reklama
 

TV Program - Neděle 20. srpna

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
Viasat Explorer Viasat Explorer
Právě běží 05:25 - 06:20
dokument
Honba za nefritem
Viasat History Viasat History
Právě běží 06:05 - 06:35
Geniální vynálezy
reklama
Právě běží nevysílá se
 
 
VOX VOX
Právě běží 05:45 - 06:35
film
Criminal Intent - Verbrechen im Visier
VIVA VIVA
Právě běží 06:00 - 08:00
Budíček Vivy
06:20
dokument
Honba za nefritem II (11)
Zaříkávač nefritu. Dokumentární seriál Kan. (2016). V těžební ploše Wolverine najde Claudiin syn Jus...

Zaříkávač nefritu. Dokumentární seriál Kan. (2016). V těžební ploše Wolverine najde Claudiin syn Justin spoustu nefritu, ale jeho vykopáním riskuje zničení vybavení celého týmu. Na pomoc se záchranou zničeného vozu je povolán Scrappy Larry.

06:45
dokument
Honba za nefritem II (12)
Záhadná skála. Dokumentární seriál Kan. (2016). Nedostatek nefritu v dolu Wolverine nutí Robina proz...

Záhadná skála. Dokumentární seriál Kan. (2016). Nedostatek nefritu v dolu Wolverine nutí Robina prozkoumat jiný pozemek, kde ale riskuje, že se nesplní sezónní cíl. Larry zkouší pozvednout náladu dieselovou cisternou předělanou na parní lázeň!

07:05
dokument
Honba za nefritem II (13)
Pohotovostní kód. Dokumentární seriál Kan. (2016). Když Claudia zkouší zařídit pro tým dům v Jade Ci...

Pohotovostní kód. Dokumentární seriál Kan. (2016). Když Claudia zkouší zařídit pro tým dům v Jade City, věci se nečekaně zhorší, protože se nádrž se septikem dostane do pitné vody. Josh zkouší na těžebním místě ovládat rypadlo.

07:30
dokument
Honba za nefritem II (14)
Veliký. Dokumentární seriál Kan. (2016). Chladné počasí hrozí ukončit těžební sezónu dřív, než se če...

Veliký. Dokumentární seriál Kan. (2016). Chladné počasí hrozí ukončit těžební sezónu dřív, než se čekalo, a tak zoufalý tým horečnatě zkouší dokončit sezónu a daný cíl hledáním nefritu na povrchu.

07:55
dokument
Honba za nefritem II (15)
S láskou k nefritu. Dokumentární seriál Kan. (2016). Tým je připraven rozřezat slibný balvan na těže...

S láskou k nefritu. Dokumentární seriál Kan. (2016). Tým je připraven rozřezat slibný balvan na těžebním místě Wolverine, ale když skončí celodenní cesta skoro osudovou autohavárií, vypukne chaos.

06:35
Ponurý dům (1)
VB/USA (2005). Život elegantní dámy Dedlockové je převrácen naruby, když rodinný právník Tulkinghorn...

VB/USA (2005). Život elegantní dámy Dedlockové je převrácen naruby, když rodinný právník Tulkinghorn odhalí skandální tajemství z její minulosti. Esther je sirotek a má žít v Ponurém domě s Richardem a Adou.

07:30
Ponurý dům (2)
VB/USA (2005). Navzdory neradostnému objevu Nemova těla, nepřestává Tulkinghorn ve svém nemilosrdném...

VB/USA (2005). Navzdory neradostnému objevu Nemova těla, nepřestává Tulkinghorn ve svém nemilosrdném pátrání po minulosti lady Dedlockové. Richard a Ada plánují zasnoubení, ale dostane se jim nečekané překážky.

06:35
film
Criminal Intent - Verbrechen im Visier
Duell. Drama USA (2010). Detective Nichols ist nach London gereist, da ihn ein ehemaliger Fall einfa...

Duell. Drama USA (2010). Detective Nichols ist nach London gereist, da ihn ein ehemaliger Fall einfach nicht loslässt. In London trifft er sich mit einer geheimnisvollen Frau und berichtet ihr dann von einem Mord an zwei Männern: Der Kunstsammler Dylan Weld und der Antiquitätenhändler Palmer Abrigaille wurden in Abrigailles Haus ermordet aufgefunden. Auf den ersten Blick sieht es danach aus, als haben sich beide bei einem Degen-Duell gegenseitig getötet. Doch den Ermittlern der Major Case Squad, Zach Nichols und Serena Stevens, kommen bei der Begutachtung der Leichen erste Zweifel. Nichols trifft sich mit Abrigailles Tochter Leonore, um ihr die schlechte Nachricht zu überbringen. Beide verbindet eine gemeinsame Vergangenheit, denn als Jugendliche waren sie ein Paar. Die Beziehung ging jedoch auseinander, als Leonore an Schizophrenie erkrankte. Auch Nichols kannte Leonores Vater, denn er und sein Vater waren gute Freunde. Detective Stevens bekommt derweil vom Hausmeister des Anwesens, Celeste, eine Kamera mit einer Videonachricht von Abrigaille ausgehändigt. Abrigaille habe ihn eine Woche vor seinem Tod gebeten, die Kamera der Polizei auszuhändigen, sollte ihm etwas zustoßen. In der Videonachricht erzählt Abrigaille, dass er von Dylan Weld wegen unrecht erworbener Bücher erpresst wird. Von der Gerichtsmedizin erfahren die Ermittler, dass der Tatort inszeniert gewirkt habe und somit der Tod der beiden Opfer durch Ermordung nicht auszuschließen ist. Doch auf der Suche, wer der Mörder ist, tappen die Detectives zunächst im Dunkeln...

07:15
film
Criminal Intent - Verbrechen im Visier
Kurzschluss. Drama USA (2002). Die äußerst wohlhabende Mrs. Batchelder ist durch einen Kurzschluss i...

Kurzschluss. Drama USA (2002). Die äußerst wohlhabende Mrs. Batchelder ist durch einen Kurzschluss in ihrer Heizdecke in ihrem Bett verbrannt. Es besteht kein Zweifel, dass es ein Unfall war. Offenbar hatte die betagte Dame ins Bett uriniert und dadurch den Kurzschluss ausgelöst. Sie hat angeblich kein Testament hinterlassen und nur verfügt, dass sich ihre Nachbarin und Freundin Kate ihrer fünf Katzen annimmt. Kurz nach einem Gespräch mit Mrs. Batchelders Nachlassverwalter Roger Coffman ist allerdings auch Kate tot. Goren und Eames werden eingeschaltet und finden heraus, dass Kates tödlicher Treppensturz ein eiskalter Mord war: Das Treppengeländer war manipuliert worden und auch Kates Verletzungen lassen darauf schließen, dass sie nicht einfach so gestürzt ist, sondern jemand nachgeholfen hat. Als sie den Tod von Mrs. Batchelder noch einmal genauer untersuchen, stellen Goren und Eames fest, dass der in der Heizdecke gefundene Urin von einem Mann stammt. Als ihnen zudem zu Ohren kommt, dass Roger ein überaus teures Hobby hat, das er sich von seinem Gehalt eigentlich gar nicht leisten kann, avanciert der Nachlassverwalter zum Hauptverdächtigen: Hat er Mrs. Batchelder umgebracht, ihr Testament verschwinden lassen und ihre Hinterlassenschaft selbst kassiert? Und wenn ja: Warum musste auch Kate sterben?

Viasat Explorer
08:20
dokument
Honba za nefritem II (16)
Útěk z Wolverinu. Dokumentární seriál Kan. (2016). V závěrečném dílu sezóny tým najde nejlepší nefri...

Útěk z Wolverinu. Dokumentární seriál Kan. (2016). V závěrečném dílu sezóny tým najde nejlepší nefrit sezóny, ale sníh ohrozí jejich odchod z tábora. Dokážou překonat živly a zachránit celou sezónu?

