reklama
 

TV Program - Sobota 27. května

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
TV Paprika TV Paprika
Právě běží 04:42 - 05:09
Hvězdný šéfkuchař
TV Deko TV Deko
Právě běží 01:35 - 05:00
Kuchyňské metamorfózy IV.
reklama
Právě běží nevysílá se
 
 
TV Noe TV Noe
Právě běží 01:20 - 06:05
Noční repríza dopoledních pořadů
Doma Doma
Právě běží 03:40 - 05:00
seriál
minih93232minih93232
Bostonské vraždy

Další díl/opakování:
28.05.2017 v 13:45 (Doma)
31.05.2017 v 20:15 (VOX)
01.06.2017 v 20:15 (Prima LOVE)
02.06.2017 v 12:55 (Prima LOVE)
02.06.2017 v 22:15 (Doma)


TV program: Rizzoli & Isles - Vraždy na pitevně (Rizzoli & Isles)
TV Paprika
05:09
Na italský způsob (7)
05:35
Krajánek (7)
Autobus TV Paprika se vydává na cestu! Najdeme a uvaříme ta nejtypičtější jídla každé župy, každého ...

Autobus TV Paprika se vydává na cestu! Najdeme a uvaříme ta nejtypičtější jídla každé župy, každého maďarského kraje. Naším prvořadým cílem je popularizace polozapomenutých nebo méně známých, jednoduchých a levných pokrmů založených na pradávných tradicích. Role průvodců se ujmou oblíbení kuchaři a moderátoři stanice TV Paprika: věčně veselý kuchařský mistr Róbert Bede, znalec drůbeže András Szőke, prorok moderních chutí Zsolt Serényi, ale i Pál Milkovics, András Rázsi alias Bandi, Judit Csík, uznávaná královna vyfantazírovaných pokrmů, francouzský šéf Christophe, Feri Keresztúri, finalista naší soutěže Casting – a v neposlední řadě moučníková přebornice Koci a Döme, miláček mladé generace. Naše cestovatelské dvojice systematicky navštíví všechny maďarské župy, od A do Z. Televizní autobus už startuje, ale i vy máte ještě čas nasednout a projet Maďarsko Křížem krážem!

06:00
Jamieho speciality (3)
Tento nový zajímavý seriál nám poradí, jak a co máme jíst, abychom žili zdravěji. V každém dílu Jami...

Tento nový zajímavý seriál nám poradí, jak a co máme jíst, abychom žili zdravěji. V každém dílu Jamie připraví chutné menu na jeden den, které se bude skládat z dokonale vyvážených a chutných jídel, jež přitom obsahují veškeré potřebné živiny. Ale odkud ví, že jídla, která nám vaří, jsou opravdu zdravá? Vědci poměrně nedávno přišli na to, že na světě existuje pět míst, kde žijí lidé mnohem zdravěji a dožívají se podstatně vyššího věku než jinde. Jamie v každé epizodě navštíví dvě takové země, aby odhalil tajemství jejich kuchyně. Odkoukané triky a principy pak přiváží domů, aby z nich vytvořil poutavé a inspirující recepty, které budou každému po chuti. Jistě jste už i vy přišli na to, že tento seriál uskutečňuje sen všech milovníků jídla: nabízí divákům výborné speciality, jejichž každé sousto obsahuje zdravé a potřebné živiny. Jamieho superjídla nepropagují všelijaké v přírodě nasbírané bobule nebo zeleninové koktejly a nežádají od nikoho kompromisy nebo odříkání. Uváděné recepty obsahují prosté, naprosto všední ingredience, které jsou ve vhodných vzájemných kombinacích neuvěřitelně zdravé. Můžeme se zároveň přiučit drobným fintám, díky kterým budou naše oblíbená jídla ještě chutnější, a přitom si můžeme být jisti, že našemu organismu ani zdraví rodiny neuškodíme, ba právě naopak!

07:00
Teleshop
TV Deko
05:00
Naše malé městečko (5)
Opět nový seriál na programu televizní stanice deko! Osmidílný pořad Naše malé městečko je televizní...

Opět nový seriál na programu televizní stanice deko! Osmidílný pořad Naše malé městečko je televizní variantou urbanistické hry, ve které mezi sebou soutěží dvě družstva: jedno „laické“ složené z „civilních“ místních obyvatel a jedno „profesionální“, jehož členové z valné většiny pocházejí z hlavního města. Jde o to, které družstvo přijde s lepšími nápady, jak zkvalitnit a zpříjemnit život v určitém městě. V pořadu nám oba týmy předestřou své plány a představy a dozvíme se, kdo by jak zlepšil nebo znovu navrhl směr územního rozvoje dané lokality. Stanovený hrací čas je 48 hodin, tedy dva dny jsoucí po sobě, a každému družstvu je určena jedna městská část, ve které se snaží co nejlépe vyřešit soutěžní úkol. Soutěžící nejprve zmapují „místo činu“, sbírají informace a ptají se náhodných kolemjdoucích na jejich názor ohledně zadaného území nebo budovy, plánují, kreslí projekty a debatují o nich. Na konci druhého dne každý tým vypracuje funkční plán, který pak musí veřejně obhájit na radnici. O vítězném týmu rozhoduje pětičlenná porota složená z členů, kteří danou lokalitu dobře znají – ze starosty města, z ředitelů místních institucí, z jedné místní celebrity a ze statutárního zástupce nějaké místní občanské iniciativy. Místní obyvatelé, které pojí silné citové pouto k místu jejich bydliště, se snaží v této soutěži kreativně vyřešit budoucnost určité městské části. Hra má dvojí účel: jednak dostanou členové městského zastupitelstva přímo od obyvatel neotřelé nápady, a to v rámci dialogu, jehož prospěšnost tak mohou všichni zúčastnění zažít na vlastní kůži. A jednak přiměje samotné obyvatele, aby se zamysleli nad možnostmi, výhodami a problémy svého města, přičemž se jim potvrdí, že i oni mohou přispět k jeho rozvoji a mohou být aktivními účastníky územního plánování v místě, které je jejich domovem.

05:30
Proklepnuto - odklepnuto (11)
06:00
Teleshop
reklama
TV Noe
06:05
Můj Bůh a Walter
Církev
06:20
Srdce pro Bangladéš
Dokument z oblasti města Bangladéš, o misijní činosti a lidské pomoci
06:40
Zpravodajské Noeviny (868)
Dobré zprávy pro všechny
07:00
Opřu se o florbalovou hůl
Dokument o lidské vůli, která díky sportu dokázala překonat nepřízeň osudu
07:25
Do varu s Maxem Kašparů (2)
Duchovní a duševní zdraví
07:40
UNITED Report (5)
Odvaha
Doma
05:00
zábava
minih91838minih91838
Smotánka

Další díl/opakování:
27.05.2017 v 18:20 (Markíza International)
27.05.2017 v 18:20 (Markíza)
29.05.2017 v 02:00 (Markíza International)
30.05.2017 v 03:05 (Doma)
31.05.2017 v 03:10 (Doma)
01.06.2017 v 03:20 (Doma)


Nevšedný svet kľúčovou dierkou
 
TV program: Smotánka
06:10
film
minih105331minih105331
Inga Lindströmová: Zamilované ženy

Další díl/opakování:
28.05.2017 v 03:20 (Doma)


Romant. film N (2012).
 
