TV Program - Pondělí 7. května

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
TV Paprika TV Paprika
Spektrum Home Spektrum Home
reklama
TV Noe TV Noe
Doma Doma
05:10
Ze dne na den
Kuře s mangem a koriandrem
05:25
Velké zahájení
06:00
Hodný kuchař, zlý kuchař
06:30
Absolute Chef
07:00
Teleshop
05:00
Proklepnuto
Seriál Maď.
05:30
12 pokojů
Seriál Maď.
06:00
Vidlička, nůž a design
Seriál Maď.
06:30
Feng Shui
Seriál Maď.
07:00
Teleshop
06:05
Octava dies (670)
Týdenní zpravodajství z Vatikánu
06:35
Kříž a půlměsíc
Postavení křesťanů v Libanonu a na Blízkém Východě je ohroženo
07:00
Terra Santa News
07:20
Přejeme si...
Využijte příležitosti a potěšte své blízké netradičním dárkem
07:35
Putování modrou planetou
Etiopie QUO VADIS?
06:35
seriál
minih114741minih114741
Soudkyně Hatchettová

Další díl/opakování:
29.05.2017 v 10:10 (Doma)

III (9/130)
 
TV program: Judge Hatchett
07:15
seriál
Macecha (25/120)
Telenovela Šp./Mex. (2005)
TV Paprika
09:00
Castle in the Carpathians
09:35
Castle in the Carpathians
10:05
Mlýnek na recepty - Laci Hornáček
10:35
Mlýnek na recepty
11:05
Daniela
11:40
Příběh čaje
Spektrum Home
09:00
10 dětí, 10 pokojů
Seriál Maď.
09:30
Ve dvou se to lépe táhne?
Seriál USA
10:00
Na úvěr
Seriál VB
10:30
Chtělo by to změnu
Francouzský seriál
11:00
Green Team
Seriál Maď.
11:15
Green Team
Seriál Maď.
11:30
Tak se vám to líbí?
Seriál VB
reklama
TV Noe
08:20
Odkaz předků (5)
Stará Voda
08:35
Příběh jedné továrny ve městě K
Vyprávění o továrně na majoliku v Kopřivnici
08:50
Plápoly ohňa
Dokumentární film o kapucínech
09:10
Čteme z křesťanských periodik
Upoutávky na aktuální křesťansky orientovaná periodika, která vycházejí v České republice
09:15
Biblické postavičky v Českém katolickém ...
Dokument o vyučování náboženství praktickou metodou
09:25
Krásy Čech a Moravy (10)
Čechy I
10:00
Nedělní čtení
Pátá neděle velikonoční
10:30
Léta letí k andělům (47)
Jaroslav Šindelář
10:50
Už nikdy více Vidomegon
Práce sester salesiánek v Beninu
11:10
Noeland (53)
Noeland je studiové městečko, kde děti dovádějí,
11:40
Sedmihlásky (62)
Zpíváme s dětmi
11:45
Pověsť o Ludmilině skále na Pučínských s...
Pověsti z Hornolidečska
11:50
Světlonoši
Pověsti z Hornolidečska
Doma
08:05
Dr. Oz (117/174)
09:10
seriál
minih56105minih56105
Veronika

Další díl/opakování:
28.09.2013 v 19:00 (TV FOOOR)
29.09.2013 v 11:50 (TV FOOOR)
30.09.2013 v 12:30 (TV FOOOR)

III (6/22)
Sitcom USA (1999-2000)
 
TV program: Veroničiny svůdnosti (Veronica's Closet)
09:35
Věštírna
10:35
film
Rodinné vztahy
Film N (2002).


TV Paprika
12:10
Příběh čaje
12:40
Slavní v maléru
13:10
Příběh čaje
13:40
Příběh kávy
14:10
Mlýnek na recepty
14:45
Sweet boy
15:15
Arena Kulinaria
15:50
Dva v kravatě
Spektrum Home
12:30
Tak se pěstí domácí štěstí
Seriál VB
13:00
Přestavba snů
Kanadský seriál
13:30
Pokojové metamorfózy
Seriál USA
14:00
Pokojové metamorfózy
Seriál USA
14:30
Tak se vám to líbí?
Seriál VB
15:30
Jaro na chalupě
Dokumentárny film
reklama
TV Noe
12:00
Polední modlitba
Zveme vás k polední modlitbě
12:05
Aprílový koncert Komorního a Symfonickéh...
Záznam koncertu, který se konal v sále Janáčkovy konzervatoře a Gymnázia v Ostravě
13:20
Outdoor Films (3)
S Leopoldem Sulovským
14:55
Hornolidečsko - Dožínky
Návštěva mikroregionu Hornolidečsko
15:00
Noční univerzita
Aby se Slovo stalo tělem - P. Angelo Scarano
Doma
12:25
film
minih82992minih82992
Americká děvčata: Samantha

