TV Program - Pátek 4. května

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
TV Paprika TV Paprika
Spektrum Home Spektrum Home
reklama
TV Noe TV Noe
Doma Doma
06:00
Hodný kuchař, zlý kuchař
06:30
Absolute Chef
07:00
Teleshop
05:00
Proklepnuto
Seriál Maď.
05:30
12 pokojů
Seriál Maď.
06:00
Dekorace dámské trojice
Seriál Maď.
06:30
Kutiholka
Seriál Maď.
07:00
Teleshop
06:05
Zpravodajské Noeviny
Dobré zprávy pro všechny
06:20
Noekreace aneb Vandrování (137)
Soutěžní pořad
06:30
Umění sklářských mistrů
Dokument o dokonalém umění českých sklářů
07:00
Mezi pražci (7)
Folkový magazín televize NOE
07:35
Krásy Čech a Moravy (9)
Zámek Troja
05:25
seriál
Julie - Cesty za štěstím (69, 70/191)
Romant. seriál N (2005)
07:20
seriál
Macecha (24/120)
Telenovela Šp./Mex. (2005)
TV Paprika
09:00
Castle in the Carpathians
09:35
Mistr kuchař a jeho žáci
10:05
Mlýnek na recepty
11:10
Vítané večeře
11:40
Daniela
Spektrum Home
09:00
TOP 3
Seriál Maď.
09:30
Ve dvou se to lépe táhne?
Seriál USA
10:00
Na úvěr
Seriál VB
10:30
Chtělo by to změnu
Francouzský seriál
11:00
Green Team
Seriál Maď.
11:15
Green Team
Seriál Maď.
11:30
Tak se vám to líbí?
Seriál VB
reklama
TV Noe
08:05
Hlubinami vesmíru s dr. Michaelem Prouzo...
Hlubinami vesmíru s dr. Michaelem Prouzou 2
08:50
Na koberečku (126)
Pořad o knihách, spisovatelích, vydavatelích, ilustrátorech a o dalších zajímavých lidech
09:00
Noční univerzita
P. Raniero Cantalamessa - Panna Maria - naše matka a sestra ve víře
09:50
Ekoauto (29)
Magazín nabízí každý měsíc zajímavé informace o čisté dopravě, o tom, jak jezdit ekologicky i úsporn...

Magazín nabízí každý měsíc zajímavé informace o čisté dopravě, o tom, jak jezdit ekologicky i úsporně

10:10
Odvaha v tichosti
Dokument o životě a smrti otce Placida Cortese
11:20
JuniorTV Kopřivnice (24)
Telka pro mladé
11:40
Sedmihlásky (61)
Zpíváme s dětmi
11:45
V chalúpke a za chalúpkou
Jesenný plač
Doma
08:10
seriál
minih114741minih114741
Soudkyně Hatchettová

Další díl/opakování:
29.05.2017 v 10:10 (Doma)

III (8/130)
 
TV program: Judge Hatchett
08:45
Dr. Oz (116/174)
09:35
Věštírna
10:35
seriál
minih56105minih56105
Veronika

Další díl/opakování:
28.09.2013 v 19:00 (TV FOOOR)
29.09.2013 v 11:50 (TV FOOOR)
30.09.2013 v 12:30 (TV FOOOR)

III (5/22)
Sitcom USA (1999-2000)
 
TV program: Veroničiny svůdnosti (Veronica's Closet)
11:00
seriál
minih88762minih88762
Ezel

Další díl/opakování:
05.08.2014 v 23:45 (Doma)
06.08.2014 v 23:35 (Doma)

(22/142)
 
TV program: Ezel


TV Paprika
12:15
Dolce Vita podle Davida Rocca
12:45
Cukrářova cesta
13:20
Dva v kravatě
13:55
Mlýnek na recepty
15:00
Portrét šéfa
15:15
Dva v kravatě
15:50
Vítané večeře
Spektrum Home
12:30
Tak se pěstí domácí štěstí
Seriál VB
13:00
Přestavba snů
Kanadský seriál
13:30
Pokojové metamorfózy
Seriál USA
14:00
Pokojové metamorfózy
Seriál USA
14:30
Tak se vám to líbí?
Seriál VB
15:30
Zima na chalupě
Seriál VB
reklama
TV Noe
12:00
Polední modlitba
Zveme vás k polední modlitbě
12:05
Přejeme si...
Využijte příležitosti a potěšte své blízké netradičním dárkem
12:20
Klapka s... (40)
Jiřím Mohauptem
13:20
Léta letí k andělům (47)
Jaroslav Šindelář
13:45
Stonavská Barborka
Slavnostní koncert
15:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika (35)
Autor a průvodce Marek Orko Vácha
Doma
12:00
seriál
minih81877minih81877
Velkolepé století