TV program: Inga Lindström: Čtyři lásky (Inga Lindström - Vier Frauen und die Liebe)


TV Paprika
08:00
Annabel Langbein - U mě na zahrádce (12)
Doprovoďte i vy Annabelu Langbeinovou, slavnou novozélandskou autorku kuchařek, na její lesní „chalu...

Doprovoďte i vy Annabelu Langbeinovou, slavnou novozélandskou autorku kuchařek, na její lesní „chalupu“, kde vám ukáže, jak se dají vařit z vlastnoručně vypěstovaných darů přírody a bylinek jídla neznající konzervanty ani umělé přísady do potravin, takže je s klidným svědomím kdykoli můžete předložit kterémukoli z členů rodiny. V novém seriálu na TV Paprika se také o poznání více sblížíte s přírodou, pokud se necháte uchvátit nejen vynikajícími recepty, ale i malebností horské krajiny Nového Zélandu.

08:30
Dolce Vita podle Davida Rocca V (6)
Člověk nemusí být kuchařem z povolání, aby dokázal uvařit fantastická italská jídla. Podstatou itals...

Člověk nemusí být kuchařem z povolání, aby dokázal uvařit fantastická italská jídla. Podstatou italské kuchyně je jednoduchost. Hýří však zároveň nápady a triky, jak se dají tyto jednoduché postupy a recepty kombinovat, aby vznikla neobyčejně lákavá soustava chutí. A proto máme, když vidíme talíř italského jídla konečně před sebou na stole, hned větší chuť i do života. Ach, dolce vita... Italská kuchyně svolává k jednomu stolu přátele a příbuzné, kteří mají z družného posezení přinejmenším stejně velkou radost, jako z podávaných pokrmů.

09:00
Sladký život s Rachel Allenovou (4)
Rachel se vrací domů do Irska, kde začne holdovat své největší vášni. Ta je zároveň největší vášní i...

Rachel se vrací domů do Irska, kde začne holdovat své největší vášni. Ta je zároveň největší vášní i mnoha jiných lidí, neboť samozřejmě nejde o nic jiného než o sladkosti! Rachel divákům předvede spoustu věcí - od vynikajícího cukroví po vše, co patří k odpolednímu čaji, od skvělých sladkostí pro děti až po nevšední cukrářské výtvory, jež mohou směle korunovat slavnostní večeře. Rachel se ovšem nechce jen blýsknout technicky náročnými dezerty, dorty a jinými mistrovskými cukrářskými výrobky, které by byly pro kteréhokoli gastronomického odborníka skutečnou výzvou, ale v každé epizodě také krátce shrne metody, respektive triky, které sama používá, a udělí nám mnohé užitečné rady. Pozorní diváci tak budou moci svým milým servírovat to nejlepší a nejsladší, co se lze z cukrářského řemesla naučit.

09:30
Miminy francouzské dezerty II (4)
Asie
10:00
Rychle, snadno, po bavorsku IV (5)
Tento bavorský televizní kuchař se snaží dokázat, že tajemství úspěšného vaření se skrývá v nápadech...

Tento bavorský televizní kuchař se snaží dokázat, že tajemství úspěšného vaření se skrývá v nápadech plných fantazie a v tom, že přípravě věnujeme dostatečný čas. Nemluvě už samozřejmě o kvalitních surovinách. Hans Jörg Bachmeier pochází z dolnobavorského Eggenfeldenu a jeho krédo zní: „Dobrý kuchař potřebuje tři věci -- vodu, sůl a špetku vášně, protože bez toho v kuchyni nic nefunguje.“ A v tomto duchu také pracuje: jednoduše, ale skvěle; jeho seznam surovin je střídmý a jeho jídla se dělají velice snadno. Podstatou kuchyně tohoto dolnobavorského mistra kulinářského umění je jednoduchost a přehlednost. Procesy, které při vaření uplatňuje, nejsou nijak sáhodlouhé a zpracovává potraviny, které jsou k dostání v každém malém hokynářství. Recepty, které předvádí, nejsou složité, jeho postupy si každý rychle zapamatuje, a přesto je v nich pokaždé něco překvapivého: málo surovin, zato však hodně šikovných kuchyňských kouzel, nic zbytečně nekomplikovat, ale i tak dospět k nevšedním chuťovým požitkům. Ať už si vezmeme rohlík se šunkou, candáta, k němuž se jako příloha podávají penne, případně tvarohové knedlíky s meruňkovou náplní, všední, a přesto rafinované recepty vycházející dolnobavorské kuchařské hvězdy povzbuzují kuchyňskou kreativitu k novým a novým vzepětím.

10:30
Nejproslulejší světová jídla (9)
Fred Chesneau nás ve své pařížské dílně oslní historií řady legendárních jídel, o kterých ale nebude...

Fred Chesneau nás ve své pařížské dílně oslní historií řady legendárních jídel, o kterých ale nebude jen mluvit, také nám je uvaří. Fred jezdil 8 let po světě a pídil se po autentických receptech. Nyní nám bude vyprávět zajímavosti z dějin velice známých jídel, jako jsou těstoviny, hamburger, pizza, případně paella.

10:45
Nejproslulejší světová jídla (10)
Fred Chesneau nás ve své pařížské dílně oslní historií řady legendárních jídel, o kterých ale nebude...

Fred Chesneau nás ve své pařížské dílně oslní historií řady legendárních jídel, o kterých ale nebude jen mluvit, také nám je uvaří. Fred jezdil 8 let po světě a pídil se po autentických receptech. Nyní nám bude vyprávět zajímavosti z dějin velice známých jídel, jako jsou těstoviny, hamburger, pizza, případně paella.

11:00
Shane Delia: Maurská pikantní cesta (7)
Pojedeme do Maroka a do Andalúzie, abychom se podívali, jak a kde všude hledá Shane nejlepší a nejch...

Pojedeme do Maroka a do Andalúzie, abychom se podívali, jak a kde všude hledá Shane nejlepší a nejchutnější maurské pokrmy, a tak ho doprovodíme do restaurace, k pouličnímu stánku v zastrčené křivolaké uličce, eventuálně do rodinného bufetu. Maurská nadvláda ve Španělsku trvala téměř 800 let a zanechala na Pyrenejském poloostrově neobyčejně pestrou a rafinovanou kuchyni, která se nepodobala ničemu, co do té doby evropská gastronomie znala. Staré stezky asijských obchodníků s kořením se pak na tomto místě mohly setkat s novosvětskými objevy a novinkami, kteréžto setkání stálo u kolébky moderní kuchyně.

11:30
Co je v ledničce? (7)
Každému z nás už se snad stalo, že musel vykouzlit rychlý oběd nebo večeři výhradně z ingrediencí, k...

Každému z nás už se snad stalo, že musel vykouzlit rychlý oběd nebo večeři výhradně z ingrediencí, které měl právě doma, tedy v chladničce nebo ve spižírně. Ale právě tak často nastává situace, že po větším nedělním obědě se chladnička zaplní množstvím jídel, která by nám bylo velice líto vyhodit. V našem seriálu, ve kterém se hledají právě takovéto pokrmy, očekávají nápadití moderátoři - Dóra Havas, Gerti Kapusi a Róbert Bede - diváky s takovými jednoduchými recepty, které nabízejí řešení v případě obou dvou situací. A kromě samotných receptů nám moderátoři poslouží i různými dalšími drobnými nápady a praktikami, s jejichž pomocí můžeme chladničku nebo spižírnu naplnit i vyprázdnit co nejchytřeji a nejhospodárněji.

