TV Program - Pátek 30. března

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
TV Paprika TV Paprika
Spektrum Home Spektrum Home
reklama
TV Noe TV Noe
Doma Doma
05:10
Ze dne na den
Švábské jelito s rebarborovým pyré
05:25
A la Mode
05:40
Vaří se zdraví
06:00
Hodný kuchař, zlý kuchař
06:30
Gastrofanatici - v Pobaltí
07:00
Teleshop
05:00
Kutiholka
Seriál Maď.
05:30
My jsme malí řemeslníci...
Výrobkyně plsti
06:00
Zařiď to!
Seriál Maď.
06:30
Klub designérů
Seriál Maď.
07:00
Teleshop
06:05
Zpravodajské Noeviny
Dobré zprávy pro všechny
06:20
Noekreace aneb Vandrování (132)
Soutěžní pořad
06:30
NOEparáda (157)
Jediná křesťanská hitparáda v České republice!
07:20
Bol som mimo
Peter Vician
05:35
seriál
Julie - Cesty za štěstím (20/191)
Romant. seriál N (2005)
06:20
Dr. Oz (92/174)
07:30
seriál
minih114741minih114741
Soudkyně Hatchettová

Další díl/opakování:
29.05.2017 v 10:10 (Doma)

III (113/130)
 
TV program: Judge Hatchett
07:50
seriál
Osobní strážce (64/64)
Seriál USA (2006-2007)
TV Paprika
09:00
Slavní v maléru
09:35
Krajánek
10:05
Mlýnek na recepty
11:10
Miguelova rajská kuchyně
11:45
Vaříme s Billem
Spektrum Home
09:00
Kutiholka
Seriál Maď.
09:30
Ve dvou se to lépe táhne?
Seriál USA
10:00
Na úvěr
Seriál VB
10:30
Prokoukne to?
Kanadský seriál
11:00
Green Team
Seriál Maď.
11:15
Green Team
Seriál Maď.
11:30
Nechali vás ve štychu?
Seriál VB
reklama
TV Noe
08:25
Krásy Čech a Moravy (4)
Hluboká
08:50
Salesiánský magazín
Televizní relace, která přináší informace o životě a činnosti široké salesiánské rodiny
09:05
Noční univerzita
ThDr. Josef Hromádka - Jan Ámos Komenský, poutník naděje
10:05
Na koberečku (123)
Pořad o knihách, spisovatelích, vydavatelích, ilustrátorech a o dalších zajímavých lidech
10:15
Misie skrze svědectví
Misijní služba kongregace Služebnic Svatého Ducha
11:05
Odkaz předků (2)
Pelhřimovy
11:12
Návrat orla skalního do české přírody
Dokumentární film mapuje víceletý záchranný program Návrat orla skalního do Moravskoslezských Beskyd...

Dokumentární film mapuje víceletý záchranný program Návrat orla skalního do Moravskoslezských Beskyd

11:45
Klaunský pohádkový kufřík (15)
O moudrosti
11:50
Sedmihlásky (56)
Zpíváme s dětmi
Doma
08:50
seriál
minih56105minih56105
Veronika

Další díl/opakování:
28.09.2013 v 19:00 (TV FOOOR)
29.09.2013 v 11:50 (TV FOOOR)
30.09.2013 v 12:30 (TV FOOOR)

II (2/22)
Sitcom USA (1998)
 
TV program: Veroničiny svůdnosti (Veronica's Closet)
09:15
Věštírna
10:15
seriál
V objetí hedvábí (193, 194/200)
Romant. seriál Tur. (2005-2007)
11:55
seriál
minih81877minih81877
Sultán

Další díl/opakování:
07.12.2019 v 03:55 (Kino Barrandov)
08.12.2019 v 04:10 (Kino Barrandov)
09.12.2019 v 04:00 (Kino Barrandov)
10.12.2019 v 04:00 (Kino Barrandov)
11.12.2019 v 04:00 (Kino Barrandov)
12.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
13.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
14.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)

(56)
Romant. seriál Tur. (2011-2012)
 
TV program: Velkolepé století (Muhtesem Yüzyil)


