reklama
 

TV Program - Středa 28. června

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
TV Paprika TV Paprika
Právě běží 19:00 - 20:00
Dva hladoví námořníci
TV Deko TV Deko
Právě běží 19:05 - 20:00
Úžasné vodní domy
reklama
Právě běží nevysílá se
 
 
TV Noe TV Noe
Právě běží 19:30 - 20:00
Terra Santa news
Doma Doma
Právě běží 19:40 - 20:30
seriál
minih45413minih45413
Monk

Další díl/opakování:
29.06.2017 v 00:50 (Markíza)
29.06.2017 v 19:40 (Doma)


TV program: Můj přítel Monk (Monk)
TV Paprika
20:00
Dlouhý víkend Ricka Steina (8)
Kadyz
21:10
Po Evropě s vidličkou a nožem (8)
V tomto našem novém seriálu se s vidličkou a nožem vydáváme po Evropě. Gerti Kapusiová a Róbert Bede...

V tomto našem novém seriálu se s vidličkou a nožem vydáváme po Evropě. Gerti Kapusiová a Róbert Bede nám do každého dílu přivezou pár gastronomických specialit některé evropské země. Ukáží nám pokrmy, které se velice snadno připravují, takže si jimi každý bez potíží může zpestřit svůj receptář. Připomenou nám dobře známá jídla, která na cestách každý velmi rád ochutná, ale na přetřes samozřejmě přijdou i jídla méně známá. Tyto kulinářské výtvory se vyznačují jedním sympatickým rysem - vaří se z ingrediencí, které jsou kdykoli a kdekoli lehce k sehnání. A jejich přípravou nám Gerti a Robi zároveň předvedou, jaké zajímavé paralely a shody -- ale i neméně zajímavé rozdíly -- můžeme v gastronomii jednotlivých evropských zemí objevit.

21:40
Nejproslulejší světová jídla (8)
Fred Chesneau nás ve své pařížské dílně oslní historií řady legendárních jídel, o kterých ale nebude...

Fred Chesneau nás ve své pařížské dílně oslní historií řady legendárních jídel, o kterých ale nebude jen mluvit, také nám je uvaří. Fred jezdil 8 let po světě a pídil se po autentických receptech. Nyní nám bude vyprávět zajímavosti z dějin velice známých jídel, jako jsou těstoviny, hamburger, pizza, případně paella.

22:00
Labužníkem každý den IV (21)
Ať už půjde o ty nejjednodušší pokrmy, nebo o sofistikovanější recepty a techniky, Justin chce divák...

Ať už půjde o ty nejjednodušší pokrmy, nebo o sofistikovanější recepty a techniky, Justin chce diváky celou svou činností přesvědčit, že stojí za to, aby ze svých kuchyňských možností doma vytěžili maximum. Oblíbená soutěžící první řady australské kuchařské soutěže, Justine Schofield, nám ve své samostatné televizní show nabízí snadno uskutečnitelné nápady, tipy, triky a užitečné rady, abychom získali patřičné kuchařské sebevědomí a otáčeli se v kuchyni s profesionální zdatností. Justine razí zásadu, že když jde o vaření, každá dávka samozřejmosti a sebejistoty má ohromný význam, a proto - kromě prezentace receptů a samotného vaření - věnuje většinu času tomu, aby posílila naše sebevědomí a ukázala nám, že do kuchyně není třeba vstupovat se strachem. O totéž se snaží její stálí i speciální hosté, mezi kterými najdeme mistry kuchaře, gastronomické experty i účastníky kuchařských soutěží!

22:30
Dobroty slečny Dahlové (3)
Sophie Dahl soudí, že chutě a city jsou neoddělitelnou součástí každého skutečně dobrého receptu. Pr...