TV Deko
09:00
Zahradní proměny (5)
Nikdo nemusí být profesionálním zahradníkem, aby dokonale využil přednosti své zahrady. Expert vystu...

Nikdo nemusí být profesionálním zahradníkem, aby dokonale využil přednosti své zahrady. Expert vystupující v našem seriálu nabízí divákům tipy a nápady, které jsou velice jednoduché, ale jejich použití přinese nadmíru účinné a efektní výsledky. Tak se může stát zahradničení pro člověka opět zdrojem radosti, místo aby mu zahrada působila neustálé nesnáze, dělala z něho otroka a připravovala ho o všechen volný čas.

09:55
Alan Titchmarsh: tajemné zahrady (3)
Alan Tichmarsh nás zavede do nejkrásnějších zahrad ve Velké Británii, odkud lze odkoukat mnoho prakt...

Alan Tichmarsh nás zavede do nejkrásnějších zahrad ve Velké Británii, odkud lze odkoukat mnoho praktických metod prověřených časem, s jejichž přispěním můžeme zkrášlit i svoje domácí zahradní prostředí.

11:00
Bleší trhy (7)
Vzhůru za poklady! Tři britští amatéři si mohou navzájem změřit síly v zajímavé soutěži: Za určitou ...

Vzhůru za poklady! Tři britští amatéři si mohou navzájem změřit síly v zajímavé soutěži: Za určitou částku nakoupí slibné starožitnosti na krásných a malebných bleších trzích ve Francii a potom je musí za jeden jediný den dát patřičně do pořádku a prodat je s co největším ziskem londýnským starožitníkům. Vítězem bude samozřejmě ten, kdo dosáhne nejvyššího profitu, respektive ten, kdo na špatném obchodě nejméně prodělá...

reklama
TV Noe
08:10
Cirkus Noeland (34)
Roberto, Kekulín a kouzelné hodiny
08:40
Sedmihlásky (125)
Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady
08:45
Animované biblické příběhy: Lazar žije
Největší strach má člověk ze smrti. Příběh Lazara nám přináší jistotu, že Ježíš má moc i nad smrtí. ...

Největší strach má člověk ze smrti. Příběh Lazara nám přináší jistotu, že Ježíš má moc i nad smrtí. Bible pro nejmenší - Nový Zákon

09:20
100 let na Svatém Hostýně
Sto let od korunovace milostné sochy Panny Marie Svatohostýnské
10:15
Mše svatá z baziliky Panny Marie na Sv. ...
Pouť médií
11:30
Večeře u Slováka
7. neděle velikonoční
Doma
08:45
zábava
Šperkománia
10:30
seriál
minih86573minih86573
Rebelka z predmestia III (12, 13/13)
Komed. seriál USA (2014).
 
TV program: Zajatci předměstí (Suburgatory)
11:50
seriál
minih74408minih74408
Doktorka Zoe

Další díl/opakování:
29.05.2017 v 05:45 (Nova Gold)
29.05.2017 v 07:15 (Doma)
30.05.2017 v 05:45 (Nova Gold)
31.05.2017 v 05:45 (Nova Gold)

III (13, 14/22)
Seriál USA (2013-2014).
 
TV program: Doktorka z Dixie (Hart of Dixie)
TV Paprika
12:00
Hughovy tři dobré věci (2)
Hugh Fearnley-Whittingstall aplikuje dávno osvědčenou filozofii, podle které „do třetice všeho dobré...

Hugh Fearnley-Whittingstall aplikuje dávno osvědčenou filozofii, podle které „do třetice všeho dobrého“ – ať už to jsou tři klobásy, fazolová pyré nebo rebarborové pudinky s drobením. V tomto seriálu je formulován jednoduchý vzkaz: nedejte se odradit složitými recepty, neboť k tomu, abyste připravili dokonalý pokrm, nepotřebujete nic jiného než tři ingredience, které se ovšem navzájem dokonale doplňují. V každé epizodě se k Hughovi a jednomu z členů jeho protřelého týmu z chalupy v River Cottage připojí jako host některý ze zkušených mistrů kuchařů a ve trojici reagují na každodenní výzvu: uvařit rychlou a snadnou večeři s pomocí jedné „prominentní“ ingredience, kterou doplňují dalšími dvěma chutěmi. Výsledkem této snahy musí být jídlo, které si zasluhuje nejvyšší gastronomické ocenění. Po hrdinsky zvládnutém vaření jak Hugh, tak jeho dva kuchařští rivalové předloží plody své práce odborné porotě, aby se ukázalo, která kreace si vysloužila titul „nejlepší pokrm dne”.

12:30
Hughovy tři dobré věci (3)
Hugh Fearnley-Whittingstall aplikuje dávno osvědčenou filozofii, podle které „do třetice všeho dobré...

Hugh Fearnley-Whittingstall aplikuje dávno osvědčenou filozofii, podle které „do třetice všeho dobrého“ – ať už to jsou tři klobásy, fazolová pyré nebo rebarborové pudinky s drobením. V tomto seriálu je formulován jednoduchý vzkaz: nedejte se odradit složitými recepty, neboť k tomu, abyste připravili dokonalý pokrm, nepotřebujete nic jiného než tři ingredience, které se ovšem navzájem dokonale doplňují. V každé epizodě se k Hughovi a jednomu z členů jeho protřelého týmu z chalupy v River Cottage připojí jako host některý ze zkušených mistrů kuchařů a ve trojici reagují na každodenní výzvu: uvařit rychlou a snadnou večeři s pomocí jedné „prominentní“ ingredience, kterou doplňují dalšími dvěma chutěmi. Výsledkem této snahy musí být jídlo, které si zasluhuje nejvyšší gastronomické ocenění. Po hrdinsky zvládnutém vaření jak Hugh, tak jeho dva kuchařští rivalové předloží plody své práce odborné porotě, aby se ukázalo, která kreace si vysloužila titul „nejlepší pokrm dne”.

13:00
Jídlo jako umělecké dílo (7)
Jídlo s Picassem
13:30
Šéfové za pultem (1)
V tomto novém gastronomickém seriálu sedí diváci v první řadě, aby mohli pohodlně sledovat celou pří...

V tomto novém gastronomickém seriálu sedí diváci v první řadě, aby mohli pohodlně sledovat celou přípravu fantastického menu, jež před jejich očima zhotovuje kuchařská dvojice Craig Harding a Rob Rossi. Nejen televizní diváci, ale i hosté, kteří jsou do pořadu pozváni, mohou na vlastní oči a zblízka sledovat proces vaření, přičemž mohou navázat neobvykle těsný kontakt s oběma kuchaři i s kuchyňským prostředím. Popíjejí, povídají si a vtipkují s mistry, kteří ale zároveň pilně pracují, aby mohli hosté nakonec lákavá jídla, která se rodila přímo před jejich očima, ochutnat a náležitě vychutnat.

14:00
Jamieho speciality (3)
Tento nový zajímavý seriál nám poradí, jak a co máme jíst, abychom žili zdravěji. V každém dílu Jami...