08:40
dokument
Honba za nefritem (1)
Nefritová horečka. Dokumentární seriál Kan. (2014). Když se nefritové těžební vrty ukážou jako prázd...

Nefritová horečka. Dokumentární seriál Kan. (2014). Když se nefritové těžební vrty ukážou jako prázdné, vypukne hašteření a hrozí, že to vykolejí celou těžební sezónu.

09:05
dokument
Honba za nefritem (2)
Pomoc. Dokumentární seriál Kan. (2014). Claudia, Robin a tým se rvou o to, aby své stavební stroje a...

Pomoc. Dokumentární seriál Kan. (2014). Claudia, Robin a tým se rvou o to, aby své stavební stroje a zařízení dostali na vrchol hory před tím, než stoupající řeky znemožní přesun k těžebním místům.

09:30
dokument
Honba za nefritem (3)
Dlouhá štreka. Dokumentární seriál Kan. (2014). Napětí se rozhoří, když se snaží tým dostat stavební...

Dlouhá štreka. Dokumentární seriál Kan. (2014). Napětí se rozhoří, když se snaží tým dostat stavební stroje a zařízení na vrchol hory blátivou, balvany posetou a 120 km dlouhou stezkou k novému nefritovému dolu.

09:55
dokument
Honba za nefritem (4)
Kluzký svah. Dokumentární seriál Kan. (2014). Tým se snaží dostat své stroje na vrchol hory Wolverin...

Kluzký svah. Dokumentární seriál Kan. (2014). Tým se snaží dostat své stroje na vrchol hory Wolverine k zahájení těžebních prací, ale jarní deště rozvodnily řeky, a ty hrozí pohltit velké stroje.

10:15
dokument
Honba za nefritem (5)
Hra na schovávanou. Dokumentární seriál Kan. (2014). Alan je přesvědčen, že je nefrit pod jámou plno...

Hra na schovávanou. Dokumentární seriál Kan. (2014). Alan je přesvědčen, že je nefrit pod jámou plnou vody na jejich pozemku Dynasty. Mezitím projdou zkouškou Joshovy mechanické dovednosti při snaze dostat obří valoun k novému kupci.

10:40
dokument
Honba za nefritem (6)
Nefrit a prolitá krev. Dokumentární seriál Kan. (2014). Robin se snaží vzdorovat zákonům fyziky, aby...

Nefrit a prolitá krev. Dokumentární seriál Kan. (2014). Robin se snaží vzdorovat zákonům fyziky, aby dostal masivní novou ubytovnu na jejich pozemek Wolverine. Vážná nehoda šokuje Jade City.

11:00
dokument
Honba za nefritem (7)
Prokletí nefritu. Dokumentární seriál Kan. (2014). Tým Jade City pronásleduje řetězec smůly a každý ...

Prokletí nefritu. Dokumentární seriál Kan. (2014). Tým Jade City pronásleduje řetězec smůly a každý přichází s unikátním řešením, jak zahnat démony.

11:25
dokument
Honba za nefritem (8)
Návrat do reality. Dokumentární seriál Kan. (2014). Všichni jsou nadšeni, když se konečně podaří vyk...

Návrat do reality. Dokumentární seriál Kan. (2014). Všichni jsou nadšeni, když se konečně podaří vykopat slibné zelené valouny, o nichž si tým myslí, že mají hodnotu milionů. Ale když se objeví kupec, odborník na nefrit, dojde k drsnému probuzení.

11:50
dokument
Honba za nefritem (9)
Nečekaná návštěva. Dokumentární seriál Kan. (2014). Napětí stoupá, když se nečekaně na kontrolu u tě...

Nečekaná návštěva. Dokumentární seriál Kan. (2014). Napětí stoupá, když se nečekaně na kontrolu u těžebního místa Wolverine objeví zámořští investoři.

Viasat History
08:25
Ponurý dům (3)
VB/USA (2005). Tulkinghorn konečně odhalí identitu tajemného Nema. Nemův starý přítel seržant George...

VB/USA (2005). Tulkinghorn konečně odhalí identitu tajemného Nema. Nemův starý přítel seržant George má důkaz, který Tulkinghorn potřebuje a nic ho nezastaví, aby jej vzal Georgeovi i násilím.

09:20
Ponurý dům (4)
VB/USA (2005). Esther onemocní neštovicemi. Sice se zotaví, ale zůstanou jí ošklivé jizvy. Koncipien...

VB/USA (2005). Esther onemocní neštovicemi. Sice se zotaví, ale zůstanou jí ošklivé jizvy. Koncipient Guppy, stále do Esther zamilovaný, o své milované objeví něco, co lady Dedlockovou otřese až do morku kostí.

10:15
dokument
Mistři špióni (2)
Thomas Cromwell. Dokumentární seriál VB (2015). Thomas Cromwell vytvořil síť špiónů, kterou řídil Ji...

Thomas Cromwell. Dokumentární seriál VB (2015). Thomas Cromwell vytvořil síť špiónů, kterou řídil Jindřich VIII., kvůli problémům s Římem, rozvodům, pokusům o atentát a kvůli zavedení nového náboženství.

11:10
film
minih152103
Wolf Hall

Další díl/opakování:
23.08.2017 v 20:00 (Viasat History)
27.08.2017 v 10:20 (Viasat History)
30.08.2017 v 20:00 (Viasat History)

(1)
Kouzlo s třemi kartami. Drama VB (2015). Mecenáš Thomase Cromwella, kardinál Wolsey, upadne jako kan...

Kouzlo s třemi kartami. Drama VB (2015). Mecenáš Thomase Cromwella, kardinál Wolsey, upadne jako kancléř v nemilost a je přinucen uprchnout ze svého paláce v York Place.

 
TV program: Wolf Hall
reklama
VOX
08:10
film
Criminal Intent - Verbrechen im Visier
Hoher Einsatz. Drama USA (2002). Die Leiche der jungen Mathematik-Studentin Penny Chai wird übel zug...

Hoher Einsatz. Drama USA (2002). Die Leiche der jungen Mathematik-Studentin Penny Chai wird übel zugerichtet im Park gefunden. Wie sich herausstellt, hatte sie zusammen mit Kommilitonen ein Programm entwickelt, mit dem man beim Pferderennen oder im Casino beim 'Black Jack' dem Glück etwas nachhelfen kann. Bei ihren Nachforschungen stoßen Goren und Eames auf den jungen Ingenieur Ken Harris, der offenbar auch Pennys Programm benutzt, um Wettbetrügereien zu begehen. Auffällig an ihm ist vor allem seine bodenlose Dreistigkeit: Er schreckt noch nicht einmal davor zurück, sich aufs Revier zu schleichen, um dort etwas über die Ermittlungsergebnisse zu erfahren. Wie sich herausstellt, haben Kens Freunde von der Uni angesichts der immer höheren Summen, die Ken erschwindelt, kalte Füße bekommen. Ken hat sich daraufhin mit der israelischen Mafia eingelassen, um beim Pferderennen den ganz großen Coup zu landen. Hat er Penny umgebracht, weil sie ihm dabei im Weg stand?

09:05
film
Criminal Intent - Verbrechen im Visier
Die Sippe. Drama USA (2002). Die Sozialarbeiterin Ann Lawson wird nach einem Streit mit einem Freund...