Sophie Dahl soudí, že chutě a city jsou neoddělitelnou součástí každého skutečně dobrého receptu. Proto se jednotlivé epizody točí vždy kolem určitého emocionálního tématu. Čeká nás romantika, nostalgie i snění. Sophie nám ukáže přírodní scenérie, jež pro ni hodně znamenají, a seznámí nás s osobními příběhy, které se k těmto krajům pojí a skrývají se v pozadí aktuálního receptu, ovšem ústřední roli si ve všech případech podrží kulinářské kreace. Sophie odhalí takové okamžiky ve svém životě, které v podstatné míře usměrnily její přístup ke gastronomii; můžeme například poznat kamenité mořské pobřeží v Sussexu, kde si hrála jako malá holčička, nebo zastrčený venkovský hřbitov, který hlásá zprávu o nadčasové, nikdy nehynoucí lásce. Sophie svým vtipným a originálním přístupem vytváří z tohoto seriálu skutečnou perlu televizní dokumentaristiky – pořad je teple lidský, je v něm jemný humor a především tryská ze srdce.

23:00
Dva hladoví námořníci II (7)
Dick a James Strawbridgeovi vyplouvají na moře, aby společně hledali nejchutnější kulinářské special...

Dick a James Strawbridgeovi vyplouvají na moře, aby společně hledali nejchutnější kulinářské speciality, které se připravují na pobřežích Velké Británie. Otec se synem proslídí jihozápadní břehy, ostrovy mezi Anglií a Irskem, jakož i ostrovy Scilly. Setkávají se s obyvateli tamějších vesnic, s pěstiteli, ochutnávají regionální pochoutky a nashromáždí přímo královské množství kuchyňských surovin, aby sami mohli něco dobrého uvařit, ať už jsou právě kdekoli. Večeře není nikdy zadarmo, oba muži se hodně napřemýšlejí a jsou často nuceni vzít do hrsti rozum se všemi technickými znalostmi, které se v něm nacházejí, aby si vyrobili domácí rožeň nebo dali dohromady stroj na zmrzlinu, případně pouze rozlouskli odolný krabí pancíř. Veselá a nikdy si nezoufající dvojice otce a jeho potomka, kteří spolu neustále v něčem soupeří a závodí, je stejně okouzlující, jako ta mimořádně dobrá jídla, která spolu v překrásných pobřežních regionech vaří.

TV Deko
20:00
Úžasné prostory George Clarka VI (8)
Architekt George Clarke pokračuje ve své objevné cestě po říši překvapivých obytných prostorů, ničím...

Architekt George Clarke pokračuje ve své objevné cestě po říši překvapivých obytných prostorů, ničím neohraničené fantazie a odvážného odhodlání. Při pohledu praktickýma očima, který se zároveň nehodlá dát omezovat vžitými zvyklostmi, může posloužit jako domov i staré rozhrkané auto, zrušený bunkr nebo kanál, jak nám to v tomto seriálu dokáží moderní dobrodruzi, které nám moderátor představí.

21:00
Rekonstrukce starých nemovitostí (8)
George Clarke je architekt a bytový architekt, který nám tentokrát předvádí velkolepé a mohovité fir...

George Clarke je architekt a bytový architekt, který nám tentokrát předvádí velkolepé a mohovité firmy, jejichž odhodlaní majitelé se snaží přetvářet historické budovy na příbytky odpovídající potřebám 21.století. Dlouhá plánovací fáze, nespoutaná fantazie a výdrž! Výsledkem je znovuzrození starých obranných objektů, větrných mlýnů, strážních věží a církevních staveb v novém pojetí a s novou funkcí, jak uvidíme v jednotlivých dílech tohoto seriálu.

22:00
Hledači pokladů XXXVIII (16)
Dvě družstva - jeden bohémsky založený expert jako pomocník - a bleší trh - cílem je: dosáhnout co n...

Dvě družstva - jeden bohémsky založený expert jako pomocník - a bleší trh - cílem je: dosáhnout co největšího profitu prostřednictvím dražby získaných pokladů. Soutěž je vzrušující a humorná, ale kromě toho se budeme moci seznámit i s dějinami umění Velké Británie, protože před kamerami se otevřou brány obrovských a unikátních sbírek.

23:00
Sarah Beenyová prodává domy (18)
Jsou dáni tři prodejci a jeden kupující. A hostitelka, zkušená makléřka obchodující s realitami, Sar...