Tento nový zajímavý seriál nám poradí, jak a co máme jíst, abychom žili zdravěji. V každém dílu Jamie připraví chutné menu na jeden den, které se bude skládat z dokonale vyvážených a chutných jídel, jež přitom obsahují veškeré potřebné živiny. Ale odkud ví, že jídla, která nám vaří, jsou opravdu zdravá? Vědci poměrně nedávno přišli na to, že na světě existuje pět míst, kde žijí lidé mnohem zdravěji a dožívají se podstatně vyššího věku než jinde. Jamie v každé epizodě navštíví dvě takové země, aby odhalil tajemství jejich kuchyně. Odkoukané triky a principy pak přiváží domů, aby z nich vytvořil poutavé a inspirující recepty, které budou každému po chuti. Jistě jste už i vy přišli na to, že tento seriál uskutečňuje sen všech milovníků jídla: nabízí divákům výborné speciality, jejichž každé sousto obsahuje zdravé a potřebné živiny. Jamieho superjídla nepropagují všelijaké v přírodě nasbírané bobule nebo zeleninové koktejly a nežádají od nikoho kompromisy nebo odříkání. Uváděné recepty obsahují prosté, naprosto všední ingredience, které jsou ve vhodných vzájemných kombinacích neuvěřitelně zdravé. Můžeme se zároveň přiučit drobným fintám, díky kterým budou naše oblíbená jídla ještě chutnější, a přitom si můžeme být jisti, že našemu organismu ani zdraví rodiny neuškodíme, ba právě naopak!

15:00
Sladký život s Rachel Allenovou (5)
Rachel se vrací domů do Irska, kde začne holdovat své největší vášni. Ta je zároveň největší vášní i...

Rachel se vrací domů do Irska, kde začne holdovat své největší vášni. Ta je zároveň největší vášní i mnoha jiných lidí, neboť samozřejmě nejde o nic jiného než o sladkosti! Rachel divákům předvede spoustu věcí - od vynikajícího cukroví po vše, co patří k odpolednímu čaji, od skvělých sladkostí pro děti až po nevšední cukrářské výtvory, jež mohou směle korunovat slavnostní večeře. Rachel se ovšem nechce jen blýsknout technicky náročnými dezerty, dorty a jinými mistrovskými cukrářskými výrobky, které by byly pro kteréhokoli gastronomického odborníka skutečnou výzvou, ale v každé epizodě také krátce shrne metody, respektive triky, které sama používá, a udělí nám mnohé užitečné rady. Pozorní diváci tak budou moci svým milým servírovat to nejlepší a nejsladší, co se lze z cukrářského řemesla naučit.

15:30
Miminy francouzské dezerty II (5)
Klasika
TV Deko
12:00
Jaro na chalupě (3)
V River Cottage nastalo jaro. Hugh na chalupě divákům ukáže, kolik dobrot se v tomto ročním období n...

V River Cottage nastalo jaro. Hugh na chalupě divákům ukáže, kolik dobrot se v tomto ročním období najde v kuchyňské zahradě, a protože k tomuto úkolu přistupuje svým svérázným stylem, zabere mu to čtyři díly. Na základě výsledku porovnává čtyři různé recepty na totéž jídlo a na vlastní oči uvidíme, že i z vegetariána se může stát řeznický učedník. Podle Hughových pokynů začne pět bristolských rodin ve městě hospodařit na hektarovém pozemku, ke kterému se nikdo nehlásí, a na přetřes přijde samozřejmě i oblíbená součást britského jídelníčku, kuřecí maso.

13:00
Peter Andre: Proměna během hodiny XI (7)
Zdá se vám to nemožné? A přesto můžete na vlastní oči vidět, že to jde. Máte-li na to šikovné lidi. ...

Zdá se vám to nemožné? A přesto můžete na vlastní oči vidět, že to jde. Máte-li na to šikovné lidi. Během pouhých šedesáti minut vytvoří Peter André, někdejší plakátový hrdina a hvězda populární hudby, se svými pomocníky zbrusu nový obytný prostor pro své aktuální "šťastné oběti"!

14:00
Peter Andre: Proměna během hodiny XI (8)
Zdá se vám to nemožné? A přesto můžete na vlastní oči vidět, že to jde. Máte-li na to šikovné lidi. ...

Zdá se vám to nemožné? A přesto můžete na vlastní oči vidět, že to jde. Máte-li na to šikovné lidi. Během pouhých šedesáti minut vytvoří Peter André, někdejší plakátový hrdina a hvězda populární hudby, se svými pomocníky zbrusu nový obytný prostor pro své aktuální "šťastné oběti"!

15:00
Peter Andre: Proměna během hodiny XI (9)
Zdá se vám to nemožné? A přesto můžete na vlastní oči vidět, že to jde. Máte-li na to šikovné lidi. ...

Zdá se vám to nemožné? A přesto můžete na vlastní oči vidět, že to jde. Máte-li na to šikovné lidi. Během pouhých šedesáti minut vytvoří Peter André, někdejší plakátový hrdina a hvězda populární hudby, se svými pomocníky zbrusu nový obytný prostor pro své aktuální "šťastné oběti"!

reklama
TV Noe
12:00
Angelus Domini
Film jako modlitba
12:15
Papež František v Janově
Setkání s mládeží na poutním místě Guardia
13:30
Terra Santa news
13:55
Pod lampou
Diskuzní pořad moderátora Štefana Hríba
Doma
14:00
seriál
minih43351minih43351
Odložený prípad IV (23, 24/24)
Detektívny seriál USA (2006-2007).
 
TV program: Odložené případy (Cold Case)
15:55
film
minih89001
Emilie Richardsová: Nezabudnuteľný raj

Další díl/opakování:
28.05.2017 v 01:55 (Doma)


Romant. film N (2011).
TV Paprika
16:00
Jacques Pépin: Vaříme s láskou (23)
Jacques Pépin naše diváky seznámí s novými fantastickými recepty a kuchyňskými technikami, a jak jsm...

Jacques Pépin naše diváky seznámí s novými fantastickými recepty a kuchyňskými technikami, a jak jsme u něho zvyklí, dělá to zaníceně, naplno, tělem i duší. I vaření jde lépe od ruky ve společnosti, zejména když tuto společnost tvoří rodinní příslušníci a přátelé. To dobře ví i Jacques, a proto uvidíme nejen jeho úchvatné gastronimické kreace, ale nahlédneme i do jeho života, minulosti a zajímavé historie vzniku předváděných receptů.

16:30
Silviina italská kuchyně (1)
Moderátorka italského původu Silvia Colloca, která žije v Austrálii, zasvěcuje diváky do tajů italsk...

Moderátorka italského původu Silvia Colloca, která žije v Austrálii, zasvěcuje diváky do tajů italské kultury a přitom vaří a povídá si o všem možném se svými hosty.

17:00
Dva hladoví Angličani (5)
Východní Londýn
18:00
Babiččino cukroví II (9)
Mistr kuchař stanice TV Paprika navštěvuje babičky a venkovské tetičky, které se proslavily výborným...

Mistr kuchař stanice TV Paprika navštěvuje babičky a venkovské tetičky, které se proslavily výbornými moučníky a cukrovím a které se s námi rády podělí i o své tajné recepty. Společné pečení vynikajícího domácího cukroví reprezentujícího nejkrásnější kraje tří zemí.

18:30
Kdo se stane šéfkuchařem? (3)
Sledujte pořad, ve kterém kuchařská rodina Rouxů hledá talent roku. Právě se snaží objevit nejnovějš...