Die Sippe. Drama USA (2002). Die Sozialarbeiterin Ann Lawson wird nach einem Streit mit einem Freund, dem Soziologie-Professor Malcolm Bryce, ermordet aufgefunden. Da Ann mehrfach von einem Wagen überrollt wurde und Bryce seinen Wagen an diesem Abend als gestohlen gemeldet hatte, konzentrieren Goren und Eames ihre Ermittlungen zunächst auf ihn. Bryce stellt sich jedoch schon bald als unschuldig heraus, und sein halbwüchsiger Sohn Paul, dessen Bewährungshelferin Ann war, gerät ins Visier der Ermittler. Weitere Recherchen ergeben, dass Bryce mit Anns Hilfe die sogenannten Traveller studierte, einen modernen Nomadenstamm, dem auch Ann angehört hatte. Kyle, der Chef des Familienclans, war darüber äußerst verärgert, zumal viele der Mitglieder in kriminelle Machenschaften verwickelt sind und Bryce Zeuge einer illegalen Kinderverlobung geworden war. Als sie die Familien des Brautpaares genauer unter die Lupe nehmen, stoßen Goren und Eames auf einen Skandal: Kyle hatte Wagen im Wert von 200.000 Dollar von Colin Brennan, dem Vater des minderjährigen Bräutigams, gestohlen. Um dieses Vergehen wiedergutzumachen, hatte Kyle ihm daraufhin seine zwölfjährige Enkelin Fiona als Braut für Colins Sprössling inklusive einer stattlichen Aussteuer angeboten. Musste Ann sterben, weil sie diese Hochzeit verhindern wollte?

10:00
film
Criminal Intent - Verbrechen im Visier
Hinterrücks. Drama USA (2003). Der talentierte junge Architekturstudent Noah Preston wird tot in ein...

Hinterrücks. Drama USA (2003). Der talentierte junge Architekturstudent Noah Preston wird tot in einer U-Bahn-Station gefunden - erstochen mit einem Schraubenzieher. Goren und Eames übernehmen den Fall und stoßen bei ihren Ermittlungen auf den Stararchitekten Ben Laurette, mit dem Noah um den Auftrag konkurriert hatte, Ground Zero wieder aufzubauen. Wie sich herausstellt, ist Ben ein Schürzenjäger und gleich mit drei Frauen verheiratet. Eine davon ist die hochschwangere Meredith, die scheinbar als einzige weiß, dass ihr Mann ein Polygamist ist. Unweit der Bahnstation wird unterdessen Noahs Wagen gefunden, der offensichtlich ausgeraubt wurde. Bei der Untersuchung des Fahrzeugs stellen die Ermittler fest, dass Noah auf dem Fahrersitz gesessen haben muss, als er ermordet wurde, während die tödliche Stichwunde darauf schließen lässt, dass der Mörder sein Opfer schräg von hinten attackiert hatte, also auf dem Rücksitz hinter dem Beifahrer gesessen haben muss. Da der Beifahrersitz sehr weit nach vorne geschoben war, liegt die Vermutung nahe, dass es sich bei der Person auf dem Rücksitz um eine Schwangere gehandelt haben könnte. Hat Meredith den Nachwuchsarchitekten ermordet?

10:55
film
Criminal Intent - Verbrechen im Visier
Kurzschluss. Drama USA (2002). Die äußerst wohlhabende Mrs. Batchelder ist durch einen Kurzschluss i...

Kurzschluss. Drama USA (2002). Die äußerst wohlhabende Mrs. Batchelder ist durch einen Kurzschluss in ihrer Heizdecke in ihrem Bett verbrannt. Es besteht kein Zweifel, dass es ein Unfall war. Offenbar hatte die betagte Dame ins Bett uriniert und dadurch den Kurzschluss ausgelöst. Sie hat angeblich kein Testament hinterlassen und nur verfügt, dass sich ihre Nachbarin und Freundin Kate ihrer fünf Katzen annimmt. Kurz nach einem Gespräch mit Mrs. Batchelders Nachlassverwalter Roger Coffman ist allerdings auch Kate tot. Goren und Eames werden eingeschaltet und finden heraus, dass Kates tödlicher Treppensturz ein eiskalter Mord war: Das Treppengeländer war manipuliert worden und auch Kates Verletzungen lassen darauf schließen, dass sie nicht einfach so gestürzt ist, sondern jemand nachgeholfen hat. Als sie den Tod von Mrs. Batchelder noch einmal genauer untersuchen, stellen Goren und Eames fest, dass der in der Heizdecke gefundene Urin von einem Mann stammt. Als ihnen zudem zu Ohren kommt, dass Roger ein überaus teures Hobby hat, das er sich von seinem Gehalt eigentlich gar nicht leisten kann, avanciert der Nachlassverwalter zum Hauptverdächtigen: Hat er Mrs. Batchelder umgebracht, ihr Testament verschwinden lassen und ihre Hinterlassenschaft selbst kassiert? Und wenn ja: Warum musste auch Kate sterben?

11:50
film
Criminal Intent - Verbrechen im Visier
Hoher Einsatz. Drama USA (2002). Die Leiche der jungen Mathematik-Studentin Penny Chai wird übel zug...

Hoher Einsatz. Drama USA (2002). Die Leiche der jungen Mathematik-Studentin Penny Chai wird übel zugerichtet im Park gefunden. Wie sich herausstellt, hatte sie zusammen mit Kommilitonen ein Programm entwickelt, mit dem man beim Pferderennen oder im Casino beim 'Black Jack' dem Glück etwas nachhelfen kann. Bei ihren Nachforschungen stoßen Goren und Eames auf den jungen Ingenieur Ken Harris, der offenbar auch Pennys Programm benutzt, um Wettbetrügereien zu begehen. Auffällig an ihm ist vor allem seine bodenlose Dreistigkeit: Er schreckt noch nicht einmal davor zurück, sich aufs Revier zu schleichen, um dort etwas über die Ermittlungsergebnisse zu erfahren. Wie sich herausstellt, haben Kens Freunde von der Uni angesichts der immer höheren Summen, die Ken erschwindelt, kalte Füße bekommen. Ken hat sich daraufhin mit der israelischen Mafia eingelassen, um beim Pferderennen den ganz großen Coup zu landen. Hat er Penny umgebracht, weil sie ihm dabei im Weg stand?

VIVA
08:00
Dobré ráno, neděle
10:00
Your Choice
11:00
Hudba z výtahu
11:15
Nejlepší hity začátku 21. století


Viasat Explorer
12:15
dokument
Honba za nefritem (10)
Cizí území. Dokumentární seriál Kan. (2014). Po odkrytí slibných valounů v dole Wolverine zjistí tým...

Cizí území. Dokumentární seriál Kan. (2014). Po odkrytí slibných valounů v dole Wolverine zjistí tým, že je za hranicemi svých pozemků.

12:35
dokument
Honba za nefritem (11)
Do poslední chvíle. Dokumentární seriál Kan. (2014). Jak se blíží konec těžařské sezóny, stoupá napě...

Do poslední chvíle. Dokumentární seriál Kan. (2014). Jak se blíží konec těžařské sezóny, stoupá napětí a tým z Jade City je znepokojen, jestli najde nepolapitelný valoun za milion dolarů.

13:00
dokument
Honba za nefritem (12)
Vydělávat není snadné. Dokumentární seriál Kan. (2014). Teploty pod bodem mrazu jsou pro tým výzvou,...

Vydělávat není snadné. Dokumentární seriál Kan. (2014). Teploty pod bodem mrazu jsou pro tým výzvou, ale pak přichází... hlavní výhra! Dávné říční koryto je zavede k valounu minimálně za půl milionu dolarů. Ale bude to investorům stačit?

13:20
dokument
Honba za nefritem II (1)
Hory ke slezení. Dokumentární seriál Kan. (2016). Nová sezóna dolování začíná. Claudia a její tým do...

Hory ke slezení. Dokumentární seriál Kan. (2016). Nová sezóna dolování začíná. Claudia a její tým doufají, že překonají hubené nálezy loňského roku, ale když se jim rozbijí vozy, musejí se přivázat sami k sobě, aby společně dorazili na místo.

