 16:00 (Disney Channel)
22.11.2019 v 16:00 (Disney Channel)
23.11.2019 v 17:00 (Disney Channel)
24.11.2019 v 17:00 (Disney Channel)
28.11.2019 v 16:00 (Disney Channel)

(49)
Seriál pro mládež
 
TV program: Farma Rak (A.N.T. Farm)
23:15
děti
minih99640minih99640
Městečko Záhad

Další díl/opakování:
19.11.2019 v 07:00 (Disney Channel)
20.11.2019 v 07:00 (Disney Channel)
21.11.2019 v 07:00 (Disney Channel)
22.11.2019 v 07:00 (Disney Channel)
23.11.2019 v 06:00 (Disney Channel)
24.11.2019 v 06:00 (Disney Channel)
28.11.2019 v 07:00 (Disney Channel)

(2)
Seriál pro mládež
 
TV program: Městečko záhad (Gravity Falls)
23:40
děti
minih71333minih71333
Zeke a Luther

Další díl/opakování:
13.12.2016 v 18:30 (Disney Channel)

(11)
Seriál pro mládež
 
TV program: Zeke a Luther (Zeke and Luther)
Dajto
20:10
seriál
minih58930minih58930
ĽUDSKÝ TERČ

Další díl/opakování:
21.06.2017 v 03:45 (KABEL1)
28.06.2017 v 03:35 (KABEL1)

(5, 6/12)
Akčný seriál USA (2010-2011). Hrajú: M. Valley, Ch. McBride, J. E. Halley
 
TV program: Lidský terč (Human Target)
22:00
seriál
minih61719minih61719
SPARTAKUS: KRV A PIESOK

Další díl/opakování:
24.10.2018 v 04:00 (PRO7 Maxx)

(3, 4/13)
Seriál USA (2010). Hrajú: A. Whitfield, J. Hannah, M. Bennett, L. Lawlessová
 
TV program: Spartacus: Krev a písek (Spartacus: Blood and Sand)
reklama
HOROR FILM
Disney Channel
00:05
děti
minih62572minih62572
Jonas

Další díl/opakování:
13.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
14.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
15.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
16.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
17.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
18.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
19.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
20.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
21.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)

(10)
Seriál pro mládež
 
TV program: Jonas
00:30
děti
minih47045minih47045
Hannah Montana

Další díl/opakování:
15.12.2016 v 18:30 (Disney Channel)

(75, 76)
Seriál pro mládež
 
TV program: Hannah Montana
01:15
děti
minih63308minih63308
Sonny ve velkém světě

Další díl/opakování:
16.10.2015 v 15:00 (Disney Channel)

(13, 14)
Seriál pro mládež
 
TV program: Sonny ve velkém světě (Sonny With a Chance)
02:00
děti
minih106542minih106542
Americký drak: Jake Long

Další díl/opakování:
13.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
14.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
17.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
18.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
19.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
20.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
21.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
24.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
25.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)

(16, 17)
Seriál pro mládež
 
TV program: Americký Drak: Jake Long (American Dragon: Jake Long)
02:45
děti
minih62572minih62572
Jonas

Další díl/opakování:
13.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
14.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
15.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
16.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
17.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
18.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
19.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
20.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
21.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)

(10)
Seriál pro mládež
 
TV program: Jonas
03:10
děti
minih47045minih47045
Hannah Montana

Další díl/opakování:
15.12.2016 v 18:30 (Disney Channel)

(77, 78)
Seriál pro mládež
 
TV program: Hannah Montana
03:55
děti
minih63308minih63308
Sonny ve velkém světě

Další díl/opakování:
16.10.2015 v 15:00 (Disney Channel)

(15, 16)
Seriál pro mládež
 
TV program: Sonny ve velkém světě (Sonny With a Chance)
04:40
děti
minih106542minih106542
Americký drak: Jake Long

Další díl/opakování:
13.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
14.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
17.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
18.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
19.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
20.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
21.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
24.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
25.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)

(18)
Seriál pro mládež
 
TV program: Americký Drak: Jake Long (American Dragon: Jake Long)
Dajto
00:00
film
minih20808minih20808
Terminátor 2: Deň zúčtovania

Další díl/opakování:
19.04.2019 v 20:15 (Prima Cool)
20.04.2019 v 15:05 (Prima Cool)


Akčný triler USA (1991). Hrajú: A. Schwarzenegger, L. Hamiltonová, R. Patrick, E. Furlong. Réžia J. ...

Akčný triler USA (1991). Hrajú: A. Schwarzenegger, L. Hamiltonová, R. Patrick, E. Furlong. Réžia J. Cameron

 
TV program: Terminátor 2: Den zúčtování (Terminator 2: Judgment Day)
02:10
seriál
minih58930minih58930
Ľudský terč

Další díl/opakování:
21.06.2017 v 03:45 (KABEL1)
28.06.2017 v 03:35 (KABEL1)

(5, 6/12)
Akčný seriál USA (2010-2011). Hrajú: M. Valley, Ch. McBride, J. E. Halley
 
TV program: Lidský terč (Human Target)
03:35
seriál
minih61719minih61719
Spartakus: Krv a piesok

Další díl/opakování:
24.10.2018 v 04:00 (PRO7 Maxx)

(3, 4/13)
Seriál USA (2010). Hrajú: A. Whitfield, J. Hannah, M. Bennett, L. Lawlessová
 
TV program: Spartacus: Krev a písek (Spartacus: Blood and Sand)
reklama
HOROR FILM
00:00
film
minih51371minih51371
Hrůza v Connecticutu

Další díl/opakování:
27.10.2019 v 23:50 (JOJ Cinema)
30.10.2019 v 02:15 (JOJ Cinema)

 
TV program: Hrůza v Connecticutu (The Haunting in Connecticut)
01:45
Noční zprávy
01:55
film
minih14377minih14377
Noc oživlých mrtvol

Další díl/opakování:
23.11.2019 v 00:30 (Filmbox Plus)

 
TV program: Noc oživlých mrtvol (Night Of The Living Dead)
03:30
film
minih48042minih48042
Koncert hrůzy

Další díl/opakování:
14.08.2014 v 00:00 (HOROR FILM)
22.08.2014 v 03:10 (HOROR FILM)

 
TV program: Koncert hrůzy (Un Gatto nel cervello)
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.562/0.483