Další díl/opakování:
08.12.2019 v 04:10 (Kino Barrandov)
09.12.2019 v 04:00 (Kino Barrandov)
10.12.2019 v 04:00 (Kino Barrandov)
11.12.2019 v 04:00 (Kino Barrandov)
12.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
13.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
14.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
15.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)

(70)
 
TV program: Velkolepé století (Muhtesem Yüzyil)
13:10
seriál
minih36076minih36076
Druhý dech

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 12:30 (ČT1)
18.06.2019 v 12:30 (ČT1)
19.06.2019 v 12:30 (ČT1)
20.06.2019 v 12:30 (ČT1)
21.06.2019 v 12:30 (ČT1)
24.06.2019 v 12:30 (ČT1)
25.06.2019 v 12:30 (ČT1)
26.06.2019 v 12:30 (ČT1)

(69/80)
 
TV program: Druhý dech
14:20
seriál
Rebelové (182/215)
Seriál Mex. (2004)
15:15
seriál
Mladí krásní zkažení (4/131)
Telenovela Kol. (2009)
TV Paprika
16:20
Daniela
16:55
Mlýnek na recepty extra
17:30
Dolce Vita podle Davida Rocca
18:00
Cukrářova cesta
18:30
Chuckův volný den
19:00
Mlýnek na recepty
19:35
Mlýnek na recepty Laci Hornáček
Spektrum Home
16:30
Zahradníkův svět
Seriál VB
17:00
Green Team
Seriál Maď.
17:15
Green Team
Seriál Maď.
17:30
Chtělo by to změnu
Francouzský seriál
18:00
Kristie vás naučí
Seriál VB
19:00
Maminka stávkuje
Seriál VB
19:30
Maminka stávkuje
Seriál VB
reklama
TV Noe
16:00
Zpravodajské Noeviny
Dobré zprávy pro všechny
16:15
Příběh jedné továrny ve městě K
Vyprávění o továrně na majoliku v Kopřivnici
16:30
Odkaz předků (4)
Morávka
16:40
Bol som mimo
Diskuze s lidmi, kteří nalezli cestu ze závislosti k novému životu
17:40
Mikroregion Hornolidečsko
Návštěva mikroregionu Hornolidečsko
18:10
Terra Santa News
18:30
V chalúpke a za chalúpkou
Jesenné listy
18:40
Sedmihlásky (61)
Zpíváme s dětmi
18:45
Exit 316 MISE
Co oči nevidí
19:05
Kus dřeva ze stromu: Lípa
Seriál "Kus dřeva ze stromu" je jakýmsi audiovizuálním zpracováním dvou knih výtvarníka Martina Patř...

Seriál "Kus dřeva ze stromu" je jakýmsi audiovizuálním zpracováním dvou knih výtvarníka Martina Patřičného

19:20
Přejeme si...
Využijte příležitosti a potěšte své blízké netradičním dárkem
19:40
Hornolidečsko - Dožínky
Návštěva mikroregionu Hornolidečsko
Doma
16:05
seriál
Cikánské srdce (199/218)
Romant. seriál Rum. (2007)
17:00
seriál
Když budeš moje (77/238)
Telenovela Šp./Mex. (2001)
17:55
seriál
minih43441minih43441
Gilmorova děvčata

Další díl/opakování:
12.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
13.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
14.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
15.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
16.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
17.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
18.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
19.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)

IV (22/22)
 
TV program: Gilmorova děvčata (Gilmore Girls)
18:50
seriál
minih50575minih50575
Dharma a Greg

Další díl/opakování:
22.06.2014 v 01:25 (Smíchov)
23.06.2014 v 01:45 (Smíchov)
24.06.2014 v 01:15 (Smíchov)
25.06.2014 v 01:15 (Smíchov)

III (21/24)
 