13:45
dokument
Honba za nefritem II (2)
Venku v chladu. Dokumentární seriál Kan. (2016). Venku v chladu
14:10
dokument
Honba za nefritem II (3)
500 šroubů. Dokumentární seriál Kan. (2016). Joshovo rypadlo se rozbije a ponechá ho opuštěného dvac...

500 šroubů. Dokumentární seriál Kan. (2016). Joshovo rypadlo se rozbije a ponechá ho opuštěného dvacet kilometrů od dolu Wolverine, přičemž se nedaří navázat ani rádiový kontakt s Claudií v táboře, aby mu pomohla.

14:30
dokument
Honba za nefritem II (4)
Naloženo. Dokumentární seriál Kan. (2016). Převrácený náklaďák zajistí pro obyvatele Jade City jídlo...

Naloženo. Dokumentární seriál Kan. (2016). Převrácený náklaďák zajistí pro obyvatele Jade City jídlo zdarma. Claudia a Robin hledají vysoce kvalitní nefrity, aby pokryli investici v řádu stovek tisíc dolarů.

14:55
dokument
Honba za nefritem II (6)
Jay v nebezpečí. Dokumentární seriál Kan. (2016). Po smrti v konkurenčním dole si tým vylepšuje vlas...

Jay v nebezpečí. Dokumentární seriál Kan. (2016). Po smrti v konkurenčním dole si tým vylepšuje vlastní bezpečnostní postupy. Než však aktualizují své protokoly při nebezpečí, Jay se zhroutí v bolestech a odhalí tak trhliny v jejich připravenosti,

15:15
dokument
Honba za nefritem II (7)
Těžká práce. Dokumentární seriál Kan. (2016). Po prosévání skal a stále bez nálezu nefritu přemýšlí ...

Těžká práce. Dokumentární seriál Kan. (2016). Po prosévání skal a stále bez nálezu nefritu přemýšlí Claudia nad vyzkoušením jiné dolovací strategie, aby zachránila sezónu. Josh zůstává sám, když přijede nové rypadlo.

15:40
dokument
Honba za nefritem II (8)
Pořádný kus zelené. Dokumentární seriál Kan. (2016). Claudiin tým kope v nových těžebních plochách, ...

Pořádný kus zelené. Dokumentární seriál Kan. (2016). Claudiin tým kope v nových těžebních plochách, když Alan oznámí, že do Wolverinu přivádí skupinu nových kupců. Tým urychleně hledá kvalitní nefrit, než kupci přijdou.

Viasat History
12:05
dokument
Konspirace (6)
Vetřelci. Dokumentární seriál VB (2015). Odhalíme neuvěřitelný fakt, že ve Velké Británii byl stejný...

Vetřelci. Dokumentární seriál VB (2015). Odhalíme neuvěřitelný fakt, že ve Velké Británii byl stejný počet údajných pozorování UFO, jako v USA. Tento pořad se podívá na záhadné, oficiální případy kontaktu s vetřelci.

12:55
dokument
Konspirace (7)
Assassinations. Dokumentární seriál VB (2015). Pojďte se s námi projít šedou zónou mezi fakty a fikc...

Assassinations. Dokumentární seriál VB (2015). Pojďte se s námi projít šedou zónou mezi fakty a fikcí v této fascinující sérii, která zkoumá řadu případů od údajných pozorování utajovaných UFO po temný svět Hollywoodu.

13:45
dokument
Konspirace (8)
Dokumentární seriál VB (2015). Pojďte se s námi projít šedou zónou mezi fakty a fikcí v této fascinu...

Dokumentární seriál VB (2015). Pojďte se s námi projít šedou zónou mezi fakty a fikcí v této fascinující sérii, která zkoumá řadu případů od údajných pozorování utajovaných UFO po temný svět Hollywoodu.

14:30
dokument
Příběh Egypta (1)
Původ. Dokumentární seriál VB (2015). Joann Fletcher zkoumá, jak se Egypťané během pár staletí vyvin...

Původ. Dokumentární seriál VB (2015). Joann Fletcher zkoumá, jak se Egypťané během pár staletí vyvinuli z primitivních farmářů ve stavitele pyramid.

15:40
dokument
Příběh Egypta (2)
Chaos. Dokumentární seriál VB (2015). V jedné z pyramid najde Joann důkaz hladomoru mladého egyptské...

Chaos. Dokumentární seriál VB (2015). V jedné z pyramid najde Joann důkaz hladomoru mladého egyptského státu, způsobeného zhoršujícím se klimatem. Také zdokumentuje dobu, kdy upadl Egypt do temných dob a občanské války.

reklama
VOX
12:45
film
Criminal Intent - Verbrechen im Visier
Die Sippe. Drama USA (2002). Die Sozialarbeiterin Ann Lawson wird nach einem Streit mit einem Freund...

Die Sippe. Drama USA (2002). Die Sozialarbeiterin Ann Lawson wird nach einem Streit mit einem Freund, dem Soziologie-Professor Malcolm Bryce, ermordet aufgefunden. Da Ann mehrfach von einem Wagen überrollt wurde und Bryce seinen Wagen an diesem Abend als gestohlen gemeldet hatte, konzentrieren Goren und Eames ihre Ermittlungen zunächst auf ihn. Bryce stellt sich jedoch schon bald als unschuldig heraus, und sein halbwüchsiger Sohn Paul, dessen Bewährungshelferin Ann war, gerät ins Visier der Ermittler. Weitere Recherchen ergeben, dass Bryce mit Anns Hilfe die sogenannten Traveller studierte, einen modernen Nomadenstamm, dem auch Ann angehört hatte. Kyle, der Chef des Familienclans, war darüber äußerst verärgert, zumal viele der Mitglieder in kriminelle Machenschaften verwickelt sind und Bryce Zeuge einer illegalen Kinderverlobung geworden war. Als sie die Familien des Brautpaares genauer unter die Lupe nehmen, stoßen Goren und Eames auf einen Skandal: Kyle hatte Wagen im Wert von 200.000 Dollar von Colin Brennan, dem Vater des minderjährigen Bräutigams, gestohlen. Um dieses Vergehen wiedergutzumachen, hatte Kyle ihm daraufhin seine zwölfjährige Enkelin Fiona als Braut für Colins Sprössling inklusive einer stattlichen Aussteuer angeboten. Musste Ann sterben, weil sie diese Hochzeit verhindern wollte?

13:30
zábava
Zwischen Tüll und Tränen
Doku-soap Deutschland (2016). Das Chemnitzer Ehepaar Georgi ist immer mit viel Leidenschaft und Herz...

Doku-soap Deutschland (2016). Das Chemnitzer Ehepaar Georgi ist immer mit viel Leidenschaft und Herz bei der Sache. Da ist es nicht verwunderlich, dass ehemalige Kundinnen ihre Freundinnen zu ihnen schicken. Unangenehm wird es aber, wenn sich die Braut in das Kleid der Freundin verliebt und kein Stück davon abrücken möchte. Olja muss geschickt vermitteln, um keine der beiden Bräute vor den Kopf zu stoßen. VIP-Besuch in Berliner Edelstore 'Crusz'. Beraterin Franziska Seidel erwartet heute die ehemalige Miss Germany. Anne Julia Hagen war 2010 die schönste Frau Deutschlands. Heute sucht sie für verschiedene Galaveranstaltungen und Promi-Events die passende Robe.

14:30
zábava
Zwischen Tüll und Tränen
Doku-soap Deutschland (2016)
15:30
zábava
Zwischen Tüll und Tränen
Doku-soap Deutschland (2017). Vor 6 Monaten hat Hannes Schrader seinen ersten eigenen Laden eröffnet...