TV Paprika
12:15
Košíčkové války
13:20
Donna Hay: Lehce, rychle, čerstvě
13:55
Mlýnek na recepty
15:00
Dieta A-Z
15:15
Donna Hay: Lehce, rychle, čerstvě
15:50
Nigella vaří narychlo
Spektrum Home
12:30
Kutiholka
Seriál Maď.
13:00
Bytové metamorfózy III
Seriál USA
13:30
Pokojové metamorfózy
Seriál USA
14:00
Pokojové metamorfózy
Seriál USA
14:30
Renovace Debbie Travisové
Seriál USA
15:30
Na chalupě den za dnem
Seriál VB
reklama
TV Noe
12:00
Polední modlitba
Zveme vás k polední modlitbě
12:05
Přejeme si...
Využijte příležitosti a potěšte své blízké netradičním dárkem
12:20
Rhodos
Rhodos je nazýván Ostrovem růží či Ostrovem slunce
12:45
Příběh Růžencového oltáře
Řezbářské dílo Jaroslava Lišky
13:10
BET LECHEM - vnitřní domov (22)
Matteo Pesce
13:30
Černá Madona
Záznam koncertu z kostela sv. Pavla v Ostravě-Vítkovicích konaného v rámci Janáčkova máje 2008
14:45
Krasová pokladnice Emine Bojir Chasar Ni...
Dokument o ukrajinské krasové jeskyni Emine Bojir Chasar Nižnij, která patří díky své krystalické vý...

Dokument o ukrajinské krasové jeskyni Emine Bojir Chasar Nižnij, která patří díky své krystalické výzdobě mezi největší světové unikáty

15:05
Já jsem s tebou
Zamyšlení křížové cesty Spasitele nad moderními obrazy z kaple Arcibiskupského gymnázia v Kroměříži
15:25
Kurzy Alfa
Úvod do kurzů Alfa
15:40
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika (30)
Autor a průvodce Marek Orko Vácha
Doma
13:00
seriál
Druhý dech (51/80)
Romant. seriál SR (2011)
14:05
seriál
Rebelové (157/215)
Seriál Mex. (2004)
15:00
seriál
minih47657minih47657
Joan z Arkádie II (7/22)
 
TV program: Joan z Arkádie (Joan of Arcadia)
15:55
seriál
Cikánské srdce (177/218)
Romant. seriál Rum. (2007)
TV Paprika
16:20
Miguelova rajská kuchyně
16:55
Vaříme s Billem
17:30
Košíčkové války
18:30
Vaření s Nigellou
19:00
Mlýnek na recepty
19:35
Mlýnek na recepty
Spektrum Home
16:30
Zahradníkův svět
Seriál VB
17:00
Green Team
Seriál Maď.
17:15
Green Team
Seriál Maď.
17:30
Prokoukne to?
Kanadský seriál
18:00
Renovace Debbie Travisové
Seriál USA
19:00
Buď já nebo pes
Seriál VB
reklama
TV Noe
16:05
Terra Santa News
16:25
Ekoauto (28)
Magazín nabízí každý měsíc zajímavé informace o čisté dopravě, o tom, jak jezdit ekologicky i úsporn...

Magazín nabízí každý měsíc zajímavé informace o čisté dopravě, o tom, jak jezdit ekologicky i úsporně

16:40
Přežili jsme Gulag
Dokument slovenského Ústavu paměti národa
17:30
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem
Divadlo pro anděly
18:00
Noeland (53)
Noeland je studiové městečko, kde děti dovádějí,
18:30
Klaunský pohádkový kufřík (16)
O čestnosti
18:40
Sedmihlásky (56)
Zpíváme s dětmi
18:45
GOODwillBOY VII (10)
Magazín nejen pro teenagery
19:15
Salesiánský magazín
Televizní relace, která přináší informace o životě a činnosti široké salesiánské rodiny
19:30
Hornolidečsko - Horní Lideč
Televizní pohlednice obce mikroregionu Hornolidečsko
19:40
Kus dřeva ze stromu: Dub
Seriál "Kus dřeva ze stromu" je jakýmsi audiovizuálním zpracováním dvou knih výtvarníka Martina Patř...