Jsou dáni tři prodejci a jeden kupující. A hostitelka, zkušená makléřka obchodující s realitami, Sarah. Před příchodem potenciálního kupce si tři majitelé bytů smějí navzájem prohlédnout příbytky soupeřů, aby tak mohli přesněji odhadnout své šance v soutěži a získali reálnou představu o konkurenční nabídce. Po vzájemných návštěvách ještě není nic ztraceno; každý prodejce dostane určitou částku, týdenní termín a hodně dobrých rad a názorů, aby mohl dát před příchodem kupce do pořádku ty nejnápadnější nedostatky.

reklama
TV Noe
20:00
Adorace
Eucharistická adorace je příležitost k zastavení, ztišení, usebrání, rozjímání, niternému rozhovoru ...

Eucharistická adorace je příležitost k zastavení, ztišení, usebrání, rozjímání, niternému rozhovoru s Bohem

21:05
Léta letí k andělům (72)
Marko Ivan Rupnik - slovinský umělec, teolog a jezuita
21:35
Noční univerzita
Mons. Václav Malý - Křesťané ve světě
23:05
Kříž a půlměsíc
Postavení křesťanů v Libanonu a na Blízkém Východě je ohroženo
23:30
Duchovní malby (3)
Blahoslavená Panna Maria
Doma
20:30
seriál
minih152769minih152769
Nekonečná láska

Další díl/opakování:
29.06.2017 v 12:25 (Doma)
30.06.2017 v 12:25 (Doma)

(99, 100)
Romant. seriál Tur. (2015-2016).
 
TV program: Kara Sevda
22:30
seriál
minih43441minih43441
Ženy z rodu Gilmorovcov

Další díl/opakování:
29.06.2017 v 22:30 (Doma)
03.07.2017 v 22:30 (Doma)
04.07.2017 v 22:30 (Doma)

V (11/22)
Rodinný seriál USA (2004-2005).
 
TV program: Gilmorova děvčata (Gilmore Girls)
23:25
seriál
minih72389minih72389
Sestrička Jackie

Další díl/opakování:
29.06.2017 v 23:25 (Doma)
30.06.2017 v 00:15 (ČT2)
03.07.2017 v 23:25 (Doma)
04.07.2017 v 23:25 (Doma)
05.07.2017 v 00:15 (ČT2)
05.07.2017 v 23:25 (Doma)

VI (1, 2/12)
Seriál USA (2014).
 
TV program: Sestrička Jackie (Nurse Jackie)


TV Paprika
00:00
Catherine a její italské recepty (7)
Kuchařka, spisovatelka a učitelka gastronomie irského původu Catherine Fulvio se televizním divákům ...

Kuchařka, spisovatelka a učitelka gastronomie irského původu Catherine Fulvio se televizním divákům úspěšně představila se svými italskými recepty. Její pestrý seriál mapuje cestu z Irska na Sicílii a poskytuje mnohem víc než obyčejnou kuchařskou show; je kulinářským cestopisem, který nás mimo jiné okouzluje nádhernými jihoitalskými scenériemi. V každé epizodě Catherine divákům předvede tři recepty, ale to je spojeno s návštěvami různých sicilských městeček a setkáním s jejich obyvateli, kteří nám dovolí nahlédnout do svého soukromí. Uvidíme, jak nakupují a jaké lokální recepty si v rodinách z generace na generaci předávají.

00:30
Ebbyna islandská kuchyně II (3)
Tento fantastický rodinný kulinářský pořad z Islandu uvádí recepty na taková zdravá jídla, která si ...

Tento fantastický rodinný kulinářský pořad z Islandu uvádí recepty na taková zdravá jídla, která si zamilují diváci všech věkových kategorií. Celým seriálem se táhne jako ona příslovečná červená nit duch zdravého stravování a ekologického myšlení. Vášeň a láska, tyto dvě neodmyslitelné součásti Ebbina vaření, diváky snadno nakazí. Už po zhlédnutí jednoho dílu se pravděpodobně sami chopíme hrnce nebo pánve!

01:00
Po Evropě s vidličkou a nožem (8)
V tomto našem novém seriálu se s vidličkou a nožem vydáváme po Evropě. Gerti Kapusiová a Róbert Bede...