Doku-soap Deutschland (2017). Vor 6 Monaten hat Hannes Schrader seinen ersten eigenen Laden eröffnet. Seither hat er im 'Prom Dress' immer Bräute begrüßt, die er persönlich kannte. Das wird nun anders. Bei seiner ersten Kundin, die nicht aus seinem Heimatort ist, vergisst der Jung-Designer auch gleich nach dem Budget zu fragen. Das wird ihm im Laufe der Beratung noch zum Verhängnis. Profi durch und durch ist dagegen 'Passion'-Chefin Nisane Sümer. Sie schafft es mit viel Erfahrung, Fingerspitzengefühl und ihrer neuen Auszubildenden Tochter Alicia auch für die verunsicherte Braut Fatos das Traumkleid zu finden.

VIVA
12:00
VIVA Top 100 2017 (33)
Viasat Explorer
16:05
dokument
Honba za nefritem II (9)
Potopení. Dokumentární seriál Kan. (2016). Prudké deště vytvoří náhle bahnité díry a Joshův náklaďák...

Potopení. Dokumentární seriál Kan. (2016). Prudké deště vytvoří náhle bahnité díry a Joshův náklaďák v blátě uvízne. Věci se změní k horšímu, když buldozery, přivolané na pomoc, uvíznou a potopí se také.

16:30
dokument
Honba za nefritem II (10)
Zlomky v kameni. Dokumentární seriál Kan. (2016). Tým najde velký balvan s vysoce kvalitním nefritem...

Zlomky v kameni. Dokumentární seriál Kan. (2016). Tým najde velký balvan s vysoce kvalitním nefritem v jeho zlomcích. Divoká hádka se rozhoří při vymýšlení způsobu, jak kámen rozřezat, aniž by nefrit ztratil hodnotu.

16:50
dokument
Honba za nefritem II (11)
Zaříkávač nefritu. Dokumentární seriál Kan. (2016). V těžební ploše Wolverine najde Claudiin syn Jus...

Zaříkávač nefritu. Dokumentární seriál Kan. (2016). V těžební ploše Wolverine najde Claudiin syn Justin spoustu nefritu, ale jeho vykopáním riskuje zničení vybavení celého týmu. Na pomoc se záchranou zničeného vozu je povolán Scrappy Larry.

17:10
zábava
Války robotů IX (3)
Zábavný pořad VB (2017). Největší a nejúspěšnější pořad o robotech na světě. Každý týden poměří robo...

Zábavný pořad VB (2017). Největší a nejúspěšnější pořad o robotech na světě. Každý týden poměří roboti, zhotovení zástupci veřejnosti, vzájemně síly a v aréně Válek robotů se postaví i obávaným domácím robotům.

18:10
zábava
Války robotů IX (4)
Zábavný pořad VB (2017). Největší a nejúspěšnější pořad o robotech na světě. Každý týden poměří robo...

Zábavný pořad VB (2017). Největší a nejúspěšnější pořad o robotech na světě. Každý týden poměří roboti, zhotovení zástupci veřejnosti, vzájemně síly a v aréně Válek robotů se postaví i obávaným domácím robotům.

19:10
dokument
Honba za nefritem II (12)
Záhadná skála. Dokumentární seriál Kan. (2016). Nedostatek nefritu v dolu Wolverine nutí Robina proz...

Záhadná skála. Dokumentární seriál Kan. (2016). Nedostatek nefritu v dolu Wolverine nutí Robina prozkoumat jiný pozemek, kde ale riskuje, že se nesplní sezónní cíl. Larry zkouší pozvednout náladu dieselovou cisternou předělanou na parní lázeň!

19:35
dokument
Honba za nefritem II (13)
Pohotovostní kód. Dokumentární seriál Kan. (2016). Když Claudia zkouší zařídit pro tým dům v Jade Ci...

Pohotovostní kód. Dokumentární seriál Kan. (2016). Když Claudia zkouší zařídit pro tým dům v Jade City, věci se nečekaně zhorší, protože se nádrž se septikem dostane do pitné vody. Josh zkouší na těžebním místě ovládat rypadlo.

19:55
dokument
Honba za nefritem II (14)
Veliký. Dokumentární seriál Kan. (2016). Chladné počasí hrozí ukončit těžební sezónu dřív, než se če...

Veliký. Dokumentární seriál Kan. (2016). Chladné počasí hrozí ukončit těžební sezónu dřív, než se čekalo, a tak zoufalý tým horečnatě zkouší dokončit sezónu a daný cíl hledáním nefritu na povrchu.

Viasat History
16:45
dokument
Příběh Egypta (3)
Zenit. Dokumentární seriál VB (2015). U Memnonových kolosů a v Údolí králů zkoumá Joann závratné výš...

Zenit. Dokumentární seriál VB (2015). U Memnonových kolosů a v Údolí králů zkoumá Joann závratné výšiny, jichž Egypt dosáhl za vlády svého největšího faraona Amenhotepa III.

17:50
dokument
Příběh Egypta (4)
Invaze. Dokumentární seriál VB (2015). V této epizodě Joann zkoumá, jak nepřátelé Egypta využili osl...

Invaze. Dokumentární seriál VB (2015). V této epizodě Joann zkoumá, jak nepřátelé Egypta využili oslabení země vnitřními spory, což vedlo k jejímu zničení.

18:55
Skrytí zabijáci tudorovské éry
Dr. Suzannah Lipscomb nás vezme zpět do tudorovské éry při pátrání po domácích zabijácích tohoto obd...

Dr. Suzannah Lipscomb nás vezme zpět do tudorovské éry při pátrání po domácích zabijácích tohoto období.

reklama
VOX
16:30
Schneller als die Polizei erlaubt
Deutschland (2013). Immer auf der linken Spur, mit 'Bleifuß' auf dem Gaspedal und den Blinker nonsto...

Deutschland (2013). Immer auf der linken Spur, mit 'Bleifuß' auf dem Gaspedal und den Blinker nonstop im Einsatz - Autobahnraser sind auf Deutschlands Straßen zum alltäglichen Bild geworden - und zur Bedrohung für verantwortungsbewusste Verkehrsteilnehmer. Die Doku-Soap 'Schneller als die Polizei erlaubt' befasst sich mit diesem Problem. Zusammen mit den ProViDa-Teams der Polizei geht VOX auf die Jagd nach den Verkehrsrowdys. Die sogenannten ProViDa-Pkw und -Motorräder (Proof Video Data System) der Polizei sind mit elektronischen Messgeräten zur Bestimmung der Durchschnittsgeschwindigkeit von Fahrzeugen ausgerüstet. Nachdem die Verkehrssünder auf frischer Tat ertappt wurden, werden sie per Video mit ihrem rücksichtslosen Fahrverhalten konfrontiert. Dabei soll ihnen nicht nur bewusst werden, dass sie ihr eigenes Leben, sondern auch das anderer Menschen aufs Spiel setzen. Denn oft unterschätzen Verkehrsteilnehmer die wirklichen Gefahren ihres Handelns.

17:00
zábava
auto mobil
Magazin Deutschland (2017)
18:15
zábava
biete Rostlaube, suche Traumauto
Doku-soap Deutschland (2015). Fred - so heißt die Rostlaube von Sabrina und Mareen. Als sie ihn vor ...

Doku-soap Deutschland (2015). Fred - so heißt die Rostlaube von Sabrina und Mareen. Als sie ihn vor 3 Jahren gekauft haben, machte Fred eigentlich einen ganz guten Eindruck auf die beiden Berlinerinnen. Für seine 15 Jahre sah der Opel Astra damals noch gut aus. Angeblich hatte ihn seine damalige Familie auch immer ordentlich gepflegt und gewartet. Angeblich. Denn kaum hatte Fred den Besitzer gewechselt, fingen die Probleme an. Im ersten gemeinsamen Sommer fiel die Klimaanlage aus und im darauffolgenden Winter auch die Heizung. Mittlerweile hat der Astra 255.000 Kilometer auf dem Tacho und ist Dauergast in diversen Werkstätten. So lieb Mareen und Sabrina Fred auch gewonnen haben, er ist ein Fass ohne Boden. Die beiden jungen Frauen brauchen dringend Ersatz. Aber nach dem Reinfall mit Fred trauen sie sich nicht mehr auf den Gebrauchtwagenmarkt. Panagiota muss helfen. Allerdings: Kann sie überhaupt noch etwas Startkapital aus dem mittlerweile schwerkranken Fred schlagen, oder bleibt nur noch der Weg zum Schrottplatz?