Sledujte pořad, ve kterém kuchařská rodina Rouxů hledá talent roku. Právě se snaží objevit nejnovější kuchařskou naději, kulinářského mistra roku 2013, který na konci soutěže vyhraje Rouxovo stipendium, jež v roce 2013 oslavuje třicáté jubileum. Soutěžní cyklus probíhá za účasti nejvýznamnějších kuchařských celebrit Velké Británie, a tak v něm na nás čeká mimo jiné Rick Stein, James Martin a Raymond Blanc.

19:30
Hodný kuchař, zlý kuchař V (2)
Kuchařský mistr Adrian Richardson a Zoe Bingley-Pullin, poradkyně ve věcech správného stravování, př...

Kuchařský mistr Adrian Richardson a Zoe Bingley-Pullin, poradkyně ve věcech správného stravování, představují dva zcela různé přístupy k vaření, v důsledku čehož se jejich přítomnost v televizním studiu rázem přemění v pravý a nefalšovaný gastronomický souboj. Adrianovy lukulské hody, které se pranic nestarají o strávníkovu štíhlost, a jeho fanatická láska k masu se střetávají s vášní pro co nejzdravější ingredience a perfektní znalostí potravin s léčebnými účinky, které do pořadu vnáší Zoe. Pro diváky, když se jim před očima objeví výsledek úsilí obou moderátorů, je opravdu nelehké rozhodnout, který typ jídel mají mít raději. Tento seriál upozorňuje veřejnost na takové neodolatelné ingredience, recepty, kuchyně a jiná gastronomická témata, z nichž lze načerpat inspiraci pro domácí vaření, a navíc vede diváky nenásilně k tomu, aby při sestavování svého jídelníčku dbali na zdravou vyváženost, lehkost a střídmost.

TV Deko
16:00
Malinkaté domky (7)
Představivost a kreativita nezná hranice! Tento výrok zaznívá obyčejně v okamžiku, kdy stojíme před ...

Představivost a kreativita nezná hranice! Tento výrok zaznívá obyčejně v okamžiku, kdy stojíme před nějakým závratně velkým úkolem. Ovšem nyní se děje něco úplně opačného. V tomto televizním seriálu našim divákům poskytnou rady a povzbuzení ke zútulnění naprosto malinkatých prostorů největší mistři promyšleného plánování a důsledné a nápadité realizace!

16:55
Malinkaté domky (8)
Představivost a kreativita nezná hranice! Tento výrok zaznívá obyčejně v okamžiku, kdy stojíme před ...

Představivost a kreativita nezná hranice! Tento výrok zaznívá obyčejně v okamžiku, kdy stojíme před nějakým závratně velkým úkolem. Ovšem nyní se děje něco úplně opačného. V tomto televizním seriálu našim divákům poskytnou rady a povzbuzení ke zútulnění naprosto malinkatých prostorů největší mistři promyšleného plánování a důsledné a nápadité realizace!

17:50
Malinkaté domky II (1)
Představivost a kreativita nezná hranice! Tento výrok zaznívá obyčejně v okamžiku, kdy stojíme před ...

Představivost a kreativita nezná hranice! Tento výrok zaznívá obyčejně v okamžiku, kdy stojíme před nějakým závratně velkým úkolem. Ovšem nyní se děje něco úplně opačného. V tomto televizním seriálu našim divákům poskytnou rady a povzbuzení ke zútulnění naprosto malinkatých prostorů největší mistři promyšleného plánování a důsledné a nápadité realizace!

18:45
Green Team (12)
Mark McMenemy a Tibi Tauner, dva zahradničtí fenoméni z oblíbeného pořadu Zelenáč, jsou opět mezi ná...

Mark McMenemy a Tibi Tauner, dva zahradničtí fenoméni z oblíbeného pořadu Zelenáč, jsou opět mezi námi. Ve svém novém seriálu, který má 80 dílů a vysílá se pod titulem Green Team, vám předvedou celou plejádu zahradnických prací, které je třeba za sezónu vykonat. Ať už zahradničíme v malém či velkém, na zahradě nebo v bytě, ve skleníku nebo na terase městského domu, Mark a Tibor pomohou, poradí a svým zábavným, a přesto informativním stylem nám vysvětlí, jak se máme o své milované rostlinky starat, aby byly neustále zdravé a krásné.Jaro:Náš původní zahradnický seriál se začne vysílat v dubnu a hned vám poslouží spoustou praktických rad; mimo jiné vám také připomene, jaké práce je nutno na jaře v zahradě vykonat.Léto:Všechno už pěkně roste, rostlinky se mají k světu, ale zahradník má i tak ještě plné ruce práce. Experti seriálu z naší vlastní produkce, Mark a Tibi, jsou s vámi a udělí vám další užitečné rady. Naučí vás správně zalévat a mnoho dalších věcí – dozvíte se například i to, jak se staví zahradní besídka!Podzim:Na podzim mají zahradníci nejvíce napilno: Mark a Tibor, zkušení odborníci vystupující v seriálu z naší vlastní produkce, se diváků ujmou a pomohou jim se všemi pracemi, které si podzimní zahrada vyžaduje.Zima:Venku je čím dál tím chladněji, ale seznam činností, které se týkají pokojových rostlin a květin, je pořádně dlouhý. Mark a Tibi vám ukáží, jak si můžete na zimu přeměnit obývák v opravdovou rajskou zahradu a jak docílíte toho, aby i v tom nejstudenějším ročním období byly vaše rostlinky ve vynikající formě.

19:00
Jaro na chalupě (3)
V River Cottage nastalo jaro. Hugh na chalupě divákům ukáže, kolik dobrot se v tomto ročním období n...

V River Cottage nastalo jaro. Hugh na chalupě divákům ukáže, kolik dobrot se v tomto ročním období najde v kuchyňské zahradě, a protože k tomuto úkolu přistupuje svým svérázným stylem, zabere mu to čtyři díly. Na základě výsledku porovnává čtyři různé recepty na totéž jídlo a na vlastní oči uvidíme, že i z vegetariána se může stát řeznický učedník. Podle Hughových pokynů začne pět bristolských rodin ve městě hospodařit na hektarovém pozemku, ke kterému se nikdo nehlásí, a na přetřes přijde samozřejmě i oblíbená součást britského jídelníčku, kuřecí maso.

reklama
TV Noe
16:00
Cvrlikání (52)
Z hecu
17:05
Můj chrám
Bob Fliedr, písničkář a publicista, Komunitní centrum Matky Terezy na Jižním Měste, Praha
17:20
U VÁS (16)
Cyklus s folklorní tématikou, aneb co dělají folkloristé v zimě .. Pořadem provází Magdalena Múčková...

Cyklus s folklorní tématikou, aneb co dělají folkloristé v zimě .. Pořadem provází Magdalena Múčková a David Pavlíček

18:30
Bible pro nejmenší
Ježíš kráčí po vodě
18:35
Sedmihlásky (125)
Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady
18:40
Muzikanti, hrajte
Střihový pořad pro milovníky dechovky. Provází Eva Veselá
19:15
3P 2017
Kristem Propojeni, Proměněni a Povoláni
19:30
V souvislostech (187)
Komentované aktuální téma
Doma
17:55
film
minih152768
Môj splnený sen
Romant. film Kan. (2016).
 
TV program: Summer in the City
TV Paprika
20:00
Hodný kuchař, zlý kuchař V (3)
Kuchařský mistr Adrian Richardson a Zoe Bingley-Pullin, poradkyně ve věcech správného stravování, př...