V tomto našem novém seriálu se s vidličkou a nožem vydáváme po Evropě. Gerti Kapusiová a Róbert Bede nám do každého dílu přivezou pár gastronomických specialit některé evropské země. Ukáží nám pokrmy, které se velice snadno připravují, takže si jimi každý bez potíží může zpestřit svůj receptář. Připomenou nám dobře známá jídla, která na cestách každý velmi rád ochutná, ale na přetřes samozřejmě přijdou i jídla méně známá. Tyto kulinářské výtvory se vyznačují jedním sympatickým rysem - vaří se z ingrediencí, které jsou kdykoli a kdekoli lehce k sehnání. A jejich přípravou nám Gerti a Robi zároveň předvedou, jaké zajímavé paralely a shody -- ale i neméně zajímavé rozdíly -- můžeme v gastronomii jednotlivých evropských zemí objevit.

01:30
Americké cestování za kulinářským dobrod... (6)
Irský mistr kuchařského řemesla Paul Rankin a jeho skotský kolega Nick Nairn zvou diváky na společno...

Irský mistr kuchařského řemesla Paul Rankin a jeho skotský kolega Nick Nairn zvou diváky na společnou kulinářskou cestu, která povede podél východního pobřeží Spojených států. Umínili si, že se hlouběji seznámí s historií irských a skotských přistěhovalců, kteří hráli rozhodující roli při vytváření moderní Ameriky, jak ji známe dnes. Na každé zastávce kuchaři uspořádají velkolepou hostinu o třech chodech, aby pohostili místní obyvatele, kteří s hrdostí v duši i srdci vzpomínají na své dávné skotské a irské předky.

02:00
Dlouhý víkend Ricka Steina (8)
Kadyz
03:00
Mlýnek na recepty extra (15)
K denně vysílaným dílům seriálu Mlýnek na recepty se organicky pojí zvláštní vydání (takzvané speciá...

K denně vysílaným dílům seriálu Mlýnek na recepty se organicky pojí zvláštní vydání (takzvané speciály) téhož pořadu. V těchto speciálech, vysílaných pod titulem Mlýnek na recepty Extra, moderátoři Róbert Bede a Zsolt Serényi opouštějí televizní studio a předvádějí přípravu toho či onoho chutného pokrmu v autentickém prostředí, kde se dané jídlo nejlépe vyjímá a hovoří samo za sebe. Kromě vaření a receptů je věnován velký prostor otázkám souvisejícím s nákupem vhodných surovin a tématům jako je prostředí, lokální pracovní postupy či varianty jednoho a téhož jídla. Víkendové Mlýnky na recepty Extra budou částečně tematicky navazovat na obsah předcházejících epizod natočených ve studiu, ale vzhledem k tomu, že se natáčejí mimo televizní kuchyni a jeden speciál trvá přibližně půl hodiny, nabízí se příležitost seskupit víkendová vydání do tří hlavních tematických okruhů. Prvním z nich budou suroviny a jejich lokální zdroje (kozí farma, sběr lanýžů, lov), druhý okruh jsme nazvali „rodinný oběd” (víkendové grilování, pikniky), zatímco do třetího okruhu budou patřit gastronomické portréty známých osobností, které nám mimo jiné prozradí, co je jejich zamilovaným jídlem a jak je doma připravují, do jakých podniků s oblibou chodí a kde nejraději nakupují.

03:25
Gastrofanatici - Skandinávie (12)
Líbila se vám sága o Gastrofanaticích? Tak se teď s nimi vydejte z Balkánu, kde to velmi připaluje, ...

Líbila se vám sága o Gastrofanaticích? Tak se teď s nimi vydejte z Balkánu, kde to velmi připaluje, přes chladnější pobaltské republiky do krajů, kde to opravdu hodně studí, do zimy, na samý sever Evropy! Tento seriál dokumentuje čtrnáctidenní cestu ze skandinávských zemí přes Feröerovy ostrovy as Island až do Grónska. Štáb vyjíždí z finského Rovaniemi v obytném voze, který mu z následujících čtrnácti dnů nejméně týden bude opět jediným domovem. Projedeme Finskem, Švédskem, Norskem, Feröerovými ostrovy, Islandem a podíváme se i do Grónska. Osvědčený recept se přitom nemění: bude se cestovat a jíst, cestovat a jíst, cestovat a jíst, jako ve všech dílech dřívějších cyklů. Vydejte se s námi a dobře známým filmovým štábem i na gastrovýlet po severu!