19:15
Hot oder Schrott - Die Allestester
Deutschland (2016). IFetch: Der iFetch ist ein unterhaltsames Spielzeug für kleine und mittelgroße H...

Deutschland (2016). IFetch: Der iFetch ist ein unterhaltsames Spielzeug für kleine und mittelgroße Hunde. Es handelt sich dabei um eine Ballwurfmaschine, die in drei unterschiedliche Wurfentfernungen (3, 6 oder 9 Meter) eingestellt werden kann. Sobald der Hund den Ball geholt hat, kann er ihn selbstständig in das Gerät legen, das den Ball dann wieder auswirft. Das hat den Vorteil, dass sich der Hund komplett alleine beschäftigen kann. Das Gerät läuft über Strom oder kann kabellos mit Batterien betrieben werden. Durch die unterschiedlichen Wurfentfernungen kann es sowohl drinnen als auch draußen verwendet werden. Wassermelonenzapfanlage: Schon mal frisch gepressten Melonensaft getrunken? Diese Zapfanlage macht`s möglich und ist gleichzeitig der Hingucker auf jeder Party. Sie verwandelt eine herkömmliche Wassermelone in einen Getränkespender. Dazu muss die Melone nur aufgeschnitten, ausgehöhlt und der Zapfhahn in die Melone gesteckt werden. Egal ob das Fruchtfleisch püriert und wieder in die Melone geschüttet oder die Melone mit einem anderen erfrischendem Getränk befüllt wird, so macht das Zapfen einfach Spaß und sieht auch noch super aus. Airwheel: Das Airwheel revolutioniert die Fortbewegung. Mit diesem elektrisch betriebenen High-Tech-Einrad sind kurze Wege, z.B. zum Bus oder zur Bahn, schnell und einfach zurückgelegt - und das komplett umweltfreundlich. Dabei erreicht das Airwheel eine Geschwindigkeit von 16 km/h und der vollgeladene Akku eine Reichweite von 15 km. On-board-Gyroskope und die Trägheitsüberwachung regeln das Gleichgewicht und die Motordrehzahl. Um sich mit dem Airwheel fortzubewegen neigt man den Körper zur Beschleunigung nach vorne, zum bremsen nach hinten, und um Kurven zu fahren entweder nach links oder rechts. In einer Stunde soll man sich mit der Handhabung vertraut gemacht haben. Zur Sicherheit können auch die zum Lieferumfang dazugehörigen Stützräder montiert werden. Schälhandschuh: Unglaublich aber wahr! Kartoffeln schälen in nur 8 Sekunden! Einfach, schnell und bequem, das versprechen die einzigarten Schälhandschuhe. Dafür muss man nur die Kartoffel mit den Handschuhen unter laufendem Wasser schrubben. Spezielle Noppen auf den Handschuh-Innenseiten sorgen für die Zeitersparnis. Nicht nur Kartoffeln, sondern auch andere Gemüsesorten wie zum Beispiel Möhren oder Radieschen sollen mit diesen Handschuhen im Handumdrehen geschält sein. Seilrutsche: Diese Seilrutsche bietet Abenteuer und Riesenspaß im eigenen Garten. Voll ausgestattet mit Stahlseil, Karabinerhaken und rutschfesten Haltegriffen ist alles dabei, um lustige Rutschpartien zu ermöglichen. Die Seilrutsche wird zwischen zwei stabilen Bäumen gespannt, damit man einen sicheren Start- und Zielpunkt hat. Geeignet ist die Seilrutsche für Kinder ab 8 Jahren, aber auch die ältere Generation wird sich gerne mit diesem Gadget von Baum zu Baum schwingen.

VIVA
Viasat Explorer
20:20
dokument
Honba za nefritem II (15)
S láskou k nefritu. Dokumentární seriál Kan. (2016). Tým je připraven rozřezat slibný balvan na těže...

S láskou k nefritu. Dokumentární seriál Kan. (2016). Tým je připraven rozřezat slibný balvan na těžebním místě Wolverine, ale když skončí celodenní cesta skoro osudovou autohavárií, vypukne chaos.

20:45
dokument
Honba za nefritem II (16)
Útěk z Wolverinu. Dokumentární seriál Kan. (2016). V závěrečném dílu sezóny tým najde nejlepší nefri...

Útěk z Wolverinu. Dokumentární seriál Kan. (2016). V závěrečném dílu sezóny tým najde nejlepší nefrit sezóny, ale sníh ohrozí jejich odchod z tábora. Dokážou překonat živly a zachránit celou sezónu?

21:05
dokument
Honba za nefritem (1)
Nefritová horečka. Dokumentární seriál Kan. (2014). Když se nefritové těžební vrty ukážou jako prázd...

Nefritová horečka. Dokumentární seriál Kan. (2014). Když se nefritové těžební vrty ukážou jako prázdné, vypukne hašteření a hrozí, že to vykolejí celou těžební sezónu.

21:30
dokument
Honba za nefritem (2)
Pomoc. Dokumentární seriál Kan. (2014). Claudia, Robin a tým se rvou o to, aby své stavební stroje a...

Pomoc. Dokumentární seriál Kan. (2014). Claudia, Robin a tým se rvou o to, aby své stavební stroje a zařízení dostali na vrchol hory před tím, než stoupající řeky znemožní přesun k těžebním místům.

21:55
dokument
Honba za nefritem (3)
Dlouhá štreka. Dokumentární seriál Kan. (2014). Napětí se rozhoří, když se snaží tým dostat stavební...

Dlouhá štreka. Dokumentární seriál Kan. (2014). Napětí se rozhoří, když se snaží tým dostat stavební stroje a zařízení na vrchol hory blátivou, balvany posetou a 120 km dlouhou stezkou k novému nefritovému dolu.

22:15
dokument
Honba za nefritem (4)
Kluzký svah. Dokumentární seriál Kan. (2014). Tým se snaží dostat své stroje na vrchol hory Wolverin...

Kluzký svah. Dokumentární seriál Kan. (2014). Tým se snaží dostat své stroje na vrchol hory Wolverine k zahájení těžebních prací, ale jarní deště rozvodnily řeky, a ty hrozí pohltit velké stroje.

22:40
dokument
Honba za nefritem (5)
Hra na schovávanou. Dokumentární seriál Kan. (2014). Alan je přesvědčen, že je nefrit pod jámou plno...

Hra na schovávanou. Dokumentární seriál Kan. (2014). Alan je přesvědčen, že je nefrit pod jámou plnou vody na jejich pozemku Dynasty. Mezitím projdou zkouškou Joshovy mechanické dovednosti při snaze dostat obří valoun k novému kupci.

23:05
dokument
Honba za nefritem (6)
Nefrit a prolitá krev. Dokumentární seriál Kan. (2014). Robin se snaží vzdorovat zákonům fyziky, aby...

Nefrit a prolitá krev. Dokumentární seriál Kan. (2014). Robin se snaží vzdorovat zákonům fyziky, aby dostal masivní novou ubytovnu na jejich pozemek Wolverine. Vážná nehoda šokuje Jade City.

23:25
dokument
Honba za nefritem (7)
Prokletí nefritu. Dokumentární seriál Kan. (2014). Tým Jade City pronásleduje řetězec smůly a každý ...