Kuchařský mistr Adrian Richardson a Zoe Bingley-Pullin, poradkyně ve věcech správného stravování, představují dva zcela různé přístupy k vaření, v důsledku čehož se jejich přítomnost v televizním studiu rázem přemění v pravý a nefalšovaný gastronomický souboj. Adrianovy lukulské hody, které se pranic nestarají o strávníkovu štíhlost, a jeho fanatická láska k masu se střetávají s vášní pro co nejzdravější ingredience a perfektní znalostí potravin s léčebnými účinky, které do pořadu vnáší Zoe. Pro diváky, když se jim před očima objeví výsledek úsilí obou moderátorů, je opravdu nelehké rozhodnout, který typ jídel mají mít raději. Tento seriál upozorňuje veřejnost na takové neodolatelné ingredience, recepty, kuchyně a jiná gastronomická témata, z nichž lze načerpat inspiraci pro domácí vaření, a navíc vede diváky nenásilně k tomu, aby při sestavování svého jídelníčku dbali na zdravou vyváženost, lehkost a střídmost.

20:30
Jídlo jako umělecké dílo (7)
Jídlo s Picassem
21:00
Co je v ledničce? (7)
Každému z nás už se snad stalo, že musel vykouzlit rychlý oběd nebo večeři výhradně z ingrediencí, k...

Každému z nás už se snad stalo, že musel vykouzlit rychlý oběd nebo večeři výhradně z ingrediencí, které měl právě doma, tedy v chladničce nebo ve spižírně. Ale právě tak často nastává situace, že po větším nedělním obědě se chladnička zaplní množstvím jídel, která by nám bylo velice líto vyhodit. V našem seriálu, ve kterém se hledají právě takovéto pokrmy, očekávají nápadití moderátoři - Dóra Havas, Gerti Kapusi a Róbert Bede - diváky s takovými jednoduchými recepty, které nabízejí řešení v případě obou dvou situací. A kromě samotných receptů nám moderátoři poslouží i různými dalšími drobnými nápady a praktikami, s jejichž pomocí můžeme chladničku nebo spižírnu naplnit i vyprázdnit co nejchytřeji a nejhospodárněji.

21:30
Donna Hayová: Vaření od základů k dokona... (6)
Světoznámá odbornice na kreativní gastronomické zázraky, Donna Hay, přichází s novým inspirativním s...

Světoznámá odbornice na kreativní gastronomické zázraky, Donna Hay, přichází s novým inspirativním seriálem. Ukáže divákům, jak mohou z několika jednoduchých receptů, které se od ní přes obrazovku naučí, vyčarovat kulinářské speciality, jež určitě každému vyrazí dech. „Jsem přesvědčena o tom, že stejně jako v každé jiné oblasti života, i v kuchyni se s patřičnou sebedůvěrou pohybuje jen ten, kdo už dokonale zvládl základy pracovních postupů. V tomto seriálu předvádím vlastní osvědčené základní metody, a tak se diváci seznámí s tajemstvím bezvadných bifteků, dozlatova upečených kuřat a křupavého selečího masa, ba dokonce se s nimi podělím i o recept na piškot, který jsem zdědila po babičce. Ke každému pokrmu pak nabízím různé možnosti obměn, doplňky a zlepšováky, případně odlišné varianty kořenění, což znamená, že jedno a totéž jídlo si divák po zhlédnutí pořadu může uvařit v několika podobách.” - vyzdvihuje Donna podstatu svého seriálu.

22:00
Rychle, snadno, po bavorsku IV (5)
Tento bavorský televizní kuchař se snaží dokázat, že tajemství úspěšného vaření se skrývá v nápadech...

Tento bavorský televizní kuchař se snaží dokázat, že tajemství úspěšného vaření se skrývá v nápadech plných fantazie a v tom, že přípravě věnujeme dostatečný čas. Nemluvě už samozřejmě o kvalitních surovinách. Hans Jörg Bachmeier pochází z dolnobavorského Eggenfeldenu a jeho krédo zní: „Dobrý kuchař potřebuje tři věci -- vodu, sůl a špetku vášně, protože bez toho v kuchyni nic nefunguje.“ A v tomto duchu také pracuje: jednoduše, ale skvěle; jeho seznam surovin je střídmý a jeho jídla se dělají velice snadno. Podstatou kuchyně tohoto dolnobavorského mistra kulinářského umění je jednoduchost a přehlednost. Procesy, které při vaření uplatňuje, nejsou nijak sáhodlouhé a zpracovává potraviny, které jsou k dostání v každém malém hokynářství. Recepty, které předvádí, nejsou složité, jeho postupy si každý rychle zapamatuje, a přesto je v nich pokaždé něco překvapivého: málo surovin, zato však hodně šikovných kuchyňských kouzel, nic zbytečně nekomplikovat, ale i tak dospět k nevšedním chuťovým požitkům. Ať už si vezmeme rohlík se šunkou, candáta, k němuž se jako příloha podávají penne, případně tvarohové knedlíky s meruňkovou náplní, všední, a přesto rafinované recepty vycházející dolnobavorské kuchařské hvězdy povzbuzují kuchyňskou kreativitu k novým a novým vzepětím.

22:30
Nejproslulejší světová jídla (9)
Fred Chesneau nás ve své pařížské dílně oslní historií řady legendárních jídel, o kterých ale nebude...

Fred Chesneau nás ve své pařížské dílně oslní historií řady legendárních jídel, o kterých ale nebude jen mluvit, také nám je uvaří. Fred jezdil 8 let po světě a pídil se po autentických receptech. Nyní nám bude vyprávět zajímavosti z dějin velice známých jídel, jako jsou těstoviny, hamburger, pizza, případně paella.

22:45
Nejproslulejší světová jídla (10)
Fred Chesneau nás ve své pařížské dílně oslní historií řady legendárních jídel, o kterých ale nebude...

Fred Chesneau nás ve své pařížské dílně oslní historií řady legendárních jídel, o kterých ale nebude jen mluvit, také nám je uvaří. Fred jezdil 8 let po světě a pídil se po autentických receptech. Nyní nám bude vyprávět zajímavosti z dějin velice známých jídel, jako jsou těstoviny, hamburger, pizza, případně paella.

23:00
Jacques Pépin: Vaříme s láskou (23)
Jacques Pépin naše diváky seznámí s novými fantastickými recepty a kuchyňskými technikami, a jak jsm...

Jacques Pépin naše diváky seznámí s novými fantastickými recepty a kuchyňskými technikami, a jak jsme u něho zvyklí, dělá to zaníceně, naplno, tělem i duší. I vaření jde lépe od ruky ve společnosti, zejména když tuto společnost tvoří rodinní příslušníci a přátelé. To dobře ví i Jacques, a proto uvidíme nejen jeho úchvatné gastronimické kreace, ale nahlédneme i do jeho života, minulosti a zajímavé historie vzniku předváděných receptů.

23:30
Silviina italská kuchyně (1)
Moderátorka italského původu Silvia Colloca, která žije v Austrálii, zasvěcuje diváky do tajů italsk...

Moderátorka italského původu Silvia Colloca, která žije v Austrálii, zasvěcuje diváky do tajů italské kultury a přitom vaří a povídá si o všem možném se svými hosty.

TV Deko
20:00
Dům snů - Domov, sladký domov (1)
Šaramantní dvojčata ze seriálu Dům snů nyní dovolí kamerám, aby natočily největší výzvu jejich život...