03:50
Ze dne na den (116)
Mimořádně úspěšný seriál „Co si dáme dnes” od nynějška vystřídá na programu TV Paprika nový pořad vy...

Mimořádně úspěšný seriál „Co si dáme dnes” od nynějška vystřídá na programu TV Paprika nový pořad vysílaný rovněž každý den s novým obsahem. Krátké dvanáctiminutové epizody budou hospodyňky ze dne na den zásobovat čerstvými nápady, takže jídla předváděná na obrazovce se mohou už za pár hodin objevit na stole rodiny! Dejte si poradit od populárních šéfkuchařů TV Paprika: Tamás Jenei Vás naučí vařit exoticky, Róbert Bede tradičně, Zsolt Serényi moderně a Zoltán Magos podle svěžích středomořských receptů!

04:03
Ze dne na den (117)
Mimořádně úspěšný seriál „Co si dáme dnes” od nynějška vystřídá na programu TV Paprika nový pořad vy...

Mimořádně úspěšný seriál „Co si dáme dnes” od nynějška vystřídá na programu TV Paprika nový pořad vysílaný rovněž každý den s novým obsahem. Krátké dvanáctiminutové epizody budou hospodyňky ze dne na den zásobovat čerstvými nápady, takže jídla předváděná na obrazovce se mohou už za pár hodin objevit na stole rodiny! Dejte si poradit od populárních šéfkuchařů TV Paprika: Tamás Jenei Vás naučí vařit exoticky, Róbert Bede tradičně, Zsolt Serényi moderně a Zoltán Magos podle svěžích středomořských receptů!

04:16
Bytová restaurace (3)
Bytová restaurace je místo, kde se z času na čas v bytě otevře opravdová restaurace, přicházejí sem ...

Bytová restaurace je místo, kde se z času na čas v bytě otevře opravdová restaurace, přicházejí sem lidi, kteří se odněkud dozvěděli o této možnosti, sní svou večeři, zaplatí a odejdou. Poté se restaurace promění znovu v kvartýr. Je třeba vědět, že počet míst je konečný a kvůli velkému zájmu si musí hosté rezervovat místa předem. Žofi, Tomi a Marci rádi vaří, ale nejsou profesionálními kuchaři. Všichni tři se zabývají něčím jiným, z čehož vyplývá, že jsou někdy nejistí, hodně experimentují a zkoušejí. To ale není znát na jejich pokrmech, protože se vždycky usilují o to, aby se za své meni nemuseli nikde stydět. Pokaždé si oni sami vymyslí téma pro večeři, kalkulují, porovnávají, posílají pozvánky svým známým. Samozřejmě, i na nápoje kladou obrovský důraz, takže výsledkem je pokaždé jedno chutné, lahodné meni, které lze i v domácích podmínkách velice snadno připravit. A na které budou všichni členové náhodně sestavené společnosti dlouho a rádi vzpomínat.

04:42
Příběh čaje (3)
Nápoj zvaný čaj je odvarem ze sušených a ve vřelé vodě louhovaných lístků nebo pupenců keře s botani...

Nápoj zvaný čaj je odvarem ze sušených a ve vřelé vodě louhovaných lístků nebo pupenců keře s botanickým názvem Camellia sinensis. Tak je to aspoň uvedeno ve slovnících naučných. Vyjádřeno poetičtěji je čaj tekutá moudrost sama. Bez nadsázky můžeme říci, že čaj, to je opravdu svět sám pro sebe, který však můžeme nejen poznat a procestovat, ale navíc i ochutnat. Konzumuje se různě, s mlékem, cukrem a kořením (v Indii), studený i teplý, v prášku (v Japonsku), k snídani, k večeři nebo jenom tak, Pije se při náboženských obřadech, jako osvěžující nápoj (na Tajvanu), proti chladu (kdekoli), proti malátnosti (v Jižní Americe), případně jen proto, že příjemně chutná. Třídílný Příběh čaje nám ukáže cestu, po které se čaj kdysi dostal z Asie do Evropy, a objasní nám, jak se stala z povzbuzujícího prostředku buddhistických mnichů neodmyslitelná rekvizita anglického společenského života. Navštívíme naše nejlepší čajovny, seznámíme se s čampou, nápojem, který je součástí tibetského kultu, zúčastníme se čínského a japonského čajového obřadu a vyzkoušíme si, jak pijí čaj obyvatelé Turecka a jiných čajomilných zemí. Kromě toho všeho také uvidíte, jakou vlastní čajovou směs dokáže – s troškou externí pomoci – vytvořit Tamás Pethő.