Prokletí nefritu. Dokumentární seriál Kan. (2014). Tým Jade City pronásleduje řetězec smůly a každý přichází s unikátním řešením, jak zahnat démony.

Viasat History
20:00
film
minih152103
Wolf Hall

Další díl/opakování:
23.08.2017 v 20:00 (Viasat History)
27.08.2017 v 10:20 (Viasat History)
30.08.2017 v 20:00 (Viasat History)

(2)
Naprostý miláček. Drama VB (2015). Kardinál Wolsey se uchýlí na sever do své arcidiecéze a naléhá na...

Naprostý miláček. Drama VB (2015). Kardinál Wolsey se uchýlí na sever do své arcidiecéze a naléhá na Cromwella, aby se vetřel do přízně Anne Boleynové.

 
TV program: Wolf Hall
20:55
Největší podvody historie (3)
Vysílání o konci světa. Možná šlo o neúmyslný podvod? Nebo se jednalo o velmi chytrý trik, díky němu...

Vysílání o konci světa. Možná šlo o neúmyslný podvod? Nebo se jednalo o velmi chytrý trik, díky němuž se 23letý rozhlasový producent v New Yorku stal přes noc slavným?

21:45
Největší podvody historie (4)
Motýlek: Pravda nebo lež? Toto je jeden z příběhů, jež mohou být pravdou, nebo velkým podvodem. Best...

Motýlek: Pravda nebo lež? Toto je jeden z příběhů, jež mohou být pravdou, nebo velkým podvodem. Bestseller Henriho Charrierea, který vypráví o životě ve vězeňské kolonii ve Francouzské Guyaně, byl označen za fikci.

22:35
Mao v barvách
Barvitý dokument obsahující nedávno objevené archivní barevné záběry o vzestupu a vládě Mao Ce-tunga...

Barvitý dokument obsahující nedávno objevené archivní barevné záběry o vzestupu a vládě Mao Ce-tunga - většina z nich nikdy nebyla viděna.

23:25
dokument
Válečné lodě (1)
Dvě světové války. Dokument VB (2016). První polovina 20. století byla v mnoha ohledech zlatým věkem...

Dvě světové války. Dokument VB (2016). První polovina 20. století byla v mnoha ohledech zlatým věkem moderních válečných lodí. Válečné lodě doprovázely konvoje, bombardovaly pobřeží při invazích a zapojovaly se do námořních bitev.

reklama
VOX
20:15
zábava
Grill den Henssler Sommer-Special (1)
Kochshow Deutschland (2017). In dieser Folge 'Grill den Henssler Sommer-Special' wollen Schauspieler...

Kochshow Deutschland (2017). In dieser Folge 'Grill den Henssler Sommer-Special' wollen Schauspielerin Mimi Fiedler, Comedian Chris Tall und Moderatorin Evelyn Weigert Steffen Henssler ordentlich einheizen und beweisen, wessen Kohlen heißer glühen. Chris Tall und Evelyn Weigert kennen bereits das Gefühl, den Hamburger Star-Koch in seine Schranken zu weisen, während Mimi Fiedler noch an ihrer letzten Niederlage zu knabbern hat. Doch mit Ali Güngörmüs als Koch-Coach soll sich das Blatt wenden und der Koch-King am liebsten dreimal Federn lassen müssen. So macht Mimi Fiedler mit ihrer sommerlichen Vorspeise den Anfang, Chris Tall grillt eine herzhaft-süße Kombi als Hauptgericht und Evelyn Weigert will mit ihrer Dessert-Paradedisziplin gegen Steffen Henssler punkten. Doch am Ende haben dies drei ganz andere Personen zu entscheiden - nämlich die Jury! Dieses Mal gibt sich Koch-Legende Johann Lafer an der Seite von Sterneköchin Maria Groß und Genießer Reiner Calmund die Ehre, die Gerichte zu bewerten.

23:25
zábava
Prominent!
Magazin Deutschland (2017)
VIVA
Viasat Explorer
Viasat History
00:15
dokument
Lovci záhad III (1)
Pirátský poklad na Kokosovém ostrově. Dokumentární seriál VB (2014). Epizoda vypráví o neuvěřitelném...

Pirátský poklad na Kokosovém ostrově. Dokumentární seriál VB (2014). Epizoda vypráví o neuvěřitelném, sedmnáct let trvajícím pátrání Augusta Gisslera, který chtěl najít zakopaný pirátský poklad na Kokosových ostrovech, kde se prý skrývá nejvíc pokladů na světě.

01:10
dokument
Záhady muzeí II (7)
Dokumentární seriál USA (2012). Průvodce pořadem Don Wildman zkoumá cosi, co se zdá být miniaturní l...

Dokumentární seriál USA (2012). Průvodce pořadem Don Wildman zkoumá cosi, co se zdá být miniaturní lidskou hlavou z džunglí Jižní Ameriky.

02:00
Geniální vynálezy II (20)
Ať se vám to líbí či ne, války, konflikt a potřeba prozkoumat neznámé jsou katalyzátorem lidského po...

Ať se vám to líbí či ne, války, konflikt a potřeba prozkoumat neznámé jsou katalyzátorem lidského pokroku v oblasti technologie. Lidstvo přichází s nejlepšími nápady, když potřebuje ničit.

02:30
Středověcí mrtví III (6)
Kondotiéři: Žoldáci. Středověká Itálie byla směsice městských států, mimo jiné Benátek, Florencie a ...

Kondotiéři: Žoldáci. Středověká Itálie byla směsice městských států, mimo jiné Benátek, Florencie a Janova, které byly nesmírně bohaté a v důsledku toho byly i lákavou kořistí pro závistivé cizí mocnosti.

03:20
dokument
Konspirace (8)
Dokumentární seriál VB (2015). Pojďte se s námi projít šedou zónou mezi fakty a fikcí v této fascinu...

Dokumentární seriál VB (2015). Pojďte se s námi projít šedou zónou mezi fakty a fikcí v této fascinující sérii, která zkoumá řadu případů od údajných pozorování utajovaných UFO po temný svět Hollywoodu.

04:10
dokument
Zakázaná historie (3)
Kristův rodokmen. Dokumentární seriál VB (2013). Vzali se Ježíš a Maří Magdaléna a měli spolu děti? ...

Kristův rodokmen. Dokumentární seriál VB (2013). Vzali se Ježíš a Maří Magdaléna a měli spolu děti? Jamie se vydává do Francie, aby odhalil pravdivý příběh rodin, které tvrdí, že jsou potomci Ježíše Krista.

reklama
VOX
00:10
Medical Detectives - Geheimnisse der Ger...
Tödliche Träume. USA (1996-2005). Die Frau eines prominenten Bankiers wurde entführt. Die Polizei ar...

Tödliche Träume. USA (1996-2005). Die Frau eines prominenten Bankiers wurde entführt. Die Polizei arbeitet auf Hochtouren, doch zunächst ohne Erfolg. Vermeintlich heiße Spuren führen lediglich zu unbescholtenen Bankkunden und auch die Analyse des am Computer geschriebenen Erpresserbriefes bringt keine brauchbaren Ergebnisse. Erst die unerwartete Entdeckung eines Entomologen und die Tatsache, dass gewöhnliches Büro-Equipment außergewöhnliche Spuren hinterlassen kann, führt die Ermittler schließlich direkt zum Entführer... Mitten in der Nacht schreckt ein Mann aus dem Schlaf und wird Zeuge eines schrecklichen Verbrechens. Sein Nachbar sticht mit einem Messer auf seine Frau ein, stößt sie in den Swimmingpool und hält ihren Kopf unter Wasser. Als die sofort alarmierte Polizei eintrifft, kann der vermeintliche Mörder sich aber noch nicht einmal an die Bluttat erinnern. Ist er ein Schlafwandler?

