TA3
|
Spektrum
|
TVP 1
|
TVP 2
|
CBS Reality
|
|
05:05
Buď já, nebo pes (64)
06:00
Země krásná neznámá (14) Věčný život veletokům
07:05
Po stopách divoké zvěře (1)
|
05:50
Malý rytíř El Cid Anim. seriál Šp. 1980
ŠmoulovéDalší díl/opakování: 25.04.2024 v 18:15 (ČT :D / ČT art) 26.04.2024 v 18:10 (ČT :D / ČT art) 27.04.2024 v 18:15 (ČT :D / ČT art) 28.04.2024 v 18:15 (ČT :D / ČT art) 29.04.2024 v 18:15 (ČT :D / ČT art) 30.04.2024 v 18:15 (ČT :D / ČT art) 01.05.2024 v 18:15 (ČT :D / ČT art) 02.05.2024 v 18:15 (ČT :D / ČT art)
Anim. seriál USA/Belg.
07:00
Přenos mše svaté z Krakova
|
05:35
Dvacet způsobů jak zhubnout Dok. film USA 2006
06:25
Útočiště Přírodovědecký magazín
07:00
L jako láska Seriál Pol.
07:55
Barvy štěstí Seriál Pol.
|
|
TA3
08:00
Zprávy
09:00
Zprávy
09:30
Sport
10:00
Zprávy
10:30
Svět+
11:00
Zprávy
11:30
Golf
11:45
Svět technologií
|
Spektrum
08:15
Ian Wright: Cesty bez hranic (2)
09:15
Lidé a místa na Zemi: Lofoten Loviště tresek
09:30
Lidé a místa na Zemi: Lofoten Historie a příroda
09:45
Podzim na chalupě (4)
10:50
Nechte své dítě zazářit (1)
11:55
Mravenci vědí všechno (8)
|
TVP 1
08:30
Mickey Mouse Clubhouse Anim. seriál USA
08:55
Handy Manny Anim. seriál USA
09:30
Liška a pes 2 Anim. film USA 2006
10:50
Kouzelníci z Waverly Komed. seriál USA 2007
11:20
Bronislaw Wildstein uvádí Talk show
|
TVP 2
09:45
Neobyčejná Austrálie Dok. film USA 2005
10:50
Wojciech Cejrowski - naboso světem Cyklus reportáží
11:20
Maklowicz na cestách Kulinářství
|
|
|
TA3
12:00
Polední žurnál
12:30
Portrét
13:00
Zprávy
13:30
Zprávy
14:30
Showbiz
15:00
Zprávy
|
Spektrum
12:15
Jamie ukáže, co umí (6)
13:20
Jimmy a geneticky upravené potraviny
14:25
Příběhy z divočiny (3)
15:05
Příběhy z divočiny (4)
15:45
Zvířecí rekordmani (28) Nejzářivější tvorové
|
TVP 1
12:15
Mezi nebem a zemí Magazín
13:20
Mlezivo v kuloárech
13:50
Mahárádžova dcera (1) Seriál N/It./USA 1994,
15:45
Sága starodávného lesa Dok. film
|
TVP 2
14:35
Zlatopolští Seriál Pol.
|
|
TA3
16:30
Třináctá komnata
18:10
Slováci
18:15
Zdraví
18:40
Hlavní zprávy
19:00
Sport
19:15
Made In Japan
19:45
Bez komentáře
19:55
V politike
|
Spektrum
16:50
Panonská poušť
17:30
Mistři švindlu (41)
18:10
Mistři švindlu (42)
18:50
Buď já, nebo pes (65)
19:50
Nahá věda (3)
|
TVP 1
17:30
Otec Matouš Krimiseriál Pol.
18:25
Jaká je to melodie? TV soutěž
19:30
Zprávy, Sport, Počasí
|
TVP 2
16:15
V dobrém i ve zlém Seriál Pol.
17:15
XII. mazurská kabaretní noc - Mragowo 20... (4)
18:45
Tak to letělo! TV soutěž
|
|
TA3
21:00
Zprávy
21:30
Týden
22:00
Noční žurnál
22:30
Sport
23:00
Zprávy
23:30
Noční žurnál +
|
Spektrum
21:00
Tuningmánie (45)
21:40
Tuningmánie (46)
22:20
Hannibal: Nepřítel Říma (1)
23:35
Bojové jednotky (15)
|
TVP 1
20:20
Odvaha svatých Koncert při příležitosti X. Papežského dne
21:35
Mandolína kapitána Corelliho Romant. drama VB/Fr./USA 2001,
23:50
Důkaz Drama USA 2005,
|
TVP 2
20:05
Kabaretový klub Dvojky Zábavné představení
21:05
Čas cti (30) Seriál Pol. 2008
23:05
Televizní literární noviny
23:45
Kabaretožrouti TV soutěž
|
|
TA3
00:00
Závěr vysílání
|
Spektrum
00:15
Bojové jednotky (16)
00:50
Bojovník Arman - Malajsie (7) Silat
01:25
Bojovník Arman - Jižní Korea - Taekwon (8) Do
01:55
Výpravy za zvířaty (7) Zachraňme své bratrance
02:55
Ian Wright: Cesty bez hranic (2)
03:50
Po stopách divoké zvěře (1)
04:45
Dunaj - Modrá stuha Evropy (21) Úzké hrdlo
|
TVP 1
01:45
Soumrak Akční drama Jap. 2002,
04:05
Road Dogz Akční film USA 2000,
|
TVP 2
03:05
Bobby Rodinný film VB 2005,
|
|