TA3
|
Spektrum
|
TVP 1
|
TVP 2
|
CBS Reality
|
|
05:25
Do muzea zadním vchodem (6) Život po smrti
06:00
400 let dalekohledu
07:05
Hubbleovy obrazy (1)
07:35
Hubbleovy obrazy (2)
|
05:55
Dvě strany medaile Seriál Pol. 2007
06:30
Příběhy Starého zákona (10) Anim. seriál USA 1999
07:00
Přenos mše svaté z Krakova
|
05:30
Jak vychovávat maličké (3) Dok. seriál VB 2008
06:25
Útočiště Přírodovědecký magazín
07:00
L jako láska Seriál Pol.
07:55
Barvy štěstí Seriál Pol.
|
|
|
Spektrum
08:10
Pravý švýcarský Robinson (3)
09:15
Rybaření na chalupě (1) Normanské ostrovy
10:10
Chlapský víkend (5)
10:40
Chlapský víkend (6)
11:10
Impéria - Napoleon (29) Vstříc osudu
|
TVP 1
10:40
Tiskne se Publicistika
11:20
Opičí gang Dok. seriál Niz. 2008
|
TVP 2
09:50
Architektonická dobrodružství Dana Cruic... Dok. seriál VB 2008
10:55
Naboso světem Cyklus reportáží
11:35
Maklowicz na cestách Kulinářství
|
|
|
|
Spektrum
12:15
Vášnivý jedlík (27)
12:45
Vášnivý jedlík (28)
13:20
Krev, pot a takeaways (4)
14:30
Zvířecí rekordmani (45) Zabijáci
15:30
Kdo přežije Armagedon (6) Trias
|
TVP 1
12:15
Mezi nebem a zemí Magazín
13:15
Rebel bez příčiny Drama USA 1955,
15:15
Mazané opice Dok. film VB 2008
|
TVP 2
12:10
Velký skok Olsenovy bandy Krimikomedie Dán. 1972,
14:30
Zlatopolští Seriál Pol.
|
|
TA3
19:45
TA3 expres/Bez komentáře
|
Spektrum
16:25
Řeč hmyzí říše (8) Opylovači
16:45
Mistři švindlu (29)
17:20
Mistři švindlu (53)
18:00
Mistři švindlu (54)
18:35
Do muzea zadním vchodem (7) Co mají společného?
19:10
Do muzea zadním vchodem (8) Nedáme si něco k jídlu?
19:45
Tělo v číslech (4) Náš život v číslech
|
TVP 1
16:10
Skupina Rafala Kmity uvádí…
16:25
Velkoobchod s knihami Magazín
17:20
Otec Matouš (34) Krimiseriál Pol.
18:15
Jaká je to melodie? TV soutěž
19:30
Zprávy, Sport, Počasí
|
TVP 2
16:05
V dobrém i ve zlém Seriál Pol.
17:05
Vstup volný Kulturní magazín
18:35
Řekni ano Zábavný pořad
19:05
Tak to letělo! TV soutěž
|
|
|
Spektrum
20:40
Pokusní králíci (3) Zelenáči v Seattlu
21:10
Pokusní králíci (4) Ragby
21:40
Impéria - Napoleon (30) Jak využít štěstí
22:50
O2 Molekula, která stvořila svět
23:55
Řím: Vliv a nadvláda (2) Vzpoura
|
TVP 1
20:20
Blondýnka (4) Seriál Pol.
21:15
Malá Moskva (4) Hist. seriál Pol. 2008
22:15
Lidská skvrna Romant. drama USA/N/Fr. 2003,
|
TVP 2
20:05
Kabaretový klub Dvojky
21:00
Van Helsing Akční film USA/ČR 2004,
23:15
Magazín Extratřídy - Rychlý míč
|
|
|
Spektrum
00:55
Historie podsvětí (8) Los Angeles
01:55
Pohromy století (36)
02:50
Pravý švýcarský Robinson (3)
04:00
Místa ve Středomoří (7) Monako
|
TVP 1
00:10
Žádné boží zprávy Komedie Šp./It./Mex./Fr. 2001,
|
|
|