01:10
Medical Detectives - Geheimnisse der Ger...
Verwirrende Beweise. USA (1996-2005). In Kalifornien wird ein älteres Paar ausgeraubt und brutal erm...

Verwirrende Beweise. USA (1996-2005). In Kalifornien wird ein älteres Paar ausgeraubt und brutal ermordet. Die Polizei hat mehrere Verdächtige im Visier, doch die Beweise sind nicht eindeutig, und der Fall bleibt ungelöst. Zehn Jahre später: Ein zielstrebiger Forensiker findet mithilfe modernster Untersuchungsmethoden ballistische Beweise, die zuvor übersehen worden waren. So gelingt es ihm nicht nur, den längst zu den Akten gelegten Fall zu lösen, sondern auch, die forensische Wissenschaft ein gutes Stück voranzubringen... Ein Wrestling-Champion ist bei einem Straßenkampf getötet worden. Die Polizei versucht zu ermitteln, ob er kaltblütig ermordet wurde, oder ob sich sein Gegner lediglich selbst verteidigt hat - doch ohne Ergebnis. Die Geschworenen entscheiden schließlich, dass es sich um Mord handelt, und bringen den Mann so für mindestens 20 Jahre ins Gefängnis. Sechs Jahre später wird dem Verurteilten ein neuer Prozess gewährt: Ein Forensiker hat die Tat mit neuesten wissenschaftlichen Methoden rekonstruiert und war so zu einer völlig anderen Erklärung für den stichhaltigsten Beweis des ersten Prozesses gelangt...

01:55
Medical Detectives - Geheimnisse der Ger...
Zahn um Zahn. USA (1996-2005). Als auf einer Mülldeponie die Leiche einer Gefängniswärterin gefunden...

Zahn um Zahn. USA (1996-2005). Als auf einer Mülldeponie die Leiche einer Gefängniswärterin gefunden wird, geraten alle Gefängnisinsassen und Ex-Sträflinge, die mit ihr zu tun hatten, unter Verdacht. Bei der Obduktion findet der Gerichtsmediziner nicht nur die Todesursache heraus, sondern auch einen wichtigen Hinweis auf den Täter, denn der Mord weist große Ähnlichkeit zu einem Fall auf, der sich vor zehn Jahren ereignet hatte. Weitere Ermittlungen ergeben, dass der Täter von damals in ebenjenem Gefängnis einsitzt, in dem die Wärterin gearbeitet hatte. Doch wie kann er von seiner Zelle aus auch dieses Verbrechen begangen haben? In der Nacht zum 28. Mai 1999 verschwindet die 19-jährige Katie Poirier spurlos aus dem Geschäft, in dem sie die Nachtschicht übernommen hatte. Auf den Überwachungsbändern ist zu sehen, wie ein Mann Katie dazu zwingt, ihm auf den Parkplatz zu folgen. Einige Wochen nachdem man die Beschreibung des Täters über die Medien verbreitet hatte, meldet sich ein Mann, der einen gewissen Donald Albin Blom für verdächtig hält. Wie sich herausstellt, wurde Blom schon einmal wegen Körperverletzung, Vergewaltigung und Entführung verurteilt, er besitzt jedoch keinen schwarzen Pick Up und hat ein Alibi für die fragliche Nacht. Auf seinem Feriengrundstück findet man in der Asche einer Feuerstelle jedoch Fragmente eines Zahns. Hat Blom Katie ermordet und anschließend dort verbrannt?

02:45
Medical Detectives - Geheimnisse der Ger...
Brandheiße Spuren. USA (1996-2005). In einer kalten Januar-Nacht geht ein Haus in Flammen auf. Ein B...

Brandheiße Spuren. USA (1996-2005). In einer kalten Januar-Nacht geht ein Haus in Flammen auf. Ein Bewohner stirbt, eine Bewohnerin wird verletzt. Die Überlebende gibt an, ein Ölheizgerät habe den Brand verursacht, doch die Beweise, die im Haus gefunden werden, sprechen eine andere Sprache. Erst einem renommierten Brandspezialisten gelingt es, die Ursache eindeutig zu klären. Kalifornien, 1957: Die Polizei sucht nach einem Mann, der in einer Nacht mehrere Verbrechen inklusive Mord verübt hat. Eine ganze Schar von Ermittlern geht tausenden Spuren nach, doch jede einzelne führt in eine Sackgasse. Der Fall wird ungelöst zu den Akten gelegt. Fast 50 Jahre später kommt wieder Bewegung in die Sache: Mit modernster Computertechnologie und neuesten forensischen Methoden scheint man dem Täter endlich auf die Schliche zu kommen.

03:35
Medical Detectives - Geheimnisse der Ger...
Diagnose Selbstmord. USA (1996-2005). Ein Mann wird beschuldigt, seine Frau erschossen zu haben. Der...

Diagnose Selbstmord. USA (1996-2005). Ein Mann wird beschuldigt, seine Frau erschossen zu haben. Der Beschuldigte behauptet dagegen, es handele sich um Selbstmord. Doch die Ermittler glauben ihm nicht. Nach den Indizien zu urteilen, sei es unmöglich, dass die Frau sich selbst getötet habe, sagen sie. Doch vor Gericht werden die am Tatort vorgefundenen Beweise von der Verteidigung anders beurteilt. Jetzt müssen die Geschworenen entscheiden: War es Selbstmord oder eiskalter Mord? Als die Polizei zu einer Schießerei gerufen wird, müssen die Beamten feststellen, dass es sich bei dem Ehemann des Opfers um einen Kollegen handelt. Ein Mitarbeiter der Mordkommission stellt fest, dass sich die Frau offensichtlich aus Versehen in den Kopf geschossen hat. Ihr Mann sagt, er habe unmittelbar nach dem Schuss die Notrufnummer gewählt - doch die Spuren am Ort des Geschehens sprechen eine andere Sprache. Die Ermittler ziehen einen Gerichtsmediziner und einen Ballistiker hinzu. Sie wollen wissen, was wirklich passiert ist und wer die Schuld am Tod der Frau trägt.

04:20
Medical Detectives - Geheimnisse der Ger...
Motive. USA (1996-2005). Ein homosexuelles Paar wurde ermordet. Die Ermittlungen führen die Polizei ...

Motive. USA (1996-2005). Ein homosexuelles Paar wurde ermordet. Die Ermittlungen führen die Polizei ins Milieu weißer Rassisten, doch konkrete Hinweise auf den Täter gibt es nicht. Am Tatort gefundene Patronenhülsen, Farbspritzer und Glassplitter helfen den Ermittlern schließlich dabei, den Mörder dingfest zu machen. Darüber hinaus können sie ihm eine Serie brutaler Morde in Kalifornien nachweisen. Ein Mann wird erschossen in seinem Haus gefunden - von seinem Mörder fehlt jede Spur. Die Suche nach ihm erstreckt sich über zwei Jahre und mehrere Staaten und gestaltet sich äußerst kompliziert, da man dem vermeintlichen Killer nichts nachweisen kann. Erst ein seltenes Revolvermodell und der treue Hund eines Opfers liefern der Polizei schließlich einen eindeutigen Beweis.

VIVA
02:00
Worldstage
Kolem světa za nejzajímavějšími vystoupeními
02:45
Noční hudba pro nespavce
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení
apple android wp bb
iPhone
iPhone
 
App Store hodnocení:
hod
Android
Android
 
Google Play hodnocení:
hod
Windows Phone
Windows Phone
 
WP store hodnocení:
hod
BlackBerry
BlackBerry
 
BB world hodnocení:
hod
fb

Copyright © 2003-2017, Filmová databáze s.r.o. (FDb.cz). Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Tyto webové stránky využívají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace.

Load: 0.068/0.028