Další díl/opakování:
23.12.2012 v 10:30 (Doma)
24.12.2012 v 01:45 (Doma)

 
TV program: Americká děvčata: Samantha (Samantha: An American Girl Holiday)
14:15
seriál
Rebelové (183/215)
Seriál Mex. (2004)
15:15
seriál
minih39388minih39388
Mladí krásní zkažení

Další díl/opakování:
15.12.2018 v 03:35 (PLUS)

(5/131)
 
TV program: Mladí, krásní a zkažení (Les gaous)
TV Paprika
16:20
Christophe v Provenci
16:55
Gordon Ramsay - Faktický odborník
17:55
Cukrářova cesta
18:25
Chuckův volný den
18:55
Dolce Vita podle Davida Rocca
19:30
Nigella vaří narychlo
Spektrum Home
16:30
Vítejte na svatební hostině
Seriál VB
17:00
Green Team
Seriál Maď.
17:15
Green Team
Seriál Maď.
17:30
Chtělo by to změnu
Francouzský seriál
18:00
Od podlahy s Debbie Travisovou
Seriál USA
19:00
Maminka stávkuje
Seriál VB
19:30
Maminka stávkuje
Seriál VB
reklama
TV Noe
16:20
Salesiánský magazín
Televizní relace, která přináší informace o životě a činnosti široké salesiánské rodiny
16:40
Exit 316 MISE
Co oči nevidí
17:00
NOEparáda (163)
Jediná křesťanská hitparáda v České republice!
18:00
Po hladině
Spravedlnost
18:25
Sedmihlásky (62)
Zpíváme s dětmi
18:30
V chalúpke a za chalúpkou
Štvrťtopánočky
18:40
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika (36)
Autor a průvodce Marek Orko Vácha
19:00
Přejeme si...
Využijte příležitosti a potěšte své blízké netradičním dárkem
19:15
Post Scriptum s P. Jaroslavem Němcem, SD...
Duchovní promluva
19:35
Hornolidečsko - Dožínky
Návštěva mikroregionu Hornolidečsko
19:40
O Mysu dobré naděje
Dokument o tom jak vznikal projekt dvou muzikantů - Dizu Plaatijese i Jiřího Pavlici
Doma
16:05
seriál
Cikánské srdce (200/218)
Romant. seriál Rum. (2007)
17:05
seriál
Když budeš moje (80/238)
Telenovela Šp./Mex. (2001)
18:00
seriál
minih43441minih43441
Gilmorova děvčata

Další díl/opakování:
12.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
13.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
14.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
15.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
16.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
17.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
18.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
19.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)

V (1/22)
 
TV program: Gilmorova děvčata (Gilmore Girls)
18:55
seriál
minih50575minih50575
Dharma a Greg

Další díl/opakování:
22.06.2014 v 01:25 (Smíchov)
23.06.2014 v 01:45 (Smíchov)
24.06.2014 v 01:15 (Smíchov)
25.06.2014 v 01:15 (Smíchov)

III (22/24)
 
TV program: Dharma & Greg
19:25
seriál
minih50497minih50497
Frasier

Další díl/opakování:
23.12.2016 v 08:30 (Doma)
27.12.2016 v 08:35 (Doma)
28.12.2016 v 08:35 (Doma)
29.12.2016 v 08:35 (Doma)
30.12.2016 v 08:35 (Doma)
31.12.2016 v 08:35 (Doma)
01.01.2017 v 10:20 (Doma)
02.01.2017 v 08:30 (Doma)

VIII (2, 3/24)
 
TV program: Frasier
TV Paprika
20:00
Jamie dělá minutky
20:30
Jamie dělá minutky
21:05
Mini kuchtíci
21:20
Jamie v Itálii
21:50
Barvy a chutě Nového Zélandu
22:25
Kuchař v černém
22:55
Kuchař v černém
23:30
Miguelova rajská kuchyně
Spektrum Home
20:00
Tak se pěstí domácí štěstí
Seriál VB
20:30
Přestavba snů
Kanadský seriál
21:00
Pokojové metamorfózy
Seriál USA
21:30
Chtělo by to změnu
Francouzský seriál
22:00
Green Team
Seriál Maď.
22:15
Green Team
Seriál Maď.
22:30
Maminka stávkuje
Seriál VB
23:00
Maminka stávkuje
Seriál VB
23:30
Ve dvou se to lépe táhne?
Seriál USA
reklama
TV Noe
20:00
Klapka s ... (41)
Pořad o amatérském filmu a jeho autorech
21:00
Noekreace aneb Vandrování (138)
Soutěžní pořad
21:15
Na koberečku (126)
Pořad o knihách, spisovatelích, vydavatelích, ilustrátorech a o dalších zajímavých lidech
21:30
Strom života
Dokument Muzea J.A. Komenského o zrodu nového oltáře pro klášterní kostel dominikánů v Uherském Brod...