Seriál "Kus dřeva ze stromu" je jakýmsi audiovizuálním zpracováním dvou knih výtvarníka Martina Patřičného

Doma
16:55
seriál
Když budeš moje (47/238)
Telenovela Šp./Mex. (2001)
17:50
seriál
minih43441minih43441
Gilmorova děvčata

Další díl/opakování:
12.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
13.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
14.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
15.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
16.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
17.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
18.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
19.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)

III (22/22)
 
TV program: Gilmorova děvčata (Gilmore Girls)
18:45
seriál
minih50575minih50575
Dharma a Greg

Další díl/opakování:
22.06.2014 v 01:25 (Smíchov)
23.06.2014 v 01:45 (Smíchov)
24.06.2014 v 01:15 (Smíchov)
25.06.2014 v 01:15 (Smíchov)

II (22/24)
 
TV program: Dharma & Greg
19:15
seriál
minih50497minih50497
Frasier

Další díl/opakování:
23.12.2016 v 08:30 (Doma)
27.12.2016 v 08:35 (Doma)
28.12.2016 v 08:35 (Doma)
29.12.2016 v 08:35 (Doma)
30.12.2016 v 08:35 (Doma)
31.12.2016 v 08:35 (Doma)
01.01.2017 v 10:20 (Doma)
02.01.2017 v 08:30 (Doma)

VI (6/24)
 
TV program: Frasier
19:45
Smetánka
TV Paprika
20:05
Champagne Jamese Martina
20:40
Catherine a její italské recepty
21:10
Krásný nový biosvět
21:30
Vaří, až se z ní kouří
22:00
Šéfkuchař bez čepice
22:35
Uličnické Choutky
23:10
Hodný kuchař, zlý kuchař
23:45
Gastrofanatici - v Pobaltí
Spektrum Home
20:00
Kutiholka
Seriál Maď.
20:30
Přestavba snů
Kanadský seriál
21:00
Pokojové metamorfózy
Seriál USA
21:30
Prokoukne to?
Kanadský seriál
22:00
Green Team
Seriál Maď.
22:15
Green Team
Seriál Maď.
22:30
Jaro na chalupě
Seriál VB
23:30
Ve dvou se to lépe táhne?
Seriál USA
reklama
TV Noe
20:00
Kulatý stůl
Kurzy Alfa
21:35
Fórum mládeže 2012: Závěry
Dokument seznamuje se závěry IV. Celostátního fóra mládeže
21:45
Na koberečku (123)
Pořad o knihách, spisovatelích, vydavatelích, ilustrátorech a o dalších zajímavých lidech
22:00
Nedělní čtení
Květná neděle
22:30
Putování modrou planetou
Guatemala
23:05
Jan Pavel II., povím vám svůj příběh
Příběh Karola Wojtyly, vyprávěný jím osobně
Doma
20:00
VILOmeniny
21:30
seriál
Druhý dech (52/80)
Romant. seriál SR (2011)
22:35
You Can Dance
TV Paprika
00:15
Slavní v maléru
00:50
Vaření s Nigellou
01:20
Mlýnek na recepty
01:55
Mlýnek na recepty
02:25
Champagne Jamese Martina
02:55
Catherine a její italské recepty
03:25
Krásný nový biosvět
03:40
Vaří, až se z ní kouří
04:10
Šéfkuchař bez čepice
04:40
Uličnické Choutky
Spektrum Home
reklama
TV Noe
00:10
Dana & Přátelé (9)
Křesťanští hudebníci
00:40
Podobenství (9)
Marnotratný syn
01:10
Mussoliniho kariéra (2)
Historický dokument o muži, který vládl fašistické Itálii přes dvacet let
01:40
Poslech Radia Proglas
Přestávka do 06.00 hodin
Doma
01:05
film
minih76083
Prom Wars

Další díl/opakování:
17.02.2013 v 10:00 (Doma)

 
TV program: Prom Wars
02:35
seriál
minih50675minih50675
Předčasné vydání

Další díl/opakování:
09.12.2019 v 09:55 (Jednotka)
10.12.2019 v 00:45 (Jednotka)
11.12.2019 v 10:00 (Jednotka)
12.12.2019 v 01:30 (Jednotka)
13.12.2019 v 10:00 (Jednotka)
16.12.2019 v 09:55 (Jednotka)
17.12.2019 v 09:55 (Jednotka)

II (20/22)
 
TV program: Předčasné vydání (Early Edition)
03:20
seriál
minih40634minih40634
Ulice

Další díl/opakování:
06.12.2019 v 23:30 (Nova International)
07.12.2019 v 00:10 (Nova Gold)
07.12.2019 v 08:45 (Nova International)
08.12.2019 v 00:15 (Nova Gold)
08.12.2019 v 12:45 (Nova International)
09.12.2019 v 00:15 (Nova Gold)
09.12.2019 v 08:50 (NOVA)
09.12.2019 v 08:55 (Nova International)

III (190/259)
 
TV program: Ulice
04:05
Lampárna
04:45
Anderův žebřiňák
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.202/0.134