Šaramantní dvojčata ze seriálu Dům snů nyní dovolí kamerám, aby natočily největší výzvu jejich života. Tentokrát totiž rekonstruují vlastní rodinné hnízdo, svůj dúm snů v Las Vegas.

20:55
Dům snů V (7)
Jsou to dvojčata, velmi šaramantní a sympatická, se smyslem pro humor. Ale také vynikající profesion...

Jsou to dvojčata, velmi šaramantní a sympatická, se smyslem pro humor. Ale také vynikající profesionálové! Pokud hledáte dům snů, je s pomocí jejich znalostí úspěch zaručen, lhostejno, zdali jde o rekonstrukci nemovitosti, kterou už máme, nebo se právě rozhodujeme ke koupi nové.

21:50
Velkolepý plány: Dům roku (1)
Kevin McCloud tentokrát diváky zavede na britskou architektonickou soutěž pořádanou na nejvyšší úrov...

Kevin McCloud tentokrát diváky zavede na britskou architektonickou soutěž pořádanou na nejvyšší úrovni. Nejrevolučnější řešení a nejkrásnější provedení se ucházejí o cenu Dům roku.

22:50
Velkolepé plány XII (7)
Nová řada! - Kevin McCloud se vrací s novými, slibnými a velkolepými plány, aby nám i v novém ročník...

Nová řada! - Kevin McCloud se vrací s novými, slibnými a velkolepými plány, aby nám i v novém ročníku předvedl těžce vybojované projekty a složité architektonické představy snílků, kteří bez ohledu na náklady a vynaloženou energii budují domov svých snů, přičemž se občas dotýkají až hranic nemožného.

23:50
Úžasné vodní domy (3)
Podívejme se, jak to dopadne, když zbožňování vody kombinujeme s fantazií a inovačními schopnostmi! ...

Podívejme se, jak to dopadne, když zbožňování vody kombinujeme s fantazií a inovačními schopnostmi! Majitelé příbytků kouzelně umístěných na vodních březích, které vám představí náš seriál, vytvořili úchvatné vodní domovy pro sebe a svou rodinu. Pojem vodní břeh tu však musíme chápat v nejširším slova smyslu; někdy je to jen okraj vodního valu podobného hradnímu příkopu, jindy zase pomalu bublajícího potoka protékajícího celým domem, případně pohádkový vodní park vzadu v zahradě... Stavby, které na obrazovce uvidíme, rozšíří náš obzor, protože v blízkosti vody se dá žít i jinak, než jak jsme si to dosud představovali.

reklama
TV Noe
20:00
Outdoor Films s Jiřím Horčičkou a Radime... (60)
Divočinou Aljašky
21:35
Angola: Nepřestanu chodit ulicemi
Dokument o saleziánských domech Casa Margarida a Casa Magone pro opuštěné děti z ulice
22:35
V pohorách po horách (39)
Spišská plesa - Vysoké Tatry
22:45
COP na Mohelnickém Dostavníku 2014 (1)
Záznam vystoupení kapely COP z hlavní scény Mohelnického dostavníku 2014
23:20
Návrat orla skalního do české přírody
Dokumentární film mapuje víceletý záchranný program Návrat orla skalního do Moravskoslezských Beskyd...

Dokumentární film mapuje víceletý záchranný program Návrat orla skalního do Moravskoslezských Beskyd

23:55
Noční univerzita
Doc. Pavel Nováček, CSc. - Budoucnost už není co bývala
Doma
20:00
film
minih122640
Princ na bielom koni
Romant. film USA (2013).
 
TV program: Friend Request
21:40
film
minih86410minih86410
23:45
film
minih50979minih50979
TV Paprika
00:00
Dva hladoví Angličani (5)
Východní Londýn
01:00
Donna Hayová: Vaření od základů k dokona... (6)
Světoznámá odbornice na kreativní gastronomické zázraky, Donna Hay, přichází s novým inspirativním s...

Světoznámá odbornice na kreativní gastronomické zázraky, Donna Hay, přichází s novým inspirativním seriálem. Ukáže divákům, jak mohou z několika jednoduchých receptů, které se od ní přes obrazovku naučí, vyčarovat kulinářské speciality, jež určitě každému vyrazí dech. „Jsem přesvědčena o tom, že stejně jako v každé jiné oblasti života, i v kuchyni se s patřičnou sebedůvěrou pohybuje jen ten, kdo už dokonale zvládl základy pracovních postupů. V tomto seriálu předvádím vlastní osvědčené základní metody, a tak se diváci seznámí s tajemstvím bezvadných bifteků, dozlatova upečených kuřat a křupavého selečího masa, ba dokonce se s nimi podělím i o recept na piškot, který jsem zdědila po babičce. Ke každému pokrmu pak nabízím různé možnosti obměn, doplňky a zlepšováky, případně odlišné varianty kořenění, což znamená, že jedno a totéž jídlo si divák po zhlédnutí pořadu může uvařit v několika podobách.” - vyzdvihuje Donna podstatu svého seriálu.

01:30
Hughovy tři dobré věci (3)
Hugh Fearnley-Whittingstall aplikuje dávno osvědčenou filozofii, podle které „do třetice všeho dobré...

Hugh Fearnley-Whittingstall aplikuje dávno osvědčenou filozofii, podle které „do třetice všeho dobrého“ – ať už to jsou tři klobásy, fazolová pyré nebo rebarborové pudinky s drobením. V tomto seriálu je formulován jednoduchý vzkaz: nedejte se odradit složitými recepty, neboť k tomu, abyste připravili dokonalý pokrm, nepotřebujete nic jiného než tři ingredience, které se ovšem navzájem dokonale doplňují. V každé epizodě se k Hughovi a jednomu z členů jeho protřelého týmu z chalupy v River Cottage připojí jako host některý ze zkušených mistrů kuchařů a ve trojici reagují na každodenní výzvu: uvařit rychlou a snadnou večeři s pomocí jedné „prominentní“ ingredience, kterou doplňují dalšími dvěma chutěmi. Výsledkem této snahy musí být jídlo, které si zasluhuje nejvyšší gastronomické ocenění. Po hrdinsky zvládnutém vaření jak Hugh, tak jeho dva kuchařští rivalové předloží plody své práce odborné porotě, aby se ukázalo, která kreace si vysloužila titul „nejlepší pokrm dne”.

02:00
Annabel Langbein - U mě na zahrádce (12)
Doprovoďte i vy Annabelu Langbeinovou, slavnou novozélandskou autorku kuchařek, na její lesní „chalu...

Doprovoďte i vy Annabelu Langbeinovou, slavnou novozélandskou autorku kuchařek, na její lesní „chalupu“, kde vám ukáže, jak se dají vařit z vlastnoručně vypěstovaných darů přírody a bylinek jídla neznající konzervanty ani umělé přísady do potravin, takže je s klidným svědomím kdykoli můžete předložit kterémukoli z členů rodiny. V novém seriálu na TV Paprika se také o poznání více sblížíte s přírodou, pokud se necháte uchvátit nejen vynikajícími recepty, ale i malebností horské krajiny Nového Zélandu.

02:27
Shane Delia: Maurská pikantní cesta (7)
Pojedeme do Maroka a do Andalúzie, abychom se podívali, jak a kde všude hledá Shane nejlepší a nejch...