Dokument Muzea J.A. Komenského o zrodu nového oltáře pro klášterní kostel dominikánů v Uherském Brodu

22:00
Noční univerzita
P. Raniero Cantalamessa - Panna Maria - naše matka a sestra ve víře
22:55
Čteme z křesťanských periodik
Upoutávky na aktuální křesťansky orientovaná periodika, která vycházejí v České republice
23:00
Kulatý stůl
Sv. Jan Nepomucký dneška
Doma
20:15
seriál
minih81877minih81877
Velkolepé století

Další díl/opakování:
10.12.2019 v 04:00 (Kino Barrandov)
11.12.2019 v 04:00 (Kino Barrandov)
12.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
13.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
14.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
15.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
16.12.2019 v 04:00 (Kino Barrandov)
17.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)

(71)
 
TV program: Velkolepé století (Muhtesem Yüzyil)
21:25
seriál
minih36076minih36076
Druhý dech

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 12:30 (ČT1)
18.06.2019 v 12:30 (ČT1)
19.06.2019 v 12:30 (ČT1)
20.06.2019 v 12:30 (ČT1)
21.06.2019 v 12:30 (ČT1)
24.06.2019 v 12:30 (ČT1)
25.06.2019 v 12:30 (ČT1)
26.06.2019 v 12:30 (ČT1)

(70/80)
 
TV program: Druhý dech
22:30
seriál
minih88762minih88762
Ezel

Další díl/opakování:
05.08.2014 v 23:45 (Doma)
06.08.2014 v 23:35 (Doma)

(23/142)
 
TV program: Ezel
23:30
Jak být trendy
TV Paprika
00:00
Ahoj! Rybářská latina
00:30
Champagne Jamese Martina
01:00
Mlýnek na recepty - Laci Hornáček
01:30
Mlýnek na recepty
02:00
Daniela
02:30
Sweet boy
03:00
Dva v kravatě
03:30
Gordon Ramsay - Faktický odborník
04:30
Chuckův volný den
Spektrum Home
reklama
TV Noe
00:35
Octava dies (670)
Týdenní zpravodajství z Vatikánu
01:05
Poslech Radia Proglas
Přestávka do 06.00 hodin
Doma
00:40minih86110minih86110
Adéla show

Další díl/opakování:
14.12.2019 v 03:55 (Doma)
17.12.2019 v 03:40 (Doma)
20.12.2019 v 03:45 (Doma)
21.12.2019 v 04:10 (Doma)
02.01.2020 v 05:25 (Doma)
04.01.2020 v 05:25 (Doma)
05.01.2020 v 05:10 (Doma)
06.01.2020 v 04:40 (Doma)

 
TV program: Adela show
01:20
seriál
minih50497minih50497
Frasier

Další díl/opakování:
23.12.2016 v 08:30 (Doma)
27.12.2016 v 08:35 (Doma)
28.12.2016 v 08:35 (Doma)
29.12.2016 v 08:35 (Doma)
30.12.2016 v 08:35 (Doma)
31.12.2016 v 08:35 (Doma)
01.01.2017 v 10:20 (Doma)
02.01.2017 v 08:30 (Doma)

VIII (2, 3/24)
 
TV program: Frasier
02:05
seriál
minih50675minih50675
Předčasné vydání

Další díl/opakování:
16.12.2019 v 09:55 (Jednotka)
17.12.2019 v 09:55 (Jednotka)
18.12.2019 v 10:00 (Jednotka)
19.12.2019 v 09:55 (Jednotka)
20.12.2019 v 01:35 (Jednotka)
21.12.2019 v 02:15 (Jednotka)
07.01.2020 v 08:50 (Jednotka)
08.01.2020 v 00:05 (Jednotka)

IV (1/22)
 
TV program: Předčasné vydání (Early Edition)
02:50
Dr. Oz (117/174)
03:30
seriál
minih40634minih40634
Ulice

Další díl/opakování:
16.12.2019 v 00:20 (Nova Gold)
16.12.2019 v 08:50 (Nova International)
16.12.2019 v 09:00 (NOVA)
17.12.2019 v 00:10 (Nova Gold)
17.12.2019 v 09:00 (NOVA)
17.12.2019 v 09:05 (Nova International)
18.12.2019 v 00:10 (Nova Gold)
18.12.2019 v 08:45 (NOVA)

III (216/259)
 
TV program: Ulice
04:15
Lampárna
04:30
Na střeše
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.195/0.169