TV Deko
00:00
Úžasné vodní domy (5)
Podívejme se, jak to dopadne, když zbožňování vody kombinujeme s fantazií a inovačními schopnostmi! ...

Podívejme se, jak to dopadne, když zbožňování vody kombinujeme s fantazií a inovačními schopnostmi! Majitelé příbytků kouzelně umístěných na vodních březích, které vám představí náš seriál, vytvořili úchvatné vodní domovy pro sebe a svou rodinu. Pojem vodní břeh tu však musíme chápat v nejširším slova smyslu; někdy je to jen okraj vodního valu podobného hradnímu příkopu, jindy zase pomalu bublajícího potoka protékajícího celým domem, případně pohádkový vodní park vzadu v zahradě... Stavby, které na obrazovce uvidíme, rozšíří náš obzor, protože v blízkosti vody se dá žít i jinak, než jak jsme si to dosud představovali.

01:00
Rekonstrukční projekty (5)
Představte si, že hrdinové filmu Ocean’s 11 náhodou nevyloupí kasino, ale místo toho provedou dokona...

Představte si, že hrdinové filmu Ocean’s 11 náhodou nevyloupí kasino, ale místo toho provedou dokonale naplánovanou rekonstrukci celého bytu nebo alespoň jedné místnosti, a to ve velmi krátké době – než se majitel navečeří v restauraci. Tak rychlá práce si vyžaduje bezvadné plánování, organizovanost a každý pohyb musí být do nejmenších detailů nacvičen, právě tak jako ve zmíněném filmu.

reklama
TV Noe
00:05
Generální audience Svatého otce
Promluva Sv. otce Františka z Náměstí sv. Petra
00:40
Století Andělky
Dokument ke stým narozeninám slečny Andělky Ambrůzové, která celý život sloužila kněžím na faře v Ra...

Dokument ke stým narozeninám slečny Andělky Ambrůzové, která celý život sloužila kněžím na faře v Radiměři

01:00
Noční repríza dopoledních pořadů
Noční repríza dopoledních pořadů z minulého dne
Doma
00:35
seriál
minih101408minih101408
2 baby na mizine
Sitkom USA (2014-2015).
 
TV program: 2 $ocky (2 Broke Girls)
01:20
seriál
minih90271minih90271
Kým nás smrť nerozdelí

Další díl/opakování:
30.06.2017 v 01:20 (Doma)
01.07.2017 v 04:55 (Doma)


Komed. seriál USA (2006-2007).
 
TV program: V dobrém i zlém (Til Death)
01:40
zábava
minih86110minih86110
Adela show

Další díl/opakování:
30.06.2017 v 01:45 (Doma)
04.07.2017 v 01:35 (Doma)
05.07.2017 v 01:30 (Doma)


Talkshow Adely Banášovej
 
TV program: Adela show
02:45
zábava
minih91838minih91838
Smotánka

Další díl/opakování:
30.06.2017 v 02:35 (Doma)
01.07.2017 v 18:20 (Markíza International)


Nevšedný svet kľúčovou dierkou
 
TV program: Smotánka
04:05
zábava
minih143415
L.O.V.E.

Další díl/opakování:
30.06.2017 v 04:00 (Doma)
04.07.2017 v 03:45 (Doma)
05.07.2017 v 03:40 (Doma)


Magazín o láske, osudoch, vzťahoch a emóciách
04:45
seriál
minih111929minih111929
Chlapi neplačú
Rodinný seriál SR (2014).
 
TV program: Chlapi neplačú


Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení
apple android wp bb
iPhone
iPhone
 
App Store hodnocení:
hod
Android
Android
 
Google Play hodnocení:
hod
Windows Phone
Windows Phone
 
WP store hodnocení:
hod
BlackBerry
BlackBerry
 
BB world hodnocení:
hod
fb

Copyright © 2003-2017, Filmová databáze s.r.o. (FDb.cz). Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Tyto webové stránky využívají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace.

Load: 0.055/0.01