Pojedeme do Maroka a do Andalúzie, abychom se podívali, jak a kde všude hledá Shane nejlepší a nejchutnější maurské pokrmy, a tak ho doprovodíme do restaurace, k pouličnímu stánku v zastrčené křivolaké uličce, eventuálně do rodinného bufetu. Maurská nadvláda ve Španělsku trvala téměř 800 let a zanechala na Pyrenejském poloostrově neobyčejně pestrou a rafinovanou kuchyni, která se nepodobala ničemu, co do té doby evropská gastronomie znala. Staré stezky asijských obchodníků s kořením se pak na tomto místě mohly setkat s novosvětskými objevy a novinkami, kteréžto setkání stálo u kolébky moderní kuchyně.

02:54
Recepty pro radost s Markétou a Honzou (3)
Program Recepty pro radost se vrací s novým seriálem. Populární moderátorka kanálu TV Paprika, Marké...

Program Recepty pro radost se vrací s novým seriálem. Populární moderátorka kanálu TV Paprika, Markéta Hrubešová, Vám tentokrát vaří po boku pražského hvězdného šéfkuchaře Jana Kvasničky. Předvádějí ve veselé atmosféře chutná, příjemnými rozhovory kořeněná jídla, která dokáže každý snadno zhotovit. Nenechte si ujít Markétiny toskánské crostini nebo Honzovu zeleninovou tempuru! Pokud máte chuť na nějakou sladkost, podívejte se na přípravu moučníku bombalasca, nebo osvěžujícího dezertu ovocná šarlota. Markéta a Jan uvítají v kuchyni i hvězdné hosty, protože vařit je výborné, ale vařit společně je ta největší radost!

03:10
Kdo se stane šéfkuchařem? (3)
Sledujte pořad, ve kterém kuchařská rodina Rouxů hledá talent roku. Právě se snaží objevit nejnovějš...

Sledujte pořad, ve kterém kuchařská rodina Rouxů hledá talent roku. Právě se snaží objevit nejnovější kuchařskou naději, kulinářského mistra roku 2013, který na konci soutěže vyhraje Rouxovo stipendium, jež v roce 2013 oslavuje třicáté jubileum. Soutěžní cyklus probíhá za účasti nejvýznamnějších kuchařských celebrit Velké Británie, a tak v něm na nás čeká mimo jiné Rick Stein, James Martin a Raymond Blanc.

03:54
Šéfové za pultem (1)
V tomto novém gastronomickém seriálu sedí diváci v první řadě, aby mohli pohodlně sledovat celou pří...

V tomto novém gastronomickém seriálu sedí diváci v první řadě, aby mohli pohodlně sledovat celou přípravu fantastického menu, jež před jejich očima zhotovuje kuchařská dvojice Craig Harding a Rob Rossi. Nejen televizní diváci, ale i hosté, kteří jsou do pořadu pozváni, mohou na vlastní oči a zblízka sledovat proces vaření, přičemž mohou navázat neobvykle těsný kontakt s oběma kuchaři i s kuchyňským prostředím. Popíjejí, povídají si a vtipkují s mistry, kteří ale zároveň pilně pracují, aby mohli hosté nakonec lákavá jídla, která se rodila přímo před jejich očima, ochutnat a náležitě vychutnat.

04:19
Absolute Chef - Vítěz soutěže (9)
Laci Horňáček? v novém vlastním seriálu (slíbeném jako výhru vítězi soutěže Absolut Chef pro rok 201...

Laci Horňáček? v novém vlastním seriálu (slíbeném jako výhru vítězi soutěže Absolut Chef pro rok 2010) předvádí divákům své profesionální krédo vyjádřené jeho oblíbenými recepty. Je přesvědčen, že skutečně dobře a chutně se dá vařit jen z potravin, které zrovna mají sezónu, tedy odpovídají dané roční době, a pocházejí z bezprostředního okolí zeměpisné lokality, kde vaření právě probíhá. Vždyť si také do studia nanosil suroviny jak z domova, tak z okolních zahrádek a lesů. V oblasti gastronomie se specializuje zejména na inovaci a fúzi tradičních slovenských, českých, maďarských a rakouských receptů, prostě na nové pojetí jídel ze „starých zlatých časů“ rakousko-uherského mocnářství. V každé epizodě svého seriálu nám připraví dva chody (hlavní jídlo a předkrm nebo dezert). Kouzlo pořadu spočívá ve svérázném humoru, který je pro Horňáčka typický, a v jeho dokonalé řemeslné zručnosti.

04:34
Babiččino cukroví II (9)
Mistr kuchař stanice TV Paprika navštěvuje babičky a venkovské tetičky, které se proslavily výborným...

Mistr kuchař stanice TV Paprika navštěvuje babičky a venkovské tetičky, které se proslavily výbornými moučníky a cukrovím a které se s námi rády podělí i o své tajné recepty. Společné pečení vynikajícího domácího cukroví reprezentujícího nejkrásnější kraje tří zemí.

TV Deko
00:45
Bleší trhy (7)
Vzhůru za poklady! Tři britští amatéři si mohou navzájem změřit síly v zajímavé soutěži: Za určitou ...

Vzhůru za poklady! Tři britští amatéři si mohou navzájem změřit síly v zajímavé soutěži: Za určitou částku nakoupí slibné starožitnosti na krásných a malebných bleších trzích ve Francii a potom je musí za jeden jediný den dát patřičně do pořádku a prodat je s co největším ziskem londýnským starožitníkům. Vítězem bude samozřejmě ten, kdo dosáhne nejvyššího profitu, respektive ten, kdo na špatném obchodě nejméně prodělá...

01:45
Vidlička, nůž a design (8)
Navštivte s televizí Deko nejvyhledávanější maďarská pohostinská zařízení, restaurace s nejmarkantně...

Navštivte s televizí Deko nejvyhledávanější maďarská pohostinská zařízení, restaurace s nejmarkantnějším designem! S námi se dostanete do interiérů zařízených v duchu doby a ukážeme vám, jak tyto interiéry vznikaly, dozvíte se jaká je jejich historie, jak probíhal výběr nábytku a jaká byla designérova celková koncepce. Je třeba podotknout, že kamera tvůrců seriálu v každém z navštívených restaurantů akcentovala něco jiného – někde to byl design národního rázu, jinde zase luxus v klasickém pojetí nebo naopak prostředí odpovídající nejpreferovanějším mezinárodním trendům dneška.

reklama
TV Noe
01:05
Noční repríza dopoledních pořadů
Noční repríza dopoledních pořadů z minulého dne
Doma
01:55
film
minih89001
03:20
film
minih105331minih105331
Inga Lindströmová: Zamilované ženy
Romant. film N (2012).
 
TV program: Inga Lindström: Čtyři lásky (Inga Lindström - Vier Frauen und die Liebe)
04:50
seriál
minih43351minih43351
Odložený prípad IV (23/24)
Detektívny seriál USA (2006-2007).
 
TV program: Odložené případy (Cold Case)
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení
apple android wp bb
iPhone
iPhone
 
App Store hodnocení:
hod
Android
Android
 
Google Play hodnocení:
hod
Windows Phone
Windows Phone
 
WP store hodnocení:
hod
BlackBerry
BlackBerry
 
BB world hodnocení:
hod
fb

Copyright © 2003-2017, Filmová databáze s.r.o. (FDb.cz). Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Tyto webové stránky využívají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace.

Load: 0.083/0.034