TV program: Dharma & Greg
19:15
seriál
minih50497minih50497
Frasier

Další díl/opakování:
23.12.2016 v 08:30 (Doma)
27.12.2016 v 08:35 (Doma)
28.12.2016 v 08:35 (Doma)
29.12.2016 v 08:35 (Doma)
30.12.2016 v 08:35 (Doma)
31.12.2016 v 08:35 (Doma)
01.01.2017 v 10:20 (Doma)
02.01.2017 v 08:30 (Doma)

VIII (1/24)
 
TV program: Frasier
19:50
Smetánka
TV Paprika
20:05
Jamie dělá minutky
20:35
Mini kuchtíci
20:55
Arena Kulinaria
21:30
Jamieho rybí zázraky
22:35
Christophe v Provenci
23:10
Hodný kuchař, zlý kuchař
23:45
Absolute Chef
Spektrum Home
20:00
Tak se pěstí domácí štěstí
Seriál VB
20:30
Přestavba snů
Kanadský seriál
21:00
Pokojové metamorfózy
Seriál USA
21:30
Chtělo by to změnu
Francouzský seriál
22:00
Green Team
Seriál Maď.
22:15
Green Team
Seriál Maď.
22:30
Maminka stávkuje
Seriál VB
23:00
Maminka stávkuje
Seriál VB
23:30
Ve dvou se to lépe táhne?
Seriál USA
reklama
TV Noe
20:00
Noemova pošta 2012
Květen
21:30
Na koberečku (126)
Pořad o knihách, spisovatelích, vydavatelích, ilustrátorech a o dalších zajímavých lidech
21:40
Nedělní čtení
Pátá neděle velikonoční
22:15
Cesta k andělům (40)
Bogdan Sikora
23:05
Eucharistie: Svatební hostina
Program pro mládež představuje díky rozhovorům a dramatizacím zdroj a vrchol katolické víry - euchar...

Program pro mládež představuje díky rozhovorům a dramatizacím zdroj a vrchol katolické víry - eucharistii

23:35
V zákulisí
Vstupte společně s Danou Scallon do zákulisí hudebních pódií a seznamte se s křesťanskými interprety...

Vstupte společně s Danou Scallon do zákulisí hudebních pódií a seznamte se s křesťanskými interprety

Doma
20:15
film
Neviditelný dotek
Romant. komedie N (2009).
22:10
You Can Dance
23:55
film
minih55427minih55427
Hrátky s nebezpečím

Další díl/opakování:
10.07.2016 v 22:45 (Prima)
11.07.2016 v 03:05 (Prima MAX)

 
TV program: Hrátky s nebezpečím (Flirting with Danger)
TV Paprika
00:15
Castle in the Carpathians
00:50
Chuckův volný den
01:20
Mlýnek na recepty
01:55
Mlýnek na recepty Laci Hornáček
02:25
Jamie dělá minutky
02:55
Mini kuchtíci
03:10
Arena Kulinaria
03:40
Jamieho rybí zázraky
04:40
Christophe v Provenci
Spektrum Home
reklama
TV Noe
00:10
Historie československého vojenského let... (1)
Úsvit letectví
00:35
Putování modrou planetou
Venezuela
01:10
Poslech Radia Proglas
Přestávka do 06.00 hodin
Doma
01:30
film
Neviditelný dotek
Romant. komedie N (2009).
03:05
seriál
minih50497minih50497
Frasier

Další díl/opakování:
23.12.2016 v 08:30 (Doma)
27.12.2016 v 08:35 (Doma)
28.12.2016 v 08:35 (Doma)
29.12.2016 v 08:35 (Doma)
30.12.2016 v 08:35 (Doma)
31.12.2016 v 08:35 (Doma)
01.01.2017 v 10:20 (Doma)
02.01.2017 v 08:30 (Doma)

VIII (1/24)
 
TV program: Frasier
03:25
Dr. Oz (116/174)
04:10
seriál
minih40634minih40634
Ulice

Další díl/opakování:
08.12.2019 v 11:35 (Nova Gold)
08.12.2019 v 12:45 (Nova International)
09.12.2019 v 00:15 (Nova Gold)
09.12.2019 v 08:50 (NOVA)
09.12.2019 v 08:55 (Nova International)
10.12.2019 v 00:20 (Nova Gold)
10.12.2019 v 09:00 (NOVA)
10.12.2019 v 09:05 (Nova International)

III (215/259)
 
TV program: Ulice
04:55
Lampárna
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.172/0.11